PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-14, 13:32   #421
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
nie, mówiła o mnie i Panice. Czytaj uważnie, analizuj to, co napisał ktoś, kto ma większe doświadczenie w ćwiczeniach (np. właśnie Panika i dontknow), a nie wdajesz się w pyskówki.

Nasze zirytowanie wynika z tego, że obawiamy się o to, że niby opierając się na pomocy uzyskanej na wizażu możesz sobie zrobić krzywdę:
a) doprowadzając się do kontuzji poprzez nieprawidłowe ćwiczenia
b) doprowadzając się do depresji z powodu problemu, na który nie ma rozwiązania poza akceptacją pewnych rzeczy. Równie dobrze mogłabyś rozważać, czy nie masz za dużego obwodu głowy albo złego kąta nachylenia główki kości udowej...
ok,annan,dajmy juz sobie spokoj. poza tym wydaje mi sie ze nie wdalam sie w pyskowki tylko po prostu ripostowalam wypowiedzi dont know..no i chcialabym zauwazyc ze 99 % dziewczyn,ktore wchodza na te stronke to dziewczyny ktore nie maja bladego pojecia albo bardzo nikle na temat fitnessu (i praw,ktore sie nim rzadza, a w ktorych ja niestety jakjuz wyszlo na jaw jestem ignorantką),a tych kilka dziewczyn ktore przesiaduja tu od poczatku i ktore czuja sie tu conajmniej ambasadorkami komentuja co badziej amatorskie wypowiedzi lub zdjecia(przypominam nagonki na dziewczyny popelniajace zbrodnie wstawienia zdjec w szpilkach),napedzajace sie nawzajem w kolku wzajemnej adoracji i fascynacji przesadnie wyeksponowanymi miesniami.ok, rozumiem, ze takie cos moze sie podobac, i rozumiem wasza iritacje moimi wypowiedziami ktore sa krytyczne wobec "nóg kulturystek" ale troche spokojniej moze,co?bo widze ze glownie to "wy" (liczba mnoga od dont know) tu przesiadujecie i nie tolerujecie niczego i nikogo kto sie z wami w 100 % nie zgadza.
'ale, nie ma problemu,dalej tak! w koncu w mniejszosci sila.
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 14:50   #422
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
ok,annan,dajmy juz sobie spokoj. poza tym wydaje mi sie ze nie wdalam sie w pyskowki tylko po prostu ripostowalam wypowiedzi dont know..no i chcialabym zauwazyc ze 99 % dziewczyn,ktore wchodza na te stronke to dziewczyny ktore nie maja bladego pojecia albo bardzo nikle na temat fitnessu (i praw,ktore sie nim rzadza, a w ktorych ja niestety jakjuz wyszlo na jaw jestem ignorantką),a tych kilka dziewczyn ktore przesiaduja tu od poczatku i ktore czuja sie tu conajmniej ambasadorkami komentuja co badziej amatorskie wypowiedzi lub zdjecia(przypominam nagonki na dziewczyny popelniajace zbrodnie wstawienia zdjec w szpilkach),napedzajace sie nawzajem w kolku wzajemnej adoracji i fascynacji przesadnie wyeksponowanymi miesniami.ok, rozumiem, ze takie cos moze sie podobac, i rozumiem wasza iritacje moimi wypowiedziami ktore sa krytyczne wobec "nóg kulturystek" ale troche spokojniej moze,co?bo widze ze glownie to "wy" (liczba mnoga od dont know) tu przesiadujecie i nie tolerujecie niczego i nikogo kto sie z wami w 100 % nie zgadza.
'ale, nie ma problemu,dalej tak! w koncu w mniejszosci sila.
masz racje.raz skomentowalam brzuch jednej dziewczyny, ze jak na moj gust wygladal zbyt chudo (byl bardzo umiesniony,zero tluszczu, a mi nie podoba sie meskie cialo u kobiety) i juz "stale wizazanki" na mnie naskoczyly.po co w ogole dodawac zdjecie skoro nie mozna nawet wyrazic swojej opini? pod zdjeciami miesni same ochy i achy maja byc?nie wierze ze kazdemu sie podoba takie cialo.
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 15:20   #423
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

osobiscie nie mam nic przeciwko umiesnionym nogom,bo kazdemu moze podobac sie co innego i nic mi do tego. jedyne co mi sie nie podoba to ton w ktorym traktowane sa wizazanki o lekko odmiennych standardach piekna. w zalozeniu watka nie ma mowy o tym, ze tu moga przebywac tylko dziewczyny o fitnessowo;kulturystyczny ch pogladach,ale zeby prezentowac swoje nogi (grube, chude, dlugie, krotkie). nie wiem czemu moje zadane 3 razy pytania o wymiary w kolanach ( o dziwo wizazanki ktorym zadalam to pytanie nie byly zirytowane,tylko te ktorych to nie dotyczylo, a ktore widocznie psychologicznie przywlaszczyly sobie forum) tak bardzo wkurzylo kogośtam...o co w ogóle chodzi?przeciez tak naprawde zadalam komus innemu pytanie i osoby niezainteresowane wcale nie musialy sie wypowiadac.widocznie robią to z nudy, nie maja co robic i komentuja każdą jedną wypowiedź na forum,nawet jesli nikt je o to nie prosił..
i sorry,za moje lekko nerwowe wypowiedzi ale doprowadza mnie do szalu takie nastwienie.
po prostu poczulam sie napastowana, ze jezeli nie zaczne robic treningu silowego a jeszcze raz pomarudze o moich nogach to jestem jakos niedorozwinieta mentalnie,bo nie zakapowalam co mam robic...
spokojnie,ok?jezu.
i radze uwazac na poziom testosteronu,ktory niestety moze wzrastac przy zbyt duzym umiesnieniu, a ktory moze powodowac tez niestety lekko agresywne zachowania.
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 15:48   #424
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Mi osobiście umięśnione nogi się kompletnie nie podobają. Mało kobiece.
Wg. mnie najładniej nogi wyglądają takie: http://fitness.magicsport.pl/anusia/nogi..jpg , http://static.papilot.pl/img/520/0/posladki_01.jpg , https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/20765.jpg
I nie gadajcie, że takie wyglądają jak patyki
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 16:00   #425
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
Mi osobiście umięśnione nogi się kompletnie nie podobają. Mało kobiece.
Wg. mnie najładniej nogi wyglądają takie: http://fitness.magicsport.pl/anusia/nogi..jpg , http://static.papilot.pl/img/520/0/posladki_01.jpg , https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/20765.jpg
I nie gadajcie, że takie wyglądają jak patyki
Dobra, nie bede gadac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 16:03   #426
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
Mi osobiście umięśnione nogi się kompletnie nie podobają. Mało kobiece.
Wg. mnie najładniej nogi wyglądają takie: http://fitness.magicsport.pl/anusia/nogi..jpg , http://static.papilot.pl/img/520/0/posladki_01.jpg , https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/20765.jpg
I nie gadajcie, że takie wyglądają jak patyki
nogi na zdjeciach śliczne..szczególnie drugie i trzecie,bardzo proporcjonalne..ani flaki ani patyki

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

chociaz mi sie podobaja nawet troche grubsze nogi ...mój przykladowy ideał na poprzedniej stronie
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 16:07   #427
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
nogi na zdjeciach śliczne..szczególnie drugie i trzecie,bardzo proporcjonalne..ani flaki ani patyki

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

chociaz mi sie podobaja nawet troche grubsze nogi ...mój przykladowy ideał na poprzedniej stronie
No co tu będziemy gadać dużo...
Nogi idealne
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 16:18   #428
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
No co tu będziemy gadać dużo...
Nogi idealne
a swoje masz jakies?

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

zdjecia znaczy sie
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 16:19   #429
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
No co tu będziemy gadać dużo...
Nogi idealne
Ja bym takich nie chciala nawet za doplata
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 16:19   #430
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
a swoje masz jakies?

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

zdjecia znaczy sie
Są porównywalne do tych w avatrze
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 16:25   #431
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
Są porównywalne do tych w avatrze
,tak jasne, podalas wymiary wiec nie oszukasz..
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 16:31   #432
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
,tak jasne, podalas wymiary wiec nie oszukasz..
No ale podobne
Mówię całkiem serio są straszne
Ale przysięgam solennie iż z dniem 16 sierpnia 2010 roku, ja Juliette Kapulette wstawię zdjęcia swoich obrzydłych odnóży pokrytych jeszcze dziś tłuszczem i skórką pomarańczową
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 16:34   #433
Kahve19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 414
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
Ja też I ty chcesz zrzucic z ud??? Ja chce przybrać! A ta mniej wiecej po srodku? ja tez mam 169!! A w kolanie? podaj jeszcze w kolanie!
Tak chce zrzucic z ud,jakies 3-4 cm, no dobra chcialabym 5 ale w cuda nie wierze
Kahve19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 16:58   #434
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez Kahve19 Pokaż wiadomość
Tak chce zrzucic z ud,jakies 3-4 cm, no dobra chcialabym 5 ale w cuda nie wierze
5cm? wg mnie nie musisz nic zrzucać..masz bardzo ladne nogi a 55 cm to szczuple nogi..tym bardziej ze na zdjeciu nie widac tluszczyku tylko ladne zaokrąglone miesnie.
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 17:13   #435
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2067353 6]masz racje.raz skomentowalam brzuch jednej dziewczyny, ze jak na moj gust wygladal zbyt chudo (byl bardzo umiesniony,zero tluszczu, a mi nie podoba sie meskie cialo u kobiety) i juz "stale wizazanki" na mnie naskoczyly.po co w ogole dodawac zdjecie skoro nie mozna nawet wyrazic swojej opini? pod zdjeciami miesni same ochy i achy maja byc?nie wierze ze kazdemu sie podoba takie cialo.[/QUOTE]


pamiętam Cię, bo to mój brzuch był, który skomentowałaś i nie mam nic przeciwko krytyce, ale pisanie, że wyglądam jak anorektyczka to chyba troche przesada, nie sądzisz?

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
Mi osobiście umięśnione nogi się kompletnie nie podobają. Mało kobiece.
Wg. mnie najładniej nogi wyglądają takie: http://fitness.magicsport.pl/anusia/nogi..jpg , http://static.papilot.pl/img/520/0/posladki_01.jpg , https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/20765.jpg
I nie gadajcie, że takie wyglądają jak patyki
chciałabym mieć takie nogi ale takie jak Paniki też bardzo mi się podobają.


ja tam myśle, że w kwestii wyglądu nóg jakiś jeden czy dwa cm nie robią zbytniej różnicy ważne, żeby nogi były w miare proporcjonalne
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 19:24   #436
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

A ja pragnę zauważyć, ze to podforum FITNESS, gdzie pokazujemy również nogi (ciało) umięśnione. Dla niektórych z Was umięśniona kobieta to monstrum jak na zdjęciu w załączniku, napakowane sterydami.

Na przykładzie Paniki widać, że aby osiągnąć taki wynik, jak jej, trzeba się długo i zdrowo napocić, a i tak nie każdy ma predyspozycje, by takie umięśnienie osiągnąć.

Pragnę nadmienić, że ci, którzy ćwiczą i udzielają się tutaj, robią to bez wspomagaczy (mam nadzieję! ) i nie zależy im na wyglądzie napakowanych do granic możliwości kulturystek.

Może czas przyjąć do wiadomości, że kości nie da się odrąbać, genetyki się nie przeskoczy i przestać rzucać inwektywami w stronę tych, którzy pracują nad swoim ciałem.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 19:32   #437
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
pamiętam Cię, bo to mój brzuch był, który skomentowałaś i nie mam nic przeciwko krytyce, ale pisanie, że wyglądam jak anorektyczka to chyba troche przesada, nie sądzisz?


tak, przesadzilam.czasem nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze.poprostu nie podoba mi sie az tak umiesnione i do tego odtluszczone cialo.no ale kazdy moze robic ze swoim cialem co chce.przepraszam
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 19:34   #438
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
A ja pragnę zauważyć, ze to podforum FITNESS, gdzie pokazujemy również nogi (ciało) umięśnione. Dla niektórych z Was umięśniona kobieta to monstrum jak na zdjęciu w załączniku, napakowane sterydami.

Na przykładzie Paniki widać, że aby osiągnąć taki wynik, jak jej, trzeba się długo i zdrowo napocić, a i tak nie każdy ma predyspozycje, by takie umięśnienie osiągnąć.

Pragnę nadmienić, że ci, którzy ćwiczą i udzielają się tutaj, robią to bez wspomagaczy (mam nadzieję! ) i nie zależy im na wyglądzie napakowanych do granic możliwości kulturystek.

Może czas przyjąć do wiadomości, że kości nie da się odrąbać, genetyki się nie przeskoczy i przestać rzucać inwektywami w stronę tych, którzy pracują nad swoim ciałem.

nie bardzo rozumiem sensu tej wiadomosci.. ,bo chyba nikt tutaj nikogo inwektywami nie obrzucal,chyba ze cos przeoczylam ani nie krytykowal umiesnionego ciala, bo jak juz pisalam kazdy robi co chce i nic mi dotego. moze sie podobac lub nie, to nie ma znaczenia. problemem byl, przynajmniej w moim przypadku,ton uwag niektorych wizazanek i traktowanie innych bez szacunku.
nie wiem, czy tylko ja jestem jakas nadwrazliwa,czy naprawde ich zachowanie bylo przesadzone i wygladalo to bardziej na chec skrytykowania kogos z nudow nawet jezeli pytanie nie bylo skierowane do nich i tak naprawde wcale nie musialy wyrazac swojej dezaprobaty. wiec mam nadzieje ze teraz juz wszystko jasne, ze nikt tu nie krytykuje umisnionego ciala, ale jedynie poziom kultury niektorych dziewczyn tutaj.
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 19:42   #439
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

momomomomomomo, próbujesz wybielić się, zrzucając na innych i przygadując im od kłótniar, a przypomnę, że wyszło od tego, że od dłuższego czasu forujesz tutaj pogląd jakoby kolana miały niebagatelny wpływ na sylwetkę, zaś obruszasz się na porady, jak ładną sylwetkę uzyskać, bo ze stawami nic zrobić się nie da (no, jest opcja endoprotezy). Chcesz uzyskać coś, co jest nieosiągalne i obruszasz się, gdy ktoś mówi wprost: twoje oczekiwania są nie do spełnienia na tym świecie. Reasumując, nie udawaj niewiątka. Ale już każdy wie, że tłumaczenie tobie to jak grochem o ścianę, więc nie licz mocno, że uzyskasz dużo przydatnych porad - wiele osób z pewnością nie poświęci ci uwagi, by podzielić się z tobą swoją wiedzą po tym, co pokazałaś - arogancji i niechęci do przyjęcia pewnych wiadomości.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2010-07-14 o 19:44
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 19:59   #440
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
momomomomomomo, próbujesz wybielić się, zrzucając na innych i przygadując im od kłótniar, a przypomnę, że wyszło od tego, że od dłuższego czasu forujesz tutaj pogląd jakoby kolana miały niebagatelny wpływ na sylwetkę, zaś obruszasz się na porady, jak ładną sylwetkę uzyskać, bo ze stawami nic zrobić się nie da (no, jest opcja endoprotezy). Chcesz uzyskać coś, co jest nieosiągalne i obruszasz się, gdy ktoś mówi wprost: twoje oczekiwania są nie do spełnienia na tym świecie. Reasumując, nie udawaj niewiątka. Ale już każdy wie, że tłumaczenie tobie to jak grochem o ścianę, więc nie licz mocno, że uzyskasz dużo przydatnych porad - wiele osób z pewnością nie poświęci ci uwagi, by podzielić się z tobą swoją wiedzą po tym, co pokazałaś - arogancji i niechęci do przyjęcia pewnych wiadomości.
annan,ale kto probuje sie wybielic i w ogole o co ci teraz chodzi? przeczytaj sobie jeszcze raz ostatnia strone i spojrz na to obiektywnym okiem. z porad dont know tez skorzystalam kiedy wkleila zdjecia cwiczen na wew strone. i mi nie chodzi wcale o kolana. prosze, czytaj uwaznie moje poprzednie posty bo sie powtarzam w kazdym i to sie staje nudne nawet dla mnie. na kolana zwracam uwage i pytam o ich wielkosc bo chce sie do moich przekonac i zaakceptowac wierzac ze wcale takie male nie sa,wiec je porownuje z innymi ze zdjec. po co kontunuujesz teraz dalej te klotnie? jak mialas jeszcze cos do powiedzenia trzeba bylo to powiedziec wczesniej a nie teraz dalej to ciagniesz.
subiektywnie poczulam sie urazona tonem dont know i twoim i zwyczajnie wkurzylo mnie to, ze kurcze inni nie moga sie na tym forum wyrazic.jesli pytam o kolana to pytam i koniec. jak pytanie nie jest do ciebie to po prostu nie odpowiadaj i pozwol odpowiedzic osobie pytanej.normalnie masakra.ile jeszcze razy mam wyjasniac to co mnie wkurzylo? czy ciebie nie wkurza jak ktos cie traktuje jak niedorozwinieta umyslowo tylko dlatego ze zlecil ci cwiczenia a ty ich nie wykonujesz? litości!

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

annan jezeli chcesz faktow
cytat z dont know :

chcesz sobie rozwalić stawy?!
kurde, mówiłyśmy ci chyba setki razy, że TRENING SIŁOWY SŁUŻY ROZBUDOWIE MIĘŚNI, a nie jakieś wymachy nóg albo 180 przysiadów ;|
ogarnij to : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=1452

nie wiem jak ciebie ale mnie jak ktos do mnie mowi w ten sposob tylko dlatego ze robie moje glupie przysiady a nie trening silowy to mnie szlag trafia.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

bo tu nie chodzi o porady z ktorych moge skorzystac lub nie,ale o ton wypoweidzi . i jezeli ktos ma mi doradzac a potem wkurzac sie na mnie bo sie do jego rad nie stosuje i traktowac mnie jak jakąs idiotke to masz racje annan, takich rad to ja nie chce.
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:27   #441
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

aż strach wkraczać na takie pole walki

starałam się dokładnie prześledzić te ostatnie linki dodane przed dontknow, ale pewnych rzeczy nadal nie rozumiem.... mogłybyście mi trochę rozjaśnić?

jeżeli chodzi o mój cel, to zależy mi na redukcji. (zresztą, z tym co aktualnie posiadam i tak jak narazie nie dałoby się nic więcej zrobić )

w jednym z artykułów było napisane,że aby najskuteczniej spalać tłuszcz, nasz trening tygodniowo powienien wyglądać mniej więcej tak:
3*godzina treningu siłowego
3*20 min interwałów
3*20 min aerobów

w kolejnym natomiast było napisane,że trening siłowy przy redukcji powinien być krótki, ale częsty, czyli do 6 razy w tygodniu.

więc jak to właściwie jest z tym treningiem? krótki to znaczy ile?
jak powinny się w tygodniu przeplatać te treningi (interwały, aeroby, siłowe) i jak je ze sobą łączyć ?

i załóżmy,że chciałabym robić w domu ten: http://super-sylwetka.pl/trening/40-...poczatkujacych trening. będzie dawał efekty na redukcji? jeżeli nie potrafię robić pompek z w/w pozycji, mogę zastąpić je takimi z klęku podpartego?

suspense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:51   #442
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
nie bardzo rozumiem sensu tej wiadomosci.. ,bo chyba nikt tutaj nikogo inwektywami nie obrzucal,chyba ze cos przeoczylam ani nie krytykowal umiesnionego ciala, bo jak juz pisalam kazdy robi co chce i nic mi dotego. moze sie podobac lub nie, to nie ma znaczenia. problemem byl, przynajmniej w moim przypadku,ton uwag niektorych wizazanek i traktowanie innych bez szacunku.
nie wiem, czy tylko ja jestem jakas nadwrazliwa,czy naprawde ich zachowanie bylo przesadzone i wygladalo to bardziej na chec skrytykowania kogos z nudow nawet jezeli pytanie nie bylo skierowane do nich i tak naprawde wcale nie musialy wyrazac swojej dezaprobaty. wiec mam nadzieje ze teraz juz wszystko jasne, ze nikt tu nie krytykuje umisnionego ciala, ale jedynie poziom kultury niektorych dziewczyn tutaj.
Cytat:
Napisane przez suspense Pokaż wiadomość
aż strach wkraczać na takie pole walki

starałam się dokładnie prześledzić te ostatnie linki dodane przed dontknow, ale pewnych rzeczy nadal nie rozumiem.... mogłybyście mi trochę rozjaśnić?

jeżeli chodzi o mój cel, to zależy mi na redukcji. (zresztą, z tym co aktualnie posiadam i tak jak narazie nie dałoby się nic więcej zrobić )

w jednym z artykułów było napisane,że aby najskuteczniej spalać tłuszcz, nasz trening tygodniowo powienien wyglądać mniej więcej tak:
3*godzina treningu siłowego
3*20 min interwałów
3*20 min aerobów

w kolejnym natomiast było napisane,że trening siłowy przy redukcji powinien być krótki, ale częsty, czyli do 6 razy w tygodniu.

więc jak to właściwie jest z tym treningiem? krótki to znaczy ile?
jak powinny się w tygodniu przeplatać te treningi (interwały, aeroby, siłowe) i jak je ze sobą łączyć ?

i załóżmy,że chciałabym robić w domu ten: http://super-sylwetka.pl/trening/40-...poczatkujacych trening. będzie dawał efekty na redukcji? jeżeli nie potrafię robić pompek z w/w pozycji, mogę zastąpić je takimi z klęku podpartego?

najlepiej ćwiczyć 3x w tygodniu siłowo i np. 3x w tygodniu interwały, plus jeden dzień wolnego. ja tak robię i po dwóch tygodniach widzę już efekty. oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej diety.
można by w sumie zamienić, że raz w tygodniu robisz aeroby, ale mi osobiście nie chce mi się biegać godzinę w takim upale
trening siłowy powinien trwać od 30 do 60 minut, polecane jeszcze jeszcze robić serię aerobów po jego zakończeniu, choć ja osobiście tego nie praktykuję.
a pompki rób takie, jakie dasz radę. z biegiem czasu możesz spróbować 'męskich'. myślę, że twoje ramiona szybko się przyzwyczają do wysiłku i potem już będziesz mogła zrobić spokojnie te męskie


---
momo, chciałabym tylko zaznaczyć, że dosadnie obraziłaś mnie i moje nogi nazywając je chudymi i umięśnionymi jak u mężczyzny.
a ton mojej wypowiedzi napisanej CAPSLOCKIEM był raczej o charakterze szoku, ale najwidoczniej nie zrozumiałaś
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:03   #443
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
momo, chciałabym tylko zaznaczyć, że dosadnie obraziłaś mnie i moje nogi nazywając je chudymi i umięśnionymi jak u mężczyzny.
a ton mojej wypowiedzi napisanej CAPSLOCKIEM był raczej o charakterze szoku, ale najwidoczniej nie zrozumiałaś
Daj spokój, głową muru nie przebijesz, a niektórym, choćbyś tłumaczyła 100 razy, to i tak nie przetłumaczysz, bo nie rozumieją i nie chcą zrozumieć najbardziej podstawowych kwestii.

Sama doskonale wiesz, że masz jedne z najfajniejszych nóg na fitnessie i nie powinny Cię ani odrobinę dotykać słowa kogoś, kto nie rozumie, że "pogrubić" nogi za pomocą ćwiczeń to można tylko przez rozbudowę mięśni przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach albo przez ich otłuszczenie

Buziak i uśmiechnij się, szkoda zdrowia
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:06   #444
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

dontknow, szukam, szukam i nie mogę znaleźć twoich nóg. Jakaś podpowiedź co do strony wątku?
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:08   #445
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
dontknow, szukam, szukam i nie mogę znaleźć twoich nóg. Jakaś podpowiedź co do strony wątku?
Poprzednia część wątku, przedostatnia strona. Właśnie oglądam i się ślinię, przy okazji skręcając się z zazdrości
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:48   #446
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

teraz wyglądają trochę inaczej.. ale jakoś nie mam ochoty już wklejać ich zdjęć.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:49   #447
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
teraz wyglądają trochę inaczej.. ale jakoś nie mam ochoty już wklejać ich zdjęć.
To przeczytaj jeszcze raz to co napisałam wyżej i właśnie to weź do serca, dobra?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:51   #448
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
teraz wyglądają trochę inaczej.. ale jakoś nie mam ochoty już wklejać ich zdjęć.
zajrzałam i uważam, że są fantastyczne! Idealne proporcje, zarysowane mięśnie, ale zgrabne i smukłe. Może jak uda mi się pozbyć wreszcie bryczesów też uda się uzyskać podobny efekt (choć moje nóżki są chyba krótsze ...).
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:02   #449
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
teraz wyglądają trochę inaczej.. ale jakoś nie mam ochoty już wklejać ich zdjęć.
pokazuj, pokazuj jestem ciekawa obecnego wyglądu Twoich nóg
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:06   #450
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
najlepiej ćwiczyć 3x w tygodniu siłowo i np. 3x w tygodniu interwały, plus jeden dzień wolnego. ja tak robię i po dwóch tygodniach widzę już efekty. oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej diety.
można by w sumie zamienić, że raz w tygodniu robisz aeroby, ale mi osobiście nie chce mi się biegać godzinę w takim upale
trening siłowy powinien trwać od 30 do 60 minut, polecane jeszcze jeszcze robić serię aerobów po jego zakończeniu, choć ja osobiście tego nie praktykuję.
a pompki rób takie, jakie dasz radę. z biegiem czasu możesz spróbować 'męskich'. myślę, że twoje ramiona szybko się przyzwyczają do wysiłku i potem już będziesz mogła zrobić spokojnie te męskie


---
momo, chciałabym tylko zaznaczyć, że dosadnie obraziłaś mnie i moje nogi nazywając je chudymi i umięśnionymi jak u mężczyzny.
a ton mojej wypowiedzi napisanej CAPSLOCKIEM był raczej o charakterze szoku, ale najwidoczniej nie zrozumiałaś
dzięki
suspense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-02 20:51:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.