Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do ucha :) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 07:03   #721
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez jagaaaaa Pokaż wiadomość
ooo napisał do mnie jednak poszedł do siostry na chwile i rozmawiamy. no cóż, nie był na koncercie to pil piwo z współlokatorka oczywiscie jestem dobra i nie mam nic przeciwko. od razu sie mnie spytał czy jestem zazdrosna ... i teraz sie dowiedziałam że od kad przyjechał to co dziennie pija ....


ehhhhhhhhhhhhh

jaga ty czytalas te ksiazki o zołzach? wydaje mi sie ze ktos taki jak ty powinnien je przeczytac (mimo ze nie jest to lektura najwyzszych lotów). popełniasz chyba najwieksze bledy i na twoim przykladzie swietnie widac rezultaty, ze to co tam napisali sie sprawdza. przestan ryczec i ogarnij sie, kobieto jestes w wielkim swiecie, szalej korzystaj idz na jakas impreze a nie wysiaduj przy kompie czy sie odezwie. zobaczysz ze jak nie bedzie cie dzien czy dwa przy kompie to on sam w koncu zainteresowany zacznie sie martwic. poki co on sie swietnie bawi a ty przezywasz...
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:26   #722
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Dzień dobry

Wszystkie pewnie na zajęciach
Ja mam wakacje do 16 października

Nie ukrywam, że jest mi dziwnie trochę, przestawić się z dziennych na zaoczne...


Weekend super, przyszły będzie jeszcze lepszy


Pozdrawiam!
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:29   #723
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Jaga, wez go w koncu na przetrzymanie!!! Pokaz, ze nie interesuje Cie to, co on robi, zacznij zyc swoim zyciem, a gwarantuje Ci, ze zaciekawisz go szybciej niz myslisz!
Faceci nie lubia skamlacych o kontakt z nimi dziewczyn, ktore nie maja zadnych zainteresowan poza wlasnymi chlopakami. Takie dziewczyny sa po prostu nudne i nieatrakcyjne w nich oczach!!
Wiec jesli chcesz zmienic swoj zwiazek zacznij od SIEBIE.
Nie odzywaj sie do niego. Przestac wyczekiwac na gg, a sama zobaczysz, ze predzej czy pozniej on sie zaniepokoi.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2010-10-04 o 07:31
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:42   #724
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Jaga, wez go w koncu na przetrzymanie!!! Pokaz, ze nie interesuje Cie to, co on robi, zacznij zyc swoim zyciem, a gwarantuje Ci, ze zaciekawisz go szybciej niz myslisz!
Faceci nie lubia skamlacych o kontakt z nimi dziewczyn, ktore nie maja zadnych zainteresowan poza wlasnymi chlopakami. Takie dziewczyny sa po prostu nudne i nieatrakcyjne w nich oczach!!
Wiec jesli chcesz zmienic swoj zwiazek zacznij od SIEBIE.
Nie odzywaj sie do niego. Przestac wyczekiwac na gg, a sama zobaczysz, ze predzej czy pozniej on sie zaniepokoi.
dokladnie czytałas zołzy?
żeby ie bylo, ja nie widze nic zlego w czestym kontakcie ale w momencie kiedy obie strony o to zabiegają. z tego co jaga pisze wynika, ze to ona bardziej przezywa. Pamietam jak niedawno napisala "ostatni raz widzialam go rowny miesiac temu" Jaga myslisz ze on tak samo to oblicza? ze wyczekuje momentu spotkania? niesadze, on sie dobrze bawi. Korzystaj i Ty !
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:53   #725
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
dokladnie czytałas zołzy?
żeby ie bylo, ja nie widze nic zlego w czestym kontakcie ale w momencie kiedy obie strony o to zabiegają. z tego co jaga pisze wynika, ze to ona bardziej przezywa. Pamietam jak niedawno napisala "ostatni raz widzialam go rowny miesiac temu" Jaga myslisz ze on tak samo to oblicza? ze wyczekuje momentu spotkania? niesadze, on sie dobrze bawi. Korzystaj i Ty !
Nie czytalam A to wlasnie tam pisza?
Ja uwazam podobnie jak Ty - mozna sie widziec 7x w tygodniu, albo 7x w tygodniu gadac na gg, jak dwie strony tego chca. A tu wszystkie wiemy jak jest.
Dziwie sie Jadze, niejedna z Nas chcialaby mieszkac tam, gdzie ona i korzystac z urokow tamtego zycia. A ona jeszcze chce porzucic to wszystko i przeprowadzic sie do Polski dla takiego smarkacza.
Tam pewnie moze miec takich na peczki.
Coz, milosc jest slepa.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:55   #726
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Nie czytalam A to wlasnie tam pisza?
Ja uwazam podobnie jak Ty - mozna sie widziec 7x w tygodniu, albo 7x w tygodniu gadac na gg, jak dwie strony tego chca. A tu wszystkie wiemy jak jest.
Dziwie sie Jadze, niejedna z Nas chcialaby mieszkac tam, gdzie ona i korzystac z urokow tamtego zycia. A ona jeszcze chce porzucic to wszystko i przeprowadzic sie do Polski dla takiego smarkacza.
Tam pewnie moze miec takich na peczki.
Coz, milosc jest slepa.
ech dokladnie no coż pozostaje nam czekac i liczyc na to ze w koncu Jaga sie opamieta.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:58   #727
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wszystkie pewnie na zajęciach
Ja mam wakacje do 16 października

Nie ukrywam, że jest mi dziwnie trochę, przestawić się z dziennych na zaoczne...


Weekend super, przyszły będzie jeszcze lepszy


Pozdrawiam!

oj mi to samo, po 3 latach studiow dziennych jakos tak dziwnie bedzie wstawac w weekedny i pedzic na zajecia... martwie sie takze o spotkania z TZtem, bo jak wiecie mamy mozliwosc widzenia sie tylko w weekendy, a teraz ja bede miec zajecia co drugi weekend w sob i niedz od rana do wieczora... i czasu na nic nie bedzie... jedynie tyle co odwiezie mnie do domu i pojdziemy spac bo na drugi dzien znowu trzeba bedzie wstac...
zaczyna mi sie to coraz mniej podobac

a tak w ogole to spedzilam super weekend z TZtem (w sumie to bylismy ze soba wyjatkowo juz od czwartku wieczorem) a teraz leniuchuje... ale musze sie zebrac i isc w miejsce gdzie odbywalam staz po podpis...
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2010-10-04 o 07:59
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 08:07   #728
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wszystkie pewnie na zajęciach
Ja mam wakacje do 16 października

Nie ukrywam, że jest mi dziwnie trochę, przestawić się z dziennych na zaoczne...


Weekend super, przyszły będzie jeszcze lepszy


Pozdrawiam!
Jeszcze nie , dopiero o 13 zaczynam, a jutro uwaga uwaga mam na 18
Co u Ciebie Gwiazdeczko?
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 08:10   #729
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość

Red ja uwielbiam kupować zeszyty, notatniki, takie zboczenie mam ogólnie papierowe, nowe książki obwąchuję Jak wejdę do empiku to mogłabym tam siedzieć cały dzień
O, myślałam że tylko ja tak mam
A empiki i wszystkie inne księgarnie uwielbiam, też mogłabym tam siedzieć caaały dzień
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 08:24   #730
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
oj mi to samo, po 3 latach studiow dziennych jakos tak dziwnie bedzie wstawac w weekedny i pedzic na zajecia... martwie sie takze o spotkania z TZtem, bo jak wiecie mamy mozliwosc widzenia sie tylko w weekendy, a teraz ja bede miec zajecia co drugi weekend w sob i niedz od rana do wieczora... i czasu na nic nie bedzie... jedynie tyle co odwiezie mnie do domu i pojdziemy spac bo na drugi dzien znowu trzeba bedzie wstac...
zaczyna mi sie to coraz mniej podobac

a tak w ogole to spedzilam super weekend z TZtem (w sumie to bylismy ze soba wyjatkowo juz od czwartku wieczorem) a teraz leniuchuje... ale musze sie zebrac i isc w miejsce gdzie odbywalam staz po podpis...
Mi głównie chodzi o ludzi, o Pur, z która się widywać nie będę


O weekendach na razie nie myślę tak bardzo, będę w mieście TŻta, zajęcia co drugi weekend. Myślę, że będzie dobrze, jakoś przetrwamy (obym nie zmieniła zdania po jakimś czasie )

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Jeszcze nie , dopiero o 13 zaczynam, a jutro uwaga uwaga mam na 18
Co u Ciebie Gwiazdeczko?
Na 18?
Masakra!
Pamiętam jak miałam kiedyś wykład o 19 chyba, na którym babka sprawdzała obecność. To był najgorszy dla mnie dzień w tygodniu.
Miałam zajęcia na 9 - 1,5 h ćwiczeń (trzeba było być), a następne zajęcia na 19 a że ja dojeżdżająca to dla mnie to był koszmar. Cóż miałam zrobić, nie chciałam siedzieć na głowie koleżankom, to pakowałam się w autobus, wracałam do domu 40 km, posiedziałam w chacie, i po 17 jechałam znowu 40 km na uczelnię, no i po wykładzie znowu 40 km
Okienka na studiach dziennych to jakaś pomyłka normalnie


Ogółem u mnie ok wszystko, trochę mi smutno bo weekend był krótki. Praktycznie spędziliśmy z TŻtem sobotę wieczór razem i niedzielę.

A u Ciebie co tam Oczko?



Ps. Zaraz Wam wkleję zdjęcie psiaków, byliśmy wczoraj na psich zaprzęgach

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

http://img8.imageshack.us/img8/2041/dsc00011jys.jpg

Nie wiem jaka to rasa, ale był cudaczny, jak sie łasił

http://www.trainpetdog.com/images2/AKITA.jpg

Akity tez były, ale piękne


__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 08:30   #731
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Gwiazdeczka no na 18 i do 19:30..
A u mnie dobrze.. Weekend strasznie szybko zleciał, też spędziłam go z tŻ od soboty wieczór do dzisiaj do 5:30
Wczoraj byliśmy u jego ojca na urodzinach.. Moja mama pojechała do siostry, żeby z małym zostać bo do przedszkola nie chodzi z tą nogą, a ja się rządze z tatą.
Ha ha dzisiaj mój kot pęknie, jak tŻ wychodził to dałam mu jeść trochę karmy plus mleko i za 2 godziny dostał ten sam zestaw od mojego taty Niedługo brzuch będzie mu wisiał jak u Garfielda

Ale ten biały puchaty Tylko sie przytulić
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 08:37   #732
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Gwiazdeczka no na 18 i do 19:30..
A u mnie dobrze.. Weekend strasznie szybko zleciał, też spędziłam go z tŻ od soboty wieczór do dzisiaj do 5:30
Wczoraj byliśmy u jego ojca na urodzinach.. Moja mama pojechała do siostry, żeby z małym zostać bo do przedszkola nie chodzi z tą nogą, a ja się rządze z tatą.
Ha ha dzisiaj mój kot pęknie, jak tŻ wychodził to dałam mu jeść trochę karmy plus mleko i za 2 godziny dostał ten sam zestaw od mojego taty Niedługo brzuch będzie mu wisiał jak u Garfielda

Ale ten biały puchaty Tylko sie przytulić
To miałyśmy dokładnie ten sam weekend

Mój TŻ wyjechał ode mnie dzisiaj o 5.45

To widze rozpieszczany jest przynajmniej przez cały dzień nie będziesz miała problemu z głodnym kotem, nie będzie się łasił
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 08:57   #733
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Mi głównie chodzi o ludzi, o Pur, z która się widywać nie będę


O weekendach na razie nie myślę tak bardzo, będę w mieście TŻta, zajęcia co drugi weekend. Myślę, że będzie dobrze, jakoś przetrwamy (obym nie zmieniła zdania po jakimś czasie )

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------



Na 18?
Masakra!
Pamiętam jak miałam kiedyś wykład o 19 chyba, na którym babka sprawdzała obecność. To był najgorszy dla mnie dzień w tygodniu.
Miałam zajęcia na 9 - 1,5 h ćwiczeń (trzeba było być), a następne zajęcia na 19 a że ja dojeżdżająca to dla mnie to był koszmar. Cóż miałam zrobić, nie chciałam siedzieć na głowie koleżankom, to pakowałam się w autobus, wracałam do domu 40 km, posiedziałam w chacie, i po 17 jechałam znowu 40 km na uczelnię, no i po wykładzie znowu 40 km

Okienka na studiach dziennych to jakaś pomyłka normalnie


Ogółem u mnie ok wszystko, trochę mi smutno bo weekend był krótki. Praktycznie spędziliśmy z TŻtem sobotę wieczór razem i niedzielę.

A u Ciebie co tam Oczko?



Ps. Zaraz Wam wkleję zdjęcie psiaków, byliśmy wczoraj na psich zaprzęgach

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

http://img8.imageshack.us/img8/2041/dsc00011jys.jpg

Nie wiem jaka to rasa, ale był cudaczny, jak sie łasił

http://www.trainpetdog.com/images2/AKITA.jpg

Akity tez były, ale piękne



o ludzi oczywiscie tez mi chodzi, a najbardziej o moja przyjaciolke, jestesmy ze soba zzyte tak jak Ty z Pur...

skad ja to znam

a psiaki cudne
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 09:02   #734
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
To miałyśmy dokładnie ten sam weekend

Mój TŻ wyjechał ode mnie dzisiaj o 5.45

To widze rozpieszczany jest przynajmniej przez cały dzień nie będziesz miała problemu z głodnym kotem, nie będzie się łasił
on cały czas się łasi Bo chce się potulić albo pobawić a mnie jak widzi to leci jak szalony do mnie, a jak gdzieś idę to on za mną
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 09:27   #735
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
o ludzi oczywiscie tez mi chodzi, a najbardziej o moja przyjaciolke, jestesmy ze soba zzyte tak jak Ty z Pur...

skad ja to znam

a psiaki cudne
To będziemy się Caro wspierać wzajemnie

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
on cały czas się łasi Bo chce się potulić albo pobawić a mnie jak widzi to leci jak szalony do mnie, a jak gdzieś idę to on za mną


To tak jak mój pies, krok w krok
Idę z kuchni do pokoju - drepcze za mną.
Idę z pokoju do kuchni - drepcze za mną.
A jak tak robię co najmniej 5 razy (my jadamy w dużym pokoju) to ona i tak się nie nudzi

Smażenie naleśników? Leży pod piekarnikiem i ruszyć sie nie chce, patrzy w podłogę czy coś nie spadło haha
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:02   #736
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Ale słodkie psiaki, Gwiazdko . Tego białego to bym wycałowała.
Co do planu dziewczyny, to ja mam beznadziejny, ale cóż zrobić. Najwyżej na większość wykładów nie będę chodzić i tyle.

A ja zaraz lecę na jazdy, a później z przyjaciółką .
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:29   #737
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Ja jeszcze nie mam planu

W ogóle głupotę zrobiłam, zapłaciłam za czesne z taty konta i nie napisałam nic, że to na mnie tylko w tytule: druga rata czesnego
Musiałam zadzwonić, wyjaśnić co i jak, żeby wiedzieli od kogo i na kogo ta kasa co im wpłynęła
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:34   #738
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Hej

Ja weekend spędziłam z pracy, ale widziałam się i w sobotę i w wczoraj z Tż, wyjaśniliśmy sobie wszystko, powinno już być dobrze, wprawdzie doszły tam jakieś jeszcze drażliwe tematy ale poradzimy chyba sobie.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość





To tak jak mój pies, krok w krok
Idę z kuchni do pokoju - drepcze za mną.
Idę z pokoju do kuchni - drepcze za mną.
A jak tak robię co najmniej 5 razy (my jadamy w dużym pokoju) to ona i tak się nie nudzi

Smażenie naleśników? Leży pod piekarnikiem i ruszyć sie nie chce, patrzy w podłogę czy coś nie spadło haha
To podobnie robi.... kot od Tż zachowuje się jak pies i też za nim wszędzie łazi, nawet do sąsiadów z moim pójdzie
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:36   #739
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

EJ, najwazniejsze, że wszystko się wysjaśniło
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 10:40   #740
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
EJ, najwazniejsze, że wszystko się wysjaśniło
Ano tak, ale trzeba to jakoś poukładac jeszcze, ponaprawiać by było dobrze i jak dawniej
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:46   #741
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Ano tak, ale trzeba to jakoś poukładac jeszcze, ponaprawiać by było dobrze i jak dawniej
No tak, ale krok w przód lepszy niż krok w tył.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:58   #742
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
No tak, ale krok w przód lepszy niż krok w tył.

Ciesze się, że u Ciebie troszkę lepiej jak tam szukanie pracy?
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:02   #743
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość

Ciesze się, że u Ciebie troszkę lepiej jak tam szukanie pracy?
Z pracą niestety lipa.
CV powysyłane, ale odzewu brak.
Już nawet nie mam gdzie szukać...
Także niby jest dobrze, ale gdzies tam w środku mam mega dołka...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:06   #744
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Z pracą niestety lipa.
CV powysyłane, ale odzewu brak.
Już nawet nie mam gdzie szukać...
Także niby jest dobrze, ale gdzies tam w środku mam mega dołka...
Rozumiem Sama przecież tyle czasu szukałam, a i tak nie znalazłam czegoś super Na pewno coś w końcu znajdziesz, ciężko teraz znaleźć pracę, ale nie ma co się załamywać jak mawia moja koleżanka "lepiej studiować, niż pracować jak na razie bo się jeszcze napracuje w życiu"
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:07   #745
Janis_
Zadomowienie
 
Avatar Janis_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 179
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Dzień dobry, laseczki
Czy u Was też taka przepiękna pogoda? W Krk cieplutko, świeci słońce, aż żyć się chce Zaraz wyruszam na łowy do lumpeksów, może trafi mi się coś ciekawego A wieczorem pewnie spotkam się z Ł....
Gwiazdka jakie cudne pieski! Ten biały szczególnie
Eh wyobrażam sobie, że ciężko Ci się będzie przestawić na tryb zaocznych studiów... ale dasz radę Ja planuję zrobić tak samo po skończeniu licencjatu
__________________
liściu
osłoń mnie zielenią
jestem jesienne nagie drzewo
z zimna drżę
Janis_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:07   #746
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cześć Piękne

Ja balowałam w sobotę do 3.00, wczoraj przespałam cały dzień, a dzisiaj na 13.15 zajęcia do 18.00 :/ I w sumie zostaję na seminarium lic., na które się zapisałam - bardziej mi odpowiada niż to, o którym myślałam poprzednio.

Jestem jakaś zmęczona :/

W Realu są moje ukochane lody Augusto Premium orzech włoski z kawałkami orzechów Tu je macie, ostatnie po prawej http://www.augusto.pl/. Są w promocji po 5.99 zł/1 litr, a normalnie 12 zł z hakiem. I tym sposobem mam dwa pudełka, z zamiarem zakupienia kolejnych Mają naprawdę dużo orzechów w środku, aż za dużo POLECAM!

Nie chce mi się na uczelnię iść, a jeszcze z indeksem zalegam Facet nie ma wpisanych godzin dyżuru, przecież sama sobie indeksu nie podpiszę za niego -.-
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:09   #747
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Rozumiem Sama przecież tyle czasu szukałam, a i tak nie znalazłam czegoś super Na pewno coś w końcu znajdziesz, ciężko teraz znaleźć pracę, ale nie ma co się załamywać jak mawia moja koleżanka "lepiej studiować, niż pracować jak na razie bo się jeszcze napracuje w życiu"
Mi się już studiować nie chce
Przerzuciłam się na zaoczne by właśnie pracować i zdobywać doświadczenie, które mogłabym wpisać w CV i być choć trochę przed innymi z tym doświadczeniem
Wszędzie chcą doświadczenia ale nikt nie chce dać szansy i błędne koło się zamyka...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:11   #748
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Rozumiem Sama przecież tyle czasu szukałam, a i tak nie znalazłam czegoś super Na pewno coś w końcu znajdziesz, ciężko teraz znaleźć pracę, ale nie ma co się załamywać jak mawia moja koleżanka "lepiej studiować, niż pracować jak na razie bo się jeszcze napracuje w życiu"
Ja też szukam pracy, dzisiaj napiszę list motywacyjny jak wrócę z uczelni i jutro zawiozę do House'a.

Znalazłam takie ogłoszenie: "Zatrudnię asystentkę (branża reklamowa). Częste wspólne wyjazdy". Hmm, ciekawe
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:13   #749
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Janis_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry, laseczki
Czy u Was też taka przepiękna pogoda? W Krk cieplutko, świeci słońce, aż żyć się chce Zaraz wyruszam na łowy do lumpeksów, może trafi mi się coś ciekawego A wieczorem pewnie spotkam się z Ł....
Gwiazdka jakie cudne pieski! Ten biały szczególnie
Eh wyobrażam sobie, że ciężko Ci się będzie przestawić na tryb zaocznych studiów... ale dasz radę Ja planuję zrobić tak samo po skończeniu licencjatu

a kto to ten Ł?

witam wszystkich
E.J fajnie, ze sobie wyjasniliscie wszystko

a ja mialam jechac do Zakopanego i na kilka godzin przed wyjazdem zle sie poczulam i po wszystkimeh... co tam u was?
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:14   #750
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Zazdrośnice XIII - chociaż za oknem ciągła plucha, my się śmiejemy od ucha do u

Cytat:
Napisane przez Janis_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry, laseczki
Czy u Was też taka przepiękna pogoda? W Krk cieplutko, świeci słońce, aż żyć się chce Zaraz wyruszam na łowy do lumpeksów, może trafi mi się coś ciekawego A wieczorem pewnie spotkam się z Ł....
Gwiazdka jakie cudne pieski! Ten biały szczególnie
Eh wyobrażam sobie, że ciężko Ci się będzie przestawić na tryb zaocznych studiów... ale dasz radę Ja planuję zrobić tak samo po skończeniu licencjatu
U mnie też słonko świeci i jest ciepło.
Też muszę się zebrać bo muszę jechać do miasta obok do Rossmanna

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Mi się już studiować nie chce
Przerzuciłam się na zaoczne by właśnie pracować i zdobywać doświadczenie, które mogłabym wpisać w CV i być choć trochę przed innymi z tym doświadczeniem
Wszędzie chcą doświadczenia ale nikt nie chce dać szansy i błędne koło się zamyka...
Ja Cię rozumiem ale to nie jest takie łatwe w sumie to bez żadnych znajomości nie masz co liczyć na zdobywanie doświadczenia i uzupełnienia wykształcenia Maleńka przecież ja chciałam tego samego, praca w biurze bardziej by pasowała do moich zaocznych studiów a tym czasem pracuje na kasie z tępakami, który myślą, że jak się ubiorą elegantico to już można mózg wyłączyć
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.