Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBIORCZY - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 11:02   #361
smerfetka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 218
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

kujaweczka777 po twoim poście przyjrzałam się zdjęciom i faktycznie masz rację - perły nie pasują, bardzo dziekuję za otwarcie oczu. ta druga sukienka ma taki dziwny kolor,l że w sumie to nie wiadomo co do niej pasuje. Ona ma taki ciepły, perłowy kolor, taki beż albo cappucino. Na zdjęciu wyszła troszkę jaśniejsza. A może spróbuję nałożyc do niej srebrne sandałki? bo czarnych innych nie mam a już nie zdąże kupić.Pewnie przydałyby mi się sandałki czarne? Mam też srebrną torebkę, ale obawiam się, że pójdę za bardzo świecąca. A ewentualnie do tego biały żakiet wtedy by pasowal?
smerfetka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:55   #362
evelinaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 580
GG do evelinaa
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Kupiłam tę oto sukienkę na wesele i jak to zwykle bywa dopiero po fakcie zaczęłam się zastanawiać jakie dodatki do niej pasują
Oryginalnie sukienka ma dodany pasek o takim samym wzorze, więc nieco się zlewa i moim zdaniem nie wygląda to najlepiej. Myślę o tym, by kupić inny pasek... jaki kolor będzie pasował? Będę też wdzięczna za inne propozycje - buty, torebka, biżuteria itp
evelinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:42   #363
MarJolka1977
Raczkowanie
 
Avatar MarJolka1977
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Talking Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Witam i ja
mam podobny problem z dodatkami do sukienki, którą zakupiłam na wesele.
Proszę o sugestie...
w pierwszym odruchu pomyślałam o cielistych czółenkach i jasnej kopertówce plus czarna biżu (wisiorek masywny tuż pod szyją z czarnymi kamieniami i może jakaś bransoletka czarna), ale teraz zwątpiłam... co powiecie?

Edytowane przez MarJolka1977
Czas edycji: 2010-08-06 o 14:45 Powód: zmiana zdjęcia na większe
MarJolka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 15:05   #364
Cayro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

No to ja też chętnie skorzystam z Waszej pomocy, bo kto mi lepiej doradzi jak nie Wy? Chodzi o dodatki do sukienki. Okazją jest wesele, na którym będę jako osoba towarzysząca. Sukienka jest trochę 'smutna', chciałabym ją ożywić i tu pojawia się problem. Mam trochę cyrkoniowej biżuterii, srebrnej też, tylko czy to będzie dobry pomysł? Dodaję zdjęcia sukienki i torebki. Buty zamierzam kupić na płaskim obcasie z racji tego, że partner jest mojego wzrostu. Planuję coś klasycznego - czarne satynowe baleriny?
Ale co z dodatkami? I czy srebrna (ewentualnie czarna satynowa) opaska będzie dobrym pomysłem? Jestem brunetką.
Proszę o pomoc!
Cayro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 16:37   #365
Blondynka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Witam
Jestem tu nowa
Mam problem a mianowicie kupiłam sukienkę na weselę jest szafirowa i nie wiem jakie dopasować buty,torebkę i bolerko.Mam dodatki srebrne z niebieskim(kolczyki,naszy jnik) i myślałam o butach szafirowych ale nigdzie nie można takich znaleźć albo srebrne.Jak macie pomysły i jak byście znalazły jakieś strony to piszcieCzekam

Edytowane przez Blondynka3
Czas edycji: 2010-08-07 o 11:04
Blondynka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 16:54   #366
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez Mcian Pokaż wiadomość
Sklep nazywa sie boti (chyba jakas siec sklepów to jest) tutaj link
http://butyboti.pl/
60zł za nie zapłaciłam
dziękuję
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 21:50   #367
veritassserum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

idę wkrótce na wesele i chciałam się doradzić, w jakim kolorze (kolorach) najlepiej dobrać dodatki do tej sukienki: http://img191.imageshack.us/img191/3363/sukienkau.jpg
veritassserum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 09:18   #368
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez MarJolka1977 Pokaż wiadomość
Witam i ja
mam podobny problem z dodatkami do sukienki, którą zakupiłam na wesele.
Proszę o sugestie...
w pierwszym odruchu pomyślałam o cielistych czółenkach i jasnej kopertówce plus czarna biżu (wisiorek masywny tuż pod szyją z czarnymi kamieniami i może jakaś bransoletka czarna), ale teraz zwątpiłam... co powiecie?
Wydaje mi sie że pantofle nude to nie jest dobry pomysł,ta sukienka jest dosyć nowoczesna i prosta więc przydałyby sie jakieś zwracajace uwagę buty,coś bardziej zabudowanego i masywnego.Jasna kopertówka i czarna bizuteria jak najbardziej jestem za.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 10:14   #369
MarJolka1977
Raczkowanie
 
Avatar MarJolka1977
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

rickybobby dziękuję za sugestię co do butów jednak zastanawia mnie jaki kolor widziałabyś o tej sukienki? czy jestem zdana na czerń? anybody??
MarJolka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 12:06   #370
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Dziewczyny, wybieram się niebawem na przyjęcie weselne. Nie duże wesele, tylko takie przyjęcie ok.40 osób z obiadem i później lekkimi tańcami. No i wymyśliłam sobie, że pójdę w takiej sukience lekko marynarskiej, ale że ona ma bardzo prostą górę, więc chciałabym do niej ubrać taki masywny, bogaty naszyjnik (zdjęcia w sukience i tym właśnie naszyjniku w załącznikach). I teraz pytanie - czy ta sukienka się w ogóle nadaje czy jest zbyt mało elegancka? No i przede wszystkim czy pasuje ubrać na przyjęcie weselne taką "ciężką" biżuterię? Bo zazwyczaj chodziłam w delikatnej biżuterii na wszelkie wesela i tak się zastanawiam czy taka biżuteria jak na zdjęciach pasuje na taką okazję czy raczej tylko na imprezę na mieście. Co myślicie?
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 15:59   #371
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez MarJolka1977 Pokaż wiadomość
rickybobby dziękuję za sugestię co do butów jednak zastanawia mnie jaki kolor widziałabyś o tej sukienki? czy jestem zdana na czerń? anybody??
Jesli jesteś za jasna torebka to polecam jednak czarne z niebłyszczacej skóry,natomiast jesli koperta byłaby czarna to wtedy mysle że mozesz poszaleć z kolorem butów.Cytrynowa żółć,ciemny zielony myslę że by się pieknie komponowały.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 13:02   #372
hildegarda
Przyczajenie
 
Avatar hildegarda
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z pokoju;)
Wiadomości: 13
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Witam Jakie dodatki do takiej sukienki i butów? pasuje iść w takiej sukience na przełomie sierpnia?
Bardzo proszę o odpowiedź
__________________
amor vincit omnia;*
hildegarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 13:15   #373
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybieram się niebawem na przyjęcie weselne. Nie duże wesele, tylko takie przyjęcie ok.40 osób z obiadem i później lekkimi tańcami. No i wymyśliłam sobie, że pójdę w takiej sukience lekko marynarskiej, ale że ona ma bardzo prostą górę, więc chciałabym do niej ubrać taki masywny, bogaty naszyjnik (zdjęcia w sukience i tym właśnie naszyjniku w załącznikach). I teraz pytanie - czy ta sukienka się w ogóle nadaje czy jest zbyt mało elegancka? No i przede wszystkim czy pasuje ubrać na przyjęcie weselne taką "ciężką" biżuterię? Bo zazwyczaj chodziłam w delikatnej biżuterii na wszelkie wesela i tak się zastanawiam czy taka biżuteria jak na zdjęciach pasuje na taką okazję czy raczej tylko na imprezę na mieście. Co myślicie?
ladna sukienka moim zdaniem pasuje ciezka bizuteria tez chodz ja bym zalozyla jakies perelki. Zdradzisz gdzie ja kupilas?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 12:13   #374
anet84
Przyczajenie
 
Avatar anet84
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Wkrótce wybieram się na przyjecie weselne planuje założyć białą sukienkę z srebrnymi ozdobami. Proszę Was o porady jakie dodatki można dobrać do tej sukienki. Myślałam o srebrnych, ale nie chciałabym tez wygląda bardzo mdło. I co waszym zdanie będzie lepiej pasować: szal, bolerko czy żakiet.
anet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 12:37   #375
evelinaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 580
GG do evelinaa
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Ja bym postawiła na granatowe, bo uwielbiam wręcz połączenie białego z granatowym

Jako, że wciąż mam problem z dodatkami do swojej sukienki, ponawiam prośbę o jakieś sugestie. Patrz - post #394
evelinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 14:00   #376
lilith_191
Raczkowanie
 
Avatar lilith_191
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: eŁDeZet
Wiadomości: 235
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez evelinaa Pokaż wiadomość
Kupiłam tę oto sukienkę na wesele i jak to zwykle bywa dopiero po fakcie zaczęłam się zastanawiać jakie dodatki do niej pasują
Oryginalnie sukienka ma dodany pasek o takim samym wzorze, więc nieco się zlewa i moim zdaniem nie wygląda to najlepiej. Myślę o tym, by kupić inny pasek... jaki kolor będzie pasował? Będę też wdzięczna za inne propozycje - buty, torebka, biżuteria itp

Ładna sukienka. Jeśli się nie mylę i nie jest to efekt lampy błyskowej paparatu, to sukienka ma błękitne elementy? Postawiłabym wówczas na granatowe tudzież ciemno niebieskie dodatki.
Jeśli jednak nie ma w niej błękitu, a kolory w tonacji biało-szaro-czarnej to proponuje dodatki klasycznie - czarne, przy czym delikatne; jeśli buty to raczej sandały na słupku niz klasyczne czółenka. Myślę że, sprawdziłyby się również dodatki w kolorze nude (ale nie każdy lubi połączenie szarości z beżem)
__________________
piszę pracę magisterską
lilith_191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 15:21   #377
reasumujac
Rozeznanie
 
Avatar reasumujac
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 528
GG do reasumujac
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

A co myślicie o takim połączeniu ?? A może macie jakieś inne sugestie do tej sukienki ??
reasumujac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 15:39   #378
kamcialala
Przyczajenie
 
Avatar kamcialala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cześć Dziewczyny! Wybieram się na wesele i kompletnie nie wiem jakie dodatki dobrać do sukienki. Co mi radzicie??????

czarne buty?

Edytowane przez kamcialala
Czas edycji: 2010-08-12 o 15:42
kamcialala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 16:17   #379
evelinaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 580
GG do evelinaa
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez lilith_191 Pokaż wiadomość
Ładna sukienka. Jeśli się nie mylę i nie jest to efekt lampy błyskowej paparatu, to sukienka ma błękitne elementy? Postawiłabym wówczas na granatowe tudzież ciemno niebieskie dodatki.
Jeśli jednak nie ma w niej błękitu, a kolory w tonacji biało-szaro-czarnej to proponuje dodatki klasycznie - czarne, przy czym delikatne; jeśli buty to raczej sandały na słupku niz klasyczne czółenka. Myślę że, sprawdziłyby się również dodatki w kolorze nude (ale nie każdy lubi połączenie szarości z beżem)
Nie ma w niej w ogóle błękitnych elementów. Te 'plamki' mają taki ciężki do zidentyfikowania kolor, ale z pewnością bliżej im do fioletu. Zastanawiałam się nad szarymi dodatkami, pasują?
evelinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 17:32   #380
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
ladna sukienka moim zdaniem pasuje ciezka bizuteria tez chodz ja bym zalozyla jakies perelki. Zdradzisz gdzie ja kupilas?
A kupiłam ją w Tesco - to jest F&F za całe 79 zł a z tyłu ma jeszcze w talii taką kokardkę do zawiązania.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 18:01   #381
kamcialala
Przyczajenie
 
Avatar kamcialala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Kociak85 a gdzie kupiłaś butki, bo są śliczne!! duży mają obcas?
kamcialala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 18:04   #382
lilith_191
Raczkowanie
 
Avatar lilith_191
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: eŁDeZet
Wiadomości: 235
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

@evelinaa
Wg. mnie szary jak najbardziej pasuje .
__________________
piszę pracę magisterską

Edytowane przez lilith_191
Czas edycji: 2010-08-12 o 18:07 Powód: ortografia
lilith_191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 19:53   #383
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Kupiłam na allegro na wesele takie 2 sukienki. Jeszcze nie doszły, ale jak będą dobre to jedna na wesle a druga na poprawiny będzie I tak się zastanawiam jakie dodatki? Czarne? Szare? Myślałam o kolczykach dużych czarnych lub szarych (i nic więcej z biżuterii).
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 21:08   #384
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

kamcialala, a buty kupiłam w sklepie, który się nazywa Humanic (on chyba nie jest tak bardzo popularny). A obcas jest dość wysoki - ma jakieś 9 cm, ale taki stabilny
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 07:37   #385
coca-coliczka
Raczkowanie
 
Avatar coca-coliczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 139
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

hej. Kupiłam wczoraj sukienke o bardzo podobnymm fasonie i kolorze: http://allegro.pl/item1170890292_sli..._malinowa.html (mój kolor jest bardziej amarantowy i głębszy).

Jakie dodatki?
coca-coliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 06:02   #386
coca-coliczka
Raczkowanie
 
Avatar coca-coliczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 139
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

dziekuje wlasnie mam do wyboru kobaltowe i czarne amarant + kobalt wychodzi hm.. odwaznie. bardzo odwaznie...
coca-coliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:39   #387
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Dziwczyny macie pomysł na torebkę?
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:15   #388
izkas85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Witam
Dziewczyny jakie buty do jasnych (kremowych) eleganckich rurek. Są to spodnie na poprawiny. bardzo proszę o pomoc
izkas85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 12:20   #389
martaczw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Post Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Witam
W zeszłe lato kupiłam płaszczyk jednak ubierałam go od czasu do czasu..teraz stwierdziłam że czas na metamorfoze i postanowiłam wyjąć go z szafy i przywitać tegoroczną jesień...
Zastanawiam się nad dodatkami (torebka i buty) za bardzo nie wiem jaki kolor myślałam o butach i torebce w kolorze musztardowym, brąz, karmelowy itp.
P.S płaszczyk w rzeczywistości ma kolor bardziej żywy (malinowy róż) a guziki ciemno granatowe w sumie wygladają na czarne aby dojrzeć granat trzeba sie przypatrzyć. Dodam jeszcze że jestm blondynka.
martaczw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 21:52   #390
kamcialala
Przyczajenie
 
Avatar kamcialala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez martaczw Pokaż wiadomość
Witam
W zeszłe lato kupiłam płaszczyk jednak ubierałam go od czasu do czasu..teraz stwierdziłam że czas na metamorfoze i postanowiłam wyjąć go z szafy i przywitać tegoroczną jesień...
Zastanawiam się nad dodatkami (torebka i buty) za bardzo nie wiem jaki kolor myślałam o butach i torebce w kolorze musztardowym, brąz, karmelowy itp.
P.S płaszczyk w rzeczywistości ma kolor bardziej żywy (malinowy róż) a guziki ciemno granatowe w sumie wygladają na czarne aby dojrzeć granat trzeba sie przypatrzyć. Dodam jeszcze że jestm blondynka.

Bardzo fajny ten płaszczyk. A co do dodatków to ja bym wybrała, np. granatową torebkę i czarne buty lub czarna torebka i czarne buty. Jak dla mnie musztardowe dodatki tutaj nie pasują. Ewentualnie coś z ciemnym brązem.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez izkas85 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny jakie buty do jasnych (kremowych) eleganckich rurek. Są to spodnie na poprawiny. bardzo proszę o pomoc

może karmelowe. o takie http://www.ibutik.pl/ogloszenie/karm...rozm-36-208804

ale zależy jaką masz górę??

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dziwczyny macie pomysł na torebkę?

może granatową??!!
kamcialala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-02 12:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.