Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-17, 17:11   #211
Paulinozaur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 156
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ale trend do ogarnięcia
Ja tak mam zamiar chodzić na pielgrzymce, a co! Achhh, te trendy.
No wlasnie slyszalam ze na pielgrzymce skarpety + sandaly to najbardziej optymalny zestaw i mozna naprawde daleko w nim zajsc bez utraty skory na stopach wniosek.. nie zawsze trzeba kierowac sie moda i dobrym smakiem
Paulinozaur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 17:33   #212
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A mnie rozwalają poudziwniane buty, zwłaszcza sandały. Szukam teraz zwykłych sandałków, białych, błękitnych, żółtych... jakiś jasny kolor, najlepiej na lekkim klinie, z samych paseczków (im mniej tym lepiej) i NIE MA! Albo ćwiek na ćwieku, albo multum pasków a na każdym sprzączka, albo jakieś cyrkonie, cekiny czy inne świecidełka poprzypierdzielane... ostatnio znalazłam taki model jaki mi się podoba, wprawdzie na płaskiej podeszwie, ale jeszcze by uszedł no to ma kuźwa jakiś strzęp skarpetopodobny z tyłu przytwierdzony... no co to ma być?
Sorry, ale się zdenerwowałam, bo mi się moje ukochane sandałki rozwaliły i od dwóch tygodni szukam i wychodzi na to, że już nikt nie robi normalnych butów w sensie: podeszwa, maksymalnie cztery paseczki i 1 (słownie: jedna) sprzączka.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 17:47   #213
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

widziałam takie sandałki w Aldo ;> na płaskiej podeszwie.
Też nie lubię butów z tysiącem błyszczących pierdół ;]
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 17:57   #214
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ale trend do ogarnięcia
Ja tak mam zamiar chodzić na pielgrzymce, a co! Achhh, te trendy.
Jak ja byłam na pielgrzymce kilka lat temu to też tak chodziłam, żeby nie mieć odcisków... Na nic się to nie zdało, bo odciski i tak się pojawiły, zresztą tam raczej nikt się nie zastanawia nad swoim wyglądem, chociaż pamiętam dziewczynę, która wstała o piątej rano, żeby wyprostować włosy. Pełen podziw, mnie by się nie chciało.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 19:05   #215
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 482
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
W sensie jak zapłacisz za trampki 20zł to tragedia, a jak 200zł to już okej?
Nie, moja droga, nie w tym sensie. W tym sensie, ze trampki za 20 zł zazwyczaj są z gumy, lub z materiału który nie przepuszcza powietrza

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ale co jest niesmaczne, kobiety po 60. w upał mają ubierać burki, żeby czasem nikogo nie zgorszyć? Każdemu jest ciepło i nie wszyscy są za przeproszeniem posikani za najnowszymi trendami, żeby czasem nie wyglądać tandetnie, a już zwłaszcza w wieku 60+
Niesmaczne moim skromnym zdaniem jest to, że ubierają się niestosownie do wieku. Nie każę każdemu jak to ładnie ujęłaś "być posikanym za trendami" ale uważam, że w czasie upału można się ubrać adekwatnie i do temperatury i do wieku, a nie stwierdzają nieładnie pokazywać skórkę nie pierwszej jędrości, prawda?
Cieniutkie lnianie spodnie na pewno są bardziej przewiewne niż krótkie dżinsy, a lniana, czy jedwabna bluzka (uprzedzę Cię, że nie mam na myśli najnowszych trendów z wybiegów, jedwabne bluzeczki aż walają się w lumpeksach dosłownie za grosze. Sama zaopatrzyłam się niedawno) wyglądają lepiej niż stanik na plażę w środku miasta

__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 19:14   #216
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Jak ja byłam na pielgrzymce kilka lat temu to też tak chodziłam, żeby nie mieć odcisków... Na nic się to nie zdało, bo odciski i tak się pojawiły, zresztą tam raczej nikt się nie zastanawia nad swoim wyglądem, chociaż pamiętam dziewczynę, która wstała o piątej rano, żeby wyprostować włosy. Pełen podziw, mnie by się nie chciało.
ja na pielgrzymce rowniez bylam i rzeczywiscie wyglad wtedy nie mial wielkiego znaczenia..
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 19:37   #217
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
A mnie rozwalają poudziwniane buty, zwłaszcza sandały. Szukam teraz zwykłych sandałków, białych, błękitnych, żółtych... jakiś jasny kolor, najlepiej na lekkim klinie, z samych paseczków (im mniej tym lepiej) i NIE MA! Albo ćwiek na ćwieku, albo multum pasków a na każdym sprzączka, albo jakieś cyrkonie, cekiny czy inne świecidełka poprzypierdzielane... ostatnio znalazłam taki model jaki mi się podoba, wprawdzie na płaskiej podeszwie, ale jeszcze by uszedł no to ma kuźwa jakiś strzęp skarpetopodobny z tyłu przytwierdzony... no co to ma być?
Sorry, ale się zdenerwowałam, bo mi się moje ukochane sandałki rozwaliły i od dwóch tygodni szukam i wychodzi na to, że już nikt nie robi normalnych butów w sensie: podeszwa, maksymalnie cztery paseczki i 1 (słownie: jedna) sprzączka.
Ja na takiej zasadzie szukałam tańszych sportowych butów. Oczywiście wszędzie czaszki, świecidełka, różowe wstawki i trampki śmierdzące gumą. W końcu żadnych nie kupiłam. A dzisiaj spostrzegłam mojego sąsiada (ponad 70 lat), który pomykał w "adidaskach" z wielkimi czaszkami po bokach
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 22:44   #218
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez kitsh Pokaż wiadomość
Nie, moja droga, nie w tym sensie. W tym sensie, ze trampki za 20 zł zazwyczaj są z gumy, lub z materiału który nie przepuszcza powietrza


Niesmaczne moim skromnym zdaniem jest to, że ubierają się niestosownie do wieku. Nie każę każdemu jak to ładnie ujęłaś "być posikanym za trendami" ale uważam, że w czasie upału można się ubrać adekwatnie i do temperatury i do wieku, a nie stwierdzają nieładnie pokazywać skórkę nie pierwszej jędrości, prawda?
Cieniutkie lnianie spodnie na pewno są bardziej przewiewne niż krótkie dżinsy, a lniana, czy jedwabna bluzka (uprzedzę Cię, że nie mam na myśli najnowszych trendów z wybiegów, jedwabne bluzeczki aż walają się w lumpeksach dosłownie za grosze. Sama zaopatrzyłam się niedawno) wyglądają lepiej niż stanik na plażę w środku miasta

Akurat osądzanie komu w czym ciepło w upał (vide te trampki) mnie niezmiennie od lat śmieszy - ja to muszę być pewnie wiecznym modowym rozwalaczem, bo pomykam sobie obecnie np. w sportowych butach i sweterku, bo mi akurat wiecznie zimno

A co do tych starszych osób - sama będziesz stara, imho napiętnowanie pokazywania "skóry nie pierwszej jędrności" jest śmieszne. Na plażę to pewno w ogóle zakaz wstępu, bo gdzież takie ohydne i pomarszczone A każdy sobie sam stwierdza w czym mu lepiej w upał...

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;20742308]Ja na takiej zasadzie szukałam tańszych sportowych butów. Oczywiście wszędzie czaszki, świecidełka, różowe wstawki i trampki śmierdzące gumą. W końcu żadnych nie kupiłam. A dzisiaj spostrzegłam mojego sąsiada (ponad 70 lat), który pomykał w "adidaskach" z wielkimi czaszkami po bokach [/QUOTE]
Ja i TŻ akurat mamy od lat problem z kupnem normalnych spodni bez pierdół, haftów, przetarć, cekinków i z normalnym zestawem kieszeni - znaleźć damskie z kieszenią na tyłku, w której da się nosić portfel jest strasznie ciężko
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 23:10   #219
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 482
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Akurat osądzanie komu w czym ciepło w upał (vide te trampki) mnie niezmiennie od lat śmieszy - ja to muszę być pewnie wiecznym modowym rozwalaczem, bo pomykam sobie obecnie np. w sportowych butach i sweterku, bo mi akurat wiecznie zimno
Bardzo dobrze, że coś Cię śmieszy

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
A co do tych starszych osób - sama będziesz stara, imho napiętnowanie pokazywania "skóry nie pierwszej jędrności" jest śmieszne. Na plażę to pewno w ogóle zakaz wstępu, bo gdzież takie ohydne i pomarszczone A każdy sobie sam stwierdza w czym mu lepiej w upał...
o! i jeszcze wróżka!

a) miasto to nie plaża
b) legginsy to nie spodnie
__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 10:03   #220
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez kitsh Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, że coś Cię śmieszy


o! i jeszcze wróżka!
Ja wróżka, a z drugiej strony monitorka to pewno czarownica co zna sekret jak się nigdy nie zestarzeć
Cytat:
Napisane przez kitsh Pokaż wiadomość
a) miasto to nie plaża
A czy ja tak twierdzę? Mówię tylko, że odmawianie starszym osobom chodzenia w koszulkach na ramiączkach jest przegięciem.
Cytat:
Napisane przez kitsh Pokaż wiadomość
b) legginsy to nie spodnie
A co to ma do tematu?

BTW a propos legginsów - nad morzem wysyp "wielbłądków"
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 12:41   #221
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 482
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ja wróżka, a z drugiej strony monitorka to pewno czarownica co zna sekret jak się nigdy nie zestarzeć
oooo ty!

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
A czy ja tak twierdzę? Mówię tylko, że odmawianie starszym osobom chodzenia w koszulkach na ramiączkach jest przegięciem.
Zalezy jaki fason koszulki na ramiączkach każda z nas ma na myśli
__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 12:49   #222
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez kitsh Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, że coś Cię śmieszy


o! i jeszcze wróżka!

a) miasto to nie plaża
b) legginsy to nie spodnie
Co do podpunktu a - kiedy jesteśmy na wakacjach bardzo często się zdarza, że chodzimy po mieście (np. Lloret de Mar, Leptokarii, Mielnie, Międzyzdrojach) w stroju kąpielowym i czyms narzuconym na to, jakąś tuniką na przykład i japonkach i nie widzę w tym nic złego.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 13:19   #223
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez malinowydzemx3 Pokaż wiadomość


Przypomnialo mi sie jak w tym roku szkolnym jedna dziewczyna z 1 liceum, taka och ach i wygladajaca zawsze jakby ledwo z wybiegu zeszla przyszla z malutka kopertowka i miala wieeelka pomaranczowa reklamowke z jakiegos sklepu, teraz juz nie pamietam. I oczywsicie miala w niej ksiazki ubaw po pachy
To jest to, co mnie od kilku lat najbardziej rozwala
Dodatkowo, zabieranie z domu papierowej torby sephory/zary/douglasa, wkladanie do niej ksiazek/innych przydatnych rzeczy, do tego mała torebka na ramie/kopertówka i ruszanie tak na miasto. Nigdy nie pojmę takiego lansu za pomocą takich "luksusowych" torebek.

Tak jak dziewczyn, które kupujac kilka rzeczy w roznych sklepach, dorabiaja się w ten sposob kilku reklamowek i zal im to chyba wlozyc wszystko do jednej, albo do torebki np, bo ja w ogole nie lubie paradowac tak z zakupami.
I tak chodzą, trzymając w dłoni 5 reklamówek od miniaturowej z superpharm, do wielgachnej z reserved
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 13:57   #224
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez sarssa Pokaż wiadomość
To jest to, co mnie od kilku lat najbardziej rozwala
Dodatkowo, zabieranie z domu papierowej torby sephory/zary/douglasa, wkladanie do niej ksiazek/innych przydatnych rzeczy, do tego mała torebka na ramie/kopertówka i ruszanie tak na miasto. Nigdy nie pojmę takiego lansu za pomocą takich "luksusowych" torebek.

Tak jak dziewczyn, które kupujac kilka rzeczy w roznych sklepach, dorabiaja się w ten sposob kilku reklamowek i zal im to chyba wlozyc wszystko do jednej, albo do torebki np, bo ja w ogole nie lubie paradowac tak z zakupami.
I tak chodzą, trzymając w dłoni 5 reklamówek od miniaturowej z superpharm, do wielgachnej z
reserved

Wiesz, chca byc jak Paris Hilton
PRAWIE =)

__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:30   #225
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez sarssa Pokaż wiadomość
To jest to, co mnie od kilku lat najbardziej rozwala
Dodatkowo, zabieranie z domu papierowej torby sephory/zary/douglasa, wkladanie do niej ksiazek/innych przydatnych rzeczy, do tego mała torebka na ramie/kopertówka i ruszanie tak na miasto. Nigdy nie pojmę takiego lansu za pomocą takich "luksusowych" torebek.

Tak jak dziewczyn, które kupujac kilka rzeczy w roznych sklepach, dorabiaja się w ten sposob kilku reklamowek i zal im to chyba wlozyc wszystko do jednej, albo do torebki np, bo ja w ogole nie lubie paradowac tak z zakupami.
I tak chodzą, trzymając w dłoni 5 reklamówek od miniaturowej z superpharm, do wielgachnej z reserved
Ja robie tylko tak, ze jak mam duzo ksiazek w torbie (zaznaczamw torbie, nie malutkiej torebeczkce ) i mam w tym samym dniu w-f to biore osobno w reklamowke jakac z h&m, orasya czy czegos w tym stylu ale to juz ewentualnosc.

A co do poruszonego tematu starszych pan w krotkich spodenkach i w koszulkach na ramiaczkach, ktore to wywoluja ogromny niesmak u niekotrych - moze wogole zabronimy starszym ludziom wychodzic z domu w taka temperature? Im tez ma prawo byc goraco, wiec nie dyskryminujmy kogos ze wzgledu na fakt, ze ma pomarszczona, malo jedrna skore... Rozumiem ze panie, ogolnie panie w kazdym wieku paradujace po miescie w gorze od stroju kapielowego (o ile nie jest to jakas nadmorska miejscowosc) moga budzic niesmak, ale nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc.
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 15:19   #226
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ja kupiłam sobie tak dużą torebkę, że zazwyczaj wkładam do niej wszystko, co kupię i w rezultacie nie muszę nosić 10 reklamówek ;] Polecam takie rozwiązanie
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 17:39   #227
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 482
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Co do podpunktu a - kiedy jesteśmy na wakacjach bardzo często się zdarza, że chodzimy po mieście (np. Lloret de Mar, Leptokarii, Mielnie, Międzyzdrojach) w stroju kąpielowym i czyms narzuconym na to, jakąś tuniką na przykład i japonkach i nie widzę w tym nic złego.
bardzo dobrze, że nie widzisz w tym nic złego
wakacje to co innego etc
__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:14   #228
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Co do wątpliwej mody na torebki papierowe z sieciówek - nigdy w życiu o tym nie słyszałam/nie widziałam, ale to musi być komiczne! Pominając już fakt, że kopertówka to raczej torebka na wyjścia, a nie do użytku codziennego typu szkoła.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 20:06   #229
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A ja się zgodzę z Felą, ale mnie nie śmieszy, a denerwuje, że jak idę na plażę, to cała rodzina się śmieje, że taka "sterylna", długi rękaw, długa sukienka... Ile razy można powtarzać, że nie jest mi gorąco, nie każdy pragnie być brązowy lub wylądować w szpitalu z poparzeniami(w zeszłym roku poparzyłam się pomimo blokera - wiadomo, nie da się co pół godziny smarować, a wszystko spływa). I to też mnie rozwala - moda na brąz, leżenie na słońcu... Teraz są tak wyborne samoopalacze i pudry brązujące, że można mieć opaloną skórę bez ryzykowania zdrowiem.
A co do małych torebek - ja przeważnie biorę małą/średnią torebkę i jakąś bawełnianą czy płócienną siatę na artykuły piśmiennicze(tusze, rapidografy itp.). Ładuję też tam milion kserówek. Gdybym nosiła wielką torbę z tym wszystkim to miałabym skoliozę, że hej i pewnie większość torebek byłaby poplamiona tuszem w środku.
A, rozwala mnie też moda na kochanie upału. Nie wierzę, że ktokolwiek czuje się dobrze w temperaturach takich jak ostatnio ;D!
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 07:51   #230
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Sz. Pokaż wiadomość
A, rozwala mnie też moda na kochanie upału. Nie wierzę, że ktokolwiek czuje się dobrze w temperaturach takich jak ostatnio ;D!
to, że Ty nie znosisz się opalać nie znaczy, że innym nie sprawia to przyjemności ja mam wakacje i w taki upał leże sobie na słoneczku i popijam chłodne napoje i zapewniam Cie, że nie robie tego dlatego, że to jest niby modne
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 08:54   #231
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 482
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
to, że Ty nie znosisz się opalać nie znaczy, że innym nie sprawia to przyjemności ja mam wakacje i w taki upał leże sobie na słoneczku i popijam chłodne napoje i zapewniam Cie, że nie robie tego dlatego, że to jest niby modne
raaaany, no, po co od razu ten atak i ironia!
__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 08:56   #232
fidoma_butik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 91
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Dorzucę parę groszy w tym temacie. W tym sezonie na ulicach pełno kobiet chodzi w czarnych legginsach i krótkich bluzkach. Traktują legginsy jak spodnie. Dla mnie to wygląda jakby chodziły w samych czarnych rajstopach z pupą na wierzchu. NIE DO PRZYJĘCIA! A co Wy sądzicie o takiej ulicznej modzie?
fidoma_butik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 09:37   #233
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez fidoma_butik Pokaż wiadomość
Dorzucę parę groszy w tym temacie. W tym sezonie na ulicach pełno kobiet chodzi w czarnych legginsach i krótkich bluzkach. Traktują legginsy jak spodnie. Dla mnie to wygląda jakby chodziły w samych czarnych rajstopach z pupą na wierzchu. NIE DO PRZYJĘCIA! A co Wy sądzicie o takiej ulicznej modzie?
Uważam że jeżeli leggi nie prześwitują to czemu by ich nie nosić jak spodnie. Zwłaszcza że jest tak ciepło, a kiedyś jak leggi były modne to kobiety też je nosiły jak spodnie. No i oczywiście trzeba mieć tą pupę zgrabną. Osobiście tak nie noszę bo czuję się nieswojo ;p
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 09:50   #234
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez fidoma_butik Pokaż wiadomość
Dorzucę parę groszy w tym temacie. W tym sezonie na ulicach pełno kobiet chodzi w czarnych legginsach i krótkich bluzkach. Traktują legginsy jak spodnie. Dla mnie to wygląda jakby chodziły w samych czarnych rajstopach z pupą na wierzchu. NIE DO PRZYJĘCIA! A co Wy sądzicie o takiej ulicznej modzie?
Jest już na ten temat osobny wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=spodnie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:06   #235
ans22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 49
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A ja nawiązując do wszystkich wcześniejszych postów uważam, że wszystko jest dla ludzi byle z wyczuciem i dobrym smakiem. Absolutnie nie zakazuję starszym Paniom pokazać ciała w upalny dzień, zwłaszcza że jest tyle pięknych gustownych ciuszków dla Pań w każdym wieku. Szytych na odpowiedni krój, nie żadko odsłaniających ciało, w pięknych najmodniejszych, letnich kolorkach. Natomiast najbardziej nie do przeżycia i zaakceptowania przeze mnie jest sytuacja, gdy Paniusie prosto z plaży, ociekające oliwą, śmierdzące spalenizną i niejednokrotnie potem, w samym stroju kąpielowym, przychodzą do restauracji, gdzie elegancko, czysto i schludnie inni ludzie spożywają posiłki. To najbardziej mnie razi każdego roku kiedy spędzam urlop za granicą.
ans22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:10   #236
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mnie rozwala jak mężczyźni noszą skarpety do sandałów i na dodatek eleganckie spodnie od garnituru oraz koszulę. Zwłaszcza w kościele wielu panów taki strój prezentuje

Poza tym to nigdy nie zrozumiem dlaczego niewysokie kobiety robią krzywdę swojej figurze zakładając spodnie sięgające połowy łydek. Taka długość skraca nogi i ogólnie zaburza proporcje sylwetki, a widuję dużo tak ubranych pań w każdym wieku.

Co do obuwia noszonego latem. Przyznam, że jak widzę dziewczynę w zakrytych botkach, albo nawet półbutach w 30 stopniowym upale to wydaje mi się, że strasznie się męczy. Rozumiem, że ktoś może być zmarzluchem, ale aż do tego stopnia?
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:13   #237
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ja tam zawsze chodzę w zakrytych butach bo nie trawię sandałów
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:18   #238
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;20770426]Ja tam zawsze chodzę w zakrytych butach bo nie trawię sandałów [/QUOTE]

Z ciekawości zapytam, co Cię odrzuca w sandałach? Nie gorąco Ci w zakrytych butach przy upalnej pogodzie? Klapek, japonek, espadryli też nie lubisz? Nie zrozum mnie źle. Nie wyśmiewam Twojego stylu tylko z ciekawości pytam
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:32   #239
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Z ciekawości zapytam, co Cię odrzuca w sandałach? Nie gorąco Ci w zakrytych butach przy upalnej pogodzie? Klapek, japonek, espadryli też nie lubisz? Nie zrozum mnie źle. Nie wyśmiewam Twojego stylu tylko z ciekawości pytam
Spoko Po prostu nie posobają mi się sandały. Trudno mi wskazać co konkretnie mnie odrzuca. Do tego wszystkie buty mnie obciarają, dlatego zawsze noszę skarpetki. A sandały+skarpetki jeszcze bardziej mi się nie podobają niż same sandały.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:37   #240
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;20771018]Spoko Po prostu nie posobają mi się sandały. Trudno mi wskazać co konkretnie mnie odrzuca. Do tego wszystkie buty mnie obciarają, dlatego zawsze noszę skarpetki. A sandały+skarpetki jeszcze bardziej mi się nie podobają niż same sandały.[/QUOTE]

Dzięki za odpowiedź Oj tak sandały i skarpetki to masakra, o czym pisałam wcześniej. Niestety mnie wiele butów też obciera, ale nie znalazłam na to skutecznego sposobu
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.