Opolskie Panny Młode - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-26, 22:45   #241
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Witam Wszystkich serdecznie
Przeczytalam tutaj chyba wszyskie posty i jestem przerazona. Jestem swiezo upieczona narzyczona i zaczynam powoli planowac nasze wesele. Mam tylko pewien problem - musze to wszystko przeprowadzic z Frankfurtu nad Menem gdzie jestem na kursie jezykowym na ktory wyslala mnie firma i z ktorego nie moge zrezygnowac. Probuje znalesc w necie jakies informacje na temat sali, najchetniej jakis dworek gdzie bylyby rowiez noclegi (narzyczony jest ze Slaska)Czy macie moze jakies adresy stron itp?

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow, sila wyzsza
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 09:08   #242
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Najlepiej przymierz gdzies taka i zobacz jak sie bedziesz w niej czula A co do wypadania... w koncu to Twoje wesele!!

A dla dziewczyn szukajacych butow - znalazlam sklep w necie i pewnie z niego skorzystam jak bede miala juz suknie wybrana. Buty ślubne , do ślubu , buty , buty damskie , obuwie ślubne , obuwie , obuwie damskie , buty damskie ,białe , obuwie damskie slubne,buty ślubne , buty wieczorowe , wizytowe , moda ślubna , sklep internetowy , Brautschuhe , Wedding Shoes ,
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 19:57   #243
Karin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 24
Dot.: Opolskie Panny Młode

Witam wszystkie przyszłe panny młode)))

Ja mam ślub za miesiąc dokładnie 05.08.06 , szkoda że tak późmo odkryłam ta stronke
mam pytanko czy macie moze jakieś fotki z koczkami lub jakimiś fryzurkami i makijażem?
Karin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 12:02   #244
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

Tutaj jest wiele propozycji fryzurek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66077
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 23:06   #245
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Ja mam na szczescie problem fryzjera z glowy, kuzynka jest fryzjerka i dosc czesto na mnie cwiczyla podczas nauki
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 10:28   #246
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Dot.: Opolskie Panny Młode

Masza szukałam tego numeru ale bez skutku, pewnie zgubiłam. Jeśli jednak gdzieś się odnajdzie to dam znać. A co do wyboru sukien to mam nadzieję, że mierzysz, a nie tylko oglądasz . Ja najpierw oglądałam, przeszłam wszystkie sklepy w Opolu i stwierdziam, że nic nie ma, suknie są brzydkie i nic nie wybiorę. Wtedy podjęłam decyzję o uszyciu sukni, ale po wycieczce do Brzegu mi przeszło i zrobiłam drugi wypad po salonach. Wtedy już przymierzałam i okazało się, że te które wydawały się ładne wcale takie na mnie nie były i odwrotnie. Nie chciałam gorsetu i gołych ramion ale okazało się, że w takim modelu wyglądam najkorzystniej. Zatem trzeba mierzyć, bo na samo oglądanie szkoda czasu. Może wtedy znajdziesz coś dla siebie.

Kejcik komis jest na ul. Reymonta ale tam nic ciekawego nie ma. Oglądałam i suknie były tam dość mocno zniszczone i wcale nie tanie. Może jednak można czasem trafić jakiś nowy model. Jeśli podoba Ci się rybka to skuś się na nią, albo weź szczerą koleżankę, która powie Ci jak wyglądasz. Ja osobiście uważam, że do takiej sukni trzeba mieć idealną figurę.
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 18:09   #247
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Zamek w Otmuchowie...co sadzicie o ofercie, 130 zl ze sniadanio-poprawinami, obiad, 2 cieple posilki oraz 5 zimnych przekasek. Alkohol, ciasta tort i owoce we wlasnym zakresie.
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 20:34   #248
kejcik77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 86
Dot.: Opolskie Panny Młode

Foszek słyszałam, ze na zamku w Otmuchowie robią super wesela Takze myśle, że to dobry pomysł
A co do mojej uparzonej sukni rybki - to mierzyłam ją. Byłam z mamą i siostrą i obie stwierdziły, że wyglądam bardzo ładnie. Ja jednak czytam ciągle, że do takiej kiecki trzeba być szczupłą (choć niektórzy mówią, że wręcz przeciewnie - że trzeba mieć kawałek pupy itd.). Myślę jednak, że chyba się na nią skuszę - czułam sie w niej najlepiej i chyba o to chodzi
__________________
If I Can Dream...
kejcik77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 20:40   #249
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kejcik77
Foszek słyszałam, ze na zamku w Otmuchowie robią super wesela Takze myśle, że to dobry pomysł
A co do mojej uparzonej sukni rybki - to mierzyłam ją. Byłam z mamą i siostrą i obie stwierdziły, że wyglądam bardzo ładnie. Ja jednak czytam ciągle, że do takiej kiecki trzeba być szczupłą (choć niektórzy mówią, że wręcz przeciewnie - że trzeba mieć kawałek pupy itd.). Myślę jednak, że chyba się na nią skuszę - czułam sie w niej najlepiej i chyba o to chodzi
A jak Ty sie czulas w tej sukience? Mojej siostry sukienka mi sie nie podobala, ale za to jej bardzo i teraz jak mysle o jej weselu to widze tylko jej zadowolona twarz i swiecace oczka jak ja przymierzyla. Wiec jezeli Ty sie tez tak w niej czujesz - nie zastanawiaj sie i ja bierz .-)
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 20:50   #250
kejcik77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 86
Dot.: Opolskie Panny Młode

Czułam sie w niej dobrze. tylko meczą mnie jeszcze wątpliwości czy w ten jeden dzień nie powinno się mieć takiej bardziej ślubnej kiecki Chociaż ta która mi sie podoba jest też dosyć strojna.
Foszek a jaką sukienke miała twoja siostra, że tak ci sie nie podobała?
__________________
If I Can Dream...
kejcik77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 08:27   #251
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Jak znajde zdjecia to zeskanuje i wkleje, a ona miala sukienke ala´lalka barbi, mnostwo falbanek, kokardek itp. Ona po prostu nie byla w moim guscie A chciala ponoc prosta,, tyle co sie naszukalismy... az weszlismy kiedys do jednej wypozyczalni i wlasnie TA wisiala na manekinie. No i bylo, ta albo zadna. Mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie. A co do rybki... Moze nie jest to suknia ksiezniczki ale na pewno jest to suknia gwiazy z Wielkiego Miasta. Wiec jak nabardziej nadaje sie na slub. A masz moze zdjecia tej co sie sie tak podoba?
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 08:38   #252
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Suknie-rybki juz zaczynaja wchodzic do slubnego repertuaru i wcale nie wydaja mi sie mało slubne. Wystarczy popatrzec na kolekcje 2007 roznych znanych firm, tam jest 80% wlasnie rybek w przeroznych postaciach, najwiecej jednak z koronki. Mysle ze teraz chyba juz sie odchodzi od szerkich sukienek ksiezniczki Ja jednak na przekor modzie zamierzam sobie taka wybrac, ale nie tamdetna tylka prosta i elegancka, ale jak wszystkie piszecie ze gust zmienia sie podczas przymiarek.

Nie zastanawiaj sie tylko zamawiaj to co ci sie podobo, bo to jest twoj dzien a nie jakis tam ciotek czy kuzynek co ci potem moga powiedziec ze zle to wygladalo. Ludzie starej daty zawsze beda za szerokimi wielkimi sukniami. Wydaje mi sie ze jesli tylko masz dobra figure ku temu to wybieraj rybke, bo wg mnie sa bardzo eleganckie i takie szykowne, szczegolnie te z koronka. Powodzenia.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 08:45   #253
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Teresko trudno jesli nie amsz tego nr, jakos sie da rade Ja narazie nie mierze tylko ogladam, bo jeszcze duzo czasu mam do maja. Mysle ze jak pojde w styczniu sie juz decydowac to bedzie ok. Rajd po salonach mam juz obiecany przez moja przyjaciolke, z ktora ja tez chodzilam 2 lata temu, stwierdzila ze jak tylko przyjedzie do Polski pod koniec wakacji to nie odmowi sobie tej przyjemnosci.

Musze tez dodac, ze juz nie ejstem az tak przekonana do szycia u krawcowej, chyba jednak stanie na jakims salonie. W sobote szlismy sobie z TŻ po miescie i jakos przypadkiem obok salonu slubnego na 1-go maja. Namowilam go zeby wejsc i zobaczyc co jest. Dzieki temu dowiedzialm sie co mu sie podoba Przypadkiem wyrazil swoje zdanie, bo wczesnije milczal jak grob Widzial suknie typu beza, ale taka z tiulu lekka, nawet fajna byla, chco ja za takimi nie przepadam, i stwierdzil ze moja suknia nie ma byc taka prosta zupelnie jak nasza znajoma miala, bo jemu sie podobaja z jakimis ozdobami Jak to powiedzial "zebym nie wygladala biednie" Smialam sie cale popoludnie, ale przynajmniej pokazal mi co mu sie podoba Ja mu pokazalam taka jaka bym mniej wiecej chciala i zaakceptowal Ale jaja
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 11:39   #254
kejcik77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 86
Dot.: Opolskie Panny Młode

PFoszek - pokazywałam już tą kieckę na poprzedniej stronie ale wkleję jeszcze raz zdjęcia
__________________
If I Can Dream...
kejcik77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 07:13   #255
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Swieta sa I jak najbardziej nadaja si e a wesele Wlasnie zaczelam sie zastanawiac czy by sobie takiej nie sprawic. Bez tych wszystkich kol i ciezkich halek. A jak myslisz wypada w takiech isc rowniez na cywilny?
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 09:10   #256
kejcik77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 86
Dot.: Opolskie Panny Młode

Na cywilny to na 100%. Zresztą zmierz sobie taką. Firma classa, dostępne w salonie na Kośnego. Ja się w nich czułam świetnie. To jest model 366. Na poprzedniej stronie, gdzie zamieściłam również ich zdjęcia - modelka z ciemnymi włosami - ma model 328. Też jest śliczna, tylko ze troszkę mniej wygodna bo węższa w kolanach.
__________________
If I Can Dream...
kejcik77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 09:15   #257
kejcik77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 86
Dot.: Opolskie Panny Młode

Aha i jeszcze zapomniałam dodać, ze ta kiecka ma wszytą na samym dole usztywnianą haleczkę. Przez to tak łądnie układa się ten dół. Bez tego ten tiul czy jak to sie nazywa wisiałby bezsensonie, a tak ładnie się zoskłada na boki.
__________________
If I Can Dream...
kejcik77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:23   #258
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Okazuje sie ze to wcale nie tak latwo wybrac obraczki, te co mi sie podobaly niestety tragicznie wygladaja kolo mojego pierscionka zareczynowego, a zamierzam nosic jedno i drugie... A jutro jestem umowiona w salonie na przymiarke Twoich rybek Kejcik
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 09:18   #259
kejcik77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 86
Dot.: Opolskie Panny Młode

Daj znać jak Ci poszło mierzenie
Co do obrączek to zgadzam się z Tobą. Mierzyliśmy już wiele, ale naprawdę nieliczne dobrze wygladają na ręce. Najlepiej wyglądają chyba proste, klasyczne. My chyba takie zamówimy.
__________________
If I Can Dream...
kejcik77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 11:08   #260
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kejcik77
Daj znać jak Ci poszło mierzenie
Co do obrączek to zgadzam się z Tobą. Mierzyliśmy już wiele, ale naprawdę nieliczne dobrze wygladają na ręce. Najlepiej wyglądają chyba proste, klasyczne. My chyba takie zamówimy.

my wlasnie mamy takie klasyczne. przerazajace jest to, ze one sie bardzo szybkok rysuja. nosze moja niecale 2 tygodnie (relacja dla zainteresowanych w watku o czerwcowych pannach mlodych - nie bede zasmiecac watku), a z bliska wyglada jakby byla uzywana juz pare lat. aczkolwiek nie zamienilabym jej na zadna inna. obraczka ma byc przeciez symbolem, wyglad moim zdaniem jest mniej istotny, a poza tym klasyczna pasuje do wszystkiego
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 19:52   #261
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Znalazlam wlasnie 3 wersje ktore byc moze beda mi pasowac. Jak wam sie podobaja? A co do klasycznych calkiem, nie wiem dlaczego biale zloto w obraczkach wyglada calkiem inaczej niz w moim piercionku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 103_d.jpg (11,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 105_d.jpg (13,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 113509690.jpg (22,9 KB, 10 załadowań)
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 20:12   #262
kejcik77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 86
Dot.: Opolskie Panny Młode

Wyglada inaczej bo są różne odcienie białego złota - podobnie jak żółtego
Foszek mierzyłaś te kiecki?? Mów bo jestem bardzo ciekawa
__________________
If I Can Dream...
kejcik77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:14   #263
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Foszek bardzo ladne te obraczki sa, jak dla mnie to super sa te ostanie, niby proste a cos maja w sobie. Pozdrawiam i zycze owocnych poszukiwan
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 17:53   #264
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Dot.: Opolskie Panny Młode

"Białe złoto" jest nazwą handlową. W rzeczywistości barwa "białego złota" jest szara z lekkim zabarwieniem żółci. Jeżeli w noszonym wyrobie chcemy uzyskać barwę białą -metaliczną, staje się niezbędne nałożenie na wyrób warstwy rodu. Jego powłoka jest trwała na odbarwienia chemiczne, jak również u większości osób nie powoduje uczuleń i zmian alergicznych. Jednakże rod się ściera i po pewnym czasie zewnętrzna warstwa obrączki staje się szara. Ze względów na wysokie koszty powtórne nałożenie rodu jest nieopłacalne. Można również wyrób wypolerować i pozostać przy kolorze szarym metalicznym (lekko żółtawym).

Fragment pochodzi ze strony http://www.slub.hg.pl/teksty/jubiler.htm

Wkleiłam to nie by kogoś zniechęcić, ale w celach informacyjnych.
Ja mam już zamówione, złote klasyczne półokrągłe i już sie nie mogę doczekać, aż zaobrączkujemy się na zawsze
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 19:54   #265
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kejcik77
Wyglada inaczej bo są różne odcienie białego złota - podobnie jak żółtego
Foszek mierzyłaś te kiecki?? Mów bo jestem bardzo ciekawa
Mierzylam... ale jestem tak pelna mieszanych uczuc, ze umowilam sie na jeszcze jedna przymiarke. Poszlam mierzyc z kolezanka, ktorej niestety wszystko sie podobalo i nie byla w stanie pomoc mi w czymkolwiek, kazda sie zachwycala. A jak zapytalam sie w ktorej mi najlepiej to nie potrafila odp. Wiec ide na nastepna z przyszla szwagierka, ktora potrafi "dziure w calym znalesc" Powiem Ci jedno RYBKA bylam zachwycona zwlaszcza po tych wszystkich ciezkich klasycznych sukniach tylko ze mam maly brzuszek i nie wiem jak to estetycznie wyglada (byc moze sama to wyolbrzymiam), zreszta mam zamiar do slubu schudnac i znow wrocic do moich 55 kg. A co do pupy w rybce-mam tzw. Kaczy i wedlug mojej oceny wygladal fntastycznie (chyba za duzo na slonku, taka skromnosc u mnie :-/)
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 19:58   #266
koregra
Raczkowanie
 
Avatar koregra
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 109
GG do koregra
Dot.: Opolskie Panny Młode

Witam, mam pytanko czy nie wiecie gdzie w naszym regionie są jakieś skupy butelek. Potrzebuje na swoje wesele i nie wiem skąd wziąć większą ilość np. 200 . Pozdrawiam – ratujcie !!
koregra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 20:30   #267
kejcik77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 86
Dot.: Opolskie Panny Młode

Foszek a kiedy masz ślub? Jeśli masz dużo czasu to ja bym poczekała. Jeśli nie jesteś przekonana że to "ta" to jeśli masz czas to zaczekaj z wyborem. Rybki są coraz modniejsze i w nowych kolekcjach będzie ich na pewno wiele.
Ja juz się zdecydowałam na tą rybkę (model 366) bo zmierzyłam ją raz jeszcze i wiem, że innej nie chcę
__________________
If I Can Dream...
kejcik77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 08:43   #268
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

A jeszcze nie mamy dokladnej daty, planowalismy wprawdzie 26 maja ale to sie jeszcze okaze. Mamy problem z wolnym czasem, byc moze wypadnie ze slub bedzie w tygodniu (jezeli przypasuje dobrze jakies swieto) A ja nie zamierzam sie spieszyc z suknia, chce tak jak moja siostra powiedziec TA ALBO ZADNA. Ciesze sie ze TY tez juz na TA trafilas.

A u mnie jeszcze jest ten problem, ze bedziemy jeszcze miec cywilny.
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 08:44   #269
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez koregra
Witam, mam pytanko czy nie wiecie gdzie w naszym regionie są jakieś skupy butelek. Potrzebuje na swoje wesele i nie wiem skąd wziąć większą ilość np. 200 . Pozdrawiam – ratujcie !!
Nie wiem nic o skupie, ale powiem jak moja siostra to zalatwila - poszla do hurtowni allkocholi i tam sobie je wypozyczyla
foszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 09:37   #270
koregra
Raczkowanie
 
Avatar koregra
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 109
GG do koregra
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Nie wiem nic o skupie, ale powiem jak moja siostra to zalatwila - poszla do hurtowni allkocholi i tam sobie je wypozyczyla
Dzięki za pomysł może spróbujemy, ale chyba trzeba mieć dobre znajomości, Chyba że masz namiary na tą hurtownie w której nie było takiego problemu. Może znajdę jednak jakiś skup pójdę i kupie butelki . Pozdrawiam
koregra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.