Życie z kierowcą TIRa - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 15:19   #181
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

a dlaczego ty sie tak uczepiałs mojego miska,
tutaj piszą dziewczyny które tęsknią za swoimi facetami,którym jest cięzko, bo wiadomo zawsze to jakos razniej jak piszesz z osobami, które mają tak samo i to samo przeżywają

a ty sie jak uczepiłas tego to tak piszesz. jesli znasz drugą osobę i jej ufasz, jesteśjej pewna to takie pisanie jak piszesz: "uwazaj czy twoj mis nie kreci nikogo na boku" sąbezpodstawne. Bo to jest mój związek i chyba ja wiem lepiej. Ty patrz na swój


no ale kazdy człowiek jest inny
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 15:21   #182
emancypantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 318
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
i niech każdy pilnuje swojego tyłka i WYRKA zamiast zaglądać do cudzego
odrazu widać, że byłaś albo jestes zdradzana...
przepraszam za szczerość ale to są moje prywatne wnioski, które miałąm akurat ochotę napisać tu i teraz.

a tak na marginesie to .... przecież tu rozmawiamy szczerze o wszystkim... czy ktoś powiedział, że jest to forum pocieszycielek dla Towarzyszki Życia kierowcy Tira ???
__________________
emancypantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 15:24   #183
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez emancypantka Pokaż wiadomość
Podpisuje się pod tym obiema rękami i nogami...

jak już mowilam mialam do czynienia z kierowcami w ilości ponad 400 sztuk.... i żadnej nigdy nie powiedzial " szczerze nie zdradizłem zony, dziewczyny" Każdy ale to każdy bez wyjątku... od 20-latków po 60- letnich facetów...
Uwierzcie dziewczyny, że znajdą sie takie kobiety które za nos wodzą takich facetów kierowców... a niestety facet jest tylko facetem...

Nie chce tu broń nikogo dołować, jeśli miałabym dołować to sama siebie również bo mam narzyczonego kierowce.

I prawdą też jest to, że ten który dla kobiety jest oh ajjj ohh ajjj najsłodszy najmilszy ciagle mowi ze kocha i wogole oh ah... jest najwiekszym skur....elem ;-/
jakbym miała słuchać wszystkiego co mówią faceci to bym ómarła .
radze ci dzielić przez dwa to co mówią znani ci mężczyźni,bo im się wydaje,że sa maczo mogą pochwalić się haremem kobiet.,a statystyki opierać na rzeczywistości,a nie bajkach

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
nie prowokuje, opisuje to co widze, slysze, mam takie prawo, a ty nie masz prawa pisac do innych w ten sposob jak w.w
nikogo nie doluje, nie wiem czy wszyscy zdradzaja ale ci wszyscy ktorych ja znalam, znam wiem ze to robia, w domu moze byc super tatusiem, kochanym mezem, misiem pysiem, kochaja bardzo swoje rodziny, zony , ale faceci maja swoje potrezby, bedac poza domem dwa tyg, miesiac ulega innym kobietom, moze to byc od razu, a moze dopiero po kilku latach, prawda boli??
i nie prowadze statystyk, pisze jeszcze raz : to moje spostrzezenia , tylko moje, nic ci do tego
widziałaś?
byłaś z nimi z łóżku ?
z każdym z nich?

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
emancypantka.. zgadzam sie z tobą w 100 % , tez mialam stycznosc z kierowcami i wiem, ze kazdy, doslownie kazdy mial na sumieniu jakas zdrade, niektorzy tylko zaliczali czasem skok w bok, a inni po prostu wiazali sie z innymi kobietami w innych miastach.. przykre ale prawdziwe
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 15:29   #184
emancypantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 318
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

"uwazaj czy twoj mis nie kreci nikogo na boku"

to była niesmaczna uszczypliwość w moim kierunku

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

widziałaś?
byłaś z nimi z łóżku ?
z każdym z nich?[/QUOTE]

a może i widziała a może i uprawiała z nimi sex i może i z każdym z nich. Tobie jednak nic do tego.. To są jej uwagi i jej spostrzeżenia i ma prawo o nich pisać tu i teraz.
Więcej tolerancyjności, prosimy! Przykre ale niektórzy nie potrafią rozmawiać tylko Atakować.

maczo... stereotyp, kiedyś może i tak było, że zaliczanie kolejnych panienek tworzylo wizerunek maczo. Teraz czasy się zmieniły i... uwierz mi , że faceci się tym nie chwalą bo to każdego indywidualna sprawa. Jednak zapytani przez obcą kobiete- mnie. Odpowiadali szczerze czyli ze zdradzali kilka razy albo maja stałe partnerki gdzies w trasie...
__________________

Edytowane przez emancypantka
Czas edycji: 2010-08-16 o 15:44
emancypantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 15:31   #185
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez emancypantka Pokaż wiadomość
"uwazaj czy twoj mis nie kreci nikogo na boku"

to była niesmaczna uszczypliwość w moim kierunku

prawdziwy facet nie mówi z kim spał,a tobie nagle się zwierzał-daruj sobie
zabolało? no popatrz?
ciekawe ile z tych dziewczyn co pisało wcześniej płacze teraz w poduszkę czytając takie bajki jak twoje i blondi.
na koniec dodam,że jak kobieta nie da,facet nie weźmie.widocznie dawałyście im coś do zrozumienia.



pozdrawiam i miłego dnia

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-08-16 o 15:32
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 15:41   #186
emancypantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 318
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
prawdziwy facet nie mówi z kim spał,a tobie nagle się zwierzał-daruj sobie
zabolało? no popatrz?
ciekawe ile z tych dziewczyn co pisało wcześniej płacze teraz w poduszkę czytając takie bajki jak twoje i blondi.
na koniec dodam,że jak kobieta nie da,facet nie weźmie.widocznie dawałyście im coś do zrozumienia.



pozdrawiam i miłego dnia

a czy ja pytałam kogokolwiek z kim spał?? NIGDY!! To było pytanie tylko czy uprawiał sex... a to dwie różne sprawy...
Nikt nie będzie płakał, kto ma trzeźwy umysł i do życia podchodzi realnie. Jeśli ktoś myśli, że życie polega na tym, że wszystko jest oh ahh to już jego problem.
W życiu trzeba borykać się z różnymi problemami i stawiać im czoła...
wejdzie taka jedna z drugą na forum wizażu i poczyta "Kierowca jest świety i nie zdradza" a tu sie nagle okazuje, że rzeczywistość spłatała figla i stało się... to wtedy dopiero będzie płakać... od samego czytania nikt jeszcze nie płakał a od czynów i owszem ( zranienia, zdrady)
Dlatego kobiety myślcie realnie i nigdy nie ufajcie bezgranicznie ;-)
Dziekuje skończyłam
Ps. Jest pani bardzo nie miła i do tego nietolerancyjna.
__________________
emancypantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 16:00   #187
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

ja miałam znajomego który jeżdził tirem z 10 lat, i kiedys z nim rozmawiałam, bo tez chciałam sie dopytać jak to jestt

to powiedział ze większosc kierowców tak sie przechwala, chwalą się ze co to oni nie mają ze zdradzili, ze taka tam byla a taka a naprawde tylko sąto czcce przechwalki między sobą!!

to ja powiem jak jzu utrzepilismy sie stereotypó ze kierowcy zdradzają, to ci przedstawiciele tez, wiec trzeba zalozyc watek zony przedstawicieli i pisac im to samo, ze zdradzają

szefowie zdradzają zony z sekretarkami, a marynarze z turystkami i kelenrkami tak jets!! masz racje blondi i ency cos tam ahhahaha masakra

jesli nei chesz ufac facetowi na 100% to ufaj na 99 % te które pisząo zdradach to niestety te które nie są pewne swoich, i tyle...

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
prawdziwy facet nie mówi z kim spał,a tobie nagle się zwierzał-daruj sobie
zabolało? no popatrz?
ciekawe ile z tych dziewczyn co pisało wcześniej płacze teraz w poduszkę czytając takie bajki jak twoje i blondi.
na koniec dodam,że jak kobieta nie da,facet nie weźmie.widocznie dawałyście im coś do zrozumienia.



pozdrawiam i miłego dnia
dokładnie tymbardziej obcej babie nie b ędzie mówił. A jak jużmówi to widaćze to glupie przechwałki ;]
__________________
Kizia mizia 24 powinno być

Edytowane przez Kizia Mizia19
Czas edycji: 2010-08-16 o 15:58
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 16:12   #188
emancypantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 318
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------


dokładnie tymbardziej obcej babie nie b ędzie mówił. A jak jużmówi to widaćze to glupie przechwałki ;][/QUOTE]


No własnie o to chodzi zauważcie, że łatwiej ludzie zwierzają się komuś obcemu aniżeli bliskim... bliskim nikt nie powie bo WYDA i sprawa się rypnie. A jeśli chodzi o przechwalanki to i owszem... wyobraźnia czasem ponosi aczkolwiek w każdym kłamstwie jest jakaś cząstka prawdy w tym przypadku sam fakt zdrady.
Fakt obcą babą może i byłam. 5 lat wspolnej wspópracy, dzien w dzien te same twarze.. troche się zżyło...

Cyt: Jesli nei chesz ufac facetowi na 100% to ufaj na 99 % te które pisząo zdradach to niestety te które nie są pewne swoich, i tyle...

Pewnym Szanowna Pani nigdy nie powinno się być... zawsze musi być ta rezerwa choćby nawet 1% jak Pani pisze wyżej To pełni funkcję powiedziałabym ochronną przed ewentualną klęską... i nie ma nawet potrzeby zwierzac się z tego partnerowi
__________________

Edytowane przez emancypantka
Czas edycji: 2010-08-16 o 16:16
emancypantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 16:27   #189
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

no tak to na 99 % ufajmy hihi

ale słuchajcie do zdrady nie trzeba być kierowcą i byc w delegacji czy trasie, bo zdradzic moze nawet chłopak , mąz nas wteyd kieyd bedzie na miejscu a my w pracy no czyz nie tak ?
__________________
Kizia mizia 24 powinno być

Edytowane przez Kizia Mizia19
Czas edycji: 2010-08-16 o 16:32
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 17:08   #190
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez emancypantka Pokaż wiadomość
No własnie o to chodzi zauważcie, że łatwiej ludzie zwierzają się komuś obcemu aniżeli bliskim... bliskim nikt nie powie bo WYDA i sprawa się rypnie. A jeśli chodzi o przechwalanki to i owszem... wyobraźnia czasem ponosi aczkolwiek w każdym kłamstwie jest jakaś cząstka prawdy w tym przypadku sam fakt zdrady.
jak potrzebujesz ciekawych ploteczek to ja ci dopowiem,bedziesz miała co opowiadać znajomym o życiu tirowca.
w holandii starsze panie wyszukują młodych i ładnych chłopców z tira oferujac im sex za pieniądze.do tego dochodza homosexualne prostytutki.
jak bedzie ci malo to dołoże jeszcze ploteczek z życia kierowcy

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-08-16 o 17:13
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 18:28   #191
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

;d mm pikantne ploteczke hehhe
;p

a ty emancypantka rozstajesz sie z tym swoim czy co ? bo ma taką prace?? bo wczesniej tam pisalas kilka stron wstecz ze płaczesz itp ;d? i sobie z tym nie radzisz

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

wpiszcie sobie na youtube "filmik z zyciaia kierowcy" ciekawe do oglądniecia
__________________
Kizia mizia 24 powinno być

Edytowane przez Kizia Mizia19
Czas edycji: 2010-08-16 o 18:23
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 18:53   #192
emancypantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 318
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

tak ploteczki sa wskazane.. jak lubie takie plotki, w szczególności z życia kierowcy.... ;-) piszccie piszcie mój szagier tez jest TIROWCEM- niestety :-(

a jeśli chodzi o moj płacz to już nie bede plakać znalazłąm już mu lepsze zajęcie nie mówiąć mu o tym ale bedzie szczęśliwy... bo to praca w jego zawodzie wyczonym czyli praca marzeń.... nie powiedzialam mu o tym jeszcze bo dopiero wczoraj z nim rozmawialam przez telefon i pytałam jak mu sie żyje itp. czyli robiłam wywiad... sam powiedział mi, że z ostatnim dniem sierpnia konczy tą prace i najwyżej bedzie troche bezrobotnym bo jak sam stredzil " Nie jest psem by całe życie w budzie siedziec" - a mi na to jak na lato cała Happy jestem Już porozmawialam ze znajomym znajomy ze znajomym i prace Moj misiek bedzie mial od wrzesnia na miejscu w tej samej firmie w ktorej pracuje ja i wiem, że bedzie szczęsliwy i ja spokojna... ;-)

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kizia Mizia19 Pokaż wiadomość
no tak to na 99 % ufajmy hihi

ale słuchajcie do zdrady nie trzeba być kierowcą i byc w delegacji czy trasie, bo zdradzic moze nawet chłopak , mąz nas wteyd kieyd bedzie na miejscu a my w pracy no czyz nie tak ?

tak oczywiście, że może dojść tylko chodzi o to, że w miescie czy blisko jest wieksze prawdopodobieństwo ze zdrada się wyda... a tak jak jest daleko to kto sie dowie... NIKT!!

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Tak ogólnie dziewczyny to, nie pisałam tego wszystkiego "tzw Ploteczek" w złym zamiarze i nie myślcie o mnie źle... Pprostu chciałam rozmawiać nawet na takie wstretne tematy bo jakby nie patrzeć tak samo w gównie tkwie puki co jak i Wy ;-(
__________________
emancypantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 19:36   #193
MaybeTomorrow
Raczkowanie
 
Avatar MaybeTomorrow
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 83
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Witam dziewczyny

Jak łatwo zgadnąć, również jestem kobietą TIRowca W. pracuje jako kierowca międzynarodowy. Z reguły wyjeżdża na tydzień, czasem ciut dłużej - różne kwestie z ładunkami, rozładunkami, itp. potrafią czasem przedłużyć o kilka dni wyjazd. Z rozłąką póki co radzę sobie dobrze - nie jest źle Przedyskutowaliśmy temat gruntownie jakiś czas temu i znaleźliśmy optymalne w naszym przypadku rozwiązanie. Otóż W. wsadził mnie kiedyś za kierownicę zestawu, a że uwielbiam prowadzić auta, to połknęłam bakcyla i dałam się namówić (szczerze to niewiele tego namawiania było ). Jestem już po kursie na C, wkrótce egzamin. Ustalony już termin kursu ADR podstawowego, potem E i koszmarnie droga kwalifikacja wstępna ;/ A potem już po wszystkim będziemy jeździć razem w podwójnej obsadzie. ZOstanę pełnoetatową TIRówką

To tyle tytułem wstępu

Pozdrawiam Was ciepło Kobietki
__________________
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle.
But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Marilyn Monroe
MaybeTomorrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 20:33   #194
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jakbym miała słuchać wszystkiego co mówią faceci to bym ómarła .
radze ci dzielić przez dwa to co mówią znani ci mężczyźni,bo im się wydaje,że sa maczo mogą pochwalić się haremem kobiet.,a statystyki opierać na rzeczywistości,a nie bajkach

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------


widziałaś?
byłaś z nimi z łóżku ?
z każdym z nich?
ómarla ?? slang jakis??

nie spalam z kazdym z nich, zreszta nic ci do tego .. a ty z nimi spalas ze wiesz ze klamia??
a ty jestes ze swoim misiem pysiem 24 na dobe ze wiesz ze mowi ci cala prawde??

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
prawdziwy facet nie mówi z kim spał,a tobie nagle się zwierzał-daruj sobie
zabolało? no popatrz?
ciekawe ile z tych dziewczyn co pisało wcześniej płacze teraz w poduszkę czytając takie bajki jak twoje i blondi.
na koniec dodam,że jak kobieta nie da,facet nie weźmie.widocznie dawałyście im coś do zrozumienia.



pozdrawiam i miłego dnia
tak, bo tylko tobie faceci si zwierzaja i mowia prawde , taki dar posiadasz.. łał a dziewczynom ktorym opowiadaja, ze zdradzili to juz bajki, no bo przeciez to niemozliwe zeby kierowca tira byl poligamista

Cytat:
Napisane przez Kizia Mizia19 Pokaż wiadomość
to ja powiem jak jzu utrzepilismy sie stereotypó ze kierowcy zdradzają, to ci przedstawiciele tez, wiec trzeba zalozyc watek zony przedstawicieli i pisac im to samo, ze zdradzają

szefowie zdradzają zony z sekretarkami, a marynarze z turystkami i kelenrkami tak jets!! masz racje blondi i ency cos tam ahhahaha masakra

---

;]
moja wina ze mam sporo kolegow ktorzy mi sie zwierzaja i zakladam ze mowia prawde, i nie jest to przechwalanie sie w towarxzystwie 15 kolegow zeby sie licytowac kto ile panienek zaliczyl, tylko normalna roamowa, szczera rozmowa... z wyrzutami sumienia itp...
konczac ta mala dyskusje dodam, ze tż tmargot i kiziii miziii cos tam cos tam sa inni oczywiscie nie spojrza na inna kobiete, w ogole kazda chcialaby takiego miec
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 21:11   #195
emancypantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 318
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

moja wina ze mam sporo kolegow ktorzy mi sie zwierzaja i zakladam ze mowia prawde, i nie jest to przechwalanie sie w towarxzystwie 15 kolegow zeby sie licytowac kto ile panienek zaliczyl, tylko normalna roamowa, szczera rozmowa... z wyrzutami sumienia itp...
konczac ta mala dyskusje dodam, ze tż tmargot i kiziii miziii cos tam cos tam sa inni oczywiscie nie spojrza na inna kobiete, w ogole kazda chcialaby takiego miec
[/QUOTE]

NOO !!!!

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez MaybeTomorrow Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Jak łatwo zgadnąć, również jestem kobietą TIRowca W. pracuje jako kierowca międzynarodowy. Z reguły wyjeżdża na tydzień, czasem ciut dłużej - różne kwestie z ładunkami, rozładunkami, itp. potrafią czasem przedłużyć o kilka dni wyjazd. Z rozłąką póki co radzę sobie dobrze - nie jest źle Przedyskutowaliśmy temat gruntownie jakiś czas temu i znaleźliśmy optymalne w naszym przypadku rozwiązanie. Otóż W. wsadził mnie kiedyś za kierownicę zestawu, a że uwielbiam prowadzić auta, to połknęłam bakcyla i dałam się namówić (szczerze to niewiele tego namawiania było ). Jestem już po kursie na C, wkrótce egzamin. Ustalony już termin kursu ADR podstawowego, potem E i koszmarnie droga kwalifikacja wstępna ;/ A potem już po wszystkim będziemy jeździć razem w podwójnej obsadzie. ZOstanę pełnoetatową TIRówką

To tyle tytułem wstępu

Pozdrawiam Was ciepło Kobietki
O kurcze odważna jesteś... ja jakoś nie byłabym w stanie przekwalifikować się na kierowce Tira( nie uzasadnie)

Pozdrawiam Cię również Cieplutko i życzę wytrwałości
odważna babka jestes ;-)
__________________
emancypantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 22:14   #196
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez emancypantka Pokaż wiadomość
moja wina ze mam sporo kolegow ktorzy mi sie zwierzaja i zakladam ze mowia prawde, i nie jest to przechwalanie sie w towarxzystwie 15 kolegow zeby sie licytowac kto ile panienek zaliczyl, tylko normalna roamowa, szczera rozmowa... z wyrzutami sumienia itp...
konczac ta mala dyskusje dodam, ze tż tmargot i kiziii miziii cos tam cos tam sa inni oczywiscie nie spojrza na inna kobiete, w ogole kazda chcialaby takiego miec
daruj sobie,bo co post to się pogrążasz
wszyscy ci się zwierzają .powinnaś otworzyć gabinet z poradami sexuologicznymi .

mój znajomy chodzi do agencji,żeby się wyżalić
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 22:29   #197
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

daruj juz sobie te przemowy, co chwile probujesz mi wkrecic, ze albo pracuje w agencji, albo ze wszystkimi na okolo sypiam, cos cie boli ale sama nie wiesz co i gdzie
ja wyrazam swoje opinie, nie masz argumentow, wiec moze juz idz spac ok?
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 07:29   #198
karim
Raczkowanie
 
Avatar karim
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 45
GG do karim
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

oj dziewczyny dziewczyny co tu za naskakiwanie na siebie miałyśmy sobie pomagać a nie pogrążać się nawzajem powiem tak do emancypantki i blondi każdy sadzi według siebie wiec widocznie tak robicie ze mówicie ze każdy kierowca zdradza......... przecież kobiety tez zdradzają a wogle uczepiłyście się zawodu kierowcy nie wiem dlaczego?ja dożo razy przeprowadzałam rozmowy z moim mężem i wiem ze nie ma nikogo liczy się rodzina i tyle oczywiście są wyjątki ale to młodzi kierowcy co jeszcze zon nie maja to mogą się rozerwać ale większość takich nie jest wiem tez z własnego doświadczenia jak nie raz stałam z moim na pauzie i jakiś kolega podszedł oni tez tęsknią i bardzo kochają wcale im nie w głowie jakieś podrywy czy flirty


---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

ja mam wspaniałego męża i wiem ze ja i dzieci tylko się liczą dla niego a zdradzic możne każdy i wszędzie nie musi być kierowca i wyjeżdżać daleko możne to zrobić każdy i pod własnym domem.................... ...
karim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 08:36   #199
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez karim Pokaż wiadomość
oj dziewczyny dziewczyny co tu za naskakiwanie na siebie miałyśmy sobie pomagać a nie pogrążać się nawzajem powiem tak do emancypantki i blondi każdy sadzi według siebie wiec widocznie tak robicie ze mówicie ze każdy kierowca zdradza......... przecież kobiety tez zdradzają a wogle uczepiłyście się zawodu kierowcy nie wiem dlaczego?ja dożo razy przeprowadzałam rozmowy z moim mężem i wiem ze nie ma nikogo liczy się rodzina i tyle oczywiście są wyjątki ale to młodzi kierowcy co jeszcze zon nie maja to mogą się rozerwać ale większość takich nie jest wiem tez z własnego doświadczenia jak nie raz stałam z moim na pauzie i jakiś kolega podszedł oni tez tęsknią i bardzo kochają wcale im nie w głowie jakieś podrywy czy flirty


---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

ja mam wspaniałego męża i wiem ze ja i dzieci tylko się liczą dla niego a zdradzic możne każdy i wszędzie nie musi być kierowca i wyjeżdżać daleko możne to zrobić każdy i pod własnym domem.................... ...
bo widzisz,przychodzi TAKA na watek co życia nie zna.twierdzi,że rozmawiała z kimś tam i śmie publicznie twierdzić,że każdy kierowca zdradza i ma podwójne życie.
gdyby miała choć za grosz empatii to dowiedziałaby się,że oni nie mają czasu na dwie rodziny.
ludziom się wydaje,że kierowca jeździ po świecie i ma czas na zwiedzanie świata i flirty.
ludzie widzą co chcą widzieć.nikt nie myśli o czasie pracy,a najzwyczajniej o zakazach i nakazach jazdy ciężkim sprzetem w miastach.
nikt nie zostawi załadowanego samochodu na parkingu na obrzezach miasta i nie pójdzie do knajpy,na disco,czy do muzeum.
owszem tirowki sa na parkingach,ale to garstka facetów zamoczy byle gdzie i w byle kim.nie kazdy znalazł wacka na śmietniku,aby wsadzić prostytutce,która obmywa się wodą z butelki wiedząc,że może jakieś świństwo przywlec żonie do domu i nawet prezerwatywy nie sa w stanie zapobiec HPV (rak szyjki macicy).
więc nasteępnym razem niech taka jedna panna z drugą zastanowi się nad tym co mówi i o pisze,bo na podstawie kilku rozmów nie jest w stanie prowadzić statystyki bez błaznowania się.
ja mam w nosie co mówią ludzie i obrosłam grubą skórą,ale żal mi jest tej całej reszty dziewczyn,które piszą TU na wątku,że płaczą za każdym razem kiedy ich facet wyjeżdża.
czy trzeba im dokopywać?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 08:45   #200
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
bo widzisz,przychodzi TAKA na watek co życia nie zna.twierdzi,że rozmawiała z kimś tam i śmie publicznie twierdzić,że każdy kierowca zdradza i ma podwójne życie.


więc nasteępnym razem niech taka jedna panna z drugą zastanowi się nad tym co mówi i o pisze,bo na podstawie kilku rozmów nie jest w stanie prowadzić statystyki bez błaznowania się.
ja mam w nosie co mówią ludzie i obrosłam grubą skórą,ale żal mi jest tej całej reszty dziewczyn,które piszą TU na wątku,że płaczą za każdym razem kiedy ich facet wyjeżdża.
czy trzeba im dokopywać?
skoro juz mowa w trzeciej osobie to :
tak smiem publicznie twierdzic ze wszyscy KTORYCH znam i znalam zdradzali (pisze to 3ci raz - takie moje obserwacje- nic ci do nich ) - o matko zaraz mi sie oberwie, bo SMIEM TWIERDZIC takie rzeczy
nikomu nie dokopuje - wyrazam opinie na forum
i skoncz juz w kolko pisac o tym samym, bo to sie robi smieszne, napisalam jakie mam zdanie na ten temat, a ty w kolko probujesz na sile mnie przekonac ze nie mam racji.
moze i nie obchodzi cie co mowia ludzie, ale gdyby tak bylo, to odpuscilabys juz daaaaawno
pozdrawiam, zycze milego pisania, bo wiem , ze na tym nie skonczysz
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 08:49   #201
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
skoro juz mowa w trzeciej osobie to :
tak smiem publicznie twierdzic ze wszyscy KTORYCH znam i znalam zdradzali (pisze to 3ci raz - takie moje obserwacje- nic ci do nich ) - o matko zaraz mi sie oberwie, bo SMIEM TWIERDZIC takie rzeczy
nikomu nie dokopuje - wyrazam opinie na forum
i skoncz juz w kolko pisac o tym samym, bo to sie robi smieszne, napisalam jakie mam zdanie na ten temat, a ty w kolko probujesz na sile mnie przekonac ze nie mam racji.
moze i nie obchodzi cie co mowia ludzie, ale gdyby tak bylo, to odpuscilabys juz daaaaawno
pozdrawiam, zycze milego pisania, bo wiem , ze na tym nie skonczysz
jeśli tak twierdzisz,to edytuj ten post, w którym napisałaś,że wszyscy i zamilknij

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
emancypantka.. zgadzam sie z tobą w 100 % , tez mialam stycznosc z kierowcami i wiem, ze kazdy, doslownie kazdy mial na sumieniu jakas zdrade, niektorzy tylko zaliczali czasem skok w bok, a inni po prostu wiazali sie z innymi kobietami w innych miastach.. przykre ale prawdziwe
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 10:54   #202
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
ómarla ?? slang jakis??

nie spalam z kazdym z nich, zreszta nic ci do tego .. a ty z nimi spalas ze wiesz ze klamia??
a ty jestes ze swoim misiem pysiem 24 na dobe ze wiesz ze mowi ci cala prawde??



tak, bo tylko tobie faceci si zwierzaja i mowia prawde , taki dar posiadasz.. łał a dziewczynom ktorym opowiadaja, ze zdradzili to juz bajki, no bo przeciez to niemozliwe zeby kierowca tira byl poligamista


moja wina ze mam sporo kolegow ktorzy mi sie zwierzaja i zakladam ze mowia prawde, i nie jest to przechwalanie sie w towarxzystwie 15 kolegow zeby sie licytowac kto ile panienek zaliczyl, tylko normalna roamowa, szczera rozmowa... z wyrzutami sumienia itp...
konczac ta mala dyskusje dodam, ze tż tmargot i kiziii miziii cos tam cos tam sa inni oczywiscie nie spojrza na inna kobiete, w ogole kazda chcialaby takiego miec
spojrzec a NIECH SPOJRZY. SPOJRZENIE NIE RÓWNA SIE ZDRADA. ALE W TWOIM MNIEMANIU CHYBA TAK HAHAHA

MOJA WINA ZE MAM KOLEGE, KTORY WIE I STWIERDZIŁZE TO TYLKO PRZECHWALKI FACETÓW ;]

dużo mucząale mleka nie dają hehhehe

Nie da się wrzucić wszystkich do jednego worka. Więc zdanie " wszysyc kierowcy zdradzają" jest tymbardziej głupie i nie na miejscu

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez karim Pokaż wiadomość
oj dziewczyny dziewczyny co tu za naskakiwanie na siebie miałyśmy sobie pomagać a nie pogrążać się nawzajem powiem tak do emancypantki i blondi każdy sadzi według siebie wiec widocznie tak robicie ze mówicie ze każdy kierowca zdradza......... przecież kobiety tez zdradzają a wogle uczepiłyście się zawodu kierowcy nie wiem dlaczego?ja dożo razy przeprowadzałam rozmowy z moim mężem i wiem ze nie ma nikogo liczy się rodzina i tyle oczywiście są wyjątki ale to młodzi kierowcy co jeszcze zon nie maja to mogą się rozerwać ale większość takich nie jest wiem tez z własnego doświadczenia jak nie raz stałam z moim na pauzie i jakiś kolega podszedł oni tez tęsknią i bardzo kochają wcale im nie w głowie jakieś podrywy czy flirty


---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

ja mam wspaniałego męża i wiem ze ja i dzieci tylko się liczą dla niego a zdradzic możne każdy i wszędzie nie musi być kierowca i wyjeżdżać daleko możne to zrobić każdy i pod własnym domem.................... ...
klask i:kla ski:
__________________
Kizia mizia 24 powinno być

Edytowane przez Kizia Mizia19
Czas edycji: 2010-08-17 o 10:53
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 12:44   #203
marta2801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie; Iława
Wiadomości: 13
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

ja podpisuje sie tez obiema rekami pod slowami TmargoT. moj maz od 3 lat jest kierowca tira, wczesniej jezdzil za granice busami. i ja JESTEM PEWNA ze mnie nie zdradzil i jesli nasze stosunki dalej beda takie same to wiem ze mnie nie zdradzi. wystarczy dobrze znac swojego partnera zeby podczasz zwyklej rozmowy wyczuc ze cos jest nie tak. a moze tak byc nawet jesli facet siedzi za biurkiem po 8 godzin i naslucha sie od tych "wszystkich zdradzajacych kierowcow"
co do tego ze wasi znajomi kierowcy mowia ilu to lasek na boku nie mieli to moje zdanie jest takie ze faceci lubia sobie sporo dodawac i opowiadac jakiego to bujnego zycia seksualnego nie maja. przyjaznie sie glownie z facetami i ja z kolei moge powiedziec ze wszyscy faceci ktorych ja znam wyolbrzymiaja. i tak kazda z nas moze cos powiedziec o tych ludziach ktorych znac, ale prosze Was nie wrzucajcie wszystkich w jeden worek.
piszac tu takie rzeczy naprawde nie pomagacie dziewczynom ktore za partnerow maja kierowcow, a zycia lekkiego naprawde nie mamy. z roznych powodow nasi faceci taka prace wybieraja a ten zawod i korzyci nie sa takie wspaniale jak niektorym sie wydaje...mnie tez strasznie wkurza takie gadanie w jakie to uklady faceci czy kobiety sie nie pakuja, jak to mezowie zdradzaja zony czy zakladaja sobie drugie rodziny...ale sa to slowa od osob ktore albo nie znaja takiego zycia albo tak naprawde nie wspieraja i nie popieraja swoich mezow narzeczonych chlopakow itp
ale sie rozpisalam


aha jeszcze cos, Emancypantka piszesz ze obcym latwiej sie zwierza, a pozniej piszesz ze obca baba bylas, ale po 5 latach wspolpracy troche sie zzylo... jedno przeczy drugiemu niestety...

Edytowane przez marta2801
Czas edycji: 2010-08-17 o 12:59
marta2801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 13:13   #204
emancypantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 318
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

aha jeszcze cos, Emancypantka piszesz ze obcym latwiej sie zwierza, a pozniej piszesz ze obca baba bylas, ale po 5 latach wspolpracy troche sie zzylo... jedno przeczy drugiemu niestety...[/QUOTE]


Obca w sensie, że żadne zażyłości społeczne mnie z nimi nie łączą, ani więzy krwi... Nie znam ich rodzin ich żon, dzieci... wiedziałam jednak skąd pochodzą i jaki maja sposób na życie... przez 5 lat współpracy czesto zdarzały się chwile na takie zwierzenia ze strony kierowców. I Tak jak blondi pisze, że nie zna kierowcy który by nie zdradził tak samo ja NIE ZNAM !! Czy młody czy stary.... w sio równo... To samce

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
daruj sobie,bo co post to się pogrążasz
wszyscy ci się zwierzają .powinnaś otworzyć gabinet z poradami sexuologicznymi .

mój znajomy chodzi do agencji,żeby się wyżalić
No własnie o to chodzi, że się zwierzają.... i nie ukrywam, że nie rzadko miałam propozycje tego typu od tych rzekomo kochających, uczciwych samców dla których liczy się tylko rodzina... brzydze sie takimi....

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jeśli tak twierdzisz,to edytuj ten post, w którym napisałaś,że wszyscy i zamilknij

W mojej opini także wszyscy z którymi miałam styczność czyli okolo 400 kierowców dostawców towary do marketów NA TERENIE POLSKI mieli za sobą skok w bok, albo mają w terenie kochanki :brzyda l:

ps. Z wykształcenia jestem psychologiem ale wtedy jeszcze nie bylam, byłam w trakcie studiów zaocznych o kierunku psychologia, specjalnosc nieistotna tutaj

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

[QUOTE=karim;21419547]oj dziewczyny dziewczyny co tu za naskakiwanie na siebie miałyśmy sobie pomagać a nie pogrążać się nawzajem powiem tak do emancypantki i blondi każdy sadzi według siebie wiec widocznie tak robicie ze mówicie ze każdy kierowca zdradza......... przecież kobiety tez zdradzają a wogle uczepiłyście się zawodu kierowcy nie wiem dlaczego?ja dożo razy przeprowadzałam rozmowy z moim mężem i wiem ze nie ma nikogo liczy się rodzina i tyle oczywiście są wyjątki ale to młodzi kierowcy co jeszcze zon nie maja to mogą się rozerwać ale większość takich nie jest wiem tez z własnego doświadczenia jak nie raz stałam z moim na pauzie i jakiś kolega podszedł oni tez tęsknią i bardzo kochają wcale im nie w głowie jakieś podrywy czy flirty

hmmmmmmmmmmmmmmmmm

no niestety przy żonie swojej czy żonie kolegi trzeba udwać kochającego męża, solidarność plemników.

Jak zapytasz kiedyś męża tak dyskretnie o to czy jego jakis kolega ma gdzies jakas kochanke.... albo czy miał jakąś przygodną znajomość odrazu zacznie Tobie opowiadać ekscesy z życia kolegi..... a po opowieściach zapytany Kochanie a mnie byś zdradzil?/ Oczywiście kochanie, że nie przeciez Cie bardzo kocham i jestes dla mnie najważniejsza....

Dziewczyny pisze Po raz kolejny, że nie miałam zamiaru tu nikogo dołować ani głupot wkręcać jak to któraś napisała wyżej... Poprostu chciałam rozwinąć ten temat i ożywić dyskusję..... a w konsekwencji tej dyskusji dojść do wniosków... na temat dwulicowośći mężczyzn... bo niestety jest to coraz częstszym zjawiskiem społecznym wsród mężżczyzn... i do tej grupy zaliczają się kierowcy oczywiscie miedzy innymi
__________________
emancypantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 13:39   #205
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez emancypantka Pokaż wiadomość
d..

W mojej opini także wszyscy z którymi miałam styczność czyli okolo 400 kierowców dostawców towary do marketów NA TERENIE POLSKI mieli za sobą skok w bok, albo mają w terenie kochanki :brzyda l:


no niestety przy żonie swojej czy żonie kolegi trzeba udwać kochającego męża, solidarność plemników.

Jak zapytasz kiedyś męża tak dyskretnie o to czy jego jakis kolega ma gdzies jakas kochanke.... albo czy miał jakąś przygodną znajomość odrazu zacznie Tobie opowiadać ekscesy z życia kolegi..... a po opowieściach zapytany Kochanie a mnie byś zdradzil?/ Oczywiście kochanie, że nie przeciez Cie bardzo kocham i jestes dla mnie najważniejsza....

Dziewczyny pisze Po raz kolejny, że nie miałam zamiaru tu nikogo dołować ani głupot wkręcać jak to któraś napisała wyżej... Poprostu chciałam rozwinąć ten temat i ożywić dyskusję..... a w konsekwencji tej dyskusji dojść do wniosków... na temat dwulicowośći mężczyzn... bo niestety jest to coraz częstszym zjawiskiem społecznym wsród mężżczyzn... i do tej grupy zaliczają się kierowcy oczywiscie miedzy innymi
amen
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 13:59   #206
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Tak bo spocony chlop, ktory jezdzi tirem o niczym innym nie marzy, tylko o tym jak przeleciec panienke.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:07   #207
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

mysli, ale chyba tylko o tym by zasnac obudzic sie dojechać, załądować i wrócic jak najszybciej do domu
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:40   #208
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
emancypantka;21427676]



No własnie o to chodzi, że się zwierzają.... i nie ukrywam, że nie rzadko miałam propozycje tego typu od tych rzekomo kochających, uczciwych samców dla których liczy się tylko rodzina... brzydze sie takimi....
chyba masz traume ,bo ktoś cię zdradził
jako pseudo psycholog powinnaś wiedzieć,że aby uwieść na sex kobietę nie mówi się o żonie w domu i gromadce dzieci na utrzymaniu.
słabiutkie te twoje argumenty


Cytat:
W mojej opini także wszyscy z którymi miałam styczność czyli okolo 400 kierowców dostawców towary do marketów NA TERENIE POLSKI mieli za sobą skok w bok, albo mają w terenie kochanki :brzyda l:

ps. Z wykształcenia jestem psychologiem ale wtedy jeszcze nie bylam, byłam w trakcie studiów zaocznych o kierunku psychologia, specjalnosc nieistotna tutaj
chyba musiałaś ściągać na lekcjach

a ja jestem modelką i miss polski


Cytat:
no niestety przy żonie swojej czy żonie kolegi trzeba udwać kochającego męża, solidarność plemników.

Jak zapytasz kiedyś męża tak dyskretnie o to czy jego jakis kolega ma gdzies jakas kochanke.... albo czy miał jakąś przygodną znajomość odrazu zacznie Tobie opowiadać ekscesy z życia kolegi..... a po opowieściach zapytany Kochanie a mnie byś zdradzil?/ Oczywiście kochanie, że nie przeciez Cie bardzo kocham i jestes dla mnie najważniejsza....
daruj sobie pani psycholog

Cytat:
Dziewczyny pisze Po raz kolejny, że nie miałam zamiaru tu nikogo dołować ani głupot wkręcać jak to któraś napisała wyżej...
jasne,chciałaś nawracać
Cytat:
Poprostu chciałam rozwinąć ten temat i ożywić dyskusję
.
ożywilaś dyskusję i nie zapomnij następnym razem wspomnieć,że holendreskie starsze panie płaca za sex,a wiesz to od TmargoT z wizazu,a nie od kolegi tirowca

Cytat:
.... a w konsekwencji tej dyskusji dojść do wniosków... na temat dwulicowośći mężczyzn... bo niestety jest to coraz częstszym zjawiskiem społecznym wsród mężżczyzn... i do tej grupy zaliczają się kierowcy oczywiscie miedzy innymi
to sa twoje wnioski .zawsze możesz do swoich notatek dołączyć takie zawody ,jak taksówkarzy (nadmiar wolnego czasu i częste wyjazdy),lekarzy(widzą nagie pacjentki i mają piękny personel pielegniarek),nauczycieli (pewnie tam rozwija się pedofilia) policjantów(tam pewnie jest przewaga sadystów),oraz wiele innych zawódów,którym sprzyja przebywanie z innymi ludźmi,a ornitolodzy ,weterynarze i rolnicy to już zboczenie ze zwierzętami,bo mają najlepszy do nich dostęp
ode mnie EOT-żal pisac do takich główpich argumentów

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kizia Mizia19 Pokaż wiadomość
mysli, ale chyba tylko o tym by zasnac obudzic sie dojechać, załądować i wrócic jak najszybciej do domu
ale co my głupie wiemy o życiu.tirowiec o niczym nie marzy,tylko,żeby sobie zamoczyć

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-08-17 o 14:41
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:46   #209
emancypantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 318
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Tak bo spocony chlop, ktory jezdzi tirem o niczym innym nie marzy, tylko o tym jak przeleciec panienke.

a myślisz, że faceci Tirowcy tylko jadą i nigdy się nie zatrzymują?? a choćby czekająć na załadunek tudzież rozładunek to co robią?? jakkolwiek urozmaicaja sobie czas bo ich ten czas postoju do szału doprowadza. a Po drugie to myślisz, że taki facet myśli o tym ze jest spocony... mylisz się;-| przecież ciężko pracuje a wiadomo, że jazda za kierowcią wiąże się z tym, że musi mieć oczy jak to się mówi do okoła głowy... ciężki zawód.
__________________
emancypantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:50   #210
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Życie z kierowcą TIRa

Cytat:
Napisane przez emancypantka Pokaż wiadomość
a myślisz, że faceci Tirowcy tylko jadą i nigdy się nie zatrzymują?? a choćby czekająć na załadunek tudzież rozładunek to co robią?? jakkolwiek urozmaicaja sobie czas bo ich ten czas postoju do szału doprowadza. a Po drugie to myślisz, że taki facet myśli o tym ze jest spocony... mylisz się;-| przecież ciężko pracuje a wiadomo, że jazda za kierowcią wiąże się z tym, że musi mieć oczy jak to się mówi do okoła głowy... ciężki zawód.
dobrze,że ty wiesz co robią.jesteś najbardziej poinformowaną osobą tu na forum.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 21:44:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.