Czy któraś wstrzykiwała sobie botox? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 16:49   #1
maria34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3

Czy któraś wstrzykiwała sobie botox?


Sama nie mogę się zdecydować, mam 31 lat i moja zmarszczki mimiczne są stanowczo zbyt widoczne. jak wyglądał zabieg w waszym odczuciu, ?jestem pewna że któraś z tutejszych forumowiczek mu się poddała , podstawowe informacje znalazłam na http://www.botox.org.pl ale mimo wszystko to nie są wiadomości z pierwszej ręki

Edytowane przez maria34
Czas edycji: 2010-05-11 o 18:10
maria34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 08:26   #2
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Czy któraś wstrzykiwała sobie botox?

Tak, ja wstrzykiwałam sobie botox w Krakowie już wiele razy. Zabieg - rewelacja. Bardzo szybki, po znieczuleniu emlą bezbolesny a efekt super. Można by nazwać "porażający". Botox zupełnie zlikwidował mi kurze łapki i zmarszczki poziome na czole. Jak sie wahasz - to przestań. Warto sie ostrzyknąć.
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 10:20   #3
wronka147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy któraś wstrzykiwała sobie botox?

Cytat:
Napisane przez Sabrineczka Pokaż wiadomość
Tak, ja wstrzykiwałam sobie botox w Krakowie już wiele razy. Zabieg - rewelacja. Bardzo szybki, po znieczuleniu emlą bezbolesny a efekt super. Można by nazwać "porażający". Botox zupełnie zlikwidował mi kurze łapki i zmarszczki poziome na czole. Jak sie wahasz - to przestań. Warto sie ostrzyknąć.
Od kiedy mozna zaczac, tzn od jakiego wieku, moze wiesz? Nie mialas czegos w rodzaju "sparalizowanej" twarzy? Wiesz o co mi chodzi, zawsze sie z tego smieja w filamch, ze ktos mial botox i nie widac,ze jest zly czy cos w tym rodzaju a moze to bujda!!! Mam 31 lat od dawna mysle o botoksie, na poczatku planowalam na 40tke...ale moze warto juz teraz? Ile kosztuje taki zabieg w polsce?
wronka147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 08:11   #4
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Czy któraś wstrzykiwała sobie botox?

Cytat:
Napisane przez wronka147 Pokaż wiadomość
Od kiedy mozna zaczac, tzn od jakiego wieku, moze wiesz? Nie mialas czegos w rodzaju "sparalizowanej" twarzy? Wiesz o co mi chodzi, zawsze sie z tego smieja w filamch, ze ktos mial botox i nie widac,ze jest zly czy cos w tym rodzaju a moze to bujda!!! Mam 31 lat od dawna mysle o botoksie, na poczatku planowalam na 40tke...ale moze warto juz teraz? Ile kosztuje taki zabieg w polsce?
Wiesz co. Ja miałam pierwszy botox dość późno bo przed 40-tką. Ale moja 15 lat młodsza siostra już się ostrzykuje a ma 30 lat. Po prostu ma mocną mimikę a to jest wskazanie do botoksu.
Absolutnie nie ma porażenia twarzy. Wszyscy zawsze zauważają, że jestem bardziej "wypoczęta" po podaniu botoxu, nic więcej. Efekt jest boski. Po prostu już jest fanka botoxu.
Pozdrawiam
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 11:10   #5
wronka147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy któraś wstrzykiwała sobie botox?

Cytat:
Napisane przez Sabrineczka Pokaż wiadomość
Wiesz co. Ja miałam pierwszy botox dość późno bo przed 40-tką. Ale moja 15 lat młodsza siostra już się ostrzykuje a ma 30 lat. Po prostu ma mocną mimikę a to jest wskazanie do botoksu.
Absolutnie nie ma porażenia twarzy. Wszyscy zawsze zauważają, że jestem bardziej "wypoczęta" po podaniu botoxu, nic więcej. Efekt jest boski. Po prostu już jest fanka botoxu.
Pozdrawiam
Wielkie dzieki za odpowiedz! Zaraz sobie poszukam gabinetu Cale szczescie ze sa takie zabiegi kosmetyczne...
pozdrawiam; milego dnia
wronka147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 20:57   #6
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Czy któraś wstrzykiwała sobie botox?

Cytat:
Napisane przez Sabrineczka Pokaż wiadomość
Tak, ja wstrzykiwałam sobie botox w Krakowie już wiele razy. Zabieg - rewelacja. Bardzo szybki, po znieczuleniu emlą bezbolesny a efekt super. Można by nazwać "porażający". Botox zupełnie zlikwidował mi kurze łapki i zmarszczki poziome na czole. Jak sie wahasz - to przestań. Warto sie ostrzyknąć.

Gdzie w Krakowie? I czy dużo płaciłaś? Bo w kilku punktach pytałam i są duże wahania cenowe
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 10:32   #7
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Czy któraś wstrzykiwała sobie botox?

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Gdzie w Krakowie? I czy dużo płaciłaś? Bo w kilku punktach pytałam i są duże wahania cenowe
Do despa
Chodzę w Krakowie już od dłuższego czasu do tej samej lekarki (dr Joanna Dziurda).
Ona teraz pracuje w MEDestetis (polecany jest teraz przez Newsweek'a w ostatnim dodatku).
Cena na stronie internetowej jest 30zł za jednostkę botoxu ale przy większej ilości jednostek są zniżki.
Ja płaciłam za kurze łapki i lwią zmarszczkę 1000zł a mam mocną mimikę.
Pozdrawiam serdecznie
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 23:08   #8
maria34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czy któraś wstrzykiwała sobie botox?

więc spróbuje , pojutrze wybiorę się do specjalisty.
maria34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:36   #9
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Czy któraś wstrzykiwała sobie botox?

Cytat:
Napisane przez wronka147 Pokaż wiadomość
Od kiedy mozna zaczac, tzn od jakiego wieku, moze wiesz? Nie mialas czegos w rodzaju "sparalizowanej" twarzy? Wiesz o co mi chodzi, zawsze sie z tego smieja w filamch, ze ktos mial botox i nie widac,ze jest zly czy cos w tym rodzaju a moze to bujda!!! Mam 31 lat od dawna mysle o botoksie, na poczatku planowalam na 40tke...ale moze warto juz teraz? Ile kosztuje taki zabieg w polsce?
Nie ma żadnych przeciwskazań co do wieku! Jeśli chodzi o twarz i zaburzenie ekspresji twarzy to mysle ze to mit! jeśli lekarz odpowiedniu zaaplikuje preparat w odpowiednich dawkach to twoja mimika nie bedzie wygladac jak zamrożona! wszystko w granicach zdrowego rozsądku także przeglądając czasopisma widzimy, lalki które obsesyjnie wykonują zabiegi i pożniej ich twarz przypomina maske! ale jak wczesniej wspomniałam wszytsko w granicach rozsądku! jesli chodzi o koszt to wiem że wachają sie np w Poznaniu są o wiele droższe zabigi niż w Luboniu. a korzystałam z kliniki Collagena i naprawde śmiało mogę polecić..z tego co pamiętam to koszt podsatwowej usługi wynosił 399
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 09:49   #10
dziuubek3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czy któraś wstrzykiwała sobie botox?

Witam, moja znajoma jest lekarka, wykonuje zabiegi medycyny estetycznej i poszukujemy 1/2osob do zabiegu botoxu (lwia bruzda, czolo, kurze lapki co kto woli). Lekarka zrobi to dla nas po naprawde korzystnej cenie, ale musimy jeszcze kogos znalezc zeby mozna bylo zakupic fiolke.
Cena ok 400 zl, warszawa
Robila mi juz czolo i jest super
kontakt: dziuubek@op.pl
dziuubek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.