Wrześniówki - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-25, 21:44   #2221
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
nie no
powalacie mnie dzisiaj
własnie nad magia długo się zastanawiałam i dalej jest głęboko w moim serduchu
cudowna fryzurka
Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Piękne kolczyki, lubię takie Fryzurka też super , wpinasz coś we włosy? ja bym widziała jakiś żywy kwiat
Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
o to samo chciałam zapytać, decydujesz się na welonik?
Dzięki dziewczyny
Tak, wpinam żywy kwiat, taki jak w bukiecie (albo cantadeskia albo dendrobium). Welonu nie będę miała
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 21:47   #2222
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Ja bedę miała tak, tylko chyba nie z czerwonym bo nam nie pasuje
Buuuu Nie mogę skopiować zdj ze str, więc wkleje linka może komuś sie spodoba i zajrzycie
http://www.deco-bello.pl/
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 22:14   #2223
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Butter Bear fryzurka idealnie dopasowana do sukni extra !!! Kolczyki cudne, jeszcze takich nie widziałam

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Ja bedę miała tak, tylko chyba nie z czerwonym bo nam nie pasuje
Buuuu Nie mogę skopiować zdj ze str, więc wkleje linka może komuś sie spodoba i zajrzycie
http://www.deco-bello.pl/
cudooo !!!
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 22:24   #2224
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Tak, wpinam żywy kwiat, taki jak w bukiecie (albo cantadeskia albo dendrobium). Welonu nie będę miała
no to super pięknie będziesz wyglądać
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 22:43   #2225
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Muszę się pożalić, że od kilku dni, a zwłaszcza dzisiaj, mam jakiś dołek...
Związany przede wszystkim z weselem, ale dokładnie nie wiem czemu, może to jakiś stres mi się tak objawia?
Czuję się zmęczona tym wszystkim, moje myśli ciągle koło jednego tematu krążą. Do tego jakoś przykro mi że na TŻta nie mogę za bardzo liczyć kiedy go potrzebuję... Dziś jak rozmawialiśmy o tym to się popłakałam- też nie wiem czemu, bo przecież nic takiego się nie stało
Szybko zmienia mi sie nastrój kiedy ktoś coś chce zmienić, na przykład: mój tata dziś zaczął mówić o doproszeniu kilku znajomych kiedy okazało się że będzie ok 86 osób (nie wszystkie jeszcze pewne, bo potwierdzić mają do 30 lipca), a mnie to najpierw zdenerwowało, a potem tak zdołowało że nie chciało mi się nawet odzywać... Bo ja na oko uważam że 90 os to jest max na tą salę, potem będzie już ciasno, a tata jak usłyszał że wejdzie tam 150 os (wg mnie to tylko chwyt reklamowy), to teraz chce docisnąć gości do setki "BO kto to widział zeby było nie całe sto"
I tak uprę się przy swoim, ale mnie taie pierdoły właśnie dobijają, że najchętniej poszła bym spać i ubudziła się po wszystkim (tj po całym weselu) coś się ze mna dzieje nie dobrego
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 22:58   #2226
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
Butter Bear fryzurka idealnie dopasowana do sukni extra !!! Kolczyki cudne, jeszcze takich nie widziałam
Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
no to super pięknie będziesz wyglądać
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny, szalenie mi miło.
Jak będę wyglądać, to się dopiero okaże

Poza tym przecież wszystkie PM wyglądają pięknie, nie?

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Muszę się pożalić, że od kilku dni, a zwłaszcza dzisiaj, mam jakiś dołek...
Związany przede wszystkim z weselem, ale dokładnie nie wiem czemu, może to jakiś stres mi się tak objawia?
Czuję się zmęczona tym wszystkim, moje myśli ciągle koło jednego tematu krążą. Do tego jakoś przykro mi że na TŻta nie mogę za bardzo liczyć kiedy go potrzebuję... Dziś jak rozmawialiśmy o tym to się popłakałam- też nie wiem czemu, bo przecież nic takiego się nie stało
Szybko zmienia mi sie nastrój kiedy ktoś coś chce zmienić, na przykład: mój tata dziś zaczął mówić o doproszeniu kilku znajomych kiedy okazało się że będzie ok 86 osób (nie wszystkie jeszcze pewne, bo potwierdzić mają do 30 lipca), a mnie to najpierw zdenerwowało, a potem tak zdołowało że nie chciało mi się nawet odzywać... Bo ja na oko uważam że 90 os to jest max na tą salę, potem będzie już ciasno, a tata jak usłyszał że wejdzie tam 150 os (wg mnie to tylko chwyt reklamowy), to teraz chce docisnąć gości do setki "BO kto to widział zeby było nie całe sto"
I tak uprę się przy swoim, ale mnie taie pierdoły właśnie dobijają, że najchętniej poszła bym spać i ubudziła się po wszystkim (tj po całym weselu) coś się ze mna dzieje nie dobrego
Doskonale Cię rozumiem. Ja tak miałam ok. miesiąc temu. Wszystko mnie denerwowało. TŻ, jego podejście, brak zainteresowania ze strony teściów, to że nie mogłam znaleźć czegoś, czego akurat szukaliśmy....wszystko, wszystko, WSZYSTKO!! Chciałam już żeby było po ślubie, albo w ogóle, żeby tego ślubu nie było...
Ale pogadałam z TŻ, nie obyło się bez kilku kłótni...on się zaangażował bardziej, a ja trochę wyluzowałam (nigdy wszystkich się nie zadowoli, więc trzeba szczególnie w tym dniu myśleć głównie o sobie i TŻ)...i jest ok...teraz znowu weszłam w etap, że nie mogę się doczekać. I u Ciebie pewnie też tak będzie...

Teraz mam jeszcze kilka ślubnych dołów, głównie przez to, że nie schudłam nic i że będę grubą PM i obawiam się czy goście się będą bawić na weselu i czy żarełka starczy...to moje obawy ślubne na teraz
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 23:02   #2227
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

chyba dopada cię stresik, uszy do góry
pamietaj że ślub i wesele to tylko jeden dzień a potem życie wraca do normy i nie ma co się zamartwiać, tylko traktować wszystko z przyjemnością. Wiem ciężko tak ale ja to codzinnie powtarzam mojej mamie bo ona non stop o tym weselu i juz mi czasem słabo. Chciałbym np porozmawiac o tym że mnie ząb boli plombowany 3 dni temu, a nie 100-tny raz o tym czy w menu są kotlety i inne pierdoły.


a co do tż to ja tez zbytnio jakigoś super zaangażowania nie odczuwam :/
mówie do niego że tyle rzeczy zostało, a on jakich niby? a nawet w USC nie byliśmy, protokół nie spisany, on nawet nie wie w którym kościele był chrzczony bo teściówka nie pamięta
i obrażony że mam mu powiedziec kiedy ma wziąśc urlop to sobie pojedzie i załatwi. Myśle że najlepiej jakbym mu wniosek urlopowy wypisała. Ale kupił sobie koszule to już jakiś postęp.

powiedz lepiej jak tam twoja 6-stka?
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 23:43   #2228
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

He he dzięki za pocieszenie
6 bardzo fajna przyjemnie się ćwiczy, za bardzo (jeszcze) nie męczy. A jakie będą efekty? zobaczymy nie liczę na kaloryfer, bardziej to robię dla własnej satysfakcji oraz w celu przetestowania czy to na prawdę działa
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.




Edytowane przez arnama
Czas edycji: 2010-07-25 o 23:45
arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 00:51   #2229
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

nie bylo mnie doslownie 2 dni a tu juz tyyyle tematow chyba nie wyrobie z czytaniem i pisaniem
-co do sali to macie piekne sale, i ulozenia okragle mi sie podobaja ale u mnie niestety to pasowac nie bedzie a tak poza tym to czasem zaluje ze wybralam sale w stylu wiejskim.Pocieszcie mnie troche bo mam watliwosci....... zdjecia dolaczam heeh
-co do zaproszen juz konczymy rozdawac jeszcze tylko znajomym sie podrzuci i koniec mysle ze skonczymy we wtorek
-arnama jesli chodzi o Ciebie, to nie przejmuj sie! wiem ze latwo mowic...mnie czasem tez lapir takie male deprechy ale staram sie to olewac ostatnio chyba duzo olewam wszystko hehe a co do zaangazowania TŻtow to juz są faceci i oni nigdy nie beda tacy jak my chcemy zeby byli, a nawet jak bedą to my w koncu oczekiwac bedziemy jeszcze wiecej
u mnie mialo byc 100 osob potem wyszlo 120 a teraz kazdy(mama,tata, tesc, ciotki tŻta) podopisywali i wyszlo ze 160 chwilami opadam z sil i z nerwow ale staram sie to olac...w koncu nie kazdy przyjdzie nie?
-aaaa i jeszcze jedno....w sobote bylam na weselu u kolezanki TŻta i ....caly tydzien prosilam go zeby sprawdzil czy sie w garniaka zmiesci bo ostatnio troche przytyl(zasluga moja i mojej mamy) a on spoko, ze bedzie dobry itd......itd az tu nagle sobota, ja sie kąpie dzwoni TŻ i oznajmia"tak jak myslalem, nie zmieszcze sie w garniaka" myslalam ze go zabije heheh ja mokra nie pomalowana, bez fryzury, o godzinie 11 pojechalam z nim po garnitur (a slub na 13). No ale tacy juz sa faceci haha
- aaaa wlasnie jeszcze jedno chcialam dla tżta na nasz slub zeby mial szary garniak z lekkim połyskiem, ale w sklepie strasznie na nim fajnie wyglada ciemny prawie czarny i do tego biala koszula i muszka.Co myslicie o muszce na slub? szczerze powiem z e bardzo mi sie to spodobalo
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013





Edytowane przez czaszka_
Czas edycji: 2010-07-26 o 00:53
czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 08:19   #2230
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
Butter Bear fryzurka idealnie dopasowana do sukni extra !!! Kolczyki cudne, jeszcze takich nie widziałam

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------



cudooo !!!
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Muszę się pożalić, że od kilku dni, a zwłaszcza dzisiaj, mam jakiś dołek...
Związany przede wszystkim z weselem, ale dokładnie nie wiem czemu, może to jakiś stres mi się tak objawia?
Czuję się zmęczona tym wszystkim, moje myśli ciągle koło jednego tematu krążą. Do tego jakoś przykro mi że na TŻta nie mogę za bardzo liczyć kiedy go potrzebuję... Dziś jak rozmawialiśmy o tym to się popłakałam- też nie wiem czemu, bo przecież nic takiego się nie stało
Szybko zmienia mi sie nastrój kiedy ktoś coś chce zmienić, na przykład: mój tata dziś zaczął mówić o doproszeniu kilku znajomych kiedy okazało się że będzie ok 86 osób (nie wszystkie jeszcze pewne, bo potwierdzić mają do 30 lipca), a mnie to najpierw zdenerwowało, a potem tak zdołowało że nie chciało mi się nawet odzywać... Bo ja na oko uważam że 90 os to jest max na tą salę, potem będzie już ciasno, a tata jak usłyszał że wejdzie tam 150 os (wg mnie to tylko chwyt reklamowy), to teraz chce docisnąć gości do setki "BO kto to widział zeby było nie całe sto"
I tak uprę się przy swoim, ale mnie taie pierdoły właśnie dobijają, że najchętniej poszła bym spać i ubudziła się po wszystkim (tj po całym weselu) coś się ze mna dzieje nie dobrego
Nie martw się, to chyba normalne Ja też juz mam tak czasami...denerwuje mnie wszystko Głowa do góry, przejdzie zaraz Ci

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
nie bylo mnie doslownie 2 dni a tu juz tyyyle tematow chyba nie wyrobie z czytaniem i pisaniem
-co do sali to macie piekne sale, i ulozenia okragle mi sie podobaja ale u mnie niestety to pasowac nie bedzie a tak poza tym to czasem zaluje ze wybralam sale w stylu wiejskim.Pocieszcie mnie troche bo mam watliwosci....... zdjecia dolaczam heeh
-co do zaproszen juz konczymy rozdawac jeszcze tylko znajomym sie podrzuci i koniec mysle ze skonczymy we wtorek
-arnama jesli chodzi o Ciebie, to nie przejmuj sie! wiem ze latwo mowic...mnie czasem tez lapir takie male deprechy ale staram sie to olewac ostatnio chyba duzo olewam wszystko hehe a co do zaangazowania TŻtow to juz są faceci i oni nigdy nie beda tacy jak my chcemy zeby byli, a nawet jak bedą to my w koncu oczekiwac bedziemy jeszcze wiecej
u mnie mialo byc 100 osob potem wyszlo 120 a teraz kazdy(mama,tata, tesc, ciotki tŻta) podopisywali i wyszlo ze 160 chwilami opadam z sil i z nerwow ale staram sie to olac...w koncu nie kazdy przyjdzie nie?
-aaaa i jeszcze jedno....w sobote bylam na weselu u kolezanki TŻta i ....caly tydzien prosilam go zeby sprawdzil czy sie w garniaka zmiesci bo ostatnio troche przytyl(zasluga moja i mojej mamy) a on spoko, ze bedzie dobry itd......itd az tu nagle sobota, ja sie kąpie dzwoni TŻ i oznajmia"tak jak myslalem, nie zmieszcze sie w garniaka" myslalam ze go zabije heheh ja mokra nie pomalowana, bez fryzury, o godzinie 11 pojechalam z nim po garnitur (a slub na 13). No ale tacy juz sa faceci haha
- aaaa wlasnie jeszcze jedno chcialam dla tżta na nasz slub zeby mial szary garniak z lekkim połyskiem, ale w sklepie strasznie na nim fajnie wyglada ciemny prawie czarny i do tego biala koszula i muszka.Co myslicie o muszce na slub? szczerze powiem z e bardzo mi sie to spodobalo
Masz piękna tą sale!Ja uwielbiam takie wiejskie, mają klimat
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 08:21   #2231
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Wrześniówki

Hej,
byliśmy wczoraj u spowiedzi i nie dostaliśmy rozgrzeszenia a to dlatego że zaczęliśmy ze sobą mieszkać. Trochę byłam tym zdegustowana bo ksiądz mi wytłumaczyl to tym że skoro mieszkamy przed ślubem to jest prawdopodobieństwo zgorszenia. Ale co jakbym miała być np. chrzestną? To co już mi rozgrzeszenia nikt nie da?

Ale wy macie piękne te sale. Moja w porównaniu z waszymi to taka prymitywna delikatnie mówiąc - tzn. skromna dekoracja. Bez całej tej organzy i innych materiałów.

A welon kogut to np. taki jak tutaj w linku
http://moda.allegro.pl/item114690869...iami_w100.html
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 08:26   #2232
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Hej,
byliśmy wczoraj u spowiedzi i nie dostaliśmy rozgrzeszenia a to dlatego że zaczęliśmy ze sobą mieszkać. Trochę byłam tym zdegustowana bo ksiądz mi wytłumaczyl to tym że skoro mieszkamy przed ślubem to jest prawdopodobieństwo zgorszenia. Ale co jakbym miała być np. chrzestną? To co już mi rozgrzeszenia nikt nie da?

Ale wy macie piękne te sale. Moja w porównaniu z waszymi to taka prymitywna delikatnie mówiąc - tzn. skromna dekoracja. Bez całej tej organzy i innych materiałów.

A welon kogut to np. taki jak tutaj w linku
http://moda.allegro.pl/item114690869...iami_w100.html

Kurcze nie martw sie Ja jeszcze nie byłam u spowiedzi..co prawda nie mieszkamy jeszcze razem ale na pewno przed zamieszkamy...więc co kłamać?To się mija ze spowiedzią....bez sensu...
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 08:54   #2233
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Wrześniówki

Czesc piekne, przyszłe PM
Nie mam ostatnio czasu zagladać...i pewnie nie pamietacie , że w ogóle była taka Mała! ale jestem...czytam Was, bo mi poprawiacie samopoczucie...fajne z Was babki

arnama, Butter Bear :

Ja mam to samo! ciagłe zmiany nastroju...wszystko mnie złosci i nawet mała rzecz potrafi wyprowadzic mnie z równowagi...w dodatku PMS!!! to już całkiem przechlapane...jestem zmeczona, dużo pracuje, dzis np 12h w sobote też tyle....masakra!
dużo myśle i staram sie jak mogę na wszystko mieć czas...i dupa nie mam na nic czasu! TŻ - standart! myśli , że wszystko załatwi w trzy dni!
nie mam butów, bielizny...w dodatku samam nie wiem czego chcę bo koncepcja np. co do butów zmienia mi sie co chwilę...a 1 przymiarka już w piatek!( nie moge sie doczekać, ale boje się czy suknia nadal tak na mnie działa)

u Nas też doszło kilkoro gości...
AHA i też jestem zła...bo nic NIE SCHUDŁAM miałam sie zabrać za dietkę i ćwiczenia i dupa ciągle jem...i nic nie ćwicze...kiedyś myślałam, że ślub będzie dla mnie największą motywacją do pracy nad sobą... tak yhy!!! zostało jeszcze 7 tygodni....ciekawe czy w ogóle zmieszcze sie w suknie...PS: TŻ biega i chudnie...a ja
Fajnie się Wam wygadać...
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 09:27   #2234
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
nie no
powalacie mnie dzisiaj
własnie nad magia długo się zastanawiałam i dalej jest głęboko w moim serduchu
cudowna fryzurka
Mafda, zapomniałam wczoraj spytać - na jaką suknię się zdecydowałaś?

Mala, mój TŻ też taki jest - na wszystko ma czas, wszystko się zdąży zrobić... czasem mnie tym wręcz osłabia ...
I też myślałam, że ślub będzie dla mnie motywacją do schudnięcia ...ale cholerka - nic z tego
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 09:53   #2235
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Hej,
byliśmy wczoraj u spowiedzi i nie dostaliśmy rozgrzeszenia a to dlatego że zaczęliśmy ze sobą mieszkać. Trochę byłam tym zdegustowana bo ksiądz mi wytłumaczyl to tym że skoro mieszkamy przed ślubem to jest prawdopodobieństwo zgorszenia. Ale co jakbym miała być np. chrzestną? To co już mi rozgrzeszenia nikt nie da?

Ale wy macie piękne te sale. Moja w porównaniu z waszymi to taka prymitywna delikatnie mówiąc - tzn. skromna dekoracja. Bez całej tej organzy i innych materiałów.

A welon kogut to np. taki jak tutaj w linku
http://moda.allegro.pl/item114690869...iami_w100.html
no teraz już wiem jaki to welon, ale czadowy
to chyba jakiś staroświecki ksiądz, przecież dziś praktycznie co druga para ze sobą mieszka.... ciekawe czy oni spowiadają się ze wszystkiego....bosszzzzee e
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 09:59   #2236
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
no teraz już wiem jaki to welon, ale czadowy
to chyba jakiś staroświecki ksiądz, przecież dziś praktycznie co druga para ze sobą mieszka.... ciekawe czy oni spowiadają się ze wszystkiego....bosszzzzee e
No dokładnie, teraz większość ludzi ze sobą mieszka.
Ja się obawiam spowiedzi...my też mieszkamy ze sobą i dostaliśmy kartkę tylko na jedną spowiedź, zaraz przed ślubem....pewnie też się okaże, że jesteśmy bezbożnicy i nici z rozgrzeszenia...
Dziewczyny, a co za tym idzie, że się nie dostanie rozgrzeszenia?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:03   #2237
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Muszę się pożalić, że od kilku dni, a zwłaszcza dzisiaj, mam jakiś dołek...
Związany przede wszystkim z weselem, ale dokładnie nie wiem czemu, może to jakiś stres mi się tak objawia?
Czuję się zmęczona tym wszystkim, moje myśli ciągle koło jednego tematu krążą. Do tego jakoś przykro mi że na TŻta nie mogę za bardzo liczyć kiedy go potrzebuję... Dziś jak rozmawialiśmy o tym to się popłakałam- też nie wiem czemu, bo przecież nic takiego się nie stało
Szybko zmienia mi sie nastrój kiedy ktoś coś chce zmienić, na przykład: mój tata dziś zaczął mówić o doproszeniu kilku znajomych kiedy okazało się że będzie ok 86 osób (nie wszystkie jeszcze pewne, bo potwierdzić mają do 30 lipca), a mnie to najpierw zdenerwowało, a potem tak zdołowało że nie chciało mi się nawet odzywać... Bo ja na oko uważam że 90 os to jest max na tą salę, potem będzie już ciasno, a tata jak usłyszał że wejdzie tam 150 os (wg mnie to tylko chwyt reklamowy), to teraz chce docisnąć gości do setki "BO kto to widział zeby było nie całe sto"
I tak uprę się przy swoim, ale mnie taie pierdoły właśnie dobijają, że najchętniej poszła bym spać i ubudziła się po wszystkim (tj po całym weselu) coś się ze mna dzieje nie dobrego
kochana nic się nie martw...wiadomo...to już coraz bliżej, martwimy się czy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, żeby wszystko wyszło jak my chcemy...ale zobaczysz, po wszystkim będziemy się wszystkie śmiały z tego wszystkiego ja to powiem szczerze, że cieszę sie że jestem za granicą, przynajmniej nikt mi nie marudzi za uchem, nie wysłuchuje non stop tylko o weselu i mam spokój
ale wyobrażam się jak przyjedziemy ten tydzień przed nie mówie już o samym dniu ślubu....ja tego nie przeżyje...
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:05   #2238
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No dokładnie, teraz większość ludzi ze sobą mieszka.
Ja się obawiam spowiedzi...my też mieszkamy ze sobą i dostaliśmy kartkę tylko na jedną spowiedź, zaraz przed ślubem....pewnie też się okaże, że jesteśmy bezbożnicy i nici z rozgrzeszenia...
Dziewczyny, a co za tym idzie, że się nie dostanie rozgrzeszenia?
Chyba w końcu musi je dać Co ksiądz to inaczej mówi, jeden da rozgrzeszenie drugi nie
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:06   #2239
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No dokładnie, teraz większość ludzi ze sobą mieszka.
Ja się obawiam spowiedzi...my też mieszkamy ze sobą i dostaliśmy kartkę tylko na jedną spowiedź, zaraz przed ślubem....pewnie też się okaże, że jesteśmy bezbożnicy i nici z rozgrzeszenia...
Dziewczyny, a co za tym idzie, że się nie dostanie rozgrzeszenia?
nie ma rozgrzeszenia - nie ma ślubu - chyba my też mamy tylko jedną spowiedz, jestem ciekawa jak to będzie, chyba pójde dwa dni przed ślubem żeby mieć więcej czasu na wypadek gdybym nie dostała rozgrzeszenia
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 10:10   #2240
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
nie ma rozgrzeszenia - nie ma ślubu - chyba my też mamy tylko jedną spowiedz, jestem ciekawa jak to będzie, chyba pójde dwa dni przed ślubem żeby mieć więcej czasu na wypadek gdybym nie dostała rozgrzeszenia
No bez jaj...
Ale z drugiej strony... nie dał rozgrzeszenia, a karteczke podpisal?? Bo jak tak, to cała reszta nie ważna..karteczka podpisana - ślub można brać.

Nam ksiądz powiedział, że skoro mieszkamy razem to tylko jedna spowiedź wieczorem w piątek, zaraz przed ślubem, żebyśmy nie zdążyli nagrzeszyć
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:10   #2241
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
...-co do sali to macie piekne sale, i ulozenia okragle mi sie podobaja ale u mnie niestety to pasowac nie bedzie a tak poza tym to czasem zaluje ze wybralam sale w stylu wiejskim.Pocieszcie mnie troche bo mam watliwosci....... zdjecia dolaczam heeh
-co do zaproszen juz konczymy rozdawac jeszcze tylko znajomym sie podrzuci i koniec mysle ze skonczymy we wtorek
-arnama jesli chodzi o Ciebie, to nie przejmuj sie! wiem ze latwo mowic...mnie czasem tez lapir takie male deprechy ale staram sie to olewac ostatnio chyba duzo olewam wszystko hehe a co do zaangazowania TŻtow to juz są faceci i oni nigdy nie beda tacy jak my chcemy zeby byli, a nawet jak bedą to my w koncu oczekiwac bedziemy jeszcze wiecej
u mnie mialo byc 100 osob potem wyszlo 120 a teraz kazdy(mama,tata, tesc, ciotki tŻta) podopisywali i wyszlo ze 160 chwilami opadam z sil i z nerwow ale staram sie to olac...w koncu nie kazdy przyjdzie nie?
-aaaa i jeszcze jedno....w sobote bylam na weselu u kolezanki TŻta i ....caly tydzien prosilam go zeby sprawdzil czy sie w garniaka zmiesci bo ostatnio troche przytyl(zasluga moja i mojej mamy) a on spoko, ze bedzie dobry itd......itd az tu nagle sobota, ja sie kąpie dzwoni TŻ i oznajmia"tak jak myslalem, nie zmieszcze sie w garniaka" myslalam ze go zabije heheh ja mokra nie pomalowana, bez fryzury, o godzinie 11 pojechalam z nim po garnitur (a slub na 13). No ale tacy juz sa faceci haha
- aaaa wlasnie jeszcze jedno chcialam dla tżta na nasz slub zeby mial szary garniak z lekkim połyskiem, ale w sklepie strasznie na nim fajnie wyglada ciemny prawie czarny i do tego biala koszula i muszka.Co myslicie o muszce na slub? szczerze powiem z e bardzo mi sie to spodobalo
mi się podoba twoja sala już to kiedyś pisałam, nie masz co sie martwić napewno będzie wszystko fajnie. Nigdy nie byłam na weselu w takim lokalu, ale zawsze mi sie mój marzył w takim klimacie.

Co do garnitury no to nieźle jakbym swojego widziała też mu ciągle nawijałam żeby wszytko obejrzał czy jest ok no i w piątek przed ślubem patrzę a garnitur cały brudny, dobrze że istnieją ekspresowe pralnie.

a co do muchy to myśle że jeśli facetowi pasuje to nie ma nic piękniejszego niż PM w klasycznej czerni i muszce.
Mój wygląda komicznie w takim wydaniu i stawiamy jednak na krawat.
Wczoraj w sklepie z koszulami pani nam powiedziała że jak to tak PM bez kamizelki

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Hej,
byliśmy wczoraj u spowiedzi i nie dostaliśmy rozgrzeszenia a to dlatego że zaczęliśmy ze sobą mieszkać. Trochę byłam tym zdegustowana bo ksiądz mi wytłumaczyl to tym że skoro mieszkamy przed ślubem to jest prawdopodobieństwo zgorszenia. Ale co jakbym miała być np. chrzestną? To co już mi rozgrzeszenia nikt nie da?

...
oj ja też się o to martwię, my już 2 lata razem mieszkamy, może dostaniemy skierowanie na tylko jedną spowiedź :P

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Mafda, zapomniałam wczoraj spytać - na jaką suknię się zdecydowałaś?

Mala, mój TŻ też taki jest - na wszystko ma czas, wszystko się zdąży zrobić... czasem mnie tym wręcz osłabia ...
I też myślałam, że ślub będzie dla mnie motywacją do schudnięcia ...ale cholerka - nic z tego
ja tez myślałam że jak zamawiałam sukienkę, zamówiłam za małą o rozmiar haha żeby mieć motywację i dupa tylko 3 kg, ale to przez to że nie jadam po 18 zawsze coś (oczywiście są dni kiedy o 23 wciągnę pizzę albo kebaba )

no to moja https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=436517
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:17   #2242
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nam ksiądz powiedział, że skoro mieszkamy razem to tylko jedna spowiedź wieczorem w piątek, zaraz przed ślubem, żebyśmy nie zdążyli nagrzeszyć
U nas podobnie,Ksiądz który udzieli nam ślubu powiedział,że lepiej żebyśmy nie szli do mojej Parafii na spowiedz,bo robią problemy,przyjedziecie i na 15 minut przed ceremonia wyspowiada nas w zachrystii W ogóle,to jest luzacki Ksiądz,nie musielismy żadnych nauk,ani pradni zaliczać
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:24   #2243
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

no to niezły
kurcze mój proboszcz to taki nawiedzony, na naukach opowiadał ile to par wywalił jak mieli podpisywać protokół, bo źle odpowiadali
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:26   #2244
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

mafda, piękna suknia

My też w każdym sklepie z garniturami słyszeliśmy zdziwione panie, że jak to pan młody bez kamizelki...jak to krawat a nie musznik??
A mi się te kamizelki i muszniki kojarzą z materiałem obiciowym na kanapy....

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
no to niezły
kurcze mój proboszcz to taki nawiedzony, na naukach opowiadał ile to par wywalił jak mieli podpisywać protokół, bo źle odpowiadali
Co????? To tam można źle odpowiedzieć?? Matko, jak mi na nerwy działają tacy księżą...nawiedzeni...:md leje:
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:34   #2245
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
no to niezły
kurcze mój proboszcz to taki nawiedzony, na naukach opowiadał ile to par wywalił jak mieli podpisywać protokół, bo źle odpowiadali
Ja juz po protokole i bylo spoko
ButterBear Twój TŻ bedzie miał muche czy krawat?
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:36   #2246
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Śliczne macie te sale, co jedna to piękniejsza moją sale dopiero w tym roku skończyli budować w maju było otwarcie. To ich już trzecia sala, ale wiadomo, ta najświeższa. Oni jej nie dekorują, bo ona sama w sobie już jest udekorowana, myślałasm tylko może o pojedynczych różach ecru, tych wysokich z dodatkiem jakiejś białej gałązki i wstawić w wazonikach....co myślicie? Domek jest przy lasku, mam tylko nadzieję że nie zjedzą nas komary
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:36   #2247
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

no wiesz jak powiesz, że jakby co to rozważasz rozwód
a ja nie wiedziałam nawet i pewnie bym powiedziała, że tak bo nie mam miłych wspomnień z dzieciństwa. Lepiej się rostać niż niszczyć życie sobie, a przede wszystkim dziecku.

mi się kamizelki kojarzą z zasłonami u nas będzie śledzik może w kolorze pod bukiet jakiś fiolet zobaczymy. Brat miał czarny i super wyglądał, nawet mu powiedziałam, że takiego PM to w życiu jeszcze nie widziałam
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:40   #2248
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Ja juz po protokole i bylo spoko
ButterBear Twój TŻ bedzie miał muche czy krawat?
Ja też po protokole, szybciutko i sprawnie poszło - bez problemów.

Mój TŻ będzie miał krawat. Ma klasyczny czarny, lekko błyszczący garnitur, koszulę w kolorze mojej sukni i krawat chcemy tak o ton, dwa ciemniejszy od koszuli....

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
no wiesz jak powiesz, że jakby co to rozważasz rozwód
a ja nie wiedziałam nawet i pewnie bym powiedziała, że tak bo nie mam miłych wspomnień z dzieciństwa. Lepiej się rostać niż niszczyć życie sobie, a przede wszystkim dziecku.

mi się kamizelki kojarzą z zasłonami u nas będzie śledzik może w kolorze pod bukiet jakiś fiolet zobaczymy. Brat miał czarny i super wyglądał, nawet mu powiedziałam, że takiego PM to w życiu jeszcze nie widziałam
Ja też myślałam o fiolecie.... bo bukiet też będę mieć fioletowo-kremowy.
Ale chyba zostaniemy przy ecru...z resztą jak będziemy odbierać koszule (musimy dla mojego niewymiarowego TŻ szyć na miarę), to przymierzy sobie rózne warianty

Mafda, a jaki będziesz miała bukiet??Pokaż

Co do protokołu, to my przed podpisywaniem, znaleźliśmy pytania w necie, przeczytaliśmy, przygotowaliśmy się i po sprawie Wiedzieliśmy jak odpowiadać
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:41   #2249
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
Śliczne macie te sale, co jedna to piękniejsza moją sale dopiero w tym roku skończyli budować w maju było otwarcie. To ich już trzecia sala, ale wiadomo, ta najświeższa. Oni jej nie dekorują, bo ona sama w sobie już jest udekorowana, myślałasm tylko może o pojedynczych różach ecru, tych wysokich z dodatkiem jakiejś białej gałązki i wstawić w wazonikach....co myślicie? Domek jest przy lasku, mam tylko nadzieję że nie zjedzą nas komary
Dorka piękna sala nie moge się napatrzec ile tam osob wejdzie najwiecej??

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ja też po protokole, szybciutko i sprawnie poszło - bez problemów.

Mój TŻ będzie miał krawat. Ma klasyczny czarny, lekko błyszczący garnitur, koszulę w kolorze mojej sukni i krawat chcemy tak o ton, dwa ciemniejszy od koszuli....
My wybraliśmy muchę, musznik nawet nie byl brany pod uwagę Więc albo krawat albo mucha, ale jak zalożyl muche to nie moglam sie na niego napatrzec
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:46   #2250
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Dorka piękna sala nie moge się napatrzec ile tam osob wejdzie najwiecej??


My wybraliśmy muchę, musznik nawet nie byl brany pod uwagę Więc albo krawat albo mucha, ale jak zalożyl muche to nie moglam sie na niego napatrzec
My też przez chwilkę myśleliśmy o muszce...ale problem polega na tym, że mój TŻ to kawał chłopa...i w muszce mógłby wyglądać dziwnie...Ma ponad 2 m wzrostu...a te muszki wszystkie na nim wyglądają na mikroskopijne
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.