Majowo-czerwcowe mamy 2011 :) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-01, 13:51   #1561
postanowienie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cześć dziewczyny
Zrobiłam dzisiaj betę wynik to 7 044 miu/ml. W środę był 4 728 miu/ml. Więc krwawienie nie powinno było zaszkodzić płodowi. Mam nadzieję, że dobrze interpretuję te wyniki.
Co Wy laski o tym myślicie?
postanowienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 14:07   #1562
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez postanowienie Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Zrobiłam dzisiaj betę wynik to 7 044 miu/ml. W środę był 4 728 miu/ml. Więc krwawienie nie powinno było zaszkodzić płodowi. Mam nadzieję, że dobrze interpretuję te wyniki.
Co Wy laski o tym myślicie?
Na pewno jest wszystko ok! Powiem Ci taką rzecz, która może Cie uspokoi: moja koleżanka jest teraz w 5 miesiacu ciazy, kiedy była w 9 albo 10 tyg wróciła do domu i zobaczyła że ma całe majtki i spodnie nawet we krwi. Przestraszyla sie okropnie, pojechała do szpitala i okazało sie ze wszystko ok. Czasem jak macica sie rozciaga to wystepuja plamienia, peknie jakies naczynko albo krwiaczek sie zrobi i tyle. A z niej zywa krew jak przy okresie leciała i tez bylo ok. Jakieś naczynka własnie jej wtedy pekly od naciagniecia macicy.

Lepiej?
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 14:13   #1563
postanowienie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Teraz obliczyłam, że beta nie przyrosła tak dużo jak powinna (powinna 66 % a przyrosła 50%). Do tej pory przyrastała mi więcej niż 100%. Nie zbyt mnie ten wynik uspokoił .
postanowienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 14:16   #1564
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez asionek31 Pokaż wiadomość

witaj ja tez najprawdopodobniej bede mamusia czerwcowa
Super...będziemy przechodziły przez ten czas razem!
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 14:29   #1565
caffelate05
Rozeznanie
 
Avatar caffelate05
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 613
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez postanowienie Pokaż wiadomość
Teraz obliczyłam, że beta nie przyrosła tak dużo jak powinna (powinna 66 % a przyrosła 50%). Do tej pory przyrastała mi więcej niż 100%. Nie zbyt mnie ten wynik uspokoił .
A czy nie jest tak, że beta z czasem (im wyższa ciąża) to rośnie wolniej?
caffelate05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 14:31   #1566
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez caffelate05 Pokaż wiadomość
A czy nie jest tak, że beta z czasem (im wyższa ciąża) to rośnie wolniej?
chyba wlasnie tak jest. Na poczatku przyrasta szybko,potem wolniej
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 14:34   #1567
postanowienie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Wiem. Ale ja jestem w 5 tyg - a to nie taka stara ciąża. No i serca jeszcze nie ma. Pewnie panikuję. Za tydzień wszystko się wyjaśni.
postanowienie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 15:03   #1568
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez postanowienie Pokaż wiadomość
Wiem. Ale ja jestem w 5 tyg - a to nie taka stara ciąża. No i serca jeszcze nie ma. Pewnie panikuję. Za tydzień wszystko się wyjaśni.
Spokojnie Kochana! Nie ma co panikowac, bo stres jeszcze bardziej szkodzi Dzidziusiowi. Staraj sie o tym nie myslec... tzn w czarnych barwach. Mysl, ze wszystko bedzie dobrze. Kazda ciaza jest przeciez inna. Ja trzymam mocno kciuki i mocno wierze, ze za tydzien uslyszysz same dobre wiadomosci
Buzio w brzusio
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 16:06   #1569
TheXanthippe
Raczkowanie
 
Avatar TheXanthippe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z zielonego gaju
Wiadomości: 218
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Hej dziewczyny i fasolki
Ale mi narobilyście smaka tymi ciastami
Ja już po wizycie u gina wszystko ok dostalam skierowanie na badania krwi i moczu. USG mam za tydzień w poniedziałek jupii wkońcu zobacze moja fasolke to bedzie koniec 10 tygodnia. Sama się sobie dziwię, że tyle wytrzymałam. Następna wizyta za 3 tygodnie i moja gin załozy mi karte ciąży [ swoją drogą chyba troche póżno?]

Czy wy też odczuwacie bole krzyża? Bo mnie strasznie meczą, do tego stopnia, że czasem wysiedzieć nie mogę

postanowienie nie ma co się stresować na zapas, napewno wszystko z dzidzią jest ok skoro beta przyrasta, musisz być dobrej myśli
__________________
Oliwka 10.05.2011 g.18.00 3300g 56cm
TheXanthippe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 16:30   #1570
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Witam nowe czerwcowe mamusie

Cytat:
Napisane przez postanowienie Pokaż wiadomość
Teraz obliczyłam, że beta nie przyrosła tak dużo jak powinna (powinna 66 % a przyrosła 50%). Do tej pory przyrastała mi więcej niż 100%. Nie zbyt mnie ten wynik uspokoił .
postanowienie tak naprawdę betka powinna przyrastać w ciągu 48 h o min. 66% a w ciągu 72h o 114%. I nie jest tak, że ona sobie tak regularnie i równomiernie rośnie. Do jutra może podskoczyć o jakieś 50% i wszystko będzie zgodnie z normami.
Poza tym jak na Twój tydzień ciąży to ta beta ogólnie jest wysoka. No i przeczytaj sobie to:
" Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje USG."

Wszystko jest dobrze więc uśmiech na twarz i ciągle leż i wypoczywaj

Dziewczynki ja jutro pędzę na usg, dyg dyg. Mam nadzieję, że obejrzę maluszka i w końcu dostanę zdjęcie to się pochwalę

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez TheXanthippe Pokaż wiadomość
Czy wy też odczuwacie bole krzyża? Bo mnie strasznie meczą, do tego stopnia, że czasem wysiedzieć nie mogę
U mnie się teraz uspokoiło ale miałam już 3 ataki lekkiej rwy kulszowej. To zupełnie normalne

W ogóle przy bólach pleców, miednicy dobre są takie rogale do spania dla kobiet w ciąży. Kosztuje tak około 100zł, można go później wykorzystać do karmienia maluszka i słyszałam bardzo dobre opinie o tym "sprzęcie".
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 16:43   #1571
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

widzialyscie te zdjecia ?? sa boskie no i ogolnie fajny pomysl na foteczki maluszkow
http://milasdaydreams.blogspot.com/



Cytat:
Napisane przez postanowienie Pokaż wiadomość
Teraz obliczyłam, że beta nie przyrosła tak dużo jak powinna (powinna 66 % a przyrosła 50%). Do tej pory przyrastała mi więcej niż 100%. Nie zbyt mnie ten wynik uspokoił .
wiem , ze sie stresujesz , ale lepiej troszke przystopowac , bo to tez nie zbyt dobrze wplywa na malucha .... reszte dziewczyny ci juz wyjasnily

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Super...będziemy przechodziły przez ten czas razem!
no mam nadzieje teraz czekam na przyjazd do Pl i pojde na wizyte do dr , wtedy dwiem sie wiecej co i jak

Cytat:
Napisane przez TheXanthippe Pokaż wiadomość

Czy wy też odczuwacie bole krzyża? Bo mnie strasznie meczą, do tego stopnia, że czasem wysiedzieć nie mogę
no wlasnie mnie tez lupie w krzyzu mam nadzieje ,ze to przejdzie ?? do tego strasznie sie mecze szybko ... kilka schodkow , a ja sapie jak glupia
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 17:55   #1572
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

super te foty są, asionek fajna ta stronka

mi ze większości kalkulatorów wychodzi, że ciąża ma końcówke 6 tygodnia, a odejmując dwa tygodnie z haczykiem to ten rzeczywisty czas.
a jak to się ma z kolei to opisów rozwoju ciąży dzień po dniu to znowu trzeba patrzeć na czas rzeczywisty rozwoju ciąŻy ?
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:44   #1573
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

a mi wyszlo, ze urodze w Dzien Matki czyli w moje imieniny
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:48   #1574
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Klaterina Pokaż wiadomość
super te foty są, asionek fajna ta stronka

mi ze większości kalkulatorów wychodzi, że ciąża ma końcówke 6 tygodnia, a odejmując dwa tygodnie z haczykiem to ten rzeczywisty czas.
a jak to się ma z kolei to opisów rozwoju ciąży dzień po dniu to znowu trzeba patrzeć na czas rzeczywisty rozwoju ciąŻy ?
ja to juz nic nie kumam pojde do ginka i niech mi to wytlumaszy

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
a mi wyszlo, ze urodze w Dzien Matki czyli w moje imieniny
wow fajny zbieg okolicznosci
a jak ci idzie rzucanie palenia ?? juz mniej ciagnie ?? ja jeszcze mdlosci nie mam ,ani nic wiec ciagnie mnie dosc mocno :/

Edytowane przez asionek31
Czas edycji: 2010-10-01 o 18:49
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:59   #1575
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Klaterina Pokaż wiadomość
super te foty są, asionek fajna ta stronka

mi ze większości kalkulatorów wychodzi, że ciąża ma końcówke 6 tygodnia, a odejmując dwa tygodnie z haczykiem to ten rzeczywisty czas.
a jak to się ma z kolei to opisów rozwoju ciąży dzień po dniu to znowu trzeba patrzeć na czas rzeczywisty rozwoju ciąŻy ?
No wlasnie.. ja tez tego nie wiem... jak bede u lekarza to zapytam Tak poza tym to chyba jestesmy w 'podobnej' ciazy. Ja wedlug ostatniego dnia @ zaczelam 7 tydzien

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez asionek31 Pokaż wiadomość
wow fajny zbieg okolicznosci
a jak ci idzie rzucanie palenia ?? juz mniej ciagnie ?? ja jeszcze mdlosci nie mam ,ani nic wiec ciagnie mnie dosc mocno :/
Ja tez mam chwile, ze mam ochote zapalic... ale walcze, bo dobro mojego Dzidziusia jest wazniejsze niz moja slabosc Podobno plod pali razem z matka wiec jak sobie wyobrazam moje Bejbi, ktore jest w wielkosci jagody i papierosa, ktory jest wiekszy prawie 10 razy to mi sie odechciewa Nie lam sie Kochana. Wspolnie damy rade
Co do mdlosci to wczoraj mnie mulilo troche i mdlilo, ale dzisaj juz nie. Modle sie, zebym tylko takie oznaki mdlosci miala w tej ciazy

A Ty ktory jestes tydzien? Kiedy mialas ostatnia @?

A zapomnialam dodac, ze w maju 2011 bedziemy mieli tez pierwsza rocznice slubu takze sobie niezly prezent sprawilismy
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:06   #1576
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

A mnie dziś coś boli brzuchol
Moje starsze maleństwo nagle musiało nauczyć się wchodzić po schodach i schodzić i nagle z dnia na dzień ograniczyłam jej branie na ręce.Tak i tak mało ją nosiłam, ale teraz to już w ogóle.
To ja może pójdę i się położę,odpocznę
pa
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:10   #1577
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
A mnie dziś coś boli brzuchol
Moje starsze maleństwo nagle musiało nauczyć się wchodzić po schodach i schodzić i nagle z dnia na dzień ograniczyłam jej branie na ręce.Tak i tak mało ją nosiłam, ale teraz to już w ogóle.
To ja może pójdę i się położę,odpocznę
pa
No to klask i: dla Starszego Malenstwa! Pewnie ma teraz nowa zabawe pt. 'schody'
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:11   #1578
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Paulizia faktycznie fajny zbieg okiliczności. Ja wdług kalkulatorów bym się wypakowała w okolicy 2-4 czerwca, w niedziele skończę 6 tydzień
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:21   #1579
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Klaterina Pokaż wiadomość
Paulizia faktycznie fajny zbieg okiliczności. Ja wdług kalkulatorów bym się wypakowała w okolicy 2-4 czerwca, w niedziele skończę 6 tydzień
Mi wychodzi 3 czerwca
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 19:40   #1580
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

czesc mamuski i dzidziuski
Cytat:
Napisane przez postanowienie Pokaż wiadomość
Teraz obliczyłam, że beta nie przyrosła tak dużo jak powinna (powinna 66 % a przyrosła 50%). Do tej pory przyrastała mi więcej niż 100%. Nie zbyt mnie ten wynik uspokoił .
nie martw sie wszystko pewnie ok a stresik tu niepomoze

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
A mnie dziś coś boli brzuchol
Moje starsze maleństwo nagle musiało nauczyć się wchodzić po schodach i schodzić i nagle z dnia na dzień ograniczyłam jej branie na ręce.Tak i tak mało ją nosiłam, ale teraz to już w ogóle.
To ja może pójdę i się położę,odpocznę
pa
katarzynko to ty staraj sie wypoczywac w miare mozliwosci,

a brawa dla maluszka, kolejne osiagniecie
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:03   #1581
jagodka71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 118
GG do jagodka71
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Kruczaa

Maleństwo dopomina się witaminek Fajnie masz, a ja kompletnie nie mam apetytu, jestem glodna a nie mam ochoty na nic Normalne to


Kochana ja też tak mam... głodna jestem a nic jeść nie mogę bo jak tylko spojrze to mam cofki...

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez asionek31 Pokaż wiadomość
widzialyscie te zdjecia ?? sa boskie no i ogolnie fajny pomysl na foteczki maluszkow
http://milasdaydreams.blogspot.com/


Ale świetne zdjęcia Super to wygląda

Edytowane przez jagodka71
Czas edycji: 2010-10-01 o 19:53
jagodka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:21   #1582
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość

katarzynko to ty staraj sie wypoczywac w miare mozliwosci,

a brawa dla maluszka, kolejne osiagniecie
staram, staram.Na prawdę się staram.Przeorganizowałam sobie dzień.
Staram się położyć w czasie gdy ona ma drzemkę.Nie muszę spać, ale chcę leżeć,odpoczywać i nic nie robić.
No i jest zielone światło na tv, niedużo ale i tak jak na swój wiek uważam że nie potrzebowałaby tego do szczęścia-to dla mojego odpoczynku bo leżymy oglądamy, masuje jej plecki, drapie ją,potem czytamy,rysujemy, wszystko na łóżku.
Podstawiłam jej stopień żeby sama mogła wchodzić.
Zaprocentowała nauka schodzenia tyłem.Wsadzać do łóżeczka też jej nie muszę, bo szczebelki ma wyciągnięte
Jedyne co muszę to wsadzić ją do auta i wysadzić i przenieść z kąpieli do pokoju.
Staram się nie przesadzać...tylko nie wyzywać...ale uważam że jeżeli mój dzidziuś jest silny to przetrwa ten najgorszy czas i się zagnieździ odpowiednio.Nie mogę zupełnie wyłączyć się z życia...jak za pierwszym razem...bo mam takie obowiązki których nie przeskoczę
Oczywiście jestem dobrej myśli i jestem pozytywnie nastawiona


A brzuch to mnie bolał jak leżałam i nic nie robiłam w I ciąży więc to również dobry objaw.Może macica się rozciąga, może moje szczęście się zagnieżdża zupełnie bezobjawowo być nie może.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:33   #1583
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
staram, staram.Na prawdę się staram.Przeorganizowałam sobie dzień.
Staram się położyć w czasie gdy ona ma drzemkę.Nie muszę spać, ale chcę leżeć,odpoczywać i nic nie robić.
No i jest zielone światło na tv, niedużo ale i tak jak na swój wiek uważam że nie potrzebowałaby tego do szczęścia-to dla mojego odpoczynku bo leżymy oglądamy, masuje jej plecki, drapie ją,potem czytamy,rysujemy, wszystko na łóżku.
Podstawiłam jej stopień żeby sama mogła wchodzić.
Zaprocentowała nauka schodzenia tyłem.Wsadzać do łóżeczka też jej nie muszę, bo szczebelki ma wyciągnięte
Jedyne co muszę to wsadzić ją do auta i wysadzić i przenieść z kąpieli do pokoju.
Staram się nie przesadzać...tylko nie wyzywać...ale uważam że jeżeli mój dzidziuś jest silny to przetrwa ten najgorszy czas i się zagnieździ odpowiednio.Nie mogę zupełnie wyłączyć się z życia...jak za pierwszym razem...bo mam takie obowiązki których nie przeskoczę
Oczywiście jestem dobrej myśli i jestem pozytywnie nastawiona


A brzuch to mnie bolał jak leżałam i nic nie robiłam w I ciąży więc to również dobry objaw.Może macica się rozciąga, może moje szczęście się zagnieżdża zupełnie bezobjawowo być nie może.
no to brawo super organizacja, ja powiem szczerze ze ta moja pierwsza ciaze przechodze narazie z wszystkimi objawami, nudnosci wymioty, kreciolki, zmeczenie, bol podbrzusza.. cale szczescie juz nie pracuje, nie musze czesto gotowac, bo maz czasem mi pomaga.. czasem zejde do mamy na obiad, ogolnie, mam wielka nadzieje ze kazda jest inna, i jak bede 2 raz w ciazy to bedzie mniej objawow, bo ja w takm stanie nie wyobrazam sobie bym mogla funkcjonowac jak czlowiek...

to se ponarzekalam
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:51   #1584
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Całuski na dobranoc dla Mamusiek i Fasoleczek
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:54   #1585
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

wiesz, powiem tobie że wszystkie moje koezanki które mają obecnie 1 dziecko, są dla mnie pełne podziwu, za to że daję radę cały dzień z mała i mogę odsapnąc wtedy kiedy jest taka możliwość a nie wtedy kiedy chce
Większość z nich po powrocie z pracy nic nie chciały na oczy widzieć a po przejsciu na L4 nie wystawiały nosa poza łóżko,względnie mieszkanie

Ja się naprawdę należałam i wręcz pragnęłam by ta ciąża była zupełnie inna, ale coż...póki co zaczyna się tak samo...kosmówka
I pozostaje mi się łudzić jak dziś jedna z was napisała(chyba Krucza, jeśli się pomyliłam to przepraszam) że krwiaczek koleżance zrobił się od rozciągania macicy...Ja czekam aż owy krwiaczek mi się wchłonie.Może taka moja natura, że co ciąża to krwiaczek

dobranoc

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

aa i jeszcze jedno wydaje mi sie czy większość z nas ma już 1 starszego bąbelka w domku?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:47   #1586
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
No wlasnie.. ja tez tego nie wiem... jak bede u lekarza to zapytam Tak poza tym to chyba jestesmy w 'podobnej' ciazy. Ja wedlug ostatniego dnia @ zaczelam 7 tydzien

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------



Ja tez mam chwile, ze mam ochote zapalic... ale walcze, bo dobro mojego Dzidziusia jest wazniejsze niz moja slabosc Podobno plod pali razem z matka wiec jak sobie wyobrazam moje Bejbi, ktore jest w wielkosci jagody i papierosa, ktory jest wiekszy prawie 10 razy to mi sie odechciewa Nie lam sie Kochana. Wspolnie damy rade
Co do mdlosci to wczoraj mnie mulilo troche i mdlilo, ale dzisaj juz nie. Modle sie, zebym tylko takie oznaki mdlosci miala w tej ciazy

A Ty ktory jestes tydzien? Kiedy mialas ostatnia @?

A zapomnialam dodac, ze w maju 2011 bedziemy mieli tez pierwsza rocznice slubu takze sobie niezly prezent sprawilismy
ciezko jest , ale rade dac trzeba
ostatni okres mialam 31 sierpnia ...wychodzi , ze mam 4tci 3 dni ...ale wszystko okaze sie u lekarza
ja narazie jeszcze mdloci nie mam i moze mnie omina

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
staram, staram.Na prawdę się staram.Przeorganizowałam sobie dzień.
Staram się położyć w czasie gdy ona ma drzemkę.Nie muszę spać, ale chcę leżeć,odpoczywać i nic nie robić.
No i jest zielone światło na tv, niedużo ale i tak jak na swój wiek uważam że nie potrzebowałaby tego do szczęścia-to dla mojego odpoczynku bo leżymy oglądamy, masuje jej plecki, drapie ją,potem czytamy,rysujemy, wszystko na łóżku.
Podstawiłam jej stopień żeby sama mogła wchodzić.
Zaprocentowała nauka schodzenia tyłem.Wsadzać do łóżeczka też jej nie muszę, bo szczebelki ma wyciągnięte
Jedyne co muszę to wsadzić ją do auta i wysadzić i przenieść z kąpieli do pokoju.
Staram się nie przesadzać...tylko nie wyzywać...ale uważam że jeżeli mój dzidziuś jest silny to przetrwa ten najgorszy czas i się zagnieździ odpowiednio.Nie mogę zupełnie wyłączyć się z życia...jak za pierwszym razem...bo mam takie obowiązki których nie przeskoczę
Oczywiście jestem dobrej myśli i jestem pozytywnie nastawiona


A brzuch to mnie bolał jak leżałam i nic nie robiłam w I ciąży więc to również dobry objaw.Może macica się rozciąga, może moje szczęście się zagnieżdża zupełnie bezobjawowo być nie może.
super sobie radzisz no i trzeba liczyc , ze jednak ta ciaze lepiej przejdziesz niz poprzednia ...ja w kazdym razie trzymam mocno kciuki i wierze , ze bedzie dobrze

dobranoc brzuchatki
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:02   #1587
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

asionek31, dzięki za odzew! Pytam o warszawianki i dziewczyny z okolic, bo chciałam się integrować też pozaforumowo
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 07:39   #1588
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Witam mamuśki

Śpicie jeszcze?? Mój TŻ jechał na 8 do pracy, więc o 7 była pobudka.

Idę dzisiaj do fryzjera na próbne czesanie ( w końcu do wesela tylko 2 tygodnie zostało ). Jutro mamy chrzciny ( będę chrzestną dla córki mojego brata Zuzi ) i mam nadzieję, że coś z fryzury zostanie mi do jutra. Przy okazji pazurki sobie zrobię

Miłego dnia dziewczyny.
Ale zimno.... Brrr....
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 08:10   #1589
Vinca09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 37
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Dzień dobry!

Jak miło, że mamy weekend. I pogoda się poprawia Słoneczko świeci w moje okna i niestety pokazuje, że przydałoby się je umyć... Może TŻ się tego podejmie, bo ja muszę iść dziś do pracy na parę godzinek

mary poziomkowa, ja jestem z Warszawy, mieszkam tu od 4 lat. I właściwie jestem też trochę z Wrocławia Bo pochodzę z małej miejscowości na Dolnym Śląsku.

asionek31, zdjęcia rzeczywiście z pomysłem, strasznie przypominają mi ten teledysk: http://www.youtube.com/watch?v=2_HXUhShhmY

Ściskam Was wszystkie mocno!
Vinca09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 08:27   #1590
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cześć, Dziewczyny

katarzynka00, jakby coś, to ja w tej mniejszości, która dzieci jeszcze nie ma. Fasola to pierwszy strzał, ale w samą porę, bo mam już 28 lat, prawda?

anulinka2009, obudziłam się przez 9, ale tak cudownie i leniwie pod kołderką, że nie wstawałam szybko

Vinca09, oj okna w moim królestwie też wymagają mycia, ale chyba sobie daruję. Chociaż zobaczę, bo ja trochę świr na punkcie porządku i czystości, więc mogę nie wytrzymać napięcia

Fajnie, że jesteś z Warszawy! W takim razie musimy się któregoś pięknego dnia umówić na kawę/ciacho/salatkę.

Miłego dnia, Kobiety! Lecę po kawę i pochrupię marchewkę, bo jakoś na śniadanie nie mam ochoty
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.