..::Dieta Plaż Południowych - część X ::.. - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 06:11   #2101
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

dzieńdoberek
prissy ja robiłam dokładnie jak w przepisie[tylko midały zamieniłam na orzechy lekko posiekane i bez kawy]masa była lejąca i megasłodka jak ulepek[aż się bałam że to zadużo tej ffruktozy czy coś]ale po upieczeniu trochę słodyczy wyparowało i było super.a piekłam w foremce wyłożonej papierem więc później tylko je wyjęłam i oderwałam papier od ciasta bez problemu.
myślę,że kiedyś też wykombinuję jakieś blondies migdałowe albo kokosowe
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 06:41   #2102
ulciak85
Raczkowanie
 
Avatar ulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 111
GG do ulciak85
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
[...] Trzymajcie za mnie kciuki, bo jutro kolejny egzamin (o mamo, już mam tego dosyć...).
Trzymamy mocno A pochwalisz się jaki egzamin, hihi?
Kobitki, to w sumie jak jest z mąką na SB? Jakiej używacie, jaką polecacie?
__________________
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza,
tam gdzie dziś pełnią się morza, będą kiedyś pustynie.
A głupota pozostanie głupotą.
ulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 08:17   #2103
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Żytnia, razowa, orkiszowa -wieloziarniste

A u nas dalej 81kg i ani drgnie :/
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 10:02   #2104
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Egzamin z fizyki. Napisany. Za jakieś 2 tygodnie dopiero okaże się, czy zdany. Coś bym zjadła, tylko nie wiem co... hmmm...
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 10:10   #2105
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Hej dziewczyny, mam zamiar się odchudzać ale jakoś tak nie umiem się zabrać za siebie.
Mam do Was pytanko, jecie ten cały pieprz cayenne (pieprz kajeński)? Podobno dodaje się go do wody z cytryną...
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 10:50   #2106
ulciak85
Raczkowanie
 
Avatar ulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 111
GG do ulciak85
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

goferek_go wiesz, mi chodziło raczej o jakąś konkretną propozycję, bo ja się w mąkach nie orientuję... Może któraś jest jakaś lepsiejsza

agila negra a może budyń? Hihi
Jak coś słodkiego to może: http://slodko-gorzka.blogspot.com/20...nna-cotta.html

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Egzamin z fizyki. Napisany. Za jakieś 2 tygodnie dopiero okaże się, czy zdany. [...]
Na pewno będzie dobrze, 5 jak nic :P
__________________
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza,
tam gdzie dziś pełnią się morza, będą kiedyś pustynie.
A głupota pozostanie głupotą.
ulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 13:58   #2107
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cześć, chcę dołączyć od poniedziałku Powiedzcie mi, czy jak mam w planach wesele a tydzień, to lepiej poczekać aż będzie po i dopiero zacząć, czy taki jeden wieczór z kilkoma nieuniknionymi grzeszkami przejdzie? Nie zależy mi, żeby się najeść na tym weselu, ale po prostu nie wypada nie tknąć podanych dań na ciepło..

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

I drugie pytanie : co jeść w szkole?
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 15:05   #2108
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cześć dziewczyny
Dziś upiekę to ciasto. Na pierwszy rzut pójdzie przepis bez mleka i posłodzę ksylitolem bo tylko taki "dosładzacz" posiadam w domu.
Akurat mam 2 puszki czerwonej fasoli więc zrobię podwójną porcję i upiekę w formie silikonowej więc nie powinnam mieć problemów z oderwaniem ciasta od blachy

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Egzamin z fizyki. Napisany. Za jakieś 2 tygodnie dopiero okaże się, czy zdany. Coś bym zjadła, tylko nie wiem co... hmmm...

Zdasz na pewno... trzymam mocno kciuki

Ulciak np. Lubella ma mąkę z pełnego ziarna pszenicy... z kolei firma Polgreen ma mąkę żytnią razową i orkiszową razową...

Mystiquee a w jakim celu się pije chilli z wodą i cytryną?? Pierwsze słyszę Ja chilli używam jako przyprawy...

Aadao a ile czasu zamierzasz być na I fazie???
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 15:13   #2109
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

aadao, prędzej czy później jak będziesz na diecie trafi Ci się jakaś taka sytuacja typu wesele, impreza, spotkanie przy czymś niedozwolonym (piwo, pizza itp) którego nie powinno się odmawiać czy jakiś wyjazd. Nie ma na co czekać, bo tak można czekać w nieskończoność Na weselu najwyżej siądziesz z daleka od ciastek i owoców, rosołek czy inną zupę zjesz bez makaronu, drugie danie bez ziemniaków/ryżu itp, rozejrzysz się po stole co możesz zjeść, a co nie i jakoś dasz radę Wiadomo, że bez grzechów się nie obejdzie, ale zawsze można je zminimalizować. A co do szkoły, to trzeba się przyzwyczaić do plastikowych zamykanych pudełek polecam pakować w nie dozwolone sałatki (w wątku przepisowym jest tego multum), twarożek ze szczypiorkiem/rzodkiewką/ogórkiem, serek wiejski z pomidorkiem, czy słynne zawijasy . To tylko dwa tygodnie, jakoś przetrwasz. Potem możesz wprowadzić powoli ciemne pieczywko, więc już można wziąć kanapkę, czy upiec sobie jakieś dozwolone ciasto (dziewczyny mnóstwo tego powymyślały i są naprawdę pyszne) i wziąć kawałeczek. Nie jest wcale tak ciężko jak się wydaje

paulina, ja piekłam w silikonowej keksówce i super się odkleiło
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 16:48   #2110
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez ulciak85 Pokaż wiadomość
goferek_go wiesz, mi chodziło raczej o jakąś konkretną propozycję, bo ja się w mąkach nie orientuję... Może któraś jest jakaś lepsiejsza
Najważniejsze to, zeby nie była mąka pszenna. W większych sklepach na dziale z mąką napewno wypatrzysz mąkę pełnoziarnistą.
Ja mam w tej chwili w domu mąkę pełnoziarnista z 100% ziaren orkiszu firmy HELIANT (pyszna, tylko uważaj żeby kupić zmieloną bo na półkach stoją też w ziarenkach) -kupiona w Auch.. i druga kupiona w tym samym sklepie to mąka żytnia razowa 1850 Graham-ekologiczna firmy SYMBIO.

Dziewczyny! mam pytanko.
Jak uważacie. Jeśli już zdaży nam się zgrzeszyć np. z braku czasu itp, to co jest mniejszym (mniej szkodliwym) grzeszkiem: zjeść na szybko coś niedozwolonego, czy nie zjeść wcale i ominąć jeden posiłek i chodzić z pustym brzuszkiem przez 3-4h. Wiem,że to głupie pytanie, ale po kilku ładnych tygodniach diety mojego TŻ-ta zauważyłam kilka razy, że przy naszym bardzo intensywnym ostatnio życiu, czasami naprawdę nie ma czasu, żeby zjeść. I stąd moje pytanie. W takich "podbramkowych" sytuacjach ominąć posiłek czy zjeść gdzieś na mieście jakąś drożdżówkę, kanapkę ( najczęśćiej z bialego pieczywa), zapiekankę czy cosik w tm stylu??
__________________

Edytowane przez goferek_go
Czas edycji: 2010-09-24 o 16:56 Powód: dopisek
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:08   #2111
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Mystiquee a w jakim celu się pije chilli z wodą i cytryną?? Pierwsze słyszę Ja chilli używam jako przyprawy...
Pieprz kajeński przyśpiesza przemianę materii i obniża poziom cholesterolu
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 20:44   #2112
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

dziewczyny a upewnijcie mnie.mąka z cieciorki jest dozwolona prawda?bo ma IG zaledwie 35 ale jak to z węglami jest to nie wiem
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 21:03   #2113
mossqa
Rozeznanie
 
Avatar mossqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 825
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
dziewczyny a upewnijcie mnie.mąka z cieciorki jest dozwolona prawda?bo ma IG zaledwie 35 ale jak to z węglami jest to nie wiem
jak najbardziej dozwolona
ja się dzisiaj przejechałam na mrożonej mieszance azjatyckiej z Lidla - nie dość, że z cukrem i imbirem kandyzowanym, to jeszcze margaryna

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez goferek_go Pokaż wiadomość
Dziewczyny! mam pytanko.
Jak uważacie. Jeśli już zdaży nam się zgrzeszyć np. z braku czasu itp, to co jest mniejszym (mniej szkodliwym) grzeszkiem: zjeść na szybko coś niedozwolonego, czy nie zjeść wcale i ominąć jeden posiłek i chodzić z pustym brzuszkiem przez 3-4h. Wiem,że to głupie pytanie, ale po kilku ładnych tygodniach diety mojego TŻ-ta zauważyłam kilka razy, że przy naszym bardzo intensywnym ostatnio życiu, czasami naprawdę nie ma czasu, żeby zjeść. I stąd moje pytanie. W takich "podbramkowych" sytuacjach ominąć posiłek czy zjeść gdzieś na mieście jakąś drożdżówkę, kanapkę ( najczęśćiej z bialego pieczywa), zapiekankę czy cosik w tm stylu??
już lepiej zjedz jakieś jabłko albo marchewkę. albo serek wiejski. łatwo je schować w zakamarki torby jeżeli już koniecznie chcesz zjeść coś na mieście to wybieraj te najmniej przetworzone. oczywiście zdrowsza będzie np. kanapka z ciemnego pieczywa z piekarni niż drożdżówka...
__________________
53,7 i na tym poprzestańmy!
bloguję bo lubię -->
Yummy & Tasty
mossqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 21:09   #2114
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Moja znajoma instruktorka fitness powiedziała mi że w takich sytuacjach zrobić sobie kanapki.
- ciemny pełnoziarnisty chleb
- sałata, ogórek
- mięso z indyka/kurczaka upieczone (bez panierki)
- zamiast masła, posmarować kanapkę musztardą

Mięso pokroić w plasterki i zrobić z nimi kanapki, trochę warzyw no i ta musztarda Niedługo zaczynam znów jeździć na uczelnie więc cały dzień poza domem. Będę robiła sobie takie kanapki
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 21:15   #2115
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

dzięki mossqa no to skoro się już upewniłam to jutro po wypiekach u babci pójdę na poszukiwania tejże mąki.a przy okazji kupie jogurty 1% bo serka homo 0% pewnie nadal nigdzie nie będzie

goferek ja też uważam,że lepiej zawsze mieć coś w torbie jakiś owoc,kanapeczkę czy cuś żeby nie dopuścić do sytuacji że będzie dylemat"zjeść tego hamburgera z budki czy być głodnym kilka godzin"bo ani jedno ani drugie nie wyjdzie na zdrowie.

ja jutro mam ważenie ale coś czuję że nadal będzie zastój
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 06:55   #2116
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

cześć
mam dziś dobry humorek bo waga pokazała -1,3
czyli jednak ten ostatni brak spadku był spowodowany @
no to idę zrobić jakieś śniadanio.a jak wrócę od babci to może zrobię płatki cynamonowe czy kakaoweznalazła m chyba fajny przepis na kuleczki jak nesquikiciekawe jak wyjdą.tylko powiedzcie mi bo nei mam wagi 50 g otrąb to ile łyżek menij więcej?
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 08:11   #2117
mossqa
Rozeznanie
 
Avatar mossqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 825
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

1 łyżka waży 4 g, czyli będzie gdzieś 12-13 łyżek
na przyszłość polecam http://www.ilewazy.pl/
__________________
53,7 i na tym poprzestańmy!
bloguję bo lubię -->
Yummy & Tasty
mossqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:45   #2118
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
cześć
mam dziś dobry humorek bo waga pokazała -1,3
czyli jednak ten ostatni brak spadku był spowodowany @
no to idę zrobić jakieś śniadanio.a jak wrócę od babci to może zrobię płatki cynamonowe czy kakaoweznalazła m chyba fajny przepis na kuleczki jak nesquikiciekawe jak wyjdą.tylko powiedzcie mi bo nei mam wagi 50 g otrąb to ile łyżek menij więcej?
brawo
u nas dalej zastój, ale nie poddajemy się- mam nadzieję, że waga w końcu ruszy w dół
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 10:42   #2119
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

A taka sałatka pasuje na I fazę:
sałata lodowa, papryka, pomidor, ogórek, grilowana pierś z kurczaka, feta, szczypiorek, sos sałatkowy wymieszany z oliwą z oliwek?
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 11:07   #2120
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez aada0 Pokaż wiadomość
A taka sałatka pasuje na I fazę:
sałata lodowa, papryka, pomidor, ogórek, grilowana pierś z kurczaka, feta, szczypiorek, sos sałatkowy wymieszany z oliwą z oliwek?
Feta konicznie w wersji light, no i zerknij na ten sos sałatkowy, bo często w składzie jest cukier. Lepiej zrobić sos z soku z cytryny, oliwy, przypraw itp
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 11:20   #2121
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Ok jeszcze jedno pytanie czy bardzo ważna jest ilość posiłków? Czy po prostu jem, kiedy mam ochotę/jestem głodna, czy koniecznie te 5 ?
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 12:24   #2122
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez mossqa Pokaż wiadomość
1 łyżka waży 4 g, czyli będzie gdzieś 12-13 łyżek
na przyszłość polecam http://www.ilewazy.pl/
o dziękuję ci dobra kobietofajna stronka napewno będę na nią często zaglądać hehe
Cytat:
Napisane przez goferek_go Pokaż wiadomość
brawo
u nas dalej zastój, ale nie poddajemy się- mam nadzieję, że waga w końcu ruszy w dół
dziękujęruszy,ruszy napewno ruszy

a ja oczywiście nie znalazłam tego po co się wybrałam na zakupy[mąka z cieciorki i homo0%]ale kupiłam otręby orkiszoweczekolade lekka wedla deserową jakbym jednak robiła to ciasto i mąkę sojową odtłuszczonącoraz bardziej kocham intermarche bo za każdym razem czymś mnie zaskakuje.no i zamiast tego chleba co zawsze wzięłam jakiś z soją ma odrobinkę mniej węgli a więcej białka[ale tytlko ciut]jest w malutkich kromeczkach ciekawe jak będzie smakował[przekonam się we wtorek narazie zamroziłam]

aada0 najlepiej jeść 5-6 posiłków żeby co 3 góra 4 h dać organizmowi paliwo.wtedy nie zwalniamy metabolizmu i ładnie chudniemy.
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm

Edytowane przez zielonamorelka
Czas edycji: 2010-09-25 o 12:27
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 00:11   #2123
PrissyGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 220
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

aadao pilnuj, zeby jest te 5 posilkow dziennie, nawet jak nie jestes glodna, bo spowolnisz sobie metabolizm a predzej czy pozniej dopadnie cie duzy glod. Ja teraz jestem madra, ale sama mialam duzy problem z jedzeniem na poczatku diety.

Wczoraj zrobilam to ciasto fasolowe po raz drugi, tym razem na papierze. Wyszlo pyszne, po prostu rewelacja! Nikt nie wierzyl, ze to z fasoli.
Od jutra musze sie spiac na nowo, bo waga stoi, a nawet rosnie. Zaplanowalam sobie ze ryz/makaron/ciemne pieczywo bede jadla raz dziennie co drugi dzien, a codziennie z drugofazowych produktow tylko jakis owoc. Co o tym myslicie?
PrissyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 06:21   #2124
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

hej
ale mi prissy smaka narobiłaś na ciasto hehehe a tu nawet fasoli w puszcze nie mam
wczoraj zrobiłam te cooleczki i muszę powiedzieć,że są całkiem smaczne.dziś zrobię większą porcję bo wczoraj już połowę na próbę zjadłam z mleczkiem ale zrobię tylko kakaowe bo nie jestem fanką cynamonu jednak.i za wcześnie nagrzałam piekarnik przez co musiałam się spieszyć i były zaduże.a jak będę miała blender wreszcie jakiś to chociaż część otrąb zmielę bo te większe jak owsiane czy żytnie na sucho trochę przeszkadzają między zębami hehe

prissy jak waga nei leci to może faktycznie warto coś zmienić.tylko może to owoc co drugi dzień a jakieś dobre węgle codziennie?ja jem rano otręby albo płatki zazwyczaj i później 1-2[czasem przesadzę i leci więcej]owoc i gdy jestem długo w szkole to kanapka a tak to węgli nie jadam.typu ryż/makaron/kasza jadam sporadycznie i waga ciągle spada.
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm

Edytowane przez zielonamorelka
Czas edycji: 2010-09-26 o 14:34
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:52   #2125
PrissyGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 220
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Chyba w ogole wywale z menu ryz i makaron. Owoc faktycznie co drugi dzien. Z otrebami jeszcze nie mialam stycznosci, trzeba sie zainteresowac
PrissyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 14:09   #2126
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

prissy nie musisz całkiem wyrzucać ryżu i makaranu.ta dieta nie ma być dla ciebie męczarnią.jedz tak jak lubisz tylko zdrowo i czasem ogranicz te "gorsze" produkty

ja właśnie znów upiekłam cooleczki[a raczej kupeczki]kakaowe[ok 400sztuk]
i tak się zastanawiam.bo owsianka ma dużo wyższy IG niż płatki owsiane prawda.czyli że podczas gotowania ich IG wzrasta ale czy podczas pieczenia też?np.gdy pieczemy ciastka owsiane?i czy tak samo jest z otrębami?bo niegdzie nie mogę znaleźć jak to się dzieje.

ps.na obiad zrobiłam kluski leniwe[twaróg jajo i mąka sojowa]posypane fruktozą ale niestety nie zasmakowały mi.pewnie to ta mąka.otręby sprawdziłyby się pewnie lepej co?
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm

Edytowane przez zielonamorelka
Czas edycji: 2010-09-26 o 14:35
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 15:55   #2127
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
prissy nie musisz całkiem wyrzucać ryżu i makaranu.ta dieta nie ma być dla ciebie męczarnią.jedz tak jak lubisz tylko zdrowo i czasem ogranicz te "gorsze" produkty
No ja chyba też pomyślę o ograniczeniu węgli. W tej chwili TŻ węgle je przeważnie w postaci śniadanka i dosyć często także jakis ryż czy ciemny makaron na obiad.Owocki też 1-2 dziennie. Może to dla niego za dużo.
Kawał chłopa z niego i bardzo duzo rusza się w pracy i po pracy tez zawsze jakieś "fizyczne" zajęcie sobie znajdzie, do tego treningi siatkówki ( na razie rzadko, ale już od października 2 razy w tygodniu)- więc myślałam, że spali tą energię, ale może faktycznie ograniczymy węgle i zobaczymy co się będzie działo. Co myslicie?
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 16:00   #2128
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

dziewczyny a co powiecie o serniku na I fazie, który sklada się z: chudego twarogu, slodzika i skrobii kukurydzianej ? i bodajże serka homogenizowanego naturalnego
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 16:25   #2129
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

skrobia kukurydziana szczególnie chyba nie.

za mną też chodzi coś sernikowego.
zrobiłam sobie trwaróg na słodko na kolację, tani naleśnikowy
ser biały chudy, jogurt naturalny, słodzik i żółtko.
i się zastanawiam czy tak go zjeśc na zimno czy też dodać z łyżeczkę sody oczyszczonej i upiec.
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:56   #2130
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a co powiecie o serniku na I fazie, który sklada się z: chudego twarogu, slodzika i skrobii kukurydzianej ? i bodajże serka homogenizowanego naturalnego
to przepis na dietkę dukana bo u nas skrobia jest niestety zakazana.
ale na naszym przepisowym jest mnustwo serników może znajdziesz jakiś fajny

a ja przed chwilą zjadłam twaróg z jogurtem na słodko z aromatem waniliowymostatnio często tak jadam.
i wypiłam herbatkę zielono miętową z pieprzem kajeńskim[ale nie było go czuć po tym jak wcześniej dotknęłam nim języka oj jak paliło hehe]
i zastanawiam się czy nie pić sobie codziennie takiego pieprzu coby jeszcze metabolizm podkręcić.tylko właśnie lepiej rano czy wieczorem?a może dwa razy dziennie?hehehe bo tak właściwie to jak z nim jest.musi być go sporo żeby coś dał czy nie?
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.