Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-20, 14:37   #841
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez lucky_201 Pokaż wiadomość
No chyba oczywiście, że należałoby się zaprezentować w stroju jakże ważnym zresztą

A ja mam dylemat co do biustonosza :/ ponieważ mam wszyty jakiś w suknie....

Ho ho ho to byście miały co oglądać, bo jak pod suknią ślubną będę mieć tylko wspomniane majtasy i pończochy

Stanika brak, bo wszyty w suknię- co mnie niezmiernie cieszy póki co, a zobaczymy jak się sprawdzi w zabawie
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:38   #842
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez lucky_201 Pokaż wiadomość
No cóż musze być szczera PIĘKNA Suknia jak najbardziej w moim stylu. Rzeczywiście wygląda na białą, lub perłowa, ale wiadomo- te nasze aparaty A tył?? Czy jakis tren jest??
Welon też sliczny- idealnie sie komponuje z całością, sama się nad takim zastanawiałam, ale z racji "strojnej" sukni wybrałam gładki.
A zapytam- jaką masz haleczke do sukni?? tzn. ile kołeczek
Tył jest bez trenu, suknia jest na halce z dwoma kołami.

Cytat:
Napisane przez didrotka Pokaż wiadomość
batkab mysle ze arnama ma tu racje ksztalt jest ladny bardzo ale ja bym dodala ta koronke (szczegolnie ze tak Ci sie podoba) co masz na welonie np przy lini biustu albo na samym dole takim paseczkiem z koronki bym wykonczyla ladnie wspolgraloby z welonem i bylaby ciekawsza choc i tak jest ladna
yyyyyyyyy nie wiem moze ja jestem czepialska ale wydaje mi sie ze dekolt masz nie rowny to znaczy jakby jedna miseczka (tzn zakonczenie jej) byla bardziej zaokreglona a druga bardziej splaszczona nie wiem moze mam zly wzrok ale masz bardzo ladna linie ramion
Suknia z założenia miała być prosta. Koronka miała być tylko na welonie, ja taka minimalistka jestem W pierwotnej wersji pasek z koronki miał być pod biustem Ale wybrałam górę z zakładkami i koronka już nijak nie pasowała. Na dół koronka również nie byłaby dobra, bo choć tego nie widać, marszczenia na boku są dosyć obfite.

Co do dekoltu, oczy masz bardzo dobre Suknię mierzyłam na szybko, więc jest trochę krzywo założona Co z resztą wydać z tyłu.
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:41   #843
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Ho ho ho to byście miały co oglądać, bo jak pod suknią ślubną będę mieć tylko wspomniane majtasy i pończochy

Stanika brak, bo wszyty w suknię- co mnie niezmiernie cieszy póki co, a zobaczymy jak się sprawdzi w zabawie
Ja też mam wszyty stanik Parę gorszy w kieszeni zostanie
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:42   #844
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Tył jest bez trenu, suknia jest na halce z dwoma kołami.



Suknia z założenia miała być prosta. Koronka miała być tylko na welonie, ja taka minimalistka jestem W pierwotnej wersji pasek z koronki miał być pod biustem Ale wybrałam górę z zakładkami i koronka już nijak nie pasowała. Na dół koronka również nie byłaby dobra, bo choć tego nie widać, marszczenia na boku są dosyć obfite.

Co do dekoltu, oczy masz bardzo dobre Suknię mierzyłam na szybko, więc jest trochę krzywo założona Co z resztą wydać z tyłu.

Piękne wiązanie gorsetu i jakie gładkie plecki... pozazdrościć
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:43   #845
lucky_201
Raczkowanie
 
Avatar lucky_201
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 147
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Ho ho ho to byście miały co oglądać, bo jak pod suknią ślubną będę mieć tylko wspomniane majtasy i pończochy

Stanika brak, bo wszyty w suknię- co mnie niezmiernie cieszy póki co, a zobaczymy jak się sprawdzi w zabawie
No to super- nie jestem sama, chce kupic jakis biustonosz na wszelki wypadek (najwyżej będę zakładać w trakcie wesela) ale generalnie na pierwszy rzut wyskakuje bez

A jak dziewczynki planujecie swój panieński??
lucky_201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:51   #846
didrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

batkab to drugie zdjecie jeszcze mnie utwierdzilo ze ladniutka suknia, ja tylko tak glosno pomyslalam co bym w niej dodala no ale wtedy to juz by byla moja
__________________
Życie jest piękne... jeśli umiesz z niego brać...
didrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:58   #847
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez lucky_201 Pokaż wiadomość
N\

A jak dziewczynki planujecie swój panieński??
Ja juz po bo był robony z róznych wzgledó na 4 tygonie przed śłubem i było ekstra. Jak świadkowa sie sprawdzi tak na weselu jak panieński zorganizowała to ją ozłocę chyba. Było super, chyba z 11 bab które znam od lat, w tym nawet moja siostra zostawiła mężowi i teściowej 3 dzieci i przyjechała z Krakowa
kolorowe driny i balanga do 5 rano
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 15:16   #848
flawless
Raczkowanie
 
Avatar flawless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Widzę że udało mi się wpradzić mały zamęt i dyskusję na forum, w reszcie jakieś ożywienie
Dziękuję Wam dziewczyny za opinie
Materiał to satyna. Ciągle podkreślałam ze jest standardową suknią, bez szczególnych walorów, w sensie ekstrawagancji czy udziwnień. Będę standardową Panną młodą
Może powinnam się bardziej postarać robiąc zdjęcie, bo mnie też na nim zupełnie się nie podoba, ale już trudno
Nie Wam się ma podobać, lecz mi i TŻtowi A ja jestem nią zachwycona, z resztą już pisałam o swoich emocjach, podczas jej powstawania, więc jeśli spodziewałyście się cudu, to ja właśnie tak ją odbieram
I rodzinka zachwycona, a przecież wiem że nie udają, bo ich znam
Arnama nie nazwałbym Twojej sukni standardowej, już prędzej suknię izzie. Ta suknia jest bogata, do tego z trenem i się dziwnie na tych zdjęciach świeci.... wszystko ok poza tym świeceniem mi się bardzo podoba
Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Pochwalę się i ja Wczoraj odebrałam suknię i welon. Zdjęcia robione wczoraj o 23, więc z lampą (stąd taki błysk materiału). Suknia jest jest jeszcze dobrze ułożona i przede wszystkim nie jest związana z tyłu na maxa. Jest ekri, choć wygląda na białą ( w rzeczywistości nie jestem aż tak bardzo opalona )Możecie się teraz popastwić
nie wiem dlaczego, bardziej mi sie podobała wersja jeszcze niewykończona z przymiarki (może zdjęcie było inne). Ale bardzo Ci w niej ładnie! Dlaczego ktoś miałby się pastwić??
flawless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:25   #849
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez flawless Pokaż wiadomość
Arnama nie nazwałbym Twojej sukni standardowej, już prędzej suknię izzie. Ta suknia jest bogata, do tego z trenem i się dziwnie na tych zdjęciach świeci.... wszystko ok poza tym świeceniem mi się bardzo podoba

nie wiem dlaczego, bardziej mi sie podobała wersja jeszcze niewykończona z przymiarki (może zdjęcie było inne). Ale bardzo Ci w niej ładnie! Dlaczego ktoś miałby się pastwić??

Asz dziękuję, dziękuję, dla mnie standardowa to właśnie taka, w sensie kształtu itp, bogata to już inna kategoria bo suknia może być skromna lub bogata a to już inne kryterium, ale ja to sobie wszystko inaczej dzielę, nawet TŻ się zawsze z tego śmieje
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:43   #850
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez didrotka Pokaż wiadomość
batkab to drugie zdjecie jeszcze mnie utwierdzilo ze ladniutka suknia, ja tylko tak glosno pomyslalam co bym w niej dodala no ale wtedy to juz by byla moja
Góra miała być zrobiona na wzór pierwszej sukni i wtedy miała być z taśmą z koronki albo aplikacją pod biustem Ale zmieniła mi się wizja

Cytat:
Napisane przez flawless Pokaż wiadomość
nie wiem dlaczego, bardziej mi sie podobała wersja jeszcze niewykończona z przymiarki (może zdjęcie było inne). Ale bardzo Ci w niej ładnie! Dlaczego ktoś miałby się pastwić??
Zdjęcia z przymiarki są w zupełnie innym świetle (dzienne) i dlatego wyglądają zupełnie inaczej.

Powinnam dostać bana na wszelkie strony o tematyce ślubnej, bo im wiecej sukni ślubnych oglądam to tym bardziej zaczynam krytyczniej patrzeć na moją A przecież nie tak dawno byłam w niej zakochana
Ale wiem, nie ja jedna mam ten problem
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:59   #851
didrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

batkab zarabiscie mi sie podoba gora ale mysle ze to raczej dlatego ze tak swietnie jest dopasowana do Ciebie! no rzeczywiscie ten paseczek pod biustem w twojej wizji nie pasuje ale moze nad biustem na lini brzegu w sumie nie widze roznicy z przymiarki a teraz sukienka sie fajnie prezentuje w roznych warunkach i o to chodzi a co dopiero jak dojdzie makijaz bukiet fryzurka i wiadomo usmiech!
__________________
Życie jest piękne... jeśli umiesz z niego brać...
didrotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 17:03   #852
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez didrotka Pokaż wiadomość
batkab zarabiscie mi sie podoba gora ale mysle ze to raczej dlatego ze tak swietnie jest dopasowana do Ciebie! no rzeczywiscie ten paseczek pod biustem w twojej wizji nie pasuje ale moze nad biustem na lini brzegu w sumie nie widze roznicy z przymiarki a teraz sukienka sie fajnie prezentuje w roznych warunkach i o to chodzi a co dopiero jak dojdzie makijaz bukiet fryzurka i wiadomo usmiech!
Mierzyłam suknie z różnymi ,,wersjami,, góry. I choćby nie wiem jak piękny był dół to prosta góra psuła efekt. Nie jestem wysoka i raczej drobna i dekolt w serduszko optycznie mnie wydłużał, no i pięknie podkreślał dekolt i szyję Przy prostym dekolcie absolutnie nie było tego efektu. Dlatego zrezygnowałam z pierwotnej wersji góry z prostym dekoltem i koronką. A na brzegu nie chciałam koronki, bo drapała mnie w okolicy pach
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:00   #853
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

I co tu tak zamarło?
Mozę wkleić Wam jeszcze jakieś zdjęcie?
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:12   #854
lucky_201
Raczkowanie
 
Avatar lucky_201
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 147
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Szum na forum się robi jak się chce kogoś pochwalić, albo obsmarowac hihi
lucky_201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:22   #855
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

To też właśnie pytam, czy może jeszcze coś mojego, 'pięknego' Wam pokazać znów będzie szumiało ile wlezie
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:46   #856
lucky_201
Raczkowanie
 
Avatar lucky_201
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 147
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
To też właśnie pytam, czy może jeszcze coś mojego, 'pięknego' Wam pokazać znów będzie szumiało ile wlezie
To co masz jeszcze w zanadrzu Chyba nie masz wyjścia i musisz pokazac majtasy
lucky_201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:49   #857
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Batkab super!
Arnama pokaż majty.
__________________
wisienka na torcie

Edytowane przez Ariena
Czas edycji: 2010-08-20 o 20:51
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:56   #858
yharida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez natalontko Pokaż wiadomość
Cos w tym stylu, nie bedzie dokladnie taka sama, poniewaz bede miala szyta przez mame i beda male przerobki, niestety nie ma takiej sukni w internecie wiec ciezko ja pokazac
Material mam juz zamowiony

Załącznik 3271829
Kochana jezeli moge Ci cos doradzic: niech mama nie szyje Ci sukni,podobno to zle wrozy pannie molodej w przyszlosci ;/ Moze lepiej niech ktos inny Ci uszyje??!! Pozdraiwam cieplo i zycze szczescia
yharida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 21:16   #859
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez yharida Pokaż wiadomość
Kochana jezeli moge Ci cos doradzic: niech mama nie szyje Ci sukni,podobno to zle wrozy pannie molodej w przyszlosci ;/ Moze lepiej niech ktos inny Ci uszyje??!! Pozdraiwam cieplo i zycze szczescia
eeee to jakies zabobony jak by moja mama umiala szyc to juz by moja suknia dawno na wieszaku wisiała
a tak pozatym to dziewczyny wy juz macie wszystko dograne? kamerzysta,fotograf,orkie stra??? ja to sie zebrac nie moge zeby omawiac z nimi szczegoly
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 21:19   #860
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Góra miała być zrobiona na wzór pierwszej sukni i wtedy miała być z taśmą z koronki albo aplikacją pod biustem Ale zmieniła mi się wizja



Zdjęcia z przymiarki są w zupełnie innym świetle (dzienne) i dlatego wyglądają zupełnie inaczej.

Powinnam dostać bana na wszelkie strony o tematyce ślubnej, bo im wiecej sukni ślubnych oglądam to tym bardziej zaczynam krytyczniej patrzeć na moją A przecież nie tak dawno byłam w niej zakochana
Ale wiem, nie ja jedna mam ten problem
Piękna całkowicie w moim stylu, czyli minimalistycznie

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
eeee to jakies zabobony jak by moja mama umiala szyc to juz by moja suknia dawno na wieszaku wisiała
a tak pozatym to dziewczyny wy juz macie wszystko dograne? kamerzysta,fotograf,orkie stra??? ja to sie zebrac nie moge zeby omawiac z nimi szczegoly
Ja mam w ten sam dzień co i Ty i mam wszystko dograne, tzn TŻet dzwonił w tym tygodniu wszędzie i się dziwili, że dzwoni, bo przecież oni pamiętają i sami będą dzwonić na tydzień przed weselem a jutro jedziemy ustalić menu to się Wam może jutro pochwale, co żeśmy wybrali

Dzwoniłam dziś do salonu zapytać się co z moją kiecą, bo jeszcze jej na oczy nie widziałam (zamawiałam 4 miesiące teamu chyba..) i jeszcze jej nie ma trochę się niepokoję...niby babka mówiła, że spoko, żebym się nie denerwowała, ona się dowie kiedy dokładnie będzie i zadzwoni, ale mimo to się trochę stresuję ech
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 21:25   #861
lucky_201
Raczkowanie
 
Avatar lucky_201
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 147
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
eeee to jakies zabobony jak by moja mama umiala szyc to juz by moja suknia dawno na wieszaku wisiała
a tak pozatym to dziewczyny wy juz macie wszystko dograne? kamerzysta,fotograf,orkie stra??? ja to sie zebrac nie moge zeby omawiac z nimi szczegoly
Ja też mam tego dnia co Ty, kamerzysta ma dzwonic jeszcze tydz. przed, foto ustalone, orkiestra jak najbardziej- tylko pierwszy taniec... nie mozemy sie zdecydowac na utwór, do odbioru mamy jeszcze obrączki (ale już sa gotowe), jeszcze tylko strój na poprawiny i....... heh zabrzmi śmieszne, ale mnie troszeczke to stresuje- spowiedź
lucky_201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 21:47   #862
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Lensss Pokaż wiadomość
Piękna całkowicie w moim stylu, czyli minimalistycznie

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------


Ja mam w ten sam dzień co i Ty i mam wszystko dograne, tzn TŻet dzwonił w tym tygodniu wszędzie i się dziwili, że dzwoni, bo przecież oni pamiętają i sami będą dzwonić na tydzień przed weselem a jutro jedziemy ustalić menu to się Wam może jutro pochwale, co żeśmy wybrali

Dzwoniłam dziś do salonu zapytać się co z moją kiecą, bo jeszcze jej na oczy nie widziałam (zamawiałam 4 miesiące teamu chyba..) i jeszcze jej nie ma trochę się niepokoję...niby babka mówiła, że spoko, żebym się nie denerwowała, ona się dowie kiedy dokładnie będzie i zadzwoni, ale mimo to się trochę stresuję ech
ja mam to samo z suknia...na oczy jej nie widzialam tzn ona sie dopiero szyc zaczela no ale mam wizyte we wtorek ale czego sie mam spodziewac to nie wiem
u nas jeszcze trzeba omowic dokladnie z kamerzysta,fotografem,ork iestra, zamowic dokladnie ciasta i wybrac tort, noi jutro kupic garniak i buty dla TŻta
pewnie jeszcze kupa spraw ale teraz nie pamietam

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lucky_201 Pokaż wiadomość
Ja też mam tego dnia co Ty, kamerzysta ma dzwonic jeszcze tydz. przed, foto ustalone, orkiestra jak najbardziej- tylko pierwszy taniec... nie mozemy sie zdecydowac na utwór, do odbioru mamy jeszcze obrączki (ale już sa gotowe), jeszcze tylko strój na poprawiny i....... heh zabrzmi śmieszne, ale mnie troszeczke to stresuje- spowiedź
my wybralismy jednak http://www.youtube.com/watch?v=2Xn7dNhW7fY tylko skrocic musimy tak do 3 minut chociaz hehehe a do spowiedzi to tez cie rozumiem tez sie boje choc przy pierwszej poszlo szybko i gładko
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 21:53   #863
lucky_201
Raczkowanie
 
Avatar lucky_201
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 147
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Piękna jest ta piosenka, ale moje Kochanie chce coś polskiego.
My jeszcze nie bylismy u spowiedzi, bo dopiero po zapowiedziach mamy iść na pierwszą.
lucky_201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 23:33   #864
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

To macie tu Dziewczynki wersję testową moich ślubnych pazurków Popastwcie się trochę

A tak szczerze to jestem załamana. Kupiłam żele z innej firmy i są beznadziejne kamuflaż nie kryje... długo schną a i tak są lepkie

Nad tym co widzicie siedzałam dobre kilka godzin, bo testowałam rózne wersje jak tu prosto zrobić french: naklejki z Rossmana (beznadzieja), tipsy białe końcówki( horror) w reszcie pomalowałam odręcznie białym lakierem, dodałam po 2 małe cyrkonie na dwa palce, żeby nie było za pusto...
Ciekawe jak się to będzie trzymać, ten mix
choć bliższa jestem wersji, by ślubne zrobić po prostu mleczne, bez żadnych końcówek, a co najwyżej jakaś mała ozdoba.
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 00:16   #865
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
eeee to jakies zabobony jak by moja mama umiala szyc to juz by moja suknia dawno na wieszaku wisiała
a tak pozatym to dziewczyny wy juz macie wszystko dograne? kamerzysta,fotograf,orkie stra??? ja to sie zebrac nie moge zeby omawiac z nimi szczegoly
My jeszcze nie mamy dograne. Z fotografrm mamy się spotkać niby tydzień przed ślubem, do DJ musimy zadzwonić. Kamerzysta dograny.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 01:02   #866
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Arnama suknie ślubne są wyjątkowo niefotogeniczne, gdy zdjęcia robi amator byle jakim pstrykaczem Wrzuć fotki zrobione przy świetle dziennym. Jestem pewna, że suknia będzie zupełnie inaczej wyglądała

Pochwalę się i ja Wczoraj odebrałam suknię i welon. Zdjęcia robione wczoraj o 23, więc z lampą (stąd taki błysk materiału). Suknia jest jest jeszcze dobrze ułożona i przede wszystkim nie jest związana z tyłu na maxa. Jest ekri, choć wygląda na białą ( w rzeczywistości nie jestem aż tak bardzo opalona )

Ale co mnie martwi, jakoś nie podoba mi się tak bardzo jak po ostatniej przymiarce, choć nic w fasonie się absolutnie nie zmieniło
Za to welon jest piękny Tiul opalizujący i pięknie mieniąca się koronka z takimi przeźroczystymi cekinami i perełkami

Możecie się teraz popastwić
Mi się podoba Chyba mamy sukienki z tego samego materiału

Cytat:
Napisane przez lucky_201 Pokaż wiadomość
Piękna jest ta piosenka, ale moje Kochanie chce coś polskiego.
My jeszcze nie bylismy u spowiedzi, bo dopiero po zapowiedziach mamy iść na pierwszą.
O matko przebrnełam przez wszystkie postydyskusja niezła ale po to jest forum- nie tylko sie chwali kogos czy cos- nie zawsze nam sie wszystko musi podobać
My wybraliśmy nową piosenkę Kombii- zaczaruj mnie...Tak jak pisze Lucky_01 coś polskiego Słowa piosenki są super,zachęcam do posłuchania
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 07:10   #867
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

To już dziś...Nasz wielki dzień.........My wybraliśmy piosenke.Natali Kukulskiej i Piaska-Jesteś blisko mnie.
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 07:39   #868
flawless
Raczkowanie
 
Avatar flawless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Czy którejś z Was udało się rozchodzić buty z satyny????
flawless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 10:51   #869
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez flawless Pokaż wiadomość
Czy którejś z Was udało się rozchodzić buty z satyny????
Oddaj do rozbicia do szewca. Moim bucikom to pomogło bardzo
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 14:13   #870
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Nasz wielki dzień 25.06.2011 a oto suknia, którą na siebie założę
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.