Nasze zycie w Ameryce... - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 20:14   #4741
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

ramonik, you're welcome (chodzi o przypomnienie piosenki )
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:56   #4742
ramonik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 191
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
ramonik, you're welcome (chodzi o przypomnienie piosenki )
....... szczotko szczotko hej szczoteczko o O O !


Czytalyscie kiedys pamietnik z brzucha?
-> https://polki.pl/rodzina_ciaza_rozwo...0000831,0.html
-> https://polki.pl/rodzina_ciaza_artykul,10000841,0.html
ja tez chce juz odpinac guzik w spodniach
__________________
ramonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 00:30   #4743
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

ramonik, ja czytalam - i to kilka razy Mam ten caly pamietnik od dawna skopiowany w Word'zie i za kazdym razem jak go czytam, to lezka w oku mi sie kreci

Nagralam filmik z Adasiem jak tanczy i spiewa piosenke o myciu zebow Mam nadzieje, ze jak wyrosnie, to mnie nie zabije za to video
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 01:11   #4744
ramonik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 191
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ok.... grzebalam w papierach i nie wygrzebalam rachunku za badania ale za to doczytalam sie co mi nawydziwiali. Cala akcja sie zwie Medical Examination of aliens adjustment of status. Mialam:
-> Tuberculin skin test
-> Chest X ray
-> Serologic test for syphilis - to tak bolalo dziadostwo
-> Serologic test for hiv
-> General physical examination

Schoolcraft - kiedys bedziesz miala fajne szczoteczkowe wspomnienia, filmik napewno jest super.
__________________
ramonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 02:14   #4745
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

hehe rozowy chcialam jeszcze taki z tymi fredzlami po boku i koszyczkiem bylby cool ale nie bylo mojego rozmiaru, tylko dla malych dziewczynek byly takie i nie mial biegow.

W brzuch to bylo od wscieklizny chyba bolalo auc
Reszty nie pamietam moze i ja wygrzebie jutro papiery to zobacze,ale ja np. xray nie mialam

ramonik no wlasnie jak zes to zrobila, ze tak pieknie podzielila posta na czesci ja tak nie umiem musze na jakis kurs tutaj sie chyba zapisac

Dzien mija leniwie. Nic nie robie teraz gnije na wizazu , a wczesniej bylam w Walmart. Ogolnie goraco i bujam sie z kata w kat.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 03:46   #4746
ramonik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 191
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
hehe rozowy chcialam jeszcze taki z tymi fredzlami po boku i koszyczkiem bylby cool ale nie bylo mojego rozmiaru, tylko dla malych dziewczynek byly takie i nie mial biegow.
Jakby takie wymyslili to zarzadzilo by sie watkowy zakup i zorganizowalo zjazd zapoznawczy.

Cytat:
W brzuch to bylo od wscieklizny chyba bolalo auc
Reszty nie pamietam moze i ja wygrzebie jutro papiery to zobacze,ale ja np. xray nie mialam
No ladnie to jeszcze sie okaze ze mnie wykorzystli z tym x-ray.

Cytat:
ramonik no wlasnie jak zes to zrobila, ze tak pieknie podzielila posta na czesci ja tak nie umiem musze na jakis kurs tutaj sie chyba zapisac
se se se........... nie powiem
Nie no kliknelam cytuj, pozniej podzielilam posta na iles tam,,,, na poczatku kazdego podzielonego zdania skopiowalam/wkleilam (wpisalam) => [QUOTE zamkniete klamra
a na koncu skopiowalam i wkleilam => [/QUOTE - tez zamkniete klamra.
I tak oto stworzylam piekne dzielenie posta - oczywiscie latwo nie bylo. A ... i wielocytowac nadal nie umiem
__________________

Edytowane przez ramonik
Czas edycji: 2010-08-11 o 04:00
ramonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 04:04   #4747
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez ramonik Pokaż wiadomość
Jakby takie wymyslili to zarzadzilo by sie watkowy zakup i zorganizowalo zjazd zapoznawczy.
no ba



[/QUOTE] No ladnie to jeszcze sie okaze ze mnie wykorzystli z tym x-ray. [/QUOTE]

ups



[/QUOTE] se se se........... nie powiem
Nie no kliknelam cytuj, pozniej podzielilam posta na iles tam,,,, na poczatku kazdego podzielonego zdania skopiowalam (wpisalam) i wkleilam => np. [QUOTE zamkniete klamra
a na koncu skopiowalam i wkleilam => [/QUOTE - tez zamkniete klamra.
I tak oto stworzylam piekne dzielenie posta - oczywiscie latwo nie bylo. A ... i wielocytowac nadal nie umiem [/QUOTE]

A wiec to tak hmm

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

w dupe jeza ja nie umiem. Jakos pierwszy dobrze wyszedl reszta nie umiem
A wielocytowanie to juz sorry wyzzsza szkola jazdy.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423

Edytowane przez Samantha7
Czas edycji: 2010-08-11 o 04:02
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 04:38   #4748
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

No, w koncu moge napisac Zaczelam wczesniej, ale przyszli goscie, potem zadzwonila moja przyjaciolka, no ale juz odpisuje

Samantha dobrze pisze, trzeba wybrac lekarza z listy. To moga byc tylko ci wskazani przez USCIS.

Co do szczepien, to jesli nie masz records, to Ci zrobia titer.
Ten bolacy to pewnie Td(tetanus) czyli przeciwtezcowy, on jest domiesniowy, dluga igla, kat 90 stopni, no tak, to fakt, przyjemne nie jest, dosc boli... mozna przykladac lod ale ten to sie robi bodajze raz na 10 lat, jesli mnie pamiec nie myli, wiec ok
Jeszcze robia ten podskorny(taka kuleczka sie robi pod skora) tuberculin(purified protein derivative) inaczej mowiac ppd shot, ktory na nas wychodzi pozytywny(przez Bacillus Calmette-Guerin) i trzeba robic x-ray.Tzn. ja nie musialam, bo choc mi wyszedl falszywy pozytywny, to ta pani doktor wiedziala o BCG, przyzwyczajona do emograntow ale do college, to jak mi robioli ppd shot i wyszlo pozytywne, to musialam juz robic x-ray. Ma byc wazne na 5 lat, tak mi mowila moja pani dr.
Ten ppd raczej nie boli(krotka igielka, bevel up, kat 10-15 stopni)tylko swedzi, przynajmniej ja mialam takie odczucia.
To o te szczepienia Wam chodzi??
OK. Doczytalam Czasem mi zajmuje troche czasu napisanie posta, bo zawsze gdzies odejde, a to po cos pojde ...

Ramonik, ale na syfilis to raczej badania krwi robia, no ale pobranie krwi tez nie jest przyjemne ja nienawidze, choc musze przyznac, ze sama to bardzo lubie pobierac krew innym Jesli maja dobre zyly, rzecz jasna bo z dloni to nie za bardzo lubie, bo to bardziej bolesne, a nie chce aby pacjenci mnie znielubili

Podroz sie udala znakomicie Dziekuje, bylo super!!! Jedzonko przepyszne! Ja akurat uwielbiam rybki i lobsterki, wiec bylam jak w raju

Zabcia, szczesliwej podrozy!
Ja mialam leciec w pazdzierniku, ale do tego nie dojdzie, bo szkola zaczyna mi sie we wrzesniu, ale moja siostra chyba do mnie przyleci(dzis na ten temat rozmawialysmy ), ale dopiero w kwietniu, bo teraz jest wlasnie na wakacjach, potem w zimie nie bardzo chce, zreszta ja mam szkole, alw w kwietniu bede miala pare dni wolnego na wielkanoc i ona chyba do mnie wtedy przykleci Ja zas bede musiala poleciec w lipcu lub sierpniu, zalezy, kiedy bede podchodzila do NCLEX, bo to juz bedzie wtedy 3 lata bez wyjazdu do PL.
Kiedys sie staralam co roku(jak mieszkalam we FR to 2-3 razy do roku), ale ja tez kocham zwiedzac nowe miejsca, a jest tyle cudnych miejsc na swiecie... no, ale ze wzgledu na rodzine, to trzeba raz na jakis czas poleciec do PL. Ostatnim razem w PL bylam 2 lata temu. W zeszlym roku i w tym juz wakacjowalam gdzie indziej, no to w przyszlym trzeba juz bedzie do Polski. Ale serio, gdybym nie miala w PL rodziny, to juz bym do Polski nie latala. Polske juz zwiedzilam, troszke krajow europejskich tez, teraz czas na cos nowego moj maz tez uwielbia podroze i tez wiele, wiele juz zwiedzil, czesto wyjazdy biznesowe, ale na wakacje rodzinne tez. Kocham zwiedzac nowe miejsca, szkoda tylko, ze nie opanowalam sztuki teleportacji, bo nienawidze byc dlugo w podrozy :-s 2-3 h jazdy lub lotu wystarcza
Pozdrawiam
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:49   #4749
ramonik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 191
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hajo z ranca, obudzilam sie, nafaszerowalam tabletkami, czekam na usmierzenie bolu i ide spac,,,help

Samantha -dobrze ci idzie, tylko wyrzuc / z pierwszego [QUOTE, w ostatnim zostaw.

Reign of light - super ze wyjazd sie udal

Wroce szybko do szczepien i uciekam spac - wypisalam wszystko to co mialam w papierach, wiecej sie nie wyszukalam. Na Tuberculin skin test mialam reakcje i to na bank nie bolalo bo pamietam, a ze mialam tylko dwie szczepionki to musiala bolec ta druga. Skoro na syfilis robia badania krwi to ja nie wiem co to bylo to drugie, w kazdym badz razie bylo i bolalo

do pozniej
__________________

Edytowane przez ramonik
Czas edycji: 2010-08-11 o 12:02
ramonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 16:19   #4750
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hello

Ramonik i Samantha, przepraszam, zapomnialam Wam wczoraj zlozyc zyczenia

Wszystkiego najlepszego!!
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/...lzxi18vj55.gif
Cytat:
Wroce szybko do szczepien i uciekam spac - wypisalam wszystko to co mialam w papierach, wiecej sie nie wyszukalam. Na Tuberculin skin test mialam reakcje i to na bank nie bolalo bo pamietam, a ze mialam tylko dwie szczepionki to musiala bolec ta druga. Skoro na syfilis robia badania krwi to ja nie wiem co to bylo to drugie, w kazdym badz razie bylo i bolalo
ta druga to pewnie td shot, w ramie robia, w miesien, dluga igla(cala wbijaja :-s ) i musza wstrzykiwac szybko, co dosc jest bolesne, a reka nawet boli kilka dni.

Pozdrawiam, ja musze sie szykowac do pracy
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 18:51   #4751
ramonik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 191
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziekuje

Cytat:
ta druga to pewnie td shot, w ramie
robia, w miesien, dluga igla(cala wbijaja :-s ) i musza wstrzykiwac szybko, co dosc jest bolesne, a reka nawet boli kilka dni.
o to by sie zgadzalo

Milego dnia Reign of light, nie przemeczaj sie w pracy za bardzo cobys sile miala zagladnac do nas pozniej

Ja wciaz sie zle czuje, chyba za duza dawke stresu i nerwow mialam co sie teraz na mnie odbija. Do tego od kilku dni zle sypiam i zle wygladam ....
Dobijcie mnie, bo mam dosc
__________________

Edytowane przez ramonik
Czas edycji: 2010-08-11 o 18:54
ramonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 19:20   #4752
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hej, dziewczyny!

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi co do szczepionek i innych badan na GC. Z tego co widze, to kazda miala inaczej wszystko, wiec poczekam sobie na moja kolej i zobacze co mi wymysla

Gdzie mozna znalezc liste tych lekarzy, ktorzy moga robic badania na GC? Mam szukac na stronie USCIS czy jak?

ramonik, Ty tak bardzo tesciowa sie przejmujesz, ze zle spisz po nocach? Jesli tak, to nie warto
Ja Ci powiem, ze tez zle spie po nocach - po czesci dlatego, ze mamy niewygodny materac Taki miekki, ze doslownie jak sie klade, to czuje, ze sie "zapadam" i zawsze z rana plecy mnie bola. Wole twardszy materac, taki jaki mielismy zanim kupilismy ten dom. Ale moj maz sam kupowal nowe materace, wiec teraz musze sie przemeczyc

Dziewczyny, co do wielocytowania, to ogolnie nie jestem dobra w tlumaczeniach, ale postaram sie wytlumaczyc jak najlepiej. A wiec pod kazdym postem w dolnym prawym rogu sa 3 przyciski - "cytuj", "odp" i pomiedzy tymi dwoma jest jeszcze jeden (jakby taka lista czy cos w tym rodzaju). No wiec jesli chcecie zacytowac dany post, to naciskacie ten przycisk z lista. I potem przy kazdym kolejnym poscie ktory chcecie cytowac rowniez naciskacie ten przycisk z lista. Jak juz wybierzecie wszystkie posty ktore chcialyscie zacytowac, to naciskacie na przycisk "Odpowiedz", ktory jest pod ostatnim postem i mozna go znalezc w lewym dolnym rogu To jest wlasnie wielocytowanie.
Jesli chcecie zacytowac tylko jeden post, to wystarczy, ze przy tym poscie ktory chcecie cytowac nacisniecie przycisk "cytuj" (dolny prawy rog) i potem okienko z zacytowanym postem samo sie otworzy i mozna bedzie dopisac swoja odpowiedz.
Mam nadzieje, ze chociaz cos z tego zrozumiecie
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2010-08-11 o 19:22
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:09   #4753
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość


choc musze przyznac, ze sama to bardzo lubie pobierac krew innym Jesli maja dobre zyly, rzecz jasna

Podroz sie udala znakomicie Dziekuje, bylo super!!! Jedzonko przepyszne! Ja akurat uwielbiam rybki i lobsterki, wiec bylam jak w raju
Wampirzyca

Ja mialam kiedys srednio co 3mce pobierana krew do badan. Kiedys poszlam w PL do przychodni,pani mi pobrala ja sobie poszlam. Ide, a ona biedna biegnie za mna i krzyczy,ze zapomniala, ale cholercia za malo mi pobrala tej krwi Masakra. Rece mialam ladnie poklute.


Cytat:
Napisane przez ramonik Pokaż wiadomość

Samantha -dobrze ci idzie, tylko wyrzuc / z pierwszego [QUOTE, w ostatnim zostaw.
Aha jejku ja tez mam problemy ze spaniem, adzis ledwo sie obudzilam, plotlo mi sie cos. Tragedia.
No mam nadzieje,ze to nie przez Twoja tesciowa nie mozesz zasnac biedaczku

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Hello

Ramonik i Samantha, przepraszam, zapomnialam Wam wczoraj zlozyc zyczenia

Wszystkiego najlepszego!!
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/...lzxi18vj55.gif
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny!

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi co do szczepionek i innych badan na GC. Z tego co widze, to kazda miala inaczej wszystko, wiec poczekam sobie na moja kolej i zobacze co mi wymysla

Gdzie mozna znalezc liste tych lekarzy, ktorzy moga robic badania na GC? Mam szukac na stronie USCIS czy jak?
Liste tych lekarzy to ja dostalam od adwokata,ale pamietam,ze cos nam nie pasowalo i ja znalazlam swojego w Informatorze Polonijnym tej grubej ksiazce. Zadzwonilam do kilku i sie pytalam czy robia takie badania z reszta tam powinna od razu byc w opisie taka informacja.

Skorzystalam z Twojej wskazowki wielocytowania. Cos czuje ze bedzie sie z czego posmiac jak Samancia tutaj nakleila glupot

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

O Boze to dziala nenenenenene

schoolcraft dziekuje ze mnie nauczylas. Widac jeszcze nie jest taka tragedia ze mna. Swietnie tlumaczysz
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:20   #4754
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Samantha7, nie ma za co Widac, ze nie ma az tak zle z moimi tlumaczeniami Do konca zycia nie zapomne, ze kogos czegos nauczylam
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 02:38   #4755
ramonik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 191
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny!
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi co do szczepionek i innych badan na GC. Z tego co widze, to kazda miala inaczej wszystko, wiec poczekam sobie na moja kolej i zobacze co mi wymysla
Wlasnie i pewnie sie okaze ze ty bedziesz miala jeszcze co innego

Cytat:
Gdzie mozna znalezc liste tych lekarzy, ktorzy moga robic badania na GC? Mam szukac na stronie USCIS czy jak?
Ja nie wiem

Cytat:
ramonik, Ty tak bardzo tesciowa sie przejmujesz, ze zle spisz po nocach? Jesli tak, to nie warto
Ja Ci powiem, ze tez zle spie po nocach - po czesci dlatego, ze mamy niewygodny materac Taki miekki, ze doslownie jak sie klade, to czuje, ze sie "zapadam" i zawsze z rana plecy mnie bola. Wole twardszy materac, taki jaki mielismy zanim kupilismy ten dom. Ale moj maz sam kupowal nowe materace, wiec teraz musze sie przemeczyc
Wiem ze nie warto najbardziej mnie gnebi ze i tak nic to nie zmieni, a ja mam juz dosc udawania ze wszystko jest pieknie - po prostu wysiadam psychicznie.
A co do materaca to nasz tez jest beznadziejny i niedlugo trzeba sie z nim pozegnac na dobre no i niestety tez przez to narzekam na czesty bol plecow

Cytat:
Dziewczyny, co do wielocytowania, ..............
Dziekuje school Kiedys probowalam wielocytowac wlasnie tak jak napisalas i sie nie udalo, cos pewnie poknocilam

Reign of light - zazdroszcze odwiedzin siostry A ty masz kogos z rodziny tutaj?
My tez sie nastawiamy na PL za rok, tylko czemu ten wyjazd musi tyle kosztowac?

Samantha - gratuluje sukcesu wielocytowania
__________________
ramonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:47   #4756
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Czesc dziewczynki
wkoncu znalazlam chwilke czasu zeby do Was napisac

Lot minal spokojnie nawet powiem ze dosc szybko nam zlecialo , wynajelismy samochod w krakowie na lotnisku .. w domu wielka niespodzianka bo nikt nie wiedzial ze przylatujemy

Polska swietna !! Pogoda nam jak narazie dopsuje
W sobote wybieram sie na wieczor panienski takze zanosi sie dobra imprezka

Pozdrawiam Was serdecznie i prosze nie pisac mi tu duzo zebym nie miala wiele stron do nadrobienia
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:32   #4757
Etorfina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 377
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny mam do Was duzą prośbę chciałabym sobie zamówić buciki Ślubne na zappos i mam problem z rozmiarem w Polsce noszę rozmiar 37-38 dl stopy 24,3 cm i mam pytanie czy 6,5 bedzie na mnie dobre czy lepiej wsiąść 7 . Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz
Etorfina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:13   #4758
ramonik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 191
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Co tutaj tak cichutko, wracajcie! obiecuje nie przynudzac

Zabcia - fajnie ze znow jestes! No wiesz ty nic sie nam nie przyznalas ze taka niespodzianke szykujecie ale byl pewnie szal i lzy. Szalonego wieczoru panienskiego zycze

Etorfina - a jakie konkretne buty chcesz kupic? Zappos ma w ofercie buty przeroznych firm, a kazda firma ma swoje numeracje. Na stronie powinni miec tabele rozmiarow, sprawdz moze czy gdzies pod opisem butow nie ma tzw. size chart, jesli tak szukaj tam, a jesli nie,,,, to nie wiem jak ci pomoc Ja w Pl nosilam rozmiar 39-40, tutaj 8 1/2 - 9.
__________________
ramonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:38   #4759
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

zaaaabcia, fajna niespodzianka z tym Waszym przyjazdem Moi to chyba by na zawal zeszli gdybym im takie cos przyszykowala

Etorfina, no wlasnie zgadzam sie z tym, ze rozne firmy maja swoje numeracje (dlatego ja NIGDY nie kupuje przez internet ani ubrania ani buty ). Ja mam rozmiar butow 38 i tutaj zazwyczaj kupuje 8 - 8.5
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 21:29   #4760
ramonik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 191
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny dordzcie co kupic 3 latkowi, ktory wszystko ma (serio!) na prezent urodzinowy
Kupilam juz gift cart na $50, ale dziecko sie z tego nie ucieszy, musimy dokupic jakas zabawke. Ale jaka?
a moze -> http://www.toysrus.ca/product/index....FindSrc=search ??
__________________
ramonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 21:51   #4761
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

ramonik, trudno doradzic W sobote sa urodziny kolegi Adasia i kupilismy mu cos takiego:

http://www.amazon.com/V-Tech-3-in-1-.../dp/B003FVXBGG

Tyle ze w sklepie zaplacilismy $29.99 za to cos

Mi sie ta gitara bardzo podoba Sama sie nia bawilam
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 23:34   #4762
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Jjuz 3 raz sie przymierzam do napisania i zawsze cos, grrrr

Witam

Tu jest caly proces opisany, jak sie za to zabrac i ktore forms potrzebne do GC(chodzi mi o sponsorowanie przez najblizsza rodzine, np. meza ):
http://www.uscis.gov/portal/site/usc...00082ca60aRCRD

A tutaj w okienko wpisz Twoj zip code i wyskoczy Ci lista lekarzy, do ktorych sie mozesz udac z ta forma I-693
https://egov.uscis.gov/crisgwi/go?ac...ffice_type=CIV
Acha, ta forme I-693 wysyla sie razem z I-485!

moze pozniej cos dopisze, bo teraz nie mam czasu, albo jutro, pozdrawiam
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 07:38   #4763
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

zaaaabcia hej
super niespodzianke zrobilas rodzinie.
Ciesze sie , ze lot byl szybki i spokojny (szkoda, ze moje zawsze sa trauma)
Milej zabawy w sobote dajcie czadu na panienskim

Etorfina ja mam rozmiar na PL 37 , a tutaj nosze 7 lub 7,5 ale zdarzylo mi sie pare razy, ze musialam przewaznie adidasy miec 6,5 albo np. inne buty 8. Ja juz mam poprostu swoje typy butow podzielone i wiem jaki mniej wiecej size musze patrzec.
Tez tak jak dziewczyny mowily rozne firmy maja swoja numeracje.Juz sie nie raz na tym przejechalam kupujac buty przez net, a jestem maniaczka butow
Poza tym buty na slub przez net to nie wiem czy dobry pomysl, zawsze lepije zmierzyc przejsc sie poskakac zeby sprawdzic czy sa okay.
Takie moje zdanie.

Co do zabawek dla dzieci to ja nie mam pojecia zawsze co kupic. Dla mojej kuzynki dzieci zawsze kupuje gift cart, a przewaznie to gry do wii czy nintendo DS i mam z bani bo one sie ciesza z tego ablo np. jak byli mniejsi to ksiazeczki czy bajeczki na dvd.

Wracajac jeszcze do sprawy butow to ja teraz sama szukam butow na pazdziernik na ten slub TZta brata musze miec srebrne buty, masakra, eBay sie skonczyl i tam mi nic nie pasuje, w sklepie nic nie ma zeby bylo srebrne srebrne i nie mam juz pomyslow. Klops. Byly jedne fajne buty, ale byly na mnie za duze, a mniejszego rozmiaru nie mieli.

Bylam dzis u gina i dostalam leki na wywolanie jajeczka i mam juz zamiar dziewczyny w tym miesiacu byc w ciazy takze hu hu trzymajcie kciuki oby sie udalo.
Lekarka mi mowila, ze za bardzo panikuje i zebym sie wyluzowala z tym, takze sie wyluzowuje. O i jeszcze fajna historie mi opowiedziala, mowi do mnie czy napewno chce zajsc w te ciaze ja jej mowie, ze na 1000%, a ona "okay bo juz tu taka jedna byla, ja jej pomoglam i pech chcial ze zaszla za pierwszym razem w te ciaze" ja na gina i mowie " jak to pech?", a ona " no tak bo mi po miesiacu przyszla z placzem, ze chce usunac bo z mezem rozwod bierze".
Dacie wiare jakie kobiety sa glupie, co z tego, ze rozwod, to mysle po kiego chciala te dziecko i miala 40lat ta babka. Nagle czegos pragnac i przestac no tak kobieta zmiennna jest. Co za brak odpowiedzialnosci i zwyklych odruchow ludzkich. Tacy malo zyciowi ludzie mnie wkurzaja

ramonik czekam na priv dot. tesciowej juz my cos wymyslimy, sie nie martw

Moj materac niewygodny jak cholera i cale lozko, pewnie specjalne takie zamowienie dla nas bylo bo dostalismy w prezencie od tesciowej hahahahaha pewnie dlatego nie moge zajsc w ciaze przenosze sie na podloge hahahahaha.

Odbija mi bo juz pozna godzina mam tak czasem ze taka glupawa mnie nachodzi
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 14:35   #4764
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziendobry

Ja czekam na lot i slabo mi 16 godzin oby nikt nie siedzial obok mnie, na szczescie mam przesiadke w san francisco to bedzie mozna troszke nogi rozprostowac. Z tym ze tym sposobem podroz dwra prawie 20 godzinm juz nie liczac tych spedzonych na Ohare

Ramonik tak mialam juz okazije odwiedzic Shanghai w pazdzierniku, ogolnie Chiny kompletnie mi sie nie podobaja. A najbardziej denerwuje ten brak szacunku dla ludzi Np na przesjsciu kompletnei nie zwracaj uwagi na ludzi, motory samochody rowey maja pierwszenstwo a Ty musisz biegac. Oczywiscie suepr obyczaje, zabytki itp ale jednak to chamstwo i smrod zabija wszystko. Ja neistety nie jdae zwiedzac tylko do pracy chodz bedziemy miec okazije troszke pozwiedzac.

Samantha to trzymam za was kciuki
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:04   #4765
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Samantha to trzymam za was kciuki
Dziekuje

Swoja droga jak bylam w NY na China Town to naprawde sobie wyobrazilam jak moze byc w tych Chinach, smrod i brod, a Ci ludzie ich tam tyle, ze naprawde niedobrze mi byla i wialam z tego miejsca szybko.
Zycze milego i spokojnego lotu oraz udanego pobytu
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:12   #4766
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Samantha7, mam nadzieje, ze leki pomoga Dawaj znac co i jak
Ty masz problem z owulacja? Bo ja mam znajoma ktora ma ten zespol policystycznych jajnikow czy jak mu tam i wlasnie bardzo rzadko miala owulacje, wiec dali jej cos tam na wywolanie. Ale z tego co wiem, to miala jakis monitoring czy cos takiego Dodam, ze mieszka w USA, wiec chyba wszedzie powinno byc tak samo. Ty tez bedziesz pod jakas obserwacja ginekologa?

Reign of light, dziekuje Ci dobra kobieto za informacje Jestes niezastapiona!
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 01:31   #4767
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Samantha7, mam nadzieje, ze leki pomoga Dawaj znac co i jak
Ty masz problem z owulacja? Bo ja mam znajoma ktora ma ten zespol policystycznych jajnikow czy jak mu tam i wlasnie bardzo rzadko miala owulacje, wiec dali jej cos tam na wywolanie. Ale z tego co wiem, to miala jakis monitoring czy cos takiego Dodam, ze mieszka w USA, wiec chyba wszedzie powinno byc tak samo. Ty tez bedziesz pod jakas obserwacja ginekologa?
Wiesz co monitoringu nie mialam, ale bylam u tej babki juz kilka razy i ona zna moja sprawe od poczatku i moja kuzynka u niej rodzila i mowila, ze jest swietna ja ja lubie bo to baba z jajem.

Ja sie pytalam ja co ja mam zrobic, mowilam jej co i jak stopniowo jak chodzilam do niej i ona mi mowila, zebym czekala narazie i wyluzowala bo przyjdzie moja pora, mina juz rok i znow nic. Ona stwierdzila, ze da mi te tabletki na poczatek, mowila, ze jak chce to moge poczekac i narazie na testach owulacyjnych probowac,ale geez ile ja mam czekac ja chce juz bo czas mija.Nie wierze, ze przez tyle czasu jak z Tztem sie staramy to ani razu jakbym miala normalny owul nie trafila przeciez plemniki zyja 72h podobno nawet wiecej wiec jakbym miala to by cos zaskoczylo w koncu. Tu miesiac tam miesiac, a ze takie jajko jest raz w miesiacu mijaja latka i nic, nie chce byc bez dzieci do konca zycia naprawde przeraza mnie to bardzo i nie dopuszczam do siebie mysli, ze mialabym zaadoptowac czy cos takiego. Chce to czuc jak sie rozwija jak sie rodzi jakie to uczucie bo wiadomo, ze zaadoptowane to nie jest to samo i nikt mnie nie przekona.
Wstyd by mi bylo moja mama nas 5tke urodzila, w rodzinie jest duzo dzieci w sumie to zostalam juz tylko ja stara krowa bezdzietna.

Tych tabletek jest 5 szt. bierze sie je w 5 dzien okresu i potem do dnia 13stego cyklu nie wolno uprawiac sexu zeby nie oslabiac plemnikow, a potem bara bara Pomoge sobie testem owulacyjnym i trafie moze w chlopaka choc TZ woli core. On chyba nie wie co go czeka z dziewczynka potem taka ksiezniczka bedzie chodzic jak mojej kuzynki corka Z reszta oby bylo i bylo zdrowe.

I jak sie udalo tej dziewczynie?
Mi mowila moja doktor, ze z jej pacjentek to co 3cia z tym problemem zaszla za pierwszym razem.
Mowila, ze w dzisiejszych czasach z nerwow i nieunormowanego trybu zycia jest to czesta przyczyna brak jajeczkowania.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 04:16   #4768
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ale tu dzis cisza jak makiem zasial, az przeraza. Watek sie konczy
Wyjezdzam jutro wieczorkiem na camping do wisconsin wracam we wtorek.
Dzis to jest jakis koszmar, burza taka byla, ze strach bylo w okno spojrzec. Mi tak z krzyza lupie tak mi brzuch sciska, a okresu nie mam jajnik to mi chyba w kosmos wyskoczy, ale nie mam dni plodnych.
Poce sie jakby bylo ze 150stopni, a a/c ciagle chodzi. W sumie to jestem przed okresem, ale nigdy tak nie mialam. Ciagle chodze do lazienki sprawdzam czy juz jest, bo taki bol podobny, ale nic.
Nie wiem moj organizm mnie dobije kiedys, w sumie to juz nie powinnam sie dziwic u mnie wszystko jest nienormalne
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 05:11   #4769
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Samantha7, u tej znajomej chyba za pierwszym razem sie udalo zajsc w ciaze. Ale nie jestem pewna na 100%. Wiem tylko, ze sama nie mogla przez dluzszy czas i ze te tabletki sprawily, ze bardzo szybko zaszla.
Jak Twoj organizm tak wariuje, to byc moze nie bedziesz potrzebowala juz zadnych lekarstw

Powodzenia na campingu! My mamy znajomych w Wisconsin - miasteczko La Crosse. Bylam tam raz i bardzo fajnie tam maja. Mieszkaja na samej gorze gory. Cos pieknego.

Dzis sie zasiedzialam, bo ogladalam film "Ultimate Gift" - bardzo fajny, polecam.
Dobranoc
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 05:37   #4770
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki
wkoncu znalazlam chwilke czasu zeby do Was napisac

Lot minal spokojnie nawet powiem ze dosc szybko nam zlecialo , wynajelismy samochod w krakowie na lotnisku .. w domu wielka niespodzianka bo nikt nie wiedzial ze przylatujemy

Polska swietna !! Pogoda nam jak narazie dopsuje
W sobote wybieram sie na wieczor panienski takze zanosi sie dobra imprezka

Pozdrawiam Was serdecznie i prosze nie pisac mi tu duzo zebym nie miala wiele stron do nadrobienia
Hej Zaaaabcia-udanego pobytu w Polsce

Cytat:
Napisane przez Etorfina Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was duzą prośbę chciałabym sobie zamówić buciki Ślubne na zappos i mam problem z rozmiarem w Polsce noszę rozmiar 37-38 dl stopy 24,3 cm i mam pytanie czy 6,5 bedzie na mnie dobre czy lepiej wsiąść 7 . Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz
Ja mam dlugosc stopy 24 cm i nosze rozmiar 7-




Samantha7-co to za lek wywolujacy jajeczkowanie?Czy mozna to kupic bez recepty?
Czy ty chodzisz do normalnej ginki?Jak sie nazywa taki specjalista?Czy masz skierowanie od lekarza normalnego czy jak?
Pytam sie bo mnie od razu skierowali do kliniki gdzie lekarzowi za wizyte 15 minutowa trzeba placic $200- a badania zaczyna od badania na droznosc jajowodow na ktore mnie tu nie stac(pozatym ostanio nakrzyczeli na mnie przez telefon wiec zdecydowalam sie ze juz tam nie pojde)-o tabletkach wywolujacych owulacje slyszalam-ale niewiem jak je dostac...chociaz ja owulacje chyba mam-testy na to wkazuja...

Ogolnie ja sie poddalam juz jezeli chodzi o starania(mamy rozne powazne komplikacje) ale jezeli udaloby mi sie zdobyt te tabletki to moze jeszcze sprobowalabym....

Zycze zeby udalo Ci sie zaskoczyc szybko

Schoolcraft-9 dni

Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2010-08-14 o 06:06
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.