Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.2009) - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 21:29   #3781
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez aniulka8204 Pokaż wiadomość
wczoraj przyszła multikostka którą zamówiłam na allegro, chyba kilka bobasów też tu je ma prawda?

i jak sie bawią tymi kostkami bo moja tak sobie, ale dzwiga ją i obraca do góry nogami i troche nią rzuca za chwile ją rozwali
mam nadzieje że jeszcze będzie się ładnie tym bawić
U nas ta multikostka sprawdza sie znakomicie. Staś uwielbia kierownicę, koraliki i te male bananki i kulke do ciągniecia. Chwyt pęsetkowy sobie na tym trenuje no i śmieje sie jak pieje kogut
A pchacza nie żałuj- dwa razy droższy no i tylko do pchania, moim zdaniem ta kostka bardziej rozwijająca


Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
nic mi nie mów. Ja już od kilku tygodni walczę z różnymi infekcjami, opryszczkami itd i mnie trafia na takie lato, kiedy już od jakichś 2 tygodni klony żółkną, a teraz zaczęły gubić liście
ost napisano o 21:08 ----------
To tam u Was jeszcze lato zazdroszcze bo u nas jesień w pełni

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
Asioczka, z nim generalnie problemów nie było nigdy. Tzn z agresją itd. Nawet dla Blanki był wyjątkowo cierpliwy to często nawet przy nas go szarpała za włosy, a on ma długie. Na nas tylko "suszy" zeby z daleka i ucieka. Normalnie reaguje na nią dobrze, czasem nawet podejdzie do niej sam jak sie bawi i poliże ją po uchu, rączce itd a ona wiadomo, euforia że jest pies i chce do objąć i go szarpie przy okazji.
Myślę, że dla niego żadne tresury nie mają sensu, mam nadzieję, że się nauczy zachowania w stosunku do dziecka.. a Blanke trzeba też uczyć i pilnować. Bo jakoś sobie nie wyobrażam oddania go mam go już 3 lata i to był moj taki "dzidziuś" zanim się mała urodziła
dziękuję wszystkim za rady!
Ola bardzo dobrze Cię rozumiem i wiem jakie to cięzkie decyzje. Ja bym na razie pilnowała Blanię, żeby z psem była tyko pod czyjąś kontrolą. Moja kicia też ma przerąbane, Staś coraz bardziej ruchliwy i kot po prostu przed nim umyka, chociaz widze jaką czasem ma chetke się z nami pobawić (moja kotka to tez pieszczocha i moja starsza corcia) no ale wystarczy że Staś wtedy pisnie na odpowiednio wysokim tonie i kot idzie do innego pokoju. A ile razy sie już rozpłakał ze złości bo kicia uciekła... Starajcie sie po prostu nie zostawiac ich sam na sam.

Cytat:
Napisane przez zatoka Pokaż wiadomość
Zosia od samego początku ma jakby jedną nóżkę słabszą, jak pełzała to bardziej się odpychała lewą nóżką, prawą również używała ale tak wyraźnie mniej. Różnica ta zupełnie znikła jak zaczęła raczkować ale teraz jak zaczęła chodzić to znowu coś tą prawą nóżkę stawia tak boczkiem. Sama jeszcze nie chodzi, więc się zastanawiam czy powinnam się udać do ortopedy? (Z bioderkami wszystko było ok) Iść teraz? Czy jednak poczekać aż sama będzie chodzić?
Ja bym nie czekała.... pewno wszystko jest dobrze, ale gdyby kiedyś... coś... do konca życia bym sobie nie wybaczyła że coś zaniedbalam. U takich maluszkow jak sie szybko działa są szybkie efekty.

Posta Kate mi jeszcze zeżarło;
Widzę, ze pięknie się kręci, tylko tak dalej...
Uśmiałam się z chrumkania

U nas też raczkownie coraz lepiej idzie. A dziś zaczęly się nasze zjecia dla maluszków i było baaardzo fajnie.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez zatoka Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego się waham...
ehhhh
Ja bym się nie wahała...


Zdrówka życzę wszystkim maluchom!!!!
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 21:34   #3782
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez zatoka Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego się waham...
ehhhh
Wiesz sprawdzić warto Ale na pocieszenie- koleżanka była z córeczką ostatnio w Prokocimiu nawet, bo córeczka tak wykrzywiała do środka stópkę. Okazało się wszystko ok Ja bym się nie martwiła ale dla czystego sumienia sprawdziła
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 21:39   #3783
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

To tam u Was jeszcze lato zazdroszcze bo u nas jesień w pełni
czyżby za mało ironii w mojej wypowiedzi było???
u nas lato skończyło się w lipcu
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 23:10   #3784
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

olalicious07 my też mamy psa suczke beagla i mała jak ją widzi to aż piszczy gdyby się coś takiego zdażyło choć u nas jest rasa większa to nie wiem ale też trudno było by mi podjąc taką decyzje. Poprostu staram się żeby Kinia aż tak ją nie dotykała czy ciągła za np. ucho bo wiadomo pies to pies nigdy niewiadomo. Myśle że będzie dobrze

My dziś byliśmy na kontroli mała waży 9600 i jest wszytko w porządku. Dostaliśmy inne krople już ktos o nich pisał zapomniałam nazwy

Mamy dwa nowe ząbki dolne dwójki

śpijcie dobrze
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 23:44   #3785
vitreus
Raczkowanie
 
Avatar vitreus
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 240
GG do vitreus
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Zatoko, mój Oskar ma podobnie z jedną nogą i poszłam do lekarza, a on powiedział, że to jego 'widzi mi się', także ja bym się nie przejmowała, ale sprawdzić zawsze warto.

Dobranoc
__________________

.razem.


Oskar ~ 12.11.2009

Maja ~ 12.07.2011

ząbki Oskara.
vitreus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 07:34   #3786
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Pierwsza!
ja chyba nigdy nie wyzdrowieję. od niedzieli cały czas boli mnie brzuch. już myślałam, że jest dobrze to dzisiaj do tego doszła głowa. Chyba umieram a jeść nic nie mogę, same suchary - blee..
Cytat:
Napisane przez aniulka8204 Pokaż wiadomość
właśnie nie dawno oglądałam filmiki i słyszałam inne języki??
teraz nie wiem kto to był ale chyba tarasia???
kurde nie wiem a wy po jakiemu mówicie?? nie po polsku???
ja do Nili mówie po rosyjsku. Musi się przeciez jakoś dogadać z rodzinką na wschodzie
Cytat:
Napisane przez asioczka Pokaż wiadomość
najlepiej byloby zapisac psiaka na szkolenie lub spotkanie z behawiorysta lub psychologiem zwierzecym.
przepraszam dziewczyny, nie mam czasu odniesc sie do innych postow.
to wydaje mi się dobrym pomysłem
Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
Normalka - w końu przecież urodziły się tego samego dnia
jasne, normalka
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 07:58   #3787
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
czyżby za mało ironii w mojej wypowiedzi było???
u nas lato skończyło się w lipcu
hehehe
u nas trochę dłuzej było, ale ja sie pytam gdzie jest piękna, zlota jesień?

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
Pierwsza!
ja chyba nigdy nie wyzdrowieję. od niedzieli cały czas boli mnie brzuch. już myślałam, że jest dobrze to dzisiaj do tego doszła głowa. Chyba umieram a jeść nic nie mogę, same suchary - blee..
O rany, współczuję i zdrówka życzę
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 08:11   #3788
asioczka
Zadomowienie
 
Avatar asioczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 837
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

mowia o vigantolu na tvn
__________________
Maja jest z nami od godziny 1.40 dnia 18.11.2009 : D
Majusia

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaqps60jfvd5cq.png Natka 16.06.2012
asioczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 08:15   #3789
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Tarasia współćzuje!

Asioczka włączyłam ale już o mercach było:F Jak możesz przybliż co mówili.

Ech śpiąca jestem Ale jak mały pożre kaszke wezme go chyba na spacer. Może przewietrze głowe to mi przejdzie.
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-09-16 o 08:17
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 08:24   #3790
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez asioczka Pokaż wiadomość
mowia o vigantolu na tvn
Tż wczoraj też w radiu słyszał...

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Ech śpiąca jestem Ale jak mały pożre kaszke wezme go chyba na spacer. Może przewietrze głowe to mi przejdzie.
u nas leje...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 08:33   #3791
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: sierakowice- pomorskie
Wiadomości: 223
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

karenina aha...dzieki za odpowiedz

aniulka zle cie zrozumialam, moj syn do teraz sie pchaczem bawi, ale ja mam taki ze sie sklada raz somochod a raz pchacz....on nim jezdzi do teraz

ditu dla malej

suonku no to super ze wszystko ok

olalicio.. askarcilas go jakos za to?? zeby wiedzial ze tak nie wolno?
moze dalabys mu szanse...tylko z drugiej strony strch zeby jej nie ugryzl znowu...

i wiecej nie napisz e bo kacper mi tu piszczy- am chce
czoko1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 09:18   #3792
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
Guciu, moja Blanka też zaczęła dopiero teraz raczkować... leniwce paskudne

Psa mam malutkiego, Lhasa apso, takie jak shitzu. No nic, może postaram się jakoś ich nauczyć żyć w zgodzie, czytałam na różnych forach itd żeby psa nie oddawać, bo jednak dzieci ze zwierzętami lepiej się wychowują. A nasz to taki typowy kanapowiec pieszczoch.. ehhh...
ja mam shitzu

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
dużo zdrówka!
ale numer, Nila też dzisiaj pierwszy raz stanęła w łóżeczku. niestety nie dane mi było to zobaczyć. Tata miał to szczęście


---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aniulka8204 Pokaż wiadomość

a moja mała przed chwilą bawiła się w łóżeczku i szarpała się z kołderką i stoi trzymając się szczebelek jedną ręką a tą drugą szarpie i podgryza kołderke i nagle puszcza te szczebelki i obiema rączkami trzyma kołderke i tak stoi i gryzie a ja patrze i patrze i nie mogę uwierzyć a ona ciągle stoi i stoi i zaczełam się śmiać i wolać tżta i ona nagle śmiech i cap na dupcie
ale szok że na miękim materacyku tak długo stała no masakra

-
mój też się parę razy póścił i stał sam ale też tylko przez zapomnienie, jak się zorientował to cap na ziemie
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 09:23   #3793
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Co do tych kropli Vigantol to ja się dowiedziałam wczoraj w telewizji. Ale Amelka nigdy ich nie miała.
Amelka ma od początku Devikap.


Zeberka
Cytat:
Kobietki doszły mnie słuchy, że w lidlu są tanie Pampki- coś 37zł jeśli dobrze pamiętam plus chusteczki gratis.
uuuuuu jaka promocja!!! Szkoda że nie widziałam tego ... a narazie mi nie potrzebne...A my też kupujemy Ameli z LIDLA i powiem że są super!!! TOUJOURS -tak się nazywają.50 szt za 26 zł. I nie używam nawet pudru ani żadnych kremów na odparzenie a pupcia jest piękna. A po jednej pieluszce PAMPERS SLEEP&PLAY odrazu pupa czerwona.

magda

Cytat:
Grześ uczy się chodzić przy samochodziku - z taką determinacją że mam ubaw
zawsze sądziłam, że jego chodzenie to trochę potrwa a teraz jak widze zacietość z jaką wędruje po domu to moze i uda mu sie przed rokiem zrobić pierwsze samodzielne kroki
no brawo Moja się nie kwapi do żadnego pchania niczego Woli na czworaka

Czoko
Cytat:
ja jestem zalamana , szwagierka w moim wieku urodzila 3 dni temu corke, okazalo sie ze ma sepse, sama nie oddycha, podlaczona pod jakies maszyny, w nocy ja reanimowali....nie mozna jej wziasc przytulic, nawet dotknac... nawet nie chce sobie wyobrazic co oni musza czuc...na dodatek to jej drugie dziecko, pierwsze poronila
o boziu ;/ trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!!


Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
ehhh laski załamana jestem ((
chyba psa muszę oddać ugryzł Blancie w policzek... nie jakoś mocno, nawet naskórka jej nie naruszył, ale bardzo się wystarszyła, rozpłakała i ma czerwony ślad
kurczeee... a raczej w mieszkaniu nie da się ich od siebie odizolować, a ona ciągle go dopada i szarpie za włosy, uszy, wąsy itd. a pies po prostu sie broni
mam go już 3 lata i aż serce mnie boli, ale nie mogę chyba dawać mu szansy i liczyć na to, że jak dostal w tyłek to sie nauczył, że nie wolno ((((
ojej ;/ musisz teraz strasznie uważać, jak to pisały potem dziewczyny pies to pies... jest dobrze dobrze... a po chwili może nie być.

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość

U nas też mało ciekawie Madzia od wczoraj ma temperaturę prawie 39... Paracetamol średnio pomagał więc o 17 dałam Nurofen - na razie jest ok - śpi... Właściwie u nas to wszyscy chorzy oprócz mnie Z nowości - siedzi już stabilnie i dziś pierwszy raz wstała na nogi w łóżeczku

Właśnie sobie uświadomiłam, że niektóre nasze maluchy już za miesiąc kończą roczek Ale ten czas leciiii...
ojejciu!!! DUŻO ZDRÓWKA!!! żeby szybko wyzdrowiała!!!
Oj tak.. jak ten czas leci a jeszcze rok temu wszystkie z brzuszkami czekałyśmy na rozwiązanie A no brawa dla Madzi za wstawanie

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
dużo zdrówka!
ale numer, Nila też dzisiaj pierwszy raz stanęła w łóżeczku. niestety nie dane mi było to zobaczyć. Tata miał to szczęście


Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość

nic mi nie mów. Ja już od kilku tygodni walczę z różnymi infekcjami, opryszczkami itd i mnie trafia na takie lato, kiedy już od jakichś 2 tygodni klony żółkną, a teraz zaczęły gubić liście
Ale teraz tylko czekam na grudzień i Chile i 100% gwarancję słońca i upału przez prawie 4 tygodnie
tego Chile to zazdroszczę bo reszty nie za bardzo ;p Zdrówka dużo!!!

Cytat:
Napisane przez aniulka8204;22091285

ładnie komplecik na wesele śmiało
a zdjęciei z żółwiem super


a moja mała przed chwilą bawiła się w łóżeczku i szarpała się z kołderką i stoi trzymając się szczebelek jedną ręką a tą drugą szarpie i podgryza kołderke i nagle puszcza te szczebelki i obiema rączkami trzyma kołderke i tak stoi i gryzie a ja patrze i patrze i nie mogę uwierzyć a ona ciągle stoi i stoi i zaczełam się śmiać i wolać tżta i ona nagle śmiech i cap na dupcie :hahaha:
ale szok że na miękim materacyku tak długo stała no masakra [COLOR=Silver
[/COLOR]
popieram Komplecik na wesele jak najbardziej A zdjęcie z żółwiem wymiata

tak się bawiła, że zapomniała się trzymać Mojej też co raz częściej się to zdarza.

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Witam Jeśli Kareninka zapytuje o pamięć to mnie już raczej napewno nikt nie pamięta Ale mimo wszystko napiszę co tam u Nas. Ja oczywiście ciągle w biegu. UP ciągle prosi o jakiś dokumetny, teraz chcą zobaczyć Nasz lokal ale podobno może już w przyszłym tygodniu będzie coś wiadomo o tej dotacji. Ja mam jeszcze tyle rzeczy do zrobienia a wychodzi na to że niedługo przyjdzie mi do pracy wracać... No ale jak powiedziałam a to muszę powiedzieć i b.
Wiktor ostatnio daje nam popalić, jak był malutki to był bardzo grzeczny no a teraz sobie chyba chce nadrobić i bardzo się złości, rzuca zabawkami. Nie wiem czy dzieci tak mają

I gratuluję postępów. Wiki ostatnio do kolekcji wydawania odgłosów dodał jak robi krowa i świnka. Jak Wiktor hrumka to my z tżtem mamy taki polew że mały jak Nas widzi to się cieszy i znowu hrumka a my po prostu umieramy ze śmiechu
kate jak można ciebie zapomnieć Biznes to biznes Ja myślę nadal nad salonem fryzjerskim, ale nie wiem czy mam tyle odwagi ;p jak ty!!! TRZYMAM KCIUKI ŻEBY WSZYSTKO POSZŁO OK!!!
hehehe nagraj go, chciałabym usłyszeć te chrumkanie Moja klaska językiem Jak konik

Cytat:
Napisane przez zatoka Pokaż wiadomość
dawno mnie nie było, ale padam ze zmęczenia i zwykle przed 22 już śpię dziękuję za odpowiedzi na moje ostatnie pytania


Masakra z tym Vigantolem, podawałam go od samego początku a od maja mieliśmy buteleczkę z wycofanej serii i pewnie bym nadal podawała gdyby nie Wy

i mam jeszcze pytanko
Zosia od samego początku ma jakby jedną nóżkę słabszą, jak pełzała to bardziej się odpychała lewą nóżką, prawą również używała ale tak wyraźnie mniej. Różnica ta zupełnie znikła jak zaczęła raczkować ale teraz jak zaczęła chodzić to znowu coś tą prawą nóżkę stawia tak boczkiem. Sama jeszcze nie chodzi, więc się zastanawiam czy powinnam się udać do ortopedy? (Z bioderkami wszystko było ok) Iść teraz? Czy jednak poczekać aż sama będzie chodzić?
oj dobrze, że wogole dopatrzyli się tego. Bo to masakra by była. A z tą nóżką dla świętego spokoju poszłabym. Bo to nigdy nic nie wiadomo. Lepiej dmuchać na zimne.

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
My dziś byliśmy na kontroli mała waży 9600 i jest wszytko w porządku. Dostaliśmy inne krople już ktos o nich pisał zapomniałam nazwy

Mamy dwa nowe ząbki dolne dwójki

śpijcie dobrze
Kawał baby hehehe a kropelki może Devikap albo Vita D. za ząbulki

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
Pierwsza!
ja chyba nigdy nie wyzdrowieję. od niedzieli cały czas boli mnie brzuch. już myślałam, że jest dobrze to dzisiaj do tego doszła głowa. Chyba umieram a jeść nic nie mogę, same suchary - blee..

ja do Nili mówie po rosyjsku. Musi się przeciez jakoś dogadać z rodzinką na wschodzie
E no z tymi językami to dziewczyny szalejecie My tam po polsku Chociaż im wcześniej tym lepiej jak się uczy języków. Ale może niech się po polsku nauczy a potem może angielski albo niemiecki.

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
hehehe
u nas trochę dłuzej było, ale ja sie pytam gdzie jest piękna, zlota jesień?
U mnie jest!!! i dwa dni temu też tak cieplutko było, że w krótkim rękawku chodziłam I teraz też słoneczko świeci Więc jest fajniutko!!!


Witam
Tak jak mówiłam, nie miałam neta znów. Wczoraj już sami dzwonili do nas z pytaniem. 2 tygodnie nie było, z przerwami po 2h np. co kilka dni. No i w końcu TŻ zrobił jakoś
Amelka śpi, więc nadrabiam was kurczę 4 stronki w 2 dni I tyle wiadomości... że nie dam rady tyle odpisać...

DZIECIACZKOM ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA, bo patrzę że jesienne przeziębienia się przyczepiły.

U nas narazie bez rewelacji. Bo nie choruje Amelutka, chodź TŻ ma już za sobą. W tamtym tygodniu go rozwaliło. Ale już ok jest. Mnie i Amcię ominęło ale i uważaliśmy strasznie, żeby się nie zaraziła.
Uważam, ze co jak co, ale najlepiej na przeziębienia ciepła herbatka z witaminą C. Więc nawet na wszelki wypadek z Amelką piłyśmy.

A no i ten ;p Amelka uczy się pić w końcu z niekapka i w końcu załapała o co w tym chodzi. Jeszcze trochę się oblewa, ale już wie, że się nie gryzie tego tylko ciągnie. Próbowałam ją uczyć od 3-4 miesięcy a dopiero teraz załapała.
Zresztą byłam zła, bo pogryzła wszystkie smoczki od butelek no i do picia został tylko kubek. Powiedziałam, że koniec z butelką z piciem i już.
1,5 miesiąca kupowane smoczki i teraz znowu macie też taki problem???

A oduczam Amelki usypiania na rękach i smoczka... kiepsko mi to wychodzi. Strasznie lubi się przytulać i tak zasypiać... ale jest co raz cięższa. No ale już 2 noce bez rąk. Tylko w dzień różnie to bywa. I praktycznie bez smoczka. Ale jak już się położy to smoczka chodź na chwilę musi pociągać. I zaraz wypluwa. Chodź i tak normalnie to smoka nie dostaje. Tylko jak zasypia. Ale chce, żeby wogole nie miała. Puki jest czas, potem będzie trudniej.

Nie wiem, kupuje z was któraś BEBIKO smaczny sen??? My kupiliśmy, bo nie przesypiała całych nocy, nie chciała jeść zwykłego mleka, nawet z kaszką ryżową no i tak sobie pomyśleliśmy że może by spróbować... No i też 2 noce całe do 6 przespane. Więc nie jest źle
kupilliśmy jej też kaszkę manną Pyszne śniadanko 3 owoce z BoboVity. I też posmakowała Amelusi

A MAMY 8 ZĄBKA!!! dziś zauważyłam wczoraj jeszcze nie miała!!! prawa dolna dwójka!!!

No i to chyba wsio
__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg



katevalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 09:25   #3794
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

hej laski

no o Vigantolumowili wczoraj w wiadomosciach bodajże na Polsacie chamany

DiTu i Tarasia gratulacje z okazji wstawania dla Nili i Madzi Moja pierwszy raz wstała przedwczoraj

Ola ja nie mam pieska więc trudno mi cokolwiek doradzic. Moze faktycznie lepiej nie oddawac
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 09:33   #3795
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
my z tztem rozmawiamy po angielsku (z przyzwyczajenia z czasów studiów), ale powoli staramy się przechodzić na niemiecki (w końcu tu mieszkamy ), ja jak jestem sama z Sandrą to mówię po polsku, a tz czasami gada z nią po hiszpańsku... także pewnie nasz demon zniszczenia zacznie mówić dobrze po skończeniu 2 latek, albo i jeszcze później...

A u Tarasi też w innym języku mówią
czyli moment: Ty jesteś Polką, twój mąż Hiszpanem a mieszkacie w Niemczech?
Czyli na dobra sprawę Sandra od małęgo będzie trój- a może nawet cztero-języczna?

Nieźle.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez zatoka Pokaż wiadomość

i mam jeszcze pytanko
Zosia od samego początku ma jakby jedną nóżkę słabszą, jak pełzała to bardziej się odpychała lewą nóżką, prawą również używała ale tak wyraźnie mniej. Różnica ta zupełnie znikła jak zaczęła raczkować ale teraz jak zaczęła chodzić to znowu coś tą prawą nóżkę stawia tak boczkiem. Sama jeszcze nie chodzi, więc się zastanawiam czy powinnam się udać do ortopedy? (Z bioderkami wszystko było ok) Iść teraz? Czy jednak poczekać aż sama będzie chodzić?
najlepeij skonsultuj się z pediatrą
Wojtek jak zaczął raczkować to też inaczej układał prawą nóżkę (poprawnie) a inaczej lewą (stawał nią na stópce) i wyglądał przez to jak "kulawy piesek", już się zaczełąm martwić, jak z dnia na dzień zaczoł raczkować normalnie.
Więc myślę że raczej wszystko jest ok, no ale po co w końcu są lekarze, po to aby rozwiewać nasze wątpliwości.
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 09:34   #3796
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
czyli moment: Ty jesteś Polką, twój mąż Hiszpanem a mieszkacie w Niemczech?
Czyli na dobra sprawę Sandra od małęgo będzie trój- a może nawet cztero-języczna?

Nieźle.
tz jest pół Niemcem, pół Chilijczykiem (dlatego od czasu do czasu latamy do Chile)
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 09:44   #3797
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
ehhh laski załamana jestem ((
chyba psa muszę oddać ugryzł Blancie w policzek... nie jakoś mocno, nawet naskórka jej nie naruszył, ale bardzo się wystarszyła, rozpłakała i ma czerwony ślad
kurczeee... a raczej w mieszkaniu nie da się ich od siebie odizolować, a ona ciągle go dopada i szarpie za włosy, uszy, wąsy itd. a pies po prostu sie broni
mam go już 3 lata i aż serce mnie boli, ale nie mogę chyba dawać mu szansy i liczyć na to, że jak dostal w tyłek to sie nauczył, że nie wolno ((((

Hmm...ja mysle, ze nie musisz od razu go oddawac...Blanka jeszcze nauczy sie, co wolno a co nie wolno z pieskiem robic...a do tego czasu staraj sie ich troche izolowac moze...



Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
widzę, że na topie znów zabawki i w sumie zastanawiałam się nad tą kostką, co ma Karenina, ale jakoś mam uczulenie na plastikowe zabawki Wiadomo, że takich nie da się zawsze uniknąć, ale z tych kostek to wolę wersję drewnianą, a póki co to zdecydowałam się na wersję materiałową
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT
Sandra ma ostatnio bzika na punkcie wszelkich zamków, guzików itd, to może na tym się jakoś wyżyje

Manmy podobna kostke, ale maly tylko ja gryzc chce...a plastikowymi sie ladnie bawi...


Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
nic mi nie mów. Ja już od kilku tygodni walczę z różnymi infekcjami, opryszczkami itd i mnie trafia na takie lato, kiedy już od jakichś 2 tygodni klony żółkną, a teraz zaczęły gubić liście
Ale teraz tylko czekam na grudzień i Chile i 100% gwarancję słońca i upału przez prawie 4 tygodnie


My juz mamy bilety na lot do Portugalii na Swieta...

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Witam Jeśli Kareninka zapytuje o pamięć to mnie już raczej napewno nikt nie pamięta
Ja pamietam!!

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
my z tztem rozmawiamy po angielsku (z przyzwyczajenia z czasów studiów), ale powoli staramy się przechodzić na niemiecki (w końcu tu mieszkamy ), ja jak jestem sama z Sandrą to mówię po polsku, a tz czasami gada z nią po hiszpańsku... także pewnie nasz demon zniszczenia zacznie mówić dobrze po skończeniu 2 latek, albo i jeszcze później...

My od stycznia 2010 porzuculismy angielski na rzecz niemieckiego i tak sie przyzwyczailam, ze jak czasami tz cos do nie po angielskiu powie to patrzenna niego jak na wariata zanim zalapiuje o co chodzi...
Tylko malz zapomina sie czasami i mowi do malego tez po niemiecku zamiast po portugalsku...

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość

u nas lato skończyło się w lipcu
Wlaaaaaaaasnie........... .

Cytat:
Napisane przez katevalley Pokaż wiadomość
A MAMY 8 ZĄBKA!!! dziś zauważyłam wczoraj jeszcze nie miała!!! prawa dolna dwójka!!!



Dzien doberek


bylismy dzisiaj z malym u lekarza, bo cos mial chrypke....osluchowo wszystko ok, gardlo obejrzane i jest zaczerwienione, ale lekarz powiedzial, ze nic nie trzeba dawac...


Stawiam dzisiaj dobre winko, bo
...( i nikt nie pamietal...)


André skonczyl 11 miesiecy !!



Wszystiego najlepszego rowniez dla
Madzi
Nili
oraz
Milenki



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 09:45   #3798
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Dla tych mamuś które nie widzą pięknej jesiennej pogody i słoneczka kilka zdjątek zrobionych dziś i kilka dni temu :

specjalnie wyszłam teraz na dwór żeby wam pokazać jak jest pięknie
- pierwsze 3 zrobione 3 wrzesnia 2010
- reszta dziś 16 września 2010
__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg



katevalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 09:51   #3799
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość



My juz mamy bilety na lot do Portugalii na Swieta...

My od stycznia 2010 porzuculismy angielski na rzecz niemieckiego i tak sie przyzwyczailam, ze jak czasami tz cos do nie po angielskiu powie to patrzenna niego jak na wariata zanim zalapiuje o co chodzi...
Tylko malz zapomina sie czasami i mowi do malego tez po niemiecku zamiast po portugalsku...
Dzien doberek


bylismy dzisiaj z malym u lekarza, bo cos mial chrypke....osluchowo wszystko ok, gardlo obejrzane i jest zaczerwienione, ale lekarz powiedzial, ze nic nie trzeba dawac...


Stawiam dzisiaj dobre winko, bo
...( i nikt nie pamietal...)


André skonczyl 11 miesiecy !!



Wszystiego najlepszego rowniez dla
Madzi
Nili
oraz
Milenki



oj macie się z tymi językami hehehehe ja już się pogubiłam co do tego

Oj też bym chciała gdzieś polecieć Zazdroszczę

A no to wszystkiego NAJ NAJ DLA ANDRE!!!! Za miesiąc już roczek ja na te winko się piszę jak najbardziej
I Dla Madzi, Nili i Milenki też wszystkiego NAJLEPSZEGO!!! Pierwsze kroczki niech już stawiają same I ZDROWE ROSNĄ!!!
__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg



katevalley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 09:58   #3800
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

coś dla wizażowych ciotek

- dwa dni temu na spacerku - uśmiech od ucha do ucha
- też dwa dni temu na spacerku nad rzeką - jak się przyjrzeć widać wszystkie 7 ( jeszcze) ząbków!
- dzisiaj jak się dorwała do komputera... chyba koniecznie chciała z wami pisać
__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg



katevalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:27   #3801
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
olalicious07 my też mamy psa suczke beagla i mała jak ją widzi to aż piszczy gdyby się coś takiego zdażyło choć u nas jest rasa większa to nie wiem ale też trudno było by mi podjąc taką decyzje. Poprostu staram się żeby Kinia aż tak ją nie dotykała czy ciągła za np. ucho bo wiadomo pies to pies nigdy niewiadomo. Myśle że będzie dobrze

My dziś byliśmy na kontroli mała waży 9600 i jest wszytko w porządku. Dostaliśmy inne krople już ktos o nich pisał zapomniałam nazwy

Mamy dwa nowe ząbki dolne dwójki

śpijcie dobrze
ja do swojego domku chce kupić beagle Teraz u tesciow jest shitsu, też fajne ale ta sierść wszędzie i non stop to mnie dobija

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
tz jest pół Niemcem, pół Chilijczykiem (dlatego od czasu do czasu latamy do Chile)
mały misz masz Fajnie

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość




Stawiam dzisiaj dobre winko, bo
...( i nikt nie pamietal...)


André skonczyl 11 miesiecy !!



Wszystiego najlepszego rowniez dla
Madzi
Nili
oraz
Milenki



Wszystkiego NAj NAj NAj !!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez katevalley Pokaż wiadomość
Dla tych mamuś które nie widzą pięknej jesiennej pogody i słoneczka kilka zdjątek zrobionych dziś i kilka dni temu :

specjalnie wyszłam teraz na dwór żeby wam pokazać jak jest pięknie
- pierwsze 3 zrobione 3 wrzesnia 2010
- reszta dziś 16 września 2010
od razu mi cieplej - dzięki
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:29   #3802
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Witam Byliśmy dziś w Urzędzie Miasta po papiery o pozwolenie na postawienie reklamy u Nas na działce. "Przemiła" Pani powiedziała że nie będzie Nas męczyć pozwoleniem na budowę i musimy mieć tylko mapki, projekty itp. Oczywiście bardzo zapracowani urzędnicy mają miesiąc na rozpatrzenie prośby, więc musimy wszystko szybko załatwiać żeby potem się nie okazało że reklame mamy a pozwolenia brak

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość


Stawiam dzisiaj dobre winko, bo
...( i nikt nie pamietal...)


André skonczyl 11 miesiecy !!



Wszystiego najlepszego rowniez dla
Madzi
Nili
oraz
Milenki



Ja pamiętałam "Urodzinki"ANdre przypomina mi że za 4 dni moje dziecię też skończy 11 miesięcy a za miesiąc i 4 dni rok

Dla pozostałych maluszków też wszystkiego Najlepszego


Muszę zmykać bo tżt już z pretensjami że na necie siedze
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:29   #3803
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez katevalley Pokaż wiadomość
coś dla wizażowych ciotek

- dwa dni temu na spacerku - uśmiech od ucha do ucha
- też dwa dni temu na spacerku nad rzeką - jak się przyjrzeć widać wszystkie 7 ( jeszcze) ząbków!
- dzisiaj jak się dorwała do komputera... chyba koniecznie chciała z wami pisać
Wojtek też uwielbia komputer
śliczne fotki, a jaki piękny uśmiech
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:37   #3804
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Dziękuję pięknie za odpowiedzi

Będę dziś w przychodni po wyniki więc odrazu Zosię zapiszę na wizytę. Tylko czy tam mają ortopedę , najwyżej będę szukać gdzie indziej
No i muszę też wziąć skierowanie na nową witaminę... no co sobie przypomnę ten Vigantol to

Zdjęcia super zwłaszcza to przy lapku

Wszystkiego naj naj dla solenizantów
__________________
Zosia
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:06   #3805
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

kurcze bylam tu rano przed wyjściem do lekarza i nie było co nadrabiać a teraz ooooo matko!! lece poczytac co naszkorbałyście

pochwalę się jedynie że u Agusi z gardełkiem lepiej i tylko ten syropek dalej dawać i kropelki do noska tylko na noc żeby lepiej sie spało
za to ja to tragedia ciąpy po kolana

i teraz coś super
byliśmy po wizycie u mojej mamy na kawce no i bawiliśmy sie z Agusią i stwora zrobiła prawie 3 kroczki sama
normalnie śmialiśmy sie a ona próbowała dalej ale za mocno potem skakała i tylko puźniej troszke jej sie udawało chwilke postać bo kroczków już nie powtórzyła

muszę ją nagrać i Wam puźniej puścić

to lece poczytać co naszkrobałyście tak dziś do południa

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
My dziś byliśmy na kontroli mała waży 9600 i jest wszytko w porządku. Dostaliśmy inne krople już ktos o nich pisał zapomniałam nazwy

Mamy dwa nowe ząbki dolne dwójki

śpijcie dobrze
za nowe zębulki no i ładna waga moja to z ledwością 8kg

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
Pierwsza!
ja chyba nigdy nie wyzdrowieję. od niedzieli cały czas boli mnie brzuch. już myślałam, że jest dobrze to dzisiaj do tego doszła głowa. Chyba umieram a jeść nic nie mogę, same suchary - blee..

ja do Nili mówie po rosyjsku. Musi się przeciez jakoś dogadać z rodzinką na wschodzie
ojciu szybkiego powrotu do zdrówka
i dobrze słyszałam że po rosyjsku, kurcze ciekawe jak te wasze dzieciaczki zaczną mówić normalnie ciekawi mnie to co szybciej załapią

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
hej laski

no o Vigantolumowili wczoraj w wiadomosciach bodajże na Polsacie chamany
Domi a jak tam Twoja malutka?? lepiej juz ?

Cytat:
Napisane przez katevalley Pokaż wiadomość
Dla tych mamuś które nie widzą pięknej jesiennej pogody i słoneczka kilka zdjątek zrobionych dziś i kilka dni temu :

specjalnie wyszłam teraz na dwór żeby wam pokazać jak jest pięknie
- pierwsze 3 zrobione 3 wrzesnia 2010
- reszta dziś 16 września 2010
przepięknie
ah aż bym normalnie tam pojechała do Was

Cytat:
Napisane przez katevalley Pokaż wiadomość
coś dla wizażowych ciotek

- dwa dni temu na spacerku - uśmiech od ucha do ucha
- też dwa dni temu na spacerku nad rzeką - jak się przyjrzeć widać wszystkie 7 ( jeszcze) ząbków!
- dzisiaj jak się dorwała do komputera... chyba koniecznie chciała z wami pisać
super a przy laptopie to normalnie ta dupcia pampersowa w rajtuzkach no bomba
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:16   #3806
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

My juz mamy bilety na lot do Portugalii na Swieta...


Stawiam dzisiaj dobre winko, bo...( i nikt nie pamietal...)


André skonczyl 11 miesiecy !!



Wszystiego najlepszego rowniez dla
Madzi
Nili
oraz
Milenki




dołączam sie do życzonek

i dla Andre też
życzę zdrówka dzieciaczki kochane
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:58   #3807
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Dołączam do życzonek oczywiście! Niesamowite, ze za chwile zaczną się roczki

Konspi u nas wieje ale wychodzi słońce i bez deszczu

Fotki cudne! Nie pisze z osobna, bo musze iść obiad zacząć robić:F Ale Was przeleciałam oczywiście co by zaległości nie było.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:02   #3808
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

a ja wstawie filmik
ciekawe czy znów zwężą obraz

http://w298.wrzuta.pl/film/95IcMg7lDni/mov001
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:58   #3809
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez aniulka8204 Pokaż wiadomość
a ja wstawie filmik
ciekawe czy znów zwężą obraz

http://w298.wrzuta.pl/film/95IcMg7lDni/mov001

Aniulka Świetna jest a ta dupcia hehehe boska
dobrze że już z gardełkiem lepiej

tarasia zdrówka życze

katevalley piękne zdjęcia a mała przy kompie super a ta dupcia miodzio

gochaa_p beagle to świetne psy, ale strasznie uparte i żarłoki okropne no i długie spacery muszą być

gucia6 ja bym się pogubiła z tymi językami hehehehe ale za to mówić w tylu językach to jest coś


Oczywiście wszystkiego dobrego życze małym solenizantom
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 16:59   #3810
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

wszystkie zajęte?co jakiś czas wpadam poczytać a tu ostatnio???????????cisza. ..moja dziecko jak zwykle szaleje na maksa!Jedno co ją choć na chwilę zajmuje to Teledysk Gagi i Snoop doga i katy a i najwazniejsze EnriQue Iglesjasa no wtedy to dziecko jest mega szczęśliwe i cieszy się do telewizora masarka mówie wam jaki ubaw na maksiora!
Wzięłam się dziś za porządki w szafie swojej niby duzo tego nie ma ale pełna szafa a jak się ubrac to nie ma co ciuchy po 5-8lat mają niektóre trzeba to w końcu uprzątnąć wtedy czas na zakupy
__________________
Listopadowa Mamusia
Oliwii
Kierowca od 25 listopada 2013
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.