"Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 20:50   #1861
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
dziewczyny poradźcie mi,
bo chcę się starać o Indywidualny Tok Studiów.... i dostałam zaświadczenie od lekarza, że jestem w ciąży - ale no tak...
jak mam w podaniu napisać - że proszę o to ze względu na ciążę?
czy jakoś wyjaśnić że ze względu na mój stan i dużą ilość zlecanych badań?
nie wiem jak to ująć, kurde...nie umiem
Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
Ja bede pewnie pisac w przyszłym tygodniu. Ale napisze, że ze względu na problemy w ciązy, które prawododbnie będą utrudniać mi uczęszczanie na wszystkie zajęcia.
Cytat:
Napisane przez hawea Pokaż wiadomość
JesuisUnPapillon, napisz może coś takiego:

Do Dziekana Wydziału ( nie wiem, do kogo się kieruje takie pismo, w sekretariacie Ci powiedzą.)


Zwracam się z uprzejmą prośbą o skierowanie mnie na Indywidualny Tok Studiów. Prośbę swą motywuję moim obecnym stanem zdrowia. Z uwagi na to, że jestem w xx tygodniu ciąży, prawdopodobnie nie będę w stanie regularnie uczęszczać na obowiązkowe zajęcia, a moje nieobecności w normalnym toku studiów mogłyby mieć niekorzystny wpływ na ocenę końcową.
Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

W załączeniu przedstawiam zaświadczenie lekarskie potwierdzające ciążę.

tu podpis...

Jak macie inne pomysły, to zmieniajcie, albo dodajcie coś i będziemy mieć rewelacyjne pismo
dziękuje Wam, i ja muszę napisać takie podanie w najbliższym czasie

JeSuisUnPapillon mieszkasz w Szczecinie, czy z kimś Cię pomyliłam?

anka_bzzz trzymam kciuki ładne imiona wybraliście

mnie coś boli nad pośladkiem, czasami nawet nie mogę się ruszyć, to chyba jakiś nerwoból albo inne dziadostwo, muszę się z tym wybrać do lekarza.

dzidzia kopie coraz mocniej, nawet w nocy zaczęłam czuć. ostatnio obudziłam się koło 3 i stwierdziłam, że jestem głodna jakoś usnęłam, ale jak tak dalej będzie to nie wiem. koleżanka mi opowiadała, że jak była w ciąży to wstawała w nocy i gotowała sobie np budyń...

padam, siły mi się skończyły na dziś, a jutro od rana na zakupy, muszę sobie jakieś botki sprawić

dobrej nocy
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 20:53   #1862
Jessy_
Raczkowanie
 
Avatar Jessy_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 119
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Odnośnie smarowania to ja zawsze miałam do tego słabość i co najmniej raz dziennie balsam musiał iść w ruch... teraz postawiłam na oliwki i "zjadłam" już dwie baby dream rossmana a ponieważ zapach już zaczął mi trochę przeszkadzać to przerzuciłam się chwilowo na oliwkę w żelu Johnson's baby...
Jak na razie rozstępów nie widzę
Co do zakupów ubranek to ja jednak jeszcze nie mogę się przekonać...mam cały czas jakąś wewnętrzną obawę, że to wszystko za wcześnie... Wczoraj co prawda oglądałam ubranka i zakochałam się w jednym kombinezoniku, ale powstrzymała mnie głównie cena (89zł) i wątpliwości co do rozmiaru - czy warto kupować 56 czy lepiej już coś oczko większego aby wystarczyło choć na 2-3m-ce...
Coś ostatnio strasznie dużo wątpliwości i obaw zaczyna mnie dopadać...
Jessy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 20:55   #1863
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Madelinem tak mieszkam w Szczecinie
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 21:15   #1864
dewi
Rozeznanie
 
Avatar dewi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 570
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez Jessy_ Pokaż wiadomość
Odnośnie smarowania to ja zawsze miałam do tego słabość i co najmniej raz dziennie balsam musiał iść w ruch... teraz postawiłam na oliwki i "zjadłam" już dwie baby dream rossmana a ponieważ zapach już zaczął mi trochę przeszkadzać to przerzuciłam się chwilowo na oliwkę w żelu Johnson's baby...
Jak na razie rozstępów nie widzę
Co do zakupów ubranek to ja jednak jeszcze nie mogę się przekonać...mam cały czas jakąś wewnętrzną obawę, że to wszystko za wcześnie... Wczoraj co prawda oglądałam ubranka i zakochałam się w jednym kombinezoniku, ale powstrzymała mnie głównie cena (89zł) i wątpliwości co do rozmiaru - czy warto kupować 56 czy lepiej już coś oczko większego aby wystarczyło choć na 2-3m-ce...
Coś ostatnio strasznie dużo wątpliwości i obaw zaczyna mnie dopadać...
kombinezon odradzam rozm 56... moim zdaniem będzie za mały... Nawet jeśli dzieciątko będzie miało ok 55 cm to jak założysz body, śpioszki i jakiś dresik to dziecka w to nie wciśniesz... Dlatego kombinezon poleciłabym rozm 62
Mój syn urodził się 58 cm ... więc od razu ubierałam w 62. Choć na wyjście ze szpitala miałam rozm 56 i udało się go w te śpioszki zapakować. Po dwóch tyg był już za mały... aż mi było szkoda bo śliczniutki był...
__________________
Blanka 12.01.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8rib2inzgqmx.png
dewi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 21:20   #1865
zosik
Raczkowanie
 
Avatar zosik
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 92
GG do zosik
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Jakoś dużo tu Alicji się urodzi Ja też planuję Alicję Barbarę
__________________

zosik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 21:24   #1866
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość

Alicja Apolonia drugie po babci TŻa, u chłopczyka będzie po moim dziadku (Michał). Podoba mi się też Łucja, ale jakoś nie do końca jestem przekonana. U nas w rodzinach jest tradycja dwóch imion, a nam się to podoba.
Żeby tylko wszystko było ok. Dzieciaczek coś tam kopie, ale nic nie boli póki co. (Gorzej z moim zębem... ósemką.)
U nas miała być Maria Apolonia:P Pierwsze wymyślił małz, a drugie po mojej babci...

A teraz ma być Adaś. Adaś Artur.. ale jakoś połączenie imion mi się nie podoba i nie wiem co teraz... Albo będzie sam Adaś... trzeba to przedyskutować..
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 21:26   #1867
dewi
Rozeznanie
 
Avatar dewi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 570
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
U nas miała być Maria Apolonia:P Pierwsze wymyślił małz, a drugie po mojej babci...

A teraz ma być Adaś. Adaś Artur.. ale jakoś połączenie imion mi się nie podoba i nie wiem co teraz... Albo będzie sam Adaś... trzeba to przedyskutować..
Adaś śliczne imię mój Tż ma tak na imię... ale dużo wcześniej mi się podobało
__________________
Blanka 12.01.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8rib2inzgqmx.png
dewi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 06:47   #1868
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Question Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

hej laseczki, pytanko od rana...czy też macie problem z allegro..tj. z aukcjami ciuszków dla dzieci.. coś od wczoraj albo pozmieniali zasady szukania albo mój komputer znowu ma wirusa..
bo nie mogę dostać się na niemowlęta..50/56..a nawet jak cudem się tam dostane przez zapamiętaną aukcję i wyjdę to kiedy chcę coś wyszukać to pokazuje mi np ze 4 strony są z takimi ciuszkami a mogę przejrzeć tylko pierwszą bo automatycznie przechodząc do następnej wyświetla nagle ze nic nie spełnia kryteriów szukania..
co jest grane wrrrrr
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 06:54   #1869
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez Louboutinka Pokaż wiadomość
hej laseczki, pytanko od rana...czy też macie problem z allegro..tj. z aukcjami ciuszków dla dzieci.. coś od wczoraj albo pozmieniali zasady szukania albo mój komputer znowu ma wirusa..
bo nie mogę dostać się na niemowlęta..50/56..a nawet jak cudem się tam dostane przez zapamiętaną aukcję i wyjdę to kiedy chcę coś wyszukać to pokazuje mi np ze 4 strony są z takimi ciuszkami a mogę przejrzeć tylko pierwszą bo automatycznie przechodząc do następnej wyświetla nagle ze nic nie spełnia kryteriów szukania..
co jest grane wrrrrr
oni teraz poprzenosili według nazwy ubranek a nie rozmiaru.. musisz patrzec np.. spodenki i tam ci się wyswietla rozmiarówka;P
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 07:48   #1870
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez mysiopez Pokaż wiadomość
oni teraz poprzenosili według nazwy ubranek a nie rozmiaru.. musisz patrzec np.. spodenki i tam ci się wyswietla rozmiarówka;P
dzieki,
juz myslam ze znowu mi się komputer wysypal bo ostatnio czesto mam z nim problemy..np dwa dni nie mialam wp tylko takie male drzewko się wyswietlalo co jest u gory wp.. myslam ze moze cos im padlo ale po dwuch dniach czekania moj mąż sparwdzil w pracy ze tam dziala to wyszlo na jaw ze to moj komp zwariowal
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 08:06   #1871
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Witam wszystkie Mamusie z rana Nie wiem jak u Was, w Zielonej Górze pięęęękna pogoda się zapowiada, samo słoneczko, mimo, że przecież dziś pierwszy dzień jesieni

Dziewczyny, chyba czułam wczoraj maluszka, tak wieczorkiem, mąż skoczył na piwo z kolegami a ja czekając w łóżeczku, czułam jak mały szajbrował. Tak delikatnie, tak ledwo wyczuwalnie, ale to chyba to

Jak to jest u Was ze Szkołami Rodzenia? Zapisałyście się? Będziecie chodzić? My z mężem jesteśmy zapisani na listopad, mi się wydaje, że to trochę późno, ale położna mówiła, że właśnie idealnie będzie pasować. Nie mogę się doczekać, jestem podekscytowana tymi zajęciami strasznie.
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 08:19   #1872
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Louboutinka faktycznie chyba coś pozmieniali bo ja też się wkurzam z tym Allegro

s_a_j to na pewno było to poczekaj, dopiero się rozkręca Jak Ci odpowie na puknięcie (wduszenie brzuszka) to nie będziesz miała wątpliwości

Ja dzisiaj potrzebuję pomocy Ma któraś pomysł na oryginalny i niedrogi prezent na ślub? Bo chyba idziemy w sobotę a nie mamy pomysłu... Para młoda napisała na zaproszeniu, że prezenty mają się zmieścić w kopercie, ale chcielibyśmy nie wydać dużo pieniędzy a 100zł do koperty nie włoże... Tak do 150zł chcielibyśmy wydać bo do tego dochodzi fryzjer, kwiaty, dojazd bo to dość daleko także pewnie i tak się z 400zł wyda
Pomóżcie
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 08:28   #1873
kaskup
Rozeznanie
 
Avatar kaskup
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ......
Wiadomości: 627
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

witajcie w pierwszy dzień jesieni

u nas jest straszna mgła taka ze bloku obok nie widac.. a ze ja mieszkam nad sama rzeka to pewnie koło południa zrobi sie ładnie..
musze isc dziś na jakiś chocby krótki spacerek bo juz szajby dostaje od siedzenia w domu..

brzuch mnie w koncu przestał bolec ale jak sie rano obudziłam to oczywiście mały sie wczoraj słabo ruszął wiec czarne myśli zaczeły wchodzic do głowy.. poleżałam troche na plecach i zaczął znów byc bardzo ruchliwy wiec i chumorem sie poprawił..
czy Wy tez tak macie ze jak sie maluszek słabiej rusza to zaraz czarne myśli wam kraza po głowach??

s_a_j fajnie ze juz ruchy poczułaś..

_havana_ nie wiem co Ci doradzic bo ja zawsze mam z tym problem.. wiem ze mlodzi to zawsze kase wola, ale jak sie nia ma zeby dobrze dac to to nie wiem.. moze sie podpytaj moze jest cos czego im brakuje?? jakies zelazko czy cos??

a ja mam dzis ochote na barszczyk..
kaskup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 08:31   #1874
Louboutinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 347
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość
Louboutinka faktycznie chyba coś pozmieniali bo ja też się wkurzam z tym Allegro

Ja dzisiaj potrzebuję pomocy Ma któraś pomysł na oryginalny i niedrogi prezent na ślub? Bo chyba idziemy w sobotę a nie mamy pomysłu... Para młoda napisała na zaproszeniu, że prezenty mają się zmieścić w kopercie, ale chcielibyśmy nie wydać dużo pieniędzy a 100zł do koperty nie włoże... Tak do 150zł chcielibyśmy wydać bo do tego dochodzi fryzjer, kwiaty, dojazd bo to dość daleko także pewnie i tak się z 400zł wyda
Pomóżcie
no wlasnie ja tez sie wkurzam na allegro bo coś im chyba nie do konca zmiany wyszly na dobre..

a co do prezentu to moze jakas fajna posciel..to zawsze sie przyda..tylko trzeba wiedziec czy mają standardowe rozmiary kołdry..
w zaleznosci co im moze brakowac to mozna wiele wymyślać..
Louboutinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 08:37   #1875
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Ja dzisiaj potrzebuję pomocy Ma któraś pomysł na oryginalny i niedrogi prezent na ślub? Bo chyba idziemy w sobotę a nie mamy pomysłu... Para młoda napisała na zaproszeniu, że prezenty mają się zmieścić w kopercie, ale chcielibyśmy nie wydać dużo pieniędzy a 100zł do koperty nie włoże... Tak do 150zł chcielibyśmy wydać bo do tego dochodzi fryzjer, kwiaty, dojazd bo to dość daleko także pewnie i tak się z 400zł wyda

Ja właśnie też pomyślałam o jakiejś eleganckiej pościeli, z tymi prezentami to zawsze ciężko, bo człowiek by chciał, żeby każdy zadowolony był.
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 08:39   #1876
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Oni mają zamieszkać po ślubie u pana młodego i jego mamy więc praktycznie wszystko w domu jest. No fakt, że pieniądze to oni mają... Wesele to chyba za 30tys robia na ponad 100 osób. Więc byle co ich nie zadowoli Ale może pojade do centrum pochodzę po sklepach i coś mi wpadnie w oko Pościel albo gruby koc może zawsze się przydać
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 08:40   #1877
kaskup
Rozeznanie
 
Avatar kaskup
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ......
Wiadomości: 627
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez Louboutinka Pokaż wiadomość
no wlasnie ja tez sie wkurzam na allegro bo coś im chyba nie do konca zmiany wyszly na dobre..

a co do prezentu to moze jakas fajna posciel..to zawsze sie przyda..tylko trzeba wiedziec czy mają standardowe rozmiary kołdry..
w zaleznosci co im moze brakowac to mozna wiele wymyślać..
rzeczywiście jakoś beznadziejnie teraz to porobili..
po co zmieniali jak tamtem układ był o wiele lepszy..
teraz bedzie problem bo ludzie beda zamieszczac ciuszki w różnych kategoriach..

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość
Oni mają zamieszkać po ślubie u pana młodego i jego mamy więc praktycznie wszystko w domu jest. No fakt, że pieniądze to oni mają... Wesele to chyba za 30tys robia na ponad 100 osób. Więc byle co ich nie zadowoli Ale może pojade do centrum pochodzę po sklepach i coś mi wpadnie w oko Pościel albo gruby koc może zawsze się przydać
no to juz masz jakis pomysł

jejku własnie zobaczyłam ze dziś 22 tydzien zaczynam.. jak ten czas szybko leci..

Edytowane przez kaskup
Czas edycji: 2010-09-23 o 08:42
kaskup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 08:47   #1878
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
make_upistka-piękny brzuszek i sesja! mój TŻ też tak całuje brzucholka! mnie niestety troche brzybyło tu i tam, ale to w tym okresie kiedy miałam mdłości ciągle musiałam coś podjadac żeby ich nie miec!ale nikt mi nie powiedział, że źle wygladam!no moze oprócz takiej bezczelnej 7dziewuchy z pracy: "cześc grubasie" albo mojej siostrzenicy: "ciocia ale masz brzuchola" za to mój siostrzeniec podszedł i mówi: "nieprawda ciocia ma piękny brzuszek" i mnie przytulił, pocałował, i pomasował brzuszek
ja też tak licze! bo to jest tak, że skoro ciąża trwa 40tygodni/9mieś=4,44tyg., czyli miesiąc trwa 4,44tyg.

Kochane a ja byłam dziś na usg połówkowym! będę miała syna!! chyba Adasia!
tak jak przeczuwałam !
Gratuluję małego facecika w brzuszku.

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Jednka znalazłam chwilke..kotleciki sie smaża a ja zajrzałąm do was.

Mój mężulek też Michał

Poncza tez mi sie podobaja, ale ostatnio kupilam sobie w szmateksie kurtke za 14 zł( na wage) fajna czarna z futerkiem wokol kaptura i rekawków...musialam cos kupic bo w moje juz w brzuszku sie nie dopinam a w zimniejsze dni mogłoby byc ciężko.

Hehe, naliczyłam, że chyba 3 z nas mają mężów Michałów. Wiecie - Michały to świetne chłopaki są.

Cytat:
Napisane przez Justyna M Pokaż wiadomość
Jestem po USG i wszystko jest w normie BĘDZIE DZIEWCZYNKA

my szczęśliwi ,ale mój synek rozczarował się bo bardzo chciał brata - żal mi Go bo bardzo to przeżywa ,ale mam nadzieję że się oswoi z tą myślą że będzie miał siostrę . Cały czas tuli się do mnie i mówi że mu smutno...

Co do imienia Michał - mój mąż to też Michał Wszystkie Michały jakich znam to bardzo radośni i otwarci ludzie , a jako dzieci to tzw. świderki wszędzie ich pełno

Nie mamy imienia dla córeczki , mieliśmy tylko przygotowane dla chłopca ........ chociaż mój Mąż upiera się przy Julci jeszcze coś wymyślimy
Tak, jak pisałam wyżej - ja też nie znam Michała, który nie byłby fajnym facetem. Ale mój Michał jest absolutnie naj.

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
ja jak nie zjem między 9-12 czegoś słodkiego to potem cały dzień nic do mnie nie dociera
Skąd ja to znam.... Też chyba zacznę się ograniczać, bo inaczej tylko patrzeć, jak mąż będzi emusiał windę mi skonstuować na to 4 piętro.

Cytat:
Napisane przez arjuna Pokaż wiadomość
aha, syna nazwiemy Nikodem. To jedyne imię, co do którego byliśmy zgodni. A tak chciałam Igora usg. my mamy w nastepnym tygodniu-wreszcie jest na tyle duży, że może zrobimy 4D
Nikodem - fajne imię, na początku chcieliśmy tak nazwać naszego Karolka.

Cytat:
Napisane przez s_a_j Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Mamusie z rana Nie wiem jak u Was, w Zielonej Górze pięęęękna pogoda się zapowiada, samo słoneczko, mimo, że przecież dziś pierwszy dzień jesieni

Dziewczyny, chyba czułam wczoraj maluszka, tak wieczorkiem, mąż skoczył na piwo z kolegami a ja czekając w łóżeczku, czułam jak mały szajbrował. Tak delikatnie, tak ledwo wyczuwalnie, ale to chyba to

Jak to jest u Was ze Szkołami Rodzenia? Zapisałyście się? Będziecie chodzić? My z mężem jesteśmy zapisani na listopad, mi się wydaje, że to trochę późno, ale położna mówiła, że właśnie idealnie będzie pasować. Nie mogę się doczekać, jestem podekscytowana tymi zajęciami strasznie.
Ja z mężem też od 17 listopada będziemy chodzili, zresztą podobnie, jak mysiolopez (mam nadzieję, że będziemy razem uczęszczali). Lekarz, który nas zapisywał powiedział, że po 28tc powinno zacząć się kurs.

Cytat:
Napisane przez s_a_j Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj potrzebuję pomocy Ma któraś pomysł na oryginalny i niedrogi prezent na ślub? Bo chyba idziemy w sobotę a nie mamy pomysłu... Para młoda napisała na zaproszeniu, że prezenty mają się zmieścić w kopercie, ale chcielibyśmy nie wydać dużo pieniędzy a 100zł do koperty nie włoże... Tak do 150zł chcielibyśmy wydać bo do tego dochodzi fryzjer, kwiaty, dojazd bo to dość daleko także pewnie i tak się z 400zł wyda

Ja właśnie też pomyślałam o jakiejś eleganckiej pościeli, z tymi prezentami to zawsze ciężko, bo człowiek by chciał, żeby każdy zadowolony był.
Dokładnie - jakaś fajna pościel może? Tego chyba nigdy za dużo się nie ma...my kupiliśmy kiedyś kuzynowi męża fajną satynową i był zadowolony. Wiesz, można też jakiś sprzęt do kuchni, ale ciężko trafić w potrzeby pani domu, a szkoda, żeby potem prezent stał gdzieś w pawlaczu. A pościel jednak zawsze się przyda moim zdaniem.

W Toruniu też piękny dzień! Wróciłam właśnie ze sklepu, teraz zabieram się za pakowanko, bo ruszamy już dzisiaj popołudniu!
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 09:22   #1879
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez arjuna Pokaż wiadomość
krem mustela. stosuję od 6 tygodnia ciaży, ani jednego rozstępu. skóra elastyczna i świetnie nawilżona. a mam genetyczne skłonności do rozstępów, myslalam, że po ciaży będę miała masakrę, na razie jednak wszystko jest ok.

aha, syna nazwiemy Nikodem. To jedyne imię, co do którego byliśmy zgodni. A tak chciałam Igora

życzę Wam powodzenia na Waszych usg. my mamy w nastepnym tygodniu-wreszcie jest na tyle duży, że może zrobimy 4D
Ja chciałam Nikodema! ...ale TŻowi się nie spodobało, więc zostajemy przy Marcelku Też ładnie, prawda?!
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 09:29   #1880
kaskup
Rozeznanie
 
Avatar kaskup
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ......
Wiadomości: 627
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez stalowamagnolia Pokaż wiadomość
Ja chciałam Nikodema! ...ale TŻowi się nie spodobało, więc zostajemy przy Marcelku Też ładnie, prawda?!
ładnie, ładnie.. ja tez chicałam Nikodema lub Natanan ale moj tz nie chciał.. i zostaje Szymon
kaskup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 09:32   #1881
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez stalowamagnolia Pokaż wiadomość
Ja chciałam Nikodema! ...ale TŻowi się nie spodobało, więc zostajemy przy Marcelku Też ładnie, prawda?!
Marcel to ładne imię - mój kuzyn tak się nazywa, mam pozytywne skojarzenia! Teraz Nikodem jest chyba bardzo popularnym imieniem - przeglądałam ostatnio gazetę i na 10 chłopców urodzonych w ostatni weekend w Toruńskim szpitalu było aż 3 Nikodemów!
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 10:22   #1882
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cześć Dziewczyny, w Brukseli też piękna pogoda, słoneczko świeci

Wczoraj przyszedł do nas kombinezon zamówiony na allegro, mama mówiła, że śliczny zobaczymy, jak wrócimy do Wrocka.

havana, możesz rozmienić jakąś kwotę w banku i włożyć je do szkatułki, albo kupić monety okolicznościowe za 2zł i też wsypać do szkatułki albo śmiesznej skarbonki my tak ostatnio zrobiliśmy i prezent bardzo się podobał.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Nikodem też mi się podoba, ale faktycznie, teraz jest bardzo popularne

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

s_a_j, to na pewno były ruchy maleństwa na początku sa bardzo delikatne, ale jak wcześniej czegoś takiego nie czułaś, to na pewno było to teraz będziesz czuć coraz częściej i mocniejsze
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png



hawea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 12:28   #1883
gabishing
Rozeznanie
 
Avatar gabishing
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 654
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cześć Dziewczyny,
nasz ludzik to się głownie rusza jak mnie się chce siusiu - łupie mnie wtedy w pęcherz i wieczorami czasem kopie tak mocno ze jak się przytulam do TŻ to on czuje

załączam też zdjęcia kosmity z USG 4D 22tc
gabishing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 12:35   #1884
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez gabishing Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
nasz ludzik to się głownie rusza jak mnie się chce siusiu - łupie mnie wtedy w pęcherz i wieczorami czasem kopie tak mocno ze jak się przytulam do TŻ to on czuje

załączam też zdjęcia kosmity z USG 4D 22tc
Cudowny! Bardzo fajne zdjęcia. WIdać całą twarzyczkę.
U mnie jest odwrotnie, jak mam pełny pęcherz to prawie nie czuje ruchów.
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 12:39   #1885
kaskup
Rozeznanie
 
Avatar kaskup
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ......
Wiadomości: 627
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

gabishing co ty mowisz? jaki kosmita ? sliczny!!

a moj to kopie czy mam pełen czy pusty pecherz tak samo.. tylko jak juz chce mi sie sikac to musze isc szybko bo jak mi ostatnio skoczył po moim pełnym pełcherzu to myslalam ze do wc nie dobiegne..

widac ze ładna pogoda bo na naszym watku pustki..
kaskup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 12:50   #1886
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Hej dziewczyny!Wróciłam właśnie z wizyty.Lekarka zrobila mi usg ale na szybkiego i niezbyt chętnie, bo podobno na fundusz mam refundowane tylko 3 usg a ja juz miałam chyba z 7Uspokoił mnie widok bijącego serduszka, dzidziuś jest juz spory ale zadnych pomiarów nie robiła, zdjęcia tez nie dostałam.Odstawiamy duphaston...probujemy po raz 2 , moze teraz moj organizm odpowiednio zareaguje.W razie czego jak cos bedzie nie tak to mam recepte i wykupie.Teraz usg bede miała dopiero w 22 tygodniu takze za jakies 3 tygodnie:-( no nic poczekamy
I rozmawiałam z lekarka o tym badaniu na TSH mówila ze moge zrobic ale takie badanie to konsultuje sie z lekarzem rodzinnym nie ginekologiem, tak mi powiedziala takze z wynikiem do lekarza rodzinnego ale mówila ze nadczynnosc czy niedoczynnosc tarczycy nie szkodzi dziecku...bynajmniej tak ja zrozumielam ..twierdzila ze nie ma powodu do niepokoju...a ja uwazam ze jest.....znowu pzytylam przez 3 tygodnie 4 kg juz na wadze 75 kg,...co sie dzieje, od poczatku ciazy przytylam juz 11 kg, co bedzie dalej....juz mam tego dosc...mi sie wydawalo ze nie jem bardzo duzo ..jem wiecej niz jadlam przed ciaza ale to chyba normalne , nie dopuszczam do uczucia glodu..i jem kolacje wczesniej nie jadlam.......nic tylko ryczec mi sie chce........lekarka mnie nakrzyczala ze tak tyje...te kg mnie przerazaja...tak mi sie humor popsul...ogranicze jedzenie do minimum..tylko jakie jest to minimum w ciazy???Tu prosba do kogos kto sie na tym zna..może Marika mi pomoze..ile powinnam jesc by tak nie tyc i nie zaszkodzic dziecku?tak sie tym przejmuje z eto mi cala radosc ciazy zabiera...
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 12:58   #1887
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!Wróciłam właśnie z wizyty.Lekarka zrobila mi usg ale na szybkiego i niezbyt chętnie, bo podobno na fundusz mam refundowane tylko 3 usg a ja juz miałam chyba z 7Uspokoił mnie widok bijącego serduszka, dzidziuś jest juz spory ale zadnych pomiarów nie robiła, zdjęcia tez nie dostałam.Odstawiamy duphaston...probujemy po raz 2 , moze teraz moj organizm odpowiednio zareaguje.W razie czego jak cos bedzie nie tak to mam recepte i wykupie.Teraz usg bede miała dopiero w 22 tygodniu takze za jakies 3 tygodnie:-( no nic poczekamy
I rozmawiałam z lekarka o tym badaniu na TSH mówila ze moge zrobic ale takie badanie to konsultuje sie z lekarzem rodzinnym nie ginekologiem, tak mi powiedziala takze z wynikiem do lekarza rodzinnego ale mówila ze nadczynnosc czy niedoczynnosc tarczycy nie szkodzi dziecku...bynajmniej tak ja zrozumielam ..twierdzila ze nie ma powodu do niepokoju...a ja uwazam ze jest.....znowu pzytylam przez 3 tygodnie 4 kg juz na wadze 75 kg,...co sie dzieje, od poczatku ciazy przytylam juz 11 kg, co bedzie dalej....juz mam tego dosc...mi sie wydawalo ze nie jem bardzo duzo ..jem wiecej niz jadlam przed ciaza ale to chyba normalne , nie dopuszczam do uczucia glodu..i jem kolacje wczesniej nie jadlam.......nic tylko ryczec mi sie chce........lekarka mnie nakrzyczala ze tak tyje...te kg mnie przerazaja...tak mi sie humor popsul...ogranicze jedzenie do minimum..tylko jakie jest to minimum w ciazy???Tu prosba do kogos kto sie na tym zna..może Marika mi pomoze..ile powinnam jesc by tak nie tyc i nie zaszkodzic dziecku?tak sie tym przejmuje z eto mi cala radosc ciazy zabiera...
Najważniejsze żyby dzidziuś zdrowo rósł ale z drugiej strony 11kg to sporo na pierwsza połowe ciąży... ja czytałam że w pierwszym trymestrze to je się tylle ile wcześniej a w drugim zapotrzebowanie wzrasta o 300kcal czyli o jedną kanapke z serem, szynką, sałatą i ogórkiem w ciągu dnia. Ja jem więcej niż wczesniej własnie o tą jedną kanapke wiecej do pracy i wczesniej jadalam tylko 1 danie a teraz dwa. ale porcje pozostają jak przed tem. Mam też dni kiedy podjadam może spróbuj wyeliminować do minimum słodycze (ale nie całkiem bo to męka też nie może być) i może gotuj mniej kalorycznie... 3maj się cieplutko i nie przejmuj tak tą wagą
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 13:19   #1888
gabishing
Rozeznanie
 
Avatar gabishing
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 654
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

a wg mnie nie ma czegoś takiego jak norma tycia w ciąży, przeciez każda z nas to indywidualność, ma inna przemianę materii, inne nawyki, hormony etc. to co podają to są jakieś bezpieczne założenia jak to być powinno a tak naprawdę każda kobietę w ciąży powinno się rozpatrywać jako osobny przypadek, ja uważam że jesli nie podjadasz słodyczy tylko odżywiasz się racjonalnie to tak masz i już, przytyłaś - trudno - to schudniesz po porodzie, jeśli bardzo Cię to martwi to zapisz się do rodzinnego niech cię moze skieruje do jakiegos dietetyka albo niech rodzinny się wypowie na ten temat a nie gin, ty się nie zamartwiaj może w dalszej części ciąży nie przytyjesz za dużo a nam przywali po 10 kg? grunt żebyś się dobrze czuła i miała dobre wyniki, wagą się nie przejmuj w końcu w ciąży ważą piersi, macica, wody płodowe, łożysko, dziecko, płyny które zatrzymują sie w organizmie, krew i masa innych rzeczy - to nie tłuszcz
gabishing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 13:27   #1889
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez gabishing Pokaż wiadomość
a wg mnie nie ma czegoś takiego jak norma tycia w ciąży, przeciez każda z nas to indywidualność, ma inna przemianę materii, inne nawyki, hormony etc. to co podają to są jakieś bezpieczne założenia jak to być powinno a tak naprawdę każda kobietę w ciąży powinno się rozpatrywać jako osobny przypadek, ja uważam że jesli nie podjadasz słodyczy tylko odżywiasz się racjonalnie to tak masz i już, przytyłaś - trudno - to schudniesz po porodzie, jeśli bardzo Cię to martwi to zapisz się do rodzinnego niech cię moze skieruje do jakiegos dietetyka albo niech rodzinny się wypowie na ten temat a nie gin, ty się nie zamartwiaj może w dalszej części ciąży nie przytyjesz za dużo a nam przywali po 10 kg? grunt żebyś się dobrze czuła i miała dobre wyniki, wagą się nie przejmuj w końcu w ciąży ważą piersi, macica, wody płodowe, łożysko, dziecko, płyny które zatrzymują sie w organizmie, krew i masa innych rzeczy - to nie tłuszcz
Zgadzam się z Tobą;P Ja dotychczas przytyłam 2,6 kg, a to już prawie 23 tydzień. Boje się, że za mało. Justine1988 Tobie waga wzrasta regularnie, a ja się boję, ze jak przytyje te zaległe 10 kg to żaden krem na rozstępy mi nie pomoże. Jeśli z maluchem wszystko w porządku a Ty czujesz się dobrze to ogranicz jedynie słodycze i tłuste dania. No i jakieś fast foody
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 13:39   #1890
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez gabishing Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
nasz ludzik to się głownie rusza jak mnie się chce siusiu - łupie mnie wtedy w pęcherz i wieczorami czasem kopie tak mocno ze jak się przytulam do TŻ to on czuje

załączam też zdjęcia kosmity z USG 4D 22tc
gabishing, ale Ci przystojnak rośnie
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png



hawea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.