Powiekszenie piersi cz.6 - Strona 196 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 23:21   #5851
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Ja już muszę mykać
Dobrej nocki i słoneczka jutro

buuuu ja chce lato
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 23:23   #5852
magera
Rozeznanie
 
Avatar magera
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 770
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Ja tez tak mam, że jak Was czytam, to jakoś tak się relaksuję
Każda z nas lubi spędzać czas w dobrym towarzystwie, więc jak mam tylko chwilkę, to wiem, że tu z Wami uda mi się go spędzić własnie w ten sposób
Rozluźniacie, odprężacie, rozbawicie..... jak stare dobre małżeństwo
__________________





.
magera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 23:27   #5853
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Ja już muszę mykać
Dobrej nocki i słoneczka jutro

buuuu ja chce lato

no ja też pewnie idę spać już dobranoc Wam

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

Cytat:
Napisane przez magera Pokaż wiadomość
Ja tez tak mam, że jak Was czytam, to jakoś tak się relaksuję
Każda z nas lubi spędzać czas w dobrym towarzystwie, więc jak mam tylko chwilkę, to wiem, że tu z Wami uda mi się go spędzić własnie w ten sposób
Rozluźniacie, odprężacie, rozbawicie..... jak stare dobre małżeństwo
piękne porównanie ale rzeczywiście masz rację, tylko ja czasem popadam w kompleksy jak oglądam te wasze ogromniaste piękniaste i inne -aste :P cycuchy także już rozluźniona, odprężona, rozbawiona dzięki Wam idę spać papa
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 23:27   #5854
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
dziękujemy :par ty:: party::part y:

haha ale ten miesiąc zleciał szybko

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------



dziękujemy kochana
bo ja tak lubię patrzeć jak te cyferki coraz mniejsze poza tym do swojej op tu nie odliczałam to wam poodliczam trochę
Miesiąc zleciał szybciutko a teraz czekamy na 4 msc- wtedy piersi pokazują swoje różki zaczynają być piękne i pokazują nieśmiało co z nich wyrośnie
A w odliczniu to jesteś niezastąpiona po prostu
Ja też lubię te cyferki obserwować- i cieszyć się za każdym razem z jedyneczki

Stare dobre malżeństwo - oj tak tak i życie związane

No teraz to już na prawdę znikam
papapa
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2010-09-10 o 23:33
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 00:02   #5855
magera
Rozeznanie
 
Avatar magera
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 770
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość

Stare dobre malżeństwo - oj tak tak i życie związane

No teraz to już na prawdę znikam
papapa
Mya, ale sama zobacz....
ja nie mówię o młodym dobrym małżeństwie... wiesz, nie każdy ma takie młode i dobre, choć nie przeczę, że są takie, zwyczajnie nie każdy ma farta
a stare dobre małżeństwo,to m.in.: przeważnie nie drażnią się wzajemnie, jak potrzebują, to pogadają i wiedzą, że jest ten ktoś zawsze i można liczyć na niego... taki komfort psychiczny.... JAK TU
I ja o tym własnie
__________________





.
magera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 07:38   #5856
fergilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 80
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Witajcie dziewczynki ja jak zwykle bombarduje z samego rana, bo spać już nie mogę. Kombinuje z tym spaniem jeszcze, zasypiam na płasko, potem w nocy budzę się TŻ pomaga mi wstać, idę pospacerować po domku, i po powrocie mam ułożoną konstrukcję z poduszek do spania na półsiedząco i jakoś daje rade, to zawsze jakaś odmiana dla kręgosłupa.

Z moją mamuśką wczoraj poszło bardzo sprawnie gdy weszła i zobaczyła mnie w szlafroku i piernaty w dużym pokoju to od razu powiedziała: "tak myślałam, już po Twoim głosie przez telefon słyszałam, że coś nie tak". Kiedyś starałam się ją uprzedzić, że robie cycki i żeby się nie zdziwiła. Oczywiście opowiedziałam jej wszystko, a za chwilkę wpadł mój połówek z bukietem ulubionych słoneczników mamy, zrobił uśmiech nr 5 i złożyliśmy życzenia. Na co ona żebyśmy jej nie przekupywali tylki spimpalali do siebie na góre zanim się wkurzy. No a potem zawołała nas na pierożki z jagódkami mówiac że przy tym ketonalku to mi dobrze na brzuszek zrobią, kochana jest


Cytat:
Napisane przez romaria Pokaż wiadomość
Super Fergilka, ja bacznie obserwuje Twoje samopoczucie, bo moja op we wtorek i tak porownuje sobie, w jaki dzien jak moge sie czu hehe

U mnie nikt o op nie wie, zdrowka dla mamy
Romaria bedę trzymać kciuki we wtorek, dasz radę
Cytat:
Napisane przez korinka Pokaż wiadomość
Fergilka, cieszę się, że u Ciebie lepiej!! widzę, że mniej więcej w jednym czasie miałyśmy operację!! u mnie tez z dnia na dzień coraz lepiej tylko właśnie jedna pierś mnie bardziej boli do drugiej...w sensie ze jak coś robię to jedną bardziej czuję..
Kissy takie miałaś zawirowania miłosne a widać ze u Ciebie coraz lepiej!! masz cycki, masz faceta i przyjaciółkę która Ci pomaga! normalnie lepiej być nie mogło

u mnie tez dobrze, po rozmowie z moim menem jest coraz lepiej i coraz więcej mi pomaga w domu..bo widzi, że póki co to wiele czynności sprawia mi trudność! no cóż...lepiej późno niż wcale

Korinka a podnosisz już ręce, kiedy można je podnosić, nie wiem czy unikac tego podnoszenia rąk czy próbować?
Mój TŻ to dopiero teraz widzi jak się prowadzi gospodarstwo domowe, od tygodnia niepoodkurzane, staram się tylko stół przetrzeć i więcej nic nie robię, no czasem zmyje jakieś szklanki ale delikatnie. On już dziś rano wstał i mówi: jeny ale tu syf...ma sprzątać jak wróci z pracusi
Cytat:
Napisane przez Madzienka2010 Pokaż wiadomość
Super dziękuję Ci bardzo...a to jakieś ciekawe kruczki tam piszą??
Mi dali stertę do przeczytania jak zalogowali mnie do pokoju, nie wiem czy nawet gdyby coś mi się nie podobało to miałabym na to wpływ, więc podpisałam bez gadania.
Cytat:
Napisane przez milusia84 Pokaż wiadomość
oj to ja tu muszę się nie zgodzić
Być może mylę pojęcia i to nie były mięśnie.... ale jestem niemal pewna że owszem to był mięsień i czułam jak "puszcza" w momencie. A konkretnie to w 6 czy 7 dniu po operacji w trakcie trwania takiego stanu jak orgazm. Tylko w prawej piersi tak się stało i jest ona bardziej miękka i jakaś taka naturalna bardziej od tej lewej. W ogóle nie boli, nie napina się i jest jak moja. Lewa za to boli jak ch... i jest twarda i napina się. Do tego jest wyżej i nie wiem czy to przez te trzymające mięśnie czy to implant uciekł do góry bo jego krawędzie czuję (w prawej nie czuć) dość wysoko... jak myślcie? masuję ją w dół ale nic nie pomaga.... w pierwsze dni obie wydawały się takie same choc opuchnięte, w kolejnych dniach to lewa była bardziej opuchnięta i zasiniaczona... ciekawe czy już mi tak zostanie...?
Milusia nareszcie jesteś już miałam czarne myśli normalnie i bałam się iść pod noż do doktorka. Piszesz, że 6, 7 dzień po op już orgazm?! ja się właśnie chciałam zapytać kiedy to można i jak to tak, przecież ani tak ani siak, na stojąco nie, na łyżeczki też lipa bo na bok nie mogę hmmm, mój TŻ już niezaspokojony od zeszłego weekendu i lata jak ze sraczką, ale ja jeszcze obolała się czuje taka, a on na to, że nawet ten sportowy stanik go podnieca

Cytat:
Napisane przez magera Pokaż wiadomość


Fergilka Kissy Milusia
Bardzo się cieszę dziewczynki, że już jesteście z nami i z pięknymi cycuchami
Pozazdrościć kochane i teraz juz z górki
Fergilka, Twoje cycuchy są mega
Piszę do Fergilki tylko, bo pozostałe Gwiazdy jeszcze się nie pochwaliły
Ja myślę sobie, ze rozmiarek wyszedł taki odjazdowy, bo Ty miałas sporo swojego, więc idealnie jest
Opuchlizna mi już schodzi powoli, wieczorkiem wrzucę fotki. Cieszę się, że nie wywalczyłam tych większych wkładek, to byłaby porażka, już teraz rozmiar 70E/F wydaje mi się mega michą, a taki pewnie będę mieć buuuuuu

Aa i wiecie co mam, nie wiem właśnie skąd to ale co jakiś czas drapie mnie tak w gardle, jakby mnie ktoś piórkiem po migdałkach gilgał. Wtedy muszę to wykaszleć, w nocy mnie to budzi, wczoraj wzięłam tabl. do ssanie na wieczór ale nie pomogła. Dziwne to uczucie, może to przez nadmiar leków coś mi się tam zbiera? albo coś mi naruszyli tymi rurami podczas op, nie wiem, ale głupie to jest
__________________
06.09.2010 Mentor okrągłe 300hp dr Krajewski
fergilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:29   #5857
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

dzien dobry
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Sweety a powiedz co ma dać ten "stanik" jak to się ma do mięśni przy mostku?

a propos "puszczania" mięśnia to ja też nic nie czułam
w moim przypadku? nie wiemSamii go nosi by je podniesc a u mnie to nie bylo zalecenie pani dr tylko moj wymysl
pani dr na kontroli powiedziala jedynie zebym je zaczela sobie delikatnie zblizac jesli chce a ja sobie wymyslilam ze moze jak je porzadnie zbiore to mi przyrosna blizej mostka a ze ten stanik bardzo mocno je przybliza no to go kupilam i fakt, ze widze roznice.. nie jakas spektakularna ale widze

co do puszczania miesnia to ja juz w ogole sie gubie, wyobrazcie sobie dziewczyny ze niby juz po ponad 5 miesiacach od op powinnam miec miesnie popuszczane , a czesto sie budze rano i w piersiach czasem jednej czasem drugiej czuje lekki przykurcz, oczywiscie puszcza to za jakis czas, ale nie wiem co to pomyslalam tylko ze w takim razie jeszcze sie tam sporo dzieje


Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
To nie do konca tak, bo wiedzialam wszystko. Tylko poprostu chyba zaszło nieporozumienie co do umiejscowienia implantu, ale ja nie mam pretensji bo mi to nie robi różnicy raczej. I nikt mnie nie spierd***ił, bo nie zrozumialas. Ja poprostu z jednej strony mam troszeńkę gruczołu, a z drugiej w ogóle. Także przy metodzie 'wkładania pod gruczoł' u mnie wyszło to tak, że z jednej strony pod skórę bo gruczołu nie ma
wydaje mi sie ze w takim przypadku sie wsadza pod miesien
kobietom po odjeciu piersi kiedy nie maja nic tylko skore wsadza sie wlasnie podmiesniowo .. a dlaczego tobie zaproponowano pod gruczol ?!?!!?
wybacz ze cie doluje ale nie rozumiem entuzjazmu

Cytat:
Napisane przez fergilka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki ja jak zwykle bombarduje z samego rana, bo spać już nie mogę. Kombinuje z tym spaniem jeszcze, zasypiam na płasko, potem w nocy budzę się TŻ pomaga mi wstać, idę pospacerować po domku, i po powrocie mam ułożoną konstrukcję z poduszek do spania na półsiedząco i jakoś daje rade, to zawsze jakaś odmiana dla kręgosłupa.

Opuchlizna mi już schodzi powoli, wieczorkiem wrzucę fotki. Cieszę się, że nie wywalczyłam tych większych wkładek, to byłaby porażka, już teraz rozmiar 70E/F wydaje mi się mega michą, a taki pewnie będę mieć buuuuuu
hej gratulacje dla mamusi !!
ja spalam caly czas z mega sterta poduch wiec moglam sie sama podnosic, na poczatku bylo niewygodnie a potem sie przyzwyczailam i nawet wysypialam w nocy i ja tak spalam 2 miesiace...
70E/F to moze brzmi duzo ale tak nie jest, moze miska wyglada na spora jak sie nosilo A czy B ale uwierz mi to nie jest duzy cycek
poczekaj az ci opuchlizna zejdzie, jak sie piersi uloza i sie do nich przyzwyczaisz, zobaczymy czy powiesz ze sa wielkie
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015

Edytowane przez 2sweet
Czas edycji: 2010-09-11 o 08:34
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 08:39   #5858
yoko02
Raczkowanie
 
Avatar yoko02
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 228
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez lenka2017 Pokaż wiadomość
to super ja mam zadzwonic 1 pazdziernika do niej do domu i ustalic termin mowila ze moze uda sie na koniec pazdziernika i mam taka nadzieje albo na poczatek listopada.
Najchetniej to juz chcialabym znac dokladna date
Juz sie swoje i tak naczekalam zbierajac kase na zabieg
Jeszcze tylko przed zabiegiem musze zobaczyc zdjecia jak wyglada biust malutkie A przed i po wlozeniu implantu 350 hp

Prosze pomozcie
( z ryzem juz probowalam ale wolalabym zobaczyc fotki)
to po co czekac do pazdziernika zadzwon teraz i sie umow ia tez mialam dzwonic w pazdzierniku ,ale chcialam juz znac termin i op miec napewno w listopadzie
__________________
mentor CPG333-485cc
dr SKWIERCZ
yoko02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:52   #5859
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
dzien dobry


w moim przypadku? nie wiemSamii go nosi by je podniesc a u mnie to nie bylo zalecenie pani dr tylko moj wymysl
pani dr na kontroli powiedziala jedynie zebym je zaczela sobie delikatnie zblizac jesli chce a ja sobie wymyslilam ze moze jak je porzadnie zbiore to mi przyrosna blizej mostka a ze ten stanik bardzo mocno je przybliza no to go kupilam i fakt, ze widze roznice.. nie jakas spektakularna ale widze

co do puszczania miesnia to ja juz w ogole sie gubie, wyobrazcie sobie dziewczyny ze niby juz po ponad 5 miesiacach od op powinnam miec miesnie popuszczane , a czesto sie budze rano i w piersiach czasem jednej czasem drugiej czuje lekki przykurcz, oczywiscie puszcza to za jakis czas, ale nie wiem co to pomyslalam tylko ze w takim razie jeszcze sie tam sporo dzieje


dzięks, myslałam, że to ustrojstwo na prawdę coś ma robić z mięśniami
Tym bardziej, ze ostatnio mi pisałaś że rowek jest nieładny i kojarzy się z grubymi babami..to po co zbliżać..

ale ok, rozumiem te potrzeby chwili



Z tym puszczaniem mięśnia to się dziś uśmiałam
"puszczanie" to przeciez taki żargon a dokładnie chodzi o ułożenie się go na zelku - rozciągnięcie, więc nie moze to być sytuacja nagła
po 7 dniach też jest to raczej niemożliwe no ale nie o takich cudach się czytało
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:05   #5860
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dzięks, myslałam, że to ustrojstwo na prawdę coś ma robić z mięśniami
Tym bardziej, ze ostatnio mi pisałaś że rowek jest nieładny i kojarzy się z grubymi babami..to po co zbliżać..

ale ok, rozumiem te potrzeby chwili

Z tym puszczaniem mięśnia to się dziś uśmiałam
"puszczanie" to przeciez taki żargon a dokładnie chodzi o ułożenie się go na zelku - rozciągnięcie, więc nie moze to być sytuacja nagła
po 7 dniach też jest to raczej niemożliwe no ale nie o takich cudach się czytało
ale ja nie nosze tego staniczka do dekoltow nadal podtrzymuje zdanie ze rowek i scisnite piersi mi sie nie podobaja i kojarza mi sie zle ze tluste baby albo malolaty na sile je sciskaja i wypychaja by eksponowac biust bo nic wiecej nie maja do pokazania.. mialam taka laske w szkole i chyba przez ni amam taki wstret bo na silownie, rower, biegac, tanczyc no za cholere lazic nie chciala i tylko narzekala ze gruba ze w ciuchy sie nie miesci itp, ale na impreze do wypychania cyckow pierwsza byla bo tylko tak zwracala uwage..
natomiast podobaja mi sie piersi zblizone gdy jest miedzy nimi minimalna przerwa , tak wg mnie wyglada to naturalniej
ale to moj gust i nie wszyscy musza sie z tym zgadzac
ten stanik jest mocno zabudowany z tylu i ja go nosilam tylko pod tshirty a gdy dekoldziki no to juz bez staniczka
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:58   #5861
trelek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 887
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
co masz konkretnie na myśli?
i mi się nie dziwcie tak rozmawiałam z dr i rozważaliśmy za i przeciw, co jest możliwe co nie i ja zgodziłam się na jego propozycje i mam. Tyle.
Mi mój dr odradzał tę metodę, bo nic prócz skóry nie trzyma żelka i szybko opada. Zresztą sama po lekturze forum nigdy nie dałabym sobie tak włożyć implantu. Trzeba pamiętać, że silikon jest cięższy od naturalnej piersi (porównując te same objętości) i zapewne też szybciej opadnie. Dbaj bardzo o swoje piersi, naprawdę bardzo. Śpij w topach, nie chodź nigdy bez stanika. Noś dobrze dobrane w obwodzie i w miseczce staniki, które będą dobrze podtrzymywały piersi.

Cytat:
Napisane przez fergilka Pokaż wiadomość

Z moją mamuśką wczoraj poszło bardzo sprawnie
Super
Cytat:
Napisane przez fergilka Pokaż wiadomość
Korinka a podnosisz już ręce, kiedy można je podnosić, nie wiem czy unikac tego podnoszenia rąk czy próbować?
Nie pamiętam dokładnie, ale mi dr pozwalał po 2 albo 3 tygodniach podnosić ręce do góry (w sensie, że łokcie powyżej ramion).
Cytat:
Napisane przez fergilka Pokaż wiadomość
Mi dali stertę do przeczytania jak zalogowali mnie do pokoju, nie wiem czy nawet gdyby coś mi się nie podobało to miałabym na to wpływ, więc podpisałam bez gadania.
Poważnie? Ja już na pierwszej konsultacji dostałam ksero umowy do domu do przejrzenia na spokojnie i do tego warunki gwarancji na implanty. Tak żebym mogła się zapoznać, skonsultować z kimś w razie potrzeby czy zapytać dr o niezrozumiałe rzeczy na następnej konsultacji, telefonicznie lub mailem.
Cytat:
Napisane przez fergilka Pokaż wiadomość
ja się właśnie chciałam zapytać kiedy to można i jak to tak
Ja miałam pozwolenie po tygodniu chyba ale bez miętoszenia piersi

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
natomiast podobaja mi sie piersi zblizone gdy jest miedzy nimi minimalna przerwa , tak wg mnie wyglada to naturalniej
Każdy ma swój gust jak widać I w sumie dobrze, bo nie wszyscy muszą być tacy sami i wyglądać jednakowo A chirurgia po to jest, żeby pomagać uzyskać wymarzony wygląd (w pewnych granicach oczywiście).
Mi się podobają takie piersi, które da się zbliżyć, bo takie właśnie wydają mi się jednak naturalniejsze. Naturalne piersi są dość plastyczne i bez problemu można je zbliżyć i przytulić i kiedy widzę kobietę z dużymi piersiami ale szeroko rozstawionymi i nie dającymi się zbliżyć w staniku, to od razu pojawia się myśl, że mało prawdopodobne, by były naturalne.
__________________
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."
Oscar Wilde

moje 360cc

Edytowane przez trelek_
Czas edycji: 2010-09-11 o 10:13
trelek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 12:12   #5862
lenka2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 31
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez yoko02 Pokaż wiadomość
to po co czekac do pazdziernika zadzwon teraz i sie umow ia tez mialam dzwonic w pazdzierniku ,ale chcialam juz znac termin i op miec napewno w listopadzie
Musze zadzwonic do niej jak dostane miesiaczke 1 pazdziernika bo jak bylam u niej to akurat nie mogla znalezc wolnego terminu na wrzesien i do polowy pazdziernika miala zajete
lenka2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:36   #5863
pink star
Rozeznanie
 
Avatar pink star
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 664
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Witajcie laseczki...

sweet - oj zapomnialam wczoraj cie pozdrowic buzka...

trelek - wyslalam zaproszonko z checia zobacze te twoje skarby..buzka


Dla reszty dziewczynek pozdrowionka....
A nowe prosze o jakies podpisy bo nie wiem co??? kto??? i u kogo??? robi...

U mnie ok, oczywiscie sny o cycuszkach mam dalej, nie moge normalnie spac.
Moj polowek juz ma dosc mego gadania od ponad roku, a teraz jeszcze do terminu jest troszke a ja szaleje.
Wiec zaczynam podchodzic do tego z dyztansem i nie czytam o powiklaniach bo oszaleje...

Zycze sloneczniej i cieplej soboty...buzka
__________________
2010.10.18 BROMA - Nagorki Imp Ehr

54,5 kg - cel 49kg
pink star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:34   #5864
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez trelek_ Pokaż wiadomość
Każdy ma swój gust jak widać I w sumie dobrze, bo nie wszyscy muszą być tacy sami i wyglądać jednakowo A chirurgia po to jest, żeby pomagać uzyskać wymarzony wygląd (w pewnych granicach oczywiście).
Mi się podobają takie piersi, które da się zbliżyć, bo takie właśnie wydają mi się jednak naturalniejsze. Naturalne piersi są dość plastyczne i bez problemu można je zbliżyć i przytulić i kiedy widzę kobietę z dużymi piersiami ale szeroko rozstawionymi i nie dającymi się zbliżyć w staniku, to od razu pojawia się myśl, że mało prawdopodobne, by były naturalne.
nie nie ...zle mnie zrozumialas, ja nie mowie o piersiach ktorych nie da sie zblizyc bo sa za daleko od siebie tylko o samym ich zblizaniu
w sensie ze bardziej podoba mi sie dekolt w ktorym piersi minimalnie sa od siebie oddalone (nie mowie tu o 2-3cm czy wiecej tylko odstep 1cm max) niz taki dekolt w ktorym piersi sie stykaja na calej linii

Cytat:
Napisane przez pink star Pokaż wiadomość
Witajcie laseczki...

sweet - oj zapomnialam wczoraj cie pozdrowic buzka...
niooo zapomnialas, ale nic sie nie stalo, buzka
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 14:25   #5865
beatrycze1
Raczkowanie
 
Avatar beatrycze1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 341
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
a gdzie Ty się zapuszczasz przed snem- oj będziesz teraz koszmary miała
Nie to były allergany- model najdroższy na rynku- dwużelowy, śpiewa nawet w nocy do snu
koszmaru nie miałam ale szok żeby tak wygladać poprostu masakra

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez magera Pokaż wiadomość
Ahhhh.... Beatrycze
bardzo się ciesze, że biopsja wyszła super
teraz czekac tylko na upragnione cycuchy !!!!
bardzo bardzo ciesze się razem z Tobą
tak bipsja ok badania krwi już też ok jeszcze w poniedziałek zadzwonie do anesteziologa i we wtorek jeszcze zrobie usg czy aby nie ma krwiaka po bipsji i w sobote rano wyjazd ha ha
__________________
JJ.mentor okrągły
2010 lewa 275hp prawa 300hp
2011 lewa 275 hp prawa 320uhp
beatrycze1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:01   #5866
natasha293
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 140
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Hej dziewczyny, ale dziś mam ogromnego doła od rana rycze...wczoraj bylam w klubie sie odstresowac przed zabiegiem i wyobrazcie sobie, ze skradziono mi cala nową torebke wraz z zawartoscia...lacznie z dokumentami tragedia poprostu miałam tam wszystko kosmetyczke dokumenty pieniadze karty juz poblokowalam zglosilam wszystko na policje ale sadze, że juz nic nie odzyskam same przeboje przed zabiegiem chyba to znak, ze ta op to nie będzie dla mnie dobra rycze i rycze mam ogromnego pecha ostatnio, cios za ciosem
__________________
Spełniajmy swoje marzenia
natasha293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:22   #5867
pink star
Rozeznanie
 
Avatar pink star
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 664
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez natasha293 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ale dziś mam ogromnego doła od rana rycze...wczoraj bylam w klubie sie odstresowac przed zabiegiem i wyobrazcie sobie, ze skradziono mi cala nową torebke wraz z zawartoscia...lacznie z dokumentami tragedia poprostu miałam tam wszystko kosmetyczke dokumenty pieniadze karty juz poblokowalam zglosilam wszystko na policje ale sadze, że juz nic nie odzyskam same przeboje przed zabiegiem chyba to znak, ze ta op to nie będzie dla mnie dobra rycze i rycze mam ogromnego pecha ostatnio, cios za ciosem
o masakra to sie odstresowalas
kurcze przykro mi, ale jak to sie stalo zostawila torebke???
ja juz po jednej kradziezy nosze do baru czy dyskoteki tylko mala podreczna, w ktorej jakis blyszczyk, telefon i pieniadze luzem bez portfelika. Bo juz raz wyrabialam nowe dokumenty, ale to nie wszystko ktos wzial na mnie 3 telefony kom. i kredycik. Moje szczescie ,ze wszystko zgloszone bylo na policje, wiec niczego nie splcalam,
a bylo tam sporo dlugu.
Nie mysl tak ,ze to przez OP. mi sie wydaje ,ze tak musialao byc.
Natasho glowa do gory wiem ,ze jestes zalamana ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo
Nie plakaj bo glowka bedzie bolala. Teraz tylko pozostaje czekac. A w tym barze moze mieli kamerki? albo znajdziesz jakis swiatkow? moze jednak cos sie wyjasni..
__________________
2010.10.18 BROMA - Nagorki Imp Ehr

54,5 kg - cel 49kg
pink star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:17   #5868
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze w takim przypadku sie wsadza pod miesien
kobietom po odjeciu piersi kiedy nie maja nic tylko skore wsadza sie wlasnie podmiesniowo .. a dlaczego tobie zaproponowano pod gruczol ?!?!!?
wybacz ze cie doluje ale nie rozumiem entuzjazmu
no tak, ale dr uznał że tak będzie dobrze i jest dobrze, bo tak nawet na zdjęciach można zobaczyć, nie odznacza mi się tam nigdzie krawędź czy coś takiego, także jest ok jakby schowane głęboko (pod tłuszczykiem )
poza tym... co, mam płakać? :P
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:17   #5869
fergilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 80
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Wiecie co nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale dziś mój 5 dzień od zabiegu w związku z tym, że tyle emocji itp itd, stanik i pas mam nosić dzień i noc, więc wszystko krótko mówiąc śmierdziocha po tych 5 dniach TŻ kupił mi dziś taki sam stanik co dali mi w klinice (triumph energy) tylko kolor czarny, ten sam rozmiar i po kąpieli założyłam ten nowy. Można już tak szybko zmienić stanik czy miałam tamten nosić dłużej czy jak to jest?
Dodam, że ten nowy jest ciaśniejszy

Wrzucam nowe fotki, zapraszam do oglądania, wyraźnie widać, że jeden mniejszy, drugi większy, myślę, że nie mam się co martiwć na zapas, bo pewnie opuchlizna różnie schodzi cio?

No i mam taaaaki wielki brzuch i wydaje mi się też, że pupa jakaś napompowana czuje się jak kula jakaś i połówek nie daje mi żyć przez ten brzuch
__________________
06.09.2010 Mentor okrągłe 300hp dr Krajewski
fergilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 16:31   #5870
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
ale ja nie nosze tego staniczka do dekoltow nadal podtrzymuje zdanie ze rowek i scisnite piersi mi sie nie podobaja i kojarza mi sie zle ze tluste baby albo malolaty na sile je sciskaja i wypychaja by eksponowac biust bo nic wiecej nie maja do pokazania.. mialam taka laske w szkole i chyba przez ni amam taki wstret bo na silownie, rower, biegac, tanczyc no za cholere lazic nie chciala i tylko narzekala ze gruba ze w ciuchy sie nie miesci itp, ale na impreze do wypychania cyckow pierwsza byla bo tylko tak zwracala uwage..
natomiast podobaja mi sie piersi zblizone gdy jest miedzy nimi minimalna przerwa , tak wg mnie wyglada to naturalniej
ale to moj gust i nie wszyscy musza sie z tym zgadzac
ten stanik jest mocno zabudowany z tylu i ja go nosilam tylko pod tshirty a gdy dekoldziki no to juz bez staniczka
właśnie dla mnie też to takie idealne właśnie, że tak się prawie stykają ale jednak nie w ogóle ja to teraz każdemu w biust patrzę także wiecie

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez trelek_ Pokaż wiadomość
Mi mój dr odradzał tę metodę, bo nic prócz skóry nie trzyma żelka i szybko opada. Zresztą sama po lekturze forum nigdy nie dałabym sobie tak włożyć implantu. Trzeba pamiętać, że silikon jest cięższy od naturalnej piersi (porównując te same objętości) i zapewne też szybciej opadnie. Dbaj bardzo o swoje piersi, naprawdę bardzo. Śpij w topach, nie chodź nigdy bez stanika. Noś dobrze dobrane w obwodzie i w miseczce staniki, które będą dobrze podtrzymywały piersi.
tak, wiem rozmawiałam z dr i powiedział, że jak zdecyduję się na następną op (oczywiście za ileś tam lat) to wtedy będzie można spróbować pod mięsień, bo tym razem lepiej było tak jednak i myślę, że może być konieczna ta op, ze względu na to, że planuję minimalnie 4 dzieci to możecie wyobrazić sobie co się ze mną stanie haha

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez fergilka Pokaż wiadomość
Wiecie co nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale dziś mój 5 dzień od zabiegu w związku z tym, że tyle emocji itp itd, stanik i pas mam nosić dzień i noc, więc wszystko krótko mówiąc śmierdziocha po tych 5 dniach TŻ kupił mi dziś taki sam stanik co dali mi w klinice (triumph energy) tylko kolor czarny, ten sam rozmiar i po kąpieli założyłam ten nowy. Można już tak szybko zmienić stanik czy miałam tamten nosić dłużej czy jak to jest?
Dodam, że ten nowy jest ciaśniejszy

Wrzucam nowe fotki, zapraszam do oglądania, wyraźnie widać, że jeden mniejszy, drugi większy, myślę, że nie mam się co martiwć na zapas, bo pewnie opuchlizna różnie schodzi cio?

No i mam taaaaki wielki brzuch i wydaje mi się też, że pupa jakaś napompowana czuje się jak kula jakaś i połówek nie daje mi żyć przez ten brzuch
jeśli jest identyczny to chyba nie powinno być problemu, a rozmiar może Ci się tylko wydaje?
i ja też jakieś głupie wrażenie miałam PO jakby mi jeszcze przy okazji trochę coś do brzucha włożyli, ale to chyba tylko wrażenie
wysyłam zaproszenie czy jestem godna oglądać te cuda?
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:23   #5871
Madzienka2010
Raczkowanie
 
Avatar Madzienka2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 254
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Fergilka, ja Ci powiem krótko mnnnnnniiiiaaaammmm wyglądają już bosko.

Natasha bardzo smutne...ale nie nastawiaj się negatywnie...i nie płacz...czasem musi być źle żeby potem mogło być tylko lepiej...możesz siebie tylko zapytać czy zrobiłaś i dopięłaś wszystko na ostatni guzik z op.
__________________
Dr. Tomasz Zieliński 300cc HP Eurosilicone 7.10.2010
Madzienka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:27   #5872
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Natashka nie martw się, często jest tak że ktoś bierze kasę i torebke dokumenty gdzieś wyrzuca i potem to ktoś znajduje i oddaje. Strasznie to jest przykre bo torebka to dla kobiety taka skarbnica A operacja blisko i streisk jest normalny, zobaczysz że wszystko będzie dobrze

Fergilka extra że nastrój już lepszy Co do stanika to myślę że po prostu stary był bardziej rozciągnięty, a stanik pooperacyjny powinien być ciasny więc chyba jest dobrze. Weszłam do galeri jeszcze mocno opuchnięte ale teraz będzie już tylko lepiej, mam nadzieję że kryzysy już za Tobą
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2010-09-11 o 17:31
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:36   #5873
Syllwia82
Raczkowanie
 
Avatar Syllwia82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 87
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

hej,jestem troche zestresowana przed konsultacja z dr Niemkiewiczem... w poniedz mam..Chciałabym do Was dołączyć dziewczynki bo jak juz idę na tą konsultację to pewnie na op sie zdecyduję..Nie mogę już patrzeć na te maleństwa swoje!!!chciałabym mieć wkońcu piekne cycuszki
Syllwia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:47   #5874
BabyB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Czesc laseczki nie miałam dostepu do internetu inormalnie zachodziłam w głowe jak tu sie do was dostać chyba i ja sie uzalezniam od fioletu

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
o widzę, że troszke ochłonęłaś Druga konsultacja jak najbardziej jest wskazana.
10cc to dwie łyżki wody - rozlane po całej powierzchni sporego (400cc) implantu. To chyba za malutko by cokolwiek skorygować.
No ale może to własnie jakiś pomysł- choś łatwiej by chyba było takie kombinacje w implantach anatomicznych robić. Tam jest większe pole manewru. A czemu masz inaczej tą brodawkę- masz mniej gruczołu czy asymetrię (nie widziałam Twojej wyjścióweczki), jesteś po karmieniu? Bo może dwa różne implanty i tak nic nie dadzą
A może te brodawki zostawić - tzn zrobić teraz wilkośc odpowiednią a potem ewentualnie korektę brodawek. Zreszta przy dużych implantach całkowitą korektę brodawek (nie wiem czy masz mieć całkowitą czy półksiężycem tylko) niektórzy lekarze zalecają zrobić po 6msc od powiększania- to na wypadek żeby się szwy nie rozeszły a brodawka nie rozciągnęła.
To oczywiście takie moje gdybania
Myślę, że jeśli jeszcze raz wszystko przedyskutujesz z dr to z pewnością znajdziecie najlepsze dla Ciebie rozwiązanie .
najlepiej bedzie jesli zajrzysz do mojej galerii dlatego wysylam zaproszonko myślę, że poza druga konsultacja (22.08) warto też zapytac innego lekarza co by mi zaproponował więc po weekendzie zadzwonię się zarejestrowac do dr Jarlińskiego. Spodziewam sie że zaproponuje mi nieduzy implant ale przedewszystkim jestem ciekawa jak oceni tą asymetrię i brodawki.

Cytat:
Napisane przez milusia84 Pokaż wiadomość

345 ml. jakby były większe to bym się ciągle potykała bo patrząc w dół nie widziałabym nic oprócz cycków. ale serio to cieszę sie że takie dr wybrał i nie dał sie namówić na większe, takie są ok choć czasem myślę że jeszcze za duże...
A swoje przeżyłam bo jak przyjechałam na miejsce to sie okazało że dr musi pilnie wyjechać do ministerstwa i operację miałam w sobotę 14.08.Tak więc dwa dni w szpitalu odpoczywałam przed operacją i dr specjalnie dla mnie w sobotę przeprowadził zabieg. No i pamiętacie że przekładałam termin ze względu na miesiączkę..? no to dostałam w noc przed operacją! w ogóle nie w terminie!!! więc rada dla dziewczyn: żeby jednak zabrały ze soba co nieco na wypadek stresu i takiej właśnie reakcji organizmu!
Mogłaby się któraś szerzej wypowiedzieć dlaczego miesiączka jest przeciwwskazaniem dla wykonania operacji? To ze wzgledu na gorsza krzepliwość krwi czy dyskomfort pacjentki? Pewnie to głupie pytanie ale jest całkiem spore prawdopodobieństwo że ze stresu i mi się to przydarzy, czasem tak miewam. Czy dr mógłby przez to przesunąc termin op? Napewno zapytam na najblizszej wizycie ale mimo wszystko proszę was o odp.

Cytat:
Napisane przez kissy1234 Pokaż wiadomość
!!!! Jestem !!!!! zyje !!!!!
tak mnie bolało od pon ze to jakis koszmar byl....
lezalam w lozku i plakalam ale wtedy bolalo jeszcze bardziej, ale nie zalowalam i teraz tym bardziej jak bol minal troche. wiecie co jest najlepsze? ze On ciagle dzownil, pytal, wysylala sms. pwoiedzialam mu ze sie zobaczymy dopiero jak troche dojde do siebie, ale on sie uparl, ze mi pozmzoe, zajmie sie i...musialam dzownic do kumpeli zeby przyszla i mi umyla glowe, bop nigdy w zyciu nie pozwolilabym mu na tym etapie zobaczyc sie w takim stanie !!!! to wszystko nawet romantyczne...
co do cyckow ) wszystko git chyba, no oprocz tego bolu - lezalam pod kocem i nawet mialam problem zeby sobie opuscic portki od dresu w toalecie. kumpela ze mna jest, zmienimy opatrunki itd. - mama powiedziala ze jak mnie tak powalilo to zebym sie sama soba zajmowala bo ona nie ma juz sily do mnie i moich pomysłów, tata postanowil ze sie nie odzywa ) przejdzie im, znam ich sto lat
mam juz JE i mam na razie JEGO echh cudownie
dobrze ze piersi mam na zawsze...:/
cieszę się razem z Tobą

Cytat:
Napisane przez magera Pokaż wiadomość

Baby
na Twoim miejscu zaufałabym lekarzowi w 100%. Jesteś w naprawdę dobrych rękach i uważam, że nie ma co kombinować. Idź faktycznie na jeszcze jedną konsultacje do doktorka i dokładnie o wszystko wypytaj
Będzie pięknie, zobaczysz
Wiem wiem ale ja tu już po prostu odchodze od zmysłów, strasznie sie boje że dam sie pokroić dla niezadowalającego efektu a z drugiej strony boje sie przedobrzyć... Mam straszny kocioł w głowie i jeszcze nie do końca trzeźwo myśle po konsultacji

Cytat:
Napisane przez pink star Pokaż wiadomość

baby - spokojnie bo sie zapedzisz...wiem co mowie bo oststni mnie to dopadlo, dr. wie co mowi... a powiedz na kiedy ty masz dokladnie termin OP???
na tą chwile termin jest ustalony na 14.10 jeśli wszystko dobrze pójdzie to już za miesiąc

ps. ja się chyba juz zapędziłam kochana powiedz mi czy dr twoje zapędy też studzi czy raczej prognozuje ci cuda? Jak mniej więcej przebiegaja Twoje rozmowy z doktorkiem

Cytat:
Napisane przez natasha293 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ale dziś mam ogromnego doła od rana rycze...wczoraj bylam w klubie sie odstresowac przed zabiegiem i wyobrazcie sobie, ze skradziono mi cala nową torebke wraz z zawartoscia...lacznie z dokumentami tragedia poprostu miałam tam wszystko kosmetyczke dokumenty pieniadze karty juz poblokowalam zglosilam wszystko na policje ale sadze, że juz nic nie odzyskam same przeboje przed zabiegiem chyba to znak, ze ta op to nie będzie dla mnie dobra rycze i rycze mam ogromnego pecha ostatnio, cios za ciosem
kochana głowa do góry i ja miałam taka sytuacje ale nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem, pomyśl sobie ze po operacji wynagrodzisz sobie wszystkie te zrządzenia losu I TO JAK będzie cudnie!


Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
chirurg plastyk jest tylko chirurgiem
nie nastawiaj się, że wszystko będzie tak, jak sobie wymarzyłaś, niestety po cuda to do kogo innego trzeba udać
ja pamiętam dr jako rzeczowego i nie obiecującego gruszek na wierzbie (na szczęscie ) - jeśli masz wątpliwości co do jego propozycji, to zawsze warto skonsultować się z kimś jeszcze
ja nie wierzyłam że nie da się u mnie cięcia wokół otoczki zrobić niestety drugi plastyk potwierdził tę opinię heh
racja, tak zrobię.. kochana a jak tam Twoja brodawka? Dobrze kojarzę, że jakis czas temu pisałaś, że nosiłaś stanik sportowy długo i to dało jakieś rezultaty? Czy Ciebie dr uprzedzał, że jedna może uciec na bok? Czy proponował ci jej korektę operacyjnie?


I jeszcze jedno dziewczątka zapytałam dr o kremy na rozstępy i usłyszałam, że są zbędne bo nie było takiego przypadku zeby po powiększeniu piersi pojawiały się rozstepy Szerze trudno mi w to uwierzyć, jak to jest u was? Naprawde skóra która musi się nagle tak drastycznie rozciągnąc nie ma rozstępów? Czy mimo wszystko wcieranie takich kremów do dnia operacji jest niewskazane? Aha i jeszcze jedno: ileprzed operacja najlepiej zacząc kompletować wyniki badań?Długo zajęło wam ich zebranie czy można to załatwić "z marszu" idę i na drugi czy trzeci dzień mam?? Wybaczcie że wiercę wam dziurę w brzuchu tymi pytaniami.

ps. Dopada mnie jakis cyckowy kryzys...musze chyba odpocząć.

Edytowane przez BabyB
Czas edycji: 2010-09-11 o 17:50
BabyB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 18:49   #5875
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez fergilka Pokaż wiadomość
Wiecie co nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale dziś mój 5 dzień od zabiegu w związku z tym, że tyle emocji itp itd, stanik i pas mam nosić dzień i noc, więc wszystko krótko mówiąc śmierdziocha po tych 5 dniach TŻ kupił mi dziś taki sam stanik co dali mi w klinice (triumph energy) tylko kolor czarny, ten sam rozmiar i po kąpieli założyłam ten nowy. Można już tak szybko zmienić stanik czy miałam tamten nosić dłużej czy jak to jest?
Dodam, że ten nowy jest ciaśniejszy

Wrzucam nowe fotki, zapraszam do oglądania, wyraźnie widać, że jeden mniejszy, drugi większy, myślę, że nie mam się co martiwć na zapas, bo pewnie opuchlizna różnie schodzi cio?

No i mam taaaaki wielki brzuch i wydaje mi się też, że pupa jakaś napompowana czuje się jak kula jakaś i połówek nie daje mi żyć przez ten brzuch
pewnie ze dobrze zrobiliście - ja swój pancerz prałam i suszyłam na kaloryferze lub suszarką bo miałam tylko godzine wolności dziennie bez niego a raczej takie cudo jak dostajemy w modelmedzie nie jest do kupienia w sklepiku na rogu

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
właśnie dla mnie też to takie idealne właśnie, że tak się prawie stykają ale jednak nie w ogóle ja to teraz każdemu w biust patrzę także wiecie

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------



tak, wiem rozmawiałam z dr i powiedział, że jak zdecyduję się na następną op (oczywiście za ileś tam lat) to wtedy będzie można spróbować pod mięsień, bo tym razem lepiej było tak jednak i myślę, że może być konieczna ta op, ze względu na to, że planuję minimalnie 4 dzieci to możecie wyobrazić sobie co się ze mną stanie haha




Boskie masz podejście i dobrze
dbaj o piersi i tyle, na Twoje zelki szybciej może działać grawitacja więc dobieraj dopasowane staniki i bedzie gites
jednak, to ze dzieci dopiero planujesz, lepszym pewnie rozwiązaniem byłoby jednak pod mięsień, bo pod gruczoł dostają przeważnie dziewczyny po karmieniu i opadniętym biuście ..
masz rację moge sobie wyobrazic co sie stanie z piersiami w takim przypadku, widziałam pare biustów podczas ciąży i karmienia ale wszystkie były robione metodą podmięśniową
jesli piersi bardzo Ci sie powiększą w ciąży i beda obwisłe to trudniej jest potem zrobić pod miesień, bo może wystąpić powikłanie zwane DB .. pewnie wiesz o co chodzi..

Cytat:
Napisane przez BabyB Pokaż wiadomość
Czesc laseczki nie miałam dostepu do internetu inormalnie zachodziłam w głowe jak tu sie do was dostać chyba i ja sie uzalezniam od fioletu



najlepiej bedzie jesli zajrzysz do mojej galerii dlatego wysylam zaproszonko myślę, że poza druga konsultacja (22.08) warto też zapytac innego lekarza co by mi zaproponował więc po weekendzie zadzwonię się zarejestrowac do dr Jarlińskiego. Spodziewam sie że zaproponuje mi nieduzy implant ale przedewszystkim jestem ciekawa jak oceni tą asymetrię i brodawki.



Mogłaby się któraś szerzej wypowiedzieć dlaczego miesiączka jest przeciwwskazaniem dla wykonania operacji? To ze wzgledu na gorsza krzepliwość krwi czy dyskomfort pacjentki? Pewnie to głupie pytanie ale jest całkiem spore prawdopodobieństwo że ze stresu i mi się to przydarzy, czasem tak miewam. Czy dr mógłby przez to przesunąc termin op? Napewno zapytam na najblizszej wizycie ale mimo wszystko proszę was o odp.



cieszę się razem z Tobą



Wiem wiem ale ja tu już po prostu odchodze od zmysłów, strasznie sie boje że dam sie pokroić dla niezadowalającego efektu a z drugiej strony boje sie przedobrzyć... Mam straszny kocioł w głowie i jeszcze nie do końca trzeźwo myśle po konsultacji



na tą chwile termin jest ustalony na 14.10 jeśli wszystko dobrze pójdzie to już za miesiąc

ps. ja się chyba juz zapędziłam kochana powiedz mi czy dr twoje zapędy też studzi czy raczej prognozuje ci cuda? Jak mniej więcej przebiegaja Twoje rozmowy z doktorkiem



kochana głowa do góry i ja miałam taka sytuacje ale nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem, pomyśl sobie ze po operacji wynagrodzisz sobie wszystkie te zrządzenia losu I TO JAK będzie cudnie!




racja, tak zrobię.. kochana a jak tam Twoja brodawka? Dobrze kojarzę, że jakis czas temu pisałaś, że nosiłaś stanik sportowy długo i to dało jakieś rezultaty? Czy Ciebie dr uprzedzał, że jedna może uciec na bok? Czy proponował ci jej korektę operacyjnie?


I jeszcze jedno dziewczątka zapytałam dr o kremy na rozstępy i usłyszałam, że są zbędne bo nie było takiego przypadku zeby po powiększeniu piersi pojawiały się rozstepy Szerze trudno mi w to uwierzyć, jak to jest u was? Naprawde skóra która musi się nagle tak drastycznie rozciągnąc nie ma rozstępów? Czy mimo wszystko wcieranie takich kremów do dnia operacji jest niewskazane? Aha i jeszcze jedno: ileprzed operacja najlepiej zacząc kompletować wyniki badań?Długo zajęło wam ich zebranie czy można to załatwić "z marszu" idę i na drugi czy trzeci dzień mam?? Wybaczcie że wiercę wam dziurę w brzuchu tymi pytaniami.

ps. Dopada mnie jakis cyckowy kryzys...musze chyba odpocząć.
Możesz smarowac piersi kremami p/rozstepom Fissan czy jakieś inne ustrojstwo Mustela chyba tez jest dobra. ja podczas ciąży używałam Fissana i kilka i tak mi sie zrobilo..Natomiast po powiększeniu stały sie prawie niewidoczne
Dr wyznaczając termin operacji prosi o uwzględnienie ominięcia @ ..podczas miesiączki zaburzona jest krzepliwośc krwi .. pomijam ze nie wyobrażam sobie @ w trakcie pierwszych dob pooperacyjnych, gdzie nie byłam w stanie pierwszej nocy i poranka podnieść kubka z wodą a co dopiero zdjąć spodnie

Sami nic nie miała z brodawką..chyba z kims ja pomyliłaś. Sami ma najładniejsze i najbardziej kształtne otoczki i brodaweczki jakie kiedykolwiek widziałam

Natasha przykra sytuacja..mam nadzieję ze chociaż dokumenty się znajdą..

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Baby badania zrobisz w jeden dwa dni - oprócz grupy krwi poziomu przeciwciał HBS HCV to można wczesniej bo troszke możesz na te badania poczekać i USG możesz wykonac miesiąc wczesniej - reszta powinna być nie starsza niż 2 tyg

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez magdalenadom Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2010-09-11 o 18:44
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 19:09   #5876
Happy_hour
Rozeznanie
 
Avatar Happy_hour
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 875
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez marcepanowa_panienka Pokaż wiadomość


A to co znowu ??? Nowe forum CYCOLINKI ?
Jakies podobne takie .

Witajcie wszystkie serdecznosci.
Ja juz sie normalnie boje zaczac z wami pisac, bo za kazdym razem jak zaczne i mam dzen wolny to siedze i siedze, czytam i czytam i oderwac sie nie moge od kompa , a jak juz wstane na chwile to za kazdym razem jak sie zorientuje to juz znowu siedze i czytam. Czary jakies

Juz sie pogubilam w nowych uczestniczkach forum. Ale obiecuje ,ze postaram sie nadrobic.

PINKI I MAGERKA chwilowo nie macie weny ale jestem pewna,ze szybko wrocicie, bo symptomy forumowego uzaleznienia juz tez macie
Pinkusiu ty tyle nie mysl. Musi byc dobrze.

MYJUSIA I SLODKOSCI was tez goraco sciskam.
Co do rowkow to wasze sa przesliczne, zblizone czy tez nie .
To przeciz zalezy od staniczka i bluzeczki. Ja osobiscie tez nie lubie gdy piersi puszczone luzem stykaja sie na calej lini , ale takie
specjalnie zblizone czasem wygladaja nawet apetycznie.

MACERATKA , LISTOPADZIA , AGA , ILMA , GIGO, SEELUCHNA a wy co ??? Pokiwajcie chociaz.

MILUSIA
dalas czadu z orgazmem i puszczaniem miesnia. Tak dalej kochana, a wszystkie miesnie puszcza. Nawet polowkowi .



NATASHKA

kurcze ciulowo wyszlo z ta torebka. Ale przewaznie dokumenty sie znajduja, po jakims czasie ktos pewnie zadzwoni i cie poinformuje , ze ma twoje papiery albo dostaniesz je poczta. A pieniadze ? Nie martw sie. Dzis nie ma, jutro znowu beda.
Trzymaj sie i sie nie zamartwiaj.

A o mnie tak w skrocie dla zainteresowanych .
Zlozylismy wniosek o kredyt na dom do innego banku.
Przeszlismy pierwsza selekcje i nasz wniosek zostal zaakceptowany i przekazany dyrekcji. Mamy jak zwykle czekac.

Dowiemy sie okolo 23.9. Hihi .
Jak sie nie uda to odwolamy wypowiedzenie tego mieszkania w ktorym mieszkamy. Jest taka mozliwosc wiec tragedii nie ma. Tylko ta moja nieszczesna zakupiona kuchnia co sie w garazu u Azjaty marnuje. Ale cos wymysle. Do domu mu wstawie na zime, bo on zony nie ma i mily jest wiec go przekonam

Buziam serdecznie

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

Sami nic nie miała z brodawką..chyba z kims ja pomyliłaś. Sami ma najładniejsze i najbardziej kształtne otoczki i brodaweczki jakie kiedykolwiek widziałam





Zgadzam sie. Sami ma sliczne,wzorowe brodawki. Takie male i ksztaltne.
Z jednej strony dobrze ,ze nie byly ciete.
Z drugiej szkoda, bo moze obylo by sie bez poprawki.
Sami ! A co u ciebie w ogole ?

Edytowane przez Happy_hour
Czas edycji: 2010-09-11 o 19:57
Happy_hour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 19:24   #5877
BabyB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

Sami nic nie miała z brodawką..chyba z kims ja pomyliłaś. Sami ma najładniejsze i najbardziej kształtne otoczki i brodaweczki jakie kiedykolwiek widziałam

przepraszam cos mi sie pomyliło..

podbijam swój poprzedni post; jak to u was z tymi rozstępami?
BabyB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 19:24   #5878
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez BabyB Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno dziewczątka zapytałam dr o kremy na rozstępy i usłyszałam, że są zbędne bo nie było takiego przypadku zeby po powiększeniu piersi pojawiały się rozstepy Szerze trudno mi w to uwierzyć, jak to jest u was? Naprawde skóra która musi się nagle tak drastycznie rozciągnąc nie ma rozstępów? Czy mimo wszystko wcieranie takich kremów do dnia operacji jest niewskazane? Aha i jeszcze jedno: ileprzed operacja najlepiej zacząc kompletować wyniki badań?Długo zajęło wam ich zebranie czy można to załatwić "z marszu" idę i na drugi czy trzeci dzień mam?? Wybaczcie że wiercę wam dziurę w brzuchu tymi pytaniami.

ps. Dopada mnie jakis cyckowy kryzys...musze chyba odpocząć.
mi dr powiedział, że spotkał się tylko raz w życiu z rozstępami po op, i to było właśnie u dziewczyny z tuberous breasts i byłam w grupie ryzyka a jednak nie mam, także rozstępy chyba baardzo rzadko się zdarzają
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 19:26   #5879
Happy_hour
Rozeznanie
 
Avatar Happy_hour
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 875
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez fergilka Pokaż wiadomość
mój TŻ już niezaspokojony od zeszłego weekendu i lata jak ze sraczką, ale ja jeszcze obolała się czuje taka, a on na to, że nawet ten sportowy stanik go podnieca




Fergilka gratulacje.
Bylam,widzialam. Sliczne beda , Juz sa sliczne tylko jeszcze opuchniete mocno.

A polowek napalony widac na ciebie / na nie .
Az sie usmialam jak o tym staniczku napisalas.
Happy_hour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 19:37   #5880
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Boskie masz podejście i dobrze
dbaj o piersi i tyle, na Twoje zelki szybciej może działać grawitacja więc dobieraj dopasowane staniki i bedzie gites
jednak, to ze dzieci dopiero planujesz, lepszym pewnie rozwiązaniem byłoby jednak pod mięsień, bo pod gruczoł dostają przeważnie dziewczyny po karmieniu i opadniętym biuście ..
masz rację moge sobie wyobrazic co sie stanie z piersiami w takim przypadku, widziałam pare biustów podczas ciąży i karmienia ale wszystkie były robione metodą podmięśniową
jesli piersi bardzo Ci sie powiększą w ciąży i beda obwisłe to trudniej jest potem zrobić pod miesień, bo może wystąpić powikłanie zwane DB .. pewnie wiesz o co chodzi..
ja wiem, że większość z was uważa mnie za trochę dziwną ze względu na moje podejście do operacji itd, ale ja wiem już w tym momencie, że prędzej czy później będę robić drugą operację a może nawet trzecią(bo myślę, że jeszcze sporo lat życia mi zostało, także może być nawet taka konieczność a nie tylko zachcianka )... a z resztą ze względu na to że w lewej piersi gruczołu nie mam wcale a w prawej minimalnie, nie wiem czy moje piersi w ogóle ulegną jakiejkolwiek zmianie podczas ciąży, tego wiedzieć nie mogę jak na ten moment a że dzieci w najbliższym czasie nie planuję (wiem, że nie trzeba planować czasami ale :P) także nie wykluczam też kolejnej op przed ciążą. Myślę, że dr wiedział co robi i jakoś to będzie i dla was to może być troszkę niezrozumiałe, bo może mniejsze niekształtne ale każda z was coś tam wcześniej miała. Ja nie miałam nic, dlatego dla mnie nawet to jest czymś wspaniałym i nie przejmuje się tak bardzo czy mi opadną czy nie, czy zmienią wygląd, ważne, że są i są już miesiąc, dobrze się z nimi czuję i już są takie moje moje nie oddam (przynajmniej do ewentualnej następnej op:P)
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.