LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaKaCjE:* - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-26, 22:13   #691
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
a ja doszłam do wniosku, że potrzebuję właśnie czarnej, do butów, bo brązową mam, a mega głupio wygląda z czarnymi butami
albo zamiast czarnej, to w jakimś kolorze... hm, żeby do czarnych butów i zielonego płaszcza pasowała hm, to chyba tylko czarna albo może ciemnofioletowa szara?
i jakaś jaśniejsza brązowa też by się przydała, booorzeee.
Fakt, czarna jest jednak dość uniwersalna

Wydaje mi się, że szara by super pasowała

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
eee, skąd?
nie znam.
No coś Ty!
Ja go bardzo lubię
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 22:44   #692
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Co do początku studiów - ja nadal czekam na plan i terminy
pjona ja też :P

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Ja od 4.10 mam zajęcia, 11.10 inaugurację indeks dostaję od tak, na wydziale, kiedy po niego przyjdę - można odbierać już 1.10 (pewnie poszli na rękę,bo wiedzieli, że będziemy chcieli wykupować karty miejskie, itd. Chociaż wiecie, że już nie trzeba? Ładuje się ELS i na tym się jeździ, wygodnie zrobili)
a to wcześniej nie można było na legitkę ładować biletu ;>

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość

Olej wykłady.
olej studia, zostań ninja!

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
potem pewnie tak
ale w tym tygodniu trzeba się rozeznać, poznać wykładowców i ich wymagania i w ogóle powpisywać na listy obecności itd.
(na tym dniu adaptacyjnym, przewodniczacy samorządu studenckiego naszego kierunku mówił, że raczej trzeba na wykłady chodzić , a z kolei studenci mówią, że nie)
wszystko wychodzi w praniu.
na pocz. warto pójść, żeby wiedzieć z kim co się ma i brat mi zwracał uwagę, żebym zapamiętała kto jaki ma tytuł naukowy, bo jeśli chce się mówić do prowadzącego po tytule, to jak się powie coś niżej niż ma, to się krzywo patrzą, a jak wyżej, to znowu uznawane jest za lizodu.pstwo można też mówić bez używania tytułów naukowych :P

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
farbowałam dzisiaj kurtke oliwkową, na czarno, zobaczymy co z tego wyjdzie.. ale się namęczyłam
2 godziny stania nad garnkiem i mieszania
ja farbowałam czarną na... czarno bo trochę się wytarła, ale nie mam ochoty się jej pozbyć


ale nie wiem jak wyszła, bo mama zaniosła ją do znajomej, bo tamta też na czarno sobie spodnie robiła, a my nie mieliśmy takiego gara, jutro mi odbierze to się okaże co wyszło.




wpadłam do Was jeszcze, bo już część rzeczy spakowałam. z ubrań zostały mi tylko koszule, sweterki, spodnie i kurtki.
i coś czuję, że lista i tak mi się nie przyda, bo otwieram szafkę, przyglądam się co wziąć i chowam ale muszę sobie takie najważniejsze napisać i kartkę na szafce przykleić


no nic, idę spać chyba, bo

kolorowych




edit: ale się wkurzyłam, no
wczoraj oglądałam Mam talent i jak ten mały grał na bębnie (?), to mówię do brata "jest dziecko jest finał"
wchodzę na demoty, a tam na głównej http://demotywatory.pl/2121949/Jest-dziecko
gdybym tyłek ruszyła, miałabym demota na głównej
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)

Edytowane przez KaasiaaK
Czas edycji: 2010-09-26 o 22:58
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 22:56   #693
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez olkaa162 Pokaż wiadomość
blue_apple zgadlas, imie Ola
a studia jak w podpisie, ekonomia na Urz
jutro wieczorem sie wyprowadzam, zaczęłam sie pakowac, ale nie wiem kompletmie jak się za to zabrac i chyba odloze to na jutro
ehh, tak chcialam sie wyprowadzac, a teraz jak jest to juz jutro to jakos mi się odechciewa...
oo widzę że w Rzeszowie będziesz studiować
Ja też Witaj

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
1 cuuuuuuuuuute

Co do początku studiów - ja nadal czekam na plan i terminy
"pjona" , ja też

Czytałam że jutro już macie wykłady
Co tak szybko?
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 23:04   #694
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
pjona ja też :P


edit: ale się wkurzyłam, no
wczoraj oglądałam Mam talent i jak ten mały grał na bębnie (?), to mówię do brata "jest dziecko jest finał"
wchodzę na demoty, a tam na głównej http://demotywatory.pl/2121949/Jest-dziecko
gdybym tyłek ruszyła, miałabym demota na głównej
Kochamy naszą uczelnię

To się nazywa kradzież dóbr intelektualnych. Dzwonię do prezydenta.
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 06:07   #695
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

tralalala
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 06:24   #696
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

bÓ.

__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 07:31   #697
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Hej Wam


Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość
Będziesz miała internet na miejscu od razu ?




Niedawno uświadomiłam sobie, że chciałabym dodatkowo studiować informatykę, bo uwielbiam grzebać w komputerach, a np takie programowanie sprawia mi wielką frajdę. Na przeszkodzie stała tylko ta matma. Zadzwoniłam do swojej korepetytorki co o tym sądzi, w końcu ona b.dobrze zna moje możliwości. Powiedziała, że jeśli będę systematyczna i zrobię milion zadań (czyli całą Kiełbasę), to dam radę. No i tak wyszło właśnie.
Jestem bardzo zmotywowana, codziennie robię zadania. A jeśli nawet nie wyjdzie, to i tak nie będę musiała żałować, że nie spróbowałam.
tak, tak, mam

Podziwiam Cię strasznie i ży7czę z całego serca żeby Ci się Zbiczku udalo


Przepraszam, że nie cytuje ale jestem padnięta wczoraj rano przyjechalam do Krk ( jak zwykle pakowanie wieczór przed i zapomniałam tylko przedlużacza ) wpadli do nas 2 kumole no i się wszyscy oprócz mnie naje. w 4 dupy ;] Pół nocy wymioty i krzyki, jupi ale się wyspałam

Dziewczyny trzymam kciuki strasznie mocno, za te które dzisiaj pierwszy dzień mają , dacie rade
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 07:41   #698
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=OP9_hr7bArk - Toxic
http://www.youtube.com/watch?v=Qw6tX...eature=related - a tutaj fragmenty wszystkich piosenek w odcinku, można potem wyszukać wpisując w wyszukiwarkę Glee i tytuł dałabym linki do wszystkich, ale już nawet nie pamiętam dokładnie, jakie jeszcze są, zafiksowałam się na punkcie Toxic
oo nawet przyjemna wersja


Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
o widzisz, dobrze, że napisałaś, bo bym zapomniała swoje wydrukować :P
tak zniżka obowiązuje od 4 października ;<


Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
nie nie, ja nie mówię o internetowym..
byłam wczoraj w banku jak kasę wpłacałam zapytać się co i jak i mi facetka powiedziała, że ten pin, który ustalałam telefonicznie z konsultantem, to jest i do karty i do aktywacji konta.
a póki co dostałam tylko kartę, żadnych pinów mi nie przysłali.

wkurza mnie ten bank.
wiesz, ja też myślałam że ten pin co ustaliłam z konsultantem będzie do karty . a tu po paru dniach przychodzi inny. no ale w Twoim przypadku pani z banku wprowadziła Cię w błąd

Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
w samolocie rozmawialam mloda francuska, gdzie mieszkamy itp. i ona nie wiedziala gdzie jest Polska. Myslalam, ze moze zle wymawiam to jej przeliterowalam P O L A N D a ona > . No to sie odwrocialm, zalozylam sluchawki i dalej ogladalam film. Ciesze sie, ze u Nas poziom edukacji jest na takim a nie innym nizszym poziomie!
to nieźle,


Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
Cześć Żbiczki... wróciłam..

ale nie wiem czy uda mi się jeszcze wkręcić w Waszą rozmowę, po takiej przerwie
ooo cześć **


Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
TĘSKNIŁAM KUR.WA.
Wystalkowałam Cię w usosie
Jak Ci się podoba nasz boski tytuł wątku?
o mamo co za powitanie :d

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
ooo, a jako, że z żadnym ze Żbików się jeszcze nie widziałam, możemy jako znak rozpoznawczy trzymać w ręku parówkę


Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
i tak sobie pomyślałam, że któregoś weekendu jak będę miała kasę, to z chęcią wpadłabym do Krakowa, bo podróż niedługa
ostatnio z Kamilą rozmawiałyśmy właśnie żeby któregoś razu tam ;p wpaść do Krakowa, zrobić kolejny zlocik Żbiczków


Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
jutro zmieniam miejsce zamieszkania. Będę wrocławianką.
Jupi :c
to fajnie że udało Wam się wszystko załątwić z mieszkaniem.

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Poczułam się jakoś tak nostalgicznie i patrzcie co oglądam
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1519
Jak zaczynałam, to nawet mi do głowy nie przyszło, że wkrótce tak Was będę kochać
aaaa ;* muszę poszukać swojego posta



Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość
Kurde, mam to samo. Tyle, że u mnie nie chodzi o ludzi z kierunku tylko męczy mnie to, że współlokatorki już zjechały wczoraj, a ja dopiero we wtorek. No i one już się trochę poznają. Oj tam, przesadzam. W końcu dwie już trochę znam....

Niedawno uświadomiłam sobie, że chciałabym dodatkowo studiować informatykę, bo uwielbiam grzebać w komputerach, a np takie programowanie sprawia mi wielką frajdę. Na przeszkodzie stała tylko ta matma. Zadzwoniłam do swojej korepetytorki co o tym sądzi, w końcu ona b.dobrze zna moje możliwości. Powiedziała, że jeśli będę systematyczna i zrobię milion zadań (czyli całą Kiełbasę), to dam radę. No i tak wyszło właśnie.
Jestem bardzo zmotywowana, codziennie robię zadania. A jeśli nawet nie wyjdzie, to i tak nie będę musiała żałować, że nie spróbowałam.
przesadzasz . zobaczysz że będzie całkiem fajnie !

:brawo: no i trzymam kciuki za realizację marzeń


Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
A jaki lamerski. "Przepraszam że tak w V części". A gdzie, w zamkniętej I?
Ja pamiętam, że na początku miałam kryzys i Gosia mi mówiła: "spokojnie, cierpliwości, przyzwyczają się, to że cię nie zawsze cytują, nie znaczy, że nie czytają"
:d


Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
JAle tak w ogóle to wiecie, że zarejestrowałam się tylko w celu pisania na wątku maturalnym? Bo Gosia mi powiedziała, że to fajne jest potem dopiero odkryłam inne rzeczy.
Ach, i na początku mówiłam jak ktoś mnie pytał, że piszę na wizażu, bo próbuję złapać jakiś kontakt ze swoją kobiecością. Zawsze byłam chłopczycą, gdyby nie przedszkole, to by mi do głowy nie przyszło, żeby się bawić lalkami - ani żadne inne konsekwencje kulturowe mojej płci
ja zarejestrowałam się, bo trafiłam na forum o tatuażach a dopiero potem Was odnalazłam


Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Gdzie jest Karolina? Chciałabym, żeby zrobiła takie fajne foto ze żbikowej imprezy jak kiedyś tylko aktualne [], bo chciałam sobie wywołać i wziąć na studia.
a no właśnie ! my już wydrukowałyśmy,ale trzeba uaktualnić


Cytat:
Napisane przez piorunerka Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na tym festiwalu i ogólnie to było super Abradab dał taki koncert Eldo też całkiem spoko a Pezet się spóźnił i już taka zmęczona byłam jak dotarł, że nie wytrwałam do końca.

W ogóle to było organizowane w starych magazynach wojskowych i miałam wrażenie, że jestem na takiej nielegalnej imprezie organizowanej gdzieś na odludziu
łaa


Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Trzeba, trzeba.
Tato chciał mi kupić mały czarny plecak z napisem "Student Office"



Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
Hannah!
Justin lepszy <3



Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
fizyka, 2 x matematyka-statystyka i rachunek prawdopodobieństwa , 2 x mechanika i wytrzymałość materiałów , zajęcia do 17:35 -.-'
ło jeny . trzymaj się ;*


Cytat:
Napisane przez olkaa162 Pokaż wiadomość
hej
czytam Was od niedawna i zastanawiam się czy mogę dołączyć?
jase witaj


Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Lowe Was ;* za tytuł wątku i w ogóle ale nie będę udawać, że przeczytam te wszystkie strony
Jest zaje.biście i zaraz Wam coś napiszę w klubie
no cześć ;*.

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
edit: ale się wkurzyłam, no
wczoraj oglądałam Mam talent i jak ten mały grał na bębnie (?), to mówię do brata "jest dziecko jest finał"
wchodzę na demoty, a tam na głównej http://demotywatory.pl/2121949/Jest-dziecko
gdybym tyłek ruszyła, miałabym demota na głównej
haha. to się spóźniłaś,



hejo Żbiczki ;**


trzymam mocno kciuki za nasze Żbiki , które zaczynają dzisiaj zajęcia .

wiecie,nie spodziewałam się że będzie tak fajnie . Klaudia okazała się fajną dziewczyną , jeśli chodzi o czwartą współlokatorkę to już wiemy kim jest pochodzi aż z Białegostoku, będzie studiowała filologię rosyjską. już ją oblukałysmy na fb i nk p.Baśka dała nam namiary.

praktycznie cały weekend jeździłyśmy autobusami po mieście coby wiedzieć którymi dojeżdżać na uczelnie . pod koniec dnia, kompletnie zmęczone śmiałyśmy się praktycznie z wszystkiego. jakiś chłopczyk stoi na przystanku i mówi do mamy :'mamooo wyciśnij mi do buziiii ' nas to tak rozśmieszyło, że aż ludzie głupio się na nas patrzeli.


kocham Was ! idę do klubu nadrobić.


edit: w ogóle Martyna star - jak tam Ci idzie hiszpański ? ; ). tak sobie patrzałam ile kosztuje kurs tu u mnie , ale troszkę się przeraziłam, dlatego myślę o korepetycjach ; ) ,zeby podłapać te wszystkie podstawowe zasady. nawet widziałam ogłoszenie 20zł/60 min

Edytowane przez 940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Czas edycji: 2010-09-27 o 07:45
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 08:09   #699
olkaa162
Raczkowanie
 
Avatar olkaa162
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 237
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
oo widzę że w Rzeszowie będziesz studiować
Ja też Witaj
a co będziesz studiowac i na jakiej uczelni?

jutro pojde na uczelnie, zebym wiedziala na ktorm przystanku mam wysiadac a po drodze mam centrum handlowe
to juz mam caly dzien zaplanowany

Edytowane przez olkaa162
Czas edycji: 2010-09-27 o 08:11
olkaa162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 08:46   #700
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Dzień.

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
ja farbowałam czarną na... czarno bo trochę się wytarła, ale nie mam ochoty się jej pozbyć

edit: ale się wkurzyłam, no
wczoraj oglądałam Mam talent i jak ten mały grał na bębnie (?), to mówię do brata "jest dziecko jest finał"
wchodzę na demoty, a tam na głównej http://demotywatory.pl/2121949/Jest-dziecko
gdybym tyłek ruszyła, miałabym demota na głównej
Skąd pomysł na taką radykalną zmianę koloru?

Bij się w piersi!

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
tralalala


[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;22323855]a no właśnie ! my już wydrukowałyśmy,ale trzeba uaktualnić

praktycznie cały weekend jeździłyśmy autobusami po mieście coby wiedzieć którymi dojeżdżać na uczelnie . pod koniec dnia, kompletnie zmęczone śmiałyśmy się praktycznie z wszystkiego. jakiś chłopczyk stoi na przystanku i mówi do mamy :'mamooo wyciśnij mi do buziiii ' nas to tak rozśmieszyło, że aż ludzie głupio się na nas patrzeli.[/QUOTE]

Masz tamto zdjęcie? Jeśli tak to prześlij mi, proszę, na maila.
imię.nazwisko@gmail.com

Zboczuchy.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 09:10   #701
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Dzień dobry ;**

Trzymam kciuki za Żbiczki, które dziś zaczynają ! Będzie dobrze

A ja mam ciężki tydzień. Od dzisiaj do czwartku pracuję normalnie, ale piątek calutki od rana do nocy sama z dziećmi. Czworo z nich będzie w szkole część dnia, ale wiecie. Śniadanie każdemu, lunch dla małej, kolacja dla wszystkich. Sto razy ten syf który zrobią posprzątać.. No i cały dzień z małą

Przeziębiłam się
__________________
<3

malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 10:33   #702
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

wróciłam na moją boską 2,5h przerwę do domu

nie wiem co powiedzieć.
trudno cokolwiek na razie...

jedynie, że wykłady sa naprawdę nieobowiązkowe
pani wyśle nam na naszego maila prezentację w pps, na której dziś opierał się wykład
3h słuchałam o bakteriach

hm, a co do mojego największego problemu, czyli ludzi, to jest średnio. niestety.
ale na razie się nie zniechęcam, bo to początek...
tylko niektórzy się już znają, nawet po 2, 3 osoby, ale znają. trudno mi dziś było dojrzeć kogoś z mojej grupy... poznałam jakieś dziewczyny, ale z innych grup.
i jak tak popatrzyłam po innych, to wiecie... zaczynają się tworzyć paczki, chociaż może to za duże słowo? mam nadzieję...
ale tak jak mówiła Martyna P., wystarczyło jedno spojrzenie niechętne i się speszyłam
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 11:20   #703
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Bry Kapitany Żbajki ;*


Cytat:
Napisane przez olkaa162 Pokaż wiadomość
hej
czytam Was od niedawna i zastanawiam się czy mogę dołączyć?
Hej


Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Lowe Was ;* za tytuł wątku i w ogóle ale nie będę udawać, że przeczytam te wszystkie strony
Jest zaje.biście i zaraz Wam coś napiszę w klubie

Jesteś! ;*

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
a to wcześniej nie można było na legitkę ładować biletu ;>

wszystko wychodzi w praniu.
na pocz. warto pójść, żeby wiedzieć z kim co się ma i brat mi zwracał uwagę, żebym zapamiętała kto jaki ma tytuł naukowy, bo jeśli chce się mówić do prowadzącego po tytule, to jak się powie coś niżej niż ma, to się krzywo patrzą, a jak wyżej, to znowu uznawane jest za lizodu.pstwo można też mówić bez używania tytułów naukowych :P

edit: ale się wkurzyłam, no
wczoraj oglądałam Mam talent i jak ten mały grał na bębnie (?), to mówię do brata "jest dziecko jest finał"
wchodzę na demoty, a tam na głównej http://demotywatory.pl/2121949/Jest-dziecko
gdybym tyłek ruszyła, miałabym demota na głównej
U mnie na uczelni nie

Mój Tż też mnie na to uczulał

A może to Twój brat tego demota stworzył?
Widzisz, to się nazywa "minąć się z sukcesem".

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;22323855]
praktycznie cały weekend jeździłyśmy autobusami po mieście coby wiedzieć którymi dojeżdżać na uczelnie . pod koniec dnia, kompletnie zmęczone śmiałyśmy się praktycznie z wszystkiego. jakiś chłopczyk stoi na przystanku i mówi do mamy :'mamooo wyciśnij mi do buziiii ' nas to tak rozśmieszyło, że aż ludzie głupio się na nas patrzeli.

edit: w ogóle Martyna star - jak tam Ci idzie hiszpański ? ; ). tak sobie patrzałam ile kosztuje kurs tu u mnie , ale troszkę się przeraziłam, dlatego myślę o korepetycjach ; ) ,zeby podłapać te wszystkie podstawowe zasady. nawet widziałam ogłoszenie 20zł/60 min
[/QUOTE]

Ale Wam fajnie

Coś Ty.. aktualnie w ogóle mi nie idzie. Wstyd się przyznać, ale od kilku tygodni nie tknęłam. W wakacje, gdy świeciło słoneczko, miałam większy zapał i entuzjazm. Ale zamierzam dopytać się w SJO na mojej uczelni, czy mogłabym chodzić na hiszpański jako "wolny słuchacz", bo okazało się, że na I roku można mieć tylko jeden lektorat z języka. Ale jeśli wykażę chęci, może się zgodzą.

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
wróciłam na moją boską 2,5h przerwę do domu

nie wiem co powiedzieć.
trudno cokolwiek na razie...

jedynie, że wykłady sa naprawdę nieobowiązkowe
pani wyśle nam na naszego maila prezentację w pps, na której dziś opierał się wykład
3h słuchałam o bakteriach

hm, a co do mojego największego problemu, czyli ludzi, to jest średnio. niestety.
ale na razie się nie zniechęcam, bo to początek...
tylko niektórzy się już znają, nawet po 2, 3 osoby, ale znają. trudno mi dziś było dojrzeć kogoś z mojej grupy... poznałam jakieś dziewczyny, ale z innych grup.
i jak tak popatrzyłam po innych, to wiecie... zaczynają się tworzyć paczki, chociaż może to za duże słowo? mam nadzieję...
ale tak jak mówiła Martyna P., wystarczyło jedno spojrzenie niechętne i się speszyłam
Wciąż trzymam kciuki. Wiem, że to trudne, ale.. może podejdź do jakiejś grupki, uśmiechnij się miło, zagadaj? Przecież jesteś bardzo sympatyczną, wartościową osobą, nie odrzucą Cię Będzie dobrze. ;*

I nie martw się, ja też mam 2h okienka w poniedziałki.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 11:44   #704
piorunerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 250
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Hej

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;22323855]

hejo Żbiczki ;**


trzymam mocno kciuki za nasze Żbiki , które zaczynają dzisiaj zajęcia .

wiecie,nie spodziewałam się że będzie tak fajnie . Klaudia okazała się fajną dziewczyną , jeśli chodzi o czwartą współlokatorkę to już wiemy kim jest pochodzi aż z Białegostoku, będzie studiowała filologię rosyjską. już ją oblukałysmy na fb i nk p.Baśka dała nam namiary.


[/QUOTE]

Pokaż mi ją, może znam to coś wam o nie powiem


Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ;**

Trzymam kciuki za Żbiczki, które dziś zaczynają ! Będzie dobrze

A ja mam ciężki tydzień. Od dzisiaj do czwartku pracuję normalnie, ale piątek calutki od rana do nocy sama z dziećmi. Czworo z nich będzie w szkole część dnia, ale wiecie. Śniadanie każdemu, lunch dla małej, kolacja dla wszystkich. Sto razy ten syf który zrobią posprzątać.. No i cały dzień z małą

Przeziębiłam się

Biednaś to czosnek szmać i herbatkę z cytrynką tylko pić

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
wróciłam na moją boską 2,5h przerwę do domu

nie wiem co powiedzieć.
trudno cokolwiek na razie...

jedynie, że wykłady sa naprawdę nieobowiązkowe
pani wyśle nam na naszego maila prezentację w pps, na której dziś opierał się wykład
3h słuchałam o bakteriach

hm, a co do mojego największego problemu, czyli ludzi, to jest średnio. niestety.
ale na razie się nie zniechęcam, bo to początek...
tylko niektórzy się już znają, nawet po 2, 3 osoby, ale znają. trudno mi dziś było dojrzeć kogoś z mojej grupy... poznałam jakieś dziewczyny, ale z innych grup.
i jak tak popatrzyłam po innych, to wiecie... zaczynają się tworzyć paczki, chociaż może to za duże słowo? mam nadzieję...
ale tak jak mówiła Martyna P., wystarczyło jedno spojrzenie niechętne i się speszyłam

Słyszałam, że właśnie tam u Ciebie na uczelni to elegancko bo wszystko na mejla wysyłają u mnie pupa bo bez notatek to nie ma opcji.


Byłam dziś na szkoleniu bibliotecznym, na którym był w sumie cały wydział no ale siedzieliśmy kierunkami żeby łatwiej było listę obecności sprawdzić

No i jak to ze mną nie mogło być normalnie jak trzeba, na tej liście dziewczyna podpisała się przy moim nazwisku bo myślała, że jej przekręcili i miałam wejście smoka bo musiałam podejść do babki na sam przód jeszcze na podwyższenie wiec sobie mnie wszyscy obejrzeli


A co do ludzi myślałam, że będzie kiepsko jak sprawdzałam w internecie, ale siedziałam obok dwóch bardzo fajnych dziewczyn i się jeszcze okazało że moja koleżanka z gimnazjum też jest ze mną na kierunku
__________________

"Jesteśmy jak świeżo przycięty trawnik - ładnie wyglądamy, ładnie pachniemy...ale kujemy w tyłek."

Edytowane przez piorunerka
Czas edycji: 2010-09-27 o 11:46
piorunerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 12:22   #705
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;22323855]edit: w ogóle Martyna star - jak tam Ci idzie hiszpański ? ; ). tak sobie patrzałam ile kosztuje kurs tu u mnie , ale troszkę się przeraziłam, dlatego myślę o korepetycjach ; ) ,zeby podłapać te wszystkie podstawowe zasady. nawet widziałam ogłoszenie 20zł/60 min
[/QUOTE]
A nie lepiej jakieś zorganizowane zajęcia? Ja na pewno pójdę na angielski, już szukam dobrej szkoły językowej. Na studiach sobie na pewno poradzę, bo już widziałam, jak ci wykładowcy mówią (), ale trochę mi źle wśród ludzi, którzy wszyscy są po zajęciach w szkole na naprawdę dobrym poziomie czy właśnie szkołach językowych.
Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
hm, a co do mojego największego problemu, czyli ludzi, to jest średnio. niestety.
ale na razie się nie zniechęcam, bo to początek...
tylko niektórzy się już znają, nawet po 2, 3 osoby, ale znają. trudno mi dziś było dojrzeć kogoś z mojej grupy... poznałam jakieś dziewczyny, ale z innych grup.
i jak tak popatrzyłam po innych, to wiecie... zaczynają się tworzyć paczki, chociaż może to za duże słowo? mam nadzieję...
ale tak jak mówiła Martyna P., wystarczyło jedno spojrzenie niechętne i się speszyłam
Ale te początkowe paczki to pewnie nie przetrwają pamiętam u siebie w liceum, z czasem wszystko się pozmieniało.
I nie zrażaj się na początku do nikogo
Cytat:
Napisane przez piorunerka Pokaż wiadomość
Słyszałam, że właśnie tam u Ciebie na uczelni to elegancko bo wszystko na mejla wysyłają u mnie pupa bo bez notatek to nie ma opcji.
U mnie podobno na meila, ale muszę się zakręcić u rok starszego kolegi o jakieś materiały

Odchorowuję dwa wyjazdy ale i tak jestem
I pozdrowienia od Oli, ma urwanie głowy ze wszystkim, w środę się przeprowadza
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 12:38   #706
rehab4181
Zadomowienie
 
Avatar rehab4181
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 125
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

weszłam powiedzieć tylko dzień dobry ;*
__________________

bziii ♡.
rehab4181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 12:48   #707
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Kochamy naszą uczelnię

To się nazywa kradzież dóbr intelektualnych. Dzwonię do prezydenta.
lowe lowe


dzwoń!

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;22323855]
tak zniżka obowiązuje od 4 października ;<



wiesz, ja też myślałam że ten pin co ustaliłam z konsultantem będzie do karty . a tu po paru dniach przychodzi inny. no ale w Twoim przypadku pani z banku wprowadziła Cię w błąd


ostatnio z Kamilą rozmawiałyśmy właśnie żeby któregoś razu tam ;p wpaść do Krakowa, zrobić kolejny zlocik Żbiczków
[/QUOTE]
wiem wiem, ale jakoś średnio mi się tam coś widzi do kupienia.
tzn. mamie golf mam zobaczyć, bo u nas na wsi już nie było dzisiaj rozmiaru ;/


no, dzisiaj idę kasę wpłacić i jak się wkurzę, to jej wygarnę


zapraszamy


Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość

Skąd pomysł na taką radykalną zmianę koloru?

Bij się w piersi!
no właśnie nie wiem, przyszalałam


biję

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Mój Tż też mnie na to uczulał

A może to Twój brat tego demota stworzył?
Widzisz, to się nazywa "minąć się z sukcesem".
czyli to jednak prawda


nie, on jest większym leniem niż ja.






w ogóle to się witam heloł!
kupiłam już chyba wszystko, tylko muszę do banku skoczyć kasę wpłacić i poszukać jakichś pudełek do spakowania się.
kupiłam Avanti, mam tą kartę rabatową.
i jest jeszcze kupon do Top Secreta albo Trolla, że jeśli sie zrobi zakupy pow. 150zł to jest 50zł zniżki


aaaa i dorwałam 10 kart z tymi kuponami do Maca, czyli mam ich jeszcze więcej

i wreszcie zaopatrzyłam się w myszkę do lapka, życie jest piękniejsze

no i pomału zaczynam pakować resztę rzeczy


miłego dnia
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)

Edytowane przez KaasiaaK
Czas edycji: 2010-09-27 o 13:29
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 12:55   #708
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Marta, postaraj się nie zrażać szybko. Czasem pozory mylą.
A może te niechętne spojrzenia są tak naprawdę spowodowane nieśmiałością, a nie prawdziwą niechęcią?
Bądź wieczorem na gg, Dzbanie. ;*


Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
w ogóle to się witam heloł!
kupiłam już chyba wszystko, tylko muszę do banku skoczyć kasę wpłacić i poszukać jakichś pudełek do spakowania się.
kupiłam Avanti, mam tą kartę rabatową, zrobiłam zdj., dodaję w załączniku
i jest jeszcze kupon do Top Secreta albo Trolla, że jeśli sie zrobi zakupy pow. 150zł to jest 50zł zniżki


aaaa i dorwałam 10 kart z tymi kuponami do Maca, czyli mam ich jeszcze więcej

i wreszcie zaopatrzyłam się w myszkę do lapka, życie jest piękniejsze

no i pomału zaczynam pakować resztę rzeczy


miłego dnia
Przy pogrubionym już padłam.

I ja potrzebuję myszki, ale chyba ten zakup poczeka. Są ważniejsze, bardziej potrzebne rzeczy. Przeżyję bez tej myszki.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 13:23   #709
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość

Przy pogrubionym już padłam.

I ja potrzebuję myszki, ale chyba ten zakup poczeka. Są ważniejsze, bardziej potrzebne rzeczy. Przeżyję bez tej myszki.
śmiej się śmiej
wreszcie poczułam, że żyję, mimo iż przezwyczaiłam się do touchpada.
miałam myszkę przez pierwszy miesiąc posiadania lapka, potem brat mi zabrał i nie mogłam się zebrać w sobie, żeby kupić no i po roku kupiłam

w MM najtańszą widziałam po 18 czy 19zł i to nie takie bedziawiaste :P
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 13:27   #710
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

ale ze mnie wiejski dzban, miałam dodać zdj. tej karty rabatowej z Avanti i zapomniałam
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:00   #711
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Ale te początkowe paczki to pewnie nie przetrwają pamiętam u siebie w liceum, z czasem wszystko się pozmieniało.
I nie zrażaj się na początku do nikogo
Dokładnie to samo mówiłam i też znam to z autopsji.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
ale ze mnie wiejski dzban, miałam dodać zdj. tej karty rabatowej z Avanti i zapomniałam
Oo, La Senza chyba też sobie sprawię.. i Orsay, z Orsaya też zawsze coś wygrzebię
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:36   #712
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
wróciłam na moją boską 2,5h przerwę do domu

nie wiem co powiedzieć.
trudno cokolwiek na razie...

jedynie, że wykłady sa naprawdę nieobowiązkowe
pani wyśle nam na naszego maila prezentację w pps, na której dziś opierał się wykład
3h słuchałam o bakteriach

hm, a co do mojego największego problemu, czyli ludzi, to jest średnio. niestety.
ale na razie się nie zniechęcam, bo to początek...
tylko niektórzy się już znają, nawet po 2, 3 osoby, ale znają. trudno mi dziś było dojrzeć kogoś z mojej grupy... poznałam jakieś dziewczyny, ale z innych grup.
i jak tak popatrzyłam po innych, to wiecie... zaczynają się tworzyć paczki, chociaż może to za duże słowo? mam nadzieję...
ale tak jak mówiła Martyna P., wystarczyło jedno spojrzenie niechętne i się speszyłam
bakterie
żart.


z tych paczek na pewno nic nie bedzie, tworzą się teraz żeby nie być samemu, potem jak się poznacie to zupełnie sie wszystko zmieni



Cytat:
Napisane przez piorunerka Pokaż wiadomość
A co do ludzi myślałam, że będzie kiepsko jak sprawdzałam w internecie, ale siedziałam obok dwóch bardzo fajnych dziewczyn i się jeszcze okazało że moja koleżanka z gimnazjum też jest ze mną na kierunku
oo, też musze posprawdzac
mam nadzieje że nie wszyscy będą wyglądać jak kujonki bo ten wygląd odstrasza
Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
weszłam powiedzieć tylko dzień dobry ;*
dzień dobry
Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
l
wiem wiem, ale jakoś średnio mi się tam coś widzi do kupienia.
tzn. mamie golf mam zobaczyć, bo u nas na wsi już nie było dzisiaj rozmiaru ;/
a o co chodzi? gdzie?




a ta karta z Avanti to taka normalna, że jak ją mam to mam zniżkę? żandych dodatkowych warunków? nigdy nie korzystałam z takich, więc nie wiem




miałam dziś straszną wpadkę podczas jazdy autem
aż wstyd się przyznać.
zdenerwowałam się, musiałam się zatrzymać bo tak mi się nogi trzęsły.
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:44   #713
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
a o co chodzi? gdzie?




a ta karta z Avanti to taka normalna, że jak ją mam to mam zniżkę? żandych dodatkowych warunków? nigdy nie korzystałam z takich, więc nie wiem
o kupony rabatowe do Reserved


taaak
ja zawsze jak wchodzę do sklepu, dla pewności pytam, czy u nich obowiązuje zniżnka i na które ubrania ewentualnie
potem idziesz do kasy i dajesz kartę rabatową, kasjerka odhacza na karcie, że już skorzystałaś ze zniżki
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)

Edytowane przez KaasiaaK
Czas edycji: 2010-09-27 o 14:49
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:49   #714
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

bedeliciuos, witam ;-* jak miło, że tu zawitałaś

.

generalnie to mam doła.
nie radzę sobie sama ze sobą i z tym wszystkim z czym muszę sobie poradzić.
tż chciał mnie w weekend odstresować. było zoo, był basen sauna jacuzzi, był mecz na stadionie, kino i kolacja przy świecach a nadal jestem jeden kłębek nerwów.

ps. uśmiechnęłam się tylko szeroko jak zobaczyłam żbika w zoo
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 15:00   #715
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Mało piszecie widzę. Nie mam co cytować.
Ja też już po. Dzisiaj nie mieliśmy wykładów, same organizacyjne zajęcia. Myślałam, że sfiksuję siedząc tam tyle godzin. Nie było źle. Trochę dziko. I jako, że mój kierunek jest nowy na tej uczelni i jest sponsorowany przez unię europejską to na każdych wykładach będzie lista. Fakt, że oni podkreślają, że wykłady nie są obowiązkowe, ale wiadomo jak wykładowcy będą patrzeć kto chodzi, a kto nie. -.-'
W ogóle jest na moim roku taka dziewczyna "pani Katarzyna" która jest tak wk.u.r....., że aż niedobrze się robi. To będzie jej drugi kierunek w tej uczelni i było słychać w jej głosie taką wyższość.

a tak poza tym to jestem zmęczona.
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.


Edytowane przez effciaa16
Czas edycji: 2010-09-27 o 17:13
effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 15:28   #716
olkaa162
Raczkowanie
 
Avatar olkaa162
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 237
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

juz spakowana.
za pół godziny wyjezdzam
mam nadzieję ze będe miala internet
olkaa162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 15:58   #717
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

odebrałam moją kurtkę, która była farbowana i jest jak nowa czarniuteńka ;D
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 16:45   #718
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
odebrałam moją kurtkę, która była farbowana i jest jak nowa czarniuteńka ;D
to bardzo fajny sposób na odświeżenie ciuszków
siostra tżta farbuje sprane czarne dżinsy i od razu wyglądają jak nówki
tylko spoooor roboty z tym jest, szczególnie jeśli to taka gruba i duża rzecz


a kolorow barwników jest tyle, że hoho
chyba pobawię się też z innymi kolorami
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 16:48   #719
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cześć Dziewczyny
Pogoda nie lubi Żbików. Ostatnio miałyśmy upał, dziś nam lało ale obleciałyśmy aż dwie galerie nie dajemy się tak łatwo!
Najlepsze jak pod koniec wylądowałyśmy z Alą - dwie fanki The Vampire Diaries - w księgarni, tak stoimy, nagle ja patrzę, a koło nas leżą książki Pamiętniki wampirów, te na podstawie których powstał serial. Patrzcie jak nas wyczuli!
W ogóle było śmiesznie. Mówię dziewczynom, że ja zawsze kogoś spotykam. I patrzymy, a tu... koledzy moi i Ali z Mielca potem jeszcze spotkałam mojego nauczyciela i koleżankę z klasy z LO. Swojsko się zrobiło
Idę sprawdzić, czy Marta trafiła do domu
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:37   #720
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Pogoda nie lubi Żbików. Ostatnio miałyśmy upał, dziś nam lało ale obleciałyśmy aż dwie galerie nie dajemy się tak łatwo!
Najlepsze jak pod koniec wylądowałyśmy z Alą - dwie fanki The Vampire Diaries - w księgarni, tak stoimy, nagle ja patrzę, a koło nas leżą książki Pamiętniki wampirów, te na podstawie których powstał serial. Patrzcie jak nas wyczuli!
W ogóle było śmiesznie. Mówię dziewczynom, że ja zawsze kogoś spotykam. I patrzymy, a tu... koledzy moi i Ali z Mielca potem jeszcze spotkałam mojego nauczyciela i koleżankę z klasy z LO. Swojsko się zrobiło
Idę sprawdzić, czy Marta trafiła do domu
a mnie kiedy zabierzesz na tour po galeriach?
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.