Wszystko o Avonie - część 13! :D - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 09:24   #4861
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez dodocia Pokaż wiadomość
tak się zastanawiam na temat tego, ze nie dostajecie tych sms'ów do paczkomatów... a spfrawdźcie w strefie czy macie poprawne numery telefonów... może to jest problem? ja 2 lata temu zmieniałam numer, ale przed wysłaniem zamówienia, pomyślałam, że sparwdzę ten numer i okazało się, ze stary mam wpisany...
Masz rację.
Już wcześniej pisałam o podobnym problemie jednej z moich konsultantek.
Zmieniła telefonik, a numer w strefie zmieniła dosłownie na kilka dni przed podjeciem decyzji na otrzymanie zamówienia przez Paczkomat.
Sprawdziła fakturę internetową, jednak mnie coś tknęło.
Sprawdziłam u siebie, jednak jej numer telefonu pozostał stary .
Zanim firma dokonała zmian na jej profilu też trochę upłynęło.
Jednak dzięki interwencji działu technicznego paczkomatów wszystko zostało załatwione pozytywnie i na czas , po wykonaniu kilku telefonów
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 09:51   #4862
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 080
Cool Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Oglądałam "Majkę" i zauważylam, że mama Majki najpierw miała kuferek avon i katalog 12 a w kolejnym odcinku mówiła że ma towar do kogoś pe\rzez telefon i trzymała torebeczkę avon-co dziwne ona była czarna a nie biała tak jak ja kupuję (te po 5zł)
Potem przeczytałam że avon jest patronem medialnym. I tak się zastanawiam skąd ona ma te czarne torebki, czy takie torebki mogą kupować menadżerki itp. a konsultantki białe???
I jeszcz coś...koleżanka mówiła mi że widziala u jakiejś dziewczyny w szkole taki "piórnik" z próbkami avon, tylko że te póbki były większe niż te "tradycyjne" i miała wszystkie zapachy Czy może mi ktoś zdradzić o co tu chodzi?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 09:57   #4863
POLKA84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 418
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość

oczywiście w 17-stce najbardziej podoba mi się promocja PS - 2 za 37zł i jest masełko objęte ta promocją szkoda, ze tylko MM, bo jakby było też to drugie to bym te dwa wzięła (no chyba, ze nie dojrzałam poprostu)

a tak generalnie katalog ten bez szału chociaż mam nadzieję, ze 'leniwe' klientki dużo zamówią

Też mnie cieszy ta promocja
POLKA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 09:59   #4864
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

dziewczyny czy jak z jednego katalogu nie zamawialam to nastepny mi przyjzie do domu?
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:13   #4865
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
I jeszcz coś...koleżanka mówiła mi że widziala u jakiejś dziewczyny w szkole taki "piórnik" z próbkami avon, tylko że te póbki były większe niż te "tradycyjne" i miała wszystkie zapachy Czy może mi ktoś zdradzić o co tu chodzi?
taki "piórnik"na próbki (wykonany z przeźroczystego "plastiku" z granatowym napisem avon) był do kupienia w ofercie logo jakieś 9 lat temu w ogóle 8-9 lat temu były lepsze logo i można było zaopatrzyć się właśnie w bardzo fajne pojemniki na próbki, m.in.perfum. Szkoda, że teraz nic nowszego nie wprowadzili.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:24   #4866
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
dziewczyny czy jak z jednego katalogu nie zamawialam to nastepny mi przyjzie do domu?
jesli zamowisz do domu to tak.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:28   #4867
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Ja składałam zamówienie we wtorek a w środe po 16 dostałam smsa że już jest do obioru Zestaw próbek w komplecie naszczęscie .. Ciężka tylko była ta paczka ze względu na żele ale wynajełam kumpla do pomocy
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 10:39   #4868
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 080
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

dziękuję I jeszcze coś Chodzi mi o to pytanie dwie wypowiedzi wyżej Skoro dziewczyna nie robi zamówień, musi zamówić dla siebie ten darmowy katalog żeby jej przysłali?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:45   #4869
POLKA84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 418
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
dziękuję I jeszcze coś Chodzi mi o to pytanie dwie wypowiedzi wyżej Skoro dziewczyna nie robi zamówień, musi zamówić dla siebie ten darmowy katalog żeby jej przysłali?

Jeżeli byłoby to pierwsze zamówienie z katalogu to przyślą razem z literaturą.
Jesli kolejne to musi/ powinna zamówić ale będzie on płatny.
POLKA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:47   #4870
nocandy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Właśnie robie porządki w szafce i znalazłam stary kalendarz Avon.
Czy któraś z was ma jakieś informacje o tym czy zostaniemy obdarowane takim gadżetem w tym roku?
Panie szpiegu jeśli czytasz tego posta to ślicznie proszę o kalendarz na 2011 rok
__________________
"Egoista - ten, który więcej dba o siebie niż o mnie."
— Julian Tuwim

nocandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:57   #4871
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

zadzwoniłam na infolinię in post i co się okazało? moja paczka od wtorku w paczkomacie a ja mogę sobie dalej czekać na sms... mieli problem z bramką stąd brak smsa z kodem ;/ pan przez telefon podał mi kod

co by nie było 2 dni później odebrałam paczkę niż powinnam suuper ;/ teraz tłumaczyć się klientkom trzeba
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 11:04   #4872
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
dokladnie to ja pisalam bo wczoraj dostalam emaila ze to bedzie black sude lether wiec zaraz podzielilam sie ta wiadomoscia z wami ale to wszystko zalezy od pracownika ktory ci odpowiada na zapytanie jednemu sie chce ruszyc i dowiedziec a innemu nie wiec odpisuja ze jeszcze nie wiadomo

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

a ostatnio napisalam do nich pyt czy beda w sprzedazy czerwone perfumy christ.lacr.rouge. to bylo przed skanami kat 15 i pani mi napisala ze niestety ich juz nie bedzie bo zostaly wycofane a za dwa dni kolezanka wrzucila na forum kat15 a tam ta woda smiac mi sie chcialo bo babka moglaby juz chociaz sprawdzic a nie pisze byle co
Cytat:
Napisane przez RoseDew Pokaż wiadomość
też tak miałam - miesiąc temu pytałam czy wróci woda Rare Gold i odpisali mi, że nie... a w 17 jest sobie spokojnie za 39.90...

Ja zawsze błędne odpowiedzi pracowników sekcji internetowej reklamuję. Po to, aby nauczyć ich obowiązkowości i odpowiedzialności za słowa. A przy okazji proszę o prezent przeprosinowy za wprowadzenie w błąd. I jak dotychczas to działa.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 11:23   #4873
tiny_dorcia
Raczkowanie
 
Avatar tiny_dorcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 311
GG do tiny_dorcia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Które perfumy Black Suede Wam się bardziej podobają- Leather czy Touch???
Mi zdecydowanie Leather Z tych mniej kosztownych męskich perfum najbardziej mi się BSL podoba właśnie, a z tych ekskluzywnych zakochałam się w Herve Leger Homme
__________________
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze...
tiny_dorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 11:24   #4874
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

dziewczyny prognozujace bylaby ktorads tak mila i dorzucila netto i avon magazyn 17 na katalogowy????? lub zdradzcie jakie sa progr motyw
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 12:01   #4875
RoseDew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 141
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez tiny_dorcia Pokaż wiadomość
Mi zdecydowanie Leather Z tych mniej kosztownych męskich perfum najbardziej mi się BSL podoba właśnie, a z tych ekskluzywnych zakochałam się w Herve Leger Homme

a jak pachnie ten HL męski? możesz powiedzieć czy jest podobny do jakiegoś konkretnego zapachu?


ankoro - a w jaki sposób reklamujesz te wiadomości? telefonicznie? jak wygląda ta procedura?
RoseDew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 12:31   #4876
tiny_dorcia
Raczkowanie
 
Avatar tiny_dorcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 311
GG do tiny_dorcia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez RoseDew Pokaż wiadomość
a jak pachnie ten HL męski? możesz powiedzieć czy jest podobny do jakiegoś konkretnego zapachu?


ankoro - a w jaki sposób reklamujesz te wiadomości? telefonicznie? jak wygląda ta procedura?
Hmm... Jest taki korzenno - cytrusowy, nie duszący, ale mocny. Przypomina mi coś, ale chyba nie z Avonu... Z avonowych chyba do niczego nie jest podobny... Na pewno kupie mojemu TŻ pod choinkę
__________________
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze...
tiny_dorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 12:38   #4877
RoseDew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 141
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez tiny_dorcia Pokaż wiadomość
Hmm... Jest taki korzenno - cytrusowy, nie duszący, ale mocny. Przypomina mi coś, ale chyba nie z Avonu... Z avonowych chyba do niczego nie jest podobny... Na pewno kupie mojemu TŻ pod choinkę


jeśli cytrusowo-korzenny to zapowiada się interesująco... zamówię próbki póki co - dzięki za info!
RoseDew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 13:04   #4878
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
skoro zamówiłaś z demo to tym bardziej powinnaś dostać 5 próbek- przeczytaj str.19 w My Avon Magazine - " zestaw 5 próbek za darmo przy zakupie Outspoken by Fergie"
probki za 3,75 zamowilam, anie demo
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 13:16   #4879
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez RoseDew Pokaż wiadomość
a jak pachnie ten HL męski? możesz powiedzieć czy jest podobny do jakiegoś konkretnego zapachu?


ankoro - a w jaki sposób reklamujesz te wiadomości? telefonicznie? jak wygląda ta procedura?

Normalnie piszę do nich mail,że w dniu takim a takim od osoby takiej i takiej dostałam odpowiedź taka i taką.Nie trzeba kopiować, bo oni mają to u siebie i mogą sprawdzić. Taką odpowiedzią zostałam wprowadzona w błąd, proszę o wyciągnięcie konsekwencji wobec osoby podającej błędne informacje, bo tak nie może być. jednocześnie proszę o dołączenie prezentu przeprosinowego, bo ........np.poniosłam w związku z tym dodatkowe koszty lub coś innego w uzasadnieniu.
To nie jest jakaś ustalona procedura tylko zwykłe upominanie się o swoje prawa, przynajmniej ja to tak rozumiem.
Ale głownie chodzi mi o to , co pisałam wcześniej nauczenie ich odpowiedzialności za słowa.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 13:25   #4880
RoseDew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 141
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Normalnie piszę do nich mail,że w dniu takim a takim od osoby takiej i takiej dostałam odpowiedź taka i taką.Nie trzeba kopiować, bo oni mają to u siebie i mogą sprawdzić. Taką odpowiedzią zostałam wprowadzona w błąd, proszę o wyciągnięcie konsekwencji wobec osoby podającej błędne informacje, bo tak nie może być. jednocześnie proszę o dołączenie prezentu przeprosinowego, bo ........np.poniosłam w związku z tym dodatkowe koszty lub coś innego w uzasadnieniu.
To nie jest jakaś ustalona procedura tylko zwykłe upominanie się o swoje prawa, przynajmniej ja to tak rozumiem.
Ale głownie chodzi mi o to , co pisałam wcześniej nauczenie ich odpowiedzialności za słowa.

patent niezły jest! ciekawe czy rzeczywiście są wyciągane jakieś konsekwencje od takich osób - mi w ciągu miesiąca zdarzyły się aż 3 takie błędne informacje (niestety skasowałam niedawno te maile, więc nie mogę pomysłu skopiować) Ale avon tym razem mi zaimponował że reagują tak konkretnie na zgłoszenia reklamacyjne
RoseDew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 14:35   #4881
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Właśnie się dowiedziałam że jeśli ktoś zapisze się w katalogu 14 lub 15 to w prezencie za zapis otrzyma srebrny kuferek na biżuterię

Pewnie ten sam co wcześniej za 6,90 rozdawali
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 14:51   #4882
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez tiny_dorcia Pokaż wiadomość
Pisałam ze strefy o kilka brakujących rzeczy i przy okazji zapytałam co będzie w kat. 15 za zamówienie pow. 1000zł w 14. i dostałam taką odpowiedź:

Odnosząc się do zapytania dotyczącego oferty na zakup produktów w katalogu 15/2010 informujemy, że nie została ona jeszcze zatwierdzona. Prosimy o cierpliwość.

Z pozdrowieniami,

a ktoś wcześniej pisał, że napisali coś o Black Suede Leather...

ja dziś po godz. 11 tez wysłałam pytanie o tą ofertę i parę minut temu dostałam odpowiedź, że to BS Leather
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 16:49   #4883
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Mam pytanie. CZy ktos wie co mozna bedzie kupic w K15 za 1000zł w K14?? Prosze o szybką odpowiedź.
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 16:53   #4884
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Mam pytanie. CZy ktos wie co mozna bedzie kupic w K15 za 1000zł w K14?? Prosze o szybką odpowiedź.

Ręce opadają. Czy nie możesz przeczytać postu wyżej, tam jest odpowiedź na Twoje pytanie. Lenistwo czy ślepota, bez urazy.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 16:55   #4885
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Ręce opadają. Czy nie możesz przeczytać postu wyżej, tam jest odpowiedź na Twoje pytanie. Lenistwo czy ślepota, bez urazy.
Nie nie mogę bo w przeciwięnstwie do ciebie nie mam ograniczony czas na rozrywki!
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 17:08   #4886
Blanusia89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 662
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Nie nie mogę bo w przeciwięnstwie do ciebie nie mam ograniczony czas na rozrywki!

ani czasu, ani braku umiejętności pisania po polsku.
Blanusia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 17:08   #4887
_rzabka_
Raczkowanie
 
Avatar _rzabka_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 152
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, fotkę postaram się wrzucić jutro przy lepszym świetle.
A tak swoją drogą to torebka jest dużo jaśniejsza, nie wiem czemu taki ciemny odcień mi wyszedł
Dasz radę wrzucić dzisiaj te zdjęcia? Bo będę składać zamówienie i nie wiem czy ją zamówić..
_rzabka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 17:13   #4888
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Nie nie mogę bo w przeciwięnstwie do ciebie nie mam ograniczony czas na rozrywki!
Nie można w życiu tylko brać, trzeba też coś dać od siebie.
Po to tu czasem zaglądam, aby pomagać innym ( i nie jest to rozrywka w moim mniemaniu), ale czasem tez korzystam z tych informacji co są napisane przez innych. A co Ty wnosisz do forum?
A przeczytanie postu wyżej nie wymaga wielkiej fatygi.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 17:16   #4889
Zygi
Przyczajenie
 
Avatar Zygi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Mam klientkę, która bardzo boleje, że już jej nie ma, a ostatnio zamawiała Perfect Peach z serii UCR, choć trudno powiedzieć, że jest to zblizony odcień (wg mnie ciemniejszy).

Teraz wzięła Pump it up Peach z Potęgi koloru i czekam na werdykt, bo próbek nie ma, więc nie wiem, jak się ona ma do tej dawnej
MaT dziękuję za informację
Ja również mam klientkę, której ten kolorek się bardzo podoba. Jak bedziesz mieć ocenę od swojej klientki tego Pump it up Peach to daj znać
Pisałam też do Avon czy mogą coś mi doradzić, ale odp że ciężko im podać, który kolor najbardziej odpowiada temu Cool Peach, więc musze sama spojrzeć na kolorystkę
Zygi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:02   #4890
sssmary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
GG do sssmary
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

dziewczyny jak zmieniam adres wysyllki i odbierze paczke ciocia to musi sie podpisac swoim czy moim nazwiskiem?czy wystarczy zmienic tylko adres czy cos jeszcze??
sssmary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.