Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 21:39   #1861
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Właśnie też najbardziej mnie przeraża, że ona była tak blisko domu

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Przeczytajcie sobie : http://zaginelaiwonawieczorek.npx.pl...&thread_id=300

i tutaj: http://www.forum.nautilus.org.pl/vie....php?f=5&t=947
no wlasnie ona praktycznie juz pewnie swoje okna widziała, na dodatek ta godzina, srodek lipca wpól do piatej to jest jasno, slonecznie, znam to osiedle, te domki sa tam bardzo napchane, niskie partery i tarasy sprawiaja, ze wszyscy zyja tak jakos razem, był upal to na pewno drzwi od tych tarasow ludzie mieli pootwierane, pamietam, ze jak tam z moim chlopakiem pomieszkiwalismy kilka lat temu to w upalne lato spalismy na balkonie, na balkonie obok pies sasiadow no sielsko i anielsko, tam w ogole strach jest cokolwiek komukolwiek zrobic bo mam wrazenie, ze wszyscy by uslyszeli...szok...jak slad po iwonce konczyl sie przy wejsciu 63 czyli krzaki, plaza, baltyk, parki, lasy stawy to jakies mi sie to logiczne wydawalo, a teraz...no szok
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:43   #1862
beasz26
Raczkowanie
 
Avatar beasz26
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 253
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Titina, nie przejmuj się 'gadaniem'.Chcesz pomóc i to jest najważniejsze.A że innym nie podoba się, że 'bawisz się w p.detektyw'? to już ich problem.
pomóc? chyba zaszkodzic czy wiesz, ze policja musi kazdy sygnal sprawdzic rowniez te rewelacji od Titiny a to moze opozniac dojscie do prawdy co stalo sie z dziewczyną?
co innego gdy sobie tak na wlasna reke szuka i tu to opisuje ale niech nie sciemnia, ze ktos zabronil jej tego rozglaszac no normalnie szerloka holmsa tutaj mamy
Kurde cala trojmiejska policja sobie z tym nie radzi a jedna internautka ich bije no szok
beasz26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:44   #1863
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Właśnie też najbardziej mnie przeraża, że ona była tak blisko domu

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Przeczytajcie sobie : http://zaginelaiwonawieczorek.npx.pl...&thread_id=300

Jeśli została zabrana samochodem to może być niestety wszędzie. Czarne może odnosić się do samochodu osoby czy też miejsca.
Mnie jeszcze przyszła na myśl rzeka Czarna Łacha, tu są fotki:

http://niko3miasto.wrzuta.pl/obraz/9..._przepompownia
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:45   #1864
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
no wlasnie ona praktycznie juz pewnie swoje okna widziała, na dodatek ta godzina, srodek lipca wpól do piatej to jest jasno, slonecznie, znam to osiedle, te domki sa tam bardzo napchane, niskie partery i tarasy sprawiaja, ze wszyscy zyja tak jakos razem, był upal to na pewno drzwi od tych tarasow ludzie mieli pootwierane, pamietam, ze jak tam z moim chlopakiem pomieszkiwalismy kilka lat temu to w upalne lato spalismy na balkonie, na balkonie obok pies sasiadow no sielsko i anielsko, tam w ogole strach jest cokolwiek komukolwiek zrobic bo mam wrazenie, ze wszyscy by uslyszeli...szok...jak slad po iwonce konczyl sie przy wejsciu 63 czyli krzaki, plaza, baltyk, parki, lasy stawy to jakies mi sie to logiczne wydawalo, a teraz...no szok
dokładnie, też mnie coraz bardziej to wszystko przeraża
okazuje się, że praktycznie na własnym podwórku trzeba mieć oczy dookoła głowy... eh.
skoro mówisz, że na tym osiedlu 'wszyscy żyją tak razem', to wydaje mi się, że ktoś by zwrócił uwagę na krzyki, szarpaninę, podejrzane odgłosy... eh... więc pewnie to kolejne poparcie teorii, że raczej była to osoba, którą Iwonka znała...
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:45   #1865
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
przerażajace te zdjecia, mimo, ze robione w sloneczny dzien
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:47   #1866
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez beasz26 Pokaż wiadomość
pomóc? chyba zaszkodzic czy wiesz, ze policja musi kazdy sygnal sprawdzic rowniez te rewelacji od Titiny a to moze opozniac dojscie do prawdy co stalo sie z dziewczyną?
co innego gdy sobie tak na wlasna reke szuka i tu to opisuje ale niech nie sciemnia, ze ktos zabronil jej tego rozglaszac no normalnie szerloka holmsa tutaj mamy
Kurde cala trojmiejska policja sobie z tym nie radzi a jedna internautka ich bije no szok
zanim coś znowu napiszesz to się kilka razy zastanów. Wiele osób szuka Iwony na własną rękę, wejdź na forum na jej stronie głównej to się przekonasz. Poza tym Titina kontaktowała się chyba z Panem Januszem i może to on jej zabronił rozgłaszania tego dopóki odpowiednie służby się tym nie zajmą?
Bardzo dobrze, że są takie osoby które swój czas poświęcają na bezinteresowną pomoc. A Tobie chyba żal, że nie dowiedziałaś się, co Titina znalazła, więc teraz się wyżywasz i krytykujesz...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:49   #1867
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
dokładnie, też mnie coraz bardziej to wszystko przeraża
okazuje się, że praktycznie na własnym podwórku trzeba mieć oczy dookoła głowy... eh.
skoro mówisz, że na tym osiedlu 'wszyscy żyją tak razem', to wydaje mi się, że ktoś by zwrócił uwagę na krzyki, szarpaninę, podejrzane odgłosy... eh... więc pewnie to kolejne poparcie teorii, że raczej była to osoba, którą Iwonka znała...
tez zaczynam tak myslec
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 21:50   #1868
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
dokładnie, też mnie coraz bardziej to wszystko przeraża
okazuje się, że praktycznie na własnym podwórku trzeba mieć oczy dookoła głowy... eh.
skoro mówisz, że na tym osiedlu 'wszyscy żyją tak razem', to wydaje mi się, że ktoś by zwrócił uwagę na krzyki, szarpaninę, podejrzane odgłosy... eh... więc pewnie to kolejne poparcie teorii, że raczej była to osoba, którą Iwonka znała...
bardzo możliwe, może jakiś sąsiad z bloku obok czy ktoś kto mieszka w pobliżu... bo kto by się tam kręcił przed 5 rano?
Z tych wizji w Nautilusie nie rozumiem tylko motywu telefonu...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:55   #1869
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

jakie zdjęcia
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:58   #1870
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
bardzo możliwe, może jakiś sąsiad z bloku obok czy ktoś kto mieszka w pobliżu... bo kto by się tam kręcił przed 5 rano?
Z tych wizji w Nautilusie nie rozumiem tylko motywu telefonu...
chodzi Ci o ten motyw, że ktoś mógł ją zaatakować, bo zobaczył jak rozmawia przez telefon i chciał go ukraść?
"Caly czas mam przed oczami telefon komorkowy to tak jakby o ten telefon chodzilo, a nie o sama dziewczyne. Mozkiwe ze widzieli ze rozmawia i chciele jej go odebrac, ale ze probowala sie zapewne wyrwac i uciec powstrzymali ja i udusili. Cialo znajda w jakis krzakach lub przy osiedlowym lasku. "
też tego nie rozumiem, nie trzyma się kupy ta wizja... nierealne raczej... że niby Iwona rozmawiała przez telefon i ktoś chciał jej go wyrwać... bo przecież jej komórka wyładowała się jakiś czas przed momentem, który zarejestrowały kamery o 4:12...
a wg tej wizji atak miałby miejsce jak komórka jeszcze działała, przynajmniej ja to tak interpretuję.
wiem, że moja wypowiedź jest lekko zamotana, ale mam nadzieję, że da się ją zrozumieć.

Edytowane przez rilla900
Czas edycji: 2010-08-27 o 21:59
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:00   #1871
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
jakie zdjęcia
chyba do mnie pytanie?
http://www.werttrew.fora.pl/bunkry-b...togi,2520.html te zdjecia

jako wytłumaczenie słowa "czarne" czarne tereny na Westerplatte
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 22:05   #1872
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

ach te, dziękuję no niestety tak to wygląda.
jeszcze gdyńskie torpedownie mnie przerażają.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

np to
http://galeria.trojmiasto.pl/Babie-D...pozycja=4#foto
http://galeria.trojmiasto.pl/Babie-D...pozycja=5#foto

brrrr ale generalnie schowanie ciała tam jest szalenie nieprawdopodobne więc o babich dołach nikt nie wspomina.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:05   #1873
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
chodzi Ci o ten motyw, że ktoś mógł ją zaatakować, bo zobaczył jak rozmawia przez telefon i chciał go ukraść?
"Caly czas mam przed oczami telefon komorkowy to tak jakby o ten telefon chodzilo, a nie o sama dziewczyne. Mozkiwe ze widzieli ze rozmawia i chciele jej go odebrac, ale ze probowala sie zapewne wyrwac i uciec powstrzymali ja i udusili. Cialo znajda w jakis krzakach lub przy osiedlowym lasku. "
też tego nie rozumiem, nie trzyma się kupy ta wizja... nierealne raczej... że niby Iwona rozmawiała przez telefon i ktoś chciał jej go wyrwać... bo przecież jej komórka wyładowała się jakiś czas przed momentem, który zarejestrowały kamery o 4:12...
a wg tej wizji atak miałby miejsce jak komórka jeszcze działała, przynajmniej ja to tak interpretuję.
wiem, że moja wypowiedź jest lekko zamotana, ale mam nadzieję, że da się ją zrozumieć.
wiesz te wizje to są wizje, one nie są wyraźne i ciężko jest je zinterpretować. Mi przyszło do głowy, że może z jej zaginięciem coś wspólnego ma osoba, z którą Iwona się kontaktowała przez telefon?

Albo właśnie ktoś jej chciał ukraść ten telefon, ale... jakoś mi to nie pasuje tutaj Zgłupiałam, na prawdę. Mam nadzieję, że policja wie już tyle rzeczy, że niedługo się dowiemy co i jak
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:09   #1874
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
wiesz te wizje to są wizje, one nie są wyraźne i ciężko jest je zinterpretować. Mi przyszło do głowy, że może z jej zaginięciem coś wspólnego ma osoba, z którą Iwona się kontaktowała przez telefon?

Albo właśnie ktoś jej chciał ukraść ten telefon, ale... jakoś mi to nie pasuje tutaj Zgłupiałam, na prawdę. Mam nadzieję, że policja wie już tyle rzeczy, że niedługo się dowiemy co i jak
no taaak, Twoja wersja już prędzej... ale odnosząc się do wersji tego jasnowidza - kradzieży telefonu... jakoś nie wydaje mi się to prawdopodobne? chociaż kto wie... :conf used:
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:12   #1875
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

no właśnie nie wiadomo o co chodzi z tym telefonem, może to po prostu jakiś fałszywy trop... w sumie wizje różnych jasnowidzów się potwierdzają :/
Jackowki, Antyanioł (strona Iwony), evavenntt (Kafeteria, obecnie strona Iwony ale ma inny nick), ta kobieta z forum Nautilus, Luna (strona Iwony)...
Jestem sceptycznie nastawiona do tych wizji, ale wiele rzeczy się pokrywa...
Ciekawe co dalej, ciekawe czy Iwona żyje
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:14   #1876
beasz26
Raczkowanie
 
Avatar beasz26
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 253
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
zanim coś znowu napiszesz to się kilka razy zastanów. Wiele osób szuka Iwony na własną rękę, wejdź na forum na jej stronie głównej to się przekonasz. Poza tym Titina kontaktowała się chyba z Panem Januszem i może to on jej zabronił rozgłaszania tego dopóki odpowiednie służby się tym nie zajmą?
Bardzo dobrze, że są takie osoby które swój czas poświęcają na bezinteresowną pomoc. A Tobie chyba żal, że nie dowiedziałaś się, co Titina znalazła, więc teraz się wyżywasz i krytykujesz...
what?to chyba Ty sie zastanów przeciez mi nie przeszkadza, ze szuka niech szuka moze znajdzie ale niech nie sieje zametu co ja to nie znalazlam och ach ale nie moge powiedziec to dziecinada.
Ale dobra czekam na te rewelacje
beasz26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:16   #1877
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Najwidoczniej ma powód aby nie mówić, jak wiesz informacje przekazała dalej do odpowiednich służb, na Wizażu się nie musi z tego tłumaczyć.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:20   #1878
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Najwidoczniej ma powód aby nie mówić, jak wiesz informacje przekazała dalej do odpowiednich służb, na Wizażu się nie musi z tego tłumaczyć.
Bez obrazy ale gdybym ja "coś" wiedziała to od razu biegłabym na komisariat lub dzwoniła do mamy Iwony a nie wysyłała jakieś meile, których być może nikt nie odczyta.

Nie chce siać zamętu ale jeśli faktycznie informacja jest "tajna" to się o niej nie wspomina a niestety ciekawość jest rzeczą ludzką i oczywiste było, że każdy zacznie pytać-ba, każdy ma do tego prawo- od tego jest forum i ten właśnie wątek.

To tylko moje zdanie, nie żaden najazd na, którąś z Was.
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:22   #1879
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez beasz26 Pokaż wiadomość
what?to chyba Ty sie zastanów przeciez mi nie przeszkadza, ze szuka niech szuka moze znajdzie ale niech nie sieje zametu co ja to nie znalazlam och ach ale nie moge powiedziec to dziecinada.
Ale dobra czekam na te rewelacje
z tego co się zorientowałam to, że Titina nie może powiedzieć, wynikło w trakcie z powodu wiadomości jaką otrzymała
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 22:22   #1880
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Bez obrazy ale gdybym ja "coś" wiedziała to od razu biegłabym na komisariat lub dzwoniła do mamy Iwony a nie wysyłała jakieś meile, których być może nikt nie odczyta.

Nie chce siać zamętu ale jeśli faktycznie informacja jest "tajna" to się o niej nie wspomina a niestety ciekawość jest rzeczą ludzką i oczywiste było, że każdy zacznie pytać-ba, każdy ma do tego prawo- od tego jest forum i ten właśnie wątek.

To tylko moje zdanie, nie żaden najazd na, którąś z Was.
No ale Titina zrobiła tak jak zrobiła więc uszanujmy to
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:24   #1881
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No ale Titina zrobiła tak jak zrobiła więc uszanujmy to
szanujemy
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:29   #1882
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
wiesz te wizje to są wizje, one nie są wyraźne i ciężko jest je zinterpretować. Mi przyszło do głowy, że może z jej zaginięciem coś wspólnego ma osoba, z którą Iwona się kontaktowała przez telefon?

Albo właśnie ktoś jej chciał ukraść ten telefon, ale... jakoś mi to nie pasuje tutaj Zgłupiałam, na prawdę. Mam nadzieję, że policja wie już tyle rzeczy, że niedługo się dowiemy co i jak
A ja myślę,że policja ma taki sam mętlik jak i my. Przez to nagłośnienie sprawy jest tyle wątków i pomysłów,że momentami ciężko to zebrać w garść.

P.S. A my to już w ogóle każdy wyraz wyłapiemy, każde zdanie i potrafimy je analizować przez kilka stron. hehehe ;]
W sumie dziwnie to zabrzmi,ale dzięki takiemu słowu "czarne" mamy co tu robić. ;P
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:30   #1883
kalahariii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

a czytaliście blog tej dziewczyny od teorii z tel komorkowym? choc nie wierze jasnowidzom, jestem pod wrazeniem http://dormire-moje-sny.blogspot.com...41630229fb1838

czesto bywa tak, ze jak nam padnie bateria, a bardzo zalezy nam na wyslaniu smsa, to po kilka razy probujemy wlaczyc komorke, nieraz jeszcze chwile pochodzi, zadziala... czyz nie? moze ona sie bawila ta komorka probujac wlaczyc i tym zwrocila uwage jakichs mezczyzn?

pamietam tak ze 3 tyg temu jakis chlopak pisal, ze przebywal w tym czasie w miejscu gdzie mogla iwona przechodzic i ze nic sie szczegolnego nie dzialo, poza jakimis dwoma (pijanymi?, podejrzanymi? - nie pamietam) typami, ktorzy siedzieli na lawce.

moze swiadek ze Szwecji widzial szarpanine o komorke, wciaganie do samochodu?
kalahariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:31   #1884
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez beasz26 Pokaż wiadomość
pomóc? chyba zaszkodzic czy wiesz, ze policja musi kazdy sygnal sprawdzic rowniez te rewelacji od Titiny a to moze opozniac dojscie do prawdy co stalo sie z dziewczyną?
co innego gdy sobie tak na wlasna reke szuka i tu to opisuje ale niech nie sciemnia, ze ktos zabronil jej tego rozglaszac no normalnie szerloka holmsa tutaj mamy
Kurde cala trojmiejska policja sobie z tym nie radzi a jedna internautka ich bije no szok
Cytat:
Napisane przez beasz26 Pokaż wiadomość
what?to chyba Ty sie zastanów przeciez mi nie przeszkadza, ze szuka niech szuka moze znajdzie ale niech nie sieje zametu co ja to nie znalazlam och ach ale nie moge powiedziec to dziecinada.
Ale dobra czekam na te rewelacje
chyba po to sa wyznaczane "grube" nagrody aby sie ludzie tym interesowali i na wlasna reke rowniez dociekali, węszyli i szukali.
Dla ciebie to byc moze są "rewelacje" ale dla innych powazne sprawy a dla rodziny prawdziwy dramat ... dlatego wizazanka kontaktowała sie z odpowiednimi osobami w tej sprawie. A że twoja ciekawosc nie została zaspokojona stad ta nuta zgryźliwosci (???)
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2010-08-27 o 22:33
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:32   #1885
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Też pamiętam, że ktoś pisała o tych dwóch typach
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:35   #1886
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kalahariii Pokaż wiadomość

moze swiadek ze Szwecji widzial szarpanine o komorke, wciaganie do samochodu?
ale jeśli chodziłoby o komórkę, to chyba by ją wyrwali...? po co mieliby wtedy porywać Iwonę, wciągać ją do samochodu? :conf used:
w ogóle czy ktoś wie, czy to był jakiś hm... super telefon? to by może wyjaśniło, czy hipoteza o takiej kradzieży jest realna? bo ja wiem tylko tyle, że miała Nokię...
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:36   #1887
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
ach te, dziękuję no niestety tak to wygląda.
jeszcze gdyńskie torpedownie mnie przerażają.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

np to
http://galeria.trojmiasto.pl/Babie-D...pozycja=4#foto
http://galeria.trojmiasto.pl/Babie-D...pozycja=5#foto

brrrr ale generalnie schowanie ciała tam jest szalenie nieprawdopodobne więc o babich dołach nikt nie wspomina.
Pierwszy raz coś takiego widzę. To prawdziwe zdjęcia czy jakieś komputerowo przerabiane?? Normalnie WOW! To chyba nie w Polsce??
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:37   #1888
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz coś takiego widzę. To prawdziwe zdjęcia czy jakieś komputerowo przerabiane?? Normalnie WOW! To chyba nie w Polsce??
To w Gdyni
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:40   #1889
kalahariii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

hmm to proste, tak jak pisze ta dziewczyna od snow "Miałam scenę morderstwa na tle rabunkowym przed oczami. Widziałam ją jak przechodzi przez pasy i idzie uliczka ciemna miedzy jakimiś domami- może blokami. Zostaje tam napadnięta od tyłu przez 2 postawnych mężczyzn, próbują jej wyrwać telefon komórkowy, ale ona nie daje się i walczy, następnie widzę ręce jednego z tych mężczyzn zaciskające się na szyi dziewczyny. "
po prostu nie byla latwym lupem, bronila sie,moze oni byli pijani i uzyli za dużo sily i ja udusili...
no a potem zaciagneli do samochodu...
kalahariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:41   #1890
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
To w Gdyni
Niesamowite. Pierwszy raz nabrałam ochoty,aby w środku zimy pojechać nad polskie morze. Masakra.

Sorry za off, ale jestem fanką horrorów, fascynują mnie takie mroczne miejsca.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.