Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 10:38   #3751
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Kobieta zawsze znajdzie powód by się pokłócić.
Skończcie wreszcie pisać swoje zdania na jakiś tam temat, bo to forum jest po to by dziewczyny dowiedziały się o prostowaniu keratynowy i o sprawach z nim związanych.
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 11:31   #3752
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

nie ja zaczelam jakiegos dziwnego off chociaz nikt nie pisal o UE tylko o Europie.musialam to skomentowac ale juz nie bede nic pisac. kazdy wie swoje.


zeby nie bylo:
ja jestem juz prawie 3 miesiace po 2 prostowaniu i musze przyznac ze wlosn teraz sa najlepsze. myje zwyklym szamponem i uzywam wszystkich odzywek, keratyna sie nie spiera a wlosy sa puszyste i wygladaja normalnie
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 13:00   #3753
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez denwerka Pokaż wiadomość
przepraszam was bardzo za pomyłkę,nia ma o,o4% tylko 4% czyli o bardzo dużo za dużo

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Produkty o ktorych Pani pisze sa zakazane w Europie i rowniez w Polsce.
Zawieraja one formaldehyd!!!!!! zreszta oficjalnie w opisie na Ebay -do tego sie przyznaja.
Formaldehyd jest w Europie zakazany w wiekszej ilosci niz 0.01%
Ten produkt nie bedzie mial zadnego atestu wymaganego dla stosowania w Polsce.
Sprzedajacy na aukcjach Allegro nie odpowiada za ten produkt....zreszta moze pani sprawdzic ze handluje wszystkim wlacznie z odzieza.
Uzywanie w profesjonalnych salonach takiego produktu naraza Pania na niebezpieczenstwo duzych kar i odszkodowan.
Ten produkt nie nadaje sie na nasze europejskie wlosy !!!! Posiada 4% formaldehydu.
Przestrzegam przed uzywaniem na wlosy Europejskie delikatniejsze niz murzynskie.
Formaldehyd ma elementy rakotworcze!!!. Taką dostałam informację o tym produkcie.nie wiem czy sa to rzeczywiste wiadomości,ale myslę ,ze tak!
A ten Pan zamieścił dokumentację, badania z których wynika, że ten produkt jest niebezpieczny ? Bo takie coś to każdy może napisać ale trzeba mieć dowody.

Myślę, że wystarczy przestrzegać zasad instrukcji, ochronić oczy, nos itd....

Europa tak wiele zabrania ale też mamy wiele szkodliwych substancji o gorszym składzie. To jest czysty biznes i komuś widocznie to przeszkadza.

A raka to teraz niestety każdy może mieć, bez względu na tryb życia.


Podejrzewam, że Encanto sprzedawane na allegro nie jest w 100% oryginalne.
Zakupiłam na początku marca z ebay, było używane wiele razy
. Kilka dni temu robiłam zabieg znajomej i produkt nadal był świeży.

W czerwcu zakupiłam jeden zestaw siostrze z allegro, gdy robiłam jej zabieg to zauważyłam, że jest rzadszy niż ten z ebay.

Wczoraj robiła porządki i zauważyła, że preparat prostujący i odżywka miały dziwny zielonkawy kolor.

Zaznaczam, że oba produkty były przechowywane w tym samym miejscu a encanto z ebaya stało dłużej i jest nadal takie jak po pierwszym użyciu.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 13:12   #3754
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
A ten Pan zamieścił dokumentację, badania z których wynika, że ten produkt jest niebezpieczny ? Bo takie coś to każdy może napisać ale trzeba mieć dowody.

Myślę, że wystarczy przestrzegać zasad instrukcji, ochronić oczy, nos itd....

Europa tak wiele zabrania ale też mamy wiele szkodliwych substancji o gorszym składzie. To jest czysty biznes i komuś widocznie to przeszkadza.

A raka to teraz niestety każdy może mieć, bez względu na tryb życia.


Podejrzewam, że Encanto sprzedawane na allegro nie jest w 100% oryginalne.
Zakupiłam na początku marca z ebay, było używane wiele razy
. Kilka dni temu robiłam zabieg znajomej i produkt nadal był świeży.

W czerwcu zakupiłam jeden zestaw siostrze z allegro, gdy robiłam jej zabieg to zauważyłam, że jest rzadszy niż ten z ebay.

Wczoraj robiła porządki i zauważyła, że preparat prostujący i odżywka miały dziwny zielonkawy kolor.

Zaznaczam, że oba produkty były przechowywane w tym samym miejscu a encanto z ebaya stało dłużej i jest nadal takie jak po pierwszym użyciu.
Moje z Ebay'a ktore kupowałam z dziewczynami z wątku po 2 miesiącach stania w ciemnym mijscu jakby sie rozwarstwiło - w sensie keratyna i jakby z mieniło kolor z różowawego na taki sinawy... i w sumie dlatego kupiłam na Allegro 2 zestaw i był zafoliowany pod nakretką. Miał taka sama konsystencję jak ten 1 co kupiłam na ebayu...teraz wszystkie są foliowane pod nakretka wiec jak moze być nie 100% oryginalny??? Akurat o te folie dopytywałam sprzedawce...
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 13:19   #3755
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

wlasnie wysuszylam wlosy z glowa w dol, przed suszeniem spsikalam przy nasadzie mgielka z nivei i stwierdzam ze to chyba najlepszy sposob na przyliz tylko teraz koncowki mi dziwnie stercza
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 13:38   #3756
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez denwerka Pokaż wiadomość
Po coś te normy europejskie są ESTRE. Piszesz ,że kazdy ma tego świadomosc ,że jest rakotwórczy???? ja,myslę,że nie kazdy ma tego świadomosć!!! stężenie jest 4 razy większe niż dozwolone

nie można bez atestu stosować kosmetyków w salonach,ja juz nie wiem co robić? zamówiłam to dla siebie ,ale trochę sie boje o swoje zdrowie bo juz kiedys z ta choroba walczyłam
A ja się wtrącę. Jako, iż jesteś fryzjerką, na pewno wiesz, że w UE dopuszczone są substancje wyzwalające romaldehyd, na przykład Quaternium-15, imidazolidinyl urea, diazolidinyl urea i DMDM hydantoin. Są one potencjalnie niebezpieczne, ale można je spotkać w większości kosmetyków (szczególnie DMDM hydantoin).

Co do formaldehydu- w wątku była już o nim mowa, tak więc preparat sprawadzałaś na własną odpowiedzialność Co do potencjalnej rakotwórczości- pojedyncza ekspozycja na tak małą ilość tej substancji nie powinna Ci zaszkodzić, szczeólnie przy zachowaniu środków ostrożności. Niemniej jednak nie ma co siać niepotrzebnej paniki- lepiej trochę poczytać o tym "strasznym formaldehydzie" i zdecydować sememu, czy chce się zrobić zabieg, czy też nie.

Jak ktoś kupuje dosyć silny preparat, którego skład można z łatwością znaleźć w internecie, a nie chce mu się nawet o nim poczytać, to już jego sprawa. Encanto nie jest dostępne w Polsce nie bez powodu. Skoro jesteś fryzjerką, chyba musiałaś najpierw poczytać coś na temat preparatu, czy też bezmyślnie go zakupiłaś? Pamiętajmy, że składniki potencjalnie rakotwórcze występują także w tradycyjnych środkach do prostowania włosów czy w farbach, których używasz. To, ze występują w "dozolonym stęzeniu", nie oznacza wcale, że nie są potencjalnie kancerogenne.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 14:16   #3757
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Moje z Ebay'a ktore kupowałam z dziewczynami z wątku po 2 miesiącach stania w ciemnym mijscu jakby sie rozwarstwiło - w sensie keratyna i jakby z mieniło kolor z różowawego na taki sinawy... i w sumie dlatego kupiłam na Allegro 2 zestaw i był zafoliowany pod nakretką. Miał taka sama konsystencję jak ten 1 co kupiłam na ebayu...teraz wszystkie są foliowane pod nakretka wiec jak moze być nie 100% oryginalny??? Akurat o te folie dopytywałam sprzedawce...
a w jakiej temperaturze powinno sie trzymać keratyne?
jeśli chodzi o encanto nie wiem o co wam chodzi?
farby tez nie są za zdrowe ,nie ma co sie przjmować bo dziewczyny robią i zyją
__________________
allevostart 2kwietnia waga 63,8,talia 73 cmkoniec allevo waga 55 kg
11 lipca desmoxan walka z nałogiem :nie pale
04.09.2014.silimed 310 hi nuance T.K.Kraków

Edytowane przez agatasw1
Czas edycji: 2010-08-31 o 14:18
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 15:26   #3758
AgnesB24
Raczkowanie
 
Avatar AgnesB24
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 472
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
...teraz wszystkie są foliowane pod nakretka wiec jak moze być nie 100% oryginalny??? Akurat o te folie dopytywałam sprzedawce...
To wystarczy, że ma naklejkę aka 'folię' to znaczy że oryginalny? Kasiu, Kasiu To tak jak pytać pirata płyt CD czy ma hologram bo dziś wszystkie podróby mają. nawet nie wiecie dziewczyny w jaki sposób się dziś rzeczy podrabia, osoby które coś podrabiają najczęsciej robią to w tych samych magazynach co oryginalne produkty lub mają wszystkie możliwości kopiowania we własnym 'zapleczu' więc dopóki nie płacimy za coś bardzo dużo pięniędzy w licenjowanym sklepie nigdy 100% pewności nie ma.

a teraz o formaldehydzie, wystarczy tylko poszukać na google w jęz pol lub ang.

Solarium też jest rakotwórcze i nie ma ani jednej osoby która z niego korzystała i nie miała by komórek rakotwórczych, a i tak niektórzy będą go używać. Tak samo jak papierosy i inne zabijacze bo się tak 'ludziom podoba i już i napewno akurat ich nic złego nie spotka.'

albo jak napisała koleżanka nade mną 'dziewczyny robią i żyja' w końcu te co nie żyją się nie wypowiedzą a ile jest zatruć w szpitalach przez różne kosmetyki..

''Formaldehyd powoduje denaturację białek komórek, przez co jest silną trucizną.. ''

''Formaldehyd został sklasyfikowany jako substancja toksyczna i żrąca oraz rakotwórcza kategorii 3. Jest to substancja najprawdopodobnie rakotwórcza dla ludzi wg rozporządzenia MZiOS z dnia 11 września 1996 r. oraz wg IARC (grupa 2A). ''

''Objawy zatrucia ostrego: w małych stężeniach, nieco przekraczających stężenia dopuszczalne, wywołuje łzawienie oczu, zaczerwienienie spojówek; w większych (ok. 15 g/ml) - kaszel, ból głowy, uczucie duszności, kołatanie serca. Może spowodować skurcz oskrzeli ''

''Skażenie oczu powoduje ostry stan zapalny spojówek z ryzykiem uszkodzenia rogówki. ''

''
  • Formaldehyde has been classified as a known human carcinogen (cancer-causing substance) by the International Agency for Research on Cancer and as a probable human carcinogen by the U.S. Environmental Protection Agency (see Question 4).
  • Research studies of workers exposed to formaldehyde have suggested an association between formaldehyde exposure and several cancers, including nasopharyngeal cancer and leukemia''

''Dawka śmiertelna formaldehydu wynosi 30 - 60 ml. ''

tutaj więcej http://www.ciop.pl/11342.html

''3. Identyfikacja zagrożeń
Produkt toksyczny.
Działa toksycznie przez drogi oddechowe, w kontakcie ze skórą i po połknięciu. Zagraża
powstaniem bardzo poważnych nieodwracalnych zmian w stanie zdrowia.
Produkt żrący.
Powoduje oparzenia.
Rakotwórczy kat. 3
Ograniczone dowody działania rakotwórczego. Może powodować uczulenia w kontakcie ze
skórą.
Informacja dodatkowa
Substancja żrąca, opary tworzą z powietrzem mieszaniny wybuchowe w bardzo szerokim
zakresie stężeń (1-73 % obj.)''

daleko nie trzeba szukać..

niestety dużo rzeczy które robimy dla wyglądu nie jest zdrowe..

Edytowane przez AgnesB24
Czas edycji: 2010-08-31 o 15:30
AgnesB24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 18:16   #3759
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez AgnesB24 Pokaż wiadomość
To wystarczy, że ma naklejkę aka 'folię' to znaczy że oryginalny? Kasiu, Kasiu To tak jak pytać pirata płyt CD czy ma hologram bo dziś wszystkie podróby mają. nawet nie wiecie dziewczyny w jaki sposób się dziś rzeczy podrabia, osoby które coś podrabiają najczęsciej robią to w tych samych magazynach co oryginalne produkty lub mają wszystkie możliwości kopiowania we własnym 'zapleczu' więc dopóki nie płacimy za coś bardzo dużo pięniędzy w licenjowanym sklepie nigdy 100% pewności nie ma.
No w sumie może i racja...ale jakiemu bidnemu polaczkowi opłacóało by sie kombinować zeby w fabryce USA podrabiać Encanto...albo kombinować w garażu....ehehe.

Cena w sumie na Allegro jest podobna do tej an ebayu....tylko koszta wysyłki czynią Encanto faktycznie droższe...wiec takie ok.250zł na Allegro itd jest wiarygodne Wiele rzyczy podrabiaja i wiele oryginałów tez jest sprzedawana na Allegor Na szczescie tego Encanto nie ma tylu aukcji jak np. perfum Cahnel itd...wiec masowa produkcja garażowa jest mało prawdopodobna... zreszta zawsze mozna zapytać sprzedającego o fakturę czy rachunek jaki wystawił mu producent
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 20:45   #3760
Victoria89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Encanto zawiera 1.7%, a nie 4% jak ktos tu wczesniej pisal.
Zrodlo: ich strona na facebook.

Mam tylko pytanie. Dlaczego nie moge znalesc nic o Encanto na zagranicznych stronach internetowych?

Chcialam dodac jeszcze polska strone Encanto:
www.encantodobrasil.com.p l

I kontakt do ich przedstawiciela w Polsce:
Encanto Polska - J4YsoN

www.encantodobrasil.com.p l
encanto@encantodobrasil.c om.pl
(+48) 602-336-128


Od razu mowie, ze nie jest to zadna reklama.
Znalazlam te dane na ich oficjalnej stronie internetowej.
Zamowilam Encanto wczoraj (zaplacilam okolo 57 funtow - 26 dolarow przesylka i 60 dolarow zestaw). Juz nie moge sie doczekac!


Nie wiecie czy mozna uzywac szamponu z sodium chloride na 8 miejscu w skladzie?

Victoria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 20:52   #3761
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Robiłam zabieg miesiąc temu i kilka dni, już mi sie puszą jak przed, końcówki wywijają się, na górze są jeszcze proste więc efekt keratyny nie znikął jeszcze na pewno, ale podejrzewam, że za 1-2 miesiące już nie będzie sladu Najbardziej wkurza mnie to puszenie

Aha, dodam, że stosowałam się do zaleceń po, uzywalam szamponu babydream i hipp, odzywek bez silikonow i keratyny hydrolizowanej
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 21:19   #3762
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A ja się wtrącę. Jako, iż jesteś fryzjerką, na pewno wiesz, że w UE dopuszczone są substancje wyzwalające romaldehyd, na przykład Quaternium-15, imidazolidinyl urea, diazolidinyl urea i DMDM hydantoin. Są one potencjalnie niebezpieczne, ale można je spotkać w większości kosmetyków (szczególnie DMDM hydantoin).

Co do formaldehydu- w wątku była już o nim mowa, tak więc preparat sprawadzałaś na własną odpowiedzialność Co do potencjalnej rakotwórczości- pojedyncza ekspozycja na tak małą ilość tej substancji nie powinna Ci zaszkodzić, szczeólnie przy zachowaniu środków ostrożności. Niemniej jednak nie ma co siać niepotrzebnej paniki- lepiej trochę poczytać o tym "strasznym formaldehydzie" i zdecydować sememu, czy chce się zrobić zabieg, czy też nie.

Jak ktoś kupuje dosyć silny preparat, którego skład można z łatwością znaleźć w internecie, a nie chce mu się nawet o nim poczytać, to już jego sprawa. Encanto nie jest dostępne w Polsce nie bez powodu. Skoro jesteś fryzjerką, chyba musiałaś najpierw poczytać coś na temat preparatu, czy też bezmyślnie go zakupiłaś? Pamiętajmy, że składniki potencjalnie rakotwórcze występują także w tradycyjnych środkach do prostowania włosów czy w farbach, których używasz. To, ze występują w "dozolonym stęzeniu", nie oznacza wcale, że nie są potencjalnie kancerogenne.
Ale przecież te dzisiejsze fryzjerki to są po kursach dwutygodniowych, wirtualnych więc ja się nie dziwę, że fryzjerki mogą nie wiedzieć

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez AgnesB24 Pokaż wiadomość
Informacja dodatkowa
Substancja żrąca, opary tworzą z powietrzem mieszaniny wybuchowe w bardzo szerokim
zakresie stężeń (1-73 % obj.)'
'

daleko nie trzeba szukać..

niestety dużo rzeczy które robimy dla wyglądu nie jest zdrowe..
Czyli, że może nam nagle buchnąć w twarz? :O tak to rozumiem.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:50   #3763
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ale przecież te dzisiejsze fryzjerki to są po kursach dwutygodniowych, wirtualnych więc ja się nie dziwę, że fryzjerki mogą nie wiedzieć
no nie, żeby mieć taki tytuł to trzeba bodajże po szkole egzamin specjalny zdawać. Ale to i tak była ironia, bo przecież wiadomo, jaką fryzjerki posiadają wiedzę z zakresu chemii w większości przypadków.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 22:10   #3764
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
no nie, żeby mieć taki tytuł to trzeba bodajże po szkole egzamin specjalny zdawać. Ale to i tak była ironia, bo przecież wiadomo, jaką fryzjerki posiadają wiedzę z zakresu chemii w większości przypadków.
Dlatego napisałam, że większość fryzjerek jest po bardzo profesjonalnych kursach...a wiadomo jakie wyczucie estetyki większość ma,,,, co dopiero znajomość chemii i poprawnie zdaną z niej maturę.
Niestety poziom edukacji w Polsce jets jaki jest. Moje najbardziej niedouczone i często uciekające z liceum do prywatnych zwodówek koleżanki są fryzjerkami :O
Oczywiście wiedza nie jest aż tak potrzebna w tym zawodzie ale większość z nich po prostu olała maturę na rzecz modnego zawodu nie mając do tego nawet predyspozycji. Nie wiem jak wasze fryzjerki ale wszystkie z jakimi miałam do czynienia nie mają do tego wymaganej podstawowej cechy - smaku
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 07:56   #3765
call me baby
Rozeznanie
 
Avatar call me baby
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 688
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

cześć dziewczyny,
mam już włsy po encato, ale musze zrobić farbe na włosach.
Czy wy farbowałyście włosy po encato? jesli tak to jaki był efekt, bardzo farba zapsułą efekt?
call me baby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 09:17   #3766
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny czy na buteleczkach macie moze date prod. lub termin do ktorego trzeba produkt zuzyc? Pisalam do sprzedawcy z all o date to odpisal ze zadnej daty na pojemniku nie ma
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 09:34   #3767
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez call me baby Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,
mam już włsy po encato, ale musze zrobić farbe na włosach.
Czy wy farbowałyście włosy po encato? jesli tak to jaki był efekt, bardzo farba zapsułą efekt?
Ktoś pisał, że fekt nieco się zepsuł, rzez co schodzę od kilku tygodni na mo naturalny kolor by mieć z encanto już spokój
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:18   #3768
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

dziewczyny po encanto można umyć głowę tego samego dnia, a po jakim preparacie trzeba odczekać 3 dni, bo wypadła mi z głowy nazwa
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:23   #3769
denwerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Jak przeczytałam ta niektóre posty,o tym,ze jak to fryzjerki są głupie,to mi się nie dobrze robi,naprawdę. Zamieściłam ostrzeżenie o tym,że ten środek może być niebezpieczny nie po to,żeby Was na siłę zniechęcać,tylko ewentualnie poinformować osoby,które tego nie wiedzą!Dyskutowanie na temat tego czy ktoś skończył szkołę czy kursy,zostawcie sobie na roZmowę przy kawie-bo tak naprawdę to fryzjerem trzeba się urodzić. Dla Twojej wiadomości musiałam ciężko pracować żeby zdobyć ten tytuł i pracować cięzko po godzinach żeby zarobić na wszystkie szkolenia i na to co osiagnęłam,w tym roku kończę dodatkowo studia,e mało inteligentną osobą to musi być ta ,która doskonale wie,że coś jest bardzo szkodliwe,ale dla urody zrobi wszystko!
denwerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 11:26   #3770
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez denwerka Pokaż wiadomość
Jak przeczytałam ta niektóre posty,o tym,ze jak to fryzjerki są głupie,to mi się nie dobrze robi,naprawdę. Zamieściłam ostrzeżenie o tym,że ten środek może być niebezpieczny nie po to,żeby Was na siłę zniechęcać,tylko ewentualnie poinformować osoby,które tego nie wiedzą!Dyskutowanie na temat tego czy ktoś skończył szkołę czy kursy,zostawcie sobie na roZmowę przy kawie-bo tak naprawdę to fryzjerem trzeba się urodzić. Dla Twojej wiadomości musiałam ciężko pracować żeby zdobyć ten tytuł i pracować cięzko po godzinach żeby zarobić na wszystkie szkolenia i na to co osiagnęłam,w tym roku kończę dodatkowo studia,e mało inteligentną osobą to musi być ta ,która doskonale wie,że coś jest bardzo szkodliwe,ale dla urody zrobi wszystko!
czyli wlasciwie obrazilas wszystkie osoby z tego watku...
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:39   #3771
denwerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Mój powyższy post skierowany jest mmm3m i weegirl

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Kochane moje,każdy robi co chce,nie chce nikogo obrażać,ale jeżeli ten encanto rzeczywiście jest rakotwórczy a dozo na to wskazuje,z Irlandii już został wycofany i po kolei z innych krajów,to mogę Was tylko przed tym ostrzec w taki sposób bo sama walczyłam z tą chorobą. Mój encanto leży cały nieodpakowany,ja jednak nie skorzystam,szkoda,za pózno dostałam te informacje o nim

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

http://www.consumerconnect.ie/eng/Ne...withdrawn.html

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

ten link dotyczy szkodliwości encanto
-

http://www.consumerconnect.ie/eng/News_+_Research/Product_Recalls/Keratin_Complex_products_ withdrawn.html
denwerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:46   #3772
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez denwerka Pokaż wiadomość
Mój powyższy post skierowany jest mmm3m i weegirl

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Kochane moje,każdy robi co chce,nie chce nikogo obrażać,ale jeżeli ten encanto rzeczywiście jest rakotwórczy a dozo na to wskazuje,z Irlandii już został wycofany i po kolei z innych krajów,to mogę Was tylko przed tym ostrzec w taki sposób bo sama walczyłam z tą chorobą. Mój encanto leży cały nieodpakowany,ja jednak nie skorzystam,szkoda,za pózno dostałam te informacje o nim

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

http://www.consumerconnect.ie/eng/Ne...withdrawn.html

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

ten link dotyczy szkodliwości encanto
-

http://www.consumerconnect.ie/eng/News_+_Research/Product_Recalls/Keratin_Complex_products_ withdrawn.html
Z tego co widzę to jest COPPOLLA a nie Encanto...a różne firmy maja różne receptury...
A tak na marginesie...to powinnaś zaskarzyc albo zamknąc wszystkie kompanie tworzące i produkujace przeróżne kosmetyki upiekszające kobiety....skoro cały świat jest tak głupi ze dla urody zrobi sobie kuku :P
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:24   #3773
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez denwerka Pokaż wiadomość
Jak przeczytałam ta niektóre posty,o tym,ze jak to fryzjerki są głupie,to mi się nie dobrze robi,naprawdę. Zamieściłam ostrzeżenie o tym,że ten środek może być niebezpieczny nie po to,żeby Was na siłę zniechęcać,tylko ewentualnie poinformować osoby,które tego nie wiedzą!Dyskutowanie na temat tego czy ktoś skończył szkołę czy kursy,zostawcie sobie na roZmowę przy kawie-bo tak naprawdę to fryzjerem trzeba się urodzić. Dla Twojej wiadomości musiałam ciężko pracować żeby zdobyć ten tytuł i pracować cięzko po godzinach żeby zarobić na wszystkie szkolenia i na to co osiagnęłam,w tym roku kończę dodatkowo studia,e mało inteligentną osobą to musi być ta ,która doskonale wie,że coś jest bardzo szkodliwe,ale dla urody zrobi wszystko!
Kobieto, a gdzie ja napisałam, że robiłam Encanto (bo nie kryję się z tym, że zabiegu nie wykonywałam)? Zresztą, nie wiem, jak ma się robienie Encanto do inteligencji- może co najwyżej do odpowiedzialności za swoje zdrowie.
I odnieś się lepiej do mojego pierwszego postu. Sama KUPIŁAŚ Encanto, nie wiedziałaś co kupujesz? Ja, zanim coś kupię, to chociaż staram się dowiedzieć, co to jest, nie jestem bezmyślną konsumentką. Nie odniosłaś się także do ifnormacji o wyzwalaczach formaldehydu I jakoś wcale mnie to nie dziwi

Jeśli zamierzasz mnie obrażać, to chociaż rób to z klasą i wykaż się zdolnością czytania ze zrozumieniem.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:57   #3774
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez call me baby Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,
mam już włsy po encato, ale musze zrobić farbe na włosach.
Czy wy farbowałyście włosy po encato? jesli tak to jaki był efekt, bardzo farba zapsułą efekt?
pisalam o tym calkiem niedawno, tzn o moich spostrzezeniach po farbowaniu poszukaj wstecz
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:33   #3775
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez denwerka Pokaż wiadomość
Jak przeczytałam ta niektóre posty,o tym,ze jak to fryzjerki są głupie,to mi się nie dobrze robi,naprawdę. Zamieściłam ostrzeżenie o tym,że ten środek może być niebezpieczny nie po to,żeby Was na siłę zniechęcać,tylko ewentualnie poinformować osoby,które tego nie wiedzą!Dyskutowanie na temat tego czy ktoś skończył szkołę czy kursy,zostawcie sobie na roZmowę przy kawie-bo tak naprawdę to fryzjerem trzeba się urodzić. Dla Twojej wiadomości musiałam ciężko pracować żeby zdobyć ten tytuł i pracować cięzko po godzinach żeby zarobić na wszystkie szkolenia i na to co osiagnęłam,w tym roku kończę dodatkowo studia,e mało inteligentną osobą to musi być ta ,która doskonale wie,że coś jest bardzo szkodliwe,ale dla urody zrobi wszystko!
Ale czy piszę imiennie o tobie? NAPISAŁAM WYRAŹNIE, ŻE MOJE KOLEŻANKI olały liceum na rzecz byle jakiej szkoły fryzjerstwa, nie mając ku temu nawet predyspozycji ani rozumu i chęci ciężkiej pracy, z myślą "skończę te dwa lata czy rok i założę swój salon" :O
Nie wiele znam inteligentnych i utalentowanych fryzjerek po profesjonalnych szkołach a nie byle czym. Tylko oto mi chodziło a ty się oburzyłaś bo nie przeczytałaś ze zrozumieniem mojej wypowiedzi. A fora są od dyskusji, no ale bez kawy

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-09-01 o 19:02
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:54   #3776
migdaska
Raczkowanie
 
Avatar migdaska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 309
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hej dziewczyny kupiłam Encanto jakiś 3-4 tyg. temu 1/3 zestawu która jest w takich dozownikach, nie otwierana. Na razie nie miałam czasu zrobić zabiegu i chciałam zapytać, ile to może poleżeć ? Nie chce żeby sie zepsuło, a zabieg pod koniec września planuje , nie czekać? robić?

Ps, mnie np. nie zniechęciło to co przeczytałam, że rakotwórcze itp. Każdy bierze odpowiedzialność za siebie i nikt go do niczego nie zmusza a dla niektórych encanto to ostania deska ratunku. Pozdrawiam
migdaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 19:00   #3777
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Myślę,że gdyby serio to było takie niebezpieczne to nawet w USA by tego zabronili, oni chyba też dbają o bezpieczeństwo konsumentów?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 22:10   #3778
denwerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

w sumie to macie racje,wszystko jest rakotwórcze,masakra.....k to ma oc
hotę niech zajrzy na linka
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=17144
denwerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 14:51   #3779
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Mam prośbę, czy ktoś mógłby zamieścić instrukcję do zabiegu, polską lub angielską obojętnie ?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 15:01   #3780
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Mam prośbę, czy ktoś mógłby zamieścić instrukcję do zabiegu, polską lub angielską obojętnie ?
przecież jest w pierwszym poście..
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.