Essence cz. V - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 17:18   #3901
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. V

TŻ mi kupił puder, obie kredki i lakier Zulu. Podobno był już ostatni na Starowiślnej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 17:55   #3902
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
TŻ mi kupił puder, obie kredki i lakier Zulu. Podobno był już ostatni na Starowiślnej.
ja kupiłam przedostatni
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 17:56   #3903
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
coś o tym wiem, bo też musiałam na niego nieźle "polować"... chyba ostatniego dnia mojego pobytu w Gdańsku (mieszkałam za miastem więc nie miałam opcji żeby być codziennie w centrum) znalazłam go na Pańskiej... tak samo było z krążkiem do stóp, też kupiony tego samego dnia tyle że w City Forum
też dostałam na Pańskiej. W innym gdańskich nie ma. Byłam wczoraj i było jeszcze parę- chyba jeden dla blondynek i co najmniej 2 dla brunetek.

Znowu zaszłam do Natury przyjrzeć się dokładniej tej limitowance. No i dalej mnie nie zachwyca Kupiłam tylko Desert Fox'a [lakier]. Zulu zupełnie mi się nie podoba. Obejrzałam dziś Zulu i Chakrę na paznokciach ekspedientki. Żaden mi nie 'podszedł' [Zulu wygląda dla mnie tak trochę niechlujnie , natomiast Chakra jest zbyt jaskrawa, koralowa].
Ale poza Fox'em skusiłam się jeszcze na biały liner z Moonlight [z końcówek kolekcji] i 'szminkę' w kredce
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:22   #3904
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Informacje z Natury w Krakowie na Starowiślnej - jest pełna limitka, wszystkiego po 3-4 sztuki, tylko lakierów Zulu 2 po mojej wizycie

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------



Dzięki to chyba odpuszczę sobie zakup.


Z nowości mi sie marzy lakier do stempelków - moze by mi z nim w koncu wyszły.
No to widać byłam zaraz po Tobie bo jak weszłam do naturzy to tylko 2lakierów brakowało.

Poza tym Douglasy:
- w GK - niedobitki eclipse
- na Floriańskiej - limitka jest wyciągnięta i na jej miejscu leżą płatki na nos, jakieś płatki na wypryski i jakieś niedobitki eclipse
- na Czyżynach - miejsce na limitowanki świeci pustkami...

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
a cos z nowosci?:P te shimery , roze czy cokolweik?
W Krakowie nigdzie nie ma żadnych nowości poza ITW w Naturze na Starowiślnej...

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-09-10 o 18:36
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:30   #3905
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
W Gliwicach nie ma (Na Zwycięstwa i w Katonach ) limitki
Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Za to jest w Forum byłam dzisiaj, na Zwycięstwa się nawet nie pchałam bo tam zawsze są miesiąc do tyłu co najmniej, ale do Forum poszłam i była praktycznie wszystko, lakiery Zulu nie są wystawione, ale Pani z obsługi mi z jakiegoś wora z szuflady je wyciągała zakupiłam właśnie lakier Zulu i kredkę Zulu póki co jestem baaardzo zadowolona

Potwierdzam Byłam ok 10.30 w Forum Gliwickim, wystawione wszystko. Brakowało Zulu i chyba jeszcze czegoś. Dorwałam Heart Chakra, Desert Fox i Zulu. Reszty nawet nie dotknęłam bo pani stała nade mną i śledziła każdy mój najmniejszy ruch Denerwowało mnie to więc wzięłam co potrzebne i do kasy. Pewnie jeszcze wrócę pomacać bronzer ale jakoś nie zwróciłam na niego uwagi. Moim KWC jest na razie Sun Club dla brunetek
A zaraz testuję lakiery... Tylko jaki kolor pierwszy?
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:34   #3906
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Ja obejrzałam dokładnie wszystko z ITW i chociaż przez atmosferę na forum zaczęłam się napalać na bronzer i lakier zulu to jednak wyszłam z Natury z pustymi rękami...
Lakier Zulu - nie mój kolor a bronzer ... hmmm... Pomiziałam palcem po całości i po każdym pasku pojedynczo i okazało się, że ten środkowy pasek w kolorze capuccino jest najbardziej miękki i jego kolor dominuje całość. Kolor ciemnej czekolady jest za to najtwardszy i w związku z tym na paluchu pozostał mi kolor bardziej przypieczonego biszkopta - jednak nie dla mnie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:36   #3907
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Essence cz. V

Opowiadałam dzisiaj mamie o tej limitowance, no i uznała, że kupi jeden lakier Także mam nadzieję, że do jutra się uchowa jeszcze coś u mnie
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 18:36   #3908
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. V

Kupiłam wszystko co chciałam, mogę być szczęśliwa
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:52   #3909
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Dziewczynki czy któraś z Was ma może brązer z creamylicious na wymiankę?
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:11   #3910
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
TŻ mi kupił puder, obie kredki i lakier Zulu. Podobno był już ostatni na Starowiślnej.
Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
ja kupiłam przedostatni
He he, można zacząć robi ć listę, w jakiej kolejności Wizażanki wykupywały limitkę
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
a bronzer ... hmmm... Pomiziałam palcem po całości i po każdym pasku pojedynczo i okazało się, że ten środkowy pasek w kolorze capuccino jest najbardziej miękki i jego kolor dominuje całość. Kolor ciemnej czekolady jest za to najtwardszy i w związku z tym na paluchu pozostał mi kolor bardziej przypieczonego biszkopta - jednak nie dla mnie
Dzisiaj testowałam jeszcze raz i niestety, odcień różowego, blyszczącego prosiaka. Odpuściłam ostatecznie, mimo ogromnej miłości do rozświetlaczy
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:23   #3911
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. V

Byłam w GŁ ok 16, cztery lakiery i dwie kredki moje, lakiery już uwielbiam (wszystkie!), kredki - zobaczymy. Planuje jeszcze błyszczyk koralowy i... może jeszcze jakiś. Jak je oceniacie?
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 19:23   #3912
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dzisiaj testowałam jeszcze raz i niestety, odcień różowego, blyszczącego prosiaka. Odpuściłam ostatecznie, mimo ogromnej miłości do rozświetlaczy
A mi to bardziej przypominało mega błyszczącego biszkopta na twarzy Ble
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:33   #3913
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Byłam w GŁ ok 16, cztery lakiery i dwie kredki moje, lakiery już uwielbiam (wszystkie!), kredki - zobaczymy. Planuje jeszcze błyszczyk koralowy i... może jeszcze jakiś. Jak je oceniacie?
Ja mam ten koralowy Używałam dzisiaj chyba z 3 razy, pięknie nawilża usta chyba jak każdy z błyszczyków z Essence. No i daje obłędny, delikatnie koralowy kolor zakochałam się
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:35   #3914
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja mam ten koralowy Używałam dzisiaj chyba z 3 razy, pięknie nawilża usta chyba jak każdy z błyszczyków z Essence. No i daje obłędny, delikatnie koralowy kolor zakochałam się
Dawaj foto bo nie wiem czy jutro po niego nie iść przypadkiem
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:40   #3915
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. V

Dzisiaj jakos przed poludniem byłam w galerii kazimierz - Zulu oczywiscie juz nie było ale nie żałowałam aż taaak bardzo, bo o ile kolor Zulu mi się bardzo podoba to lubię jak wykończenie jest takie totalnie matowe a nie taki półmat-satyna. Ale i tak mam nadzieję, że go jeszcze gdzieś dorwę, jeden wiecej lakier nie zaszkodzi

Wzięłam ostatni Heart Chakra (śliczny ten kolorek), czaiłam się też na ten brązowy (dessert fox czy jakos tak) - ale ostatecznie nie wzięłam. W buteleczce wyglądał na taki fajny chłodny odcien kawowy, ale przypomniało mi się, że na zdjęciach w necie wyglądał na ciemniejszy, także odpuściłam (a juz mi się zdarzylo z lakierami essence, że na paznokciach wyglądały ciemniej niz w buteleczce )

Kupiłam jeszcze kredkę jumbo Zulu (faktycznie kolor jest boski, taki chłodny brąz, a uwielbiam chlodne brązy ). Tylko jak ją zastrugać przecież to plastik jest !

Błyszczyki odpusciłam bo pisałyście że się kleją, chociaz ten rózowo koralowy odcien kusił

Kupiłam jeszcze bronzer. Mi o dziwo spasował. Pomalowałam się nim dzisiaj i narazie jestem bardzo zadowolona z efektu, chociaz wiadomo po jakims czasie mogę zmienic zdanie. Ciemny pasek to naprawdę ciemny matowy brąz, dlatego bardzo delikatnie pacnęłam pędzlem po nim (prawie jak po różu CaH ) nałożyłam pod kości policzkowe, a złoto różowych paseczków użyłam jako rozswietlacza na kosci policzkowe i jeszcze na polozony już brąz - ja narazie jestem zadowolona z efektów ale wymieszac te wszystkie paseczki i kłaść np na całą buzię sobie nie wyobrazam raczej
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:59   #3916
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Essence cz. V

Info z Gdanska:

Zulu (chyba 3 sztuki) sa dostepne w ETC na Zaspie.
BTW naprawde ja w tym kolorze nie widze absolutnie nic ladnego
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:00   #3917
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. V

Czemu Wrocław jest taki opóźniony?
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:01   #3918
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja mam ten koralowy Używałam dzisiaj chyba z 3 razy, pięknie nawilża usta chyba jak każdy z błyszczyków z Essence. No i daje obłędny, delikatnie koralowy kolor zakochałam się
A zapach?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:05   #3919
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Essence cz. V

goooosienko - czy w Platanie jest jeszcze wszystko? Czy może już czegoś brakuje? Bo mam zamiar jutro jechać na wycieczkę do Zabrza
Pytałaś może, czy będą dokładać kosmetyki?
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 20:06   #3920
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Kupiłam jeszcze bronzer. Mi o dziwo spasował. Pomalowałam się nim dzisiaj i narazie jestem bardzo zadowolona z efektu, chociaz wiadomo po jakims czasie mogę zmienic zdanie. Ciemny pasek to naprawdę ciemny matowy brąz, dlatego bardzo delikatnie pacnęłam pędzlem po nim (prawie jak po różu CaH ) nałożyłam pod kości policzkowe, a złoto różowych paseczków użyłam jako rozswietlacza na kosci policzkowe i jeszcze na polozony już brąz - ja narazie jestem zadowolona z efektów ale wymieszac te wszystkie paseczki i kłaść np na całą buzię sobie nie wyobrazam raczej
Mi w tym bronzerze podoba się tylko ten ciemnoczekoladowy pasek no ale przecież nie będę kupowała całego pasiaka tylko dla jednego kolorku...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:08   #3921
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Essence cz. V

abercrombie&fitch - czyli lakieru Zulu już nie ma? I czego jeszcze brakuje? Może sobie przypomnisz? Bo jak nie dorwę wszytkiego w Zabrzu, to się do Gliwic przejadę

Oby były dokładki!
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:11   #3922
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Mi w tym bronzerze podoba się tylko ten ciemnoczekoladowy pasek no ale przecież nie będę kupowała całego pasiaka tylko dla jednego kolorku...
Ciemnoczekoladowy pasek to naprawdę fajny kolor jak dla mnie świetny do modelowania buzi Ale przy mojej dość jasnej skórze, jak go zaaplikowałam trochę więcej byl efekt jakbym się pobrudziła, więc myslę, że dla extremalnie bladolicych moze byc za ciemny.

Moim osobistym zdaniem teraz do Douglasów powinno wejść DW, a w Naturach niech sobie bedzie ITW
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:17   #3923
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Essence cz. V

A tak poza tym:

W Bytomiu na Katowickiej jest drogeria z podstawową szafą Essence z limitką Eclipse
Kosmetyków z E jest jeszcze bardzo dużo, chyba nawet jest wszystko - nie przyjrzałam się za bardzo, bo dwie baby nade mną stały i nawijały o Essence
Poza tym są resztki Secrets of the past Kupiłam sobie obie paletki cieni Ale drogie były 12,99 jedna...
Szafa nie była za bogata, ale było sporo rzeczy w promocji np. cienie poczwórne za 3,99 Kupiłam niebieski zestaw kolorów Aqua coś tam
I dorwałam paczuszkę chusteczek do demakijażu za 5,99 - samotna leżała, to ją przygarnęłam
Limitki mają podobno co około 2 miesiące, ale nie widziałam nic innego oprócz E i SOTP.
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:21   #3924
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ciemnoczekoladowy pasek to naprawdę fajny kolor jak dla mnie świetny do modelowania buzi Ale przy mojej dość jasnej skórze, jak go zaaplikowałam trochę więcej byl efekt jakbym się pobrudziła, więc myslę, że dla extremalnie bladolicych moze byc za ciemny.

Moim osobistym zdaniem teraz do Douglasów powinno wejść DW, a w Naturach niech sobie bedzie ITW
Też jestem bladziochem ale czekoladka jest boska. Za to ten środkowy - capuccinowy pasek mnie odstrasza Miałam już jakiś włoski rozświetlacz w kulkach w tym kolorze i musiałam go wymieszać z moimi kulkami brązującymi bo wyglądałam po nim jakbym miała żółtaczkę

Zdecydowanie popieram Twoje zdanie na temat Douglasów. Powinni jeszcze wprowadzić WSIF (!!!) i byłabym super szczęśliwa
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:25   #3925
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Dzisiaj jakos przed poludniem byłam w galerii kazimierz - Zulu oczywiscie juz nie było ale nie żałowałam aż taaak bardzo, bo o ile kolor Zulu mi się bardzo podoba to lubię jak wykończenie jest takie totalnie matowe a nie taki półmat-satyna. Ale i tak mam nadzieję, że go jeszcze gdzieś dorwę, jeden wiecej lakier nie zaszkodzi

Wzięłam ostatni Heart Chakra (śliczny ten kolorek), czaiłam się też na ten brązowy (dessert fox czy jakos tak) - ale ostatecznie nie wzięłam. W buteleczce wyglądał na taki fajny chłodny odcien kawowy, ale przypomniało mi się, że na zdjęciach w necie wyglądał na ciemniejszy, także odpuściłam (a juz mi się zdarzylo z lakierami essence, że na paznokciach wyglądały ciemniej niz w buteleczce )

Kupiłam jeszcze kredkę jumbo Zulu (faktycznie kolor jest boski, taki chłodny brąz, a uwielbiam chlodne brązy ). Tylko jak ją zastrugać przecież to plastik jest !

Błyszczyki odpusciłam bo pisałyście że się kleją, chociaz ten rózowo koralowy odcien kusił

Kupiłam jeszcze bronzer. Mi o dziwo spasował. Pomalowałam się nim dzisiaj i narazie jestem bardzo zadowolona z efektu, chociaz wiadomo po jakims czasie mogę zmienic zdanie. Ciemny pasek to naprawdę ciemny matowy brąz, dlatego bardzo delikatnie pacnęłam pędzlem po nim (prawie jak po różu CaH ) nałożyłam pod kości policzkowe, a złoto różowych paseczków użyłam jako rozswietlacza na kosci policzkowe i jeszcze na polozony już brąz - ja narazie jestem zadowolona z efektów ale wymieszac te wszystkie paseczki i kłaść np na całą buzię sobie nie wyobrazam raczej
Co do pudru brązującego w zupełności sie zgadzam. Nakładam w ten sam sposób i efekt jest powalający! jutro postaram się wstawić fotkę
iga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:45   #3926
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Essence cz. V

ja sie chyba z tego wrocławia wyprowadze a ktos moze wie jak Leszno albo Gostyń?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:45   #3927
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Czemu Wrocław jest taki opóźniony?

Nie jest.
W CH Marino od wczorajszego poranka jest ITW.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:52   #3928
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Essence cz. V

kurde do Marino mam straszny kawal:/
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:52   #3929
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Essence cz. V

U mnie limitki brak, ale to bardzo dobrze. Jak zwykle kusi mnie bronzer, którego i tak bym nie używała zapewne.

Edytowane przez h2o0
Czas edycji: 2010-09-10 o 20:53 Powód: błąd ortograficzny
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 20:56   #3930
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Dawaj foto bo nie wiem czy jutro po niego nie iść przypadkiem
Już trochę za późno. Kolor będzie przekłamany A jutro o 9 wyjeżdżam więc nie wiem czy nawet będę mieć czas żeby laptop włączyć. Ale któraś z dziewczyn wrzucała swatche na ustach i dzięki nim się skusiłam, więc poszukaj

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A zapach?
Właśnie liczyłam na zapach podobny do CaH albo CaC ale nie. Jest inny, ale mi nie przeszkadza, zapachu nie czuć po nałożeniu na usta No i nie jest on jakiś mocny w opakowaniu

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Błyszczyki odpusciłam bo pisałyście że się kleją, chociaz ten rózowo koralowy odcien kusił
Hmmm, mój się nie klei, cudny jest

Cytat:
Napisane przez iga333 Pokaż wiadomość
goooosienko - czy w Platanie jest jeszcze wszystko? Czy może już czegoś brakuje? Bo mam zamiar jutro jechać na wycieczkę do Zabrza
Pytałaś może, czy będą dokładać kosmetyki?
Było wszystko -1 z bronzera, każdego z cieni, każdej kredce i koralowego błyszczyka bo ja to kupiłam Z brązowych lakierów zostały po 2, rożowe i mleczne pełne. Tak zostawiłam limitowankę
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.