Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 09:25   #2821
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

A skąd on ma pewność,że została zgwałcona i zakopana? To co świadek widział jak gwałca i zakopują i nic nie zrobił? No bo skąd ta pewność znowu, nie rozumiem...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 09:40   #2822
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
A skąd on ma pewność,że została zgwałcona i zakopana? To co świadek widział jak gwałca i zakopują i nic nie zrobił? No bo skąd ta pewność znowu, nie rozumiem...

No widocznie ma pewność ale przecież nie może powiedzieć mam ta pewność bo to i to bo jest śledztwo objęte tajemnicą więc nie rozumiem trochę takich pytań skąd on ma tą pewność-zajmuje się tą sprawą i nie informuje opinii publicznej o wszystkich dowodach i śladach bo nie miało by to sensu....
Ja i tak mam nadzieję,że Iwonka się odnajdzie żywa i jak to Rutkowski powiedział będzie najprzyjemniejsza pomyłka w Jego życiu
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 09:41   #2823
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
A skąd on ma pewność,że została zgwałcona i zakopana? To co świadek widział jak gwałca i zakopują i nic nie zrobił? No bo skąd ta pewność znowu, nie rozumiem...
Swiadek niby widział jak ktos ją wciąga do samochodu , jestem ciekaw czy ty bys zareagowała jak bys widziała ze ktos ją gwałci itd łatwo powiedziec i napisac w internecie pewnie bys ze strachu sie posikała i uciekła taka prawda tym bardziej ze sprawców było wiecej niz 1 chyba
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:11   #2824
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Czepiasz się
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:19   #2825
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta



---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------




Możecie mnie zjechać ale jestem pewna , że ktoś musiał coś widzieć albo słyszeć i nie zareagował, bo albo się bał albo zwyczjnie nie chciał się mieszać do tego.
Przecież był upał , pełno okien było pootwieranych i na bank ktoś jeszcze coś wie.
A jak teraz się przyzna i okazałoby się, że dzięki niemu mozna było uratować Iwonę to go zlinczują albo zamnkną za zatajenie faktów i utrudnianie śledztwa.[/QUOTE]
Jesli ktos nie ma ochoty zeznawac mimo ze cos widział to jego sprawa nikt mu za to zrobic nic nie moze, ludzie sie boją i chca miec spokój maja swoje zycie rodziny, nam sie łatwo mówi jak tutaj rozmawiamy a jak to my bysmy byli swiadkami co wtedy bysmy zrobili tego nie wiemy. Mi sie ciagle wydaje ze to nie było przypadkowe porwanie ze Iwona sie znalazła w nieodpowiedniej chwili i czasie ale to tylko moje zdanie
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:23   #2826
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ingulla Pokaż wiadomość
drobne off topy ok ale tu jest niby wątek o Iwonie ale je się wgłębić to większość to offtopy albo kłotnie.
Jak można podtrzymywać jakiś temat gadając zupełnie o czymś innym?
Jak napisałam co myślę na temat zniknięcia Iwonki to zero reakcji i jeszcze mi wypominasz, że jestem tu nowa.
To jak Wy to chcecie nagłośnić jak nowe osoby nie są mile widziane?Nie mówię tu tylko o sobie. Czytałam o tym na wcześniejszych stronach.
Albo sprawa jest nagłaśniana na poważnie albo traktowana jak temat do plotek jak piszesz? Ja akurat uważam, że upominanie mnie akurat przy tym temacie, że to forum plotkowe jest nie na miejcu.
Tak jak nie na miejscu jest upominanie nas i korygowanie o czym mamy sobie tutaj rozmawiać przez osobę która się dopiero co zarejestrowała i chce robić tu swoje własne porządki i rozstawiać wszystkich po kątach. Od nagłaśniania, informowania jest strona główna Iwony a my jesteśmy na forum plotkowym i plotkujemy. Nie ma obowiązku czytania tego co piszemy. Wątek jest pilnowany przez moderatorów więc jeśli oni nie mają zastrzeżeń to znaczy że wszystko jest w porządku. Kłótni tutaj nie ma od dawna a offtopiki w mniejszym lub większym stopniu oscylują wokół tematu Iwony.

Cytat:
Napisane przez Ingulla Pokaż wiadomość
Trudno się zainteresować sprawą jak się o niej nic nie wie a obcokrajowcy raczej nie czytają polskich forów, nie znają Trójmiasta i trzeba by dać jaieś obszerniejsze informacje a nie tylko tłumaczyć filmik dla Polaków.
A norweski filmik zrozumieją też Szwedzi i Duńczycy ( to prawie identyczne języki) a nawet w Islandii.
Czy coś stoi na przeszkodzie żebyś się tym zajęła?
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:25   #2827
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ingulla Pokaż wiadomość
To do mnie?

Byś lepiej odpowiedziała na moje pytanie
1. nie muszę, nikt mi za odpowiadanie nie płaci ;]
2. było jakieś pytanie w ogóle? Póki co wyczytałam same wąty do mnie i dziewczyn, że robią offtop.... ło matko .

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Tak jak nie na miejscu jest upominanie nas i korygowanie o czym mamy sobie tutaj rozmawiać przez osobę która się dopiero co zarejestrowała i chce robić tu swoje własne porządki i rozstawiać wszystkich po kątach. Od nagłaśniania, informowania jest strona główna Iwony a my jesteśmy na forum plotkowym i plotkujemy. Nie ma obowiązku czytania tego co piszemy. Wątek jest pilnowany przez moderatorów więc jeśli oni nie mają zastrzeżeń to znaczy że wszystko jest w porządku. Kłótni tutaj nie ma od dawna a offtopiki w mniejszym lub większym stopniu oscylują wokół tematu Iwony.



Czy coś stoi na przeszkodzie żebyś się tym zajęła?
dokładnie to samo pomyślałam, nie jesteśmy stroną oficjalną, która musi pilnować rygoru, wizaż.pl to strona plotkowo-kosmetyczna, więc można tutaj trochę schodzić z tematu. Poza tym cóż jets złego w pokazywaniu przykładów jak niektórzy zapraszają obcych do samochodu?

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-09-09 o 10:29
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 10:38   #2828
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

ingulla musisz miec jakis proram do robienia filmów, np windows movie maker i tam juz obie raczej poradzisz, dodajesz po prostu obrazki po kolei i muzykę
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:38   #2829
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Pokój, miłość i sex


Cytat:
No tak jak myślałam uwagę to mi zwróciłaś i czepiać się umiesz a zdania, że proszę o instrukcję jak się robi filmy na youtobe to już nie zauważyłaś.

To jest przeszkoda dla mnie ale jak ktoś mi pomoże to dam radę bo bardzo bym chciała się nauczyć robić te filmiki i zrobić to o czym pisałam.
grzecznie poproś jeszcze raz a nie się tak spinasz, widocznie przeoczyła ale nie musisz tak na niej siadać człowiek ma prawo się pomylić, nie jesteśmy Bogami.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:39   #2830
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ingulla Pokaż wiadomość

No tak jak myślałam uwagę to mi zwróciłaś i czepiać się umiesz a zdania, że proszę o instrukcję jak się robi filmy na youtobe to już nie zauważyłaś.
Zauwazyłam że prosisz ale nie wiem "gdzie można znaleźć porządną instrukcję o robieniu filmików na youtube" wiec się nie ustosunkowałam.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-09-09 o 10:40
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:42   #2831
blablah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 46
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Pełno jest "dziwnych" ludzi. Sama miałam wiele takich sytuacji kiedy wracałam do domu. Zdarzało się, że samochód podjeżdżał i proponował, że mnie podwiezie, a kiedy odmówiłam przechodził do konkretów czyli mówił coś w stylu: a może zabawimy się? Innym razem samochód podjechał kiedy rozstałam się ze znajomymi i jechał kawałek drogi obok mnie jakieś 5km/h. Takich przypadków było wiele, teraz jednak kiedy usłyszałam o historii Iwony jestem przerażona i nie wracam sama do domu.

Myślę, że znalazła się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie. Ktoś ją wciągnął do auta i po sprawie. Nikt nawet nie musiał widzieć.
blablah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 10:53   #2832
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

[QUOTE=Ingulla;21953282]
Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
1. nie muszę, nikt mi za odpowiadanie nie płaci ;]
2. było jakieś pytanie w ogóle? Póki co wyczytałam same wąty do mnie i dziewczyn, że robią offtop.... ło matko .

Boże to Tobie trzeba zapłacić za to, ze napiszesz coś co może pomóc w odnalezieniu Iwony?
Myślałam, ze robimy to bezinteresownie tak z serca.
Słów mi brakuje

Zadałam pytanie gdzie mogę znaleźć porządną instrukcję do robienia filmików na youtube ale jakoś tego nie zauważyłaś tylko natychmiast mnie zjechałaś.
oj jak ty czytać, ze zrozumieniem nie umiesz, dorabiasz sobie nadinterpretację.
Dziewczyno, pytałam, jakie to niby pytanie do mnie miałaś, co ja mam zgadywac o co ci chodzi? Po drugie nie wymagaj bym odpowiadała na każde twoje pytanie, nic nie muszę, tym bardziej jeśli nic z tego nie mam, co ja jetsem wszechwiedząca?


w ogóle w tamtej twojej wypowiedzi było pełno pytań, i co na każde mam odpowiadać lub się domyślać które mi wytknęłaś?



np.:
Cytat:


Jak można podtrzymywać jakiś temat gadając zupełnie o czymś innym?

Ale z drugiej strony nie ma chętnych na ten milion?

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-09-09 o 10:56
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:56   #2833
blablah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 46
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

[QUOTE=mmm3m;21953397]
Cytat:
Napisane przez Ingulla Pokaż wiadomość
oj jak ty czytać, ze zrozumieniem nie umiesz, dorabiasz sobie nadinterpretację.
Dziewczyno, pytałam, jakie to niby pytanie do mnie miałaś, co ja mam zgadywac o co ci chodzi? Po drugie nie wymagaj bym odpowiadała na każde twoje pytanie, nic nie muszę, tym bardziej jeśli nic z tego nie mam, co ja jetsem wszechwiedząca?
Dlaczego na każdym forum o Iwonie ludzie się kłócą? Myślałam, ze tu będzie porządnie chociaż inne fora się z was śmiały no ale widzę, że znów zaczynacie.
blablah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:59   #2834
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

wiesz co, ty sama chyba nic nie widzisz i nie rozumiesz.
Ledwo się tu pojawiłaś i wytykasz obcym ludziom jakieś pierdoły jak typowy troll.

włączyłam ignora na trolla.

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-09-09 o 11:01
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:06   #2835
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Artykuły z wczoraj:

Iwona Wieczorek. Zaginięcie. Rutkowski: Została zamordowana


http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....WIAT/511333533



Zaginięcie Iwony Wieczorek. Policja ma nagrania (wideo)


http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/a...SWIAT/77399494
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:09   #2836
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Mnie dziwi, że oni te taśmy dopiero zaczęli sprawdzać, a w każdym bądź razie tak zrozumiałam ten drugi artykuł
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:13   #2837
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, że oni te taśmy dopiero zaczęli sprawdzać, a w każdym bądź razie tak zrozumiałam ten drugi artykuł

Mnie się wydaje że policja działa według schematów planów, czyli najpierw czekają aż się osoba odnajdzie, później sprawdzają czy może sama nie uciekła, czy nie miała żadnych zatargów a potem dopiero po kolei zajmują się nastepnymi tropami czyli morderstwem (przeszukanie parku i stawów), porwaniem itp. Dlatego to tak długo trwa...
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-09-09 o 11:15
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:15   #2838
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Wymiencie sie numerami GG i tam piszcie o pierdołach albo na PW. Ktos wspominał ze miała 2 telefony wiec pewnie miała tez 2 numery nie wiemy w jakim towarzystwie sie obracała moze komus sie naraziła kto wie. Mama Iwonki mówiła ze była spokojną osobą kochająca itd ale prawda jest taka ze na dyskoteki czy imprezy z Iwoną nie chodziła a wiadomo jak to jest kolezanka - kolezanke zawsze kryje i nie o wszystkim sie mówi rodzinie , jest duzo przypadków bo sam imprezowałem czesto i wiem jak to jest mówi sie mamie ze ide na impreze a tak naprawde nie wiadomo gdzie sie wyląduje prawda taka ze 2 godzinki jestes na dyskotece a potem sie urywasz gdzies np a domówke itd wracasz rano i mówisz ze fajnie było duzo ludzi fajna muzyka a tak na prawde byłes-byłas tam tylko chwile
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:21   #2839
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje że policja działa według schematów planów, czyli najpierw czekają aż się osoba odnajdzie, później sprawdzają czy może sama nie uciekła, czy nie miała żadnych zatargów a potem dopiero po kolei zajmują się nastepnymi tropami czyli morderstwem (przeszukanie parku i stawów), porwaniem itp. Dlatego to tak długo trwa...
Dla mnie pewne, rzeczy za długo trwają. Nie pracuję w policji ani nic, ale jakoś długo sprawdzają te monitoringi oraz o wielu rzeczach myślą za późno.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kontatto Estremo Pokaż wiadomość
Wymiencie sie numerami GG i tam piszcie o pierdołach albo na PW.
Oj już nie trzeba, olałam, włączyłam ignora, nie chcę widzieć na ten temat wiadomości na priv

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kontatto Estremo Pokaż wiadomość
Ktos wspominał ze miała 2 telefony wiec pewnie miała tez 2 numery nie wiemy w jakim towarzystwie sie obracała moze komus sie naraziła kto wie. Mama Iwonki mówiła ze była spokojną osobą kochająca itd ale prawda jest taka ze na dyskoteki czy imprezy z Iwoną nie chodziła a wiadomo jak to jest kolezanka - kolezanke zawsze kryje i nie o wszystkim sie mówi rodzinie , jest duzo przypadków bo sam imprezowałem czesto i wiem jak to jest mówi sie mamie ze ide na impreze a tak naprawde nie wiadomo gdzie sie wyląduje prawda taka ze 2 godzinki jestes na dyskotece a potem sie urywasz gdzies np a domówke itd wracasz rano i mówisz ze fajnie było duzo ludzi fajna muzyka a tak na prawde byłes-byłas tam tylko chwile
To prawda bywają takie akcje, że jestem w klubie, potem na spacerze ze znajomymi (w tym np. jakiś fastfood), a potem albo wschód słońca na plaży albo nocleg u znajomych. Nie wiem jak Iwona, ale ja raczej nie wciskam kitu, że z 10h siedziałam w klubie (do klubu na 22 powrót koło 10-9 rano )

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-09-09 o 11:24
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 11:33   #2840
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kontatto Estremo Pokaż wiadomość
skoro mówi takie rzeczy i potwierdza ciągle ze ona nie zyje itd to musi byc tego pewien na 100 proc. mozliwe ze ma dowody jakies konkretne
Z tym to może różnie byc.
Może celowo o tym mówi głośno, może celowo podaje mylny trop?
Zobacz, jeśli Iwona żyje, ale jest gdzieś przetrzymywana - sprawca słyszy że morderstwo, że szukaja ciała. Jest spokojny, sądzi że nikt na jego trop nie wpadł. Nie wpada w panikę, nie pozbywa się dowodów - żywej Iwony.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:35   #2841
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Z tym to może różnie byc.
Może celowo o tym mówi głośno, może celowo podaje mylny trop?
Zobacz, jeśli Iwona żyje, ale jest gdzieś przetrzymywana - sprawca słyszy że morderstwo, że szukaja ciała. Jest spokojny, sądzi że nikt na jego trop nie wpadł. Nie wpada w panikę, nie pozbywa się dowodów - żywej Iwony.
no wlasnie, nie mozna tak do konca wierzyc podaniom policji, bo pewne rzeczy mowia dla dobra sledztwa, niekoniecznie prawdziwe.
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:37   #2842
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Z tym to może różnie byc.
Może celowo o tym mówi głośno, może celowo podaje mylny trop?
Zobacz, jeśli Iwona żyje, ale jest gdzieś przetrzymywana - sprawca słyszy że morderstwo, że szukaja ciała. Jest spokojny, sądzi że nikt na jego trop nie wpadł. Nie wpada w panikę, nie pozbywa się dowodów - żywej Iwony.
Faktycznie może być tak że Rutkowski chce uspokoić sprawcę. Chociaż wcześniej mówił coś że chce przygotować rodzinę na najgorsze....
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:42   #2843
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ingula, napisałam Ci na poprzedniej stronie apropo tego filmiku, ale widzę, że nei zauważyłaś tylko wolisz się wykłócać...
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:42   #2844
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

A waszym zdaniem sprawa stoi w miejscu czy ciągle się rusza do przodu, co prawda wolno ale wciąż przed siebie?

Ja na prawdę nie wiem co o tych poszukiwaniach sądzić... jest tak głucho
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:46   #2845
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Moim zdaniem policja wciąż działa, pewnie przesłuchuje świadków, ogląda te filmy z monitoringu.Po prostu nie informują nas o postępach w śledztwie.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:48   #2846
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ingulla Pokaż wiadomość
Piszę ogólnie
Zauważyłam,że do dyskusji o Iwonie nie bardzo są chętne ale jak komuś zwrócić uwagę to zaraz lawina postów.
Ingullo, brak reakcji na Twoje przemyślenia co się mogło stać z Iwoną, nie był lekceważeniem Ciebie, ani tym bardziej wymierzony przeciwko Tobie. To jest kolejny wątek na Wizażu poświęcony zaginionej Iwonie. Dyskuję o tym, co się mogło stać, czy to byli znajomi, czy nieznajomi, czy został wciągnięta, czy pojechała dobrowolnie, a może oległa wypadkowi samochodowemu i sprawca zabrał ciało - to wszystko mamy już za sobą, wiekszość powiedziała co myśli albo co się jej (jemu) wydaje. To samo dotyczy detektywa Rutkowskiego, były odmienne zdania na temat jego metod, nawet niezła burza się z tego zrobiła.
Po prostu nie chce się wracać do omówionych tematów, zwłaszcza, że nie docierają do nas żadne nowe fakty, więc nie ma na czym budować dalszej dyskusji o tym, co się stało nad ranem 17 lipca.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:49   #2847
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Moze i działa ale te filmy z monitoringu to oni powinni przeglądnac tydzien po zaginieciu a nie po 2 miesiącach zal normalnie po takim czasie to ona nawet w Chinach albo Arabii moze gdzies byc
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:50   #2848
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Moim zdaniem policja wciąż działa, pewnie przesłuchuje świadków, ogląda te filmy z monitoringu.Po prostu nie informują nas o postępach w śledztwie.
Niech Iwona wróci do mamy, to już jest takie męczące dla nas a co dopiero dla niej
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:51   #2849
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kontatto Estremo Pokaż wiadomość
Moze i działa ale te filmy z monitoringu to oni powinni przeglądnac tydzien po zaginieciu a nie po 2 miesiącach zal normalnie po takim czasie to ona nawet w Chinach albo Arabii moze gdzies byc
Właśnie między innymi dlatego powstała petycja:


http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/art...ORZE/271366740

Można cały czas się pod nią podpisywać.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:52   #2850
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Nie wiem dlaczego ale myślałam, że petycja już jest zamknięta i oddana do Ministra. no cóż ważne, że można dalej namawiać do podpisów






Cytat:



http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/art...ORZE/271366740

Można cały czas się pod nią podpisywać.





Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-09-09 o 11:54
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.