Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-24, 11:17   #2221
brazowooka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Mi tak ni stąd ni zowąd przybył 1kg, jakim cudem nie wiem...

brazowooka30 jeśli możesz to podaj linki, chętnie poczytam
dukan.blox.pl
dukanowa.blox.pl
dukanforever.blogspot.pl
sliweczka.blox.pl

Dziewczyny mają naprawdę fajne przepisy - polecam!

Czyżbyś się jednak decydowała na Dukana?
brazowooka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:32   #2222
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Raczej tak.
Dzisiaj na śniadanie zjadłam dwie kanapki (ale nie chleba a tzw. weki) z twarożkiem wiejskim i pomidorem. Drugie śniadanie jogurt naturalny z musli. Na obiad zjem gotowany udek kurzy z musztardą a na kolację dwie kanapki z twarożkiem wiejskim i chudą wędlinką
Czyli samo białko. Identycznie jadłam wczoraj i spadło mi 300dkg.
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:37   #2223
brazowooka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Raczej tak.
Dzisiaj na śniadanie zjadłam dwie kanapki (ale nie chleba a tzw. weki) z twarożkiem wiejskim i pomidorem. Drugie śniadanie jogurt naturalny z musli. Na obiad zjem gotowany udek kurzy z musztardą a na kolację dwie kanapki z twarożkiem wiejskim i chudą wędlinką
Czyli samo białko. Identycznie jadłam wczoraj i spadło mi 300dkg.
O ja 300dkg zazdroszczę!!!!
Ale według mojej wiedzy to pomidor odpada, musli też no i ta weka też.
Zamiast pomidorka można jeść szczypiorek do serka wiejskiego do woli, albo cebulkę. Zamiast musli otręby pszenne albo owsiane (ale tylko 2 łyżki). Ale to nie ważne- bo skoro waga spadła to to jest najważniejsze!!!
brazowooka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:53   #2224
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez brazowooka30 Pokaż wiadomość
O ja 300dkg zazdroszczę!!!!
Ale według mojej wiedzy to pomidor odpada, musli też no i ta weka też.
Zamiast pomidorka można jeść szczypiorek do serka wiejskiego do woli, albo cebulkę. Zamiast musli otręby pszenne albo owsiane (ale tylko 2 łyżki). Ale to nie ważne- bo skoro waga spadła to to jest najważniejsze!!!
Myślę że tak drobna modyfikacja nie zaszkodzi, w sumie pomidor to sama woda a i tak niedługo sezon pomidorowy się skończy
Jedna kanapka weki na 10-15 kcal jedna kromka chleba 150 a te musli to mam musli fit, na opakowaniu jedna porcja to 45 kcal i ma bardzo dużo otrębów pszennych

Dzięki za te stronki, przepisy muszę na spokojnie wieczorem przejrzeć ale wyglądają smakowicie
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:57   #2225
brazowooka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Myślę że tak drobna modyfikacja nie zaszkodzi, w sumie pomidor to sama woda a i tak niedługo sezon pomidorowy się skończy
Jedna kanapka weki na 10-15 kcal jedna kromka chleba 150 a te musli to mam musli fit, na opakowaniu jedna porcja to 45 kcal i ma bardzo dużo otrębów pszennych

Dzięki za te stronki, przepisy muszę na spokojnie wieczorem przejrzeć ale wyglądają smakowicie
zgadzam sie ze wszystkim co napisałaś....chciałam tylko przestawić zasady Dukana jakby ktos chciał się wzorować to żeby wiedział że lekko zmodyfikowałaś.
Napisz jak waga jutro!
brazowooka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 13:46   #2226
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

A ja jestem na 2 dniu turbo. Jest ok. Brakuje mi produktow w gr III nie mam za bardzo co w nich zjesc
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 16:01   #2227
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cześć Dziewczyny Jestem dziś na 8 dniu turbo. Czuję się świetnie, chociaż jak patrzę na warzywa to już mi się niedobrze robi W piątek się zważę i powiem ile ubyło po 10 dniach, kiedy ostatni raz stosowałam turbo to było to 3,5kg

Przeglądając wątek rzuciła mi się w oczy jedna rzecz- za często się ważycie ! Skoki wagi są normalne, a Wy niepotrzebnie się demotywujecie... Ja zważyłam się przed dietą i zważę się po diecie, codzienne ważenie uważam za bezsensowne.
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 20:49   #2228
agnes6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 72
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Moze faktycznie to codzienne wazenie jest niepotrzebne ale mi tak jakos zostalo po dietetyku kiedy musialam 2 razy dziennie wysylac smsa z wagą ;] no ale wtedy mnie pilnowaly i sie trzymalam skrupulatnie diety To moze teraz Wy bedziecie mnie kontrolowac to tez bede wytrwala :P kurcze ktos taki by sie przydal...
Bo moj facet mi tylko marudzi ze tylko dietą zyje i skupiam sie tylko na tym.. no ale nie ma nic bardziej poprawiajacego humoru jak wstac rano i zobaczyc ze waga spadla, prawda? A jak sie ma dobry nastroj to wszystko jest w porzadku
__________________
68-67-66-65-64-63,4-62-61-60-59-58
agnes6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 21:16   #2229
brazowooka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Jestem dziś na 8 dniu turbo. Czuję się świetnie, chociaż jak patrzę na warzywa to już mi się niedobrze robi W piątek się zważę i powiem ile ubyło po 10 dniach, kiedy ostatni raz stosowałam turbo to było to 3,5kg

Przeglądając wątek rzuciła mi się w oczy jedna rzecz- za często się ważycie ! Skoki wagi są normalne, a Wy niepotrzebnie się demotywujecie... Ja zważyłam się przed dietą i zważę się po diecie, codzienne ważenie uważam za bezsensowne.
Może i racja, a raczej na pewno racja z tym ważeniem, ale mi tak zostało z Dukana. Tam trzeba było sie ważyć na początku żeby mieć wiekszą motywację i tak mi zostało....i tak już się ważę dzień w dzień od 3 miesięcy
brazowooka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 07:55   #2230
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Dziś 3 dzień, nie wiem czy wytrzymam. Ta glupia gr III a i II mnie zaczyna wkurzac
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 08:21   #2231
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

100dkg to dużo czy mało za jeden dzień
Ja już głupieję z tą wagą, raz spadnie ponad pół kg na dzień (tzn. spadało jeszcze dwa tygodnie temu) a teraz tak malutko
W takim tempie na Wielkanoc będę ważyła tyle ile sobie wymarzyłam
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 08:58   #2232
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Dziś 3 dzień, nie wiem czy wytrzymam. Ta glupia gr III a i II mnie zaczyna wkurzac
No co Ty, druga jest fajna Ale na widok warzyw to już mi się niedobrze robi.
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 09:04   #2233
niby_ja
Raczkowanie
 
Avatar niby_ja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 165
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

hej dziewczyny ! dzisiaj mój I dzien ONZ.
z turbo zrezygnowalam bo 6 posilków to za duzo jak na mnie.
na Dukanie bylam okolo 2 tyg, ale w ogole mi sie nie spodobał ! nie wolno bylo tam jesc owoców, warzyw ( w II turze) co bylo dla mnie neidopomyslenia !
mam nadzieje ze teraz po kilkakrotnym zaczynaniu diety ONZ wreszcie mi sie uda ! na sniadanie zjadlam jabłko i tak jestem najedzona ah
ja rowneiz waze sie codziennie rano-zaraz jak wstanę i to mnie bardzej motywuje gdy zobacze spadek nawet 200 dag !

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
No co Ty, druga jest fajna Ale na widok warzyw to już mi się niedobrze robi.

ja po diecie kopenhaskiej na ktorej nie wytrwałam oczywiscie ;d ale po niej, został mi tak okropny wstret do pomidorów i szpinaku ze jak spojze na nie to zbiera mnie na wymioty !
__________________

niby_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 09:27   #2234
brazowooka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Dziś 3 dzień, nie wiem czy wytrzymam. Ta glupia gr III a i II mnie zaczyna wkurzac
U mnie jak mam 2 grupę to króluje: serek wiejski z ketchupem bez cukru, kilka plasterków szynki wyłożonych na talerz, przykrytych serem zółtym 15%tłuszczu(w Norwegi to jest Light) i włożonych na chwile do mikrofalówki i pysznie rozpuszczonych polanych lekko ketchupem, albo orzeszki.
A grupa 3 to jest trochę z grzechami:bo wtedy jem sałatkę grecka (zakazana feta i troche oliwy )staram sie żeby nie było tego za dużo, ale zupełnie inaczej warzywka smakują, albo kolejny grzech kalafior z bułeczka i masełkiem.
Nie chciałabym zapeszać ale waga troszkę spada mimo tego grzeszenia . A warzywa żeby dostarczać niezbędnych witamin potrzebują trochę tłuszczu, wiec tak to sobie tłumacze. Lepsze takie grzeszki moim zdaniem niż tak jak niektóre dziewczyny pochłaniają ciastka, czekolady itp.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
100dkg to dużo czy mało za jeden dzień
Ja już głupieję z tą wagą, raz spadnie ponad pół kg na dzień (tzn. spadało jeszcze dwa tygodnie temu) a teraz tak malutko
W takim tempie na Wielkanoc będę ważyła tyle ile sobie wymarzyłam
Cassie24 kazdy spadek jest ważny i cenny. Wiem że fajnie jest zobaczyć 0,5 kg ale niestety tak już jest że raz jest 100gr a raz 1 kg. Ja po 3 miesiącach już do tego przywykłam i nauczyłam się cieszyc z każdego spadku bo gorzej jest jak waga rożnie wiec ciesz się póki masz z czego

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Dziewczyny jak robicie te paseczki ze spadkiem wagi na dole?
brazowooka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 09:53   #2235
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Musisz wejść w ustawienia swojego profilu i tam masz opcję podpis

Masz może jakąś stronę ze szczegółami Dukana? Chodzi mi o jakąś listę tych wszystkich grup co można a czego nie można jeść?

Edit:
Od kiedy zmieniłam na Dukana, zauważyłam że max przyrost wagi ciała w ciągu dnia to 300-400dkg. Na turbo i onz był to 1-1,5kg.
Bardzo mnie to zastanawia.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Już mam http://www.dieta-dukan.pl/fazaPierwsza.html
__________________
PTP 20 sierpnia 2015

Edytowane przez cassie24
Czas edycji: 2010-08-25 o 09:41
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 10:16   #2236
brazowooka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Musisz wejść w ustawienia swojego profilu i tam masz opcję podpis

Masz może jakąś stronę ze szczegółami Dukana? Chodzi mi o jakąś listę tych wszystkich grup co można a czego nie można jeść?

Edit:
Od kiedy zmieniłam na Dukana, zauważyłam że max przyrost wagi ciała w ciągu dnia to 300-400dkg. Na turbo i onz był to 1-1,5kg.
Bardzo mnie to zastanawia.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Już mam http://www.dieta-dukan.pl/fazaPierwsza.html
Kurcze nie moge znalesc tego podpisu....

Co do przyrostu wagi w ciagu dnia to nie mam pojecia czemuz tak sie dzieje.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Musisz wejść w ustawienia swojego profilu i tam masz opcję podpis

Masz może jakąś stronę ze szczegółami Dukana? Chodzi mi o jakąś listę tych wszystkich grup co można a czego nie można jeść?

Edit:
Od kiedy zmieniłam na Dukana, zauważyłam że max przyrost wagi ciała w ciągu dnia to 300-400dkg. Na turbo i onz był to 1-1,5kg.
Bardzo mnie to zastanawia.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Już mam http://www.dieta-dukan.pl/fazaPierwsza.html
Kurcze nie moge znalesc tego podpisu....

Co do przyrostu wagi w ciagu dnia to nie mam pojecia czemuz tak sie dzieje.


A tak wogóle to zapomniałam się pochwalić ,że mam dzisiaj ostatni 10 dzień Turbo (spadło 0,9kg) ale byłam przed Turbo jeszcze 2 dni na podstawowej ONZ(spadło 0,6kg) i razem w 12 dni mam -1,5 kg Jestem mega szczęśliwa bo już prawie osiągnęłam swój cel, dziś było 58,3kg A mój cel to 58 kg !!!!!

I teraz nie wiem czy od nowa zacząć Turbo czy Dukana? Do wakacji mam jeszcze 5 dni. Co radzicie?
brazowooka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 15:28   #2237
agnes6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 72
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

brazowooka30 - gratulacje! zostalo tylko 300 g czyli pukus podobno jak sie konczy diete i stabilizuje (je normalne rzeczy ale w tych samych godzinach co na diecie i w malych ilosciach to tez sie troche jeszcze schudnie Takze Ty już nie musisz dietowac chyba :P
__________________
68-67-66-65-64-63,4-62-61-60-59-58
agnes6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 16:00   #2238
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez niby_ja Pokaż wiadomość
ja po diecie kopenhaskiej na ktorej nie wytrwałam oczywiscie ;d ale po niej, został mi tak okropny wstret do pomidorów i szpinaku ze jak spojze na nie to zbiera mnie na wymioty !
po kopenhaskiej to mi się niedobrze robi na myśl o sałacie z sokiem z cytryny
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 16:05   #2239
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Kolejny dzień na Dukanie
Na obiad zjadłam duszoną wątróbkę. Zawsze ją podpiekałam z dużą ilością przypraw, dzisiaj duszona i powiem Wam szczerze że w życiu tak dobrej wątróbki nie jadłam!!!

Ale zgrzeszyłam bo do tej wątróbki zjadłam trochę surówki z kiszonej kapusty, jabłka, cebuli i marchewki. Z drugiej strony na dobre mi to wyszło bo od kilku dni nie umiałam zrobić kupki i półgodziny po obiedzie problem sam się rozwiązał
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 17:54   #2240
brazowooka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez agnes6 Pokaż wiadomość
brazowooka30 - gratulacje! zostalo tylko 300 g czyli pukus podobno jak sie konczy diete i stabilizuje (je normalne rzeczy ale w tych samych godzinach co na diecie i w malych ilosciach to tez sie troche jeszcze schudnie Takze Ty już nie musisz dietowac chyba :P
O ciekawe czy to prawda? Fajnie by było, bo ja wole częściej podjadać niż zjeść np trzy wieksze posiłki. Może na wakacjach będę trzymać się tej zasady, mamy All inclusive wiec łatwo bedzie podjadać

Ja tam bym mogła jeszcze trochę zrzucić, chociaż i test Dukana i moja dietetyczka uważają że powinnam ważyć 58kg przy wzroście 161cm, ale jak dla mnie to jeszcze z 2 kilo by mi nie zaszkodziło. Może od jutra zacznę Turbo od nowa przez te 5 dni które mi zostały do wylotu i potem tydzien wakacji i potem sie zobaczy ile mi przybędzie i ile trzeba będzie znowu zgubić

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Dodam tylko że za 300dkg bede lżejsza o 10 kg w ciagu 3 miesięcy!
brazowooka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 05:55   #2241
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Dzień dobry. Moja 3 tura zakończona.

Wynik
58,4 kg


W udzie 3 cm mniej, w biodrach 6 cm mniej, a w pasie 4 cm mniej

Właśnie zjadłam musli na mleku. Miłego dnia.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 08:53   #2242
brazowooka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Moja 3 tura zakończona.

Wynik
58,4 kg


W udzie 3 cm mniej, w biodrach 6 cm mniej, a w pasie 4 cm mniej

Właśnie zjadłam musli na mleku. Miłego dnia.
No to gratulecje! U mnie dzisiaj 1 tura zakończona i mój wynik to 58,2kg czyli bardzo podobnie do ciebie
Od dziś zaczynam znowu ale jestem popludniu umówiona ze znajomą na obiad na szczęcie mieszkam w Norwegi i bedzie to norweskie danie wiec na pewno za dużo nie zjem gorzej by było jak bym grzeszyła w Polsce....
A ty od dziś zaczynasz znowu Turbo bo chyba z tego co widzę chcesz jeszcze trochę zgubić. Możesz mi napisać ile za każdym razem zgubiłaś?
Mi teraz spadło tylko 1,6kg, albo może aż!

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

zapomniałam o twoich obwodach, wyniki super ! ja zapomniałam się pomierzyć
brazowooka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:18   #2243
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

A mi jakoś waga nie chce spadać Jeszcze niedawno tak pięknie szła w dół a teraz zastój a jem takie same porcje...
Na dodatek mam zarwane noce i jakoś mój organizm się blokuje przed dietą.

frida gratuluję piękny wynik

brazowooka jak chcesz zmienić podpis musisz to zrobić tak: jak przewiniesz stronę do góry zobaczysz filetowy pasek i po lewej stronie na tym pasku pisze USTAWIENIA, wchodzisz w te ustawienia i otworzy Ci się nowa strona, po lewej stronie na pasku szukasz PODPIS, klikasz i wpisujesz to chcesz, dajesz na zastosuj i masz podpis gotowy
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 18:15   #2244
agnes6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 72
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

pogoda wykancza dzisiaj, do tego nawal pracy.. wiec udzielam sobie dyspensy na tabliczke czekolady ;] mniam
__________________
68-67-66-65-64-63,4-62-61-60-59-58
agnes6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 20:16   #2245
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Ja za to mam przeboje dietowe, ONZ mi nie wyszło, na Turbo mdlałam, Dukan to totalna pomyłka jeśli o mnie chodzi więc od jutra wracam do diety 1000kcal bo wbrew pozorom biorąc witaminy, jedząc owoce, pijąc soki i jedząc to co zawsze tylko w dużo mniejszych porcjach czułam się bardzo dobrze i migiem chudłam a teraz od ponad tygodnia waga stoi jak zaklęta
Zjadłam nawet batonika, od jutra startuję z dietą wiec dzisiaj jeszcze sobie na słodycz pozwoliłam
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 20:18   #2246
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Dziś u mnie ostatni dzień turbo, wczoraj trochę nagrzeszyłam Jutro się ważę
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 20:32   #2247
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

A ja nie wytrzymalam 4 dnia turbo. Po***. jest ta III gr .Od jutra zaczyma ONZ..
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 21:08   #2248
brazowooka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Dziewczynki coś tutaj pesymizmem wieje.... nie dobrze!
Mi tam Turbo bardzo pasuje, jestem raczej podjadaczem więc na niej jestem w 7 niebie jak czuje na coś ochotę i bez karnie mogę coś skubnąć.
Dzis nagrzeszyłam ale tylko dla koleżanki, przyjechała do mnie a ja nic tylko dieta, więc poszłam z nią na norweskie jedzenie i obiecałam że zjem coś czego w sumie nie powinnam...kluchy ale poświęciłam kilka gram przytycia żeby dac jej namiastkę normalności w moim towarzystwie. Od jutra normalnie kontynuuję 2 dzień Turbo:
9:00 ananas i kiwi
11:00 jabłko i kiwi(bo będę z dzieckiem na spacerze i to jest mi wygodnie wziąść, a mam moją ulubioną gr.4)
13:00 kalafior z bułką
15:00 sałatka grecka (bo warzywa i białka)
17:00 szaszłyki z kurczaka z serkiem żółtym rozpuszczonym w mikrofalówce
19:00 jakieś warzywka może ogórek konserwowy i coś jeszcze?

Już ananaska sobie obrałam żeby jutro go tylko zjeść i właśnie smażę na teflonie kurczaczka mniam.....

Trochę optymizmu dziewczynki....miłej nocki i porannych spadków wagi!
__________________
68kg.....58,2kg cel - 58kg
brazowooka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 21:25   #2249
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

No i zwaliłam, wieczorem ostatniego dnia
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 23:01   #2250
agnes6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 72
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

A tam się przejmujesz niepotrzebnie :P Nic sie nie stanie

Andziusiaech - popieram, popieram, grupa III jest beznadziejna a po 3ech turach wszystko takie sie staje
Pozdrawiachy

Od jutra zaczynam chyba z 8me podejscie do III tury życzcie mi szczescia
__________________
68-67-66-65-64-63,4-62-61-60-59-58
agnes6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-28 18:27:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.