bardzo poważny problem;( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 18:08   #31
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Biedronilla Pokaż wiadomość
naprawdę na mega palanta trafiłaś, przykro się to czyta, więc nawet nie próbuje sobie wyobrażać jak możesz sie czuć
koleś znając Twoje przeżycia z poprzedniego związku serwuje ci dokładnie to samo, poniża i nie szanuje, masakra Tu naprawde nie ma się nad czym zastanawiać i nie ma czego żałować (mam na myśli rozstanie z nim), nic nie stracisz a tylko zyskasz.

Ona nie trafiła na palanta tylko takiego wybrała, zaakceptowała. Już po pierwszych sygnałach, jakie zauważyłaś powinnaś go zostawić, wiedząc, że już kiedyś miałaś podobną sytuacje. Nie dziwi cię to , że kolejny raz historia się powtarza? Powinnaś serio mówię iść do psychologa i coś ustalić bo moim zdaniem nie radzisz sobie kompletnie w tej sferze życia. I nie ma co ją głaskać po głowie, bo sama sobie gotuje taki los.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:10   #32
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: bardzo poważny problem;(

kopnij go w dupę.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:16   #33
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Ona nie trafiła na palanta tylko takiego wybrała, zaakceptowała. Już po pierwszych sygnałach, jakie zauważyłaś powinnaś go zostawić, wiedząc, że już kiedyś miałaś podobną sytuacje. Nie dziwi cię to , że kolejny raz historia się powtarza? Powinnaś serio mówię iść do psychologa i coś ustalić bo moim zdaniem nie radzisz sobie kompletnie w tej sferze życia. I nie ma co ją głaskać po głowie, bo sama sobie gotuje taki los.

Owszem sama sobie wybrała i po pierwszych sygnałach (mając już doświadczenie z poprzedniego związku) powinna go olać (o czym już pisałam). Tylko, że kolega (palant) coś jej obiecywał, coś sobie ustalili na początku, więc chyba dziewczyna miała prawo wierzyć, że tym razem będzie inaczej? Przecież po jednym nieudanym związku z idiotą nie będzie zakładała, że każdy poznany facet kłamie, zdradza, oszukuje i co tam jeszcze bo to chyba byłaby paranoja. Natomiast jak już sytuacja zaczynała przypominać tą z poprzedniego związku to powinna kopnąć dziada w zad a nie zastanawiać się na forum co robić .
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:25   #34
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez hashii Pokaż wiadomość
mimo wszystko gratuluję, że tak ładnie go załatwiłaś tylko jesteś za dobra!! on nie zasługuje nawet na to byś na niego patrzyła
Nie miałam innego pomysłu... muszę czekać do soboty w tedy będzie miał czas i to zakończę.. chociaż uprzedzał, że gdybym planowała zerwanie to przez sms-a bo nie będzie tracił na bilet... kto tu zachowuję się jak dziecko!

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

ale wszystko było pięknie... nie wiedziałam, że się do tego stopnia posunie... według niego to normalna rzecz

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Biedronilla Pokaż wiadomość
Owszem sama sobie wybrała i po pierwszych sygnałach (mając już doświadczenie z poprzedniego związku) powinna go olać (o czym już pisałam). Tylko, że kolega (palant) coś jej obiecywał, coś sobie ustalili na początku, więc chyba dziewczyna miała prawo wierzyć, że tym razem będzie inaczej? Przecież po jednym nieudanym związku z idiotą nie będzie zakładała, że każdy poznany facet kłamie, zdradza, oszukuje i co tam jeszcze bo to chyba byłaby paranoja. Natomiast jak już sytuacja zaczynała przypominać tą z poprzedniego związku to powinna kopnąć dziada w zad a nie zastanawiać się na forum co robić .
masz rację... kopnę go... o ile będzie chciał się zobaczyć, bo może coś podejrzewać a jak napisałam wcześniej. " nie będzie tracił pieniędzy na bilet"
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:26   #35
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: bardzo poważny problem;(

Moim zdaniem to jeszcze niedojrzały gówniarz, który nie wie co to znaczy prawdziwy związek! Ile on w ogóle ma lat?? I jak długo ze sobą jesteście?? Ciekawi mnie również co sprawiło, że go pokochałaś skoro on Cię teraz tak chamsko traktuje:/
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:43   #36
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to jeszcze niedojrzały gówniarz, który nie wie co to znaczy prawdziwy związek! Ile on w ogóle ma lat?? I jak długo ze sobą jesteście?? Ciekawi mnie również co sprawiło, że go pokochałaś skoro on Cię teraz tak chamsko traktuje:/
18lat... jakieś dwa miesiące.. Ma to coś w sobie po prostu
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:57   #37
anka68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Dot.: bardzo poważny problem;(

Atlantaa - "Nie miałam innego pomysłu... muszę czekać do soboty w tedy będzie miał czas i to zakończę.. chociaż uprzedzał, że gdybym planowała zerwanie to przez sms-a bo nie będzie tracił na bilet..."

Musi wreszcie dotrzeć do Ciebie, że zerwanie nie zrobi na nim żadnego wrażenia. Czekasz do soboty, bo "wtedy będzie miał czas" - litości, chyba przydałby się strumień lodowatej wody na głowę.
Ja nawet nie wysłałabym SMS-a, a On i tak już Cię uprzedził, bo przypuszcza w jakim celu macie się spotkać.
I rzeczywiście - baaardzo się tym przejął.

Ps-Jesteś szczera i masz odwagę napisać całą prawdę - należy Ci się DUŻY BUZIAK!

Edytowane przez anka68
Czas edycji: 2010-09-13 o 19:10 Powód: literówki
anka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 18:58   #38
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Atlantaa Pokaż wiadomość
18lat... jakieś dwa miesiące.. Ma to coś w sobie po prostu
Wybacz, że napiszę to w ten sposób, ale Twojemu pseudofacetowi się w du**e poprzewracało. Moim zdaniem on Cię nie szanuje, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo jesteś w nim zakochana i jak mocno Ci zależy.
proponuję zrobić mu niespodziankę, taką, że go z butów wysadzi: zerwij z nim. Po prostu. Spotkaj się z nim i po prostu powiedz: "odchodzę od Ciebie. Zasługuję na COŚ lepszego niż Ty. Nie chcę marnować mojego czasu na Ciebie."

I już.
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 19:14   #39
PinkPanterr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 764
Dot.: bardzo poważny problem;(

Ty do tej pory wytrzymałaś z takim palantem?
Niedojrzały, arogancki, dupek.
Zachowaj szacunek do samej siebie i kopnij go w tyłek.
__________________
<3 M.
07.11.2007
!
...:::Want you to make me feel like I'm the only one that you'll ever love:.

24.07.2010- rzuciłam!

3.12.2010- marzenia się spełniają -> kierunek Londyn

"Ty nie musisz się w to wczuwać jeśli miałeś fajny dom,
Kiedyś spytam Cię co znaczy mieć spokojne dzieciństwo"


PinkPanterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 19:15   #40
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Atlantaa Pokaż wiadomość
Też tak myślałam, ale to nie takie łatwe.. Gdy chce porozmawiać na ten temat to albo się denerwuję, albo zmienia temat i mówi "możesz w końcu skończyć?wymyślasz" tylko, że ja go kocham. Nie mam nikogo innego oprócz jego.
Nie obraź się, ale moim zdaniem albo jesteś masochistką, która lubi być poniżana, albo masz nierówno pod sufitem. Nie chcę Cię obrażać, moim celem jest wylanie na Ciebie kubła zimnej wody, żebyś się otrząsnęła.

Jak to nie jest łatwe? Jest łatwe jak cho lera. Facet nie widzi nic złego we flirtowaniu z innymi laskami, wręcz przeciwnie jeszcze się tym chwali. Mówi Ci wprost, że razem długo nie będziecie ("przecież wiesz, że nie potrafię być długo z dziewczyną") a Ty chcesz to ciągnąć?

On Cię nie szanuje i nie kocha, bo gdyby kochał to tak by się nie zachowywał.

I nie smęć, że nikogo innego nie masz. Może w tej chwili nie, ale gwarantuję Ci, że poznasz. I to kogoś kto na Ciebie zasługuje, a nie takiego dupka.

Zostaw go, nie daj sobą poniewierać, oszukiwać się i mydlić sobie oczu!.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:01   #41
emi_ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 191
Dot.: bardzo poważny problem;(

Podziwiam, że po tych tekstach (przed smsami) nie kopnęłaś takiego palanta w du**! Co za gnoje łażą po tym świecie.
Daj mu taaaakiego kopniaka i niech już więcej na bilet nie traci! No co za palant!
Uciekaj od niego i nawet nie waż się myśleć że go ranisz! Nim się obejrzysz będzie się zabawiał tu i tam i będzie miał Cię gdzieś! Jak Ty w ogóle możesz myśleć , że go zranisz tym, że odejdziesz.
Nie daj się. Zostaw go- od ręki!
__________________
"...ażeby każdy ciężar stał mi się lekkim ciężarem."

o więcej nie proszę.
emi_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 20:12   #42
Kradziejka_
Rozeznanie
 
Avatar Kradziejka_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z Nikąd.
Wiadomości: 522
Dot.: bardzo poważny problem;(

Daj se z nim spokój i nawet się nie zastanawiaj.
__________________
` To na naszej drodze rozstąpi się morze,
będę wierzyć, że pokonam ból, pokonam lęk..
nim będziemy sami łukiem ciał rozgrzanych,
narysuję je.. ich każdy mały cień..

Kradziejka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:31   #43
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez bez_sensowna Pokaż wiadomość
zostaw go zanim to on Ciebie zostawi, on wcale Cie nie kocha, czeka tylko aż pojawi się ktoś lepszy i "bay bay"

tak, mi też na to wygląda. Ciebie ma tylko na przeczekanie... taki przystanek.
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:06   #44
kulis
Raczkowanie
 
Avatar kulis
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 95
Dot.: bardzo poważny problem;(

Znam takich typków.
To jeszcze szczeniak. Kopnij go w dupę on nie jest Ciebie wart.
Rzuc go, nie daj mu satysfakcji, że tak po prostu mógł Cię wykorzystać jako poczekalnie. Widać, że traktuje dziewczyny przedmiotowo. Tacy są dobrzy tylko do luźnych układów, w których żadna ze stron nie chce się wiązać na poważnie.
kulis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:54   #45
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Atlantaa Pokaż wiadomość
Witam pisze tutaj bo potrzebuję waszej pomocy... Jestem z moim partnerem dość krótko i ze względu na to nie mam dużego zaufania do niego po poprzednim związku, który opierał się na samych kłamstwach. Przyrzekał mi, że nie pisze do żadnych dziewczyn i obiecał, że nie będzie pisał. Ze względu na to, że nie mam takiego zaufania postanowiłam to sprawdzić. Poprosiłam koleżankę której on nie zna żeby po prostu do niego napisała.. I co się okazało przez cały czas odpisywał mówił jej, że jest piękna i nie ma piękniejszej dziewczyny. Gdy go zapytała czy ma kogoś nawet się nie przyznał, że jest ze mną ;( okropnie mnie to zabolało... nawet chciał się z nią spotkać w weekend. mnie cały czas okłamywał aż wybuchłam. Powiedziałam mu to wszystko mówię mu, że przykro mi a on " to co? nie można? ja tylko pisałem" ..... a później powiedział " przecież wiesz, że nie potrafię być długo z dziewczyną " ja takie oczy nigdy mi tego nie powiedział jeszcze najlepszy tekst " Nie pasujemy do siebie ciągle się kłócimy i w ogóle... zapytałam to dlaczego jest ze mną a on na to " że mnie kocha i na razie jest mu dobrze" Myślałam, że się rozpłacze na tym spotkaniu... dziewczyny co ja mam robić? Pomóżcie!
Koles byl w poprzednim wcieleniu drabinka na siano. Olac. Nawet sie zdziwisz, jak szybko o tej poczwarze zapomnisz Tylko nie mow,ze bedziesz po nim plakac, bo mi sie nawet Ciebie zal zrobi.

PS aha, no i szanuj sie! Nie badz z byle kim, bo "troche" ciebie ten ktos chce. Zajmij sie czyms lepszym niz bycie z dupkiem. Znajdz sibie jakies hobby, kt pochlonie Twoj czas, ktory zapewne i tak poswiecisz na zmarnowanie go z nim...
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.

Edytowane przez Ivi 1988
Czas edycji: 2010-09-13 o 21:56
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 01:57   #46
czerwony_balonik
Zadomowienie
 
Avatar czerwony_balonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dość bliskie okolice Warszawy
Wiadomości: 1 263
Dot.: bardzo poważny problem;(

Nad czym tu się zastanawiać?
Zostaw go i poszukaj kogoś,kto będzie ciebie i związek z tobą traktował poważnie. Facet z którym obecnie jesteś jest bardzo niedojrzały emocjonalnie.
__________________
a ja rosnę i rosnę...
czerwony_balonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 07:22   #47
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: bardzo poważny problem;(

Nie jestem zwolenniczką rozstania przez telefon, ale tu aż się prosi, żeby nie bić się z myślami aż do soboty czy tam kiedy się planowaliście zobaczyć, tylko od razu do niego zadzwonić i powiedzieć, że może zaoszczędzić na biletach
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 07:51   #48
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Czarna_Złośnica Pokaż wiadomość
Ty go nie chcesz zranić? A on ciebie może?
Zresztą wątpię żeby od sie załamał po zerwaniu
włąsnie
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 08:28   #49
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: bardzo poważny problem;(

przeca to jeszcze niedojrzałe dziecko, ten facet.


kiedyś dojrzeje, zmieni się.
teraz to zostawić, niech się bawi i rani innej jak ma ochotę.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 10:31   #50
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: bardzo poważny problem;(

Musisz być stanowcza jak będziesz z nim zrywać! Nie daj po sobie poznać, że żałujesz tego! On nie jest tego wart żebyś przez niego płakała! Musisz być silna i nie bać się tych słów, że od niego odchodzisz. Powiedz mu, że niech sobie szuka innej naiwnej, która z nim będzie, ale wątpię w to bo jest niedojrzałym małolatem!
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 11:03   #51
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: bardzo poważny problem;(

Burak i prostak. Tyle w temacie.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 12:00   #52
nana86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 59
Dot.: bardzo poważny problem;(

Co za dupek !!!! Brak słow . Szkoda Ciebie dziewczyno dla kogos takiego jak on.Szanuj sie i powiedz narazie
__________________
..Aniołki podniosą Cię na duchu ,gdy Twoje skrzydła zapomną jak latać....
nana86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 12:42   #53
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: bardzo poważny problem;(

Dziewczyny dziękuję bardzo za odpowiedzi ;** Pomogłyście mi. Potrzebowałam poznać zdania innych ludzi. Macie rację nie ma co tego ciągnąć.. Jeszcze raz dziękuje
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 15:04   #54
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: bardzo poważny problem;(

Daj znac jak Ci poszlo
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 19:26   #55
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Atlantaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję bardzo za odpowiedzi ;** Pomogłyście mi. Potrzebowałam poznać zdania innych ludzi. Macie rację nie ma co tego ciągnąć.. Jeszcze raz dziękuje

Mądra decyzja
powodzenia
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 22:58   #56
Kozaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 47
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Atlantaa Pokaż wiadomość
Witam pisze tutaj bo potrzebuję waszej pomocy... Jestem z moim partnerem dość krótko i ze względu na to nie mam dużego zaufania do niego po poprzednim związku, który opierał się na samych kłamstwach. Przyrzekał mi, że nie pisze do żadnych dziewczyn i obiecał, że nie będzie pisał. Ze względu na to, że nie mam takiego zaufania postanowiłam to sprawdzić. Poprosiłam koleżankę której on nie zna żeby po prostu do niego napisała.. I co się okazało przez cały czas odpisywał mówił jej, że jest piękna i nie ma piękniejszej dziewczyny. Gdy go zapytała czy ma kogoś nawet się nie przyznał, że jest ze mną ;( okropnie mnie to zabolało... nawet chciał się z nią spotkać w weekend. mnie cały czas okłamywał aż wybuchłam. Powiedziałam mu to wszystko mówię mu, że przykro mi a on " to co? nie można? ja tylko pisałem" ..... a później powiedział " przecież wiesz, że nie potrafię być długo z dziewczyną " ja takie oczy nigdy mi tego nie powiedział jeszcze najlepszy tekst " Nie pasujemy do siebie ciągle się kłócimy i w ogóle... zapytałam to dlaczego jest ze mną a on na to " że mnie kocha i na razie jest mu dobrze" Myślałam, że się rozpłacze na tym spotkaniu... dziewczyny co ja mam robić? Pomóżcie!


On Cie kocha? Sorry ale jaki chłopak kochający swoją dziewczyne mówi takie rzeczy...

Wspominałas, że Twoj porzedni związek opierał się na kłamstwach. Wierze, ze musiałas to przeżyć i może to podkopało Twoją wiarę w siebie ale trzeba uczyć się na błędach i wyciągać wnioski z historii, które zdarzyły nam się w życiu. Jeżeli nie chcesz byc raniona a widzisz podobny schemat w swoim kolejnym związku to na co Ci on?? Co będziesz grzecznie siedziec i sluchać jak Ci chłopak takie rzeczy gada? pfff...

nawet skruchy nie okazał, w ogóle się nie przejął tym, że zrobiłaś mu awanturę i pokazałaś swoj żal.
jak czytam, że jakis typ się tak zwraca do dziewczyny to mnie krew zalewa.
Matko dziewczyny! nigdy nie pozwalajmy sobie na takie traktowanie.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

,, bo mnie kocha i narazie jest mu dobrze'' hmm ,,na razie'' jest mu dobrze. spadłam z krzesła
__________________
Niech pochwalone bedą wątpliwości ehhh.........
Kozaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 16:01   #57
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: bardzo poważny problem;(

No tak.. byłam gotowa mu przebaczyć. aczkolwiek wiem, że zachował się jak świnia... Będzie ciężko. Gdy tak czytam wasze opinie na ten temat to już nie mam wątpliwości co do zakończenia tego związku. Dziękuję ;*
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 17:25   #58
happys
Zadomowienie
 
Avatar happys
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 148
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Atlantaa Pokaż wiadomość
Witam pisze tutaj bo potrzebuję waszej pomocy... Jestem z moim partnerem dość krótko i ze względu na to nie mam dużego zaufania do niego po poprzednim związku, który opierał się na samych kłamstwach. Przyrzekał mi, że nie pisze do żadnych dziewczyn i obiecał, że nie będzie pisał. Ze względu na to, że nie mam takiego zaufania postanowiłam to sprawdzić. Poprosiłam koleżankę której on nie zna żeby po prostu do niego napisała.. I co się okazało przez cały czas odpisywał mówił jej, że jest piękna i nie ma piękniejszej dziewczyny. Gdy go zapytała czy ma kogoś nawet się nie przyznał, że jest ze mną ;( okropnie mnie to zabolało... nawet chciał się z nią spotkać w weekend. mnie cały czas okłamywał aż wybuchłam. Powiedziałam mu to wszystko mówię mu, że przykro mi a on " to co? nie można? ja tylko pisałem" ..... a później powiedział " przecież wiesz, że nie potrafię być długo z dziewczyną " ja takie oczy nigdy mi tego nie powiedział jeszcze najlepszy tekst " Nie pasujemy do siebie ciągle się kłócimy i w ogóle... zapytałam to dlaczego jest ze mną a on na to " że mnie kocha i na razie jest mu dobrze" Myślałam, że się rozpłacze na tym spotkaniu... dziewczyny co ja mam robić? Pomóżcie!

rzuć go szkoda nerwów i stresu jak kłamie to i będzie kłamać. chociaż uważam że nie było fair zeby kolezanka do niego pisala ale przynajmniej wiesz jaki on jest. widac ze niekoniecznie cię kocha bo (a przynajmniej tak wnioskuje z Twojej wypowiedzi) że mało co się przejął. na razie jest mu dobrze a później co będzie??
happys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 09:56   #59
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: bardzo poważny problem;(

I jak poszło?
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.