Krzyż pod Pałacem Prezydenckim - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-12, 22:01   #961
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

ja tylko wtrace jedna uwage: dobrze zauwazyl jakis koles ktory powiedzial ze lepsze (ladniejsze itp) od tej cale tablicy stawia sie nagrobki na cmentarzach psom w ameryce:P trzoche dziwnie wyszlo im to cale odslanianie i potajemne montowanie(za planetkom haha) nawet rodziny ofiar katastreofy o tym wszystkim nieprzychylnie sie wyrazaly wiec??..
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:09   #962
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
ja tylko wtrace jedna uwage: dobrze zauwazyl jakis koles ktory powiedzial ze lepsze (ladniejsze itp) od tej cale tablicy stawia sie nagrobki na cmentarzach psom w ameryce:P trzoche dziwnie wyszlo im to cale odslanianie i potajemne montowanie(za planetkom haha) nawet rodziny ofiar katastreofy o tym wszystkim nieprzychylnie sie wyrazaly wiec??..
Z tego co zauważyłam, obrońcom ciągle coś nie pasuje, więc już wcześniej przypuszczałam, że nawet jak zrobią jakąś tablicę to obrońcy i tak będą mieć jakieś ALE.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:17   #963
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

dobra niech tam pomnieka nie stawiaja itd9pod palacem) ale jak juz ta tablice postawili to nie mogli jakiejs lepszej nie chodzi mi o to zebyu byla nie wiem np 2 na 2m no ale... ta jest perfidnie skromna i to w zlym znaczeniu tego slowa(jak dla mnie przynajmniej) jak w jakiejs biednej zapyzialej szkole ktora chce np uczcic tablica swojego patrona ale nie ma na to kasy dlatego usciola jak najmniejsza kwote i postawi to na co starczy - ja to tak odbieram
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:21   #964
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Więc jak Twoim zdaniem powinna wyglądać tablica, żeby nie była za skromna "jak w jakiejś biednej zapyziałej szkole"?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:31   #965
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

mi nie chodzi np o to zeby ociekala zlotem czy byla ogromna fluorestencyjna itp ale naprawde mieszkamw malutkie miejscowosic i nie jedna tablice wiadzialam (pewnie jak kazdy) i nie tylko u mnie i ta pod palacem prezydenckim naprawde jest taka jakas na "odwal sie" dobra doczepuice sie do mnie wiem ale kazdy sie moze tu wypowiedziec nie mowie ze oboncy krzyza dobrze robia itd ale z tego co widzialam (a wiadomosci sledzie praktyznie caly dzien od ok 7 jak tylko wstane) t o ta tablica jest taka jaksa nie bardzo jak pisalam wczesniej skromna ale w zlym znaczeniu tego slowa
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:37   #966
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Ale w tym miejscu ona nie może być jakaś wielka! To nie jest jakieś miejsce bitwy gdzie poległo iluś tam powstańców czy żołnierzy, to nie jest miejsce zbiorowego grobu ani cmentarz. Ona musi się wkomponowywać w otoczenie.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:38   #967
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

No rozumiem, dlatego pytam jak według Ciebie powinna wyglądać ta tablica?

Uwielbiam urodę Megan. (avatar)
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 22:39   #968
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
ja tylko wtrace jedna uwage: dobrze zauwazyl jakis koles ktory powiedzial ze lepsze (ladniejsze itp) od tej cale tablicy stawia sie nagrobki na cmentarzach psom w ameryce:P trzoche dziwnie wyszlo im to cale odslanianie i potajemne montowanie(za planetkom haha) nawet rodziny ofiar katastreofy o tym wszystkim nieprzychylnie sie wyrazaly wiec??..
Cytat:
Napisane przez kasieni887
dobra niech tam pomnieka nie stawiaja itd9pod palacem) ale jak juz ta tablice postawili to nie mogli jakiejs lepszej nie chodzi mi o to zebyu byla nie wiem np 2 na 2m no ale... ta jest perfidnie skromna i to w zlym znaczeniu tego slowa(jak dla mnie przynajmniej) jak w jakiejs biednej zapyzialej szkole ktora chce np uczcic tablica swojego patrona ale nie ma na to kasy dlatego usciola jak najmniejsza kwote i postawi to na co starczy - ja to tak odbieram
Chcieli tablicę, to mają. Chcieli już, już, teraz, teraz, to dostali już już, teraz, teraz. Nie chcieli załatwić tego po ludzku, to nie załatwili. Chcieli godnego uczczenia, to dostali tak samo godne jak oni sami godnie się zachowują. Wszystko zawdzięczają sobie. A teraz, do widzenia.

BTW, wybacz złośliwość, ale którą częścią ciała piszesz?
__________________
I could surf the earth on a banana peel

Edytowane przez rabid
Czas edycji: 2010-08-12 o 22:47
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:42   #969
GlamRockLady
Raczkowanie
 
Avatar GlamRockLady
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 248
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Chcieli tablicę, to mają. Chcieli już, już, teraz, teraz, to dostali już już, teraz, teraz. Nie chcieli załatwić tego po ludzku, to nie załatwili. Chcieli godnego uczczenia, to dostali tak samo godne jak oni sami godnie się zachowują. Wszystko zawdzięczają sobie. A teraz, do widzenia.
GlamRockLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 00:13   #970
nieswiadoma90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 191
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Mój kuzyn stwierdził,że jak nikt tego krzyża w końcu nie przeniesie,to on sam pojedzie do Warszawy i go przeniesie a za to przeciwnicy krzyża postawią jemu pomnik

to co się tam dzieje przekracza moją wyobraźnie... aż strach pomyśleć co zwolennicy jeszcze wymyślą. Ja się nie zdziwię,jak zażądają pod palacem 96 pomników...
__________________
...miłość jest wtedy, gdy dobro drugiej osoby jest ważniejsze niż Twoje...


nieswiadoma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 01:54   #971
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Ja już nie będę pisać co sądzę o "obrońcach" krzyża, bo opinię wyraziłam wcześniej. Jednak przyglądając się tej sprawie dzień po dniu stwierdzam, że powinno się ich wysłać na przymusowe leczenie.
Zażenowana jestem natomiast bezczynnością państwa polskiego, zawsze myślałam, że żyję w państwie prawa, a tu zonk! Totalna samowolka, każdy robi co chce i gdzie chce. Ciekawe co by było gdybym wyruszyła pod chociażby Urząd Wojewódzki i urządziła tam 30dniową demonstrację, domagając się Bóg wie czego od Bóg wie kogo.
Tablica jak tablica, dla mnie odpowiednia, ale to tylko wzmocniło pozycję fanatyków, którzy liczą, ze każde ich żądanie zostanie spełnione. Najpierw nie zabierać krzyża - nie zabrali, później tablica - jest tablica, teraz pewnie pomnik, jeśli go postawią zaczną się domagać by Komorowski wyniósł się z pałacu bo przecież to ostatnie miejsce urzędowania wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju i najlepszego śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Jak Komorowski w ogóle śmie go zastępować.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 05:55   #972
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Ja już nie będę pisać co sądzę o "obrońcach" krzyża, bo opinię wyraziłam wcześniej. Jednak przyglądając się tej sprawie dzień po dniu stwierdzam, że powinno się ich wysłać na przymusowe leczenie.
Zażenowana jestem natomiast bezczynnością państwa polskiego, zawsze myślałam, że żyję w państwie prawa, a tu zonk! Totalna samowolka, każdy robi co chce i gdzie chce. Ciekawe co by było gdybym wyruszyła pod chociażby Urząd Wojewódzki i urządziła tam 30dniową demonstrację, domagając się Bóg wie czego od Bóg wie kogo.
Tablica jak tablica, dla mnie odpowiednia, ale to tylko wzmocniło pozycję fanatyków, którzy liczą, ze każde ich żądanie zostanie spełnione. Najpierw nie zabierać krzyża - nie zabrali, później tablica - jest tablica, teraz pewnie pomnik, jeśli go postawią zaczną się domagać by Komorowski wyniósł się z pałacu bo przecież to ostatnie miejsce urzędowania wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju i najlepszego śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Jak Komorowski w ogóle śmie go zastępować.
Ja również.
Uważam, że Komorowski zachowuje się jak tchórz.
Zamiast powiedzieć wprost, że krzyż ma zostać przeniesiony, a żadnego pomnika tu nie będzie, to on spełnia zachcianki - jedną po drugiej - fanatyków religijnych.
Czy to jest normalne??


Oglądałam wczoraj jakąś archiwalną wypowiedź Jarka na temat tego krzyża.
Mówił tak:
"Jak prezydent Komorowski usunie ten krzyż, to pokaże kim jest i po której jest stronie."
Czyli, że kim jest i po której jest stronie?
Ja też chcę żeby krzyż zniknął spod pałacu prezydenckiego. To znaczy, że kim jestem i po której stronie, bo nie wiem?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 06:08   #973
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

A ja uważam, ze Komorowski nie ma obowiązku z nikim rozmawiac i tlumaczyć.. Raz powiedział ze krzyż bedzie przeniesiony i wystarczy..Wszyscy znają jego stanowisko a najlepiej PiS i "obrońcy" bo wkólko powtarzają jaki jest bee i ze ta awantura to jego wina bo tak powiedział..

Mi nie podoba sie brak konsekwencji władz.. jest tablica? wiec automatycznie krzyż powinien zostać umieszczony w kosciele.. a towarzystwo rozpędzone..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 06:17   #974
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
ja tylko wtrace jedna uwage: dobrze zauwazyl jakis koles ktory powiedzial ze lepsze (ladniejsze itp) od tej cale tablicy stawia sie nagrobki na cmentarzach psom w ameryce:P
Nie mieszkam w Warszawie, ale ponoc takimi tablicami są upamiętnieni uczestnicy Powstania Warszawskiego. Takze taka tablica nie powinna być dla ofiar katastrofy lotniczej dyshonorem.
Cytat:
Napisane przez GlamRockLady Pokaż wiadomość
Cisnienie mi sie podnosi jak to widze jak zorganizowali przeniesienie krzyza z pompą to obroncy zrobili taki cyrk że szkoda slow. wiec odslonili tablice znienacka - oczywiscie tez nie pasi. przy odslanianiu tablicy jeden z oszolomow darl jape "hanba, hanba!" no sorry ale hanba to jego zachowanie. drzec ryja za przeproszeniem podczas odslaniania tej ich zakichanej tablicy. normalnie brak slow.
Lepiej było jak jeden z obrońcow powiedzial cos w stylu "Ciekawe co to za ksiadz. Pewnie przebrany UB-ek"
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 06:36   #975
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
tvn... no cóż. Istnienie "szkła kontaktowego" to jedna wielka pomyłka.
A to dlaczego
Chyba dawno tego programu nie oglądałaś.
To jest program satyryczny, prowadzący śmieją się z członków wszystkich partii, a nie tylko z PiSu, jak to się komuś wydaje.
Widzowie też różni dzwonią, nie tylko zwolennicy PO.

Uważam, że sprawa z tablicą została źle rozegrana. Trzeba było zorganizować uroczyste obchodzy, zaprosić rodziny ofiar. Częsci ludzi o tak by się to nie podobało, ale nie mieliby pretekstu, że władza tak to po partyzancku załatwiła, jak teraz.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 06:41   #976
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość

Uważam, że sprawa z tablicą została źle rozegrana. Trzeba było zorganizować uroczyste obchodzy, zaprosić rodziny ofiar. Częsci ludzi o tak by się to nie podobało, ale nie mieliby pretekstu, że władza tak to po partyzancku załatwiła, jak teraz.
Zawsze by było cos nie tak i znalazlo by sie jakieś ALE...Teraz źle ze po partyzancku a tak było by źle ze np tablice odsłaniał Komorowski a nie Jarosław...

To jest typ ludzi którym nie dogodzisz..
Uroczyście juz próbowali krzyz przenosić i byly zamieszki..



Edit; Tak sobie pomyślalam.. a zamiast pomnika nie mogli by tam zasadzić np drzewa.. tak na pamiątkę..a nawet jak juz muszą to niech zasadzą 96 drzew wzdłuż krakowskiego przedmieścia..

Miasto by na tym zyskało bo i piekniej i powietrze zdrowsze

Kazda z rodzin mogła by se wybrac drzewo i sama zasadzić...

Edytowane przez scorpionec
Czas edycji: 2010-08-13 o 07:15
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 07:40   #977
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
A ja uważam, ze Komorowski nie ma obowiązku z nikim rozmawiac i tlumaczyć.. Raz powiedział ze krzyż bedzie przeniesiony i wystarczy..Wszyscy znają jego stanowisko a najlepiej PiS i "obrońcy" bo wkólko powtarzają jaki jest bee i ze ta awantura to jego wina bo tak powiedział..

Mi nie podoba sie brak konsekwencji władz.. jest tablica? wiec automatycznie krzyż powinien zostać umieszczony w kosciele.. a towarzystwo rozpędzone..
Oczywiście, że nie ma obowiązku się tłumaczyć.
Piszesz, że raz powiedział. No ale nic z tym nie zrobił.
Powinien, według mnie, powiedzieć jasno : tego i tego dnia krzyż będzie przeniesiony tu i tu.
I trzymać się tego.
Tak by było najlepiej. Nie rozumiem dlaczego tak nie zrobił.

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
Zawsze by było cos nie tak i znalazlo by sie jakieś ALE...Teraz źle ze po partyzancku a tak było by źle ze np tablice odsłaniał Komorowski a nie Jarosław...

To jest typ ludzi którym nie dogodzisz..
Uroczyście juz próbowali krzyz przenosić i byly zamieszki..
Uważam tak samo.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 08:14   #978
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

http://wyborcza.pl/1,94898,8246168,P...m_prezesa.html

__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 08:19   #979
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Ooo, Jarek się boi?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 09:32   #980
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Nie, to Komorowski się boi. Władza nie jest stanowcza w tej sprawie, bo zabiega o względy Kościoła (w tym przypadku fanatyków ) i nikomu nie chce się narazić. Jakoś przeszli cało, jeśli chodzi o pomysł z podwyższeniem podatków, ale dzięki zainteresowaniu mediów krzyżem!
W sumie to na miejscu Tuska i jego wiernego (...) Komorowskiego tez bym się bała gdybym wiedziała jak wyglądają sprawy deficytu. Jest tragicznie (Klich zrobił przekręt z Embraerem - całe szczęście już niedługo wraca drugi tupolew, porażka z dogadaniem się z Rosjanami ws. katastrofy - totalna bezradność MSWiA, jeśli chodzi o dymisje w GROMie - tez porażka, ale tym razem MSWiA, a o finansach nie wspomnę). Wali się wszystko.

Co do "Szkła kontaktowego" ostatni raz oglądałam jakoś w tym tygodniu. Nie oglądam codziennie bo nie chciałabym się zniżać do takiego poziomu, jaki prezentuje ten program. Ludzie tam dzwoniący... ZAGORZALI przeciwnicy PiSu. Oczywiście, wyśmiewają wszystkie partie, ale najbardziej PiS. I to w sposób prostacki, cóż... inaczej ludzie oglądający ten program (hmm ale na pewno nie homo sapiens, bo ludzie są organizmami myślącymi) by nie zrozumieli. To jest dobry program?
Dobry program to np. program ekonomiczny. Chcesz mieć emeryturę? jak nie, to spoko, siedź dalej i oglądaj sobie szkiełko - świat widziany przez różowe okulary. Gorzej jak się ich w odpowiednim czasie nie zdejmie.
__________________


Edytowane przez Deixisss
Czas edycji: 2010-08-13 o 09:42
Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 09:45   #981
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Nie, to Komorowski się boi. Władza nie jest stanowcza w tej sprawie, bo zabiega o względy Kościoła (w tym przypadku fanatyków ) i nikomu nie chce się narazić.
Tak, boi się i to bardzo mi się nie podoba.
Boi się zrobić tego, co powinien zrobić już dawno, czyli przenieść krzyż i rozpędzić w cztery strony świata fanatyków religijnych.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 09:46   #982
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
ja tylko wtrace jedna uwage: dobrze zauwazyl jakis koles ktory powiedzial ze lepsze (ladniejsze itp) od tej cale tablicy stawia sie nagrobki na cmentarzach psom w ameryce:P
masz racje, pewnie sa cudowne i ogromne, ale stawiaja je na cmentarzach dla zwierzat lub na swoim terenie a nie pod bialym domem...

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
Zawsze by było cos nie tak i znalazlo by sie jakieś ALE...Teraz źle ze po partyzancku a tak było by źle ze np tablice odsłaniał Komorowski a nie Jarosław...

To jest typ ludzi którym nie dogodzisz..
Uroczyście juz próbowali krzyz przenosić i byly zamieszki..



Edit; Tak sobie pomyślalam.. a zamiast pomnika nie mogli by tam zasadzić np drzewa.. tak na pamiątkę..a nawet jak juz muszą to niech zasadzą 96 drzew wzdłuż krakowskiego przedmieścia..

Miasto by na tym zyskało bo i piekniej i powietrze zdrowsze

Kazda z rodzin mogła by se wybrac drzewo i sama zasadzić...
piekny pomysl z drzewami, tylko strach ze w nocy by krzyze z nich porobili
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:09   #983
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
dobra niech tam pomnieka nie stawiaja itd9pod palacem) ale jak juz ta tablice postawili to nie mogli jakiejs lepszej nie chodzi mi o to zebyu byla nie wiem np 2 na 2m no ale... ta jest perfidnie skromna i to w zlym znaczeniu tego slowa(jak dla mnie przynajmniej) jak w jakiejs biednej zapyzialej szkole ktora chce np uczcic tablica swojego patrona ale nie ma na to kasy dlatego usciola jak najmniejsza kwote i postawi to na co starczy - ja to tak odbieram
a mi się podobają skromne tablice, minimalistyczne, a nie pełne przepychu, iście barokowe.
ale rozumiem, różne gusta, w Polsce ludzie lubią styl jarmarczny chyba pokutuje myślenie - im większy pomnik/tablica - tym większa pamięć. Przykre.

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość

Ja też chcę żeby krzyż zniknął spod pałacu prezydenckiego. To znaczy, że kim jestem i po której stronie, bo nie wiem?
Żydówką !
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-08-13 o 10:12
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:10   #984
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
hmm nie mam Trwam, więc nie oglądam.
To pooglądaj, a dopiero potem rozstrzygaj kto i w jakim stopniu jest obiektywny w mediach.

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Za co go tak nie lubisz? Tylko konkretne argumenty podaj, a nie typu: bo ma dziwny kształt głowy.
Czy ja kiedykolwiek jako argument przytaczałam kształt czyjejś głowy ? Co Ty za głupoty opowiadasz, kobieto ?
Nie lubię go za to, że NIGDY nie zaprasza do rozmowy więcej niż jednej strony poza stroną reprezentowaną przez PiS i środowiska mu bliskie. W trakcie programu zadaje rozmówcy ładne, okrągłe pytania i milczy, a rozmówca płynieeee....Nie dopytuje, nie patrzy na sprawy/problemy z kilku punktów widzenia. Innymi słowy: tendencyjny jest do bólu zębów.

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Jakos się tak przyjęło,z e Rydzyk to od razu PiS.
Rydzyk to skończony cynik, który popiera tych, na których plecach może coś ugrać i zyskać. Swego czasu wypromował i popierał Giertycha, potem mu się odmieniło na PiS. Teraz sprzyja tej partii. Jak długo, nie wiadomo.

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
A kto obraził ś.p. Kaczyńską?
No. Bo dziewczynka była niegrzeczna. Wiedział, że jej mąż mu nie podskoczy. Nie mylił się.
Właśnie cały knyf polega na tym, że Rydzyk tak naprawdę centralnie w dupie ma wszystkich tych ludzi, którym nawet oficjalnie "sprzyja". Używa ich jak rzeczy, żeby realizować swoje cele.

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Wszystkie partie zabiegaja o wzglądy Kościoła.
No mnie osobiście ten fakt wpienia niemożebnie.

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość

bo nie chciałabym się zniżać do takiego poziomu,
Och, pewnie.

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Oczywiście, wyśmiewają wszystkie partie, ale najbardziej PiS.
Skoro wyśmiewają wszystkie partie, a najbardziej PiS, to widać ta partia dostarcza najwięcej powodów do obśmiania
Jak chcesz porządnej anty PiSowej propagandy, to sobie włącz Superstację, a nie się mięczaków czepiasz na siłę (mam na myśli TVN).

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
I to w sposób prostacki, cóż... inaczej ludzie oglądający ten program (hmm ale na pewno nie homo sapiens, bo ludzie są organizmami myślącymi) by nie zrozumieli.
Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Ale proszę Cię, nie obrażaj nikogo... Kulturalniej.
Podobno najgłośniej krzyczy się o ciszę

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
oglądaj sobie szkiełko - świat widziany przez różowe okulary.
Czy ja wiem czy przez różowe okulary. Tam to taki bardziej śmiech przez łzy...

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-08-13 o 10:12
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:17   #985
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Nie, to Komorowski się boi. Władza nie jest stanowcza w tej sprawie, bo zabiega o względy Kościoła (w tym przypadku fanatyków ) i nikomu nie chce się narazić. Jakoś przeszli cało, jeśli chodzi o pomysł z podwyższeniem podatków, ale dzięki zainteresowaniu mediów krzyżem!
W sumie to na miejscu Tuska i jego wiernego (...) Komorowskiego tez bym się bała gdybym wiedziała jak wyglądają sprawy deficytu. Jest tragicznie (Klich zrobił przekręt z Embraerem - całe szczęście już niedługo wraca drugi tupolew, porażka z dogadaniem się z Rosjanami ws. katastrofy - totalna bezradność MSWiA, jeśli chodzi o dymisje w GROMie - tez porażka, ale tym razem MSWiA, a o finansach nie wspomnę). Wali się wszystko.

Co do "Szkła kontaktowego" ostatni raz oglądałam jakoś w tym tygodniu. Nie oglądam codziennie bo nie chciałabym się zniżać do takiego poziomu, jaki prezentuje ten program. Ludzie tam dzwoniący... ZAGORZALI przeciwnicy PiSu. Oczywiście, wyśmiewają wszystkie partie, ale najbardziej PiS. I to w sposób prostacki, cóż... inaczej ludzie oglądający ten program (hmm ale na pewno nie homo sapiens, bo ludzie są organizmami myślącymi) by nie zrozumieli. To jest dobry program?
Dobry program to np. program ekonomiczny. Chcesz mieć emeryturę? jak nie, to spoko, siedź dalej i oglądaj sobie szkiełko - świat widziany przez różowe okulary. Gorzej jak się ich w odpowiednim czasie nie zdejmie.
Co do porażek rządu - zgadzam się, aczkolwiek nie tragizowałabym. Ale moim zdaniem świat przez "Szkło Kontaktowe" wcale nie jest różowy. Po prostu kiedyś na dworze królewskim byli błaznowie, których zadaniem było pokazywanie królowi, że niezwykle poważnym sprawom można nadać wymiar satyryczny. Sprowadzało to panujących na ziemię i pozwalało odzyskać dystans do wielu spraw. A to ważne, bo śmiertelna powaga sprawia, że poczucie bezpieczeństwa niebezpiecznie się wyzerowuje, a politycy to nie bogowie. I taka jest rola tego typu programów. Satyra była, jest i będzie. Dzwonią zagorzali przeciwnicy PIS? Tak, ale dzwonić mogą i inni. Nie ma zresztą telewizji całkowicie obiektywnej, niestety. TVP też taka nie jest. Tak jak w nauce, i tu bardzo jest trudno uzyskać obiektywizm, tym bardziej, że każdy ma prawo do swoich poglądów i będzie szukał programów dla siebie. Zawsze pozostaje pooglądanie lub poczytanie mediów różnych opcji i myślenie. Satyra jest oczywiście bronią, bardzo często wykorzystywaną przez polityków i ludzi k tórymi rządzą, ale na przeciwległym biegunie jest obrażanie bardzo poważnymi słowami i czynami. W sumie nie wiadomo co lepsze, a co gorsze. Jak dla mnie, na jedno wychodzi.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2010-08-13 o 12:31
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:18   #986
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Żydówką !
Ach, no tak.

Mam nadzieję, że ludzie w końcu zrozumieją, że rozdział państwa od kościoła, o którym tak trąbi (słusznie z resztą, SLD) powinien nastąpić jak najszybciej.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:23   #987
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Zawsze pozostaje pooglądanie lub poczytanie mediów róznych opcji i myślenie.
O właśnie. Samo sedno.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:32   #988
estrella18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 419
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Co do "Szkła kontaktowego" ostatni raz oglądałam jakoś w tym tygodniu. Nie oglądam codziennie bo nie chciałabym się zniżać do takiego poziomu, jaki prezentuje ten program. Ludzie tam dzwoniący... ZAGORZALI przeciwnicy PiSu. Oczywiście, wyśmiewają wszystkie partie, ale najbardziej PiS. I to w sposób prostacki, cóż... inaczej ludzie oglądający ten program (hmm ale na pewno nie homo sapiens, bo ludzie są organizmami myślącymi) by nie zrozumieli. To jest dobry program?
Dobry program to np. program ekonomiczny. Chcesz mieć emeryturę? jak nie, to spoko, siedź dalej i oglądaj sobie szkiełko - świat widziany przez różowe okulary. Gorzej jak się ich w odpowiednim czasie nie zdejmie.
No cóż jaka partia taka krytyka PiS zasługuje tylko na taka krytykę.
Według mnie to jest bardzo fajny program, bo po całym dniu poważnych wiadomości, można się odstresować, pośmiać z naszych posłów (wszystkich)
estrella18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:36   #989
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Nie, to Komorowski się boi. Władza nie jest stanowcza w tej sprawie, bo zabiega o względy Kościoła (w tym przypadku fanatyków ) i nikomu nie chce się narazić.
Nie wydaje mi sie. Po prostu nie wiedza co z nimi zrobic.
Widzialas sama co sie dzialo 3 sierpnia. Ci ludzie sa nieobliczalni, nie maja zadnych swietosci i do tego w wiekszosci to staruszki. Ani ich nie spalujesz, ani nic.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:43   #990
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi sie. Po prostu nie wiedza co z nimi zrobic.
Widzialas sama co sie dzialo 3 sierpnia. Ci ludzie sa nieobliczalni, nie maja zadnych swietosci i do tego w wiekszosci to staruszki. Ani ich nie spalujesz, ani nic.
A to grzecznie za ręce do samochodu i na komisariat, a tam pouczenie i mandat.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 11:46:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.