Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-02, 09:59   #4261
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ok, zrobię

już i tak nabrałam wprawy przy poprawkach po Sierpińskim
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 07:42   #4262
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Grzegorz Superson? ja byłam u niego 4 razy. Dwa pierwsze razy byłam nieziemsko zadowolona Niestety za trzecim razem było tragicznie, wróciłam do domu i niemal się popłakałam na lustra a byłam przed absolutorium.... myślałam, że może miał gorszy dzień więc wybrałam się kolejny raz, kolejna wtopa... byłam po raz kolejny bardzo niezadowolona. Odniosłam też wrażenie za 4 razem jak byłabym tam dla nich i powinnam szybciutko zapłacić i wyjść :|
Ja osobiście odradzam... i szukam dalej
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 13:40   #4263
Beatrix Kiddo
Przyczajenie
 
Avatar Beatrix Kiddo
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam,

Ja ciągle szukam sobie fryzjera idealnego...

Do tej pory strzygłam się w Kupcu w Laurencie u p. Lidki - kobieta w porządku, słucha uważnie, ładnie ścina, tylko to miejsce nie za bardzo mi pasuje.
Mogę tez polecić panią Aurelię z salonu Piaseckich na Hetmańskiej - przez długi czas nosiłam boba, i najlepszy jakiego miałam był jej autorstwa.

Wkrótce wybieram się do Łukasza do Czesanki, i z tego co widzę po opiniach jest się czego obawiać... ;-) Dam znać po fakcie
Beatrix Kiddo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 13:52   #4264
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

taliena nakrzycz na mnie, żebym się opamiętała
w akcie desperacji postanowiłam zapisać się jednak do p.Krzysztofa, pokombinowałam że na wejściu zacznę mu gadać, że nie szalejemy, a jak weźmie do ręki jakiś sprzet trymująco-cieniujący zacznę krzyczeć ale.... on ma takie terminy, że się nie zdecydowałam

i teraz zastanawiam się czy to znak coby w ogóle do fryzjera nie iść, coby do tego fryzjera nie iść, coby poczekać az Papryczka zacznie śmigać

Czy któraś "lokowana" dziewczyna pamięta może najmniej inwazyjnego a udanego dość fryzjera w swoim doświadczeniu? Będę wdzięczna, bo włosy w ogóle mi się nie układają, co gorsze sama podcięłam tył (taki dywan się już tworzył). Wyglądam okropnie a na dodatek te upały przy takiej szopie - wykańczają mnie
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 16:26   #4265
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja właśnie wróciłam z salonu Fresh Look,więc relacja na gorąco. Nie wiem co będzie za kilka dni ,ale póki co to :

Poszłam ze zdjęciami ( z reguły chodzę do fryzjerów i pokazuję fryzury ,wtedy łatwiej wytłumaczyć ,wiadomo ). No i mogę rzec,że jestem zadowolona.
Byłam u pani Dominiki(chyba, bo już zapomniałam ,gdyz zapisywalam się dwa tygodnie temu -ale terminy sądzę,że maja szybsze, po prostu mi tak pasowalo). Przede wszystkim zadowolona jestem z komunikatywności. Porozumienie bardzo dobre. Cięcie- fachowo ,bardzo sprawnie i przede wszystkim dokładnie.Fryzjerka bardzo opanowana,nienachalna .

Kwestia koloru- rowniez okej, dość dlugo juz farbuję na miedziany ,bez zadnych odcieni czerwieni ,ale od jakiegos czasu planowalam zmianę, no i mam rudo/czerwony.

Atmosfera w salonie przyjemna. Traktują klienta normalnie, nie ma się poczucia niższości ,jak to w niektorych salonach bywa i nie czuje się zapomnianym.

Jesli więc na te kilka salonow w ktorych bylam - niektore wymienialam na forum, inne nie ,bo nie czulam się usatysfakcjonowana - powiedzmy ,ze fryzura nie byla zła ale też nie była dobra ,więc nie opisywalam ,bo nie ma potrzeby, moglabym polecic na dzien dzisiejszy ,to na pewno nadal Sylwia z Pracowni 3 i Dominika (chyba) z Fresh Look,z czego atmosfera w tym ostatnim byla najlepsza ze wszystkich jakie odwiedzilam.

Napiszę za jakis czas wrażenia dotyczące fryzury, bo wiadomo ,ze po wyjściu z salonu ,to nawet jak jest zle obstrzyzona głowa ,to po wymodelowaniu wygląda dobrze.
Dodam ,ze mam krótką fryzurę, asymetryczną, i jesli powiedzialam ,ze chcę jeden bok do pól ucha ,a drugi dłuzszy to jest do pól ucha,a nie dluzszy ,a co gorsza krotszy. No i w moim przypadku modelowanie naprawdę krotko trwalo ( podobnie było po cięciu wlosow przez panią Sylwię z Pracowni 3 ).

Papryczko, Bejjko, mialam napisać wrażenia na pw, ale że jestem zadowolona z cięcia bardzo, to postanowilam napisać w wątku.



Dopisek: wlasnie w torebce znalazlam wizytówkę Fresh Look, ktorą dala mi fryzjerka, no i pani ma na imię Dominika.
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2010-07-05 o 17:03 Powód: lit.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 16:41   #4266
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ruda a ja mam wielką prośbę czy na priwa jakiś telefon do pracowni 3 mogłabym prosić?
grzebałam w necie, ale znalazłam 2 różne adresy i nawet nie wiem który jest aktualny..
Będę wdzięczna
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 16:44   #4267
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

jasne Orenda, za chwilę wyslę, odszukam tylko w kajecie.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 16:46   #4268
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
jasne Orenda, za chwilę wyslę, odszukam tylko w kajecie.

ogromne dzięki Twój post dzisiejszy dał mi nadzieję, że może nie padne w te wakacje z przegrzania
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 16:59   #4269
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
ogromne dzięki Twój post dzisiejszy dał mi nadzieję, że może nie padne w te wakacje z przegrzania
nie ma sprawy ,trza się wspierać .

No może nie padniesz... . Moja głowa i szyja bardzo dobrze się czuje, nie mam pozlepianych strąków w koncu

No to pozostaje mi życzyć powodzenia !
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 17:03   #4270
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
nie ma sprawy ,trza się wspierać .

No może nie padniesz... . Moja głowa i szyja bardzo dobrze się czuje, nie mam pozlepianych strąków w koncu

No to pozostaje mi życzyć powodzenia !

odpukać, nie dziękuję i takie tam (jakkolwiek będzie - mam nadzieję, że będzie włosów mniej, a to już coś przy temperaturze ponad 30 stopni)

Oczywiście relację zdam
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 14:05   #4271
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja już po cięciu sama nie wiem jak to się stało
Dzięki Rudej zapisałam się do P. Dominiki z Fresh Looka (wczoraj się zapisałam - dziś byłam cięta). Refleksje - na ten moment jestem zadowolona, ale wiadomo - muszą się włosy odleżeć i zobaczymy jak na codzień wyglądają.

Co do samego salonu - typowy (poza fotelem masującym ). Dziewczyny tam pracujące - bardzo sympatyczne. Dominika - jak pisała Ruda - komunikatywna osoba. Najpierw słuchała, potem wyjasniła co chce zrobić i czy to będzie dla mnie ok. Na niemal każdym etapie cięcia - mówiła co i jak. Nie znam się na tym, ale odniosłam wrażenie, że jest bardzo dokładna. I spokojna, co przy moim nerwowym gadaniu (zawsze tak mam u fryzjera) było bardzo ..pomocne

Kurcze - zadowolona jestem (jak na razie)

aaa i dostałam zniżkę 15% czym mnie zaskoczono już przy płaceniu rachunku.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 19:47   #4272
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

dziewczyny, a jak tam z cenami?
ale Wam zazdroszcze )
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:02   #4273
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Papryczko - zapłaciłam 71 złoty - to z tą promocją jakąś tam było więc nawet nieźle...
zobaczę za jakiś tydzień - dwa czy się włosy nadal układają przyzwoicie i dam znać..

Ruda - dzięki raz jeszcze za namiary

najlepsze jest to, że koniecznie chciałam się obciąc bo upały mi żyć nie dawały - a dziś - lało i chłodno

Edytowane przez 201607211724
Czas edycji: 2010-07-06 o 20:04
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 21:21   #4274
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

juz widze na ich stornie
co do rabatu:
Od poniedziałku do środy do godziny 14:00 dajemy naszym klientom rabat w wysokości 15%

kusi mnie, żeby tam iść niedobre Wy! teraz mam dylemat- kupić buty, czy iść do fryzjera
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 09:48   #4275
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Orendo, to w tempie ekspresowym się dostałas
Noo cieszę mnie ,że wreszcie się nie gotujesz w czuprynie, no i że zadowolona jesteś z relacji fryjzer- klient.
U mnie póki co włos układa się w porządku( no ale to 3 dni dopiero) Ciekawe jak dlugo no i jak będzie z kolorem. Zobaczymy trzymam kciuki za Ciebie.

eee jeden dzien był dżdżysty ,dziś juz ładnie,a podobno w niedzielę pogoda ma wyniesc nawet 35 stopni ! :/ to z deka za gorąco.

Noo, fotel masujący wbił mnie w fotel


Papryczko ,ja płaciłam 163 zł za cięcie i farbowanie ( ale ja mam krótkie włosy ).
Hm, cieżko doradzić czy buty czy fryzjer... Zalezy jakie buty ... czy bardzo potrzebne ,czy nie... A co do fryzjera, to tez czy on bardzo potrzebny ,czy nie... bo niedawno byłaś u Sierpinskiego. Co prawda zero zadowolenia, no ale włos obcięty.

Nie lada dylemat masz .

Tak to jest z tymi włosami....
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2010-07-07 o 09:49 Powód: lit.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 09:56   #4276
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
juz widze na ich stornie
co do rabatu:
Od poniedziałku do środy do godziny 14:00 dajemy naszym klientom rabat w wysokości 15%

kusi mnie, żeby tam iść niedobre Wy! teraz mam dylemat- kupić buty, czy iść do fryzjera

oooo to właśnie ta promocja

Papryczka - Ruda dobrze prawi, kurcze no splajtujesz przez tych fryzjerów... może zapuść to co Ci ostatnio "zepsuli", kup buty, a za jakiś czas - fryzjer... echhhh ciężkie decyzje... ja jestem zadowolona (odpukać), Ruda jest zadowolona (odpukać), ale Papryczko - rób ten kurs (hmmm.... tylko kto Ciebie będzie wtedy obcinał)
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 11:00   #4277
bertie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Ruda a ja mam wielką prośbę czy na priwa jakiś telefon do pracowni 3 mogłabym prosić?
grzebałam w necie, ale znalazłam 2 różne adresy i nawet nie wiem który jest aktualny..
Będę wdzięczna
Hej, też poszukuję chwalonej przez Was Pani Sylwii, zadzwoniłam pod numer podawany gdzieś wwcześniej, ale okazało się, że salon nazywa się inaczej(Tequila bodajże), a Pani Sylwia już tam nie pracuje
Będę wdzięczna za informację
bertie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 11:06   #4278
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez bertie Pokaż wiadomość
Hej, też poszukuję chwalonej przez Was Pani Sylwii, zadzwoniłam pod numer podawany gdzieś wwcześniej, ale okazało się, że salon nazywa się inaczej(Tequila bodajże), a Pani Sylwia już tam nie pracuje
Będę wdzięczna za informację

ooo Bertie - ja się nie mogłam dodzwonić w ogóle, ale przyznam, że tylko raz spróbowałam..
Tak jak pisałam - znalazłam w necie 2 adresy... może ten drugi jest teraz właściwy - to było na Chwaliszewie, ale może ktoś bardziej zorientowany pomoże
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 13:31   #4279
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Faktycznie Orenda masz rację. W googlach jest informacja ,że salon ma miejscówkę na Chwaliszewie . Hmm ,to moze przenieśli salon. Ja bylam zimą ,wiec to juz trochę czasu minęło.
Bertie, spróbuj na nr ,który jest podany w googlach- po wpisaniu 'Pracownia III / Pracownia 3 ''.

Kurde, mam nadzieję,że pani Sylwia pracuje nadal w Pracowni ,bo wiadomo ,że lepiej mieć na oku kilku dobrych fryzjerów ,aniżeli jednego.
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2010-07-07 o 13:33
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 16:21   #4280
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Kumpela mi kiedyś pisała, że Sylwia nadal pracuje gdzie pracowała, tylko zmienili numer

Kupiłam buty szaleństwo, 11 cm obcas, gdzie ja nawet na 3cm nie umiem chodzić jak zobaczycie kuśtykającą dziewczynę w gladiatorkach, to mogę to być ja
Planuje wcześniej w domu pochodzić, żeby na ulicy nie pomylili mnie z koniem

także dziękuję za rady, fryzjer odłożony na później
zamówiłam sobie keratyne, planuję zrobić zabieg, a za miesiąc pójdę na cięcie

daje szanse innym fryzjerom i na razie z kursu rezygnuje
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 18:27   #4281
bertie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Kumpela mi kiedyś pisała, że Sylwia nadal pracuje gdzie pracowała, tylko zmienili numer

Kupiłam buty szaleństwo, 11 cm obcas, gdzie ja nawet na 3cm nie umiem chodzić jak zobaczycie kuśtykającą dziewczynę w gladiatorkach, to mogę to być ja
Planuje wcześniej w domu pochodzić, żeby na ulicy nie pomylili mnie z koniem

także dziękuję za rady, fryzjer odłożony na później
zamówiłam sobie keratyne, planuję zrobić zabieg, a za miesiąc pójdę na cięcie

daje szanse innym fryzjerom i na razie z kursu rezygnuje
Dziewczyny, jakaś tajemnicza sprawa z tą panią Sylwią i Pracownią 3. Najpierw zadzwoniłam na numer z ul. Siemiradzkiego (koło Parku Wilsona): pani Sylwia już tam nie pracuje, a salon nazywa się inaczej, potem za Waszą radą szukałam namiarów na Chwaliszewie, numer telefonu - owszem - znalazłam, ale nieaktualny ("numer nieosiągalny" albo sygnał, że nie ma takiego numeru), przeszłam się tam zatem, bo pracuję niedaleko, adres Chwaliszewo 70/1 - tak przynajmniej w necie - a tam ani śladu salonu, chyba że on głęboko ukryty W każdym razie żadnej wywieszki ani info. Pani w sklepie obok o żadnym fryzjerze w okolicy też nie słyszała I co Wy na to?
bertie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 20:41   #4282
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

pracownia widmo!

jak chcecie, postaram się dla Was o numer prywatny do p. Sylwii ale nie obiecuje, ze uda mi się zdobyć..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 20:45   #4283
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
pracownia widmo!
.


(zastrzeliłaś mnie tym tekstem)
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 14:12   #4284
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

no no . Papryczka, no to zaszalałaś na maksa ! 11 cm !!!???
łał!

Ja ledwo na 8 wytrzymuje, i to tylko gdy są na koturnie ,lub mają szeroki obcas.
Zycze szybkiego wdrożenia butów w życie

Dobrze zrobilas z decyzją o fryzjerze. Ciekawa jestem efektow z keratyną. Oczywiście mam nadzieję,że zdasz relację.

Co do pracowni widmo ,to zaskoczona jestem takim zjawiskiem
Jesli uda Ci się zdobyć nr prywatny do Sylwii ,byloby świetnie.( swoją droga to musisz miec dobre wejscia, skoro masz możliwosc mniejsza badz większą wykonac takie zadanie ).kurcze korci mnie by pojechać na Siemiradzkiego i porozmawiac ,co się stało z Pracownią. W koncu czlowiek ma prawo chyba wiedzieć ,gdzie sie dany zaklad/firma/sklep itp przeniósl.
Przeciez to nie jest zadna tajemnica,cholera.
Wkurza mnie takie ukrywanie ,bardzo często się spotykam z nieudzielaniem informacji .uch. :/
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 21:56   #4285
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

buty mają tzw platformę, więc obcas wydaje się mniejszy

moje wejscie ( )polega na tym, że znajoma kiedyś od p. Sylwii wzięła prywatny numer z tym, że ze znajomą nie mam zbyt dużego kontaktu i nie wiem, czy zechce się ze mną namiarami podzielić jutro do niej napiszę, dam Wam znać jak mi poszło
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 10:50   #4286
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

mam numer
tutaj chyba nie mogę go podawać, wiec zainteresowane proszę o pw
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 16:44   #4287
camelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hej dziewczyny jestem tu nowa zreszta jak widac... Ostatnio byłam w salonie Fresh Look u pani Beaty (z tego co pamięam. na marginesie taka starsza blondynka) ogólnie fryzura na pierwszy zut oka piekna ale linijka by sie jej przydała. Ogólnie kobieta mozna powiedziec ze strasznie nachalna jak dla mnie wyszło to tak jakby chciala odemnie wyciagnac jak najwiecej pieniedzy... gadala, gadala i jeszcze raz gadala wciskajac swoje racje az sie sluchac jej nie dawało krotko mówiac slodko pierdzaca...;/ Ogolnie salon jako salon polecam ale ja odradzam Miłego dnia życzę
camelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 11:51   #4288
seremetka13
Przyczajenie
 
Avatar seremetka13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

może będzie to dziwna recenzja, ale trudno.
zagnało mnie do salonu impresja na osiedlu sobieskiego. pytałam ile kosztuje i jak terminy z upięciem wieczorowym. powiedziałam pani, że chciałabym coś z warkoczem zaplecionym. owszem mam cienkie włosy, ale jest ich dużo a 2 tygodnie wcześniej pani czesała mnie tak-niestety nie to miasto wspomniana fryzjerka z osiedla popatrzyla na mnie z politowaniem, że co ja chcę, więc nawet nie pytałam o nic więcej. wiem jest to marna recenzja fryzjera, ale na mnie zrobiła bardzo negatywne wrażenie dlatego piszę tutaj. niestety, ale po samym zachowaniu do klientki mniemam, ze to marna fryzjerka
pozdrawiam i mam nadzieję, że u Was lepiej
__________________
uśmiech proszę
seremetka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 11:06   #4289
ADRIAN2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hejka sylwia z kenzo niedawno wrocila z irlandi na chwile obecna nie pracuje w rzadnym salonie przyjmuje w domu nie wiem czy moge podac nr tel na forum?
ADRIAN2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 13:34   #4290
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ma ktoś ochotę iść do TOMKA z TUpetu w srodę w ciągu dnia? mam strzyzenie z farbowaniem zaklepane, ale bede musiala odwolac/piszcie na priva jesli jestescie zainteresowani przejeciem terminu
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.