Po metamorfozie ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-07, 13:21   #91
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Po metamorfozie ;)

No cóż, nie chciałaś miec prostych włosów, a mi jakoś bardziej podobają się Twoje włosy, gdy są wyprostowane. Teraz masz krótkie włosy, więc prosta wersja odpada, ale radzę kiedyś o tym pomyślec
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 19:00   #92
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Po metamorfozie ;)

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
No cóż, nie chciałaś miec prostych włosów, a mi jakoś bardziej podobają się Twoje włosy, gdy są wyprostowane. Teraz masz krótkie włosy, więc prosta wersja odpada, ale radzę kiedyś o tym pomyślec
Tylko komu chciałoby się wstać o 3 godzinie i włosy prostować, nie mając żadnego efektu, a w dodatku jeszcze jakoś funkcjonowac do końca dnia.
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:16   #93
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: Po metamorfozie ;)

używaj szamponu do włosów kręconych ORAZ odżywki do włosów kręconych ORAZ pianki do włosów kręconych ( na sucho - ugniatasz we włosy zarówno te 'wiszące' jak i te przy głowie ), oraz ewentualnie lakieru, zeby sie trzymaly tak jak je ulozysz. ORAZ, a nie jedno z tych.

Poza tym zmien podklad, i moze zainwestuj w róż do policzkow, ladnie by ci było.
polecam też wyregulować brwi, wiem, że pisałaś, że masz wrażliwe oczy, ale... to żadna wymówka brwi sa NAD oczami, i na pierwszy raz radze isc do kosmetyczki, ona to zrobi delikatnie i nada im ładny kształt. poza tym masz jasne brwi w stosunku do włosów, zwlaszcza to widac jak malujesz rzęsy, więc polecałabym przyciemniać je np. żelem upiększającym brwi , z Oriflame ( Giordani Gold Brow Perfection Gel ), kosztuje 30 zl (czasem sa nawet tansze, w promocji), a starczy ci spokojnie na rok. Sama stosuje i jestem megazadowolona.

masz też za głęboki przedziałek, i tu nie pomoże zaczesywanie wlosow do tylu, bo tak wygladasz gorzej. ja bym sie do fryzjera wybrala zeby ci powiedzial co mozesz zrobic, moze troszke to wycieniuje, obnizy jakos ten przedzialek. a w ogole to zapuszczaj te swoje wloski, do takiej dlugosci jak na drugim zdjeciu
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:22   #94
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Po metamorfozie ;)

Cytat:
Napisane przez vanessa29 Pokaż wiadomość
Tylko komu chciałoby się wstać o 3 godzinie i włosy prostować, nie mając żadnego efektu, a w dodatku jeszcze jakoś funkcjonowac do końca dnia.
Ale ja mówię o tym, że jakbyś zapuściła to może aż tak by się nie kręciły, a nie że teraz masz je prostowac.
Teraz zadbaj o to, żebyś miała ładne fale.
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 17:01   #95
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Po metamorfozie ;)

hmm ja radze zmienić podkład bo widać że masz go na buźce , chyba zły kolor dobrałaś - trochę pomarańczowy niestety
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:08   #96
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Po metamorfozie ;)

Upierałyście się przy prostych włosach. Więc po 2,5h prostowania, nakładania żelu i użycia lakieru do włosów, udało się je wyprostować. Na zdjęciu efekty (zdjęcie robione po 1h od prostowania). Przy pomocy wielu kosmetyków udało się aby się nie kręciły aż przez 3h :P
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 13:02   #97
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Po metamorfozie ;)

moim zdaniem powinnas zapuscic wlosy, przed metamorfoza bardziej mi sie podobalo. te zupelnie dlugie lub za ramiona byly sliczne.
Nie myslalas by cos zrobic z kolorem? pofrarbowac na jakis konkretniejszy kolor? czekolada, karmel, ciemny blond na tym ostatnim zdjeciu wyglada nieciekawie i jest bardzo niejednolity.
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 13:55   #98
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Po metamorfozie ;)

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
moim zdaniem powinnas zapuscic wlosy, przed metamorfoza bardziej mi sie podobalo. Te zupelnie dlugie lub za ramiona byly sliczne.
Nie myslalas by cos zrobic z kolorem? Pofrarbowac na jakis konkretniejszy kolor? Czekolada, karmel, ciemny blond na tym ostatnim zdjeciu wyglada nieciekawie i jest bardzo niejednolity.
farbowanie kompletnie odpada
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 14:25   #99
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Po metamorfozie ;)

A farbowanie szamponetką?
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 14:35   #100
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Po metamorfozie ;)

szamponetka nie niszczy wlosow a kolor utrzymuje sie max do 8 myć, mogłabyś spróbować. nabralyby nieco blasku. no ale skoro sie upierasz... ;p
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 15:23   #101
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Po metamorfozie ;)

Bardzo ładnie wyglądasz na tym zdjęciu.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 07:36   #102
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Po metamorfozie ;)

przepraszam ze to powiem ale masz fryzure jak moja babcias. bardzo dodaje ci lat i wogole nie powinnac ich tak krotko scinaC. krecone wlosy takie jak Ty masz powinnas miec dluzsze a nie takie krotkie. wiec tylko w tym przypadku to czekac az odrosna....

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

przepraszam ze to powiem ale masz fryzure jak moja babcias. bardzo dodaje ci lat i wogole nie powinnas ich tak krotko scinac. krecone wlosy takie jak Ty masz powinnas miec dluzsze a nie takie krotkie. wiec tylko w tym przypadku to czekac az odrosna..
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 10:55   #103
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Po metamorfozie ;)

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
przepraszam ze to powiem ale masz fryzure jak moja babcias. bardzo dodaje ci lat i wogole nie powinnac ich tak krotko scinaC. krecone wlosy takie jak Ty masz powinnas miec dluzsze a nie takie krotkie. wiec tylko w tym przypadku to czekac az odrosna....

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

przepraszam ze to powiem ale masz fryzure jak moja babcias. bardzo dodaje ci lat i wogole nie powinnas ich tak krotko scinac. krecone wlosy takie jak Ty masz powinnas miec dluzsze a nie takie krotkie. wiec tylko w tym przypadku to czekac az odrosna..
Patrz na fryzure z mojeg ostatniego postu, to zobaczysz, że już inaczej je mam ułożone
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 08:50   #104
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Po metamorfozie ;)

Na 4 zdjęciu z makijażem wyglądasz najlepiej, ale fryzura mi sie nie podoba...zapuść włosy, z takimi falami świetnie będziesz wyglądać...
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 15:19   #105
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Po metamorfozie ;)

w ostatnim zdjeciu ktore zamiescilas (prawie proste wlosy) wygladasz o wiele lepiej niz w niewyprostowanych. I zapewne o wiele lepiej niz w stu procentowo prostych wlosach.

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

od razu sorry za drugi post ale nie moge zauwazyc przycisku "edytuj" (pierwszy raz chyba haha.. wybaczcie mi no)

mam na mysli prostowanie dopoki Ci wloski nie urosna. Oczywiscie stosuj srodki ochronne, zeby ich nie zniszczyc i chyba tyle

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

eh samo sie dodalo do poprzedniego.. dziwnie mi sie dzis siedzi na tym forum.. ^^
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 21:22   #106
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Po metamorfozie ;)

Miluuu tyle, że ja żebym miała takie włosy jak na ostatnim zdjęciu, to bym musiała włosy co 3h prostować,a samo prostowanie mi zajmuje 2,5h, co sprawia, że musiałabym poświęcić większość dnia na układaniu włosów, a jak to jest wiadome, nie ma to najmniejszego sensu, w tym tkwi problem;/ A jak treningi mam o 6 rano, to musiałabym wstać o 2 może 3 godzinie ;/
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 21:56   #107
Sarcoptes scabiei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 206
Dot.: Po metamorfozie ;)

ja bym na Twoim miejscu zapuszczala
bo krotkie niet


jak beda juz dluzsze to wystopniowac
__________________

P.S nie trawie tej wizażowej wyszukiwarki nic na to nie poradze ze jest beznadziejna. wujek Google rzadzi
Sarcoptes scabiei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:42   #108
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Po metamorfozie ;)

Vanessa, a jakich wspomagaczy uzywasz i jaka masz prostownice? Bo to glownie od tego zalezy. Mozesz sobie pozwolic na jakas lepsza prostownice czy nie bardzo? W sensie chodzi mi o fundusze.. jak z rodzicami?

Mam kolezanke w klasie ktora ma barana na glowie, bardzo mocny skret i swoja prostownica rowniez prostowala wlosy 2-3h a po pol godzinie miala juz loki. W szkole prostowalismy jej nasza prostownica przez 30 minut i wytrzymaly wszystkie lekcje (8)
W koncu zainwestowala w jakas za 250 i chodzi w prostych caly dzien (w sumie mogla kupic tansza i mialaby ten sam efekt.. wiec nie nastawiaj sie ze musisz 250 wydac, ale 150 mysle tak).

Hmm.. masz krotkie wlosy wiec wiekszego problemu w suszeniu na szczotce nie bedziesz miala. Po tym szybciej sie wlosy prostuja i dluzej takie zostaja.

Teraz nie widze innej alternatywy dla Twoich wlosow - mozesz jedynie uzbroic sie w anielska cierpliwosc i czekac az odrosna.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 11:37   #109
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Po metamorfozie ;)

mam prostownie za 369zł, więc do najtańszych nie należy. Uzywam lakieru do włosów firmy garnier fructis style i żel firmy loreal. No chyba, ze te produkty nie sa odpowiednie :P
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 11:41   #110
coronee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Po metamorfozie ;)

Pokazywałaś wcześniej swoją prostownicę. Ona jest parowa ? A próbowałaś prostować jakąś nie-parową ?
coronee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 13:26   #111
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Po metamorfozie ;)

tak, ona jest parowa, ostatnio prostowałam nie parową, to właśnie na tym zdjęciu co je ostatnie dodałam, tyle, że skręcają się po 3h ;/ a ta prostownica od mojej koleżanki kosztowała 180zł.
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 20:24   #112
vanessa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Zamieszczam zdjęcie z dnia dzisiejszego. Co sadzicie o mojej fryzurze teraz?

2 fotki

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-27 o 17:57 Powód: post pod postem
vanessa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 09:21   #113
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Po metamorfozie ;)

Nie widzę różnicy w stosunku do poprzednich zdjęć i nadal kiepsko to wygląda.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 23:52   #114
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Po metamorfozie ;)

tragedia. krotkie wlosy po prostu nie sa dla Ciebie.
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 10:11   #115
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Po metamorfozie ;)

wlosy koniecznie zapusc. masz je takie ulizane u gory, sproboj kosmetykow zwiekszajacych objetosc, albo suszyc je z glowa w dol. jeszcze taka sprawa czy ty czeszesz wlosy? tzn czesz je ale tylko przed myciem, po myciu wgniec tylko balsam do lokow albo pianke . co do mycia to sprobuj lagodnych szamponow , albo mycie odzywka. mysle ze jak zapuscisz wlosy a w tym czasie bedzie stosowac odpowiednia pielegnacje to wlosy beda ladne, blyszczace i beda sie ukladac w ladne loczki. przydalaby sie grzywka na bok, moze bys prostowala tylko grzywke? mi tez sie wlosy szybko wywijaja po prostowaniu ale grzywke spryskuje lakierem i sie trzyma
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 16:12   #116
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: Po metamorfozie ;)

Cytat:
Napisane przez vanessa29 Pokaż wiadomość
mam prostownie za 369zł, więc do najtańszych nie należy. Uzywam lakieru do włosów firmy garnier fructis style i żel firmy loreal. No chyba, ze te produkty nie sa odpowiednie :P
Ważne są kosmetyki użyte PRZED prostowaniem włosów. Takie, które ochronią włosy przed wysoką temperaturą oraz ułatwią, przyśpieszą i przedłużą działanie zabiegu prostowania.

Wypróbuj spray termoochronny czy mleczko. Może one przekonają Cię do tego, że prostowanie nawet niesfornych włosów nie musi trwać trzech godzin, dając jedynie kiepski efekt.
A dopiero na zakończenie możesz utrwalić fryzurę niewielką ilością lakieru.
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:25   #117
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Po metamorfozie ;)

W dłuższych włosach jest ci dużo lepiej, w krótkich pokręconych wyglądasz na +40.
Posłuchaj się dziewczyn,dobrze prawią.
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:57   #118
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Po metamorfozie ;)

a mi się nie podoba to że ta fryzura jest klapnięta u góry, no i moim zdaniem włosy są źle pocieniowane, nie będę namawiala do prostowania, skoro nie działa, ale może powinnaś mieć włosy pocieniowane na całej długości ,zeby było ich więcej? twarz masz ładną więc drugim wyjściem jest obcięcei włosów na krótko (tak jak halle berry)u mnie zadziałało
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 23:10   #119
kinky1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Po metamorfozie ;)

nie namawiajcie jej na prostowanie, bo tylko wlosy sobie zniszczy. efekt bedzie taki, ze beda jej sie wykruszac i nigdy ich nie zapusci. tu jedna dziewczyna wrzucala foty rihanny jak miala boba. moze zetnij sie tak. dokrec sobie te loki na dole, gory przyliz, przytapiruj i prostuj grzywe i na bok. albo po prostu rob sobie kucyk jakis fajny, taka kitke wysoko. grzywka na bok wyprostowana. wlosy pdtapiruj u gory zeby troszke odsttawly od glowy, taka mini kopula i bedzie dobrze. a z czasem odrosna
kinky1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 08:56   #120
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Po metamorfozie ;)

Co do farbowania, na co niektóre też uparcie namawiają.
To nie ma sensu robić tego farbą, jeśli ktoś nie chce bo po paru razach będzie chodzić z mega nieestetycznymi odrostami, gdyż farbowanie będzie dla niego udręką.
Szamponetki w ogole są pomyłką. Skoro spłukują się całkowicie po 8 myciach to po co w ogóle ich używać?! A z tego co wiem, wcale tak dokładnie się nie wypłukują i o blasku można jedynie pomarzyć. Obklejają naturalny kolor włosów przez co są one w efekcie są jeszcze bardziej matowe.

Zapuszczaj włosy, nie prostuj ich (chyba, że będziesz miała ochote na jakieś okazje, czy tak po prostu-używaj wtedy kosmetyków termoochronnych) a na codzień dbaj by fryzura była bardziej puszysta bo w tej "przylizanej" nie wyglądasz zbyt korzystnie.
Poszperaj w necie i znajdz pare fryzur na krótkie włosy, które będa dla Ciebie inspiracją.
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.