Zachodniopomorskie Panny Młode - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 18:20   #2311
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Ty to masz stalowe nerwy
Na przekór systemowi chcę udowodnić, że wszystko się da zrobić w pół roku
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:28   #2312
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Hej , hej Co slychac?
Tesciowie juz zalatwili kapele na slub wiec juz wsumie wszystko zalatwione
AAAAAAAAA jeden problem wyszedl ;/ bo my oboje nie mamy bierzmowania (a termin i goszina zaklepana w kosciele) i myslalam ze rok starczy aby je zrobic a okazuje sie ze w polskim kosciele juz nie ma miejsc i dopiero na jesien 2011 mozemy sie zapisac, wiec bede sie dowiadywac jak to jest w polsce - i licze ze mozna zrobic bierzmowanie szybciej - taki ekspres 2 tygodnie.. ale pytanie czy tak mozna?
Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
A załamać Ciebie moją niekompetencją w temacie?
- termin w kościele zarezerwowany, ale brak nauk (ksiądz nas trochę w konia zrobił... )
- umowa na salę nie jest podpisana (termin ołówkiem)
- umowa z fotografem też nie (termin ołówkiem)
- DJ nie wybrany
- obrączki wybrane, niezamówione
- z dekoracjami i zaproszeniami to ja w ogóle nie wiem co...
... a ja jestem obecnie zbyt chora nawet na gadanie przez telefon


To będzie jedna wielka improwizacja

Welon będzie, czemu miałoby nie być
bedzie dobrze jeszcze masz troche czasu ja np sale zalatwilam 10 miesiecy przed data slubu jak rowniez fotografa i wideofilmowanie.
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:34   #2313
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
bedzie dobrze jeszcze masz troche czasu ja np sale zalatwilam 10 miesiecy przed data slubu jak rowniez fotografa i wideofilmowanie.
Salę też tak załatwiałam. Ale przebiję Cię z fotografem i filmem - trzy miesiące przed ślubem DJ'a zresztą też
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:37   #2314
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Salę też tak załatwiałam. Ale przebiję Cię z fotografem i filmem - trzy miesiące przed ślubem DJ'a zresztą też
faktycznie to mnie przebilas
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:51   #2315
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
Tesciowie juz zalatwili kapele na slub wiec juz wsumie wszystko zalatwione
AAAAAAAAA jeden problem wyszedl ;/ bo my oboje nie mamy bierzmowania (a termin i goszina zaklepana w kosciele) i myslalam ze rok starczy aby je zrobic a okazuje sie ze w polskim kosciele juz nie ma miejsc i dopiero na jesien 2011 mozemy sie zapisac, wiec bede sie dowiadywac jak to jest w polsce - i licze ze mozna zrobic bierzmowanie szybciej - taki ekspres 2 tygodnie.. ale pytanie czy tak mozna?
Myślę, że spokojnie da radę
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:53   #2316
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja w końcu ostatnio powklejałam kartki z życzeniami do mojej księgi Planuję jeszcze podoklejać zdjęcia danych osób pod ich życzeniami. I uważam, że to super pamiątka
świetny pomysł !
ja co prawda nie miałam księgi gości ale karteczki te co się da powklejam na końcu albumu
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 12:07   #2317
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
świetny pomysł !
ja co prawda nie miałam księgi gości ale karteczki te co się da powklejam na końcu albumu
Ja naklejałam koperty od tej "głównej" strony - więc spokojnie mogę wyjmować kartki i nic się nie niszczy Jeszcze obok każdą podpisałam, od kogo jest
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 14:07   #2318
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
A załamać Ciebie moją niekompetencją w temacie?
- termin w kościele zarezerwowany, ale brak nauk (ksiądz nas trochę w konia zrobił... )
- umowa na salę nie jest podpisana (termin ołówkiem)
- umowa z fotografem też nie (termin ołówkiem)
- DJ nie wybrany
- obrączki wybrane, niezamówione
- z dekoracjami i zaproszeniami to ja w ogóle nie wiem co...
... a ja jestem obecnie zbyt chora nawet na gadanie przez telefon


To będzie jedna wielka improwizacja

Welon będzie, czemu miałoby nie być
No to niezle teraz dalas czadu a moge spytac czemu umowa na sale niepodpisana jeszcze? przeciez jestescie zdecydowani

Co do welonu, to wiesz-rozne sa gusta, niektorym sie po prostu nie podobaja


Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
Tesciowie juz zalatwili kapele na slub wiec juz wsumie wszystko zalatwione
AAAAAAAAA jeden problem wyszedl ;/ bo my oboje nie mamy bierzmowania (a termin i goszina zaklepana w kosciele) i myslalam ze rok starczy aby je zrobic a okazuje sie ze w polskim kosciele juz nie ma miejsc i dopiero na jesien 2011 mozemy sie zapisac, wiec bede sie dowiadywac jak to jest w polsce - i licze ze mozna zrobic bierzmowanie szybciej - taki ekspres 2 tygodnie.. ale pytanie czy tak mozna?
No tak, to troszke stresu masz z tym bierzmowaniem. ale mysle, ze dacie rade zalatwic. Koniecznie jak najszybciej sie dowiedz.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:12   #2319
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
No to niezle teraz dalas czadu a moge spytac czemu umowa na sale niepodpisana jeszcze? przeciez jestescie zdecydowani
Niepodpisana bo salę zaklepaliśmy wstępnie zanim mieliśmy datę w kościele wybranego fotografa - woleliśmy się ubezpieczyć na wypadek, gdyby nie dało się czegoś dograć. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu podpiszemy umowę
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 20:49   #2320
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Niepodpisana bo salę zaklepaliśmy wstępnie zanim mieliśmy datę w kościele wybranego fotografa - woleliśmy się ubezpieczyć na wypadek, gdyby nie dało się czegoś dograć. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu podpiszemy umowę

Ja tez tak mialam date olowkiem w kalendarzu zarezerwowana. Jak mialo dojsc spotkania to okazalo sie, ze mamy sobie poszukac innej sali (patrz:moje posty z okolo miesiaca do tylu). Kochana lepiej miec wszystko bialo na czarnym. Przeplakalam co najmniej dobe, bo wszystkie sale w okolicy nie mialy wolnego terminu. Ucz sie na moich bledach. Buzka
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 21:09   #2321
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Myślę, że spokojnie da radę
Mam taka nadzieje
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość

No tak, to troszke stresu masz z tym bierzmowaniem. ale mysle, ze dacie rade zalatwic. Koniecznie jak najszybciej sie dowiedz.
dziekuje i tak zamierzam wlasnie zrobic a jak w koncu u Ciebie z ta przeprowadzka??
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 21:10   #2322
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Ja tez tak mialam date olowkiem w kalendarzu zarezerwowana. Jak mialo dojsc spotkania to okazalo sie, ze mamy sobie poszukac innej sali (patrz:moje posty z okolo miesiaca do tylu). Kochana lepiej miec wszystko bialo na czarnym. Przeplakalam co najmniej dobe, bo wszystkie sale w okolicy nie mialy wolnego terminu. Ucz sie na moich bledach. Buzka
No niby pani nam powiedziała, że jakby co to zadzwoni, gdyby ktoś się dowiadywał o ten termin, wzięła nasz telefon i zapisała obok daty. I tak dopiero w przyszły weekend będziemy mogli jechać podpisywać umowę...
O termin się nie martwię, bo to zima, więc w razie W coś się znajdzie...
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 20:18   #2323
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Dziewczyny, przelom --> wybralismy obraczki
Moj jest zapalonym programista i jak tylko zobaczylam te obraczki odrazu wiedzialam ze mu sie spodobaja wiec z wielkim usmiechem pokazalam mojej polowce i w ten oto sposob zaprzestaje moich poszukiwan.
oto zdjecie:
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 08:55   #2324
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przelom --> wybralismy obraczki
Moj jest zapalonym programista i jak tylko zobaczylam te obraczki odrazu wiedzialam ze mu sie spodobaja wiec z wielkim usmiechem pokazalam mojej polowce i w ten oto sposob zaprzestaje moich poszukiwan.
oto zdjecie:

Bardzo orginalne. Mi sie podobaja Ja jestem w trakcie poszukiwan. Tutaj za granica nie ma ciekawego wyboru (w ogole nie ma wyboru) i zastanawiam sie czy nie zamowic przez neta
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 09:42   #2325
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Bardzo orginalne. Mi sie podobaja Ja jestem w trakcie poszukiwan. Tutaj za granica nie ma ciekawego wyboru (w ogole nie ma wyboru) i zastanawiam sie czy nie zamowic przez neta
ja moje wypatrzylam na tej stronce: http://www.bielak.krakow.pl/obraczki_slubne/ moze i wy cos wypatrzycie dla siebie
Swoje galerie ma w takich miastach jak:
-białystok
-gdansk
-krakow
-lodz
-olsztyn
-poznan
-szczecin
-warszawa
-wroclaw
__________________
Make every day a happy day



Edytowane przez qsloncu
Czas edycji: 2010-10-03 o 09:47
qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 10:01   #2326
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Witajcie!
Od pewnego czasu Was podczytuje i postanowiłam się dołączyć jeśli pozwolicie Od około miesiąca jestem zaręczona i mamy już ustaloną datę na marzec 2011 r. w związku z czym zaczyna się robić stresująco (choć wydawało mi się, że przecież jeszcze tyle czasu i w dodatku zimą "poza sezonem ślubnym", że wszystko spokojnie załatwimy ) No i co nieco załatwione:
- sala zamówiona, zaliczka wpłacona
- DJ zaklepany, w tygodniu mamy spisywać umowę
- fotograf - rodzinny, a sesję w plenerze można zrobić w późniejszym terminie nawet, bo suknia raczej będzie kupowana a nie wypożyczana
- suknia - no i tu właśnie pojawia się problem te które wybrałam sobie są w większości niedostępne w salonach więc nie mogę poprzymierzać przymierzałam już trochę innych, no i w sumie wybrałam kilka modeli między którymi się waham póki co, ale okazuje się, że nie mam czasu zbytnio bo trzeba już składać zamówienia jeśli chcę zdążyć na marzec :| W większości salonów teraz został niewielki wybór, bo szykują się na nowe kolekcje, ale z kolei te nowe kolekcje mają być listopad-grudzień więc już mi mówią, że mogę nie zdążyć do marca wtedy No więc największy problem (póki co) pojawił się właśnie z suknią
- u księdza też już byliśmy więc termin zaklepany i godzinka też; szukamy teraz nauk przedmałżeńskich (ja mam ze szkoły, TŻ niestety nie ma ) i też póki co kiepsko to wygląda, ale podobno na przełomie września- października albo października-listopada mają być więc mam nadzieje, że załatwimy
Póki co to chyba tyle
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 11:19   #2327
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
Witajcie!
Od pewnego czasu Was podczytuje i postanowiłam się dołączyć jeśli pozwolicie Od około miesiąca jestem zaręczona i mamy już ustaloną datę na marzec 2011 r. w związku z czym zaczyna się robić stresująco (choć wydawało mi się, że przecież jeszcze tyle czasu i w dodatku zimą "poza sezonem ślubnym", że wszystko spokojnie załatwimy ) No i co nieco załatwione:
- sala zamówiona, zaliczka wpłacona
- DJ zaklepany, w tygodniu mamy spisywać umowę
- fotograf - rodzinny, a sesję w plenerze można zrobić w późniejszym terminie nawet, bo suknia raczej będzie kupowana a nie wypożyczana
- suknia - no i tu właśnie pojawia się problem te które wybrałam sobie są w większości niedostępne w salonach więc nie mogę poprzymierzać przymierzałam już trochę innych, no i w sumie wybrałam kilka modeli między którymi się waham póki co, ale okazuje się, że nie mam czasu zbytnio bo trzeba już składać zamówienia jeśli chcę zdążyć na marzec :| W większości salonów teraz został niewielki wybór, bo szykują się na nowe kolekcje, ale z kolei te nowe kolekcje mają być listopad-grudzień więc już mi mówią, że mogę nie zdążyć do marca wtedy No więc największy problem (póki co) pojawił się właśnie z suknią
- u księdza też już byliśmy więc termin zaklepany i godzinka też; szukamy teraz nauk przedmałżeńskich (ja mam ze szkoły, TŻ niestety nie ma ) i też póki co kiepsko to wygląda, ale podobno na przełomie września- października albo października-listopada mają być więc mam nadzieje, że załatwimy
Póki co to chyba tyle

Masz jeszcze pol roku wiec na pewno ze wszystkim zdazysz Ja wlasnie dzisiaj zaczynam nauki przedmalzenskie. Nie chce ich zostawiac na ostatnia chwile. Co do sukni to musisz szukac, mierzyc, szukac i mierzyc Ja mieszkam za granica i chociaz moj slub jest za 11 miesiecy to suknia juz sie szyje bo kupuje ja w Polsce a bede dopiero ok 2 miesiecy przed slubem w Pl a wtedy jest za pozno na kupienie sukni. Tak to u mnie wyglada. Wszystkie moje sprawonki slubne zalatwiam za sprawa interentu i rodzinki, bo nie mam innej mozliwosci. Wlasnie poszukuje obraczek i ksiegi pamiatkowej. Dziewczyny co myslice o tej? Trafilam na nia przez przypadek. http://allegro.pl/sliczna-ksiega-gos...253411704.html

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Pare dni temu byly wystawione inne za ok 130 zl i juz ich nie widze a szkoda
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 12:03   #2328
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
Witajcie!
Od pewnego czasu Was podczytuje i postanowiłam się dołączyć jeśli pozwolicie Od około miesiąca jestem zaręczona i mamy już ustaloną datę na marzec 2011 r. w związku z czym zaczyna się robić stresująco (choć wydawało mi się, że przecież jeszcze tyle czasu i w dodatku zimą "poza sezonem ślubnym", że wszystko spokojnie załatwimy ) No i co nieco załatwione:
- sala zamówiona, zaliczka wpłacona
- DJ zaklepany, w tygodniu mamy spisywać umowę
- fotograf - rodzinny, a sesję w plenerze można zrobić w późniejszym terminie nawet, bo suknia raczej będzie kupowana a nie wypożyczana
- suknia - no i tu właśnie pojawia się problem te które wybrałam sobie są w większości niedostępne w salonach więc nie mogę poprzymierzać przymierzałam już trochę innych, no i w sumie wybrałam kilka modeli między którymi się waham póki co, ale okazuje się, że nie mam czasu zbytnio bo trzeba już składać zamówienia jeśli chcę zdążyć na marzec :| W większości salonów teraz został niewielki wybór, bo szykują się na nowe kolekcje, ale z kolei te nowe kolekcje mają być listopad-grudzień więc już mi mówią, że mogę nie zdążyć do marca wtedy No więc największy problem (póki co) pojawił się właśnie z suknią
- u księdza też już byliśmy więc termin zaklepany i godzinka też; szukamy teraz nauk przedmałżeńskich (ja mam ze szkoły, TŻ niestety nie ma ) i też póki co kiepsko to wygląda, ale podobno na przełomie września- października albo października-listopada mają być więc mam nadzieje, że załatwimy
Póki co to chyba tyle
witam suknie mozna znalesc nawet 3 m-ce przed slubem i mozna zdazyc, wszystko zalezy od salonu. Moja suknia szyta jest przez 3 do 3,5 miesiaca ale byiy i takie gdzie musialabym czekac az 6-7 m-cy . A kto wie moze znajdzie sie salon gdzie i szybciej zrobia?!
Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Masz jeszcze pol roku wiec na pewno ze wszystkim zdazysz Ja wlasnie dzisiaj zaczynam nauki przedmalzenskie. Nie chce ich zostawiac na ostatnia chwile. Co do sukni to musisz szukac, mierzyc, szukac i mierzyc Ja mieszkam za granica i chociaz moj slub jest za 11 miesiecy to suknia juz sie szyje bo kupuje ja w Polsce a bede dopiero ok 2 miesiecy przed slubem w Pl a wtedy jest za pozno na kupienie sukni. Tak to u mnie wyglada. Wszystkie moje sprawonki slubne zalatwiam za sprawa interentu i rodzinki, bo nie mam innej mozliwosci. Wlasnie poszukuje obraczek i ksiegi pamiatkowej. Dziewczyny co myslice o tej? Trafilam na nia przez przypadek. http://allegro.pl/sliczna-ksiega-gos...253411704.html

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Pare dni temu byly wystawione inne za ok 130 zl i juz ich nie widze a szkoda
Tak jak i ja zza granicy - ciezko zalatwic co kolwiek, wiec nam w szczegolnosci potrzebny jest czas :/

Bardzo ladna ksiega gosci, aczkolwiek mi sie kojarzy z narodzinami dziecka... i nie wiem dlaczego?!
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 13:31   #2329
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

emillia006 ja z naukami też nie chcę właśnie czekać do ostatniej chwili więc się już dopytuje kiedy w jakim Kościele się zaczynają. Powinno się coś zacząć na dniach więc wtedy na pewno pójdziemy żeby mieć i to załatwione.
Co do księgi - bardzo ładna.
qsloncu - no właśnie te sukienki które chciałabym przymierzyć mają być dopiero niby w grudniu, ale od razu mi powiedzieli, że nie wyrobią się wtedy do marca :| w innych salonach różnie mówią, w tym co przymierzałam trochę i wiem że mogłabym tam coś wybrać mówią, że trzeba zamawiać na dniach już :| W najgorszym przypadku wiem, że coś znajdę ale wolałabym żeby to nie było "coś", a taka suknia, w której jednak naprawdę będę się dobrze czuła.
Kolejne poszukiwania środa bądź czwartek i mam nadzieję, że wtedy już wrócę do Was z informacją, że znalazłam "tą jedyną"
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 11:44   #2330
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Niepodpisana bo salę zaklepaliśmy wstępnie zanim mieliśmy datę w kościele wybranego fotografa - woleliśmy się ubezpieczyć na wypadek, gdyby nie dało się czegoś dograć. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu podpiszemy umowę
To trzymam kciuki zeby wszystko poszlo zgodnie z planem

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
a jak w koncu u Ciebie z ta przeprowadzka??
Przeprowadzka?No nic nie znalezlismy ciekawego i musielismy zostac na obecnym mieszkanku. W przyszlym roku (po slubie) zamierzamy rozejrzec sie za kupnem, wiec w sumie dobrze wyszlo, bo oszczedzi nam to dodatkowej przeprowadzki. Dzieki za pamiec

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przelom --> wybralismy obraczki
Moj jest zapalonym programista i jak tylko zobaczylam te obraczki odrazu wiedzialam ze mu sie spodobaja wiec z wielkim usmiechem pokazalam mojej polowce i w ten oto sposob zaprzestaje moich poszukiwan.
oto zdjecie:
Wow. Super. Zdecydowanie orginalne i niepowtarzalne

Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
Witajcie!
Od pewnego czasu Was podczytuje i postanowiłam się dołączyć jeśli pozwolicie Od około miesiąca jestem zaręczona i mamy już ustaloną datę na marzec 2011 r. w związku z czym zaczyna się robić stresująco (choć wydawało mi się, że przecież jeszcze tyle czasu i w dodatku zimą "poza sezonem ślubnym", że wszystko spokojnie załatwimy ) No i co nieco załatwione:
- sala zamówiona, zaliczka wpłacona
- DJ zaklepany, w tygodniu mamy spisywać umowę
- fotograf - rodzinny, a sesję w plenerze można zrobić w późniejszym terminie nawet, bo suknia raczej będzie kupowana a nie wypożyczana
- suknia - no i tu właśnie pojawia się problem te które wybrałam sobie są w większości niedostępne w salonach więc nie mogę poprzymierzać przymierzałam już trochę innych, no i w sumie wybrałam kilka modeli między którymi się waham póki co, ale okazuje się, że nie mam czasu zbytnio bo trzeba już składać zamówienia jeśli chcę zdążyć na marzec :| W większości salonów teraz został niewielki wybór, bo szykują się na nowe kolekcje, ale z kolei te nowe kolekcje mają być listopad-grudzień więc już mi mówią, że mogę nie zdążyć do marca wtedy No więc największy problem (póki co) pojawił się właśnie z suknią
- u księdza też już byliśmy więc termin zaklepany i godzinka też; szukamy teraz nauk przedmałżeńskich (ja mam ze szkoły, TŻ niestety nie ma ) i też póki co kiepsko to wygląda, ale podobno na przełomie września- października albo października-listopada mają być więc mam nadzieje, że załatwimy
Póki co to chyba tyle
Czesc Bedziesz druga w kolejce z relacjami Gratuluje pozalatwianych spraw. A gdzie robisz wesele, na ile osob, z poprawinami?

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Wlasnie poszukuje obraczek i ksiegi pamiatkowej. Dziewczyny co myslice o tej? Trafilam na nia przez przypadek. http://allegro.pl/sliczna-ksiega-gosci-weselnych-kolor-kremowy-i1253411704.html

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Pare dni temu byly wystawione inne za ok 130 zl i juz ich nie widze a szkoda
ksiega bardzo ladna. Napewno znowu sie pojawi, a jesli nie to spokojnie znajdziesz cos rownie ladnego.



Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
emillia006 ja z naukami też nie chcę właśnie czekać do ostatniej chwili więc się już dopytuje kiedy w jakim Kościele się zaczynają. Powinno się coś zacząć na dniach więc wtedy na pewno pójdziemy żeby mieć i to załatwione.
Co do księgi - bardzo ładna.
qsloncu - no właśnie te sukienki które chciałabym przymierzyć mają być dopiero niby w grudniu, ale od razu mi powiedzieli, że nie wyrobią się wtedy do marca :| w innych salonach różnie mówią, w tym co przymierzałam trochę i wiem że mogłabym tam coś wybrać mówią, że trzeba zamawiać na dniach już :| W najgorszym przypadku wiem, że coś znajdę ale wolałabym żeby to nie było "coś", a taka suknia, w której jednak naprawdę będę się dobrze czuła.
Kolejne poszukiwania środa bądź czwartek i mam nadzieję, że wtedy już wrócę do Was z informacją, że znalazłam "tą jedyną"
Trzymam mocno kciuki, zeby udalo ci sie znalezc ta wymarzona
Rozumiem Cie doskonale, bo samam mam problem z suknia. Tez mieszkam za granica, wiec chce kupic suknie wczesniej. Ostatnio jak bylam w Pl, przymierzalam kilka (wstawialam tutaj zdjecia), myslalm ze zdecyduje sie na ktoras , ale na dzien dzisiejszy juz nie jestem pewna czy wogole mi sie podobaja Wiec kolejne przymiarki za 3 tyg i mam ogromna nadzieje,ze tym razem znajde ta jedyna.

Ja narazie wybralam zaproszenia, zeby zamowic sobie probki. Narazie te 3wzory, z czego najbardziej podobaja mi sie 2-tylko ta luzna kala ze zdjeciem mnie zastanawia...powinni to jakos przyczepic a te ostatnie, podobaja mi sie w srodku, a niebardzo na zewnatrz....
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.

Edytowane przez gwiazdeczka26
Czas edycji: 2010-10-04 o 12:51
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 18:29   #2331
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość


Przeprowadzka?No nic nie znalezlismy ciekawego i musielismy zostac na obecnym mieszkanku. W przyszlym roku (po slubie) zamierzamy rozejrzec sie za kupnem, wiec w sumie dobrze wyszlo, bo oszczedzi nam to dodatkowej przeprowadzki. Dzieki za pamiec


Trzymam mocno kciuki, zeby udalo ci sie znalezc ta wymarzona
Rozumiem Cie doskonale, bo samam mam problem z suknia. Tez mieszkam za granica, wiec chce kupic suknie wczesniej. Ostatnio jak bylam w Pl, przymierzalam kilka (wstawialam tutaj zdjecia), myslalm ze zdecyduje sie na ktoras , ale na dzien dzisiejszy juz nie jestem pewna czy wogole mi sie podobaja Wiec kolejne przymiarki za 3 tyg i mam ogromna nadzieje,ze tym razem znajde ta jedyna.

Ja narazie wybralam zaproszenia, zeby zamowic sobie probki. Narazie te 3wzory, z czego najbardziej podobaja mi sie 2-tylko ta luzna kala ze zdjeciem mnie zastanawia...powinni to jakos przyczepic a te ostatnie, podobaja mi sie w srodku, a niebardzo na zewnatrz....



Gwiazdeczka my tez z TZtem zastanawiamy sie nad kupnem mieszkana w UK po slubie. Na chwile obecna mozemy dostac na £200 tys kredyt. Dowiadywalismy sie bo czas myslec o zalozeniu rodzinki. A Ty gdzie chcialabys kupic mieszkanko w Pl czy UK?

Szczesciaro Ty znowu lecisz do Polski Mam nadzieje, ze tym razem znajdziesz TEGO czego SZUKASZ


Kochana wszystkie trzy wzoru bardzo mi sie podobajaMoglabys wkleic link strony. Jestem na etapie poszukiwania zaproszen, ksiegi i obraczek i jakos marnie mi to idzie
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 19:20   #2332
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

A my dzisiaj zamówiliśmy obrączki i zakupiliśmy garnitur z przyległościami dla Lubego
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 19:55   #2333
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Czesc Bedziesz druga w kolejce z relacjami Gratuluje pozalatwianych spraw. A gdzie robisz wesele, na ile osob, z poprawinami?
gwiazdeczka26 dziękuję wesele w Kobylance w Wenus na ... i tu właśnie nie wiem ... póki co lista zamknęła się na 110 osobach, ale podejrzewam, że spora część odmówi, bo większość dojezdnych, a to jednak zima :| no ale maksymalnie 110 a poprawiny będą tylko w formie obiadu takiego już bez ponownej "imprezy"

Co do sukni to myślałam, że jak znajdę tą jedyną to będę wiedziała, że to ta , a póki co nie mogę znaleźć do przymiarki tych co mi się na necie spodobały, a z tych co przymierzałam to kilka mi się podoba, ale nie wiem która jest właśnie "tą jedyna"
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 21:51   #2334
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
gwiazdeczka26 dziękuję wesele w Kobylance w Wenus na ... i tu właśnie nie wiem ... póki co lista zamknęła się na 110 osobach, ale podejrzewam, że spora część odmówi, bo większość dojezdnych, a to jednak zima :| no ale maksymalnie 110 a poprawiny będą tylko w formie obiadu takiego już bez ponownej "imprezy"

Co do sukni to myślałam, że jak znajdę tą jedyną to będę wiedziała, że to ta , a póki co nie mogę znaleźć do przymiarki tych co mi się na necie spodobały, a z tych co przymierzałam to kilka mi się podoba, ale nie wiem która jest właśnie "tą jedyna"
Bardzo pryzjemna lokalizacja, byłam tam w lipcu na weselu. Trochę mała sala jak na 110 osób, ale jesli ktoś nie dojedzie, czego Ci nie życzę, lub nie wszyscy będą tańczyć, na pewno będzie ok.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Gwiazdeczka, mi się najbardziej podoba ostatnie.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 11:50   #2335
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość


Gwiazdeczka my tez z TZtem zastanawiamy sie nad kupnem mieszkana w UK po slubie. Na chwile obecna mozemy dostac na £200 tys kredyt. Dowiadywalismy sie bo czas myslec o zalozeniu rodzinki. A Ty gdzie chcialabys kupic mieszkanko w Pl czy UK?

Szczesciaro Ty znowu lecisz do Polski Mam nadzieje, ze tym razem znajdziesz TEGO czego SZUKASZ


Kochana wszystkie trzy wzoru bardzo mi sie podobajaMoglabys wkleic link strony. Jestem na etapie poszukiwania zaproszen, ksiegi i obraczek i jakos marnie mi to idzie
Co do mieszkania, to mysle ze kupno to swietna inwestycja. Placenie komus za wynajem mija sie z celem, jesli wiecie, ze chcecie zostac w UK i oczywiscie stac was na splacanie kredytu.
My chcemy kupic tutaj, w UK. W Polsce kupilismy kilka lat temu i teraz zastanawiamy sie, czy nie sprzedac-zeby miec tutaj na duzy depozyt i w zwiazku z tym mniejsze raty splacac. Tak chyba zrobimy.

No, ciesze sie, ze znowu do Polski, ale tez wiem, ze pozniej pojade znowu za jakie 7 mcy-co jest dla mnie naprawde dlugim czasem oczekiwania. Ciesze sie tym bardziej, ze bedziemy zamawiac obraczki no i przede wszystkim znowu mierzenie sukni

Link podam Ci jak sama znajde, bo nie zapisalam sobie nigdzie-mam tylko zdjecia[/COLOR]


Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
A my dzisiaj zamówiliśmy obrączki i zakupiliśmy garnitur z przyległościami dla Lubego
Super A jakie obraczki?Jaki garnitur? pochwal sie szybko (z przyleglosciami????a co to takiego)
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:05   #2336
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Super A jakie obraczki?Jaki garnitur? pochwal sie szybko (z przyleglosciami????a co to takiego)
Obrączki najprostsze jakie się da - żółte złoto, półokrągłe, dla mnie 4 mm a dla TŻ 5 mm - dobrze, że będą się różnić szerokością, bo mamy identyczny rozmiar palca serdecznego
Garnitur grafitowy z delikatnym połyskiem satynowym, a przyległości = cały osprzęt - koszula, kamizelka, musznik i spinki do mankietów
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:43   #2337
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
gwiazdeczka26 dziękuję wesele w Kobylance w Wenus na ... i tu właśnie nie wiem ... póki co lista zamknęła się na 110 osobach, ale podejrzewam, że spora część odmówi, bo większość dojezdnych, a to jednak zima :| no ale maksymalnie 110 a poprawiny będą tylko w formie obiadu takiego już bez ponownej "imprezy"

Co do sukni to myślałam, że jak znajdę tą jedyną to będę wiedziała, że to ta , a póki co nie mogę znaleźć do przymiarki tych co mi się na necie spodobały, a z tych co przymierzałam to kilka mi się podoba, ale nie wiem która jest właśnie "tą jedyna"
Wiesz, z goscmi to nigdy nic nie wiadomo. Nie zakladaj, ze wiekszosc odmowi, bo mozesz sie zdziwic
Ja podczas szukania sali, trafilam na jedna ktora bardzo mi pasowala, ale maksymalnie 100osob pomiesci. My planujemy na 120, a Pani wlascicielka sali, przekonywala nas, ze napewno te 20 osob odmowi. Troche to nieprofesjonalne wydaje mi sie, bo co jakby wszyscy dopisali????na korytarzu wyczarowalaby extra 20 miejsc?

Stwierdzilam, ze chce miec ten komfort, ze sala spokojnie zmiesci wszystkich gosci i znalazlam wieksza. Oczywiscie roznie to bywa, moze np zjawi sie tylko 90 osob. Pozyjemy, zobaczymy

A z suknia, to u mnie jest dokladnie tak samo. I mysle, tak jak i mi dziewczyny sugerowaly, ze jesli nie wiesz ktora, to najwidoczniej to jeszcze nie ta. Ale poniewaz jeszcze nie wybralam, to nie doradzam, bo moze tez znajde sie w sytuacji, ze nie bede sie mogla zdecydowac na zadna

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Obrączki najprostsze jakie się da - żółte złoto, półokrągłe, dla mnie 4 mm a dla TŻ 5 mm - dobrze, że będą się różnić szerokością, bo mamy identyczny rozmiar palca serdecznego
Garnitur grafitowy z delikatnym połyskiem satynowym, a przyległości = cały osprzęt - koszula, kamizelka, musznik i spinki do mankietów
To dobre z tymi obraczkami. Jeszcze sie zdazy, ze na slubie ty dostaniesz jego obraczke, bo z wrazenia zapomni, czyja miala byc szersza

Musznik-to jest taki krawat szeroki, marszczony??? Ale jestem zorientowana A jaki kolor kamizelki i musznika?

Myslalas juz o jakims kolorze przewodzacym, jak np. bukiet, ozdoby?
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:45   #2338
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
gwiazdeczka26 dziękuję wesele w Kobylance w Wenus na ... i tu właśnie nie wiem ... póki co lista zamknęła się na 110 osobach, ale podejrzewam, że spora część odmówi, bo większość dojezdnych, a to jednak zima :| no ale maksymalnie 110 a poprawiny będą tylko w formie obiadu takiego już bez ponownej "imprezy"

Co do sukni to myślałam, że jak znajdę tą jedyną to będę wiedziała, że to ta , a póki co nie mogę znaleźć do przymiarki tych co mi się na necie spodobały, a z tych co przymierzałam to kilka mi się podoba, ale nie wiem która jest właśnie "tą jedyna"
ja tam właśnie 3 tygodnie temu miałam wesele tylko że na sali bankietowej tej wiekszej )i jestem strasznie zadowolona...

a tak wogóle to jestem już 3 tygodnie po ślubie....cholera minęło za szybko a teraz mam wrażenie że ślub był rok temu... teraz tylko zcekam na zdjęcia mają być w przyszłym tygodniu i płyta
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png

Edytowane przez justynaw1982
Czas edycji: 2010-10-05 o 12:47
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 13:05   #2339
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość

Musznik-to jest taki krawat szeroki, marszczony??? Ale jestem zorientowana A jaki kolor kamizelki i musznika?

Myslalas juz o jakims kolorze przewodzacym, jak np. bukiet, ozdoby?
Tak, musznik to właśnie ten "dziwny" krawat, zapinany z tyłu
Kamizelka i musznik są białe - przynajmniej będzie się TŻ wyróżniał z tłumu gości, jak już na weselu pozbędzie się marynarki
Zestaw kolorystyczny jest wybrany - śnieżna biel, niebieski i srebrne akcenty (dlatego szukam srebrnych butów ). Jak dla mnie w sam raz na zimę
Jutro podpisujemy umowę z fotografem a w niedzielę z lokalem weselnym W czwartek początek nauk i to mnie stresuje najmocniej, bo będą na styk... musimy pogadać z proboszczem, co z tym fantem zrobić... trochę mnie w maliny wpuścił poprzedni ksiądz, z którym rozmawiałam
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 13:07   #2340
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Tak, musznik to właśnie ten "dziwny" krawat, zapinany z tyłu
Kamizelka i musznik są białe - przynajmniej będzie się TŻ wyróżniał z tłumu gości, jak już na weselu pozbędzie się marynarki
Zestaw kolorystyczny jest wybrany - śnieżna biel, niebieski i srebrne akcenty (dlatego szukam srebrnych butów ). Jak dla mnie w sam raz na zimę
Jutro podpisujemy umowę z fotografem a w niedzielę z lokalem weselnym W czwartek początek nauk i to mnie stresuje najmocniej, bo będą na styk... musimy pogadać z proboszczem, co z tym fantem zrobić... trochę mnie w maliny wpuścił poprzedni ksiądz, z którym rozmawiałam
To teraz juz wiem, ze tez chcemy 'musznik'
A dekoracje planujesz dopasowac do tego zestawu kolorystycznego? Ja tez chcialam tonacje niebieski-srebrny
Trzymam kciuki za umowy no i nauki... ale jak to na styk?skoncza sie przed samym slubem dopiero???
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 17:55:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.