Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 09:14   #511
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Kupiliśmy starą, drewnianą szafę w bardzo dobrym stanie. Chcielibyśmy ją jednak trochę przyciemnić, żeby pasowała kolorem do łóżka.
Szafa sama w sobie ma kolor, pewnie jest pomalowana jakimś lekko barwiącym lakierem. Nie chcemy go zdzierać, zastanawiamy się czy można na niego coś nanieść? Może lakiero-bejca? Postaram się zrobić zdjęcia szafy.
trzeba zedrzeć starą farbę, wyszlifować na gładko i nanieść na nowo kolor
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 10:43   #512
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Tylko, ze tam za bardzo nie ma czego zdzierać... to nie wyglada jak farba.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:22   #513
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Tylko, ze tam za bardzo nie ma czego zdzierać... to nie wyglada jak farba.
szlifierka lub papier ścierny .... i szlifujemy

nie kladzie się farby na farbę chyba, że chcesz pomalowac olejną jak za starych czasów a potem ładnie spryszczy

zdzierasz to co masz do czystego drewna, nakładasz podkład i dopiero to co chesz

jak nie chcesz tego robic to potem nie płacz jak nowa bejca/lakier/farba zejdzie
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 19:09   #514
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Mam taki problem... jestem w trakcie przeprowadzki do wynajmowanego pokoju, jest tam taka brzydka, komunistyczna meblościanka. Nie mialabym problemu z przerobieniem jej gdyby nie to, że właściciel się nie zgadza na zmiane jej wyglądu... mogę przerobić ale tak, zeby wszystko dało się odkleić i powrocilo do dawnego wygladu. Macie moze jakies pomysły ? Proszę ślicznie..
Czy fototapeta sie odklei ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 11:08   #515
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Raczej nie jesteś w stanie tego odmienić, bo zniszczysz ten okropny mebel
Może warto by zrobić małą odmianę i odwrócić meblościankę plecami do pokoju a metr od ściany - zrobić taką jakby garderobę z wejściem, a plecy meblościanki okleić fototapetą A wejście do tego przybytku zrobić na przykład z żaluzji pionowych.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 12:28   #516
pipipyskapatryska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

blagam pomocy!
mam stare meble ktore maja ok.2olat a mama nie chce mi kupic nowych mebli wiec doradzcie mi jak mam je zmienic sa koloru ciemnego brazu i maja szybki z tym takiem drewienkiem np.jak w oknaach i maja czarne uchwyty w stylu takim staroswieckim i do tego na niektorych szafkach przyklejone romby z drewna ! blagam jak mam je zamienic w piekne mebelki.do tego mam pokoj obity blazeriami czy da sie cos z tym zrobic chcialabym aby moj pokoj nie byl dla 15 latki tylko wolalabym taki w powaznym stylu.mam naprzyklad pianino w pokoju ktore wlasnie nadaje temu wyglad i porcelanowe lalki nie wiem . moze powinnam kupic obraz i do tego zamiast biurka mam blat w kolorze bialym! ktory nie pasuje!
blagam o pomoc !piszcie na e-meil pyska1@buziaczek.pl
pipipyskapatryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 23:03   #517
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Boazerię i meble białym akrylem pomaluj.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 15:14   #518
Monika641
Raczkowanie
 
Avatar Monika641
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 64
GG do Monika641
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

musisz mieć fajny pokój boazerię możesz też na biało a meble w takim delikatnym odcieniu brudnego różu ;D musisz mieć fajny pokój a na tym blacie mozesz zrobić decoupage, jakieś delikatne kwiatki (może róże? jeśli pomalujesz meble na biało to wtedy kwiaty różowe, herbaciane lub niebieskie, ale jeśli pomalujesz na różowo to wtedy białe) wyrastające z jednego rogu (mogą też być gdzie niegdzie na meblach). Możesz też wydrukować albo wywołać zdjęcia (najlepiej czarno białe lub w sepii) przyjaciół, rodzinki, swoje... przykleić i pomalowac lakierem
Monika641 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 19:17   #519
pipipyskapatryska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Wielkie dzieki za rady ! Z tymi zdjeciami to naprawde dobry pomysl!
pipipyskapatryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 18:56   #520
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Raczej nie jesteś w stanie tego odmienić, bo zniszczysz ten okropny mebel
Może warto by zrobić małą odmianę i odwrócić meblościankę plecami do pokoju a metr od ściany - zrobić taką jakby garderobę z wejściem, a plecy meblościanki okleić fototapetą A wejście do tego przybytku zrobić na przykład z żaluzji pionowych.
Dopiero przeczytałam, ale dziekuje
Niestety nmam zbyt mały pokoj na takie kombinacje a szkoda.. Za to dostałam pozwolenei an przerobienie mebli... więc zabieram się za szukanie pomysłów
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 17:35   #521
kasia_tomeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 177
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Dziewczyny może macie pomysł jak można odnowić meblościankę, a dokładnie listwy ozdobne, które widać na drugim zdjęciu w stanie w jakim były. Za sprawą dwóch łobuzów już tak ładnie nie wyglądają zostały w licznych miejscach nagryzione - pierwsze zdjęcie!

Miałam taki pomysł żeby wyszlifować nagryzione miejsca papierem ściernym i wyrównać szpachlówką akrylową do drzewa w odcieniu podobnym i pomalować ale myślę że idealnie koloru nie dobiorę. Drugi pomysł to okleić po szpachlowaniu nową okleiną ale wtedy chyba musiałabym wszystkie te listwy okleić, a są na każdych drzwiczkach (20 szt)! Myślałam też żeby je usuną ale tego za bardzo zrobić się nie da dlatego że w dwóch drzwiczkach one wykańczają połączenie drewna z szybą w drzwiczkach. I trzeci pomysł to po wcześniejszym szpachlowaniu ozdobienie tych miejsc metodą decoupage ale nie wiem jak wkomponować to w całość, jakie wzroki, odcienie były by dobre!? Najwięcej uszkodzeń jest w dolnych szafkach na drugim poziomie są chyba dwa nagryzienia, górne szafki są w stanie idealnym!

Edytowane przez kasia_tomeq
Czas edycji: 2010-06-21 o 17:37
kasia_tomeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 09:31   #522
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Natknęłam się osttanio na masę inspiracji tylko trochę mi jescze odwagi brak (choć mam kilku meblowych kandydatów do przeróbki ) w kazdym razie dzielę się znaleziskami, moze kogos zainspirują do działania
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 09:47   #523
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

I jescze
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 13:25   #524
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

PannaX, świetne te przeróbki wkleiłaś.
Ja to się zastanawiam i zastanawiam, czy w ogóle się brac za jakies malowanie mebli.Boję się trochę, bo chcę malowac na biało,a jak mi się przylepią różne pypcie i kurz, to będzie brzydko wyglądać...Kurcze, tak mało jest białych mebli- w sumie najwiecej w IKEA, ale jak juz mi sie coś podoba, to drogie...

Wymyśliłam, że kupię używany stół dębowy (sa sprowadzane z Niemiec i sa bardzo tanie-nawet 150zł) na allegro i przemaluję na biało.Ale kiedyś malowałam pudełko i potem lakierowałam (stół też przeciez będzie trzeba) i pełno czarnych mini włosków się przykleiło.Pudełko było różowe,a i tak było bardzo widać-miliony włosków.Może jakiś szczególnie naelektryzowany pokój miałam.

No ale polecam poszukanie jakiś komisów z meblami,ale tych, gdzie sa sprowadzane meble z Niemieckich wystawek-wtedy sa tanie. Jak ktoś jest z łódzkiego, to niedaleko Sieradza jest taki komis (znalazłam na allegro)-baaardzo tanio mają piekne, stylowe meble, wszystkie prawie dębowe, stoły z solidnymi, grubymi blatami-no nkawał drewna.Można szlifować i ścierać do woli.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 13:35   #525
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

kasia_tomeq to się da naprawić szpachlą do drewna ale będzie plama więc całość pomalować by trzeba farbą
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 14:35   #526
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
PannaX, świetne te przeróbki wkleiłaś.
Ja to się zastanawiam i zastanawiam, czy w ogóle się brac za jakies malowanie mebli.Boję się trochę, bo chcę malowac na biało,a jak mi się przylepią różne pypcie i kurz, to będzie brzydko wyglądać...Kurcze, tak mało jest białych mebli- w sumie najwiecej w IKEA, ale jak juz mi sie coś podoba, to drogie...

Wymyśliłam, że kupię używany stół dębowy (sa sprowadzane z Niemiec i sa bardzo tanie-nawet 150zł) na allegro i przemaluję na biało.Ale kiedyś malowałam pudełko i potem lakierowałam (stół też przeciez będzie trzeba) i pełno czarnych mini włosków się przykleiło.Pudełko było różowe,a i tak było bardzo widać-miliony włosków.Może jakiś szczególnie naelektryzowany pokój miałam.

No ale polecam poszukanie jakiś komisów z meblami,ale tych, gdzie sa sprowadzane meble z Niemieckich wystawek-wtedy sa tanie. Jak ktoś jest z łódzkiego, to niedaleko Sieradza jest taki komis (znalazłam na allegro)-baaardzo tanio mają piekne, stylowe meble, wszystkie prawie dębowe, stoły z solidnymi, grubymi blatami-no nkawał drewna.Można szlifować i ścierać do woli.
Ja właśnie też chcę malować na biało! kurcze, w ogóle nei pomyślałam o tym, że coś niechcianego może się poprzyklejać a to faktycznie problem
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 17:47   #527
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Bez przesady, wiadomo że się przykleja, najlepiej malować małym wałeczkiem a jak już całość się pomaluje - te kilka lub kilkanaście warstw farbą to zawsze trzeba przeszlifować drobnym papierem i po sprawie.
Dość dawno temu pomalowałam szafki kuchenne w ilości sztuk 18 - ale bardzo się babrałam z tym kładąc kilkadziesiąt warstw farby akrylowej i całość jeszcze wykończyłam lakierem bezbarwnym - wyszło genialnie, żadnych paprochów. Teraz będę malować deskę z której robię toaletkę, wymalowałam też calutką biblioteczkę składającą się z kilku kawałków i nie mam paproszków mimo, że mam dwa koty ciągle łażące i futrzące się
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 18:41   #528
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Dość dawno temu pomalowałam szafki kuchenne w ilości sztuk 18
mogę Cię prosić o fotki tych szafek? Sama planuję przerobić swoje bo są że tak powiem...masakryczne
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 23:36   #529
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

No jak malowałam farbą akrylową, to nic mi się nie przyklejało-dopiero jak kładłam kilka warstw lakieru.Pytałam dziewczyn na decu, podobno to sprawa elektryzowania-jak w pokoju jest dużo sprzętów zasilanych prądem albo sami jesteśmy naelektryzowani.Bo to nie był zwykły kurz, to co mi sie przykleiło-tylko po prostu milion milimetrowych kłaczków.

Może na jakieś komudce nie byłoby widac tak bardzo, ale na blacie stołu, którego nie planuję przykrywać obrusem...?
Zastanawiam się,czy jak przeszlifuję każda warstwę lakieru, to czy te kłaczki się zetrą?Tamtej rzeczy nie szlifowałam wcale...

Acha, polecono mi także firmę Flugger (grunty, lakiery, farby), weszłam na ich stronkę i mają po prostu fantastyczne produkty. Teraz robią takie podkłady(pewnie nie tylko ten producent) gruntujące,że nie trzeba matowić całej powierzchni, żeby się farba trzymała. Nawet na laminat fabrycznie lakierowany na wysoki połysk są odpowiednie grunty, przeciez nawet płytki można malować.To zdecydowanie mnie zachęca, bo to przygotowanie podłoża jest chyba najwięcej uciążliwe i czasochłonne.

Choć ja zmatowię papierem ściernym raczej stół (jak już go kupię) przed malowaniem
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 08:43   #530
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Troszkę inspiracji:
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 12:49   #531
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Titina, inspiracje świetne-zwłaszcza ten pierwszy stolik.Ludzie czasem wyrzucaja meble na smietnik w lepszym stanie-a tu prosze, jaka metamorfoza mebla, który wydaje się kompletną ruiną.

Ja może pojadę dzis do Leroy Merlin i sie popytam jakis mądrych głów(zakładając,że tam akurat pracują) o farby i lakiery.A malował ktoś juz płyty OSB? Czy to też można machnąć akrylówką, pewnie jakiś podkład na przyczepność trzeba by było dac najpierw...?
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:40   #532
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

troche inspiracji http://urzadzam-dom-inspiracje.blogs...bel/rękodzieło
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 18:25   #533
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

i jeszcze troszkę:
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:32   #534
mia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Hej znalazłam ostatnio fajny sposób na odnowienie starej komody, mianowicie wyczyścić i okleić czarno-białymi gazetami, ładnie to wygląda w połączeniu z czarnymi lub białymi meblami. Dodam fotki i same zobaczycie tylko ciągle się zastanawiam skąd mogę wziąć zagraniczne czarno-białe gazety, bo przecież nie okleję komody jakimś życiem na gorąco, czy faktem Ma ktoś jakiś pomysł?
mia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 13:16   #535
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Mia, a nie można gdzieś z neta wydrukować? Chyba nawet lepiej by było, bo kartka będzie grubsza i mniej przezroczysta.Przed przyklejeniem gazety na pewno trzeba by pomalować mebel na biało.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 13:28   #536
mia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Właśnie myślałam o tym, tylko nie mogę znaleźć w necie żadnych zagranicznych czasopism, nie wiem już co wpisywać, żeby mi wyszukało Jeszcze koleżanka mi podpowiedziała, żeby kupić np. w empiku czy gdzieś zagraniczną gazetę zeskanować i przerobić na czarno-białą, i wdrukować na grubszym papierze, tylko nie wiem czy takie starsze nie byłyby lepsze niż te nowe, bo w tych nowych to same reklamy i moda, a tego bym nie chciała na swojej komodzie :P jeszcze myślałam o jakiejś fototapecie ewentualnie ale przeglądałam i średnie są.

edit: chyba, że znalazłabym fototapetę taką z gazet jakby :P ale nie wiem czy uda mi sie taka znaleźć

Edytowane przez mia23
Czas edycji: 2010-08-06 o 13:30
mia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 22:14   #537
ramonik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 191
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Niektorzy to cuda pedzlem potrafia wyczarowac
__________________
ramonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 22:24   #538
ramonik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 191
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

...i wiecej
__________________
ramonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 22:27   #539
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Mia, przypomniało mi się,że są takie firmy internetowe, że przysyłasz im obojętnie jakie zdjęcie (np. wykonane przez siebie) i oni Ci robią z tego fototapetę w dowolnym rozmiarze.Widziałam gdzieś to w jakieś gazecie mieszkaniowej, babka zrobiła sobie drzwi przesówne szafy właśnie w takiej czcionce drukarskiej.Niestety nie kojarze,jak się nazywa ta usługa ...
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 17:26   #540
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy.

Hihi, ja mam całe stosy starych książek pożółkłych i nimi oklejam - na razie okleiłam wiaderko pięciu litrowe po przynęcie na ryby Balladyną
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-30 09:11:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.