problemy z współżyciem? czy ja nie moge sie kochać ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-13, 17:25   #1
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215

problemy z współżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??


witam, mam jednem problem, a mianowicie mam 19 lat, niedawno wspolzylam z chłopakiem, to był moj pierwszy raz, i powiem ze na pozcatku bylo trudno, wczesniej nie uzywałam tamponów no i penis jest w sumie wieksyzch rozmiarów na pocztaku był opó ale pozniej wszytsko było wp orzadku, starciłam dziewictwo itp.... jednak keidys ostanio znowu doszło do zbliżenia i probował włozyc mi członka ti momnetalnie mam wrazenie jakby ktos zamurowł mi wejscie do pochwy, nie wiem co jest ze mno nie tak i zdarzyło mi sie to po raz kolejny, najpierw niby prubuje mnei peiscic, ja staje sie wilgotna, i kiedy on ma wzwó i zakłąda przezerwatywe wszytsko ejst w porzadku , ale keidy wkłąda mi członka to czuję jakby " blokade" co ot moze oznaczać!!! , czyzby to była jakas choroba ??a możę to on ma jakies probelmy z włozeniem go w prawidłowe miejsce? czy jest taka możliwość?? i co ja mam zrobićw takim przypadku, możę więcej rozlużnienia czy co?? a mozę inna pozycja?? jescze nie uprawiałą sexu w pozycji " na jezdzca" jestem niestety w tych sprawach mało doswiadzcona, i jakbym chiała taką pozycje wypróbowaćto możę lepiej by było ?? i na czym ona dokładnie polega krok po kroku !! prosze odpiszcie bo jetsem załamana

????

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-13 o 19:57 Powód: Post po poscie!!
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 19:31   #2
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

możesz być "za wąska", albo poprostu masz odruch "spinania się", tj. napinasz mięśnie i to utrudnia wejście penisa do pochwy.
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 19:32   #3
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

może mimo wszystko nie jesteś wystarczająco rozluźniona i gotowa.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 20:03   #4
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

Spokojnie!
Myslę, że jesteś słabo rozluźniona, być może słabe nawilzenie powoduję opór. I o ile nawilżenie można poprawić, kupując dobry żel w aptece do tego przeznaczony, o tyle rozluźnienia nie da się załatwić tak od razu.
Cytat:
albo poprostu masz odruch "spinania się", tj. napinasz mięśnie i to utrudnia wejście penisa do pochwy.
Prawdopodobnie o to chodzi.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 20:11   #5
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

Prawdopodobnie za bardzo się spinasz, może się czegoś boisz? Podejrzewam, że dłuższa gra wstępna i poczucia bezpieczeństwa jest "kluczem do sukcesu".

W skrajnych przypadkach taka blokada to choroba czyli pochwica. Ale to mógłby stwierdzić lekarz i naprawdę nie ma co tego brać pod uwage. Dłuższa gra wstępna
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 20:27   #6
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

Myślę, że jest to tak jak napisały Wizażanki wyżej, poprostu masz taką wewnętrzną blokadę. Dodam tylko, może cię to pocieszy, że ja mimo że współżyję ze swoim chłopakiem od 2 lat, praktycznie przy każdym zbliżeniu mam taki odruch...Wiesz co mi pomaga? Jego ciepłe słowa Mówi "Rozluźnij się skarbuś, spokojnie". Nie wiem jak to będzie w twoim wypadku, ale na mnie to skutkuje.
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 22:09   #7
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

Podpisuję się pod tym co napisały dziewczyny przede wszystkim rozluźnij się i nie myśl, że zaraz ponownie ten opór się pojawi. Nie stresuj się i nie koncentruj się na tym. Wszystko będzie dobrze zobaczysz. Pozdrawiam cieplutko.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 22:54   #8
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

Znalzlam cos takiego :

Dla niektórych pań zbliżenie bywa doświdczeniem nieprzyjemnym, a nawet bolesnym. W rzadkich przypadkach, kiedy mamy do czynienia z przypadłością zwaną pochwicą, bywa wręcz niemożliwe wskutek niezależnych od woli skurczów mięśni okalających pochwę. Wiele pań nękanych takimi problemami ma poza tym całkowicie normalne reakcje seksualne oraz bez trudu osiąga orgazm w wyniku innych form pobudzania, takich jak masturbacja lub pieszczoty oralne.
Pochwica występuje znacznie częściej u kobiet młodych. Mimo to jej obawy mogą pojawiać się w każdym wieku, wzbudzając poważny niepokój u kobiety i jej partnera, którzy - pod każdym względem - są całkowicie zadowoleni ze swej partnerskiej relacji. Przy dolegliwościach szczególnie poważnych kobieta nie może używać tamponów, a nawet wprowadzić do pochwy własnego palca, a badanie lekarskie staje się niemożliwe bez zastosowania środka uspokajającego lub narkozy.
Gdy mimowolne skurcze nigdy nie pozwalały na pełne zbliżenie, przypadłość nosi miano pochwicy pierwotnej. Jeśli kobieta była dawniej zdolna do zbliżenia, a niepokojące objawy pojawiły się dopiero później, mamy do czynienia z pochwicą wtórną.
O rozwoju tej dolegliwości decydują rozmaite, często bardzo złożone przyczyny. Jeśli ma charakter pierwotny, źródła problemów leżą zapewne w niekorzystnych uwarunkowaniach z okresu dzieciństwa lub dojrzewania, w postawach rodziców lub wpływie religii, które wzbudziły negatywne uczucia wobec seksu w ogóle lub własnych narządów płciowych w szczególności.
Do innych powodów należą: silny uraz psychiczny spowodowany gwałtem lub seksualnym napastowaniem w okresie dzieciństwa, bolesne i nieprzyjemne badanie ginekologiczne w wieku dojrzewania, nasilony lęk przed zajściem w ciąże lub zakażeniem sie chorobą przenoszoną drogą płciową. Pochwica wtóra może rozwinąć się wskutek poważnej infekcji w obrębie narządów płciowych, ciężkiego porodu lub innych przyczyn patologicznych, które początkowo sprawiły przy zbliżeniu ból, a w konsekwencji wywołały utrwalnoną, mimowolną reakcję mięśniową. W takim przypadku pozostaje obawa przed zbliżeniem, które zaczyna kojarzyć się z bólem.
Pochwicę niemal zawsze udaje się wyleczyć, jeśli tylko kobieta oraz jej partner (jeśli takowego posiada) decydują się zwróci o pomoc do specjalisty i poddać się terapii psychoseksualnej. Wobez złożoności psychologicznych przyczyn i konfliktów, odpowiadających za rozwój tej dolegliwości, oraz konieczności ustalenia jej pierwotnego lub wtórnego charakteru, wypada doradzić, by wnikliwe rozpatrzenie sprawy powierzyć dobremu psychoterapeucie. Po ustalenia istoty problemów potrafi on zaproponować kobiecie i jej partnerowi rodzaj terapii najbardziej stosowny do ich potrzeb.
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 16:57   #9
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

jejku dziekuej wszytski mza odpowiedzi .. trsozke mnei to uspokoiło... mam nadzieje ze faktycznie wiecej rozluznienia ...i wsyztsko moze bedzie dobshe... i nawet nie che myslec ze to moze byc jaka " pochwica" bo niby czemu miałabym ten odruch blokady, skoro ja che pozcuc mojego mezczyznme we mnie.. ale po prostu nei iwem czy bylam mzoe wtedy za bardzo spieta ehh pozostaje pozcekac i sprobowac nastepnym razem.. i czy pozycja klasyczna bedzie dobra? sskoro włąsnie w tej pozycji tak odzcuwałam ??
pozdrwaim i zcekam na wasze odp... ;*
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 20:59   #10
karluska
Raczkowanie
 
Avatar karluska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 174
GG do karluska Send a message via Skype™ to karluska
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

kurcze ja też mam taki problem niby wszystko jest fajnie miło i wogole, a jak sie zaczyna to piekielnie mnie boli i jest to taki przeszywajacy ból ze nie jestem czasem w stanie dalej kochać się z chłopakiem myslicie ze to ten sam problem??
karluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 11:11   #11
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

wiecie co ja tez mysle ze to taka blokada psychiczna,niby jestes rozluzniona i w ogule az tu nagle bum i nic i ten bol wrr jak o tym pomysle.ja jestem 4 lata z chlopakiem i tez nie raz mam teki cos choc kochalismy sie nie raz.ale poprostu czasem tak jest ze dzieczyna ma gorszy dzien i poprostu za nic sie tak nie rozluzni dobrze to tak jest. nie ms ie czm martwic wystrczy si mocno przytulic,zeby partner byl delikatny i spokojnie wszytko zaczol a mysle ze bedzie dobrze.mysle ze na jezdzca to dobra pozycja aczkoliwek ja wole tradycjynie jak on jest u gory.mysle ze bedzie dobrze powodzenia
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 18:44   #12
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

no i udalo sie ostatnio doszlo do zbizenia... i znow bałam sie ze powtorzy sie to co pooprzednio i nie tak nie bylo moje kochanie weszło we mnei całkowicie nie czułam zadnej " blokady" moze dlatego ze miałam na to straszną ochote ?? jak myslicie .Była to takze pozycja od tyłu,.,, moze dlatego .
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 14:04   #13
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

Heh pewnie dlatego poszło wam gładko bo niebyłas spięta Kizia_Mizia19 a i może chłopak bardziej sie w czuł w to, co robi Tak czy siak fajnie,ze wyszło Pozdrawiam
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 11:07   #14
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
ja tez sie ciesze ze wyszlo o by tak dalej i coarz lepiej to dojde do wprawy dziekuej syskim i goroco pozdrawiam :P buziaczki

i znowu ja wczoraj znow kochałam sie z moim mezczyzno i po prostu było idealnie, zadbał o wsyztsko, gra wstepna tylko sparwiły ze byłam niesamowicie mokra, pierwsze"pchniecie" w sumie troszke mnie zabolało i obawiałąm sie ze zxnowu bedzie ta " blokada" ale nie zaraz sie wszystko rozciogneło we mnie i mogł wejsc we mnie bardzio głęboko iw koncu sprobowałam pierwszy raz pozycji " na jezdzca" i niesamowite wrazenie tylko troszeczke wysiłku z mojej strony;] sama złapałąm rytm.. " ucze sie " i jestem z siebei dumna i moje kochanie tez a pozneij sprowalismy w innej pozycji " na łyzzeczke" i rowniez było mi niezieeeemsnko przyjemnie!! normalnie odpływałam... az prosiłoam zeby dał mi chwile wytchnienia , bo nie mogłam wytzrymac tak dużej przyjemnośści ia nie jestem jeszce przyzwyczajona do " takich przyjemnosci" !! i t owłąsnie był orgazm... bo aj po prostuuu "szalałammm" tak mi było dobshee : jejkuuuuu nie moge sie dozcekac nastepnego razu, jesli tak wygloda sexx, to ja bardzio chetnie

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-28 o 13:18 Powód: Post po poscie!!
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 10:56   #15
jotek
Raczkowanie
 
Avatar jotek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: (Po)południe PRL-u
Wiadomości: 254
Smile Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

po kilku miesiacach napewno minie ten niepokojący objaw...napewno...głowa do góry
jotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 13:24   #16
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

Cytat:
Napisane przez jotek Pokaż wiadomość
po kilku miesiacach napewno minie ten niepokojący objaw...napewno...głowa do góry
no juz minął rok heheh :P
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 13:28   #17
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

Cytat:
Napisane przez Kizia Mizia19 Pokaż wiadomość
no juz minął rok heheh :P
A poprawiło się ??
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 18:34   #18
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

czasem przyczyną może być budowa anatomiczna kobiety np "szablowate spojenie łonowe" , które utrudnia wprowadzenie penisa do pochwy, a po wprowadzeniu powoduje ból , tu można o tym poczytać




http://www.agnieszka.com.pl/problemy...szego_razu.htm
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 12:58   #19
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

takk hehe ten temat zalozylam rok temu keidy wlasnie zaczynałam i własnie zobaczyłam ze ktos tu odpisał ale miło tak jak najabrdziej wporządku poczatki były trudne heh ale teraz jest dobrze
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 22:15   #20
jotek
Raczkowanie
 
Avatar jotek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: (Po)południe PRL-u
Wiadomości: 254
Smile Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

Cytat:
Napisane przez Kizia Mizia19 Pokaż wiadomość
takk hehe ten temat zalozylam rok temu keidy wlasnie zaczynałam i własnie zobaczyłam ze ktos tu odpisał ale miło tak jak najabrdziej wporządku poczatki były trudne heh ale teraz jest dobrze
Czyli teraz powinno być Kizia Mizia 20
A tak po roku czasu nie zaczyna się to nudzić
He he ...napewno nie
jotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 12:47   #21
nieslodka16338
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Tam, gdzie spełniają sie marzenia
Wiadomości: 128
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

Witam. Widzę, że watek załozony był bardzo dawno, ale, ze nie chce zaśmiecac forum i dublowac tematu, dopisze się w Tym miejscu. Mam 21 lat, próbowałam nie raz i nie dwa ale nie wychodzi mi. Obawiam sie, ze to jest ta pochwica, gdyz nie dam rady włozyć sobie nawet tampona... Z palcem nie ma problemu, włoze go do końca, ale z dwoma juz nie wychodzi.
Dziewczyny, poznałam teraz cudownego faceta, ale obawiam się, że to będzie kolejny, który mnie zostwai z powodu tej dysfunkcji. Kolezanki nie biora mojego problemu poważnie, nie są w stanie wyobrazić sobie takiej sytuacji. Wiem, ze moja blokada ma podłoże psychiczne zwiazane z pewną sytuacją, o której nie będę pisała na forum.
__________________
Księżycowy anioł, krucha tak jak szept
nieslodka16338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 22:23   #22
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: problemy z współżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

a to bylas u lekarza z tym ?? moze jesli podloze psychologiczne, to do psychologa trzeba sie udac i porozmawiac, sama nie wiem
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:22   #23
nieslodka16338
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Tam, gdzie spełniają sie marzenia
Wiadomości: 128
Dot.: problemy z współżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

Kurcze, nie jestem pewna, czy psycholog ma takie mozliwości aby mnie "odblokować". Juz zaczynam mysleć, że umrę dziewicą:/
__________________
Księżycowy anioł, krucha tak jak szept
nieslodka16338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:15   #24
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: problemy z wspłżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

Cytat:
Napisane przez nieslodka16338 Pokaż wiadomość
Witam. Widzę, że watek załozony był bardzo dawno, ale, ze nie chce zaśmiecac forum i dublowac tematu, dopisze się w Tym miejscu. Mam 21 lat, próbowałam nie raz i nie dwa ale nie wychodzi mi. Obawiam sie, ze to jest ta pochwica, gdyz nie dam rady włozyć sobie nawet tampona... Z palcem nie ma problemu, włoze go do końca, ale z dwoma juz nie wychodzi.
Dziewczyny, poznałam teraz cudownego faceta, ale obawiam się, że to będzie kolejny, który mnie zostwai z powodu tej dysfunkcji. Kolezanki nie biora mojego problemu poważnie, nie są w stanie wyobrazić sobie takiej sytuacji. Wiem, ze moja blokada ma podłoże psychiczne zwiazane z pewną sytuacją, o której nie będę pisała na forum.
Byłaś u ginekologa, żeby wykluczyć problemy fizyczne? Jeśli tak, to pozostaje psycholog. Widocznie nie uporałaś się z sytuacją, o której piszesz. Sama możesz sobie nie poradzić
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 20:24   #25
xxxagusiaqxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxagusiaqxxx
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 97
Red face Dot.: problemy z współżyciem? czy ja nie moge sie kochać ??

Cytat:
Napisane przez Kizia Mizia19 Pokaż wiadomość
witam, mam jednem problem, a mianowicie mam 19 lat, niedawno wspolzylam z chłopakiem, to był moj pierwszy raz, i powiem ze na pozcatku bylo trudno, wczesniej nie uzywałam tamponów no i penis jest w sumie wieksyzch rozmiarów na pocztaku był opó ale pozniej wszytsko było wp orzadku, starciłam dziewictwo itp.... jednak keidys ostanio znowu doszło do zbliżenia i probował włozyc mi członka ti momnetalnie mam wrazenie jakby ktos zamurowł mi wejscie do pochwy, nie wiem co jest ze mno nie tak i zdarzyło mi sie to po raz kolejny, najpierw niby prubuje mnei peiscic, ja staje sie wilgotna, i kiedy on ma wzwó i zakłąda przezerwatywe wszytsko ejst w porzadku , ale keidy wkłąda mi członka to czuję jakby " blokade" co ot moze oznaczać!!! , czyzby to była jakas choroba ??a możę to on ma jakies probelmy z włozeniem go w prawidłowe miejsce? czy jest taka możliwość?? i co ja mam zrobićw takim przypadku, możę więcej rozlużnienia czy co?? a mozę inna pozycja?? jescze nie uprawiałą sexu w pozycji " na jezdzca" jestem niestety w tych sprawach mało doswiadzcona, i jakbym chiała taką pozycje wypróbowaćto możę lepiej by było ?? i na czym ona dokładnie polega krok po kroku !! prosze odpiszcie bo jetsem załamana

????


miałam coś podobnego ... to przechodzi z czasem za 1,2 razem może nie być super , ale za 3,4, ... będzie już lepiej )
__________________
,Prawdziwa elegancja nie polega na tym, by zostać zauważonym, ale na tym by być zapamiętanym''




xxxagusiaqxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.