Powiekszenie piersi cz.6 - Strona 212 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 16:40   #6331
alis280
Raczkowanie
 
Avatar alis280
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 58
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Też trzymam kciuki za Was laski i za wasze cycuszki jutro..Jarliński to cudowny lekarz jesteście w dobrych rękach i jest Was tam 2 raźniej Wam będzie--ja sama byłam biedulka......
a u mnie podły nastrój mężulek wyjeżdża do Danii do pracy...narazie na 6 tyg...tragedia.....od paru lat dzień w dzień razem, a tu teraz rozłąka----dziś wieczór pożegnalny a cycuchy dodają mi odwagi----to zrobienia dziś mu pokazu niezłego....się będzie działo.....to dousłyszenia laseczki...kejsii a ty jak nerwów już mniej kochana?buziole dla Wszystkich
__________________
01.10.2009r-Dr.Jarliński-
Pod mięsień- Mentor-profil m plus 325
alis280 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:49   #6332
pink star
Rozeznanie
 
Avatar pink star
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 664
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

beatrycze & chibuike 3mam za was kciuki sloneczka wracajcie szybciutko i z nowymi cycuchami....superrrr my tu juz bedziemy czekac na relacje i foteczkiklaski :


zaraz zobacze cos sie dzis tu dzialo... bo az 2 stronki naklikalyscie

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Happy_hour Pokaż wiadomość
Noooo, to ty Pinki twardzielka jestes, porody,tatuaz to i cycuszki dobrze zniesiesz. A w razie czego zawsze sa proszki , ktore spokojnie kilka dni zazyjesz. I po bolu.
A tak w ogole to
oj tam odrazu twardzielka:hahah a:
buziak slicznoto
Cytat:
Napisane przez kejsiii Pokaż wiadomość
pink
macaretka
happy
baby
natasha
beatryczek
mageruś
listpoadkax2
aga
i ja ciebie buziam ale dzis bo wczoraj juz lulalam

Cytat:
Napisane przez magera Pokaż wiadomość



Hejka Pinkuś
no buzka ale dopiero dzis

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Pink- powiem, że w szoku jestem głębokim z powodu tego co się stało. Nie pojmę za co dostałaś bana? Swoją bezstronnością się chyba naraziłaś? no bo czym innym
Nie smutaj się Kochana - no zobacz ile tu miłych duszyczek, życzliwych osób Cię kocha
wiesz krolewno chyba wlasnie za ta bezstronnosc i przyjazn do wszystkich nie wiem czym sobie moglam innym zaslozyc na to? no coz widocznie jest latwiej siedziec w ukryciu i udawac ,ze sie nic nie stalo niz wyjasnic cala sytuacje.


a tak z drugiej beczki to przyznam ,ze po wejsciu i probie zalogowania sie tam wskoczyl mi wirusik i zblokowal neta i teraz moge smialo stwierdzic,ze to juz nie jest NORMALNE...
czy takie fora moga miec dostep do mego kompa??? i znac moje IP??
bo to jest zastanawiajace,ze siedze teraz na kablu i bez niego nie moge nic zrobic, bo net nie chce sie polaczyc z laptopem....
__________________
2010.10.18 BROMA - Nagorki Imp Ehr

54,5 kg - cel 49kg
pink star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:59   #6333
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez natasha293 Pokaż wiadomość
Dziewczyny trochę mnie martwi prawa piers...w miejscu gdzie mam nacięcie dziwnie się ta piers układa tak trochę jest wklęsłajakby ... mama mowi, że to widac w porównaniu z drugą piersią...muszę koniecznie zapytac dr w poniedz co o tym mysli...kurcze martwic sie zaczelam...cos mnie przykukusilo i musialam zobaczyc jak wyglada blizna pod opatrunkiem martwię sie...
sloneczko przeciez ty jestes SWIEZO po op!!
to moze byc przykurcz miesnia wiec nie ma co sie stresowac
jak sie martwisz to dzwon do dr ale ja raczej dalabym sobie spokoj az do sciagniecia szwow i kontroli
teraz musisz sie nastawic na to ze piersi beda sie ukladac , moga sie dziac z nimi wszytskie cuda swiata moze byc wyzej nizej jedna moze patrzyc w gore druga w dol na lewo i na prawo jedna moze juz byc miekka a druga bedzie scisnieta miesniem i twarda ... kazda to przechodzi i nie ma co sie przejmowac, to normalny proces a dopiero za dobrych kilka miesiecy zobaczysz ich wyglad
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 18:00   #6334
pink star
Rozeznanie
 
Avatar pink star
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 664
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez aga3331 Pokaż wiadomość
No dobra zabieram sie 3 raz za A6W i zapewne znowu klapa ale checi sa Pozdrawiam
Agus checi sie licza

Cytat:
Napisane przez natasha293 Pokaż wiadomość
Dziewczyny trochę mnie martwi prawa piers...w miejscu gdzie mam nacięcie dziwnie się ta piers układa tak trochę jest wklęsłajakby ... mama mowi, że to widac w porównaniu z drugą piersią...muszę koniecznie zapytac dr w poniedz co o tym mysli...kurcze martwic sie zaczelam...cos mnie przykukusilo i musialam zobaczyc jak wyglada blizna pod opatrunkiem martwię sie...
Natasho mysle,ze spokojnie piersi sa jeszcze bardzo swieze i wszystko sie zaczyna ukladac, ale jesli sie martwisz to napisz do swojego dr. i jak chcesz dolacz fotki, on z pewnoscia bedzie wiedzial co i jak...

Cytat:
Napisane przez alis280 Pokaż wiadomość
a u mnie podły nastrój mężulek wyjeżdża do Danii do pracy...narazie na 6 tyg...tragedia.....od paru lat dzień w dzień razem, a tu teraz rozłąka----dziś wieczór pożegnalny a cycuchy dodają mi odwagi----to zrobienia dziś mu pokazu niezłego....się będzie działo.....to dousłyszenia laseczki...kejsii a ty jak nerwów już mniej kochana?buziole dla Wszystkich
bedzie dobrze te 6 tygodni szybko zleci, my z moim polowkiem tez zawsze razem...i od zawsze... mi rownie ciezko bylo jak wyjechal na 7 tygodni sam, a ja do niego dolaczylam pozniej.
oj bedzie sie dzialo na pozegnanie oj bedzie z pewnoscia tego nie zapomni...buzka

sweet - witaj...

samii - czesc... jesli chodzi o mnie ja nigdy ale to nigdy nie powiedzialam ani nie zrobilam nic zlego w twojim kierunku. Bylo mi bardzo przykro z powodu twych piersi i do tego podobnie mialo kilka dziewczat z rozu, dlatego zaczelam panikowac. Ale decyzja co do dr. nie ulegla zmianie wiem,ze czasem tak sie dzieje, ale wpadlam w panike po tym jak to wszystko stalo sie w bardzo malym odstepie czasowym.. Zycze ci abys tym razem byla zadowolona...buzka... pisz tu bo juz na cycolinach nie moge wiec nie bede wiedziala co u ciebie i jak cycuszki sie ukladaja...pozdrawiam
__________________
2010.10.18 BROMA - Nagorki Imp Ehr

54,5 kg - cel 49kg

Edytowane przez pink star
Czas edycji: 2010-09-17 o 18:09
pink star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 19:03   #6335
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez aga3331 Pokaż wiadomość
Listopadzia a ty jak sie czujesz kochana????
Aga, no tak się czuję jakbym w ciąży nie była. No za dobrze
Wiem, wiem - powinnam się cieszyć, ale żeby chociaż jakiś jeden objaw był
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 19:17   #6336
Happy_hour
Rozeznanie
 
Avatar Happy_hour
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 875
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Aga, no tak się czuję jakbym w ciąży nie była. No za dobrze
Wiem, wiem - powinnam się cieszyć, ale żeby chociaż jakiś jeden objaw był
A ktory to tydzien juz ?
Zrob w podpisiku.
Happy_hour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 19:25   #6337
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Happy_hour Pokaż wiadomość
A ktory to tydzien juz ?
Zrob w podpisiku.
Dla Ciebie wszystko
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 19:29   #6338
kejsiii
Rozeznanie
 
Avatar kejsiii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 675
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez alis280 Pokaż wiadomość
Też trzymam kciuki za Was laski i za wasze cycuszki jutro..Jarliński to cudowny lekarz jesteście w dobrych rękach i jest Was tam 2 raźniej Wam będzie--ja sama byłam biedulka......
a u mnie podły nastrój mężulek wyjeżdża do Danii do pracy...narazie na 6 tyg...tragedia.....od paru lat dzień w dzień razem, a tu teraz rozłąka----dziś wieczór pożegnalny a cycuchy dodają mi odwagi----to zrobienia dziś mu pokazu niezłego....się będzie działo.....to dousłyszenia laseczki...kejsii a ty jak nerwów już mniej kochana?buziole dla Wszystkich

Witaj kochana a ty czemu avatarek zmieniałaś i Cię nie poznałam

Oj kochana to twój mężuś musi mieć dopiero ciężko taką laskę zostawić na 6 tyg fiu fiu Ale dacie radę 6 tygodni zleci bardzo szybko


Oj już widzę to dzisiejsze show ale będzie się działo


A u mnie już spoko nie mam nerwa
Tylko dlaczego tyle jeszcze muszę czekać W pszyszłym tyg chce zadzwonić do kliniki i poprosić aby Pani Dorotka pilnowała że gdyby się zdarzyło że nasz doktorek wcześniej wróci z tych nart to niech mi przyspieszy trochę termin super było by choć na 5 a jak nie to choć na 10 boję sie że nie ogarnę się do świąt
__________________
15.12.2010 nowa ja

kejsiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 19:36   #6339
Happy_hour
Rozeznanie
 
Avatar Happy_hour
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 875
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Aga, no tak się czuję jakbym w ciąży nie była. No za dobrze
Wiem, wiem - powinnam się cieszyć, ale żeby chociaż jakiś jeden objaw był

O fiu fiu - 6 ty ?
to jeszcze tylko niewiele bo 34 tyg.
Wytrzymasz mamuska.


Spojrzcie na dol. Uczestnikiem jest NOCNIK. Ciekawe czy to pani czy pan.
Prosimy o szczegoly. Noc ( nik ) u przedstaw sie.

Edytowane przez Happy_hour
Czas edycji: 2010-09-17 o 19:41
Happy_hour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 19:40   #6340
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Dobry wieczór

Strasznie się to wszystko czyta

Aga! Piszesz, że niektórzy są dwulicowi???
Zgadzam się z Tobą w stu procentach!!!!! To ohydna cecha!
I nawet nie trzeba daleko szukaćWystarczy rozejrzeć się dookoła i zawsze znajdzie się takich w pobliżu.


Mam propozycję dla Wszystkich!

Jak chcemy zmieniać świat - zacznijmy od siebie!!!!!!!!!!!!

I może to lekki profan z mojej strony, ale proponuję niech ten kto jest bez winy, pierwszy rzuci kamieniem
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 19:56   #6341
kejsiii
Rozeznanie
 
Avatar kejsiii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 675
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Happy_hour Pokaż wiadomość


Spojrzcie na dol. Uczestnikiem jest NOCNIK. Ciekawe czy to pani czy pan.
Prosimy o szczegoly. Noc ( nik ) u przedstaw sie.

Też zwróciłam na to uwagę

Nocnik

kim jesteś

uuu widzę że już Cie nie ma chyba się nie przestraszyłeś nas czarownic ??
__________________
15.12.2010 nowa ja


Edytowane przez kejsiii
Czas edycji: 2010-09-17 o 19:57
kejsiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 20:19   #6342
pink star
Rozeznanie
 
Avatar pink star
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 664
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Hej hej dziewczyny

listopadzia - no to teraz odliczanie czas zaczac...


Ja sama przy soczku marchewkowym ogladam Shreka
__________________
2010.10.18 BROMA - Nagorki Imp Ehr

54,5 kg - cel 49kg
pink star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 21:41   #6343
magera
Rozeznanie
 
Avatar magera
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 770
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam, poczytalam i zostawilam wam odliczanie, zeby nie bylo ze wam odbieram calkowicie te przyjemnosc ale dzis odbiore, nie gniewacie sie, prawda?

17.09

Beatrycze & Chibuike 18.09 1 dzien
Ms_E, no oczywiście
Jak sie mają Twoje dziewczynki ???

A Beatrycze i Chibuike
No, cóż moge napisać...?? Oczywiście kibicuję Wam ogromnie i czekam na Was tu z relacjami
Ma być tak , jak nie tak : love:
Bardzo mocno buziam Was kochane


Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
to my też poprosimy fotki piersi Twojego TŻ - jakby on nas nie poznałał to my go poznamy
Kochana- to Ty masz domek nad jeziorem rudnickim. To już wiem gdzie zlot cycolinek zrobimy w przyszłe lato


Domek dobra sprawa.... Podoba mnie sie ten pomysł
ZLOT ZLOT ZLOT

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
naiwne jesteście tu zawsze tak było, impresski na forum przez pół nocy, espresso z rana itp
do czasu i nie myście, że z Wami (piszę ogólnie) będzie inaczej niż teraz z nami
póki zgadzałyśmy się z dziewczynami z ogólną wersją tego wątku, było fajnie, miło i przyjemnie, ale odważyłyśmy się mieć odmienne zdanie, nie wierzyć ślepo zaleceniom jednego specjalisty, gdy żaden inny specjalista ich nie potwierdzał, i skończyło się rumakowanie
do tego doszła moja poprawka - okropna sprawa przy okazji której Wasze miłe koleżanki zgnębiły mnie i moje już i tak podupadnięte mocno samopoczucie, pokazując swoje, może prawdziwe, ale w kazdym razie inne niż tutaj wcześniej, oblicza
wyobrażacie sobie - kieruję do tych nowych dziewczyn które tak się tu przewspaniale czują i nabijają z sytuacji, o których nie mają pojęcia - bać się napisać na forum że się będzie miało poprawkę i się jej strasznie obawia i stresuje nią, bać się reakcji forumowych koleżanek że podejdą do niej jak sępy, wykorzystując żeby Ci dokopać, utwierdzić cię w przekonaniu że pewnie sama sobie zapracowałaś na nią albo wybrałaś beznadziejnego lekarza który wykonał konkretny błąd w sztuce etc etc etc.. jak się okazało po poprawce, słusznie się bałam przykre, ale prawdziwe

fajnie że teraz jesteście tu na etapie grupy wsparcia
cieszcie się tym, póki czas


mojego posta zostawiam bez odbioru
hej Samiii
Nie rozumiem dlaczego do swojej wypowiedzi zacytowałaś mnie
(wierzę, ze przypadkiem akurat ja , jeśli jednak nie, to tym bardziej jest mi przykro, bo nie ublizyłam nikomu, zeby można było się mnie czepiać).
Nie wiem nic na temat Twojej poprawki, a Twoje cycuchy sa boskie (zresztą nie pierwszy raz to piszę ). Padłam jak je zobaczyłam



No i ja nie rozumiem dlaczego miałabym gniewać się na kogoś, bo ktoś się pogniewał na tą czy te osoby. To jest dokładnie tak, jak dwie koleżanki się posprzeczają, a ich mężowie też się nie odzywają do tych skłóconych osób (często tak bywa) , tylko po co?? tak solidarnie, żeby było ???
Pozwólcie pozostałym oceniac sytuacje (bieżącą, nie przeszłość, bo nas wtedy nie było) i dobrze się czuć wspólnie. Nie ubliżam nikomu i oczekuję tego samego.
Jesteście dla mnie wsparciem i fajnie spędzam z Wami czas oczekując na spełnienie swojego marzenia, tak jak kiedyś Wy. To sobie cenię.
Nie jest przyjemnie jak wpada któraś i z grubej rury jedzie , że ktos, coś, kiedyś.... Niekoniecznie nas to interesuje
Pamiętajmy, że nie zawsze, wszędzie, wszyscy lubić się będą. Taki jest świat i tacy jesteśmy my ludzie. Nie zawsze milo jest widziane sianie zametu, bo wyjątkowo grupa się dogaduje. Boli kogoś?? Czy co?? Za fajnie jest i trzeba zje... to??

Nie wiem o co chodzi między Wami, ale może nie psujcie humorów pozostałym na forum????
Sa priv'y i można do woli się wypowiedzieć



Cytat:
Napisane przez aga3331 Pokaż wiadomość
Dziendobry dziewczyny AGA POKEMON pozdrawia was wszystkie
ide sobie swiatynie zrobic w konciku zeby oddawac hold naszej krolowej i innym pokemonom
Emilia ja robilam z nalesnikow i mam rozmiar E jaki mialam nie wiem

Samii
ja tez napisalam na rozowym ze bede miala poprawke i wiem jaki byl szum na cycolinach bo jest tam ktos kto mi o tym powiedzial wiem jakie byly dyskusje
Wy tez nie jestescie takie zgrane bo jakos wszystko wszyscy wiedza
Wszyscy mamy swoje za uszami ja sama balam sie geby otworzyc bo bylam gnebiona ale nie przz Happy czy Macerate czy Mya mnie gnebily inne osoby ktore mi wisza teraz
Nie zasluzylam sobie na to bo niby czym?????
tym ze kto pyta nie bladzi??sama wiem ile to nerwow jesli sie wie ze bedzie sie mialo poprawke bo sama ja mialam miec i moze bede miala ale narazie nie decyduje sie ale nic sie nie wychylalam bo pewne panie szukaja tylko pozywki do radosci ze inny lekarz spier.... cos co ich lekarz zapewne zrobil by idealnie.Nie ma idealow my tez nimi nie jestesmy ale takie zwalanie winy i obrazanie sie to dla mnie dziecinada.Po co dreczyc innych ta bezsensowna wojna przeciez mozna nbapisac co komu lezy na wątrobie i juz
Ja tam mam juz wywalone na to czy ktos mi tam czy tu ubliza bo sa ludzie o dwuch twarzach i beda tacy ludzie i juz.
Nie znamy sie na tyle aby wiedziec jakimi jestesmy ludzmi ja nie mowie ze ktos jest dobry albo zly jesli nie znam osoby, ale to prawda sa dziewczyny ktore szukaja tylko zeby wbic igielke traktujmy innych tak jak same bysmy chcialy byc traktowane i bedzie ok.
Pozdrawiam
Hej Agniecha
Też Cię pozdrawiam i...
popieram
__________________





.
magera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 21:47   #6344
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Happy_hour Pokaż wiadomość
O fiu fiu - 6 ty ?
to jeszcze tylko niewiele bo 34 tyg.
Wytrzymasz mamuska.
6 tc. - wiek 'zapłodnieniowy'
8 tc. - wiek 'ciążowy'

Tak czy siak już niedługo
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:09   #6345
Happy_hour
Rozeznanie
 
Avatar Happy_hour
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 875
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Strasznie się to wszystko czyta

Aga! Piszesz, że niektórzy są dwulicowi???
Zgadzam się z Tobą w stu procentach!!!!! To ohydna cecha!
I nawet nie trzeba daleko szukaćWystarczy rozejrzeć się dookoła i zawsze znajdzie się takich w pobliżu.


Mam propozycję dla Wszystkich!

Jak chcemy zmieniać świat - zacznijmy od siebie!!!!!!!!!!!!

I może to lekki profan z mojej strony, ale proponuję niech ten kto jest bez winy, pierwszy rzuci kamieniem


O. MADRE SLOWA.
JAK ZWYKLE SEELCIA MUSIALA PRZYJSC Z POMOCA.
TA CO RATUJE Z OPALOW I PODTRZYMUJE PRZY ZYCIU. FORUMOWO I W REALU.
DLA TYCH CO NIE WIEDZA- SEELCIA TAK JUZ OD ZAWSZE !!!


Ja sobie popisalam dzis troche z tym i tamtym i proponuje ,zeby
po pierwsze pozbyc sie uzywania kolorow niebieskich i fioletowych i tym sposobem zakonczyc dziwna walke Bromowo- Skwierczowa.

Po drugie, zeby mila atmosfera na wizazu nie byla odbierana za mdla i falszywa , bo taka nie jest. My sie tu wszystkie serio polubilysmy i wytworzyla sie silna zgrana grupa.

Po trzecie,zeby zarty typu " wybieranie prezesa, prezydenta, guru, krasnoludka, czy komitetu rodzicielskiego " nie byly powodem do wielkiego HALO.

I ja mam pomysl. Mozecie skorzystac, nie musicie. Prosilabym tez dziewczyny z cycolinek zwlaszcza : Anne, Trelka, Miske, Pysie, Horo, Agnes, Aldi ( chyba ma tu bana ) , Magdalenedom , Sami i Seele o przylaczenie sie. I was dziewczynki wizazowe tez.

Rzuce haslo. Zgoda na forum. Nie ma gadania , ktory lekarz lepszy i dlaczego. OK ?

Tworze liste . Albo mnie olejecie albo nie ? Okaze sie.
W kazdym razie jak to seelcia napisala. Pora to zakonczyc , bo glupio sie czyta.

Ja sie wpisuje pierwsza.Jesli chcecie to sie dopisujcie.

Lista osob , ktore pragna zgody na wizazu.

Happy_hour



No i moze jestem naiwna ale po cichu wierze , ze sie wszystkie dopiszecie i ze uda nam sie zapanowac nad ta niemila atmosfera.

Edytowane przez Happy_hour
Czas edycji: 2010-09-17 o 22:14
Happy_hour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:15   #6346
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cześć Ślicznotki I od razu buziak dla Listopadoweja nawet dwa póki jest bo dawno się nie widziałyśmy . O jaki ładny masz podpisik - no to będzie najdłuższe i najcudowniejsze odliczanie jakie TU było
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:16   #6347
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez magera Pokaż wiadomość
Ms_E, no oczywiście
Jak sie mają Twoje dziewczynki ???
a dziękuję, bardzo dobrze nic się nie dzieje, grzeczne są
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:22   #6348
magera
Rozeznanie
 
Avatar magera
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 770
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez natasha293 Pokaż wiadomość
Kashanti kochan głowka do góry dasz rade!!!! Ja miałam zabieg w poniedz. i dzis już jest o wiele lepiej z kolejnym dniem będzie Ci coraz lepiej Zobaczysz jeszcze bedziesz dziekować samej Sobie, że dokonałaś tego i spełniłaś swoje marzenie!!! Głowka do góry, a przodki na bacznosć i 3maj się Co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!
Natashka kochanie
właśnie takie słowa pomagają są bezcenne
A ogólnie jak oceniasz dochodzenie do pełnosprawności??

Cytat:
Napisane przez natasha293 Pokaż wiadomość
Dziewczyny trochę mnie martwi prawa piers...w miejscu gdzie mam nacięcie dziwnie się ta piers układa tak trochę jest wklęsłajakby ... mama mowi, że to widac w porównaniu z drugą piersią...muszę koniecznie zapytac dr w poniedz co o tym mysli...kurcze martwic sie zaczelam...cos mnie przykukusilo i musialam zobaczyc jak wyglada blizna pod opatrunkiem martwię sie...
to po co kolezanka zagląda???????
za doktorka po łapkach


Cytat:
Napisane przez alis280 Pokaż wiadomość
Też trzymam kciuki za Was laski i za wasze cycuszki jutro..Jarliński to cudowny lekarz jesteście w dobrych rękach i jest Was tam 2 raźniej Wam będzie--ja sama byłam biedulka......
a u mnie podły nastrój mężulek wyjeżdża do Danii do pracy...narazie na 6 tyg...tragedia.....od paru lat dzień w dzień razem, a tu teraz rozłąka----dziś wieczór pożegnalny a cycuchy dodają mi odwagi----to zrobienia dziś mu pokazu niezłego....się będzie działo.....to dousłyszenia laseczki...kejsii a ty jak nerwów już mniej kochana?buziole dla Wszystkich
Hejka Alis
No to kochana miłeeeeegooooo wieczorka pożegnalnego
No i nie zamartwiaj się, 6 tyg z nami zleci piorunem i ani się obejżysz jak będziesz szykować wieczór powitalny
Wpadaj do nas częściej

Cytat:
Napisane przez kejsiii Pokaż wiadomość
A u mnie już spoko nie mam nerwa
Tylko dlaczego tyle jeszcze muszę czekać W pszyszłym tyg chce zadzwonić do kliniki i poprosić aby Pani Dorotka pilnowała że gdyby się zdarzyło że nasz doktorek wcześniej wróci z tych nart to niech mi przyspieszy trochę termin super było by choć na 5 a jak nie to choć na 10 boję sie że nie ogarnę się do świąt
Hej Słonko
Pamiętaj, że nie tylko Ty czekasz czekamy razem i zobacz jak zleciało migiem ... dopiero był koniec kwietnia/poczatek maja jak byłysmy na naszych pierwszych konsultacjach... to prawie 5 m-cy !!!! A nam zostalo zaledwie 3
Damy radę kochana
Do p. Dorotki pewnie, że dzwoń, bo może się udać
Ja tak sobie myśle, że Ty i tak śmigać po chacie przed Świętami nie będziesz jak zazwyczaj, bo przez 1-wszy miesiąc należy się oszczędzać bardzo. Wypoczynek, to to co będziesz stosować tak???

Cytat:
Napisane przez pink star Pokaż wiadomość
Hej hej dziewczyny

listopadzia - no to teraz odliczanie czas zaczac...
Ja sama przy soczku marchewkowym ogladam Shreka
hejka Pinkuś
Ja też oglądnęłam Shreka
A dlaczego sama?? Gromada już śpi??



Happy, Maceratka, Szefowa, Listopadzia
Gdzie się podziewacie??

Fergilka, Romaria, Marusik, Kissy
A Wy gdzie ??????
dawajcie znac kochane co tam
Czekamy

Kashanti, jak dziś samopoczucie??
Mam nadzieję, że lepiej kochana
Trzymam kciuki mocno w kazdym razie
__________________





.
magera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:24   #6349
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Happy_hour Pokaż wiadomość
O. MADRE SLOWA.
JAK ZWYKLE SEELCIA MUSIALA PRZYJSC Z POMOCA.
TA CO RATUJE Z OPALOW I PODTRZYMUJE PRZY ZYCIU. FORUMOWO I W REALU.
DLA TYCH CO NIE WIEDZA- SEELCIA TAK JUZ OD ZAWSZE !!!


Ja sobie popisalam dzis troche z tym i tamtym i proponuje ,zeby
po pierwsze pozbyc sie uzywania kolorow niebieskich i fioletowych i tym sposobem zakonczyc dziwna walke Bromowo- Skwierczowa.

Po drugie, zeby mila atmosfera na wizazu nie byla odbierana za mdla i falszywa , bo taka nie jest. My sie tu wszystkie serio polubilysmy i wytworzyla sie silna zgrana grupa.

Po trzecie,zeby zarty typu " wybieranie prezesa, prezydenta, guru, krasnoludka, czy komitetu rodzicielskiego " nie byly powodem do wielkiego HALO.

I ja mam pomysl. Mozecie skorzystac, nie musicie. Prosilabym tez dziewczyny z cycolinek zwlaszcza : Anne, Trelka, Miske, Pysie, Horo, Agnes, Aldi ( chyba ma tu bana ) , Magdalenedom , Sami i Seele o przylaczenie sie. I was dziewczynki wizazowe tez.

Rzuce haslo. Zgoda na forum. Nie ma gadania , ktory lekarz lepszy i dlaczego. OK ?

Tworze liste . Albo mnie olejecie albo nie ? Okaze sie.
W kazdym razie jak to seelcia napisala. Pora to zakonczyc , bo glupio sie czyta.

Ja sie wpisuje pierwsza.Jesli chcecie to sie dopisujcie.

Lista osob , ktore pragna zgody na wizazu.

Happy_hour



No i moze jestem naiwna ale po cichu wierze , ze sie wszystkie dopiszecie i ze uda nam sie zapanowac nad ta niemila atmosfera.
Ja niestety inaczej odebrałam post Seeli

Co do tej listy - ja się nie dopiszę - nie to, żebym nie chciała zgody na wizażu, ale już raz na cycolinach 'wyciągnęłam rękę' na zgodę i ... do niczego to nie doprowadziło
Ale ze swej strony obiecuję ignorować pewne sprawy. A jak się ignoruje to i kłótni nie ma
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 22:27   #6350
magera
Rozeznanie
 
Avatar magera
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 770
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
6 tc. - wiek 'zapłodnieniowy'
8 tc. - wiek 'ciążowy'

Tak czy siak już niedługo


czekamy
No to będzie ciotek co niemiara
__________________





.
magera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:29   #6351
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Cześć Ślicznotki I od razu buziak dla Listopadoweja nawet dwa póki jest bo dawno się nie widziałyśmy . O jaki ładny masz podpisik - no to będzie najdłuższe i najcudowniejsze odliczanie jakie TU było
Oj, długie będzie te odliczanie
Buziak i dla Ciebie

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez magera Pokaż wiadomość


czekamy
No to będzie ciotek co niemiara
Niom
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:29   #6352
Happy_hour
Rozeznanie
 
Avatar Happy_hour
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 875
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

oooo Listopadzia ,
szkoda dziubku ale ty masz ciazowe humorki to ci wybaczam.

A jak reke wyciagalas - pamietam.

Edytowane przez Happy_hour
Czas edycji: 2010-09-17 o 22:36
Happy_hour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:34   #6353
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Happy_hour Pokaż wiadomość
O. MADRE SLOWA.
JAK ZWYKLE SEELCIA MUSIALA PRZYJSC Z POMOCA.
TA CO RATUJE Z OPALOW I PODTRZYMUJE PRZY ZYCIU. FORUMOWO I W REALU.
DLA TYCH CO NIE WIEDZA- SEELCIA TAK JUZ OD ZAWSZE !!!


Ja sobie popisalam dzis troche z tym i tamtym i proponuje ,zeby
po pierwsze pozbyc sie uzywania kolorow niebieskich i fioletowych i tym sposobem zakonczyc dziwna walke Bromowo- Skwierczowa.

Po drugie, zeby mila atmosfera na wizazu nie byla odbierana za mdla i falszywa , bo taka nie jest. My sie tu wszystkie serio polubilysmy i wytworzyla sie silna zgrana grupa.

Po trzecie,zeby zarty typu " wybieranie prezesa, prezydenta, guru, krasnoludka, czy komitetu rodzicielskiego " nie byly powodem do wielkiego HALO.

I ja mam pomysl. Mozecie skorzystac, nie musicie. Prosilabym tez dziewczyny z cycolinek zwlaszcza : Anne, Trelka, Miske, Pysie, Horo, Agnes, Aldi ( chyba ma tu bana ) , Magdalenedom , Sami i Seele o przylaczenie sie. I was dziewczynki wizazowe tez.

Rzuce haslo. Zgoda na forum. Nie ma gadania , ktory lekarz lepszy i dlaczego. OK ?

Tworze liste . Albo mnie olejecie albo nie ? Okaze sie.
W kazdym razie jak to seelcia napisala. Pora to zakonczyc , bo glupio sie czyta.

Ja sie wpisuje pierwsza.Jesli chcecie to sie dopisujcie.

Lista osob , ktore pragna zgody na wizazu.

Happy_hour



No i moze jestem naiwna ale po cichu wierze , ze sie wszystkie dopiszecie i ze uda nam sie zapanowac nad ta niemila atmosfera.
Oj Hapciu! Żeby to było takie łatwe!

Ja się oczywiście dopisuję! Obiema rękami!
... ale sama powiedz... ile razy już był zakopywany "topór wojenny"???
Ile razy "podawana dłoń na zgodę"???

Nie sądzę, żeby to co teraz powstanie było trwałe

To tak jak z odgrzewanym kotletem.

Straszna szkoda!!!!!!!!!!
Z rozrzewnieniem wspominam ten fajny czas kiedy wszystko tu grało i śpiewało.




Całuski! Hapciu!
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:34   #6354
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Happy_hour Pokaż wiadomość
oooo Listopadzia ,
szkoda dziubku ale ty masz ciazowe humorki to ci wybaczam.
Happy - ja Cię normalnie . Znalazłaś u mnie pierwszy objaw ciąży! A ja tak się martwiłam, że zupełnie bezobjawowo
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:35   #6355
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez natasha293 Pokaż wiadomość
Dziewczyny trochę mnie martwi prawa piers...w miejscu gdzie mam nacięcie dziwnie się ta piers układa tak trochę jest wklęsłajakby ... mama mowi, że to widac w porównaniu z drugą piersią...muszę koniecznie zapytac dr w poniedz co o tym mysli...kurcze martwic sie zaczelam...cos mnie przykukusilo i musialam zobaczyc jak wyglada blizna pod opatrunkiem martwię sie...
No cos Ty głuptasku- nie porównuj ich na razie. Każda się będzie goić swoim rytmem, każda na razie będzie wyglądać inaczej, szwy mogą być rózne, brodawki zezowate, asymetryczne itd - chyba by były zastanawiające gdyby teraz były takie same Oczywiście dla spokojności zapytaj dr
Dziękuje za odp w sprawie tego lekarstwa - ja już czytałam, że właśnie pacjentki Twojego Pana dr je przyjmują Z maścią na blizny to jeszcze poczekaj- to dopiero po miesiącu najwcześniej no i zobaczysz co doradzi Ci Pan dr- może będa takie ładne, że nie będzie trzeba ich smarować
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:36   #6356
pink star
Rozeznanie
 
Avatar pink star
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 664
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez magera Pokaż wiadomość
hejka Pinkuś
Ja też oglądnęłam Shreka
A dlaczego sama?? Gromada już śpi??



Happy, Maceratka, Szefowa, Listopadzia
Gdzie się podziewacie??

Fergilka, Romaria, Marusik, Kissy
A Wy gdzie ??????
dawajcie znac kochane co tam
Czekamy

Kashanti, jak dziś samopoczucie??
Mam nadzieję, że lepiej kochana
Trzymam kciuki mocno w kazdym razie
no wlasnie spi i cale szczescie...
bo czasem to rece opadaja...oj mowie... przydalo by mi sie kilka takich super cioteczek jak wy tu u mnie na miejscu
kto ma chec zapraszam

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Oj, długie będzie te odliczanie
Buziak i dla Ciebie
Niom
damy rade!!!
my ciotki klotki...zawsze razem....
__________________
2010.10.18 BROMA - Nagorki Imp Ehr

54,5 kg - cel 49kg
pink star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:39   #6357
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez pink star Pokaż wiadomość


damy rade!!!
my ciotki klotki...zawsze razem....
Ciekawe, która pierwsza wymięknie
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:43   #6358
Happy_hour
Rozeznanie
 
Avatar Happy_hour
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 875
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez seela Pokaż wiadomość
Oj Hapciu! Żeby to było takie łatwe!

Ja się oczywiście dopisuję! Obiema rękami!
... ale sama powiedz... ile razy już był zakopywany "topór wojenny"???
Ile razy "podawana dłoń na zgodę"???

Nie sądzę, żeby to co teraz powstanie było trwałe

To tak jak z odgrzewanym kotletem.

Straszna szkoda!!!!!!!!!!
Z rozrzewnieniem wspominam ten fajny czas kiedy wszystko tu grało i śpiewało.




Całuski! Hapciu!


Eeeee-Tam
Dla chcacego nic trudnego.
Juz nie ma sie co dasac.
Trzeba isc w zapomnienie. No przynajmniej sprobowac.
A slaby ten co nie podola.

Wiecie co ?
Jak wy tak to ja ide do polowka, bo i tak mnie nawoluje jak zwykle a ja tu z wami ( uzalezniona ) przesiaduje.
To biore zabawki i ide.
Do juterka wtedy.

Edytowane przez Happy_hour
Czas edycji: 2010-09-17 o 22:44
Happy_hour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:43   #6359
natasha293
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 140
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
No cos Ty głuptasku- nie porównuj ich na razie. Każda się będzie goić swoim rytmem, każda na razie będzie wyglądać inaczej, szwy mogą być rózne, brodawki zezowate, asymetryczne itd - chyba by były zastanawiające gdyby teraz były takie same Oczywiście dla spokojności zapytaj dr
Dziękuje za odp w sprawie tego lekarstwa - ja już czytałam, że właśnie pacjentki Twojego Pana dr je przyjmują Z maścią na blizny to jeszcze poczekaj- to dopiero po miesiącu najwcześniej no i zobaczysz co doradzi Ci Pan dr- może będa takie ładne, że nie będzie trzeba ich smarować
Aj moglam tam wcale nie zaglądać, ale same wiecie jak to jest poczekam do poniedzialku i zobaczę co Dr powie
A teraz kochane trzeba isć nynybuziaczki i dobrej nocki dla Wszystkich

3mam kciuki za jutrzejsze zabiegi
__________________
Spełniajmy swoje marzenia
natasha293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:57   #6360
Happy_hour
Rozeznanie
 
Avatar Happy_hour
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 875
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Happy - ja Cię normalnie . Znalazłaś u mnie pierwszy objaw ciąży! A ja tak się martwiłam, że zupełnie bezobjawowo
A widzisz ?
To ciaza murowana.
Z doswiadczenia ( majac 3 synow ) mowie ,ze to chlopczyk.

A teraz zmykam , bo TZ owi sie oczy zaczynaja zamykac.
O nie , nie. Kochany- lece do ciebie.
To buziole wielkie moje drogie .
Happy_hour jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.