Moda "plus size" cz.3 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 16:28   #1531
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Moj facet jest szczuply, daleko mu do plus size.
Fajna modelka http://www.kimono.pl/Modelka-plus-si...STAL-RENN-a735
Świetne zdjęcia
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 22:01   #1532
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez czarnowlosa20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny za 2 i pół miesiaca ide na wesele. Powolutku już sobie szukam jakieś sukienki, ale nie wiem za bardzo jaką wybrac do swojego typu sylwetki. Pomożecie?
Mam typ budowy klepsydra, biust D, szerokie biodra no i łydki też dosyc masywne.
Myślałam nad między innymi takimi kreacjami
Ale pisząc "biust D" masz na myśli, że duży?
Przyjmuję, że tak.

To ostatnia, ta czarna odpada, bo stanik będzie spod niej wychodził, a przy większym biuście bez stanika się nie da.
A w pozostałych pojawia się kluczowe pytanie - czy te sukienki są szyte na miarę, czy też mają faktycznie miejsce na biust i biodra, bez powiewania w talii.
Przy masywnych łydkach trzeba unikać długości sukienki "do pół łydki" czyli tam, gdzie łydki są najszersze, bo wrażenie jest, że dalej będą się jeszcze poszerzać.

Ubrania dla klepsydr, czyli uwzględniające realnie różnicę między biustem talią i biodrami, w tym sukienki, są w BiuBiu, w Bravissimo i w wątku o ubraniach probiuściastych na Lobby Biuściastych.

To tak przy okazji zajrzałabym do tego wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415605
bo nie znam ani jednej dziewczyny z dużym biustem, która naprawdę powinna nosić miseczkę D. No chyba że w Effuniakach.
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 11:23   #1533
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Zakupy! From SH ( jeszcze nie zostały wyprasowane )
1. Bluza z rózami i szarym rekawkiem XL: 8zł
2. Lniane spodnie rozmiar 42 H&M - 8 zł
3. Na górę bluzka błękitno-biała r. 42: jakis sklep przecena z 89 na 26 zl
4.Torba w grochy: Tesco: z 34 na 18 zł
5. Spodnica ołówkowa r 44, ciut duza, ale lepiej za duza niz za mala: 14 zł
6. Czarna buzka z aplikacjami : 7zł (oddam Mamie bo za duza rozmiar 46
7. Buty ( do białych i kremowych sukienek ) przecenione na 9zł
8. Pasek skórzany: 7 zł (szara sukienka to princeska, 12 zł)


No i bielizna, już ze sklepu i allegro
Biały - Wonderbra
Bialo-rozowy: la senza
Gacie: M&S

PS. jesli ktoras z Was ma problemy z cera, tak jak ja, ten krem i fluid w jednym jest rewelacyjny! Polecam. Kosztował 12 zł i jestem z niego bardziej zadowolona niz z drogich mazideł po 5o zł :/
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl

Edytowane przez guantanamera
Czas edycji: 2010-07-25 o 11:27
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 12:33   #1534
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Guanta a gdzie ten twój brzuch zagłodzonego dziecka? Kobito przecież Ty jesteś po prostu SZCZUPŁA!
Fajne łowy, moim faworytem jest pasek, lniane spodnie i bluzka z aplikacją Gatki mam takie same, dostałam kiedyś od babci, niestety mama zafarbowała i są różowe ale super w nich dupsko wygląda
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 12:55   #1535
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Dagmara nie bede sie przyznawac ile ważę, ale dzięki Grunt to dobrze sie maskować
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 14:03   #1536
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Dagmara nie bede sie przyznawac ile ważę, ale dzięki Grunt to dobrze sie maskować
Waga to nie wszystko, jesteś przecież wysoka Ale jeśli to prawda, że masz duży brzuch to maskujesz go mistrzowsko
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 14:32   #1537
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Moda "plus size" cz.3

guanta, Ty lachonie! zakupy bardzo fajnie - lniane spodnie moim faworytem
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 17:29   #1538
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Chyba już wiem, w czym problem z tymi balerinkami
Weszłam dzisiaj do Ryłki i tam mieli balerinki tak ściągane przy stópce, dzięki czemu nic się nie rozłazi, nic się nie rozkłapcia i stópka wygląda w nich zgrabnie. Bo wiadomo, że rozłażące się gdzieś na boki buty na pewno nie wyszczuplają. Ten leciutki ściągacz rozwiązuje sprawę i teraz już wiem, że takich trzeba po prostu szukać. Bo z tych bez ściągacza nawet te najlepsze wyglądały na takie trochę rozkłapciałe i poszerzające.

Ale że jestem ofiarką losku, to nie zrobiłam w sklepie fotki
A w końcu ich nie wzięłam, bo i rozmiarówkę mieli na wykończeniu i najładniejszego koloru w moim rozmiarze już nie było, a to, co było miało trochę twardą część palcową.
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:06   #1539
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Moda "plus size" cz.3

No więc postanowiłam się was poradzić za nim zacznę szycie, otóż wybieram się na wesele siostry a że jestem dość sporych rozmiarów kobietką, postawiłam tym razem uszyć sobie według swojego projektu strój. W załączniku widać projekt. I tak czerwony gorset o kształcie gorsetu z drugiego zdjęcia chodzi mi o wcięcie w biuście i szpiczasty koniec gorsetu, do tego satynowa czarna spódniczka z tyłu z jakimiś fantazjami, i co najważniejsze czarne koronkowe bolerko. Bolerko chcę aby było czarne i z prześwitującej koronki, niestety mam dużą bliznę którą wole zakryć, a w koronce dość prześwitującej nie będzie mit tak gorąco jak w pełnym bolerku, długość 3/4 ponieważ uważam ze jest to długość najbardziej wyszczuplająca ramiona patrz zdjęcie 3. I teraz mam problem bo moja figura wygląda tak jak na 4 zdjęciu i nie wiem czy gorset to dobre rozwiązanie ? Mam sporą oponkę i boje się ze będzie się wszystko wylewać ? Po drugie nie wiem jak to jest z fiszbinami do gorsetu czy np krawcowa sama sobie docina odpowiednią długość czy są one już w jakiś rozmiarach. pytam ponieważ mierzyłam jeden gorset który był dość krótki i nie ciekawie to wyglądało. mam nadzieje że coś poradzicie
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:12   #1540
Plotkaraaa
xoxo
 
Avatar Plotkaraaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11 816
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez Agnieszq Pokaż wiadomość
No więc postanowiłam się was poradzić za nim zacznę szycie, otóż wybieram się na wesele siostry a że jestem dość sporych rozmiarów kobietką, postawiłam tym razem uszyć sobie według swojego projektu strój. W załączniku widać projekt. I tak czerwony gorset o kształcie gorsetu z drugiego zdjęcia chodzi mi o wcięcie w biuście i szpiczasty koniec gorsetu, do tego satynowa czarna spódniczka z tyłu z jakimiś fantazjami, i co najważniejsze czarne koronkowe bolerko. Bolerko chcę aby było czarne i z prześwitującej koronki, niestety mam dużą bliznę którą wole zakryć, a w koronce dość prześwitującej nie będzie mit tak gorąco jak w pełnym bolerku, długość 3/4 ponieważ uważam ze jest to długość najbardziej wyszczuplająca ramiona patrz zdjęcie 3. I teraz mam problem bo moja figura wygląda tak jak na 4 zdjęciu i nie wiem czy gorset to dobre rozwiązanie ? Mam sporą oponkę i boje się ze będzie się wszystko wylewać ? Po drugie nie wiem jak to jest z fiszbinami do gorsetu czy np krawcowa sama sobie docina odpowiednią długość czy są one już w jakiś rozmiarach. pytam ponieważ mierzyłam jeden gorset który był dość krótki i nie ciekawie to wyglądało. mam nadzieje że coś poradzicie
ja bym Ci odradziła gorset. Tak się wydaje,że ładnie wysmukli ale to nie prawda. Widziałam wiele osób w gorsecie na weselach i nawet na tych chudych osobach wyglądał brzydko.
Boczki będzie i oponke będzie widać a po drugie podczas tańców może Ci się podnieść do góry i boczki będą na wierzchu a to wyglada mało apetycznie.
lepsza będzie cała sukienka a nie gorset i spódnica
a po drugie to juz jest takie oklapane.

Skoro chcesz szyć to masz duże pole do popisy.Poszukaj fajnego kroju który zatuszuje to co trzeba.
__________________
'Niczego nie obiecuj. Obietnice to czas, a czas zawsze przynosi ze sobą jakieś zmiany.'





.
Plotkaraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:47   #1541
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 908
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Guanta ja cie krecę, jaka szprycha z ciebie


Moje skromne zakupy z Stargardu Szczecińskiego Buty i bluzka to Tesco (buty 24.50, bluzka 17.50) a torebka prezent od cioci, vintage.
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane

Edytowane przez synesthesia
Czas edycji: 2010-07-27 o 18:48
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 18:56   #1542
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez Plotkaraaa Pokaż wiadomość
ja bym Ci odradziła gorset. Tak się wydaje,że ładnie wysmukli ale to nie prawda. Widziałam wiele osób w gorsecie na weselach i nawet na tych chudych osobach wyglądał brzydko.
Boczki będzie i oponke będzie widać a po drugie podczas tańców może Ci się podnieść do góry i boczki będą na wierzchu a to wyglada mało apetycznie.
lepsza będzie cała sukienka a nie gorset i spódnica
a po drugie to juz jest takie oklapane.

Skoro chcesz szyć to masz duże pole do popisy.Poszukaj fajnego kroju który zatuszuje to co trzeba.
No właśnie dlatego tez pytam odrazu o fiszbiny bo jeśli można je dociąć to zrobiłabym sobie ten gorset dłuższy troszkę za pas, wtedy nawet jesli by się podniósł nie było by widać ciała.
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:03   #1543
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez Agnieszq Pokaż wiadomość
No więc postanowiłam się was poradzić za nim zacznę szycie, otóż wybieram się na wesele siostry a że jestem dość sporych rozmiarów kobietką, postawiłam tym razem uszyć sobie według swojego projektu strój. W załączniku widać projekt. I tak czerwony gorset o kształcie gorsetu z drugiego zdjęcia chodzi mi o wcięcie w biuście i szpiczasty koniec gorsetu, do tego satynowa czarna spódniczka z tyłu z jakimiś fantazjami, i co najważniejsze czarne koronkowe bolerko. Bolerko chcę aby było czarne i z prześwitującej koronki, niestety mam dużą bliznę którą wole zakryć, a w koronce dość prześwitującej nie będzie mit tak gorąco jak w pełnym bolerku, długość 3/4 ponieważ uważam ze jest to długość najbardziej wyszczuplająca ramiona patrz zdjęcie 3. I teraz mam problem bo moja figura wygląda tak jak na 4 zdjęciu i nie wiem czy gorset to dobre rozwiązanie ? Mam sporą oponkę i boje się ze będzie się wszystko wylewać ? Po drugie nie wiem jak to jest z fiszbinami do gorsetu czy np krawcowa sama sobie docina odpowiednią długość czy są one już w jakiś rozmiarach. pytam ponieważ mierzyłam jeden gorset który był dość krótki i nie ciekawie to wyglądało. mam nadzieje że coś poradzicie
Ja także będę Ci odradzać gorset. Ostatnio sporo gorsetów na tęższych dziewczynach widziałam na weselu i jestem na nie.
Po pierwsze często biust wypływa górą.
Po drugie wszystko wygląda ładnie, dopóki się nie usiądzie, bo fiszbiny w gorsecie się wyginają, a potem już nie chcą wrócić do stanu poprzedniego.
Po trzecie gorsety i satyna są już niemodne.

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Moje skromne zakupy z Stargardu Szczecińskiego Buty i bluzka to Tesco (buty 24.50, bluzka 17.50) a torebka prezent od cioci, vintage.
Widzę, że dotarłaś do Tesco

Kupiłam właśnie manekin na allegro w rozmiarze 44/46.
Znów zamierzam powystawiać ciuchy, których nie założyłam przez rok . Będzie ktoś w sierpniu kupował ciuchy typowo jesienne? . Nie wiem czy nie poczekać do września.

Z ciuchów nic nie kupiłam ostatnio. Jestem na odwyku . Normalnie ręce mi się trzęsą jak wchodzę na Allegro i przeglądam ubrania. Jestem nienormalna
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:49   #1544
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez Dorka_Sz Pokaż wiadomość
Ja także będę Ci odradzać gorset. Ostatnio sporo gorsetów na tęższych dziewczynach widziałam na weselu i jestem na nie.
Po pierwsze często biust wypływa górą.
Po drugie wszystko wygląda ładnie, dopóki się nie usiądzie, bo fiszbiny w gorsecie się wyginają, a potem już nie chcą wrócić do stanu poprzedniego.
Po trzecie gorsety i satyna są już niemodne.
Hmm tyle że u mnie nie wchodzi w gre żadna sukienka, albo zatuszuje brzuch to uwydatni biodra lub odwrotnie, wiązana pod biustem podkreśla brzuch, w pasie to samo, tunika poszerza, tuba uwydatnia biodra. Najlepiej właśnie spełniają swoje role stroje dwuczęściowe.
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:12   #1545
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Ja także mam brzuch. Proponuję gatki wyszczuplające o takie:
http://moda.allegro.pl/item115602877...rialu_xxl.html
Bez takich gatek nie wychodzę na imprezy .
Fajnie ukrywają brzuch marszczenia w talii.
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:14   #1546
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Agnieszq - chyba mam podobną figurę jak ty - oponka (ja mam nawet dwie :P) i powiem tak byłam raz w życiu w gorsecie i kiecce - nigdy więcej - wyginał się wpijał w pachy i gdzie indziej... spódnice miałam bardzo wysoko w górę uszytą więc nic nie wychodziło, ale gorąco pieruńsko. A kupiłam na wesela kumpla z grupy ze studiów kieckę - jednoczęściową odciętą pod bisutem grubym pasem - i powiem CI, że nigdy tak dobrze się nie czułam w sukience - na krój tej kiecki obecne szyję 2 tuniki, i 2 sukieniki - jedną weselą druga normalną do śmigania...
wiec uwierz mi - dobrze dobierz krój a wszystko będzie ładnie zatuszowane a to co ma być pokazane to będzie )
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 05:55   #1547
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Moda "plus size" cz.3

A ja się nie zgodzę z tym że gorset jest niewygodny.

Byłam na weselu w gorsecie +spódnica długa. pięknie podkreślił talię i wyeksponował biust. Nic się nigdzie nie wbijało nic się mi nie trzęsło
Spódnica miała wyższy stan więc boczki że tak powiem "spłaszczyła"

Wszystko zależy od jakości materiału i fiszbin. Moje o 6 rano miały taki sam kształt jak dzień wcześniej
A taka sukienkę można uszyć nie tylko z satyny.

A drugi przykład to moja suknia ślubna też się wszystko trzymało na swoim miejscu bo było uszyte idealnie do mojego ciała
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 06:03   #1548
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Mi się osobiście podobają te sukienki
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 07:16   #1549
Artemidasa
Raczkowanie
 
Avatar Artemidasa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: NO
Wiadomości: 445
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Też mam sporo o ukrycia i na balu magisterskim miałam sukienkę krojem podobną do tej 3 wstawionej przez angel. Naprawdę samopoczucie o wiele lepsze niż w gorsecie Moja była na długość do kolana.
__________________
Na najważniejszych skrzyżowaniach życia nie stoją żadne drogowskazy...
Artemidasa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 14:33   #1550
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
Agnieszq - chyba mam podobną figurę jak ty - oponka (ja mam nawet dwie :P) i powiem tak byłam raz w życiu w gorsecie i kiecce - nigdy więcej - wyginał się wpijał w pachy i gdzie indziej... spódnice miałam bardzo wysoko w górę uszytą więc nic nie wychodziło, ale gorąco pieruńsko. A kupiłam na wesela kumpla z grupy ze studiów kieckę - jednoczęściową odciętą pod bisutem grubym pasem - i powiem CI, że nigdy tak dobrze się nie czułam w sukience - na krój tej kiecki obecne szyję 2 tuniki, i 2 sukieniki - jedną weselą druga normalną do śmigania...
wiec uwierz mi - dobrze dobierz krój a wszystko będzie ładnie zatuszowane a to co ma być pokazane to będzie )
możesz pokazać jak wyglądałaś w tym gorseciku ? W moim przypadku sukienka odcinana pod biustem powoduje to ze wyglądam jak w ciąży, miałam 3 takie ubrania i każde sprzedałam.
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:23   #1551
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Moda "plus size" cz.3

jak gdzieś coś znajdę to spróbuję ale nie obiecuję bo to było jakieś hm... poczekaj 5 lat temu? może dorwę jakaś fotkę

edit : udało się nie wiem kaj na płytach mam foty jeszcze sprzed 5 lat ale luz )
sukienka (gorset + spódnica ) były szyte na wymiar na styczeń 2005 - potem była ciach prach i choroba i + kg i na lipiec 2005 wyglądała Ona tak... nie mam fotek z stycznia z studniówki kajś się zapodziały...
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"

Edytowane przez malinka_86
Czas edycji: 2010-07-28 o 19:06
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 19:41   #1552
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
jak gdzieś coś znajdę to spróbuję ale nie obiecuję bo to było jakieś hm... poczekaj 5 lat temu? może dorwę jakaś fotkę

edit : udało się nie wiem kaj na płytach mam foty jeszcze sprzed 5 lat ale luz )
sukienka (gorset + spódnica ) były szyte na wymiar na styczeń 2005 - potem była ciach prach i choroba i + kg i na lipiec 2005 wyglądała Ona tak... nie mam fotek z stycznia z studniówki kajś się zapodziały...
No rzeczyweiście trochę się nieładnie układał na brzuchu, ale góra z koronki mi się bardzo podoba ładnie to wygląda. A z tą sukienką z tym szerokim pasem masz może fotki ?
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 19:53   #1553
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Moda "plus size" cz.3

mam tylko coś takiego nic wiecej... fotki z wesela kolegi do tej pory do mnie nie dotarły a minie niedługo rok ) znalazłam coś z 50tej rocznicy ślubu dziadków przepraszam za pozycje ale ja nie lubie pozować do zdjęć taka sztywna jestem hehe
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"

Edytowane przez malinka_86
Czas edycji: 2010-07-28 o 19:54
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 20:04   #1554
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
mam tylko coś takiego nic wiecej... fotki z wesela kolegi do tej pory do mnie nie dotarły a minie niedługo rok ) znalazłam coś z 50tej rocznicy ślubu dziadków przepraszam za pozycje ale ja nie lubie pozować do zdjęć taka sztywna jestem hehe
W tej sukience wyglądasz pięknie
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 20:50   #1555
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
W tej sukience wyglądasz pięknie
Dokładnie i takie coś się sprawdza w przypadku pięknego dużego biustu a ja w proporcji do swojego ciała mam malutki biust, nosze stanik 90C i u mnie brzuch niestety przeważa. Więc pomyślałam sobie że gorset ściągnie mnie w tali a troszkę podniesie przez to biust.
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:11   #1556
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Agnieszq - powiem ci, że takie goresto-majty jak pokazała Dorotka pomagają ja mam 2 pary - jedne takie jak polazła Dorotka a drugie takie z gorsetem lekkim bardziej ściągające kupione specjalnie pod ta sukienkę - ale było tak gorąco, że nie zakładałam... - więc może pomyśl o tym? a jakiś dobry cycnik w stylu plunge? ja miałam pod tę kieckę - Inferno Panache Superbra
no ja mam 80H i mogę trochę oddać jak chcesz )
BlueRoses - dziękuję
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"

Edytowane przez malinka_86
Czas edycji: 2010-07-28 o 21:16
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 14:42   #1557
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez Agnieszq Pokaż wiadomość
Dokładnie i takie coś się sprawdza w przypadku pięknego dużego biustu a ja w proporcji do swojego ciała mam malutki biust, nosze stanik 90C i u mnie brzuch niestety przeważa. Więc pomyślałam sobie że gorset ściągnie mnie w tali a troszkę podniesie przez to biust.
Na pewno 90C? Jestes po uswiadomieniu stanikowym?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 16:01   #1558
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Na pewno 90C? Jestes po uswiadomieniu stanikowym?
Tak 90C
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 16:33   #1559
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 908
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Agnieszq - wątpie że masz 90C Musiałabyś mięc okolice 100 cm pod biustem i malo tego cycka
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 16:46   #1560
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Agnieszq - wątpie że masz 90C Musiałabyś mięc okolice 100 cm pod biustem i malo tego cycka
Niestety ale tak jest mam dokładnie 106. Niewiem co w tym dziwnego biust jak każdy inny ?
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.