nie potrafię przytyć!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-22, 19:14   #1
Dasic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1
GG do Dasic

nie potrafię przytyć!!!


Mam 28 lat i jestem matką dwojga dzieci.Od kąd pamietam zawsze miałam ciałko, a teraz nic na mnie nie ma tylko kości. Dwa i pół roku temu urodziłam syna. Od tego czasu moja waga zaczęła spadać i teraz ważę 47 kg.Byłam robić badania, ale wszystkie wyniki były dobre. Myślałam że mam anemię, ale okazało się że jest ok. Zauważyłam,że jak się trochę zdenerwuję, to trzęsą mi się ręce i to mocno, po chwili przechodzi. Czasami jak stoję to czuję jakby nogi mi odmawiały posłuszeństwa, robią się jak z "waty" i muszę usiąść, bo chyba bym sie przewróciła. Dodam, że palę papierosy, ale to głupi nawyk. Zjadam dużo i nawet nie pomyślałabym o tym aby stosować jakąś dietę. Po ciąży owszem głodziłam sie, ale to już dawno minęło. Chyba trochę przesadzilam, bo teraz nie potrafię przytyć ani grama. Mam stresującą pracę, ale to chyba nie jest powód tego, że wyglądam nieciekawie. Kości mi znać, piersi opadły, na dłoniach znać żyły i tak jakoś jest nieciekawie. Jak może mi Pan coś doradzić, to byłabym wdzięczna. Sama nie wiem czy znowu nie zrobić jakiś badań, no ale jakich? Z góry dziękuję i pozdrawiam Basia.
Dasic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 19:52   #2
dobrze znany
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 30
Dot.: nie potrafię przytyć!!!

a wzrost ?
dobrze znany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 06:37   #3
little_princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 76
Dot.: nie potrafię przytyć!!!

Dzien dobry Mam podobny problem...tylko tyle, że mam 19 lat i mam 153 cm wzrostu. Moj problem z wagą pojawił sie 3 lata temu (wazyłam 43kg)....wtedy chudłam i teraz waże..36-37 kg, zalezy. Po prostu zaczełam coraz mniej jesc, a aktualnie moj obiad to snickers;/ Teraz nic a nic, nie moge przytyc. Znajomi uwazają, że mam anoreksję bo nigdy nie chce mi sie jeść ani nic. Maja racje, ale chodzi o to ze ja w ogóle nie czuje się głodna. Naprawdę! a jak juz cos jem, np jakas kanapke to jem ją przez poł godziny. To troche dziwne Moze mam jakis jadłowstręt?
Dziekuję za odp.
little_princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.