Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec 2009 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 22:44   #3931
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

No to się naprasowałam ale i tak na jutro mi zostały moje kiecki i inne duperelki. Nie wiem czy mogę juz tak stwierdzic ale moje dziecię zaczyna chodzic , tzn. puszcza sie i chodzi po calym mieszkaniu, podwórku, chwieje się jeszcze ale nawet mu to idzie i cieszy się . Pewnie za jakis miesiąc się rozkręci, ale zawsze to jakis postęp. Jeeeeeee właśnie przed moim blokiem tzn. naprzeciw na rondzie odbył sie pościg policja ścigala jakiegos wariata który przywalił z ogromną prędkościa w barierki i dalej zwiał a gliny za nim ale był taki hałas że szok i ja zaraz sie zerwałam zachaczając o kabel z lapka i mi spadł na ziemię .

cinka - no ja tez wolałabym polską piosenke na pierwszy taniec. A potraficie tanczyc? bo ja sie tego bałam jak ognia bo ja jakoś daje radę, wieloletnie doświadczenie i jakies tam poczucie rytmu z ato mój Tz to kompletne beztalencie taneczne . Jak kumpka juz jest inna to dobry znak . Ja byłam ostatnio na weselu w maju i mieli tą: http://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo&feature=fvw , fajny układ sobie wymyślili. Ta ma fajny refren http://www.youtube.com/watch?v=xnIl-IE8sLE Cinka lae ta i tak jest dla mnie najpiękniejsza http://www.youtube.com/watch?v=l9_cOf8fDw4 i tekst ospowiedni .

Haruno - aaaaaaaaaaa to jeszcze pewnie nie zdązyli zatęsknic , a pzypomnij mi bo nie pamiętam daleko mas zteściów? widujecie się?

Ursull - no mówie Ci skisł mi, nie wiem dlaczego . A te kolczyki to na wykupiny-przekupiny? hehe może moi sie że sie rozmyśli i będzie do samego ślubu obdarowywal Cię prezencikami . Kolczyki ladne , lubie takie.

Esti - oczywiście że chcę zobaczyc Twoje pazurkowe dzieło oraz Twoje księzniczki. Najpierw muszę tą prace znaleźc i ciut sie zaklimatyzuję i bedziemy sie brac do roboty . Moje nogi to jakby w mące były obtaczane, tez nie potrafię ich opalic . Super masz z dziewczynkami ja jak to czytam to sie rozczulam a co dopiero Ty jak masz tak dziennie, a Jula to mądra dziewczynka jak tak pieknie do siostrzyczki mówi . Uciekaj do gościów .

superzabulka - hhe przemyślę Twoją prośbę i może nad morzem Ci się tak zaprezentuję a Ty udasz że mnie nie znasz, nie poznajesz .

To dobranoc dupeczki .
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 22:48   #3932
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ursulll Nina jadła banana ale dopiero dzisiaj, a ta kupka od 2 dni taka. A ząbki wątpię - już jednej dziewczynie o tym pisałam, chyba Kuro
A poza tym na chorą nie wygląda, wręcz przeciwnie
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 22:53   #3933
Haruno
Zadomowienie
 
Avatar Haruno
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 110
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ursull ale uroda Jacoba nie jest w moim typie, wrecz odwrotnie, z filmu to najbardziej podobal mi sie ...uwaga...Michael Sheen Załącznik 3257643 zdecydowanie moj typ
Jak zobaczylam Pattisona na gali to nie wierzylam, ze on to on

Zabieram 2tys zl. i karte kredytowa
a teraz spadam ogladac Ucieczke w milczenie bo mi sie sciagnela wlasnie z Kristen Stewart oczywiscie hihi
__________________
84-83-(..)-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

"Przyjemność sprawiało mi coraz lepsze rozeznawanie się w samym sobie, wzrastające zaufanie do własnych moich snów, marzeń, myśli i przeczuć, oraz rosnąca świadomość siły, jaką w sobie nosiłem." Hermann Hesse
Haruno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 22:58   #3934
Haruno
Zadomowienie
 
Avatar Haruno
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 110
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Marika brawa dla Igorka to niezla akcje mialas pod nosem
Tesc nie zyje a tesciowa w Iraku siedzi i niegdy jej nie widzialam, za to tzta kuzyni ciotki klotki itp. tutaj sa i odwiedzamy sie regularnie
__________________
84-83-(..)-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

"Przyjemność sprawiało mi coraz lepsze rozeznawanie się w samym sobie, wzrastające zaufanie do własnych moich snów, marzeń, myśli i przeczuć, oraz rosnąca świadomość siły, jaką w sobie nosiłem." Hermann Hesse
Haruno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 06:31   #3935
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Haruno ojej jak dobrze czytac ze ktos tez jest wykonczony przez malego potworka (zartuje ) ale ja czasami padam na pyszczek...
a cała ta saga to ja osobiscie :rzyg: a pattison jest okropny moim zdaniem
zabierz mnie na zakupy
a gdzie masz rodzicow?

Cinusiowa
jak Nincia ma sie dobrze to nie ma co panikowac, juz pisalam ze ew mozesz podawac prebiotyki
a jesli chcesz kiczowata piosenke to ja proponuje to co Marika Kindla z kims takim jak ty

Marika nie tam nie bywam, ale wiem gdzie to
no i gratulacje

Ursull swietne kolczyki
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 07:51   #3936
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

cinka

nie wiem czy dziewczyny to podawały ale moje typy

http://www.youtube.com/watch?v=PGNer...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=6aUBuQ0PerM
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 08:36   #3937
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Jezdem


Bercia a ja wiem,czemu my myślimy,że twoi synkowie tak dużo chorują...bo ty odzywasz się tylko wtedy,aby poinformowac nas,że któryś wlasnie coś podłapał . A ta mamusia to była z tą córeczką u lekarza,czy sama diagnoze wystawiła? Nic dziwnego,że Antoś podłapał chorobsko od małej.




Wrzucam fotkę prezentu jaki mi zrobił TŻ. Chwalę się,bo rzadko mu się to zdarza i to tak bez okazji . Jakby ktoś nie rozpoznawał to to kolczyki są

Chyba masz rację faktycznie piszę jak dzieci chorują bo wtedy siedzimy w domu i mam chwilkę.
Poza tym teraz żyję wyjazdem cały rok siedzę w domu to teraz nie moge się doczekać.
Ta znajoma była u lekarza dostałą receptę na leki ,ale sama zdecydowała ,ze nic nie poda nie wiem co jej odbiło jej mama jest pielęgniarką to chyba wie jakie mogą być powikłania nieleczonej choroby oby nie maiła zapalenia płuc lub czegoś podobnego , a co mnie to moje dzieciaki załatwiła i tyle.

Fajne kolczyki one mają płatki czarne czy to pudełko widać bo ja ślepa chyba jestem

Musze wstawić pranko ,żeby wszystko na wyjazd czyste było niby pogoda ma być ,ale nie chce zostawiac prasowania ,prania na ostatnią chwilę.Jak ja spakuje cała trójkę moich chłopaków.
Mój Tz ok załatwił wyjazd ,ale całą reszta na mojej głowie on tylko bagaże spakuje i dzieci do auta wsadzi i to z problemami jak zawsze.Najlepiej ,zeby tylko zszedł odpalił auto i pojechał.
Przy trzech facetach mam sporo roboty wierzcie jak z 3 dzieci.


Jaki krem z filtrem polecacie dla dzieci chce ,żeby łatwo sie wchłaniał nie był tłusty?
__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 08:53   #3938
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Hej Super że już weekend



Katrin, no fakt, ja studiowałam z marszu, jakbym teraz miała iść to nie rozwiązałabym najprostszego zadania z matmy Nic nie pamiętam Statystykę też miałam i wtedy dałam radę, pewnie teraz też byłoby gorzej Ale według mnie mogłabyś przynajmniej spróbować, jak się nie uda to zawsze zdążysz zrezygnować

Haruno, dzięki

Bercia, przykro mi, Twoi rodzice wiele musieli przejść Moi nigdy nie starali się o drugie dziecko, ja jestem nieślubna i mama chyba nie miała nigdy ochoty na więcej. Ale też, jak mówiła, nigdy się nie zabezpieczała (zresztą kto w tych czasach to robił ) a tylko raz zaszła w ciążę. Podziwiam Cię, ja nie zdecydowałabym się na leczenie hormonalne. Jeśli się uda to będzie cudownie, jeśli nie, Aleks zostanie jedynakiem. Zobaczymy co przyszłość przyniesie.

Kaalinaa, ja myślę że druga ciąża może być łatwiesza ze względów psychicznych. Przed pierwszą blokowała mnie myśl że pewnie nigdy nie zajdę. Teraz myślę że skoro raz się udało to przecież uda się znowu

Cinusiowa, ja przez większość roku przemarzam dlatego cieszę się upałami, wiem że długo nie potrwają.

Marika, ja prawa mam ale czy po kolejnej ciąży będę miała gdzie wrócić to już mniej pewne Ale mam to w d..., będę się martwić później Mój TŻ chciałby już za to obciąć Aleksa a ja nadal się waham No właśnie, ja nigdy nie biorę aparatu jak gdziekolwiek wychodzimy i stąd te moje bidne domowe fotki.

Ursull, dzięki Ano własnie, mnie zależało na obrączkach które będzie można korygować bez problemu. Hehe, zobaczymy na ile Ci cierpliwości starczy Ładne kolczyki ja nic w uszach nie noszę, tylko na ślub włożyłam
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 09:04   #3939
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Gosikk

Dzięki
Ja podziwiam moich rodziców ja tylko raz straciłam synka nie wiem jak oni to przeżyli


Dziewczyny Wy też macie dość tych upałów :/
Ja przez ten gorąc jestem strasznie nerwowa do tego dzieci ciągle marudzą w domu.
Mówią ,że Włosi mają temperament oni raczej od tego gorąca tacy są
__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU

Edytowane przez Bercia2000
Czas edycji: 2010-07-16 o 09:09
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 09:27   #3940
Haruno
Zadomowienie
 
Avatar Haruno
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 110
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Witam
Film byl fajny, psychologiczny dramat polecam
Kuro mama nie zyje a tata w Polsce siedzi w Policach dokladnie, moja biologiczna sis mieszka z nim
Zaraz lece do kumpeli ktora ma 3 tygodnowego dzidziolka, juz nie pamietam jak Daniel byl taka kruszynka
Bercia ale tragedia
Gdzie sie wybierasz, na Karaiby ja uzywam Nivea filtr 50, jest ok
I co nas tutaj tak malo, to chyba przez to lato
__________________
84-83-(..)-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

"Przyjemność sprawiało mi coraz lepsze rozeznawanie się w samym sobie, wzrastające zaufanie do własnych moich snów, marzeń, myśli i przeczuć, oraz rosnąca świadomość siły, jaką w sobie nosiłem." Hermann Hesse
Haruno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 09:27   #3941
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Bercia2000 Pokaż wiadomość
Gosikk

Dzięki
Ja podziwiam moich rodziców ja tylko raz straciłam synka nie wiem jak oni to przeżyli


Dziewczyny Wy też macie dość tych upałów :/
Ja przez ten gorąc jestem strasznie nerwowa do tego dzieci ciągle marudzą w domu.
Mówią ,że Włosi mają temperament oni raczej od tego gorąca tacy są
Pamiętam Twoją historię Podziwiam kobiety które potrafią starać się nadal po kilku poronieniach, wydaje mi się że nie miałabym na to siły. Ale też nikt, kto nie przeżył takiej tragedii, nie wie ile może znieść i nie poddać się.
Ja upały znoszę dobrze ale Aleks popołudniami jest strasznie marudny. Nie wiem czy od gorąca czy może dziąsełka go bolą. A może i jedno i drugie.
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 09:30   #3942
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Haruno Pokaż wiadomość
Witam
Film byl fajny, psychologiczny dramat polecam
Kuro mama nie zyje a tata w Polsce siedzi w Policach dokladnie, moja biologiczna sis mieszka z nim
Zaraz lece do kumpeli ktora ma 3 tygodnowego dzidziolka, juz nie pamietam jak Daniel byl taka kruszynka
Bercia ale tragedia
Gdzie sie wybierasz, na Karaiby ja uzywam Nivea filtr 50, jest ok
I co nas tutaj tak malo, to chyba przez to lato

Na Karaiby nie wystarczy mi nasze morze tzn. Łeba
Ja używałam już Nivea ale tłusty jest zreszta nie cierpię smarować siebie dzieci kremami fuuuu....
__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 09:44   #3943
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Dziń dybry

A u nas dzisiaj pada

Zapomnialam się pochwalić,że byliśmy wczoraj na ważeniu i Milucha waży 10,6 kg, amierzy wciąż 78cm
I od dzisiaj znowu Milence marudzenie się włączyło,więc to nie były tylko popisy

Malutka a ty gdzie Jak po rozmowie z kierowniczką?

Esti kochane te twoje dziewczynki. Mam nadzieję,że Milenka też powie Aaronkowi,że cieszy się,że on jest. Liczę na porozumienie między nimi,mimo róznicy płci. Jedyny problem to to,że musimy znaleźć większą chatę,bo nie wyobrażam sobie dzieci w jednym pokoju. Siostry to co innego,ale brat z siostrą nie bardzo .

Superżabulka

Marika dla igorka,dzielny chłopak. A widzisz,tak płakałaś,że ma problemy,a tu proszę. Wiedziałam,że wszystko z nim ok . Kolczyki tak bez okazji,czasem mu się zdarza,ale bardzo rzadko

Cinka jak tam sprawy kupkowe Ninusi? A z piosenek to sobie jeszcze przyponiałam Lady Pank " Zawsze tam gdzie ty" i "Piosenka księzycowa " Varius Manv,ale ta raczej nie pasuje ,za to śliczna jest.

Haruno mi z wampirów bardziej odpowiada Jackson Rathbone ,który gra Jaspera http://s.bebo.com/app-image/82323379...per_person.jpg
ale ja lubię bardziej chłopięcą urodę,niż typowo męską . To sporo kaski bierzesz,poszalejesz kochana . A jakie masz dokładnie plany na pobyt w Polsce ?

Kuroikaze dziękuję w imieniu gustu TŻ ,mi też się kolczyki podobają

Bercia zazdraszczam ci wyjazdu,nam się narazie długo żaden nie przydaży,może za rok . To mamuśka bardzo nieodpowiedzialna,ludzie czasem nie mają wyobraźni. Mój wujek zajmuje się lecznictwem naturalnym i energią. Nie pozwalał podawac swojej córce lekarstw,bo on ją wyleczy. W końcowym efekcie Zuzia wylądowała w szpitalu na zapalenie płuc. Najgorsze,że jej tatuś nadal tzryma się kurczowo swoich przekonań. Ja tez jestem przeciwna lekarstwom,ale w nadmiarze i bez powodu. Niestyty,ale czasem bez nich nie można się obejść.
Jakie to normalne dla facetów,oni niby cos organizują,ale my musimy odwalić całą czarną robotę . Powodzenia w pakowaniu i przygotowywaniu My używaliśmy Nivea Kids factor 50, wchłania sie tak sobie,ale jest dobry . Kolczyki mają płatki czarne,emaliowane .

Gossik ja tam sie nie cieszę,że weekend,bo do pracy muszę iść Ja kolczyki uwielbiam,ale takie delikatne,nie lubię wielkich,cięzkich i długaśnych.
__________________
  

Edytowane przez ursull
Czas edycji: 2010-07-16 o 10:28
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 09:46   #3944
katrin1
Rozeznanie
 
Avatar katrin1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 816
GG do katrin1
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cześć kobitki!

Dopiero zaczęłam pracę a jestem już zmęczona. Upał daje mi w kość, wczoraj po południu ledwie nogami powłóczyłam marzyłam tylko o pójściu spać. Dobrze, że tż zajął się Marcelem, bo nie dałabym rady. Chyba coś nie tak u mnie z ciśnieniem.

Za tydzień idę na dwutygodniowy urlop i nie mogę się doczekać.

Odpiszę może później, bo teraz normalnie nie mam siły klepać w klawiaturę.
__________________





1 maj 2009- Marcelek
9 wrzesień 2012- Igorek
katrin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 10:00   #3945
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ursull

Własnie z facetami zawsze tak jest załatwił wyjazd i na tym się konczy ,a chwalić i podziwiać trzeba (jakby znalezienie kwatery i przelanie kasy było takie trudne choć ja muszę podwójnie chwalić bo nie spodziewałam się ,że wyjedziemy)
No to nie jest tak zle z moim wzrokiem okularki mi dobrze działają widziałam czarne płatki.

Mój Antek od kilku dni też ma humorki boje sie ,że zbliża się bunt dwulatka ,albo to przez zęby, upał lub chorobę jak widzisz mam więcej opcji.Nagle zaczyna płakać ,aż wali głową o podłoge martwi mnie to.
__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU

Edytowane przez Bercia2000
Czas edycji: 2010-07-16 o 10:01
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 10:02   #3946
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cinusiowa może pomyliłam tytuł. W tekście jest min. "obejmij mnie mocno nim ta noc nam każe zasnąć" nie pamiętam teraz jak na złość słów, ale może tyle wystarczy by znaleźć utwór

Cze Ursull no i pozostałe babeczki witam sorry za tą Ursull bobeczki, ale ona w ciąży jest, to trzeba jej czasem tak dogodzić
ja dziś luzuje w pracy, to będę zaglądała do Was

Czytam i widzę, że nie tylko Iwo taki maruder. Wczoraj całe popołudnie marudził, sam nie wiedział czego chce. Wisiał dosłownie do wieczora mi przy kiecce

Ursull co do biżu, to mogę pożyczyć Ci swoją miałam raz na ślubie-więcej nie założę, kolczyków na pewno
Uwielbiam biżuterię, zarówno złotą, z brylancikami(mam tylko taki jeden pierścionek) z cyrkoniami, ale też taką kiczowatą kolorową z plastiku ze straganu
__________________
4

Edytowane przez iwciag
Czas edycji: 2010-07-16 o 10:39
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 10:06   #3947
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ursull, Aleks też przeważnie marudzi, dla mnie żadna dziwota Ładnie Milusia waży, już kawałek kobitki z niej Co do pokoi, to póki dzieci małe mogą mieszkać razem, później wiadomo że już nie bardzo. Ja, jeśli by nam sie udało zmajstrować Aleksowi siostrzyczkę, upchnę ich razem na 10 lat, niestety większego mieszkania już nie kupimy. A potem oddamy sypialnię. Weekendy na szczęście mam wolne więc je kocham A biżuterię generalnie lubię prostą i delikatną
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 10:16   #3948
Haruno
Zadomowienie
 
Avatar Haruno
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 110
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ursull on jest pycha planuje wypad do ksiegarnii bo musze sie w zestaw ksiazek zaopatrzyc, jakies galerie z siostra, pizzerie, lody, moze kino najlepiej zacmienie jak jeszcze bedzie Mysle, zeby sobie znowy kolczyka walnac w jezyku, bo jak sciagnelam do operacji to juz potem wsadzic nie moglam, hmmm moze w pepku sobie wale Ja tez lubie delikatne kolczyki te Twoje kwiatuszki sa sliczne
Dobra uciekam na pociag
Papaty wieczorem sobie przy martini siade wiec skrobac duzo zebym miala co czytac
__________________
84-83-(..)-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

"Przyjemność sprawiało mi coraz lepsze rozeznawanie się w samym sobie, wzrastające zaufanie do własnych moich snów, marzeń, myśli i przeczuć, oraz rosnąca świadomość siły, jaką w sobie nosiłem." Hermann Hesse
Haruno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 10:23   #3949
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Katrin, fajnie Ci, ja nadal nie wiem kiedy będę się urlopować ale nie wcześniej niż od począku sierpnia Może zmierz sobie ciśnienie, choć np. ja mam zawsze takie same bez względu na samopoczucie

Bercia, Twój TŻ to przynajmniej pomyślał, załatwił, opłacił, a to już coś U nas to wszystko ja bym musiała załatwić Ale będziemy jechać w ciemno więc żaden problem O, Aleks takie humorki to już od dawna ma. I też potrafi tłuc głową o podłogę albo o ścianę obawiam się że z buntu roczniaka przejdzie na bunt dwulatka, trzylatka i dalej
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 11:28   #3950
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Czołemmm

My dzisiaj pobudka po 7 ale poleżeliśmy do 8. Przyszła sąsiadeczka z Jagodzią więc dzieci się bawiły a mamusie piły kaweczkę. Sąsiadka zaopiekowala sie przez godzinkę małyam a ja szybciutko musiałam ogarnąc autko brata bo niespodziewanie wrócił 4 godziny prędzej a nie wiedział że często korzystałam z jego autka podczas jego nieobecności . Teraz mój misiaczek śpi więc mam chwilkę dla siebie.

Haruno - no za ta kwote poszalejesz . Dzisiaj dopiero widziałam co ten gościu tym autem narobił, zmasakrował barierki i znak drogowy i pozostaly jakieś części z auta. Odłos zderzenia był niesamowicie głośny az dziwne że auto ruszyło, pewnie kawał złomu z niego pozostało. Idż idż do tej koleżanki może Ci sie zachce .

kurka - dziękujemy , a nie wybieracie się tu czasem? , jest fajnie ale wlaśnie dla dzieci takich 2-3 letnich które już by sobie same ładnie radziły na ślizgawce itd.

cinka - coś kiczowatego? http://www.youtube.com/watch?v=xjx5o...eature=related o mammmmmmmmmmm przypomniała mi się boska nutka posłuchaj, pewnie znasz http://www.youtube.com/watch?v=ewkp2RB_UAI

Bercia - Ja jak narazie mam 2 chłopaczków w domku ale znając moje szczęście to będzie i trzeci kiedyś w przyszości. Igor tez jest marudny i sie męczy przez te słońce dlatego wychodzimy na dluższy spacer późnym popołudniem. Ja nielubię kontaktu z oliwka brrrrrr . Kremy jeszcze ujdą. Czyli Łeba jest tym waszym wypadowym miejscem. A kiedy wyjazd? Ale Ci Antos scent odstawia , ale tak zawsze robo jak sie zezłości?

gosikk_s - ja zas uwielbiam miec jakieś kolczyki, bez czuje się jakos dziwnie. To obcinaj małemu włoski, może juz nie będzie loków . U mnie rola Tż w jakichkolwiek przedsięwzięciach kończy się na przytaknięciu i płaceniu .

Ursull - hmmmmm........ moje dziecko za to czasem ma dziwne napady złości bo stoi, stoi az nagle się pręzy i denerwuje hmmmm nie wiem o co kaman . Ja z bratem dzieliłam pokoik do 16 roku życia bo rodzice sobie sypialnie urządzili w trzecim pokoju . Juz Aaronek pozostaje? czy walczysz z Tż? No drepta mój tuptuś ale stopy nadal krzywo stawia jak kaczuszka chodzi serio hehe . Teraz tylko czekam aby jego mowa ruszyła, bo nie chce gadac.

katrin - a jakie masz plany na urlop?

Iwciag - no natreszcie jesteś. Jak tam sytuacja z teściówką? Juz lepiej? doszłyszcie do kompromisu?

Do wieczorka . Jak sie Igor obudzi idziemy do mojego brata zobaczyc co nam kupił na wczasach .
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 11:57   #3951
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Marika, zapomniałam wcześniej napisać, dla Igorka, doczekałaś się Aleks też chodzi jak kaczuszka, zwłaszcza jak teraz biega po domu w samym pamperze i ma ten kaczy kuperek Hm, jakby nam się udało z córeczką to dzieci będą mieszkały razem przez jakieś 10 lat, też na razie nie oddam sypialni Marzyłam o niej przez tyle lat a jak wreszcie się doczekam to wypadałoby ją przerobić na dziecinny pokój Może faktycznie obciąć Aleksa i włoski przestałyby się kręcić? Ale pewnie niewielka szansa U nas TŻ robi tyle samo, ja załatwiam a on wyraża zgodę Aha, Aleks bardzo mało mówi, nadal tylko tata, meme, czasem baba i dada. Reszta to tylko baby talk a tak to na wszystko pokazuje palcem i "e"...
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm

Edytowane przez gosikk_s
Czas edycji: 2010-07-16 o 11:59
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:11   #3952
esti1984
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 062
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

ursull śliczne kolczyki
Ładnie Milka waży no właśnie u mnie też byłby problem z pokojem. Bo możemy dać dzieciom jeden a jakby była parka to nie wiem co byśmy zrobili więc nawet z tego powodu mamy z górki że teraz mam 2 dziewczyny. A Milka na pewno zaakceptuje brata i będzie go mocno kochać

marika więc ogromne gratki dla Igorka ale laptop cały skoro piszesz?
pazurki poniżej ale jakość tragiczna bo tel robione i na dodatek poruszone a aparat mi się popsuł a raczej kabel do ściągania zdjęć i tylko tż potrafi ściągać zdjęcia trzymając jakoś tam kabel zrobię fotki jak zrobię sobie z jakimiś ozdobami ... te pazurki - żele robiłam sobie drugi raz w życiu sama bo kilka lat temu robiłam tylko akrylema potem długo długo nic
ale fajnie że za jakiś czas chcecie się zdecydować

Bercia miłego wypoczynku
ja mam krem dla dziewczyn na słońce z filtrem 30 firmy Dax i też mi zależało żeby łatwo się rozsmarowywał

spadam do gości - jutro rano wyjeżdżają

Edytowane przez esti1984
Czas edycji: 2010-07-16 o 12:12
esti1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 13:21   #3953
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Mariczka z teściową to super jest!!!!!!!!! wyjechała do domu i nie będzie jej jakiś czas
co jak co, ale siostra to Ty dobra nie jesteś:P jedzie do brata by sprawdzić co jej się dostanie, co za ludzie!
__________________
4
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 14:22   #3954
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość
Ta pierwsza taka krótka jest??

Cytat:
Napisane przez Bercia2000 Pokaż wiadomość
Jaki krem z filtrem polecacie dla dzieci chce ,żeby łatwo sie wchłaniał nie był tłusty?
Ja mam dla Ninki z Daxa z filtrem 50 taki w kształcie łezki czy jakoś tak, jestem z niego bardzo zadowolona, fajnie sie rozsmarowuje i nie jest tłusty

Cytat:
Napisane przez Haruno Pokaż wiadomość
mama nie zyje a tata w Polsce siedzi w Policach dokladnie, moja biologiczna sis mieszka z nim
To Ty masz blisko do Malutkiej do Szczecina

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Zapomnialam się pochwalić,że byliśmy wczoraj na ważeniu i Milucha waży 10,6 kg, amierzy wciąż 78cm
I od dzisiaj znowu Milence marudzenie się włączyło,więc to nie były tylko popisy


Cinka jak tam sprawy kupkowe Ninusi? A z piosenek to sobie jeszcze przyponiałam Lady Pank " Zawsze tam gdzie ty" i "Piosenka księzycowa " Varius Manv,ale ta raczej nie pasuje ,za to śliczna jest.
O to Milenka waży tyle co moja 2 miechy temu ale nie wiem za to ile Nina ma wzrostu. A to marudzenie to może na zęby albo upał jej tak doskwiera???? U was też takie gorączki? Chyba wszedzie teraz Nie wiem jak dzisiejsze kupki bo jak szłam rano do pracy to Ninka spała a teraz jest z mamą u mojej siostry, bo zasnęła im tam wiec czekam na telefon że moje dziecię wstało i wszystkiego sie dowiem

Cytat:
Napisane przez Bercia2000 Pokaż wiadomość
Własnie z facetami zawsze tak jest załatwił wyjazd i na tym się konczy ,a chwalić i podziwiać trzeba (jakby znalezienie kwatery i przelanie kasy było takie trudne choć ja muszę podwójnie chwalić bo nie spodziewałam się ,że wyjedziemy)
Ciesz sie że załatwił. U mnie to wszystko na mojej głowie...

Cytat:
Napisane przez iwciag Pokaż wiadomość
Cinusiowa może pomyliłam tytuł. W tekście jest min. "obejmij mnie mocno nim ta noc nam każe zasnąć" nie pamiętam teraz jak na złość słów, ale może tyle wystarczy by znaleźć utwór
W Google pokazuje tytuł że to "Zakochani" a na youtube takiej piosenki de mono nie ma. Jakoś znajdę...

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość
cinka - coś kiczowatego? http://www.youtube.com/watch?v=xjx5o...eature=related o mammmmmmmmmmm przypomniała mi się boska nutka posłuchaj, pewnie znasz http://www.youtube.com/watch?v=ewkp2RB_UAI
Nie, to nie moje typy ale dziękuje za pomoc
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 14:37   #3955
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

bercia taki kremik mamy, bardzo dobry i w porównaniu z innymi firmami tani jest.
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 16:47   #3956
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ja na momencik

Ursull, buty super!! Kolczyki przepiękne, Milusia także a obrączki też wybrałabym ze złotem, ale wzór piękny

Katrin, co to za studia? Może matma tam to taki pic na wodę? No chyba, że matematykę chciałaś studiować

Marika, zdjęcia jak zawsze super, Iguś jest przeuroczy, to zdjęcie jak rozłożony na tej trampolinie i leżaku - bomba A Ty super wyglądasz i masz piękne piersi

Cinusiowa, a może piosenka Stinga i "Mad about you"? To znowu "nasza" piosenka Ja mam krem Nivea dla dziecie ale nie jestem zadowolona Strasznie gęsty i trudno się zmywa. Częściej smaruje ją Iwostinem +50.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Esti pazurki śliczne

Haruno, ja też Bajora lubię i piosenka śliczna

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Ursull Twoja paczka do Stelli doszła http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3154
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 18:51   #3957
Haruno
Zadomowienie
 
Avatar Haruno
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 110
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Wrocilismy, padnieta jestem ze hej, maly marudzil i krzyczal co chwile przez co te drugie dziecie spac nie moglo, popsul jej nianie elektroniczna, wsadzil ja do miski za wodaTeraz spi diabelek, nie wiem juz czy to przez zeby jest taki czy co, wsciekly jak osa co chwile i wrzeszczy hmmm
Seona wlasnie ja mam ten krem tez i fakt bardzo gesty a jak malego posmaruje to robi sie bialy jak maka ciezko go zmyc wogole no ale to chyba kazdy przeciwopalacz wodoodporny tak ma

Myslalam, ze bedzie pare stron do czytania a tu lyso i cicho
__________________
84-83-(..)-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

"Przyjemność sprawiało mi coraz lepsze rozeznawanie się w samym sobie, wzrastające zaufanie do własnych moich snów, marzeń, myśli i przeczuć, oraz rosnąca świadomość siły, jaką w sobie nosiłem." Hermann Hesse
Haruno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 19:01   #3958
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Haruno to niezły urwis Tobie rośnie Moja Nina znalazła sobie dwie ofiary - psa, którego tarmosi i wkłada palce w nozdrza i 3 letnią kuzynkę, którą ciąga za włosy i jej wyrywa garściami, a tamta zamiast się przed Niną bronić stoi nieruchomo i płacze, a Nina wtedy się cieszy
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 19:16   #3959
Haruno
Zadomowienie
 
Avatar Haruno
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 110
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Haruno to niezły urwis Tobie rośnie Moja Nina znalazła sobie dwie ofiary - psa, którego tarmosi i wkłada palce w nozdrza i 3 letnią kuzynkę, którą ciąga za włosy i jej wyrywa garściami, a tamta zamiast się przed Niną bronić stoi nieruchomo i płacze, a Nina wtedy się cieszy



Esti ladne paznokcie, tez musze sobie w koncu zrobic bo odkladam i odkladam te wszystkie zele mi niedlugo skisna...
__________________
84-83-(..)-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

"Przyjemność sprawiało mi coraz lepsze rozeznawanie się w samym sobie, wzrastające zaufanie do własnych moich snów, marzeń, myśli i przeczuć, oraz rosnąca świadomość siły, jaką w sobie nosiłem." Hermann Hesse

Edytowane przez Haruno
Czas edycji: 2010-07-16 o 19:18
Haruno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 20:12   #3960
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

U nas szpital i to dosłownie Dawid złapał jakiegoś wirusa, wymiotuje, ma biegunkę, na szczęście temperatury nie ma, w ostateczności dostaliśmy skierowanie do szpitala poza moim bratem wszyscy się zarazili na razie jestem na zwolnieniu na małego do piątku włącznie. Dawid cały czas chce być ze mną, przytula się albo chce sobie poleżeć, taka mała przylepa się z niego zrobiła, nie mogę nigdzie wyjść nawet na sekundę
postaram się trochę Was nadrobić
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.