"Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-04, 18:25   #691
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Ja mam pizamkę z muzzy i jestem z niej zadowolona. Przez dwa lata w niej ciągle spałam.. Mieszkając w akademiku... i dalej ma ładny kolor;D

Oj, wasze grubaski. A mój? Jak ja tak nie dojadam... Za dwa tyg się dowiem.

Dzis mnie napadło. I zjadłam UWAGA!! WRAZLIWI NIE CZYTAĆ!!
Płatki sniadaniowe cookie crisp... i sekunde potem śledzia po kaszubsku. I mi to strasznie smakowało...
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:14   #692
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
ja czytalam ze koszul nocnych to nawet i z 5 do szpitala trzeba brac bo sie kobieta poci i szybko sie brudza?

kurde, ja to majatek wydam chyba albo w kredytach bede plywac

Mysiopez taka chyba nasza natura ze najpierw nerwujemy sie ... i chyba z tych samych nerwow cos nas boli albo maluch sie nie rusza, a potem marudzimy ze po co sie tak martwilysmy
Swoja droga to ja swojego Smerfa nei widzialam juz dokladnie miesiac i mi tak teskno ...a ten miesiac cieniutki jest - z racji tego ze sobie poszalalam z inhalatorem i termometrem

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

dobrze ze mowisz o tych koszulach w sumie bo sie zastanawialam nad ta co nie polecasz

ja tak obmyslalam zeby do szpitala sobie kupic takie:
http://moda.allegro.pl/koszula-nocna...213355980.html


mmmm ale sexy
http://moda.allegro.pl/alles-mama-el...208329687.html
Ja właśnie dziś kupiłam sobie koszulkę, której kupno obmyślasz. Przyznam się, że pierwszy raz w życiu spotkałam się z tym fasonem . Jeszcze jej nie przymierzałam, ale jak pokazałam ją TŻowi spojrzeliśmy na siebie i buchnęliśmy śmiechem, bo nie ukrywam, że zabawnie to wygląda
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.



Edytowane przez stalowamagnolia
Czas edycji: 2010-09-04 o 20:34
stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 22:21   #693
Supernovaja
Raczkowanie
 
Avatar Supernovaja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 369
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

dzieczyny w smyku jest promocja TT, butelki i chyba smoczki, byłam troche rozkojarzona ale po 26zł dwie butelki są takie jak tu

http://allegro.pl/butelka-150ml-x2-s...200827816.html

na alle niby taniej, ale plus koszta przesyłki, będziecie miec na skarpety dla dzieciaczków jak się urodzą

wpadam tylko sprawdzic jak sie macie i lece, teraz spac, bo padam na twarz, masakra jakas ostatanio
Supernovaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 22:48   #694
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

myslalam ze nigdy do konca nie dojde... jeden dzien mnie nie bylo...[QUOTE=JeSuisUnPapillon;21 844350]dziewczyny, czy wierzycie w niektore zabobony?

ja dzis jechalam autem i kot wyskoczyl no i jedna reka sie zlapalam tak za usta

a moja babcia mi naopowiadala ze to nie zabobon a prawda - ze jak sie wystraszy kobieta...to potem cos wyskakuje dziecku w tym miejscu co ona sie zlapie;

ja sie teraz boje


---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
doradzcie, która wersja pokoju, plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
mi sie podoba to raczej z czekolada

co do zabobonow to nie wierze ale tesciowa mówiła ze cała ciaze przygladala sie swojemy skrzywionemu palcu (zlamala przed ciaza) i mój TZ ma identycznie wykrzywiony ten sam palec co ona

co do koloru ja tez mam ciemniejsze meble takie wenge ale sciany idodatki kremowe i wcale nie jest ciemno w pokoju a bardzo fajnie (wg mnie)

muron czekolada + róż
Cytat:
Napisane przez stalowamagnolia Pokaż wiadomość
Ładne są te ciepłe kolorki tj.: czekolada, beż itp. Tworzą bardzo przytulne wnętrze Zaproponowałam dziś TŻowi, żebyśmy rozejrzeli się za jakąś farbą do pokoju, gdzie będzie lulał Dzidziuś; zgodził się, a gdy zaczęliśmy obmyślać jaki to mógłby być ewentualnie kolor wyskoczył z niebieskim (czyżby myślał o Synu?!), ale powiedziałam, że ten kolor absolutnie odpada - jest zimny. Nie lubię takich kolorów we wnętrzach Ja sobie myślę, że jak będzie dziewczynka to wykorzystam propozycję muron i pomalujemy pokój na różowo - czekoladowy, a jak chłopiec to może beżowo - zielony (mam tu na myśli odcień awokado)
niebieski wcale nie musi być zimny a kolor ten pozwala sie wyciszyc i uspokoić my mamy taki w sypialni i troche jest w greckim stylu z beżowymi dodatkami i tu tez dzieciaczek bedzie (bez wzgledu na plec)

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość

Mamy dwa imiona : Natasza i Hania, każdy mówi, co innego, głosy 50-50

ja chciałam Lilkę (Liliana) ale tŹ- "Po moim trupie"
Mileny, ani Igi tez nie chce:-(
A mnie to się podoba Aniela, a dokładniej Anielka i Michalina, adokładniej Miśka. No ale cóz to nie tylko moje dziecko;-)
Natasza tylko u mojego to nie przechodzi a Hanek teraz jest sporo

cytrynka poduszka rewelacja ostatnio mam słabość do żyraf i napewno cos takie musze miec i gdzies widzialam ta poduche tylko gdzie?? widze że wiecej jest fanek zyraf jak byłam młodsza to chciałąm miec żyrafe na wlasnosc i chciałam ją karmic z okna (z 4 pietra)

jesuis dobrze że z bejbikiem wszystko ok

co do koszul to nie mysle o tym bo ani szpitali nie lubie ani koszul nocnych
byłąm z kumpelą w knajpce i siadłyśmy w kąciku dla niepalących żeby mieć spokój od innych i nie wdychac dymu i mimo to wyczaił nas jakis koles i nie dawał za wygraną, chciał się umówić... ze mną, jakbyście widziały mine jak mu powiedziałam że ja prawie w piątym mc jestem bezcenne
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019

Edytowane przez agape
Czas edycji: 2010-09-04 o 22:53
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 23:00   #695
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

a w triumphie jest promocja na staniki. Jak przyniesie się stary stanik, to jest znizka 15% na całe zakupy. Stanik do karmienia kosztuje 79,90 i 89,90;d


O ja cię kręce... połowa ciązy za mną.. jeśli druga mi tak szybko minie, to niedługo będę mieć dzidziusia na rękach;D
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png

Edytowane przez mysiopez
Czas edycji: 2010-09-04 o 23:22
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 09:10   #696
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość

co do koszul to nie mysle o tym bo ani szpitali nie lubie ani koszul nocnych
byłąm z kumpelą w knajpce i siadłyśmy w kąciku dla niepalących żeby mieć spokój od innych i nie wdychac dymu i mimo to wyczaił nas jakis koles i nie dawał za wygraną, chciał się umówić... ze mną, jakbyście widziały mine jak mu powiedziałam że ja prawie w piątym mc jestem bezcenne
fakt, niebieski nie musi byc straszny - ważne są dodatki; ale ja wolę pomarańcze i kremy na ścianach

swój pokój pomazałam na czekoladowo-żółto-pomarańczowo (oczywiście gąbką więc te kolory to takie hmm...fajnie powychodziły bo w ogóle nie podobne do tych z palety )
no ale teraz czeka mnie malowanie następne, nerwów pewnie się najem ale zobaczymy

Co do kolesia chcącego się umówić - wyobrażam sobie jego minę i zdziwienie

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez stalowamagnolia Pokaż wiadomość
Ja właśnie dziś kupiłam sobie koszulkę, której kupno obmyślasz. Przyznam się, że pierwszy raz w życiu spotkałam się z tym fasonem . Jeszcze jej nie przymierzałam, ale jak pokazałam ją TŻowi spojrzeliśmy na siebie i buchnęliśmy śmiechem, bo nie ukrywam, że zabawnie to wygląda
przymierz przymierz i daj znać jak się układa


fakt zabawnie...ja sobie nie umiem wyobrazić siebie w ogóle w koszuli nocnej ale cóż
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 09:17   #697
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

nigdy nie spałam w koszuli-nie cierpię. W szpitalu na badanie kazali w koszuli bez gaci;-) Więc po prostu sie przebierałam.
90 proc tych koszul dla mnie jest paskudna. Kiepskie materiały i te nieszczęsne kreskówkowe zwierzatka.Fasony też-takie wory, ja musze mieć coś w czym będę ładnie wyglądać, oprócz wygody Podoba mi się piżama Muzzy i Mama Lic.
Niestety będę musiała mieć koszulę bo będę po CC niby rana niżej,ale i tak może uwierać niestety

To nawet ładne no i końcu długi rękaw, w koncu to będzie środek zimy:
http://allegro.pl/koszula-nocna-do-k...215626875.html

http://allegro.pl/pizama-do-karmieni...211208615.html




Pokoj pomalowany
brąz wygrał, a właściwie wykoszystam kawowy, taki rozbielony i pudrowy róz, z dala od rózu-rózu.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431

Edytowane przez muron
Czas edycji: 2010-09-05 o 09:24
muron jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 09:18   #698
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Hejka dziewczyny! Ja wczoraj wyciągnęłam męża do H&Ma i kupiłam sobie jeansy fajne - z tą zniżką, o której pisała Kinga dałam 109zł, także tanio nawet wyszły. Fajno, w końcu nie muszę łazić cały czas w bojówkach, dosyć już trochę ich miałam. Mi wczoraj wieczorem wyskoczył brzuch jeszcze bardziej - nawet mąż się zdziwił, że to tak szybko rośnie - nie wiem, czy to, że cały dzień na nogach byłam wpływ na to miało, ale jak tak dalej pójdzie, to niedługo się w drzwiach nie zmieszczę. Z tyłu to wyglądam normalnie, ale już z profilu i z przodu nic się nie ukryje.

Miłej i spokojnej niedzieli Kochane!

ps. po tym magnezie lepiej spałam, dzięki Wam za rady
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 09:37   #699
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
Ja mam pizamkę z muzzy i jestem z niej zadowolona. Przez dwa lata w niej ciągle spałam.. Mieszkając w akademiku... i dalej ma ładny kolor;D

Oj, wasze grubaski. A mój? Jak ja tak nie dojadam... Za dwa tyg się dowiem.

Dzis mnie napadło. I zjadłam UWAGA!! WRAZLIWI NIE CZYTAĆ!!
Płatki sniadaniowe cookie crisp... i sekunde potem śledzia po kaszubsku. I mi to strasznie smakowało...
ja jadam tak samo-wiec nie wiem o co ci chodzi
i jeszcze mi smaka zrobilas na sledzie, niedobra ty
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 09:42   #700
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Kurcze fajna ta promocja na jeansy, ale troche sie boje dac i tak 100zl za spodnie jesli potem moge sie w nie nie miescic (czyt np za miesiac ) bo nie wiadomo jak moje dupsko to wytrzyma

chyba faktycznie lepiej szukac koszuli z dlugim rekawem ... bo mi wiecznie zimno
w lato jak bylam w szpitalu to mialam 3/4 koszulke i spodnie 3/4 (tzn pizame ) i czasem i tak mi chlodno bylo

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez magdaka13 Pokaż wiadomość
ja jadam tak samo-wiec nie wiem o co ci chodzi
i jeszcze mi smaka zrobilas na sledzie, niedobra ty
ja mam aktualnie uraz do sledzi

kupilam sobie niedawno - no bo oczywiscie chec byla ogromna, w sosie salsa...ale co sie okazalo - ze nieswieze ;/ takze bosko.
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 09:47   #701
zosik
Raczkowanie
 
Avatar zosik
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 92
GG do zosik
Dot.: zy"Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Ja tez za wasza porada pojechalam wczoraj do H&M. Ale niestety wszystkie jeans to rurki, czyli przez łydkę nie przepcham Za to kupiłam sobie taka mięciutką zieloną koszule. W ciągu ostatnich 2 tygodni tak mi brzuch urósł, ze się w nic nie mieszczę. Na szybko kupuję ubrania ciążowe, a jeszcze w weekend idę na wesele 2-dniowe.
__________________

zosik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 09:48   #702
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Witam niedzielnie
Jak o jeansy chodzi, to ja na razie biodrowki nosze (mojego normalnego rozmiaru), i zastanawiam sie wlasnie, czy po porstu jakichs dodatkowych biodrowek nie kupic, zamiast tych wszystkich ciazowych, bo co pozniej z tym robic..
Poki co typowe ciazowe mam czarne jeansy, maz mi gdzies okazyjnie kupil, plus kupilam sobie ciazowa jeansowa spodnice, bluzke, dresy, pas na brzuch i...mam zamiar na tym poprzestac, ale czy sie uda zobaczymy.
Ja mam duzo bluzek typu tuniki, ktore wisza na mnie, wiec mam nadzieje, ze dlugo beda mi jako ciazowe sluzyly.
Co do jedzenia mi zadne kombinacje nie dziwne, ja tam nie mam wyrafinowanych smakow, i co dziwne, nic nie jest w stanie mnie obrzydzic, jem wrecz za duzo, jak nie jem to mnie mdli, albo slabo sie czuje, wiec co chwila cos tam zuje.
Starsze dziecko dzis mezowi powiedzialo, ze mama tylko je i rosnie, ale nie tam gdzie trzeba
No, a ja jak o brzuch chodzi, wieczorkiem mam troche wiekszy, ale rano spokojnie, nikt nie zauwaza, ze w ciazy jestem mimo ze obcisle tshirty nosze.
Ale moglby juz ciut urosnac, albo przynajmniej male kopac czesciej, bo schiz dostane
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 10:05   #703
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
nigdy nie spałam w koszuli-nie cierpię. W szpitalu na badanie kazali w koszuli bez gaci;-) Więc po prostu sie przebierałam.
90 proc tych koszul dla mnie jest paskudna. Kiepskie materiały i te nieszczęsne kreskówkowe zwierzatka.Fasony też-takie wory, ja musze mieć coś w czym będę ładnie wyglądać, oprócz wygody Podoba mi się piżama Muzzy i Mama Lic.
Niestety będę musiała mieć koszulę bo będę po CC niby rana niżej,ale i tak może uwierać niestety

To nawet ładne no i końcu długi rękaw, w koncu to będzie środek zimy:
http://allegro.pl/koszula-nocna-do-k...215626875.html

http://allegro.pl/pizama-do-karmieni...211208615.html
Bardzo fajne, zwłaszcza ta pierwsza. Ja byłam w tym roku na początku lutego w szpitalu, miałam koszule z krótkim rękawem i było mi ciepło.
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 10:26   #704
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
a w triumphie jest promocja na staniki. Jak przyniesie się stary stanik, to jest znizka 15% na całe zakupy. Stanik do karmienia kosztuje 79,90 i 89,90;d


O ja cię kręce... połowa ciązy za mną.. jeśli druga mi tak szybko minie, to niedługo będę mieć dzidziusia na rękach;D
U mnie tez dziś zaczął się 20 tydzień I z tej okazji dostałam z rana kilka solidnych kopniaków od Maluszka

Przyjemnej niedzieli Kobietki
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.



Edytowane przez stalowamagnolia
Czas edycji: 2010-09-05 o 19:19
stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 10:48   #705
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
Bardzo fajne, zwłaszcza ta pierwsza. Ja byłam w tym roku na początku lutego w szpitalu, miałam koszule z krótkim rękawem i było mi ciepło.
w szpitalu tak, tam zawsze zaduch, ale wróce do domu i mam ok 23-24 stopni;-)

Ej zanudzę znowu, moja dziewczynka nie okaże się chłopcem, co? Sprawdzone w 22 tyg, superlekarz, supersprzęt i podobno nie ma wątpliwości... Wiem fiksuję
Dziś do tesciowej na obiad więc teraz było lekkie śniadanie tylko;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431

Edytowane przez muron
Czas edycji: 2010-09-05 o 10:49
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 10:59   #706
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
w szpitalu tak, tam zawsze zaduch, ale wróce do domu i mam ok 23-24 stopni;-)
koszule łądne, szczególnie ta pierwsza ale żal mi wydać 150zł na trzy koszule w których pochodze tylko w szpitalu... w domu to moge bez byle tylko koszuli nie zakladac... a mam pizamki z bluzeczkami na ramiączkach wiec chyba nie bedzie problemu zeby w nocy cyca wyciagnac wiec chyba poprzestane na tych tanich z dziwnymi rysunkami
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 11:07   #707
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
koszule łądne, szczególnie ta pierwsza ale żal mi wydać 150zł na trzy koszule w których pochodze tylko w szpitalu... w domu to moge bez byle tylko koszuli nie zakladac... a mam pizamki z bluzeczkami na ramiączkach wiec chyba nie bedzie problemu zeby w nocy cyca wyciagnac wiec chyba poprzestane na tych tanich z dziwnymi rysunkami
tak te najtansze to strasznie poliestrowe, podotykaj, siostrze kupowalam do szpitala i duzo było ślskich, jakby sztuczna bawełna i prześwitujących. Ja mam zamiar kupic tą z długim rękawem i znależć kopertowe bluzki w lumpkach pasujace do moich spodni piżamowych. Pewnie i tak u mnie będzie butla, ale na wszelki wypadek

Ja w szpitalu codziennie się czesałam, myłam włosy i robiłam leciutki makijaż, nie lubię wyglądać na "wymiętą

mam tez flanelowe piżamy zapinane na guziki, to pod to top na ramiaczkach i będzie
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431

Edytowane przez muron
Czas edycji: 2010-09-05 o 11:08
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 11:16   #708
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
Wiem, ze nie we wszystkich szpitalach mozna chodzic w dresach.. U mnie w miescie, przynajmniej kiedys.. krzyczeli na kolezankę, która miała pizamę, a nie koszule..
to jest dla mnie nieporozumienie, jak można krzyczeć na kobietę, ze chodzi w piżamie a nie w koszuli - to jest jej sprawa i nie powinno to nikogo obchodzić a jeszcze krzyczenie, co to w oóle jest?

Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość

Odnośnie szpitala to ja mam zamiar wziąść dwie koszule i może jedną piżamę... Koszule są na pewno bardziej praktyczne bo jak lekarz robi obchód to trzeba kiece zadzierać, więc chyba wygodniej podnieść koszulkę niż ściągać spodnie od piżamy
Aczkolwiek wygodniej mi się śpi w piżamce
to dla mnie jest tez nieporozumienie, ze na obchodzie ma się podnosić koszulę i pokazywać wszystko wszystkim - bo tak to tylko w Polsce chyba jest - od pokazywania jak się rana leczy jest gabinet zabiegowy a nie ogólna sala do leżenia, ale to się nie zmieni, jeżeli same kobiety nie będą protestować. Jak czytam nieraz wypowiedzi kobiet, tamten krzyczał ten kazał, tamten nakazał - co to w ogóle jest??
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 11:19   #709
Zadie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
w szpitalu tak, tam zawsze zaduch, ale wróce do domu i mam ok 23-24 stopni;-)

Ej zanudzę znowu, moja dziewczynka nie okaże się chłopcem, co? Sprawdzone w 22 tyg, superlekarz, supersprzęt i podobno nie ma wątpliwości... Wiem fiksuję
Dziś do tesciowej na obiad więc teraz było lekkie śniadanie tylko;-)
Też mam takie obawy, nastawiłam się już na dziewczynkę, Mała dwukrotnie potwierdzona, bardzo bym była zaskoczona w razie chłopca

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość

Ja w szpitalu codziennie się czesałam, myłam włosy i robiłam leciutki makijaż, nie lubię wyglądać na "wymiętą

mam tez flanelowe piżamy zapinane na guziki, to pod to top na ramiaczkach i będzie
Kiedy leżałam w szpitalu, jak już tylko dałam radę się ruszyć, robiłam tak samo. Uważam, że to jak się wygląda ma przełożenie, ogromne, na samopoczucie, warto chwilę poświęcić na ogarnięcie się

Aktualizuję mój brzuszek, 20t3d Zaczyna rosnąć
Zadie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 11:21   #710
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

niech tak będzie, ale niech przy kazdym łóżku będzie parawan! U nas nie podnoszą na szczęśćie
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 11:23   #711
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

muron a w którym szpitalu chcesz rodzic??
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:24   #712
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

U nas na badanie chodzi sie do pokoju lekarskiego.
Lekarz na obchodzi tylko pyta o samopoczucie,i patrzy na ile "zmalal" brzuch, czyli wystarczy podniesc koszule od pizamy, ale nic wiecej, reszta w gabinecie.
Ale tu szpitale sa "otwarte", np: maz i dzieci moga byc caly dzien, takze podczas obchodu nikt ich nie wyprasza, wiec i reguly inne troche .
A, tak rano pobieranie krwi i mierzenie cisnienia na sali i tyle.

Ja, wlasnie zamowilam w Tchibo jakas krotka flanelowa koszule do porodu i na tym poprzestane.
Jeszcze tylko ladna pizamke poszukam, albo wezme te co mam.
U mnie jutro 18 tydzien sie zacznie, boszz leci ten czas, ze szok.
Usmialam sie z meza, jak dzis przez telefon pytal, w ktorym ja wlasciwie miesiacu-tygodniu jestem, pogubil sie biedny
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:57   #713
Pysiowaa
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 30
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Dzień dobry Mamusiom niedzielnie

Nadrabiam, więc odpowiem "na gorąco", co mi w głowie zostało, bo do nadrabiania duuuuużo

Muron, mi zawsze podobało się połączenie brązu i jasnego różu, sama łączyłam tak koszulę ze sweterkiem, kiedy jeszcze się mieściłam

Mysiopez, chyba wiem, jak bardzo odetchnęłaś po wizycie - ja teraz też mam okres paniki lekkiej - brzuszek ani drgnie (a widać go - wkleję w końcu swoją fotkę, ale później ), wzmożony apetyt przystopował, i też mam wrażenie, że brzuszek zmalał....

Brak apetytu to pewnie wynik przeziębienia, od wczoraj zużyłam tony chusteczek, dziś zrobiłam jajecznicę na boczku, ale nic nie czułam

Zrobiłam zapasy jedzonka na weekend, ale nawet kinder czekoladek nie tknę

Co do zakupów wszelakich, to ja na razie daję upust szaleństwu w lumpkach, mój narzeczony planuje końcem września zakupy zacząć, bo wg niego - oczywiście - mamy czas i za wcześnie jeszcze jest

Ale jedno, co mnie niepokoi, to że płci nie znam, a kupiłam niejeden ciuszek dla dziewczynki... No tak śliczne są, że jak tu przejść obojętnie? Sweterek Next leży w zasięgu mojego wzroku, cuuudny
To chyba zakupoholizm, bo nawet pani z lumpka stwierdziła, że "pani to szaleje" .

Dostałam też od koleżanki troszkę ubranek, wypranych w proszku dla dzidzi, i wiecie co? Pachną tak ślicznie, ze zastanawiam się, czego oni tam dosypują, bo ja wącham i wącham je

Jak sobie kumpela przypomni, na pewno ten właśnie zakupię, chciałam skorzystać z Waszych porad co do promocji proszków, ale spotkałam się z argumentem na nie - za wcześnie....

No cóż, ja chciałam tylko zaoszczędzić

I gratulacje dla Mamuś, które znają już płeć
Chodzikom też mówię stanowcze i zdecydowane NIE

Wracam do nadrabiania, miłej niedzieli Kobietki
Pysiowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:03   #714
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

to gdzie wy rodzicie że tak jest u was? Z tego co słyszałam to w Krakowie na obchodzie oglądają "dół" - może wiecie w którym szpitalu w Krakowie tak nie jest??
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:11   #715
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

te nie sa zle ale w sumie nie wiem jak to cenowo spojrzec, z 2 strony - moze i faktycznie te z allegro taniutkie...sa z jakiejs takiej materialowej sciemy

http://www.mamaok.pl/koszula-ciazowa...kaw-p-443.html

http://www.sesile.pl/product-pol-802...et-Cotton.html

http://www.sesile.pl/product-pol-801...t-Cotton-.html

http://allegro.pl/koszula-nocna-do-k...191454542.html

http://sklep.italianfashion.pl/towar/362

http://www.mamaok.pl/koszula-domena-p-498.html





swoja droga fajna ciazowa pizamka
http://sklep.italianfashion.pl/towar/1388
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 14:41   #716
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Dzień Dobry dziewczynki!
W Toruniu w szpitalu nawet patologia ciąży jest na korytarzu

Co do zaglądania pod koszulę, to nie mam pojęcia jak jest w tym szpitalu. Muszę się koleżanek podpytać.

ja od jutra zacznę prac ubranka, zeby mi w szafie ładnie pachniało.

A co do koszul. To mówiłam już wcześniej. Kupie taką najtańszą z allegro na sam poród a coś ładniejszego na po porodzie. plus jakąś pizamkę. Dowiem sie od lekarza ile będą mnie wcześniej trzymać w szpitalu to będę wiedzieć ile musze koszul/piżam kupić
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 17:22   #717
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
muron a w którym szpitalu chcesz rodzic??
ja rodzę w Sosnowcu

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez marleen32 Pokaż wiadomość
U nas na badanie chodzi sie do pokoju lekarskiego.
Lekarz na obchodzi tylko pyta o samopoczucie,i patrzy na ile "zmalal" brzuch, czyli wystarczy podniesc koszule od pizamy, ale nic wiecej, reszta w gabinecie.
Ale tu szpitale sa "otwarte", np: maz i dzieci moga byc caly dzien, takze podczas obchodu nikt ich nie wyprasza, wiec i reguly inne troche .
A, tak rano pobieranie krwi i mierzenie cisnienia na sali i tyle.

Ja, wlasnie zamowilam w Tchibo jakas krotka flanelowa koszule do porodu i na tym poprzestane.
Jeszcze tylko ladna pizamke poszukam, albo wezme te co mam.
U mnie jutro 18 tydzien sie zacznie, boszz leci ten czas, ze szok.
Usmialam sie z meza, jak dzis przez telefon pytal, w ktorym ja wlasciwie miesiacu-tygodniu jestem, pogubil sie biedny
u nas też, mówi: pani do badania i potem wszystkie czekaja pod zabiegowym

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
Dzień Dobry dziewczynki!
W Toruniu w szpitalu nawet patologia ciąży jest na korytarzu

Co do zaglądania pod koszulę, to nie mam pojęcia jak jest w tym szpitalu. Muszę się koleżanek podpytać.

ja od jutra zacznę prac ubranka, zeby mi w szafie ładnie pachniało.

A co do koszul. To mówiłam już wcześniej. Kupie taką najtańszą z allegro na sam poród a coś ładniejszego na po porodzie. plus jakąś pizamkę. Dowiem sie od lekarza ile będą mnie wcześniej trzymać w szpitalu to będę wiedzieć ile musze koszul/piżam kupić
ja na poród dostanę takie piekne coś z płótna z rozcięciem- cesarka;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 17:32   #718
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Smile Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Witam serdecznie,
jeśli pozwolicie do pragnę dołączyć do Waszego zacnego grona
- przyszłych styczniowych (2011) mam

Mój prawdopodobny termin dla urodzenia prawdopodobnie syneczka
to okolice dnia dziadka - babci.. tj. ok. 22-01-2011
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 17:41   #719
kaskup
Rozeznanie
 
Avatar kaskup
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ......
Wiadomości: 627
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

witajcie..

co do koszul to mi poprzednim razem wystarczyły dwie..

teraz nie wiem jeszcze ile bede brała pewnie tez conajmniej dwie choc teraz pewnie dłużej zabawie w szpitalu..

u nas tez nie ma podnoszenia koszul do gory na wizycie.. lekarz pyta ogólnie jak samopoczucie itp a do badania to do gabinetu..
ja jakos sobie nie wyobrazam zebym miala krocze przy tylu lakarzach pokazywac i jeszcze jakoej kobiecie na sali..

ja juz mam stresa przed jutrem.. nie wiem jak moje plytki.. zawsze jak jezdziłam to brałam ze soba torbe spakowana do szpitala w razie czego.. i nigdy mi sie jeszcze nie przydała.. no i sie zastanawiam czy jutro tez ja brac.... kurcze zawsze jade ze strachem ze mnie moga tam zostawic.. a ze to jakies 90-100 km ode mnie to strach jeszcze gorszy...


milego niedzielnego wieczorku....

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Louboutinka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
jeśli pozwolicie do pragnę dołączyć do Waszego zacnego grona
- przyszłych styczniowych (2011) mam

Mój prawdopodobny termin dla urodzenia prawdopodobnie syneczka
to okolice dnia dziadka - babci.. tj. ok. 22-01-2011
witaj
kaskup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 17:46   #720
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez Louboutinka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
jeśli pozwolicie do pragnę dołączyć do Waszego zacnego grona
- przyszłych styczniowych (2011) mam

Mój prawdopodobny termin dla urodzenia prawdopodobnie syneczka
to okolice dnia dziadka - babci.. tj. ok. 22-01-2011
Witamy

W moim szpitalu nie badają na szczęście przy wszystkich, jedynie w zabiegowym Jedynie cewnik pielęgniarka wyciągnęła mi na sali, ale przyszła przed 7 rano, jak jeszcze moje dwie towarzyszki spały i "zanurkowała" pod kołdrę
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.