szczęśliwe singielki czyli MY :-) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-16, 22:18   #601
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

gosiaczku dziekuje za pocieszenie no tak to juz chyba musialo byc zebysmy wczoraj wszystkie dolki polapaly solidarnosc jajnikow haha juz mnie duuuzo lepiej wlasnie moj kolega sympatyczny wyszedl ode mnie i on calkowiecie postwil mnie na nogi masz racje zakupy sa dobre na wszystko a co!!! a lato jest nieobliczalne wiece szalejemy haha byle by ponizej 18 nie schodzic pamietaj organy scigania czuwaja haha
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 15:36   #602
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

miałam wczoraj babski wieczór

rozpusta, perwersja i wyłuzdanie po prostu
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 16:49   #603
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

pFFFFFFF padam na pyszczek, od wczoraj robiłam porzadki u siebie, wielkie wory jakis papierów wywaliłam heh, słoneczka dziś u mnie nie ma i niewiem co teraz bede robic, bo gdyby było to ksiązka i na hamaczek
MOże jutro będzie...

Ide do wanny bo śmierdze
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 17:02   #604
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

o i ja jestem singielek...wproszę się tu ... nie będę Wam za bardzo przeszkadzać
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 17:23   #605
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez skrawka
o i ja jestem singielek...wproszę się tu ... nie będę Wam za bardzo przeszkadzać
Witamy witamy!!
Przeszkadzaj jak najbardziej nas to będzie cieszyć
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 17:42   #606
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez skrawka
o i ja jestem singielek...wproszę się tu ... nie będę Wam za bardzo przeszkadzać
ajjj skraweczko, witamy u nas
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 17:45   #607
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

oj dziewczyny, bo aż się zawstydzę
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 10:35   #608
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Zapisuje sięJestem szczesliwa jak nigdy,no czasem mnie nachodza wspomnieniaAle je niszczeI chyba wolałabym uschnąc z samotności(a nie usycham) niż do niego kiedykolwiek wrócić
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 10:58   #609
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

skrawka witamy i poprosze o jak najczestsze przeszkadzanie

sylweczko rowniez witamy prawidlowa postawa my szczesliwe singielki nigdy nie usychamy z samotnosci mamy wyprawy na dzikie chlopy

martinko Tobie jak zwykle w glowce same rozpusty i bardzo dobrze

kajus kochana mam nadzieje ze dzis juz u ciebie swieci sloneczko tak samo jak u mnie i bedzie ksiazeczka i bedzie hamaczek aha nie jestes ciekawa co tam u naszej iuv slychowac? brakuje tu jej

ja wczoraj wybrałam sie na dzialke na opalanie i co ledwo przyjechalam tam zmachana rowerkirm a tu chmury wiatry pioruny i na dodatek w tym deszczyku wracalam rowerkiem do domu wygladalam wprost cudnie ale za to wieczorem byl u mnie sympatyczny kolega wypilismy winko ogladnelismy meczyki i fajnie sie powydurnialo aha i na dodatek od tych wszystkich papieroskow glowa mnie dzisiaj boli

a jakie plany maja singielki na dzisiejsz dzionek?? ja na pewno bede ogladac brazylie a wczesniej to sama nie wiem
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 11:07   #610
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Kociaczku pewnie z Ciebie wysportowana i wysoka dziewczyna jak w deszczu smigasz na rowerku Ze mnie sportowiec nie marniejszyWczoraj na gg ok północy umówiłam sie na bieganie rannetzn 7 rano hehehAle wstałam i zasiliłam mój organizm dzienna dawka sportu hehehehe
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 11:31   #611
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez sylweczka
Kociaczku pewnie z Ciebie wysportowana i wysoka dziewczyna jak w deszczu smigasz na rowerku Ze mnie sportowiec nie marniejszyWczoraj na gg ok północy umówiłam sie na bieganie rannetzn 7 rano hehehAle wstałam i zasiliłam mój organizm dzienna dawka sportu hehehehe
sylweczko moze i wysoka jestem ale wysportowana to chyba ani ciut ciut jedynie rowerek i to tez niereguralnie ja to bardziej pani puchatek jestem obrosnieta tluszczykiem ale plus dla ciebie za samozaparcie w porannym bieganiu i to po takim niewyspaniu
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 11:38   #612
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez sylweczka
Kociaczku pewnie z Ciebie wysportowana i wysoka dziewczyna jak w deszczu smigasz na rowerku Ze mnie sportowiec nie marniejszyWczoraj na gg ok północy umówiłam sie na bieganie rannetzn 7 rano hehehAle wstałam i zasiliłam mój organizm dzienna dawka sportu hehehehe
ło, podziwiam, ja bym nie dała rady, ledwo się z boku na bok przełożę o tej porze a co dopero bieganie
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 11:44   #613
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

A wczoraj byłam na 18 u koleżanki...sama sie dziwie,ze dzis wstałam...naprawde heheheI jeszcze biegałam jakoś....
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 12:24   #614
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez sylweczka
A wczoraj byłam na 18 u koleżanki...sama sie dziwie,ze dzis wstałam...naprawde heheheI jeszcze biegałam jakoś....
to tym pardziej uklony dla ciebie jestes wielka ja tak samo jak skrawka przewracam sie wtedy z boku na bok i ani mysle o wstawaniu
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 12:41   #615
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kociaczek

kajus kochana mam nadzieje ze dzis juz u ciebie swieci sloneczko tak samo jak u mnie i bedzie ksiazeczka i bedzie hamaczek aha nie jestes ciekawa co tam u naszej iuv slychowac? brakuje tu jej

ja wczoraj wybrałam sie na dzialke na opalanie i co ledwo przyjechalam tam zmachana rowerkirm a tu chmury wiatry pioruny i na dodatek w tym deszczyku wracalam rowerkiem do domu wygladalam wprost cudnie ale za to wieczorem byl u mnie sympatyczny kolega wypilismy winko ogladnelismy meczyki i fajnie sie powydurnialo aha i na dodatek od tych wszystkich papieroskow glowa mnie dzisiaj boli

a jakie plany maja singielki na dzisiejsz dzionek?? ja na pewno bede ogladac brazylie a wczesniej to sama nie wiem
Ja tak właśnie wczoraj wchodząc na pusty wątek pomyslałam, gdzie ta Iuv sie podziewa tak dlugo, strasznie jej brakuje, ale mam nadzieję, że dobrze się bawi za nas wszystkie...
Tak u mnie dziś słoneczko ale jakies takie marniutkie, więc ani mi sie nie chce wychodzić bo i wiatr zimny, blech
U mnie wczoraj też pioruny, grzomty i deszcz wielkości gradu
Tyle dobrze że działke mam za domkiem bo bym nie dała rady uciec, akurat obrywałam moje marne truskawki
Kurcze zazdroszczę Ci tego kolegi, moi najfajnejsi mają laski i krótkie smycze więc ze wspólnego ogladania meczu nici A nawet nie mam ochoty oglądać, wczoraj czechy przewaliły więc już raczej nie bede patrzec na mecze, tylko jeszcze nasz obejrze i mojej anglii ukochanej i tyle.

Ja dzis ogladam na dobre i na złe a potem powtórke magdy M, bo przez mecz ostatnio nie obejrzałam a podobno dużo sie dzieje, a potem jade babcię z truskawek okraść boma takie wielgachne, mniam mniam

Miłego dzionka laseczki!!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 12:51   #616
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Ja tak właśnie wczoraj wchodząc na pusty wątek pomyslałam, gdzie ta Iuv sie podziewa tak dlugo, strasznie jej brakuje, ale mam nadzieję, że dobrze się bawi za nas wszystkie...
Tak u mnie dziś słoneczko ale jakies takie marniutkie, więc ani mi sie nie chce wychodzić bo i wiatr zimny, blech
U mnie wczoraj też pioruny, grzomty i deszcz wielkości gradu
Tyle dobrze że działke mam za domkiem bo bym nie dała rady uciec, akurat obrywałam moje marne truskawki
Kurcze zazdroszczę Ci tego kolegi, moi najfajnejsi mają laski i krótkie smycze więc ze wspólnego ogladania meczu nici A nawet nie mam ochoty oglądać, wczoraj czechy przewaliły więc już raczej nie bede patrzec na mecze, tylko jeszcze nasz obejrze i mojej anglii ukochanej i tyle.

Ja dzis ogladam na dobre i na złe a potem powtórke magdy M, bo przez mecz ostatnio nie obejrzałam a podobno dużo sie dzieje, a potem jade babcię z truskawek okraść boma takie wielgachne, mniam mniam

Miłego dzionka laseczki!!
mniam mniam moje kochane truskaweczki
no wlasnie ze ja kibicuje wszystkim niezaleznie czy z kolega czy bez bo dzieje sie wiele a kolega no coz powiedzmy ze fajnie (ma trudna przeszlosc rozwodzi sie ) i tak jakos fajnie nam sie razem dogaduje ale nie martw sie jak nie masz z kim meczu ogladac zawsze mozesz przyjechac do mnie i poogladamy we trojke
no ja tez mam zaleglosci jezeli chodzi o magde m. ale chyba mimo wszystko nie dam rady jej ogladnac bo pewnie gdzies wybije z domku w koncu
a iuv na pewno sie dobrze bawi byle by do nas wrocila
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 18:23   #617
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

jestem wykonczona po tym weekendzie
hasam sobie teraz w reczniku po domu i mam wszystko w tylku
nażarłam się jak dzika locha
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 21:43   #618
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kociaczek
mniam mniam moje kochane truskaweczki
no wlasnie ze ja kibicuje wszystkim niezaleznie czy z kolega czy bez bo dzieje sie wiele a kolega no coz powiedzmy ze fajnie (ma trudna przeszlosc rozwodzi sie ) i tak jakos fajnie nam sie razem dogaduje ale nie martw sie jak nie masz z kim meczu ogladac zawsze mozesz przyjechac do mnie i poogladamy we trojke
no ja tez mam zaleglosci jezeli chodzi o magde m. ale chyba mimo wszystko nie dam rady jej ogladnac bo pewnie gdzies wybije z domku w koncu
a iuv na pewno sie dobrze bawi byle by do nas wrocila
Pozeracz truskawek sie melduje Przywiozłam znów od babci dziś 5 kibelków truskawek i oczywiście właśnie skończyłam konsumować ryż z truskaweczkami mniam mniam.
Kociaczku gdzie mieszkasz?? niedaleko mnie?? Bo jesli tak to na nastepny meczyk lece do Ciebie
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 00:30   #619
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Pozeracz truskawek sie melduje Przywiozłam znów od babci dziś 5 kibelków truskawek i oczywiście właśnie skończyłam konsumować ryż z truskaweczkami mniam mniam.
Kociaczku gdzie mieszkasz?? niedaleko mnie?? Bo jesli tak to na nastepny meczyk lece do Ciebie
no pieknie pozeraczu truskawek tak jesc i to beze mnie jak moglas no to jesli chodzi o truskawki to jest nas dwie
a mieszkam niestety daleko od ciebie bo na poludniu jakze pieknego naszego kraju nieopodal rzeszowa ale ja mysle ze dla chcacego nic trudnego jeszcze niejeden meczyk razem ogladniemy
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 00:51   #620
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez Biricchina
Jee jee jee To ja zacznę tak...
Dziś przyczepił się do mnie na ulicy Murzyn i coś do mnie gadał to powiedziałam mu tylko że jestem very busy i się odczepił
A potem przechodząc przez osiedlową uliczkę zatrzymał się samochód z przystojnym chłopakiem w środku a ja stałam na chodniku. Ja kiwam do niego głową żeby jechał, on śmieje się i pokazuje żebym szła. To się uśmiechnęłam i przeszłam tylko oczywiście ciapa ze mnie straszna, bo się potknęłam. łamaga ze mnie niesamowita To w drzewo prawie wejdę, to się potknę ech...
Też tak mam... Im bardziej się staram dobrze wypaść, tym gorzej mi wychodzi... Inaczej jest, kiedy idę z koleżanką i chcę dobrz wypaść... Wtedy mi się udaje, jej nie... ()
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 00:54   #621
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez skrawka
o i ja jestem singielek...wproszę się tu ... nie będę Wam za bardzo przeszkadzać
Ja oczywiście też singiel Ale nie cierpię z tego powodu... bo zdarzają się w życiu epizody zastępujące chwile tylko dla duetu
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 11:36   #622
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Hehe dziewczynki znowu długo mnie nie było...

Chyba bede musiala za niedługo opuścic szeregi singielek Coś się kroi...
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 07:19   #623
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Hej dziewczyny, wpadłam zobaczyć, co u Was słychać

Cytat:
Napisane przez Caramella
Chyba bede musiala za niedługo opuścic szeregi singielek Coś się kroi...
Oj nie ma tak Caramello, nie ma- ja już jestem ponownie "skrojona" od jakiś 2 tygodni, a mimo to wracam i wracam do tego wątku

Debeściarskie dziewczyny tu siedzą, chcesz się wykruszyć?


Pozdrowienia dla Was wszystkich
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 11:47   #624
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

ja to chyba do końca życia zostanę singlem ...

albo nie
mam taki plan - pojadę za granicę, tam Polki mają branie
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 11:53   #625
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Wink Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

mogę się wepchnąć ? jestem singielką i mnie to coraz bardziej zadowala ! można flirtować ze wszystkimi i kiedy tylko nam się zachce ! mamy wolną rękę , omijamy kłutnie szerokim łukiem , i mamy więcej czasu dla siebie i przyjaciół KTO SIĘ ZE MNĄ ZGADZA ????
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 12:00   #626
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

TAK!!
bycie singielką jest super
co nie znaczy, że bycie z kimś jest 'beeee'

Domisinia - witamy
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 20:55   #627
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cześć dziołchy! Ja też singielka- już od 2 m-cy- i z każdym dniem jest coraz lepiej!!! Odkąd już nie ma w moim życiu tego smęta, czuję się jak nowo narodzona! Obkupiłam się w nowe ciuszki, sexy bieliznę, kosmetyki i perfumy (on mi zawsze wypominał wydatki i wstydziłam się zaszaleć) spotykam się ze znajomymi 10x częściej, niż dotychczas, mam czas na kino, teatr i hobby, a co najważniejsze- nie muszę już udawać orgazmów! Słowem- każdej polecam! Pozdrawiam Was bardzo cieplutko!
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 22:14   #628
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

A no... jestem
Wróciłam przedwczoraj, ale od razu 'kochany' komputer wywinął mi numer, bo net mi nie działał no i dopiero dziś mi się udało tu dorwać

Nad morzem było cudownie... pogoda dopisała, już pierwszego dnia się zjarałam , ale za to teraz jestem zachwycona tą morską opalenizną Najlepsze było, gdy w słońcu na plaży żar lał się z nieba ( dochodziło do 40 stopni ) a woda w morzu raptem 16 stopni ale był hardcore czułam wszyściutkie kosteczki,ale twarda byłam - kąpałam się buhaha

Poza tym, spędzałyśmy połowę nocy na plaży, w nocy było strasznie ciepło ( pewnie to pośrednia zasługa winka... ) i wiecie, widziałam 2 razy w 2 dni pod rząd spadającą gwiazdę mam cichą nadzieję, że moje 2 marzenia się spełnią a jak tak się stanie, to pierwsze co, to Wam napiszę

Co do ciach... no cóż wielkiego wyboru nie było dostępni byli albo sexownie opaleni EMERYCI, albo ŻONACI ( niestety ich wybranki nie odstępowały swoich mężów ani na krok ),albo ZAJĘCI (podobna sytuacja z ich dziewczynami jak z żonami ) ,albo dzieci w wieku przedszkolnym/podstawówkowym...
Aaaale mi wcale te ciacha nie były potrzebne, bo świetnie się bez nich bawiłyśmy Poza tym, miałyśmy 'uroczych' sąsiadów, którzy przez pół nocy potrafili walić nam w ścianę - bo niby za głośno się śmiałyśmy, tudzież przez pół nocy niezwykle donośnie chrapać, więc wrażeń nam nie zabrakło.


W załączniku wklejam nasze zdjęcia z zachodu słoneczka i plaży, robione specjalnie dla Was, żebyście mogły też przez chwilkę poczuć, że tak jesteście

Stęskniłam się za Wami baaaardzo!
Kociaczku, Kajek ( gratulacje 5 ), Caramello, Froggie, Evangeline, Gosiaczku i Martino ogromne buziaki dla Was!
Pozdrawiam też wszystkie nowo przybyłe Singielki

PS. Przepraszam za format zdjęć ale nie potrafiłam ich inaczej zmniejszyć, bo miały zbyt duży format niestety... trochę ściśnięte mi wyszły-szczególnie te 2 pierwsze ale mam nadzieję, że mi wybaczycie buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zmn1.jpg (111,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmn2.jpg (107,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmn4.jpg (74,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmn5.jpg (50,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmn3.jpg (110,9 KB, 10 załadowań)
__________________
...

Edytowane przez iuvenilis
Czas edycji: 2006-06-21 o 22:37
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 09:58   #629
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

iuvenilis - ale nam super nastrój wprowadziłaś witamy spowrotem
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 13:32   #630
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

iuvenilis : jakie śliczne zdjęcia szczerze zazdroszczę wypadu nad morze, przydałby mi się pogodę też pewnie miałaś świetną także wypoczynek udany
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.