Urodzone w 1989 :) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-02, 13:52   #481
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Urodzone w 1989 :)

plany na wakacje? wiekszosc wakacji spedze nad jeziorem, ze znajomymi, z rodzina... mialam jechac nad morze ale rodzice stwierdzili ze w trojke(bez brata i reszty rodziny) sie po prostu zanudzimy. no i rodzina z francji do mnie przyjezdza bede sluzyc jako przewodnik po polsce bo mamie sie nie chce. juz to widze ze wstydu sie spale... ale przynajmniej Polske zobacze
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 13:53   #482
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: Urodzone w 1989 :)

No wlasnie fajnie jechac sobie na wakacje, zwlaszcza za granice, ale ja w tym roku niestety nigdzie nie wyjezdzam. Pozostaje mi korzystac z polskiego sloneczka, niestety tylko na basenie, a nie nad morzem (szkoda). Lubicie chodzic w spodniczkach ?? Ja zeby ja zalozyc musialam sie troche zbrazowic, na poczatku stosowalam samoopalacz czasem balsam brazujacy, ale jak wspomnialam mam juz lekka opalenizne, wiec juz nie stosuje takich specyfikow. Np. nigdy nie zaloze dluzszej niz przed kolanko, bo po prostu nie lubie, wole zalozyc dlugie spodnie czy rybaczki. Ale z drugiej strony jak mam wsiadac na rower to nie jest juz tak wesolo z ta spodniczka. No i jak tu sobie dogodzic ...

!!! pozDRAwiam !!!
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 13:58   #483
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ja zaraz idę do Galerii Kazimierz na zakupy Zdam relację jak wrócę
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 14:12   #484
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja calutkie wakacje w domku spędzam. A spódniczke to ja miałam ostatni raz na sobie 7 lat temu na dyskotece w podstawówce Bardzo bym chciała nosić, ale ciągle wydaje mi się, że mam za krótkie i za grube nogi. Ostatnio wpadłam na optymalne wyjście założenia spudniczki bądź sukienki na spodnie lub getry co Wy o tym sądzicie? Czy osoba z krótkimi nogami może się tak ubierać?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 14:12   #485
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Co do wakacji, to nie mam żadnych większych planów. Tydzień w Czechach ze znajomymi, szkoda że nie więcej. A później to zostaną jakieś spontaniczne wypady no i NUDA. Ale w wakacje wszystko mi jakoś wychodzi w ostatniej chwili, więc jeszcze nic nie wiadomo... No i rodzice czasem problemy robią, chociaż w sumie bardzo grzeczna jestem [].

A jeżeli chodzi o spódniczki, to uwielbiam. Mam więcej spódnic, niż spodni i teraz akurat planuję następną. Tylko nie lubię nic, co chociaż przypomina elegancję. Bardzo lubię spódnice w New Yorkera, ostatnio prawie kupiłam bombkę, ale zrezygnowałam jednak.
A długość... To zależy. Najczęściej do kolan albo lekko za kolano, bo przez długi czas miałam kompleks na tle 'marchewkowatości' moich nóg. Teraz chyba mi przeszło i chcę coś kótszego
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 14:16   #486
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Durga
Ja calutkie wakacje w domku spędzam. A spódniczke to ja miałam ostatni raz na sobie 7 lat temu na dyskotece w podstawówce Bardzo bym chciała nosić, ale ciągle wydaje mi się, że mam za krótkie i za grube nogi. Ostatnio wpadłam na optymalne wyjście założenia spudniczki bądź sukienki na spodnie lub getry co Wy o tym sądzicie? Czy osoba z krótkimi nogami może się tak ubierać?
Ja uważam, że jak najbardziej Sama jestem niziutka, ale nie mam z tego powodu jakiś kompleksów, nawet się cieszę.
I nie lubię się wydłużać i wyszczuplać na siłę, to bez sensu. Nikt nie powiedział, że wszyscy mają być idealni do jakiegoś szablonu [wysoka, chuda itp].
Dlatego chodzę w poziomych paskach, rzeczach za kolano [podobno skracają sylwetkę], długich bluzkach [podobno skracają nogi] i różnych innych pierdołach, które mi się podobają I jestem zadowolona z życia
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 14:18   #487
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Też chętnie poszłabym się poopalać, tylko u mnie jest więcej chmur niż słońca Dopiero od jutro ma się porządnie rozpogodzić

Ja lubię chodzić w spódniczkach, i tych minii i tych midi Też jak nie mam opalonych nóżek to smaruje je balsami brązującymi W takie upały jak były na początku ubiegłego tygodnia, w spodniach można się ugotować.

Też mam ochotę wybrać się na zakupy, już taaak dawno nie byłam Ale postanowiłam narazie trochę pooszczędzać, bo jednak może pojadę do siostry do Anglii i tam dopiero sobie zakupów narobię Yeah
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 14:30   #488
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ale wy dziewczyny macie suuper, jak tak czytam to dosc duzo z was wyjezdza za granice, a ja jeszce nigdy nie opuscilam granic POLSKI, a bardzo bym chciala, najlepiej nad cieple morze...
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 14:35   #489
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Gratuluję siostry w Anglii

Kurczę no u mnie też jeszcze pogoda 'nieopalaniowa'. Ale z najbliższym czasie i tak nie ma zabardzo gdzie się smażyć niestety.

A ja w spódnicach to chodziłam nawet w zimę Tylko, że pod spód zakładałam grube krujące czarne rajstopy, albo szare. Taaak, uwielbiam szary kolor Na szczęście nie jestem zmarźluch
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 14:39   #490
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja też zmarźluch nie jestem całą zime w skarpetkach przechodziłam bo nie wiedzialam gdzie kupić rajstopy biodrówki...ehh...jaka ja nieporadna jestem
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 14:46   #491
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Durga
Ja też zmarźluch nie jestem całą zime w skarpetkach przechodziłam bo nie wiedzialam gdzie kupić rajstopy biodrówki...ehh...jaka ja nieporadna jestem
Rajstopy biodrówki ;o to istnieje coś takiego? hahaa łaaał
Macie tu dziecko z małego miasta hehe

Tak samo jak ubierałam spodnie to tylko z skarpetkami, do spódnic robiłam wyjątki bo wiadomo...
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 14:54   #492
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez uhahana
Gratuluję siostry w Anglii
Nie no, nie ma czego Siostra jeździ do Anglii, tylko na wakacje, do pracy Przynajmniej narazie, póki nie skończy studiów
Ja sama też nigdy nie wyjeżdżam za granicę, jedynie byłam na Słowacji Teraz może pierwszy raz do tej Anglii polecę Też chciałam jechać za granicę, najlepiej właśnie do jakiegoś ciepłego kraju. Chociażby na obóz -> np. do Bułgari, bo były stosunkowo niedrogie do 1300zł, ale nikt ze znajomych nie chciał jechać, a sama nie pojadę
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 15:08   #493
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez kasia89
Nie no, nie ma czego Siostra jeździ do Anglii, tylko na wakacje, do pracy Przynajmniej narazie, póki nie skończy studiów
Ja sama też nigdy nie wyjeżdżam za granicę, jedynie byłam na Słowacji Teraz może pierwszy raz do tej Anglii polecę Też chciałam jechać za granicę, najlepiej właśnie do jakiegoś ciepłego kraju. Chociażby na obóz -> np. do Bułgari, bo były stosunkowo niedrogie do 1300zł, ale nikt ze znajomych nie chciał jechać, a sama nie pojadę
No u mnie to głównie kaska jest problemem, ale nie będę narzekała.

Co do wyjazdów za granicę, to najdalej byłam w Holandii [nie licząc Czech - 10 km ode mnie, Słowacji i Niemiec]
Mam rodzinę w USA obok NY ale niestety nie dało rady w te wakacje się tam wybrać. Ojj jak żałuję
No i chciałabym bardzo się wybrać jeszcze raz do Holandii, bo wtedy byłam stosunkowo mała, a teraz jestem wielką fanką tego kraju Pewna ciocia z pewnym wujkiem teraz tam pracują i jak wrócą to będę pytać o szczegóły jakietylko

Pozdrawiam was
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 15:20   #494
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :)

a ja wlasnie wrocilam z zakupow przedwyjazdowych. w piatek jade z przyjaciolka nad morze w tamtym roku bylam na sycylii i na pewno jeszcze kiedys tam pojade, bo jest cudownie. tzn byloby, gdyby nie poparzenia słoneczne i koszmarny upał
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 15:27   #495
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :)

co do muzyki, to punk rock, kiedys byl ze mnie punk z prawdziwego zdarzenia - glany, czarny kolor, krecha pod okiem, popisane trampki. sluchalam wtedy najwiecej pidzamy, kultu i wszystkiego w tym tylu.

teraz w zyciu bym sie tak nie ubrala na glany nie moge patrzec, chociaz zima nosze czasem arafatke na szyi slucham (w duuuuzym skrocie): aerosmith, U2, blink182, yellowcard, simple plan, unwritten law (moje ostatnio odkrycie), red hott, guns n'roses, the offspring, sum41, good charlotte, something corporate, stones'ow, reamon, pink floyd, phantom planet. poza tym duuuzo innej, przeroznej muzyki
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 15:59   #496
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez kasia89
Też chętnie poszłabym się poopalać, tylko u mnie jest więcej chmur niż słońca Dopiero od jutro ma się porządnie rozpogodzić

Ja lubię chodzić w spódniczkach, i tych minii i tych midi Też jak nie mam opalonych nóżek to smaruje je balsami brązującymi W takie upały jak były na początku ubiegłego tygodnia, w spodniach można się ugotować.

Też mam ochotę wybrać się na zakupy, już taaak dawno nie byłam Ale postanowiłam narazie trochę pooszczędzać, bo jednak może pojadę do siostry do Anglii i tam dopiero sobie zakupów narobię Yeah
nom, ja w tamtym roku byłam w londynie no i w sumie rodzice dali mi sporo kasy no więc pojechałam pełna radości, ze nakupię super rzeczy i...? I kupiłam dosłownie KILKA . Taki frajer był ze mnie. Bo to się wychodzi z takiego założenia, że jeżeli widzisz boską bluzeczkę no załóżmy za 9 funtów (juz nie pamietam jak to sie przelicza za złotówki) no i wychodzi Ci, że to jest niby więcej niż taka bluzeczka kosztowałaby w Polsce i sie nie bierze jej (oczywiście z nadzieją, że w Polsce kupisz tańszą i ładniejszą, co jest oczywiście największym kłamstwem). Do tej pory żałuję, że nie kupiłam paska skórzanego buuu ;(;( ... No ale przywiozłam sobie kilka ciuchów, ale nie tyle co chciałabym buu ;(
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 16:11   #497
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez ola_108
nom, ja w tamtym roku byłam w londynie no i w sumie rodzice dali mi sporo kasy no więc pojechałam pełna radości, ze nakupię super rzeczy i...? I kupiłam dosłownie KILKA . Taki frajer był ze mnie. Bo to się wychodzi z takiego założenia, że jeżeli widzisz boską bluzeczkę no załóżmy za 9 funtów (juz nie pamietam jak to sie przelicza za złotówki) no i wychodzi Ci, że to jest niby więcej niż taka bluzeczka kosztowałaby w Polsce i sie nie bierze jej (oczywiście z nadzieją, że w Polsce kupisz tańszą i ładniejszą, co jest oczywiście największym kłamstwem). Do tej pory żałuję, że nie kupiłam paska skórzanego buuu ;(;( ... No ale przywiozłam sobie kilka ciuchów, ale nie tyle co chciałabym buu ;(
Noo ja miałam podobni ejak byłam 3 tyg. w Niemczech. W końcy przywiozłam połowę kasy spowrotem. I żałuję
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 16:34   #498
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

To ja miałam podobnie jak byłam w Pradze i Libertzu Heheheh jakaś przypadłośc czy co?

Kurcze, jakoś mi się tak nudzi i tęskno...wiecie co? Nagle zrobiło mi się przykro, że spędze całe wakacje na wizażu... :-(
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 16:41   #499
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Durga

Kurcze, jakoś mi się tak nudzi i tęskno...wiecie co? Nagle zrobiło mi się przykro, że spędze całe wakacje na wizażu... :-(
Na wizażu to zabrzmiało jakby to jakaś wyspa była .

Durga to może wykombinuj coś jeszcze, jakiś wyjazd do rodziny np? Nie wiem jakie są atrakcje we Wrocławiu bo nigdy tam nie byłam, ale na pewno coś jest.
A widziałaś tam jakieś znane osoby? Bo tam praktycznie wszystko kręcą na Polsacie
A co do imienia, to nie zauważyłam i myślałam Ciekawa świata, że się pomyliłaś, bo co chwila musisz coś tam uzupełniać
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 16:43   #500
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s
A co się stało o 00:32?
napełniłam sie nadzieją, że może w końcu bede tak naprawde szczęśliwa choćby tylko kilka dni...wystarczy
__________________

"Nawet jeśli miłość niesie z sobą rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią zapłacić."


Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 16:51   #501
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Hehehe widziałam kilka znanych osób - Kayah, Edyte Górniak, Babcie Kiepską (nie wiem jak ta pani ma na nazwisko), praktycznie wszystkich ze świata Według Kiepskich, Z Pierwszej Miłości to chyba nikogo, ogólnie dużo rożnych osób z seriali których nawet nie kojarze a na przykład ide z moja mama po ulicy w rynku i mama czasem mówi, że ta i ta co to je przed chwila minęłyśmy to w jakims tam serialu kogoś tam grają, Z "Baru" z róznych edycji także praktycznie wszystkich - nawet kiedyś autografy zbierałam

Co do atrakcji to nawet nie wiem, na pewno jest ich spro bo wiadomo kluby, koncerty ale u mnie to nie o to chodzi ale raczej o to, że nie mam z kim spędzac czasu - żadnych przyjacioł, a Ci znajomi którzy są mi bliźsi mają swoich którzy są im bliźsi lub drugie połówki itd. Ehh...ale co sobie bede teraz tym łamala glowe, musze po prostu kiedyś znaleźć swoją paczke
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 17:02   #502
Świderek
Raczkowanie
 
Avatar Świderek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 161
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A była któraś z was już w Hiszpanii?? bo ja chyba sobie pojade na jakieś last minute...ale nie wiem co tam jest wartego zobaczenia, jakie są obyczaje i wogóle...jak ktoś był to niech się podzieli doświadczeniami
__________________

Świderek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 17:09   #503
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja nie byłam ale warto pojechac do Barcelony chociazby ze względu na architekture - niepowtarzalne budynki Antoniego Gaudiego - po prostu cuda, mam o nich album, co ja bym nie dała żeby móc je na żywo zobaczyć wiec jeśli masz możliwośc to jedź do Barcelony Niektóre z ich wyglądaja jak ulepione z błota, mury innych jak powiedział Salvador Dali wyglądaja jak miękka skórka jakiegoś gada, Sagrada Familia - niedokończone dzieło jego zycia i wizytówka miasta - wejdź sobie na jakąś strone o tym architekcie i zobacz niskończona doskonalość jego dzieł - po prostu wydaje sie niemożliwym, żeby ktoś coś takiego wymyślił, dał rade zbudowac a ktoś inny jeszcze mieszkać. Aż się rozmarzyłam....

Poza tym tam jest boskie jedzenie - 2 kolezanki z klasy były i wychwalają.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 17:14   #504
czarnullka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
GG do czarnullka
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Dzien dobry, no w sumie juz niedlugo wieczor, ale jak dla mnie to ranek, bo dopiero wstalam. Jesli chodzi o moj stosunek do imprez, to chyba urodzilam sie po to, zebym imprezowac. Kocham chodzic na imprezy, ale oczywiscie z umiarem. Nienawidze dnia po imprezie, glowa mnie boli, niekontaktuje. Dzisiaj czuje sie wyjatkowo okropnie! Wszystko mnie boli, co chwile odkrywam nowego siniaka, zgubilam kolczyka!;( Z jednej strony bylo fajnie, ale za duze straty ponioslam.
czarnullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 17:15   #505
Świderek
Raczkowanie
 
Avatar Świderek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 161
Dot.: Urodzone w 1989 :)

wielkie dzieki za info...a w Barcelonie jest jakies muzeum albo cos w tym rodzaju Salvadora Dali...?? bo strasznie lubie tego malarza...czyli juz wiem ze Barcelone zwiedze napewno
__________________

Świderek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 17:20   #506
czarnullka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
GG do czarnullka
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Świderek
A była któraś z was już w Hiszpanii?? bo ja chyba sobie pojade na jakieś last minute...ale nie wiem co tam jest wartego zobaczenia, jakie są obyczaje i wogóle...jak ktoś był to niech się podzieli doświadczeniami
Bylam w Hiszpani, jest tam cudownie. Co prawda niewiele pamietam z tego pobytu, bo bylam tam dawno, ale oplaca sie. Bylam w wielu miejscach za granica, ale Hiszpania jest jednym z tych, ktore najbardziej mi sie podobaly. Tak jak Durga pisala, warto odwiedzic Barcelone, te wszystkie budynki, sklepy... Hmm... Chcialabym pojechac do Egiptu i Japonii, moze kiedys ktos mnie zabierze, hehe
czarnullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 17:36   #507
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja 9 lipca jadę do Niemiec
A najdalej to byłam w Brukseli ale w przyszłym roku jadę do Włoch
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 17:48   #508
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez nika135
Ja 9 lipca jadę do Niemiec
A najdalej to byłam w Brukseli ale w przyszłym roku jadę do Włoch
...a ja najdalej byłam ....na Helu
__________________

"Nawet jeśli miłość niesie z sobą rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią zapłacić."


Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 17:53   #509
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Co do atrakcji to nawet nie wiem, na pewno jest ich spro bo wiadomo kluby, koncerty ale u mnie to nie o to chodzi ale raczej o to, że nie mam z kim spędzac czasu - żadnych przyjacioł, a Ci znajomi którzy są mi bliźsi mają swoich którzy są im bliźsi lub drugie połówki itd. Ehh...ale co sobie bede teraz tym łamala glowe, musze po prostu kiedyś znaleźć swoją paczke
No ja mam podobnie. Niby mam swoją paczkę, ale oni to albo sa w rozjazdach, a jak nie to i tak mieszkaja na drugim końcu miasta, a w ogóle to trochę mało rozrywkowi są, ale i tak ich bardzo lubię.
Ci znów, z którymi chciałabym spędzić ten wolny czas, mają jakiś tam swoich bardzo bliskich znajomych i tak to jest już...

A wakacje to lepiej ocenię, jak się skończą, bo teraz jeszcze nic nie wiadomo I wam radzę to samo heh.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 18:08   #510
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez ola_108
nom, ja w tamtym roku byłam w londynie no i w sumie rodzice dali mi sporo kasy no więc pojechałam pełna radości, ze nakupię super rzeczy i...? I kupiłam dosłownie KILKA . Taki frajer był ze mnie. Bo to się wychodzi z takiego założenia, że jeżeli widzisz boską bluzeczkę no załóżmy za 9 funtów (juz nie pamietam jak to sie przelicza za złotówki) no i wychodzi Ci, że to jest niby więcej niż taka bluzeczka kosztowałaby w Polsce i sie nie bierze jej (oczywiście z nadzieją, że w Polsce kupisz tańszą i ładniejszą, co jest oczywiście największym kłamstwem). Do tej pory żałuję, że nie kupiłam paska skórzanego buuu ;(;( ... No ale przywiozłam sobie kilka ciuchów, ale nie tyle co chciałabym buu ;(
Moja siostra, która jedzi do Anglii, za każdym razem kiedy wraca, przywozi sobie mnóstwo świetnych ciuchów i to wcale niedrogich. Głównie marki Atmosphere. W przeliczeniu na polskie ciuchy kosztują tyle samo, a często nawet mniej. Co do pasków akurat to ostatnio przywiozła chyba ze 3, naprawdę świetne każdy po 1funt! Wyobrażacie sobie u nas fajny pasek za niecałe 6zł? Oczywiście jest masa sklepów w których są drogie ciuchy, ale jak dobrze poszukać to znajdą się naprawdę fajne niedrogie ciuchy


Cytat:
Napisane przez nika135
Ja 9 lipca jadę do Niemiec
Ja też jadę do Niemiec, tyle że we wrześniu- na wymianę szkolną Nie przepadam za niemieckim i nie przykładałam się do niego, ale jakoś udało mi sie zdobyć 5 na koniec, a i tak brali pod uwagę bardziej angielski, bo to mój wychowawca anglista wybierał
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.