Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-13, 22:27   #1
bartek1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 40

Jak kobiety postrzegają mężczyzn w aparatach?


Witam!

Jestem chyba jednym z nielicznych mężczyzn na tym forum (trafiłem tu przez przypadek) ale to chyba nic złego, mam nadzieję że uzyskam w tym kobiecym gronie satysfakcjonująca i zgodną z prawdą odpowiedź...

Niebawem rozpocznę studia, z aparatem na zębach niestety. Znając moje szczęście leczenie przedłuży się i "uśmiech terminatora" będzie mi towarzyszył przez cały okres studiów, który miał być najpiękniejszym w moim życiu...

Mogłybyście mi powiedzieć jaki wpływ może mieć ten nieszczęsny aparat na zębach w moich relacjach damsko-męskich? Z zapoznawaniem nowych kobiet? Jak atrakcyjne (acz inteligentne kobiety, czyli nie tylko te, które lecą na czarne BMW i $$) będą mnie postrzegały i traktowały w tych drutach?

Edytowane przez bartek1991
Czas edycji: 2010-06-14 o 15:29
bartek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 22:53   #2
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Dla mnie to ogromny plus u faceta. Widać, że dba o siebie. Sama mam aparat jak widać Ale i wcześniej miałam taki pogląd, zanim sama zaczęłam prostować zęby.


Ps. I nie jesteś jednym z nielicznych
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 06:14   #3
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Zapewne zostaniesz szybciej zapamiętany w gąszczu nowych twarzy.
Aparat w niczym nie przeszkadza. Także nie zamęczaj się rozmyśleniami.
Zadrutuj się i myśl o tym jak o inwestycji.

P.s
Mój były był aparaciarzem jak się poznaliśmy. W sumie te jego druty mi się nawet podobały, a ząbki po sciągnięciu jeszcze bardziej.
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 11:43   #4
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Autorze wątku proszę zlituj się i usuń ten błąd ortograficzny z tytułu
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 13:54   #5
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Cytat:
Napisane przez ivoclar Pokaż wiadomość
Autorze wątku proszę zlituj się i usuń ten błąd ortograficzny z tytułu
A autor może? Chyba tylko moderator


Dla mnie to też jest ogromny plus - zakładaj śmiało\


Gdzie się wybierasz na studia?
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 15:39   #6
bartek1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 40
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
A autor może? Chyba tylko moderator

Gdzie się wybierasz na studia?
Nie mam pojęcia jak ten błąd wpadł : ). Ja go niestety nie mogę usunąć, ale przyznając się że wygląda on żałośnie proszę moderatora o zmianę : ).

Jeśli chodzi o studia to zamierzam pójść do Wrocławia (Uniwersytet Wrocławski) na matematykę finansową, ubezpieczeniową i ekonomiczną albo z zastosowań rachunku prawdopodobieństwa i statystyki. Myślałem też o Uniwersytecie Ekonomicznym - finanse i rachunkowości, ale tych ekonomistów mamy teraz tylu na rynku, że chyba jednak wykształcenie ścisłe jest nieco bardziej w cenie (tym bardziej że mam do tego predyspozycje). Tylko nie wiem jak jest z perspektywami pracy, jedni mówią że lepiej na UWr, inni że lepiej na UE i sam już nie wiem, straszny mętlik mam w głowie przez to wszystko...
bartek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 17:34   #7
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

aparat na zębach kojarzy się z zadbaniem, dobrobytem, byciem "na czasie". oczywiście jeżeli jesteś zaniedbany to aparat spotęguje ten efekt..
i radzę gumki białe lub błękitne, są bardzo estetyczne, szczególnie błękitne które dają wrażenie bielszych zębów
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 00:04   #8
Jaaaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

jasne to jest plus, a co do gumek? Jasne gumki szybko tracą swój urok, po dwóch tygodniach dosłownie szarzeją co ładnie nie wygląda.
Jaaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 09:15   #9
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
aparat na zębach kojarzy się z zadbaniem, dobrobytem, byciem "na czasie". oczywiście jeżeli jesteś zaniedbany to aparat spotęguje ten efekt..
i radzę gumki białe lub błękitne, są bardzo estetyczne, szczególnie błękitne które dają wrażenie bielszych zębów
nie prosze :P tylko nie blękitne :p ani rozowe :P kobiecie owczem pasuja ale bedac facetem zastanawialabym sie nad tym :P

i zakladaj zakladaj :P to dobra inwestycja w siebie

zdecydowales sie juz do kogo idziesz czy dalej szukasz orto? bo z watku dobry ortodonta zniknoles juz :P
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 09:19   #10
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

fajnie jeśli ktoś dba o swoje zęby. choc przyznam, ze na pierwszy rzut oka co niektórych może aparat odstraszać. ale cóż.. żyjemy w XXI wieku, wiec chyba nie ma co sie za bardzo tym przejmować (:
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 10:07   #11
bartek1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 40
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
choc przyznam, ze na pierwszy rzut oka co niektórych może aparat odstraszać.
Tego się właśnie trochę obawiam =/

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
nie prosze :P tylko nie blękitne :p ani rozowe :P kobiecie owczem pasuja ale bedac facetem zastanawialabym sie nad tym :P

zdecydowales sie juz do kogo idziesz czy dalej szukasz orto? bo z watku dobry ortodonta zniknoles juz :P
No błękitne czy różowe odpadają w moim przypadku. Chyba przeźroczyste wezmę.

Co do ortodonty to jeszcze nie wybrałem. Przeczytałem cały wątek "dobry ortodonta..." i teraz mam ich tylu, że sam nie wiem którego wziąć bo w sumie nic nie przemawia za danym, poza tym, że mam jakieś pojedyncze opinie...

Przezroczystych chyba nie ma więc wezmę jakies grafitowe czy w kolorze zębów.

Edytowane przez bartek1991
Czas edycji: 2010-06-15 o 10:15
bartek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 21:27   #12
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
fajnie jeśli ktoś dba o swoje zęby. choc przyznam, ze na pierwszy rzut oka co niektórych może aparat odstraszać. ale cóż.. żyjemy w XXI wieku, wiec chyba nie ma co sie za bardzo tym przejmować (:
Jasne, że nie ma. Aparat na pewno wzbudza zainteresowanie. Może nie jest on ozdobą, ale nie dla ozdoby się go nosi, a dla zdrowia.

Bartek nie masz z czego robić tragedii. Aparat nikogo już teraz nie dziwi, a jeśli ludzie na studiach poznają Cię już z aparatem, to tym lepiej. Nie będzie wielkiego halo "ooo, masz aparat", każdy przyjmie to jako "element krajobrazu", a jak zdejmiesz to będzie "ooo jaki smajl"
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:37   #13
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Nie rozumiem w czym problem.
Przecież to tylko oznaka dbania o siebie i o swoje zdrowie.
To plus,ogromny.
Zwłaszcza w kraju,gdzie ogrom facetów po 30-tce, już w połowie jest szczerbatych i nic z tym nie robi.

Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2010-06-15 o 21:40
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:43   #14
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Cytat:
Napisane przez bartek1991 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o studia to zamierzam pójść do Wrocławia (Uniwersytet Wrocławski) na matematykę finansową, ubezpieczeniową i ekonomiczną albo z zastosowań rachunku prawdopodobieństwa i statystyki. Myślałem też o Uniwersytecie Ekonomicznym - finanse i rachunkowości, ale tych ekonomistów mamy teraz tylu na rynku, że chyba jednak wykształcenie ścisłe jest nieco bardziej w cenie (tym bardziej że mam do tego predyspozycje). Tylko nie wiem jak jest z perspektywami pracy, jedni mówią że lepiej na UWr, inni że lepiej na UE i sam już nie wiem, straszny mętlik mam w głowie przez to wszystko...
Proponuję przestudiować programy studiów. Nie słuchać dobrych rad tylko wsłuchać się w siebie. Matematykę za moich czasów było bardzo trudno skończyć, wprawdzie finansistów jest od groma, ale poziom ich marny i firmy strasznie narzekają na brak specjalistów.
Jeśli wrocławski UE (przy założeniu, że jesteś nastawiony matematycznie) to tylko na wydz. zarządzania.
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 22:13   #15
bartek1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 40
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
Proponuję przestudiować programy studiów. Nie słuchać dobrych rad tylko wsłuchać się w siebie. Matematykę za moich czasów było bardzo trudno skończyć, wprawdzie finansistów jest od groma, ale poziom ich marny i firmy strasznie narzekają na brak specjalistów.
Jeśli wrocławski UE (przy założeniu, że jesteś nastawiony matematycznie) to tylko na wydz. zarządzania.
Ale ja kocham matematykę (nieskromnie się pochwalę, że jestem laureatem i finalistą wielu olimpiad i konkursów matematyczno-fizycznych, więc szkoda byłoby mi zrezygnować z nauki tych przedmiotów na rzecz teorii na UE), studiowałbym to co bardzo lubię no i połączył zainteresowania z możliwością znalezienia atrakcyjnej pracy tym bardziej, że ostatnio słyszałem iż wykształcenie ścisłe jest w cenie i pracodawcy chętnie zatrudniają ludzi z umiejętnościami logicznego i analitycznego myślenia bo są po prostu bardziej kumaci niż naszpikowani wiedzą stricte teoretyczna ludzie po ekonomii i ogólnie po UE (wszak matematykowi łatwiej douczyć się ekonomii niż ekonomiście matematyki). A nawet gdyby stało się tak, że z matematyki będę musiał zrezygnować to spokojnie mogę wtedy próbować na UE, choć w taki obrót rzeczy nie wierzę i ewentualnie prędzej pociągnę drugi kierunek na UE. No i marzy mi się praca jako aktuariusz...

Apropo jednak tematu...

...jak ma się aparat to można się w ogóle całować ? Nie chodzi mi o takiego cmoka w polik tylko w usta...namiętnie...gorąco .... Czy ja przypadkiem nie zarysowałbym tym swoim żelastwem szkliwa zębów dziewczyny?
bartek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 22:16   #16
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

O ile będziesz poilnował żeby między aparatem nie znajdowąły się resztki jedzenia () to jak najbardziej an tak!!
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 12:43   #17
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Cytat:
Napisane przez bartek1991 Pokaż wiadomość

Apropo jednak tematu...

...jak ma się aparat to można się w ogóle całować ? Nie chodzi mi o takiego cmoka w polik tylko w usta...namiętnie...gorąco .... Czy ja przypadkiem nie zarysowałbym tym swoim żelastwem szkliwa zębów dziewczyny?
Po pierwsze w obecnych czasach, aparat na ząbkach nie wzbudza juz takiej sensacji, jest raczej pokazaniem dbalosci o siebie, a jak przydreptasz juz z aparatem na studia, to rowniez nie bedzie ochow achow - bo takiego Cie poznaja, nie jestes tez nieliczny czesto widuje chlopakow z aparatami niczym sie nie przejmuj!

z reszta na kazdego reaguje szczerym usmiechem przyzwyczailam sie
a juz w ogole jak ktos jest zadrutowany - wyczuwa sie takie fajne "cos"
jakby bez slow mowilo sie "witaj drugi druciaku"

ja koncze studia i powiem Ci, ze w ich trakcie, duzo osob zalozylo aparaty, ja rowniez zalozylam w trakcie, na poczatku jest - ooo masz aprat a potem wszyscy sie przyzwyczajaja

co do calowania, na poczatku moze byc Ci dziwnie, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia ust, jak zalozono mi aparat to takie smieszne uczucie, ale uwierz - przyzwyczaisz sie, teraz to cos naturalnego

mi na poczatku - jeeej dziwnie bylo - ciagle sobie wkrecalam i pytalam, "czujesz?" nie potrafilam tak 'poruszac nimi' ale to tylko kwestia przyzwyczajenia, teraz to wszelkie kombinacje od spokojnych do mega namietnych
dla chcacego nic trydnego, a trening czyni mistrza [COLOR="Silver"]
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 16:57   #18
erta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 70
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Osobiście kompletnie mi nie przeszkadza, nie 'odstrasza', ani nie dyskwalifikuje chłopaka jego aparat a jeżeli dla kogoś aparat jest czynnikiem, który w jakikolwiek sposób przekreśla człowieka no to jest zdecydowanie coś nie w porządku z tym kimś
Po prostu dbaj o ząbki i o czystość zamków
z resztą myśl też o tym, że za jakiś czas będziesz wszystkich powalać uśmiechem
__________________
aparatka
góra: 24.03.2010
dół: 12.04.2010
+wyciągi międzyszczękowe
+łuk podniebienny (już zdjęty )
+headgear

koszt: 3310 zł

erta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 13:07   #19
nikaMaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

aparat świadczy o tym że ktoś dba o siebie. teraz coraz wiecej osób go ma wiec bardziej traktowane jest to jako coś pozytywnego niż negatywnego. Dasz rade ... ja nei zwracam na to specjalnie uwagi, jak jest aparat to fajnie bo chłopakowie zależy na swoim wyglądzie
nikaMaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 16:39   #20
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: Jak kobiety postrzegają męrzczyzn w aparatach?

Zakładaj i się nie zastanawiaj już dłużej! Jeśli ktoś nosi aparat to ma u mnie wielkiego plusa za to, że dba o siebie. Poza tym to już nie te czasy gdzie aparat był uznawany za metalowy uśmiech brzyduli i było go wstyd nosić. Wszystko idzie do przodu i można zakładać taki aparat, że nie rzuca się w oczy. Ja mam z przezroczystymi zamkami i gumkami. Jest mało widoczny, że niektórzy dopiero po czasie skumali się ze mam aparat Ze względu na gumki trzeba jeszcze bardziej dbać o higienę, ale to już nie problem, bo znalazłam pastę, która z nimi walczy i odnosi sukces

Aaa i co do całowania... w aparacie można robić WSZYSTKO, zapewniam. Kwestia wprawy
__________________
Wystarczy tylko wierzyć, że się uda...
A uda się na pewno jak sie szczerze wierzy...

Edytowane przez Fureyka
Czas edycji: 2010-06-29 o 16:40
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.