Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 19:24   #1411
PelagiaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

WŁASNIE TA STRONKĘ WIDZIAŁAM FAKT NIE JEST TO SZAŁ NOWOCZESNOŚCI JAKIE TERAZ SĄ VIDEOKLIPY ALE ZDJĘCIA SAME W SOBIE SĄ ŁADNE FILMY CZYSTE TYLKO CZY PODOŁAJĄ BARDZIEJ NOWOCZESNEJ FORMIE hmmm...?
PelagiaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 20:48   #1412
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

ja widziałam film przez nich zrobiony.... i niestety nie była to zbyt nowoczesna forma..wręcz bym powiedziała że dość staroświeckie podjeście..ale co ludzi to opinii bo zalezy kto czego chce...ale nie podobalo mi się niepłynne przejscia ..oraz kiepskie zmontowanie..już nie wspominając o jakiś naprawdę badziewnych napisach których ja strasznie nie lubię typy pierwszy taniec..bo każdy kto to ogląda chyba głupi nie jest i wie...prawdę mówiąc trochę się zajmuję takimi rzeczami więc mogłabym się nawet pokusić o stwierdzenie że trochę amatorsko zrobione..ale z drugiej strony może płyta którą widziałam to jakiś wyjatek byłwypadek przy pracy albo coś...najlepiej przejedz się i poproś o kilka nagrań z wesel bo zapewne mają płyty z całych wesel jako demo do obejrzenia
ashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 21:51   #1413
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

mi sie wydaje ze to jest przedewszystkim sprawa dogadania sie. jezeli kamerzysta jest otwarty na twoje pomysly, potrzeby klienta i oczekiwania młodych, to jest ok. jesli bedziesz widziala ze koles jest nastawiony schematowo i bardziej zalezy mu na jego wizji filmu niz twojej to sobie odpusc.
faktycznie tez zauwazylam ze oprawe graficzna to maja fatalna ale moze jesli poda sie im kilka pomyslow to bedzie ok. dla mnie jednak osoba ktora sie zajmuje tego typu sprawami musi miec pewne wyczucie smaku i tzw smykałke do tego co robi bo to nie jest firma stolarska gdzie wszystkie stoly robi sie pod jedno kopyto tylko pewnego rodzaju sztuka.

sama szukam kamerzysty i bedzie ostro u mnie z selekcja
manima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:56   #1414
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

dokładnie..ja mam i foto i wideo oj jednej firmy..i fotki zawsze mi się podobały..jedynie to musze pokazać styl zdjeć jaki bym chciała..ale to nie problem...wideo powiem szczerze mniej mi się zawsze podobało...aż przechodziłam kiedyś i dostałam płytke z świezo zrobionego wesela..i mnie bardzo miło zaskoczyła...wprowdze kilka modyfikacji ale są one już ustalone i są to bardziej techniczne sprawy wiec podumowując manima na zupełną rację przejedz się osobiscie pogadaj zabierz kilka filmów do obejrzenia jeżeli mają to w kilku stylach bo każde wesele ma inny klimat...i powinno ci to pomóc w podjęciu decyzji.
ashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 19:56   #1415
inka1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lezno
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cześć dziewczyny Czy któraś z Was miała wesele w Metalplaście? Jeśli tak prosiłabym o info jak jedzenie i wogóle, jak sala się sprawowała? Z gory wielkie dzięki. Zostało nam troszkę czasu do 2 października
inka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 20:33   #1416
PelagiaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 28
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

DZIĘKI WAM BARDZO ZA RADY!
NIBY TO SĄ TECHNICZNE SPRAWY ALE MYŚLĘ,ŻE NIE KAŻDY JEST W STANIE PODOŁAĆ JEŚLI TYM BARDZIEJ KTOŚ OD LAT ROBIŁ W JEDNEJ FORMIE....ALE POWINNI WCIĄŻ UCZYC SIE NOWYCH TRIKÓW TAK MYŚLE JEŚLI CHCĄ BYĆ OBLEGANI I MIEĆ PRACE BO TERAZ SIĘ JUŻ ODCHODZI OD STANDARDÓW.JA MAM POMYSŁ NA SWÓJ FILM ŚLUBNY ALE CZY WŁASNIE PODOŁĄ hmm....WIDZIAŁYŚCIE DZIEWCZYNY TE CUDNE FILMY ŚLUBNE O CZYMŚ TAKIM MARZĘ ALE PRACA U TYCH FACHOWCÓW TO DROGI INTERES NIESTETY! PODAJE LINKA http://www.mpstudios.pl/ WEJŚĆ W /PRODUKCJE I TAM SĄ W NOWOCZESNEJ FORMIE FILMY ŚLUBNE CO O NICH SĄDZICIE????
PelagiaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:05   #1417
Anulka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 259
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

mpstudio- to są wspaniałe filmiki oby takich ludzi z talentem było więcej- bo nudne jest oglądanie standardowych filmików weselnych....
A wiecie może jaką cenę mają???
pozdrawiam
Anulka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 22:17   #1418
Pina1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cześć tydzień temu, czyli 10 lipca dołączyłam do grona mężatek. Chciałam podzielić się z wami moimi wspomnieniami z mojego ślubu i wesela. Ślub mieliśmy w prześlicznym kościele w Goniembicach. Tak się składa, że mój probosz wyjechał na urlop, a ślubu udzielał nam probosz z Wonieścia ks. Jan Dodatkowo w kościele oprócz naszego organisty śpiewała chórzystka z chóru PWSZ Hanka - przepiękny głos, który wszystkich bardzo wzruszył. Dekoracją kościoła, domu weselnego, samochodu, bukietu ślubnego i dodatkowych bukiecików na salę zajęły się dziewczyny z Kwiaciarnii " U Madzi" z Lipna - polecam, bo dziewczyny spisały się świetnie. Na salę weselną wybraliśmy "Metalplast" jedzenia masa, pyszne, pięknie podane, bardzo sprawna obsługa. W czasie wesela i poprawin mieliśmy prawie 200 gości i zabraliśmy jeszcze jedzenie do domu, co dla mnie było ogromnym szokiem. Oprawą muzyczną zajął się zespół Cantata - ze swojego zadania wywiazali się znakomicie, muzyka dla każdego i wszyscy świetnie się bawili. Zdjęciami i kamerowaniem zajął się Wojtek Tarnowski -młody, elastyczny, słuchał naszych sugestii, piękne zdjęcia. Od niego wynajęliśmy także samochód, który zawiózł nas do ślubu.
Fryzurą moją i mojej świadkowej zajęła się pani Monika z Salon Urody "Beauty". Makijażem, paznokciami , a nawet natryskowym opaleniem zajęła się pani Marlena z Salonu "Monroe" - makijaż utrzymał się , nie spłynął, mimo bardzo wysokiej temperatury tego dnia - tym bardziej polecam. Podsumowując nic nie zmieniłabym z tego dnia i życzę wszystkim parą, by tak właśnie wspominały swój dzień ślubu. Życzęwszystkim przyszłym parą młodym miłości i szczęścia na nowej drodze życia.

P. S. Stres jest tylko przed w czasie ceremonii ślubnej już wszystko mija.
Pina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 21:23   #1419
Kwiatuszek83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ostatnio natknęłam się na tego gościa ,myślę ze warto rzucić okiem
Koleżanka zamówiła sobie sesje narzeczeńską jestem ciekawa efektu...
http://pawelszynka.fotolog.pl/
Kwiatuszek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:30   #1420
micros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wlkp - Leszno
Wiadomości: 45
Pina, a czy mogłabyś dać jakiś namiar na Hanię z PWSZ??
__________________
micros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:13   #1421
Syla_Dz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ja prawdopodobnie zdecyduje sie na Pana Sebastiana Frosta ( sebastianfrost.pl), uwazam, ze ma bardzo ladne zdjecie i potrafi dostrzec detale i swietnie je wyeksponowac na zdjeciach.
Syla_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 02:43   #1422
marvina86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez ashe Pokaż wiadomość
ja widziałam film przez nich zrobiony.... i niestety nie była to zbyt nowoczesna forma..wręcz bym powiedziała że dość staroświeckie podjeście..ale co ludzi to opinii bo zalezy kto czego chce...ale nie podobalo mi się niepłynne przejscia ..oraz kiepskie zmontowanie..już nie wspominając o jakiś naprawdę badziewnych napisach których ja strasznie nie lubię typy pierwszy taniec..bo każdy kto to ogląda chyba głupi nie jest i wie...prawdę mówiąc trochę się zajmuję takimi rzeczami więc mogłabym się nawet pokusić o stwierdzenie że trochę amatorsko zrobione..ale z drugiej strony może płyta którą widziałam to jakiś wyjatek byłwypadek przy pracy albo coś...najlepiej przejedz się i poproś o kilka nagrań z wesel bo zapewne mają płyty z całych wesel jako demo do obejrzenia

Dziękuję ASHE za tak szybką i wyczerpującą odpowiedź. Po przeczytaniu wiadomości jeszcze bardziej zastanawia mnie cel Twojej opinii na temat Studia foto-video Baja. Nie lubię nieuczciwych ocen. Jeżeli film, który oglądałaś był z lipca ubiegłego roku (jak twierdzisz) to z całą pewnością nie był tej firmy. Ani z czerwca, ani z sierpnia, ani też września czy października, ponieważ do listopada mieli prace zlecone i nie robili żadnych wesel- sprawdziłam. Filmowali wesele mojego kuzyna w listopadzie i to on nam ich polecił. Kuzyn jest zadowolony z filmu. To, co piszesz to jakieś nieporozumienie. Z pewnością nie widziałaś ich filmu, bo są wrogami badziewiastych napisów, które im przypisujesz. Natomiast, jeśli chodzi o Wazę, którą nam poleciłaś, to ja z pewnością nikomu jej nie polecę. Miałam już styczność z ludźmi tam pracującymi i spotkałam się tam kilka razy ze złym traktowaniem. Natomiast ich filmy to też klasyka. A za cenę, jaką mi zaoferowali z zamkniętymi oczami znajdę kamerzystę i jeszcze mi zostanie.
marvina86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 19:51   #1423
marvina86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cudne są te filmiki mpstudios! Byłam kiedyś na weselu na którym muzykanci kilka razy wychodzili na salę z przyśpiewkami wciągając gości w śpiewanie i w zabawę. Wcześniej grali przed domem pani młodej. Czekali na przyjazd pana młodego i kiedy podjechał zaczęli grać. Prowadzili też błogosławieństwo. Disco polo też nie było w przesycie. Poradźcie! Czy ktoś zna podobny zespół?
marvina86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 20:43   #1424
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

spoko twoja opinia... jesli chcesz to sie umówimy to pożycze ta płyte i ci ja pożycze do obejrzenia albo przegram to nie problem

a co do wazy to nie poleciłam widac nie czytasz wiadomości napisałam że nie widziałam ich nagrań ale dziewczyny ich polecały... ale widziałam oferte na witrynie sklepowej i napisałam że może warto sprawdzić cene bo może by się tam udało..

Edytowane przez ashe
Czas edycji: 2010-07-21 o 22:01
ashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:37   #1425
malutka1608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

ja bede miała zespół "minimax" ze zmigrodu http://minimaxband.pl/5.html i oni właśnie rozbawiają bardzo gości, przebieraja sie, wychodzą do gości. A co najważniejsze grają w 100% na żywo. Zresztą na ich stronie wszystko jest napisane. Jezeli ktos o nich słyszał to prosiłabym o opinie, mimo że mam ich juz zarezerwowanych i nie zamierzam zmieniac ale chciałabym znac zdanie innych na ich temat, bo tyle śledze te forum a jeszcze nikt o nich nie wspomniał.
malutka1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:04   #1426
marvina86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez ashe Pokaż wiadomość
spoko twoja opinia... jesli chcesz to sie umówimy to pożycze ta płyte i ci ja pożycze do obejrzenia albo przegram to nie problem

a co do wazy to nie poleciłam widac nie czytasz wiadomości napisałam że nie widziałam ich nagrań ale dziewczyny ich polecały... ale widziałam oferte na witrynie sklepowej i napisałam że może warto sprawdzić cene bo może by się tam udało..
To super! że pożyczysz lub przegrasz mi tę płytkę. Trzymam Cię za słowo. Dla mnie to ważne. Możemy się spotkać gdzie i kiedy zechcesz. Szczegóły spotkania zaproponuj na skrzynkę.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Wygląda ciekawie ich stronka"minimax". To właśnie o coś takiego mi chodzi. Chętnie poznam jakieś opinie o tym zespole.
marvina86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:00   #1427
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

marvina86 wysłałam odpowiedz ...i jak ja tylko dostane i wróce z wakacji to dostaniesz nagranie i naprawdę nie było to jakieś krytyka bezpodstawna...po prostu dużo zależy od oczekiwań klienta..ja niestety jakosć i techniczne oraz swojego typu artystyczne podejście to dla mnie wązne kwestie i owszem nie stać mnie by była to kwota kosmiczna ale żeby sprostała wymaganiom...to jest tak jak z innymi rzczeami dotyczącymi wszystkich spraw zwiazanych ze ślubem

a właśnie jak tam wasze przygotowania...u mnie na suwaczku coraz blizej mi zostały 44 dni a dużo rzeczy jeszcze zostało

Edytowane przez ashe
Czas edycji: 2010-07-22 o 18:07
ashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 17:30   #1428
alibabka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
GG do alibabka
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

UWAGA! WOLNA SALA!
Cześć dziewczyny. Mam zarezerwowaną salę weselną na 3 września 2011 roku w Villi Aurora. Niestety moja uroczystość się nie odbędzie, a żeby nie stracić zaliczki szukam kogoś, kto chciałby w tym właśnie terminie i miejscu zrobić sobie weselicho. Co prawda będzie to kwestia do załatwiania dopiero od września, bo wtedy wracam do Polski, ale jakby ktoś był chętny to proszę się zastanawiać.
Pozdrawiam
alibabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 21:59   #1429
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cześć dziewczyny.
Być moze w przyszłym roku rowniez dołącze do grona szczęsliwych Panien młodych. Narazie mam obrone na głowie, wieć tak o tym nie myślimy, ale bardzo sie ciesze że jest takie forum i jest kogo sie poradzić. Duzo ciekawych rzeczy można sie dowiedzieć. Np. moje pierwsze pytanie brzmi tak- gdzie jest ta sala - Villa Aurora? Może właśnie my byśmy się na nią skusili, ponieważ jeszcze nie mamy żadnej zarezerwowanej..
Powiem tylko, że niedawno byłam na weselu we Wieleniu w restauracji RELAX!! JEST TAM REWELACYJNIE!! restauracja na ok 100-120 osób, klimatyzowana, nowoczesna, przy samym jeziorze, pyszne jedzenie!! NAPRAWDE SUPER.. jeśli ktoś będzie zainteresowany to moge opisać wszystkie szczegóły. Był to ślub mojej przyjaciółki, więc znam wszystkie szczególy. Nawet wiem skąd mieli auto do ślubu, w którym sie zakochałam.. PIĘKNE, NOWOCZESNE, STYLOWE I CHOL....NIE DROGIE... Piszcie, chętnie sie zaangażuje w działalność forum i podziele moją wiedzą. Przy okazji pewnie troche dowiem sie od WAS!!! Pozdrawiam i życze powodzenia w organizacji najpiękniejszego dnia w Waszym życiu!!!

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

p.s troche źle sie wyraziłam z tym autem, ono samo pewnie było drogie, ale wynajem na ten dzień naszczęście nie.. a wiadomo organizacja takiej imprezy troche kosztuje, więc jednak troche liczymy sie z groszem.. jeśli ktoś będzie zainteresowany to dam namiary na przyjaciólke i Wam powie od kogo dokładnie je wynajeli i za ile..
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 14:29   #1430
marvina86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ktoś pytał na forum o cenę filmowania przez MP studios. Zalazłam forum http://foton.kalisz.pl/forum/viewtop...16552&start=30
ale jeśli naprawdę ktoś byłby poważnie zainteresowany to najlepiej bezpośrednio do nich zadzwonić. Ale filmiki mają prześliczne!
marvina86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 16:25   #1431
buka_
Przyczajenie
 
Avatar buka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 27
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Znacie może jakiegoś nauczyciela tańca z Leszna? Bo nam z TŻ kiepsko idzie a w sierpniu jesteśmy na weselu i kilka lekcji tańca 'weselnego' by się przy dało. Z drugiej strony byłby to trening przed naszym ślubem za rok...
buka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 12:20   #1432
pat_2485
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez angi_885 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Być moze w przyszłym roku rowniez dołącze do grona szczęsliwych Panien młodych. Narazie mam obrone na głowie, wieć tak o tym nie myślimy, ale bardzo sie ciesze że jest takie forum i jest kogo sie poradzić. Duzo ciekawych rzeczy można sie dowiedzieć. Np. moje pierwsze pytanie brzmi tak- gdzie jest ta sala - Villa Aurora? Może właśnie my byśmy się na nią skusili, ponieważ jeszcze nie mamy żadnej zarezerwowanej..
Powiem tylko, że niedawno byłam na weselu we Wieleniu w restauracji RELAX!! JEST TAM REWELACYJNIE!! restauracja na ok 100-120 osób, klimatyzowana, nowoczesna, przy samym jeziorze, pyszne jedzenie!! NAPRAWDE SUPER.. jeśli ktoś będzie zainteresowany to moge opisać wszystkie szczegóły. Był to ślub mojej przyjaciółki, więc znam wszystkie szczególy. Nawet wiem skąd mieli auto do ślubu, w którym sie zakochałam.. PIĘKNE, NOWOCZESNE, STYLOWE I CHOL....NIE DROGIE... Piszcie, chętnie sie zaangażuje w działalność forum i podziele moją wiedzą. Przy okazji pewnie troche dowiem sie od WAS!!! Pozdrawiam i życze powodzenia w organizacji najpiękniejszego dnia w Waszym życiu!!!

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

p.s troche źle sie wyraziłam z tym autem, ono samo pewnie było drogie, ale wynajem na ten dzień naszczęście nie.. a wiadomo organizacja takiej imprezy troche kosztuje, więc jednak troche liczymy sie z groszem.. jeśli ktoś będzie zainteresowany to dam namiary na przyjaciólke i Wam powie od kogo dokładnie je wynajeli i za ile..
Witam,
jestem zainteresowana informacjami na temat tego auta, co to za samochód i jaka cena
pozdrawiam
pat_2485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 13:51   #1433
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez pat_2485 Pokaż wiadomość
Witam,
jestem zainteresowana informacjami na temat tego auta, co to za samochód i jaka cena
pozdrawiam

Nie wiem czy moge tak na forum napisać co to za auto i ile kosztowało, żebym nie została posądzona o krypto reklame... Chociaż marke chyba moge - to czarne porsche reszte napisze na prywatnego e-maila..
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 19:20   #1434
marcia620
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny macie jakieś pomysły jak ustroić klatkę schodową, mieszkam na 1 piętrze więc myślę o ustrojeniu drzwi do klatki, coś na poręczach i drzwi do domu. Myślałyście już nad tym?

marcia620 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 08:37   #1435
zosia79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Angi, ja jestem zainteresowana tym samochodzikiem Chcemy jechać do ślubu porsche właśnie, a że na codzień mieszkamy daleko od Leszna, to nie wiem właśnie gdzie szukać takiego samochodu na wynajem. Gdybyś zechciała podesłać szczegóły, byłabym bardzo wdzięczna! Podaję maila: paulinag@interia.pl
Dzięki z góry!!

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Dziewczyny, a słyszałyście o fotografie nazwiskiem Witold Spisz ? Podobno zdjęcia robi rewelacyjne , tyle że nie jest najtańszy... Macie jakieś doświadczenia z nim ? Albo wiecie coś od znajomych, przyjaciół ? Podaję adres jego stronki gdyby ktoś był zainteresowany: http://www.witoldspisz.com/
zosia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 16:17   #1436
karolciad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 45
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

witam!dziewczyny czy ktoras z was orientuje sie czy salon sukien sl.na wolnosci ten drugi od rynku ma strone internetowa?bo jeden z tych sklepow ma,ale niestety nie wiem czy to ten drugi.
a moze macie nr tel.do nich?
bardzo prosze jesli sie orientujecie o pomoc.
pozdrawiam
__________________
http://s6.suwaczek.com/20100904300113.png
"Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego."
karolciad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 17:23   #1437
Anulka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 259
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cześć. Co do przygotowań to dziele się swoimi...
Ślub mamy 21 sierpnia. A brakuje nam : ostatnie spotkanie z księdzem, koszula dla Pana Młodego, makijaż mój ( na razie nie ma mi kto zrobić makijażu... ale ze spokojem... jakoś to będzie )
wybrać fryzurę, zamówić kwiatki- mój bukiet, dekoracja sali- ponieważ są sztuczne kwiaty a chciałabym żywe, zarezerwować ostatecznie noclegi dla gości, wysłać zawiadomienia, dograć oprawę muzyczną ślubu, podziękowanie dla rodziców, stworzyć listę utworów muzycznych które chcielibyśmy aby były na weselu, kupić wino, napoje...,zamówić tort... biżuteria dla mnie- do sukienki... też brakuje, jakiś nowy zapach wody toaletowej czy perfum, ... i sprawy związane z rozsadzeniem gości i stworzeniem planu, oraz zrobienia winietek, na koniec stworzenie menu- czyli spotkanie z restauracji.
i to byłoby chyba na tyle.... choć tak i tak za dużo
Tylko ze spokojem dziewczyny i będzie wszystko ok. pozdrawiam ciepło... i dzielcie się swoimi przygotowaniami- może innym się akurat coś przypomni czego nie mają....
Anulka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 17:25   #1438
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez marcia620 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakieś pomysły jak ustroić klatkę schodową, mieszkam na 1 piętrze więc myślę o ustrojeniu drzwi do klatki, coś na poręczach i drzwi do domu. Myślałyście już nad tym?

Ja bym poręcze- balustrade owineła jakąś jasną np. w beżową organzą, wolem lub też satyną i co kawałek przypieła jakiegoś kwiata (samą głowke) np coś na styl bukietu ślubnego. A gdzieś w kącie przyczepiłabym kilka balonów. Tak żeby było ładnie, skromnie i delikatnie..
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:14   #1439
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Obiecałam zdać relacje z wesela w Darwidzie w Krobi, więc to teraz czynię
Sala cudna, oczarowała wszystkich. Każde krzesło ubrane w biały pokrowiec, przy stole młodych wiązanka świeżych kwiatów. Sala sama w sobie jest tak piękna, że już więcej nie trzeba jej było dekorować. Jedzenia dużo i ładnie podane, kelnerzy uwijali się jak mrówki. Para młoda mogła skorzystać z pokoju w części hotelowej sali, gdzie swobodnie można było zostawić prezenty, a potem zostać na noc. BTW pokój bardzo elegancki z super łazienką
W zasadzie nie mogę nic zarzucić, aż sama żałuje, że mieszkam trochę daleko i nie miałam tam wesela.
Młodzi zapłacili za os. 150 zł, z tym, że domówili trochę więcej mięsa, bo standardowo mają chyba 4 kawałki, a młodzi chcieli 5. Owoce i ciasto również zamawiali we własnym zakresie.
Nie wiem co jeszcze... w razie "W" proszę o pytanie, z chęcią odpowiem.
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:51   #1440
Syla_Dz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Czesc dziewczyny. czy ktoras orientuje sie czy Skarabeusz w Swieciechowie ma strone internetowa??
Syla_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.