Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogaduchy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 18:30   #61
sylviasol
Rozeznanie
 
Avatar sylviasol
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 526
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

nie ma sprawy )
sylviasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:57   #62
Mysia1234
Raczkowanie
 
Avatar Mysia1234
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
GG do Mysia1234
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

sylviasol doczytałam na lipc-sierp ze dzisiaj odstawiasz leki... trzymam zebys do terminu CC dotrwała
__________________
Wiktoria 21.03.2010 4190g, 57cm

Razem od 18.03.2005
Zaręczyny 29.07.2009
Ślubowaliśmy 12.02.2011
Mysia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:53   #63
Supernovaja
Raczkowanie
 
Avatar Supernovaja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 369
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

wszystkie trzymamy sylvia i
Supernovaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 21:05   #64
sylviasol
Rozeznanie
 
Avatar sylviasol
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 526
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez Mysia1234 Pokaż wiadomość
sylviasol doczytałam na lipc-sierp ze dzisiaj odstawiasz leki... trzymam zebys do terminu CC dotrwała
dzięki za kciuki )

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Supernovaja Pokaż wiadomość
wszystkie trzymamy sylvia i
dzięki wszystkim za kciukasy)
sylviasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 21:31   #65
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Sylwia bedzie juz niedlugo maluszek z Wami - trzymamy kciuki i powodzenia zwlaszcza przy karmieniu - cierpliwosci

MELABN - wiesz, dalas mi cwieka z tym pytaniem nie wiem jak to ejst rodzic sn za to w szczegolach moge opowiadac o cc Gdybym miala wybierac chcialabym sprobowac sn ale z tego co wiem juz mnie zaczynaja nastawiac lekarze na cc bo sytuacja moze sie powtorzyc zwlaszcza ze wymiotuje w 2 trymestrze niedoczynnosc mi skacze w gore no i bole glowy wciaz mam... a opni nie chca ryzykowac...
za sn jestem chyba tylk odlatego ze poczuje no i od razu bede miala dziecko przy sobie co wiaze sie z karmieniem...
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 21:49   #66
Bajka9
Raczkowanie
 
Avatar Bajka9
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 196
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Oj to juz bliziutko Zdaj relacje pozniej jak sie rodzi w Legnicy bo ponoc kazdą nacinają przy pierwszym dziekcu

No i ja dolaczam Paula l.25, tp. 14.11.2010, 24 tc. nie wiem co siedzi mi w brzuchu
Ok zdam relację na pewno jak już będzie po
A z tego co mówiły mi położne na szkole rodzenia to pierworódki są nacinane w 99% także chyba nie ma co się łudzić że tego unikniemy

A tak w ogóle to hejka
Jesli chodzi o listę to wszystko się zgadza.

U mnie dziś pogrzmiało troszkę ale bez kropli deszczu czekam na ochłodzenie.

Mała się wypina ale żadnych objawów zbliżającego się porodu nie doświadczam, jak na razie to coś mi się wydaje że przenoszę...zobaczymy
__________________
WIKTORIA - 05.08.2010

[ori_bas]402798[/ori_bas]
Bajka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 21:53   #67
sylviasol
Rozeznanie
 
Avatar sylviasol
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 526
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez pelnia1980 Pokaż wiadomość
Sylwia bedzie juz niedlugo maluszek z Wami - trzymamy kciuki i powodzenia zwlaszcza przy karmieniu - cierpliwosci

.
Cierpliwość nie jest moją mocną stroną ) żaden Lew nie grzeszy cierpliwością )
sylviasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 22:12   #68
Supernovaja
Raczkowanie
 
Avatar Supernovaja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 369
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez pelnia1980 Pokaż wiadomość
Sylwia bedzie juz niedlugo maluszek z Wami - trzymamy kciuki i powodzenia zwlaszcza przy karmieniu - cierpliwosci

MELABN - wiesz, dalas mi cwieka z tym pytaniem nie wiem jak to ejst rodzic sn za to w szczegolach moge opowiadac o cc Gdybym miala wybierac chcialabym sprobowac sn ale z tego co wiem juz mnie zaczynaja nastawiac lekarze na cc bo sytuacja moze sie powtorzyc zwlaszcza ze wymiotuje w 2 trymestrze niedoczynnosc mi skacze w gore no i bole glowy wciaz mam... a opni nie chca ryzykowac...
za sn jestem chyba tylk odlatego ze poczuje no i od razu bede miala dziecko przy sobie co wiaze sie z karmieniem...

pelnia nie chce gafy strzelic, ale gdzies na watku czytalam ze zajmujesz sie muzykoterapią, moze moglabys cos wiecej napisać w tym temacie
ja kupiłam pare lat temu delfinki znajomej, ale nie zdazyla przesluchac bo zaraz ja do szpitala wzieli bo miala zagrozona i spedzila 5 miesiecy w szpitalu

Cytat:
Napisane przez Bajka9 Pokaż wiadomość
Ok zdam relację na pewno jak już będzie po
A z tego co mówiły mi położne na szkole rodzenia to pierworódki są nacinane w 99% także chyba nie ma co się łudzić że tego unikniemy

A tak w ogóle to hejka
Jesli chodzi o listę to wszystko się zgadza.

U mnie dziś pogrzmiało troszkę ale bez kropli deszczu czekam na ochłodzenie.

Mała się wypina ale żadnych objawów zbliżającego się porodu nie doświadczam, jak na razie to coś mi się wydaje że przenoszę...zobaczymy
nooooo wlasnie bajka mialam tez i za ciebie kciuki trzymac w razie czego, wybacz roztargnienie

co do nacinania to zdania są podzielone, ja mialam znajomą co nacinali i potem jedna studentka ją zszywala, przylozyla sie super dziewczyna
ponad to nacinali jak parla, wiec gdyby nie to, ze widziala nozyczki, to by nawet nie wiedziala
Supernovaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 05:30   #69
Mysia1234
Raczkowanie
 
Avatar Mysia1234
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
GG do Mysia1234
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

nam na sr mówili ze nicinają po to zeby np kobieta przez przypadek nie popękała ( z tego co teraz się orientuje to jak jest dobra położna i dobrze rozmasuje krocze to jest małe prawdopodobieństwo popękania) czyli wychodzi na to ze są leniami i nacinają bo tak szybciej.
mi mówili ze napewno urodze wczesniej... tez się na to nastawiłam, a tu bach patologia, wyganianie małej i 12 dni po terminie wreszcie wyszła
a co to są te delfinki?
__________________
Wiktoria 21.03.2010 4190g, 57cm

Razem od 18.03.2005
Zaręczyny 29.07.2009
Ślubowaliśmy 12.02.2011
Mysia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 06:16   #70
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

lepiej byc ladnie i rowno nacietym niz byle jak popekac
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 06:50   #71
sylviasol
Rozeznanie
 
Avatar sylviasol
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 526
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
lepiej byc ladnie i rowno nacietym niz byle jak popekac
przychylam się do tej opinii) bo przetną tak jak trzeba a jak pękniesz nie tam gdzie trzeba to kłopot do końca życia
sylviasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 07:01   #72
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

a jak
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 07:10   #73
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Pewnie ze lepiej byc nacietą, bo to tylko 1cm badz 1,5cm jak nam mowili i to nacinaja w skurczu czyli sie nic nie czuje. Nie mniej skoro np ma sie elasyczne wszystko i generalnie polozna by stwierdzila ze sie uda bez to powinno byc bez :P

No u mnie burza ale krotka byla

Bajka, no co Ty, nie przeterminuj się
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:28   #74
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

a dziewczyny kiedy najlepiej zaczac chodzic do szkoly rodzenia?
w ogóle warto? może któraś wiecej cos napisać? jak to wyglada czy jestescie zadowolone

ja to tylko na filmach widziala, a kolezanek dzieciatych nie mam - bede pierwsza
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:48   #75
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Ja mialam nie isc do szkoly rodzenia bo bylam zdania, ze kazda kobieta daje rade. ale zmienilam zdanie tylko z racj itego ze nie znam sie na pielegnacji, kapaniu i w ogole.. niestety nie mam kolezanek dzieciatych, z sasiadką nie rozmawiam a z neta to sie mozna glupstw dowiedziec.

Jestem bardzo zadowolona, jeszcze 2 spotkania mnie czekaja. Ostatnio mialam cwiczenia z porodu i szczerze mowiac, WIELE mi daly. Wiem co robic itd. Kapiel tez juz przeszlam i pielegnacje. Cwiczenia mi wiele dają, czuje sie rewelacyjnie. Zaczelam chodzic okolo 18tc. Choc czytalam ze ponoc do szkol rodzenia zapisuja w 3 trymestrze dopiero.

U mnie to wyglada tak ze jest zalozmy godzina teorii i godzina praktyki Fajna sprawa i szczerze polecam.

Byc moze jakbym miala mame, to nie poszlabym do SR, ale tak nie mialam wyboru
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:52   #76
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

mamy juz 12 brzucholków i 5 szkrabów

a duza taka szkola kosztuje? jak to wyglada, i ile w tym jest zajec?
no i co z tz sie chodzi?

Edytowane przez ptysza
Czas edycji: 2010-07-23 o 08:54
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:21   #77
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
a dziewczyny kiedy najlepiej zaczac chodzic do szkoly rodzenia?
w ogóle warto? może któraś wiecej cos napisać? jak to wyglada czy jestescie zadowolone

ja to tylko na filmach widziala, a kolezanek dzieciatych nie mam - bede pierwsza
ja chodze do SR, zajęcia prowadzi położna z Brochowa, zachęcam bo mnie się bardzo podoba
i najlepiej zapiać sie po 24 tygodniu
ja chodze z moim TŻ, płacimy za kurs 400 zł, normalnie jesli sie chodzi w tygodniu to kosztuje 350 zł, ale my wybralismy taki troche przyśpieszony w weekend bo nie mozemy w tygodniu i placimy 400 zl
tu masz linka
http://www.centrumrodzinne.com/

Edytowane przez enis84
Czas edycji: 2010-07-23 o 09:25
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:50   #78
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
a dziewczyny kiedy najlepiej zaczac chodzic do szkoly rodzenia?
w ogóle warto? może któraś wiecej cos napisać? jak to wyglada czy jestescie zadowolone

ja to tylko na filmach widziala, a kolezanek dzieciatych nie mam - bede pierwsza
Najlepiej zaczac ok. 25tc
Wedlug mnie warto. U nas sa cwiczenia, pielegnacja, wyprawka, rozne informacje na temat porodu i przebiegu ciazy. Mozna sie dowiedziec sporo o porodzie SN i CC.
Byly tez zajecia z kapania, mezczyzni kapali lalki, zmieniali pieluchy itd.
Mielismy jeszcze pierwsza pomoc, co robic w przypadku gdy taki maluszek sie zadlawi itp itd.
Na ostatnich zajeciach mielismy pokazane jak POPRAWNIE przykladac dziecko do piersi. Wlasnie zeby nie bylo bolacych brodawek i krwi. Wydaje mi sie to bardzo potrzebne. Ale kazda SR jest inna. Z mojej jestem zadowolona. Dostalismy pelno probek kosmetykow, a zajecia przebiegaja w bardzo przyjemnej i luznej atmosferze. Mozemy pytac o kazda glupote jaka nam sie nasunie i... Obalic rozne mity.
U nas byl to koszt 250zl.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:45   #79
Mysia1234
Raczkowanie
 
Avatar Mysia1234
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
GG do Mysia1234
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

ja chodziłam na sr na dyrekcyjną (nie polecam) jest bezpłatna, a chodziłam tam tylko po to zebym mogła miec poród rodzinny. Taki mają wymóg.
Sama teoria zero praktyki... podobały mi się jedynie zajęcia z rehabilitantką poniewaz mieliśmy zajęcia z oddychania podczas skórczy itp...
około 25-30 tyg najlepiej isc.
__________________
Wiktoria 21.03.2010 4190g, 57cm

Razem od 18.03.2005
Zaręczyny 29.07.2009
Ślubowaliśmy 12.02.2011
Mysia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 14:19   #80
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
mamy juz 12 brzucholków i 5 szkrabów

a duza taka szkola kosztuje? jak to wyglada, i ile w tym jest zajec?
no i co z tz sie chodzi?
U mnie kosztuje 250zl, najlepiej chodzic z TZ bo w cwiiczeniach jest pomocny no i sam niech tez slucha co i jak w obsludze malucha chyba ze wystarczy mu jutub

Ja mam jakos 6 spotkan, jeszcze 2 przede mna.

Dostalam bardzo duzo probek, ksiazke, plyte, naklejke na auto, butelke Aventu i rozne takie


Kurcze jestem strasznie zadowolona. Pelnia nie wiem czy y tez chodzilas na Chojnowska do szkoly rodzenia, ale ja jestem pod pozytywnym wrazeniem. Pani fajnie wszystko pokazuje, omawia, mozna pytac o glupstwa.. umawiamy sie na jaki termin nam pasuje. Nie musimy ze wszystkimi chodzic jak nam nie pasuje, mozemy sami byc, Pani nie robi problemow. Swietnie jest


Dziewczyny.. dzis rusza mi sie brzuch jak w 9 miesiacu (na jutubie widzialam )

aaa.. w Legnicy widzialam nowy sklep z ubrankami dla dzieci (obok QUBUSA) i tam na wystawie wisza spiochy i body z roznymi fajnymi napisami, ale cena.. chyhba ich pogielo! Body male jak na 3 msc.. 40zl tyle ze z napisem "daddys little girl" dajcie spokoj..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2010-07-23 o 14:28
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 19:14   #81
alutka78
Rozeznanie
 
Avatar alutka78
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 951
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
U mnie kosztuje 250zl, najlepiej chodzic z TZ bo w cwiiczeniach jest pomocny no i sam niech tez slucha co i jak w obsludze malucha chyba ze wystarczy mu jutub

Ja mam jakos 6 spotkan, jeszcze 2 przede mna.

Dostalam bardzo duzo probek, ksiazke, plyte, naklejke na auto, butelke Aventu i rozne takie


Kurcze jestem strasznie zadowolona. Pelnia nie wiem czy y tez chodzilas na Chojnowska do szkoly rodzenia, ale ja jestem pod pozytywnym wrazeniem. Pani fajnie wszystko pokazuje, omawia, mozna pytac o glupstwa.. umawiamy sie na jaki termin nam pasuje. Nie musimy ze wszystkimi chodzic jak nam nie pasuje, mozemy sami byc, Pani nie robi problemow. Swietnie jest


Dziewczyny.. dzis rusza mi sie brzuch jak w 9 miesiacu (na jutubie widzialam )

aaa.. w Legnicy widzialam nowy sklep z ubrankami dla dzieci (obok QUBUSA) i tam na wystawie wisza spiochy i body z roznymi fajnymi napisami, ale cena.. chyhba ich pogielo! Body male jak na 3 msc.. 40zl tyle ze z napisem "daddys little girl" dajcie spokoj..
Fajne rzeczy sa w Pepco. Dobry gatunek i cena bardzo przystepna.
__________________
25.02.1997 24.12.2006
20.06.200910.08.2010http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv734rjke2qp.png
alutka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 19:26   #82
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez alutka78 Pokaż wiadomość
Fajne rzeczy sa w Pepco. Dobry gatunek i cena bardzo przystepna.
Do Pepco weszlam raz jak byly otwierane nowe sklepy na lotnisku.. i jak szybko weszlam tak wyszlam, bo w tym sklepie bylo i szklo i ubrania i buty i jakies higieniczne rzeczy.. taki bazarek scisniety na jakiejs tam powierzchni,. Skutecznie mnie odstraszylo to ze tam jest tego tak duzo ze wieszaki i polki sie uginaja.. ale zajde jak pojade na lotnisko, moze w niedziele. Teraz ponoc sa body po 5zl
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2010-07-23 o 19:28
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 19:34   #83
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Do Pepco weszlam raz jak byly otwierane nowe sklepy na lotnisku.. i jak szybko weszlam tak wyszlam, bo w tym sklepie bylo i szklo i ubrania i buty i jakies higieniczne rzeczy.. taki bazarek scisniety na jakiejs tam powierzchni,. Skutecznie mnie odstraszylo to ze tam jest tego tak duzo ze wieszaki i polki sie uginaja.. ale zajde jak pojade na lotnisko, moze w niedziele. Teraz ponoc sa body po 5zl

Kupilam pare body za 5zl i czapke za 1,99
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 20:30   #84
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

witam! melduje się ja z okolic Jeleniej Góry, w wojewódzkim będę rodzić

sylviasol a z jakiego powodu masz CC? bo mi właśnie też grozi, wczoraj na wizycie się dowiedziałam

Shinee, Mpik
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 15:35   #85
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Shinee, Mpik
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 18:40   #86
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja mialam nie isc do szkoly rodzenia bo bylam zdania, ze kazda kobieta daje rade. ale zmienilam zdanie tylko z racj itego ze nie znam sie na pielegnacji, kapaniu i w ogole.. niestety nie mam kolezanek dzieciatych, z sasiadką nie rozmawiam a z neta to sie mozna glupstw dowiedziec.

Jestem bardzo zadowolona, jeszcze 2 spotkania mnie czekaja. Ostatnio mialam cwiczenia z porodu i szczerze mowiac, WIELE mi daly. Wiem co robic itd. Kapiel tez juz przeszlam i pielegnacje. Cwiczenia mi wiele dają, czuje sie rewelacyjnie. Zaczelam chodzic okolo 18tc. Choc czytalam ze ponoc do szkol rodzenia zapisuja w 3 trymestrze dopiero.
no wlasnie widze ze dzieki temu bede wiedziala mniej wiecej co mnie czeka i bedzie dzieki temu latwiej
dziekuje

Cytat:
Napisane przez enis84 Pokaż wiadomość
ja chodze do SR, zajęcia prowadzi położna z Brochowa, zachęcam bo mnie się bardzo podoba
i najlepiej zapiać sie po 24 tygodniu
ja chodze z moim TŻ, płacimy za kurs 400 zł, normalnie jesli sie chodzi w tygodniu to kosztuje 350 zł, ale my wybralismy taki troche przyśpieszony w weekend bo nie mozemy w tygodniu i placimy 400 zl
tu masz linka
http://www.centrumrodzinne.com/
juz oblukałam strone, dziekuje

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Najlepiej zaczac ok. 25tc
Wedlug mnie warto. U nas sa cwiczenia, pielegnacja, wyprawka, rozne informacje na temat porodu i przebiegu ciazy. Mozna sie dowiedziec sporo o porodzie SN i CC.
Byly tez zajecia z kapania, mezczyzni kapali lalki, zmieniali pieluchy itd.
Mielismy jeszcze pierwsza pomoc, co robic w przypadku gdy taki maluszek sie zadlawi itp itd.
Na ostatnich zajeciach mielismy pokazane jak POPRAWNIE przykladac dziecko do piersi. Wlasnie zeby nie bylo bolacych brodawek i krwi. Wydaje mi sie to bardzo potrzebne. Ale kazda SR jest inna. Z mojej jestem zadowolona. Dostalismy pelno probek kosmetykow, a zajecia przebiegaja w bardzo przyjemnej i luznej atmosferze. Mozemy pytac o kazda glupote jaka nam sie nasunie i... Obalic rozne mity.
U nas byl to koszt 250zl.
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Mysia1234 Pokaż wiadomość
ja chodziłam na sr na dyrekcyjną (nie polecam) jest bezpłatna, a chodziłam tam tylko po to zebym mogła miec poród rodzinny. Taki mają wymóg.
Sama teoria zero praktyki... podobały mi się jedynie zajęcia z rehabilitantką poniewaz mieliśmy zajęcia z oddychania podczas skórczy itp...
około 25-30 tyg najlepiej isc.
to przynajmniej wiem gdzie na pewno nie isc

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
U mnie kosztuje 250zl, najlepiej chodzic z TZ bo w cwiiczeniach jest pomocny no i sam niech tez slucha co i jak w obsludze malucha chyba ze wystarczy mu jutub
już zapowiedzial ze bedzie chodzic, nawet jzu by poszedl to mu musze tlumaczyc ze za szybko

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
witam! melduje się ja z okolic Jeleniej Góry, w wojewódzkim będę rodzić
podaj mi na pw wiecej danych to dopisze cie do listy

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

http://www.*******/dlamamyimalenstwa

tam gdzie gwiazdki ma byc d o z . p l
musialam dac spacje bo gwiazdkuje adres

nie wiem czy ktores z was kupuja w tej aptece
ale teraz do konca sierpnia jest promocja - dostaje sie karte "dla mamy i malenstwa" i wlasnie do konca sierpnia sa znizki

kosmetyki, leki, witaminy, pieluchy, smoczki, butelki etc

moze ktoras skorzysta, mi w sumie jeszcze nie sa potzrebne te rzeczy

jesli nie korzystaliscie z tego portalu, trzeba tam sie zarejestrowac, wysla wtedy karte czlonkowska - zbiera sie punkty za kazde zakupy, ktore mozna wymieniac na nagrody

i tam musicie zaznaczyc ze chcecie przystapic do tego porogramu mamy i malenstwa i tez wysla jakas karte

ogolnie polecam bardzo bardzo ta apteke - tzn siec aptek, robisz zamowienie przez internet, wybierasz apteke gdzie chcesz odebrac i nie ma dodatkowych oplat

no i wychodzi bardzo tanio, wiec polecam

aha do programu moze przystapic kobieta z dzieckiem lub w ciazy

Edytowane przez ptysza
Czas edycji: 2010-07-24 o 18:47
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 20:18   #87
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
witam! melduje się ja z okolic Jeleniej Góry, w wojewódzkim będę rodzić

sylviasol a z jakiego powodu masz CC? bo mi właśnie też grozi, wczoraj na wizycie się dowiedziałam

Shinee, Mpik
a czemu???


ANECKA mi tez sie SR na Chojnowskiej przydala i podobala

a Pepco jest tez w PoloMarket na Kopernika lubie tam chodzic i nie ma prob;emow z oddaniem czy wymiana
w ostatnim jednak czasie przeszlam do galerii ferio zwlaszcza rekids i 5-10-15

kolezanka przeslala mi wiadomosc: "" przesylam ja wam bo spodobala i sie jej pochwala o poloznej

Cześć Asiu, nie miałam jeszcze chwili żeby Ci się pochwalić, że 13 lipca urodziłam Filipa[IMG]file:///C:/Program%20Files/Tlen.pl/skins/emo_sets/standardowy/lol_.gif[/IMG] 12stego o 23 trafiłam na patologię ze surczami co 4 minuty, o 1 byłam już na porodówce, akcja zakończyła się o 5.40 pięknym płaczem mojego synka[IMG]file:///C:/Program%20Files/Tlen.pl/skins/emo_sets/standardowy/lol_.gif[/IMG] było ciężko, fakt, bolało, trochę pokrzyczałam nawet, ale mąż był ze mną, duuuuuuuuuużo mi pomógł, czułam jego wsparcie a opanowanie sprowadzało mnie w odpowiednich momentach na ziemię[IMG]file:///C:/Program%20Files/Tlen.pl/skins/emo_sets/standardowy/lol_.gif[/IMG] mieliśmy mnóstwo szczęścia bo cała noc na porodówce byliśmy sami! cudowna położna opiekowała się mną jak własną córką! anioł nie kobieta! w szpitalu spędziliśmy przymusowe 3 dni, mały zdrowy i do domciu! teraz uczymy się ciebie, cierpliwości, doba wygląda porażająco: karmienie, przewijanie, troszkę spanie i od nowa, czas nie istnieje[IMG]file:///C:/Program%20Files/Tlen.pl/skins/emo_sets/standardowy/oczko.gif[/IMG] dobrze że męża mam w domku[IMG]file:///C:/Program%20Files/Tlen.pl/skins/emo_sets/standardowy/lol_.gif[/IMG] zakochany w synku na zabój! mam nadzieję, że wakację udały się i wróciłaś wypoczęta[IMG]file:///C:/Program%20Files/Tlen.pl/skins/emo_sets/standardowy/lol_.gif[/IMG] pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

SUPERNOVAJA a co dokladnie Cie interesuje?
muzyka dla dzieci? malenstw? zajecia dla mam i dzieci? ogolnie muzykoterapia?
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 20:37   #88
Supernovaja
Raczkowanie
 
Avatar Supernovaja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 369
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez pelnia1980 Pokaż wiadomość
SUPERNOVAJA a co dokladnie Cie interesuje?
muzyka dla dzieci? malenstw? zajecia dla mam i dzieci? ogolnie muzykoterapia?

muzyka dla 3latki i dla dzieciatka w brzuszku jesli to nie problem oczywiście
Supernovaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 20:37   #89
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez pelnia1980 Pokaż wiadomość
a czemu???
ze względu na ułożenie pośladkowe. Ginka oceniła, że ma juz za mało miejsca na obrót, a będzie przecież coraz większa. Za 3 tygodnie mam kolejną wizytę i jak się nic nie zmieni to da mi skierowanie na CC, będzie to 37tydz.+1 dzień
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 20:47   #90
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Dolnośląskie Przyszłe Mamy - wsparcie w ciąży, porodzie i troskach po ;) pogadu

Cytat:
Napisane przez Supernovaja Pokaż wiadomość
muzyka dla 3latki i dla dzieciatka w brzuszku jesli to nie problem oczywiście
zaden ale to juz po weekendzie ok? nasz maluch ma ospe i poki maz w domku to chcee wypoczac

masz core 3 l? w czym sypia jesli mozesz powiedziec?

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
ze względu na ułożenie pośladkowe. Ginka oceniła, że ma juz za mało miejsca na obrót, a będzie przecież coraz większa. Za 3 tygodnie mam kolejną wizytę i jak się nic nie zmieni to da mi skierowanie na CC, będzie to 37tydz.+1 dzień
rozumiem, boisz sie?
ja mialam w 1 c cc. teraz jest jeszcze ??
juz niedlugo bedzie maluszek
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-20 15:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.