sex z wykładowcą :/ - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 22:19   #391
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
haha maryanna3 jak się ma egzaminy to wizaż, śledzenie i w ogóle wszystko wydaje się super interesujące :P
rozumiem, byle nie sesja
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 23:34   #392
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: sex z wykładowcą :/

Nie śledziłam całości, czy on w końcu do niej zadzwonił?
Bo może tak sobie gdybacie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 00:13   #393
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: sex z wykładowcą :/

Zadzwonił. I powiedział że nie tylko nie zaliczy przedmiotu ale ma na nią coś gorszego. Dlatego gdybałyśmy że albo cyknął fotkę w aucie albo coś nagrał. Zadzwonił z nieznanego nr. Niby powiedziała mu, że nie zamierza wiesz co...
Potem wysłał jej maila: jak idzie nauka?
Również nie z normalnego adresu.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 05:48   #394
arystokratka 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 80
Dot.: sex z wykładowcą :/

Dziewczyny ja chyba kończę ten wątek Dzwonił dziś w nocy o 2 obudził mnie.. wywiązała sie kłotnia. Nagrywałam to z bliska dyktafonem ale nie wszystko słychać co mówi :/Już miałam tego serdecznie dość.Jak zaczął mi znowu jechać że mogę nie zdać i miec większe problemy.. To powiedziałam mu że teraz to problem on ma bo ja jestem w ciąży ... na co znów jego ironiczny smiech z tekstem że ciąża to nie jego problem tylko mój, a poza tym czy ja mysle że on jest taki naiwny i w to uwierzy... Zakomunikował mi że wie że w weekend mamy jakies tam zaliczenie moja grupa i zajęcia więc najlepiej będzie jak porozmawiamy na żywo.. Powiedziałam że nie mam ochoty z nim rozmawiać !!! To stwierdził ze jestem bardzo fotogeniczna(i coś czego tu raczej nie chcę mówić) odłozyłam słuchawne bo juz tego nie mogłam wytrzymać. Chwile póżniej dostałam niezbyt miłego mmsa ze zdjęciem... podpis do zdjęcia tylko usmiechnięta buzka. Nic nie odpisałam, więc przykro mi dziewczyny ale to chyba tyle z mojej strony Dziekuję wam wszystkim za rady czasem ostre ale napewno szczere Ja poprostu na pilcje nie pójde, do władz uczelni też jak widać on moich gróźb nie bierze poważnie .... On niczego się nie boi i wiem że nie będzie miał skrupułów zeby upublicznić to zdjęcie nie wiem czy jeszcze jakieś zrobił, bo na tym widac że to ja ale jego twarzy nie ma
arystokratka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 06:31   #395
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez arystokratka 24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja chyba kończę ten wątek Dzwonił dziś w nocy o 2 obudził mnie.. wywiązała sie kłotnia. Nagrywałam to z bliska dyktafonem ale nie wszystko słychać co mówi :/Już miałam tego serdecznie dość.Jak zaczął mi znowu jechać że mogę nie zdać i miec większe problemy.. To powiedziałam mu że teraz to problem on ma bo ja jestem w ciąży ... na co znów jego ironiczny smiech z tekstem że ciąża to nie jego problem tylko mój, a poza tym czy ja mysle że on jest taki naiwny i w to uwierzy... Zakomunikował mi że wie że w weekend mamy jakies tam zaliczenie moja grupa i zajęcia więc najlepiej będzie jak porozmawiamy na żywo.. Powiedziałam że nie mam ochoty z nim rozmawiać !!! To stwierdził ze jestem bardzo fotogeniczna(i coś czego tu raczej nie chcę mówić) odłozyłam słuchawne bo juz tego nie mogłam wytrzymać. Chwile póżniej dostałam niezbyt miłego mmsa ze zdjęciem... podpis do zdjęcia tylko usmiechnięta buzka. Nic nie odpisałam, więc przykro mi dziewczyny ale to chyba tyle z mojej strony Dziekuję wam wszystkim za rady czasem ostre ale napewno szczere Ja poprostu na pilcje nie pójde, do władz uczelni też jak widać on moich gróźb nie bierze poważnie .... On niczego się nie boi i wiem że nie będzie miał skrupułów zeby upublicznić to zdjęcie nie wiem czy jeszcze jakieś zrobił, bo na tym widac że to ja ale jego twarzy nie ma
O matko to jakiś psychol! Dziewczyno nie zastanawiaj się zgłoś to do władz uczelni lub na policje.Nie daj się szantażować bo na jednym razie się nie skończy. Nagrałaś przecież rozmowę. Na pewno coś z niej można wywnioskować i na pewno slychać, że to on. Swoja drogą czy nie masz w telefonie możliwości nagrania rozmowy ?? sprawdź.
Nie poddawaj się dziewczyno, nie możesz dać się zastraszyć. Zrób wszystko aby mieć dowody przeciwko niemu.

Edit: Wiesz albo po prostu jak następnym razem do Ciebie zadzwoni to wysmiej go i powiedz, że Cię mało interesują jeg seksualne potrzeby , niech sobie kogoś innego poszuka a ty nie masz zamiaru pójśc z nim do łóżka. Nie kłóć się , rzuć słuchawką , poinformuj go że chcesz iść na policję a jeśli Cie wyśmieje po prostuto zrób. Masz dowody w postaci tego nagrania , może nie wszystko się zarejestrowało ale może nie będzie chociaż problemu aby udowodnić , że do ciebie dzwonił.
Może jeśli zgłosisz to na policję, to może zainteresują się tym i pomogą udowodnić jego winę. Dadzą jakieś rady. Musisz działać i nie możesz z tym zostać sama. Też tak pomyślałam , że są jakieś organizacje ( czy fundacje) , które na pewno by Ci doradziły profesjonalnie co powinnaś robić i na pewno nie pozostawiły by Cie z problemem Musisz działać !! Głowa do góry
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...

Edytowane przez Mary Louu
Czas edycji: 2010-06-23 o 06:49
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 08:27   #396
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez arystokratka 24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja chyba kończę ten wątek Dzwonił dziś w nocy o 2 obudził mnie.. wywiązała sie kłotnia. Nagrywałam to z bliska dyktafonem ale nie wszystko słychać co mówi :/Już miałam tego serdecznie dość.Jak zaczął mi znowu jechać że mogę nie zdać i miec większe problemy.. To powiedziałam mu że teraz to problem on ma bo ja jestem w ciąży ... na co znów jego ironiczny smiech z tekstem że ciąża to nie jego problem tylko mój, a poza tym czy ja mysle że on jest taki naiwny i w to uwierzy... Zakomunikował mi że wie że w weekend mamy jakies tam zaliczenie moja grupa i zajęcia więc najlepiej będzie jak porozmawiamy na żywo.. Powiedziałam że nie mam ochoty z nim rozmawiać !!! To stwierdził ze jestem bardzo fotogeniczna(i coś czego tu raczej nie chcę mówić) odłozyłam słuchawne bo juz tego nie mogłam wytrzymać. Chwile póżniej dostałam niezbyt miłego mmsa ze zdjęciem... podpis do zdjęcia tylko usmiechnięta buzka. Nic nie odpisałam, więc przykro mi dziewczyny ale to chyba tyle z mojej strony Dziekuję wam wszystkim za rady czasem ostre ale napewno szczere Ja poprostu na pilcje nie pójde, do władz uczelni też jak widać on moich gróźb nie bierze poważnie .... On niczego się nie boi i wiem że nie będzie miał skrupułów zeby upublicznić to zdjęcie nie wiem czy jeszcze jakieś zrobił, bo na tym widac że to ja ale jego twarzy nie ma
chętnie bym Tobą potrząsnęła ale...nic już nie powiem, powodzenia, teraz w życiu przyda Ci się szczęście skoro nie umiesz zadziałać rozumem
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 08:31   #397
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
chętnie bym Tobą potrząsnęła ale...nic już nie powiem, powodzenia, teraz w życiu przyda Ci się szczęście skoro nie umiesz zadziałać rozumem
ja tez.... gdybym byla jej przyjaciolka, to sama bym ja zaciagnela do rektora i na policje
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 08:39   #398
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: sex z wykładowcą :/

Nie bierze Twoich "gróźb" na poważnie, bo NIC do tej pory nie zrobiłaś. NIC.

Zacznij działać, bo zniszczy Ci studia i Twoje zdrowie psychiczne. Wykończysz się.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 09:33   #399
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: sex z wykładowcą :/

Współczuję Ci strasznie, prześledziłam cały wątek i ten facet powinien się znaleźć w psychiatryku a nie wykładać psychiatrię na uczelni!!!

Rozumiem Cię, że nie chcesz iść na policję, bo prawda jest taka, że wszystkie dziewczyny tutaj radzą Ci, że przecież tak byłoby najlepiej - wcale nie, bo nie masz żadnych dowodów tak naprawdę, on trzyma wszystkie asy w rękawie... Niewyraźne nagranie z numeru na kartę (!!!) nie jest żadnym dowodem, bo głos przez telefon jest inaczej modulowany, nagrywany kiepskim dyktafonem niewyraźny, trudny do odsłuchania. Nie wspomnę o tym, że facet jest cwany, bo kupuje nowy starter, który w każdej chwili może zniszczyć i nie ma dowodu, że to był on, tak samo jak pisze z innego maila... Pójdziesz na policję, on to wygra, bo ma kolegów, którzy byli z nim wtedy, zapewne wszyscy Twoi znajomi się na Ciebie wypną (nie oszukujmy się, jeżeli ich też uczy to będą bali się, że ich także obleje...), będziesz bez dowodów i tylko Twoje słowo przeciwko jego świadkom, nienagannej opinii ułożonego wykładowcy i w dodatku ma jeszcze Twoje kompromitujące zdjęcie. Efekt tego będzie taki, że sprawę umorzą bo nie będzie dowodów ani świadków, a Ty pozostaniesz z paskudną opinia i wylecisz z uczelni tracąc przy tym zdrowie psychiczne i nerwy. Dziekanat też zapewne stanie po stronie wykładowcy.

Jedyne co teraz możesz robić to nie daj się zastraszyć! Zmień numer telefonu albo przynajmniej do czasu egzaminu go wyłącz!!! Nie odpisuj na maile ani smsy/mmsy. Jeżeli będziesz miała z nim zajęcia i znów Cię poprosi na rozmowę przy całej grupie to poproś przyjaciółkę/najlepszą kumpelę, żeby z Tobą poszła - wtedy on się nie odważy nic powiedzieć i będzie zły, że tak to rozegrałaś. Jeżeli każe jej wyjść to powiesz, że przecież sprawy uczelni/egzaminów nie wymagają takiej osobności, żeby rozmawiać sam na sam i wcześniej z nią ustal żeby nie wychodziła, nawet gdy on będzie tego żądał. UCZ SIĘ DO EGZAMINU! Musisz mu pokazać, że tak łatwo Cię nie zniszczy. Całkowicie go zlekceważ, to jeszcze bardziej wkurzające, bo teraz gdy Cię szantażuje, on czerpie z tego przyjemność. Jeżeli nie zdasz a będziesz pewna, że nie zasługiwałaś na oblanie to odwołuj się, poproś o innego egzaminatora, cokolwiek.

Myślę, że ruch z ciążą nie był taki zły, bo jego to trochę zastanowi, mimo że wydawał się być przez telefon taki pewny. Bądź pewna siebie na uczelni, normalnie rozmawiaj z ludźmi i traktuj go jak powietrze, pokaż, że się nie boisz. To będzie trudne, ale będziesz musiała tak mu pokazać. Najlepiej jakbyś zrobiła jakiś trick typu rozmowa z koleżanką, którą przypadkiem usłyszy, że jesteś umówiona dziś do ginekologa, że spóźnia Ci się okres albo coś w tym stylu, wtedy może naprawdę się przestraszy.

Zdjęcia nie opublikuje, bo jak ktoś tutaj pisał, musiałby i zniszczyć siebie, bo skąd niby miałby takie intymne zdjęcie Ciebie w telefonie? Bez sensu, zdjęciem w ogóle się nie przejmuj.

Jedyne co jeszcze możesz zrobić i zaryzykować to spotkać się w nim w hotelu i ukryć dobrej jakości kamerkę prowokując go do rozmowy o tym co się stało, dlaczego Cię szantażuje, że nie zdasz egzaminu, że to wtedy to było po alkoholu i sam Cię namówił. Ale na to trzeba mieć super odwagę i sama nie wiem czy odważyłabym się na coś takiego...
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 09:52   #400
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: sex z wykładowcą :/

Ja proponuję autorce,żeby nie myślała o tym co zaszło w jego samochodzie.Zrobiliście to dobrowolnie,ani ty jego,ani on ciebie nie zmuszał. Ale sprawa tego,że on chce seksu wzamian za egzamin to jest szantaż.Więc winny jest tylko on,bo on Cię szantażuje,a to że z nim spałaś tej sprawy nie dotyczy.Nie pokazuj mu,że się boisz,bo go to cieszy i tylko utwierdza w tym,że ma nad tobą władzę i zrobisz wszystko co on Ci powie.Teraz chce seksu,może później będzie chciał to nagrywać,robić zdjęcia.. I co później ? ty będziesz winna,bo spałaś z nim za oceny !Dlatego musisz wykluczyć seks z nim.Ignoruj go ,nie przejmuj się tą sprawą,poczekaj na jego ruch, skoro policja nie wchodzi w grę.I nie wymyślaj ciąży itd.bo się w tym wszystkim pogubisz.
magne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 10:12   #401
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez dbq Pokaż wiadomość
Jeżeli to wszystko prawda to właśnie jest dzwiką, bo przepraszam bardzo ale nie dość, że ma faceta, któremu pewnie pierniczy głupoty, że bardzo go kocha, to na dyskotece dała się przelecieć swojemu wykładowcy - bez żadnego oporu jak mniemam. Coś tu nie halo, prawda? Także sorry ale dla mnie jesteś nic niewarta. Ale mimo wszystko wydaje mi się, że jest to jakaś prowokacja.
Taaaa.
Doluj ja bardziej. Dziewczyna zachowuje sie jak zaszczute zwierze i tylko takich opini jej potrzeba.


Cytat:
edit: dilara... jego nie musi być i pewnie nie ma na tym zdjęciu. Znając życie to jest ona z rozpiętą bluzką i spódnicą przy kostkach :P a policja odpada... no co ty? musiała by im powiedzieć co się stało!! :P
Raczej ma twarz przy rozpietym rozporku.
Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
zgadzam się. każdemu czasem powinie się noga. nie usprawiedliwiam tego, co zrobiłaś, bo źle postąpiłaś ale moim zdaniem nie ma sensu mówić sobie, że jesteś dziwką itd. dziewczyny nie osądzajcie tak autorki. każdy popełnia błędy, jej zdarzyło się to raz, a to jeszcze nie znaczy, że takie zachowanie stanie sie dla niej normą.

Cytat:
Napisane przez dbq Pokaż wiadomość
Hehe bronicie jej strasznie. Niech każda z Was postawi się w sytuacji jej faceta. I słucham, czy też będziecie mówiły 'oj no zdarzyło się, ale nie jest dupkiem, po prostu każdy może popełnić błąd' ? Nie wydaje mi się. Ale słucham
A co ma piernik do wiatraka? Czy autorka prosila na o ocene jej postepowania? Ewentualnie "jak to powiedziec chlopakowi"
Co Cie tak ten watek zdrady grzeje? Tobie tez w ten sposob kiedys doprawiono rogi czy co?
Cytat:
Napisane przez Jaryshka20 Pokaż wiadomość
Ludzie, trochę empatii Już widzę minę mojej mamy jak idę jej powiedzieć, że przespałam się z wykładowcą w jego aucie, byłam pijana i nie panowałam nad tym, a teraz on chce powtórki z rozrywki. Dostała by zawału Owszem, jest to rozsądne rozwiązanie, sama takie zaproponowałam, ale zdaję sobie sprawę że ciężko jest Arystokratce wyrzucić z siebie TO przed rodzicami. Nie dośc że piekło w szkole, to jeszcze w domu. Na pewno płacz, kazania, zgrzyt zębów i słowa "nie tak cię wychowałam" a dopiero później pomoc rodziców.. trzeba jeszcze wziąć poprawkę na to czy pomogą, bo jak widać po różnych wątkach i problemach rodzice są różni. Autorka ma dobre stosunki z rodzicami i pewnie boi się, że się popsują, dlatego nie chce z nimi porozmawiac - tak myślę..
Tysz prowda

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
Współczuję Ci strasznie, prześledziłam cały wątek i ten facet powinien się znaleźć w psychiatryku a nie wykładać psychiatrię na uczelni!!!

Rozumiem Cię, że nie chcesz iść na policję, bo prawda jest taka, że wszystkie dziewczyny tutaj radzą Ci, że przecież tak byłoby najlepiej - wcale nie, bo nie masz żadnych dowodów tak naprawdę, on trzyma wszystkie asy w rękawie... Niewyraźne nagranie z numeru na kartę (!!!) nie jest żadnym dowodem, bo głos przez telefon jest inaczej modulowany, nagrywany kiepskim dyktafonem niewyraźny, trudny do odsłuchania. Nie wspomnę o tym, że facet jest cwany, bo kupuje nowy starter, który w każdej chwili może zniszczyć i nie ma dowodu, że to był on, tak samo jak pisze z innego maila... Pójdziesz na policję, on to wygra, bo ma kolegów, którzy byli z nim wtedy, zapewne wszyscy Twoi znajomi się na Ciebie wypną (nie oszukujmy się, jeżeli ich też uczy to będą bali się, że ich także obleje...), będziesz bez dowodów i tylko Twoje słowo przeciwko jego świadkom, nienagannej opinii ułożonego wykładowcy i w dodatku ma jeszcze Twoje kompromitujące zdjęcie. Efekt tego będzie taki, że sprawę umorzą bo nie będzie dowodów ani świadków, a Ty pozostaniesz z paskudną opinia i wylecisz z uczelni tracąc przy tym zdrowie psychiczne i nerwy. Dziekanat też zapewne stanie po stronie wykładowcy.

Jedyne co teraz możesz robić to nie daj się zastraszyć! Zmień numer telefonu albo przynajmniej do czasu egzaminu go wyłącz!!! Nie odpisuj na maile ani smsy/mmsy. Jeżeli będziesz miała z nim zajęcia i znów Cię poprosi na rozmowę przy całej grupie to poproś przyjaciółkę/najlepszą kumpelę, żeby z Tobą poszła - wtedy on się nie odważy nic powiedzieć i będzie zły, że tak to rozegrałaś. Jeżeli każe jej wyjść to powiesz, że przecież sprawy uczelni/egzaminów nie wymagają takiej osobności, żeby rozmawiać sam na sam i wcześniej z nią ustal żeby nie wychodziła, nawet gdy on będzie tego żądał. UCZ SIĘ DO EGZAMINU! Musisz mu pokazać, że tak łatwo Cię nie zniszczy. Całkowicie go zlekceważ, to jeszcze bardziej wkurzające, bo teraz gdy Cię szantażuje, on czerpie z tego przyjemność. Jeżeli nie zdasz a będziesz pewna, że nie zasługiwałaś na oblanie to odwołuj się, poproś o innego egzaminatora, cokolwiek.

Myślę, że ruch z ciążą nie był taki zły, bo jego to trochę zastanowi, mimo że wydawał się być przez telefon taki pewny. Bądź pewna siebie na uczelni, normalnie rozmawiaj z ludźmi i traktuj go jak powietrze, pokaż, że się nie boisz. To będzie trudne, ale będziesz musiała tak mu pokazać. Najlepiej jakbyś zrobiła jakiś trick typu rozmowa z koleżanką, którą przypadkiem usłyszy, że jesteś umówiona dziś do ginekologa, że spóźnia Ci się okres albo coś w tym stylu, wtedy może naprawdę się przestraszy.

Zdjęcia nie opublikuje, bo jak ktoś tutaj pisał, musiałby i zniszczyć siebie, bo skąd niby miałby takie intymne zdjęcie Ciebie w telefonie? Bez sensu, zdjęciem w ogóle się nie przejmuj.

Jedyne co jeszcze możesz zrobić i zaryzykować to spotkać się w nim w hotelu i ukryć dobrej jakości kamerkę prowokując go do rozmowy o tym co się stało, dlaczego Cię szantażuje, że nie zdasz egzaminu, że to wtedy to było po alkoholu i sam Cię namówił. Ale na to trzeba mieć super odwagę i sama nie wiem czy odważyłabym się na coś takiego...
W koncu jakis normalny post...
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 10:52   #402
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: sex z wykładowcą :/

Prześledziłam cały wątek i naprawdę wydaje mi się, ze za bardzo się zamartwiasz. Nie jesteś pierwszą osobą, która romansowała z wykładowcą, i na pewno nie ostatnią. Szczerze mówiąc to co on może?Jak Ci zniszczy życie na Uczelnie?Dziekan i Władze mają większe problemy niż to, czy jakaś studentka się z kimś przespała. Raczej on może stracić. A jeśli chodzi o zdjęcie to sama napisałaś, że w zasadzie nic tam nie widać.

A do tych, którzy tak krytykują zdradę Autorki, skąd wiecie jakie relacje miała z tym chłopakiem?
Ja zdrady nie popieram, absolutnie, ale niektórzy to się chyba z tym zdradzonym identyfikują....czy co
__________________
El amor es nińo de las ilusiones y padre de la pérdida de las ilusiones.
Miguel de Unamuno

---------------------------------------------------


---------------------------------------------------

Edytowane przez nitek
Czas edycji: 2010-06-23 o 10:55
nitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 11:56   #403
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: sex z wykładowcą :/

Dziewczyno, zgłos to natychmiast na policje!!!!!!!!!! Zacznijmy od tego, że nikt nie musi sie dowiedziec, że z nim spałaś. on cie TERAZ szantażuje i to jest najważniejsze!!!! niby jak on udowodni, że uprawialiscie seks??? kiepskim zdjeciem w telefonie? juz ci mówiłam, że skoro to było w nocy, to na 99% nie bedzie mozna cie rozpoznac!!!!!!! co bylo na tym zdjeciu????? idz do wladz uczelni i powiedz, że wykładowca cie szantażuje, że wylecisz z uczelni, jak sie z nim nie przespisz.
Blagam cie kobieto, zrob cos z tym!!!!!! Zaluje, ze cie nie znam, bo zaciagnelabym cie sila do wladz uczelni/na policje. Pomysl sobie, że może on nie robi tak tylko z tobą?!! Może urządził tak samo jeszcze jakas inna studentke? Może ona też to zgłaszała, ale nikt jej nie uwierzył, bo nie miala dowodów? Teraz sobie gdybam, ale to jest mozliwe. Gdybyś nie była jedyna, to na 100% udałoby ci sie cos osiagnac.
Zawalcz o siebie! to jest jakas paranoja, nie daj sobie zniszczyć życia noo!
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 12:30   #404
Daruniiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
GG do Daruniiia
Dot.: sex z wykładowcą :/

No ja juz jakiś czas temu przestałam sie wypowiadać, bo stwierdziłam że to moje napinanie się i tak nic nie da...No ale..Może napiszę cos nowego?

Już nawet pisałam prywatne wiadomości do autorki z uświadomieniem jej że takie uczenie sie na blachę i uciekanie z uczelni to błędne koło... Jak jest taki cwany to zawsze i wszedzie może ją szantażować i wymagać czegoś zupełnie innego.. Może seks jest tylko początkiem? Skoro to mu da to może inne rzeczy tez mu odda? Może ma bogatych rodziców? A kto to wie? No on już tam napewno wie co ma robić.. Głupi nie jest i pewnie rozważył wszystkie ewentualności.

Skoro dziewczyna tak się zamartwia tym zdjęciem to jednak musi być coś na nim widać. Nikt nie pomyslał że mógł mieć aparat w tel. z lampą błyskową?? Nawet nie musiala tego zauważyć bo była tak pijana, albo widziała i teraz nie pamięta.

Jak dla mnie opcja jest jedna... powtórze się, ale tak w skrócie...

Za jakiś czas jak już bedzie miała sporo dowodów (niech się postara do cholery!! Będzie jeszcze dużo okazji!!) iść do prawnika, później do psychologa który stwierdzi że dziewcze jest mocno zastraszone i nie jest w stanie funkcjonowac w społeczeństwie. Bla bla bla ona jak na mój gust wygrywa sprawe (ja jestem o tym przekonana) i nawet jeśli zmienia uczelnie to z inną opinia niż ten frajer jej za moment wystawi, z godnością, większa siłą i najważniejsze świętym spokojem.

Cokolwiek postanowi, to niech na razie zbiera wszystkie dowody szantaży i zastraszania, bo może za jakiś czas pęknie i zmieni zdanie i zacznie walczyć jak lwica A kto wie???
__________________


Daruniiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 12:37   #405
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Jak jest taki cwany to zawsze i wszedzie może ją szantażować i wymagać czegoś zupełnie innego.. Może seks jest tylko początkiem? Skoro to mu da to może inne rzeczy tez mu odda? Może ma bogatych rodziców? A kto to wie?
dokłądnie, nie wiemy jak daleko sie posunie. potem zacznie chcieć pieniedzy itd...
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 12:41   #406
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: sex z wykładowcą :/

Wiecie, ale to naprawdę w sumie śmieszne....Co to za powód do szantażu,że się dziewczyna z nim przespała....Naprawę nie sądzę,żeby to AŻ TAK wpłynęło na jej reputację. Sama pamiętam, jak w moim liceum 'koleżanka' uwiodła nauczyciela, rozwiódł się z żoną i w sumie nikomu nic się nie stało (chodzi mi jedynie o pracę i 'reputację', pomijam tu kwestie etyczne....)

Tak samo na studiach, znajoma już ma męża, który ja uczył (też miał rodzinę, dzieci).
__________________
El amor es nińo de las ilusiones y padre de la pérdida de las ilusiones.
Miguel de Unamuno

---------------------------------------------------


---------------------------------------------------

Edytowane przez nitek
Czas edycji: 2010-06-23 o 12:43
nitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 12:45   #407
Daruniiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
GG do Daruniiia
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez nitek Pokaż wiadomość
Wiecie, ale to naprawdę w sumie śmieszne....Co to za powód do szantażu,że się dziewczyna z nim przespała....Naprawę nie sądzę,żeby to AŻ TAK wpłynęło na jej reputację. Sama pamiętam, jak w moim liceum 'koleżanka' uwiodła nauczyciela, rozwiódł się z żoną i w sumie nikomu nic się nie stało (chodzi mi jedynie o pracę i 'reputację', pomijam tu kwestie etyczne....)

Tak samo na studiach, znajoma już ma męża, który ja uczył (też miał rodzinę, dzieci).
Chodzi o szantażowanie jej po tym zajściu, w sensie wydzwaniania do niej i mówienia tekstów w rodzaju "albo dasz mi dupy, albo cie obleje"
__________________


Daruniiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 12:50   #408
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez Daruniiia Pokaż wiadomość
Chodzi o szantażowanie jej po tym zajściu, w sensie wydzwaniania do niej i mówienia tekstów w rodzaju "albo dasz mi dupy, albo cie obleje"
Tak, ja rozumiem,że o szantaż chodzi. Jedyne czego nie rozumiem, to co on tak naprawę może zrobić, oprócz szantażowania. W moim odczuciu niewiele....
__________________
El amor es nińo de las ilusiones y padre de la pérdida de las ilusiones.
Miguel de Unamuno

---------------------------------------------------


---------------------------------------------------
nitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 12:55   #409
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez nitek Pokaż wiadomość
Tak, ja rozumiem,że o szantaż chodzi. Jedyne czego nie rozumiem, to co on tak naprawę może zrobić, oprócz szantażowania. W moim odczuciu niewiele....
no właśnie chodzi o to,że może ją oblać ;]
magne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 12:57   #410
Daruniiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
GG do Daruniiia
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez nitek Pokaż wiadomość
Tak, ja rozumiem,że o szantaż chodzi. Jedyne czego nie rozumiem, to co on tak naprawę może zrobić, oprócz szantażowania. W moim odczuciu niewiele....

No oblane egzaminy, stracenie studiów no i kiepska opinia? No już nie wspomnę o rozpowszechnieniu tej fotki...No i zszargane nerwy :/ Jedni by się tym nie przejęli a dla innych to dramat...
__________________


Daruniiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 12:57   #411
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
no właśnie chodzi o to,że może ją oblać ;]
Straszne........
No ja rozumiem. Znam osoby, które miały duże problemy na studiach, bo ktoś się na nich uwziął. U nie też nie zawsze było różowo, ale to naprawdę nie jest takie straszne. A to, kto z kim spał...no naprawdę...jedynie temat do plotek. Też wiem kto z kim romansował no i co z tego???
Nie piszę tego złośliwie, wierzę jednak, ze problem nie jest aż tak poważny....
__________________
El amor es nińo de las ilusiones y padre de la pérdida de las ilusiones.
Miguel de Unamuno

---------------------------------------------------


---------------------------------------------------

Edytowane przez nitek
Czas edycji: 2010-06-23 o 13:00
nitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:00   #412
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez nitek Pokaż wiadomość
Straszne........
to może nie jest koniec świata, ale nie masz w sobie choc odrobiny empatii? mamy sie godzić na przemoc psychiczna ze strony innych ludzi tylko dlatego że to nie jest aż takie "straszne"????
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:03   #413
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: sex z wykładowcą :/

Proszę, czytaj ze zrozumieniem...nie chodzi mi o brak epmatii. Jedynie o rangę problemu, który rośnie w naszej świadomości, a w rzeczywistości nie jest aż tak straszny. I gdzie ja napisałam,ze mamy się godzić na szantaż?????? Wręcz przeciwnie, chodzi o to,żeby faceta zdemaskować, bo co? Bogiem jest?
__________________
El amor es nińo de las ilusiones y padre de la pérdida de las ilusiones.
Miguel de Unamuno

---------------------------------------------------


---------------------------------------------------

Edytowane przez nitek
Czas edycji: 2010-06-23 o 13:04
nitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:16   #414
Daruniiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
GG do Daruniiia
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez nitek Pokaż wiadomość
Proszę, czytaj ze zrozumieniem...nie chodzi mi o brak epmatii. Jedynie o rangę problemu, który rośnie w naszej świadomości, a w rzeczywistości nie jest aż tak straszny.
Chyba jesteś jedyną osobą która uważa że ten problem nie jest "az taki straszny".. Każdy ma prawo do swojego zdania, ale ciekawa jestem co ty bys zrobiła w takiej sytuacji? Przeszła z tym do porządku dziennego?
__________________


Daruniiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:21   #415
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: sex z wykładowcą :/

Nie rozumiem czemu mówicie że nie ma dowodów skoro ma nagranie i mmsa który jej wysłał. Może niekoniecznie to wskazuje na niego ale jakby dołożyła zeznanie koleżanki z tamtego wieczora to myślę że wystarczy do założenia sprawy. O_o To spokojnie powinno wystarczyć na policji. No i ma też maila ale nie wiem co konkretnie w nim jest prócz: "jak idzie nauka?" - może to niewiele ale wskazuje trochę na przedmiot szantażu.
Ja mu się nie dziwie, że on nie bierze twoich gróźb poważnie bo one poważne w żaden sposób nie są - co najwyżej śmieszne.
Życzę miłych chwil z wykładowcą albo udanego egzaminu komisyjnego

maryanna3 - ja mam ochotę nią potrząsnąć(i nie tylko) od 4 strony :P

edit: aha i pytanie nie było do mnie ale też odpowiem - od jakieś 4-5 strony nie mam nawet ociupineczki odrobineczki empatii dla ludzi którzy sami sobie takie rzeczy robią

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-06-23 o 13:23
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:27   #416
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Nie rozumiem czemu mówicie że nie ma dowodów skoro ma nagranie i mmsa który jej wysłał. Może niekoniecznie to wskazuje na niego ale jakby dołożyła zeznanie koleżanki z tamtego wieczora to myślę że wystarczy do założenia sprawy. O_o To spokojnie powinno wystarczyć na policji. No i ma też maila ale nie wiem co konkretnie w nim jest prócz: "jak idzie nauka?" - może to niewiele ale wskazuje trochę na przedmiot szantażu.
Ja mu się nie dziwie, że on nie bierze twoich gróźb poważnie bo one poważne w żaden sposób nie są - co najwyżej śmieszne.
Życzę miłych chwil z wykładowcą albo udanego egzaminu komisyjnego

maryanna3 - ja mam ochotę nią potrząsnąć(i nie tylko) od 4 strony :P

edit: aha i pytanie nie było do mnie ale też odpowiem - od jakieś 4-5 strony nie mam nawet ociupineczki odrobineczki empatii dla ludzi którzy sami sobie takie rzeczy robią
własnie miałam to napisać rozmawiałam przed chwila z mama i doszłysmy do wniosku, że ten MMS to jest jak najbardziej dowód!!!!!
tylko autorka zapewne sie wstydzi isc z tym na policje
mi by było bardziej wstyd, że pozwalam niszczyc swoje zycie
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:32   #417
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Nie rozumiem czemu mówicie że nie ma dowodów skoro ma nagranie i mmsa który jej wysłał. Może niekoniecznie to wskazuje na niego ale jakby dołożyła zeznanie koleżanki z tamtego wieczora to myślę że wystarczy do założenia sprawy. O_o To spokojnie powinno wystarczyć na policji. No i ma też maila ale nie wiem co konkretnie w nim jest prócz: "jak idzie nauka?" - może to niewiele ale wskazuje trochę na przedmiot szantażu.
Ja mu się nie dziwie, że on nie bierze twoich gróźb poważnie bo one poważne w żaden sposób nie są - co najwyżej śmieszne.
Życzę miłych chwil z wykładowcą albo udanego egzaminu komisyjnego

maryanna3 - ja mam ochotę nią potrząsnąć(i nie tylko) od 4 strony :P

edit: aha i pytanie nie było do mnie ale też odpowiem - od jakieś 4-5 strony nie mam nawet ociupineczki odrobineczki empatii dla ludzi którzy sami sobie takie rzeczy robią
no wlasnie.. przeciez po IP mozna do tego dojsc... ja znam osobe dla ktorej to pikus.. wystarczy znac sie na informatyce dobrze..
ogladalam kiedys "Uwage" (chyba) ze facet kobiete gnebil. ze starterow, w internecie itd. tez wlasnie jakies erotyczne sprawy... policja na poczaku niewiele pomogla ale poszla do informatyka- bardzie hakera i go namierzyli.wkroczyla policja i go zamkneli..
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604

Edytowane przez madzia_g
Czas edycji: 2010-06-23 o 13:34
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:33   #418
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: sex z wykładowcą :/

Chyba autorka po prostu ma ochotę mu ulec i tyle. W końcu tyłkiem łatwiej zaliczyć niż zakuwając.
Inaczej zastosowała by się do rad.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:35   #419
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: sex z wykładowcą :/

A mi się właśnie wydaje że nitek bardzo mądrze pisze. Może się mylę ale wydaje mi się że jej chodzi o niewyolbrzymianie tego problemu żeby autorka się niepotrzebnie nie nakręcała razem z nami i nie uznawała iż ta szuja jest taką alfą i omegą że już koniec świata i albo będzie z nim sypiać albo do końca życia wszyscy będą ją wytykać palcami i może jeszcze studiów nie skończy/pracy nie znajdzie. Dla mnie ta cała sprawa banalna i przyjemna nie jest, jest straszna ale najbardziej to ze względu na to jak autorka jest zastraszona, jak dzikie zwierzę w klatce-to jest okropne.

Spójrzcie logicznie: jakie on ma asy w rękawie? To on nie powinien spać ze studentką, nie odwrotnie, to on jest starszy, to on miałby problemy jakby co. Natomiast ona? skandale były są i zapewne będą, osoby które w nich uczestniczą nie są potępione na wieki wieków tylko później żyją normalnie. Nie ma pewności że wszystko by się wydało gdyby zdobyła dowód, wzięła się w garść i poszła do rektora albo na policję bo przecież ten idiota popełnił już przestępstwo: zastraszania, grożenia, szantażowania, wykorzystywania swojej wyższej pozycji. A jakby się wydało to co? naprawdę lepiej jest z nim sypiać albo psuć sobie nerwy przez takiego ... w nieskończoność.
Ale tu niestety raczej nie idzie jej tego przetłumaczyć. W tym wątku czuję się jakbym gadała po chińsku. Naprawdę rozumiem że się boi ale są takie sytuacje w życiu że się trzeba wziąć w garść.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:47   #420
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: sex z wykładowcą :/

maryanna3, dokładnie o to mi chodzi.
Sytuacja sama w sobie nie jest przyjemna, ale jedynie przez tego faceta. Bo w końcu co to za zbrodnia, przespać się z facetem?który przy okazji jest też wykładowcą. Sama jestem po studiach i mam znajomych wykładających, więc na mnie to wrażenia nie robi. A taki wykładowca to na uczelnie nie jest przecież jakaś święta krowa, nie do ruszenia.
Jedyn
__________________
El amor es nińo de las ilusiones y padre de la pérdida de las ilusiones.
Miguel de Unamuno

---------------------------------------------------


---------------------------------------------------
nitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-25 20:11:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.