Olejek rycynowy do włosów - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 16:57   #4231
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
MI tez ta maska eis nie sprawdza ,mam po niej siano a losy jak są mokre są sztywne i tępe.Nie wiem czemu.
Kojarze cie z watku o farbach blond
wiec zapewne masz wlosy przesuszone z rozjasniania tak jak ja ..
Moze to nie sprawdza sie na takich wlosach ,a co ci pomaga?

a teraz siedze z oliwka hipp na wlosach moze to cos da
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:02   #4232
trutututu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 325
GG do trutututu
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
dlaczego
no dlaczego jest jeszcze gorzej
Wiedzialam ze to sie tak skonczy

Zrobilam maseczke

1 lyzka oleju 1 lyzka oliwy z oliwek i jedno zoltko i po zmyciu i wysuszeniu
mam jeszcze gorsze siano
Czytałam gdzieś, że oliwa z oliwek może wysuszać (?). Proponuję zastąpić zimnotłoczonym olejem słonecznikowym i do tego dodać sok z cytryny.. Ja dodaję też trochę oleju kokosowego.
Może pomoże
__________________
Hope springs eternal..
trutututu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:14   #4233
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Często dziewczyny skarżą się na żółtko, spróbujcie je wyeliminować.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:38   #4234
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Kojarze cie z watku o farbach blond
wiec zapewne masz wlosy przesuszone z rozjasniania tak jak ja ..
Moze to nie sprawdza sie na takich wlosach ,a co ci pomaga?

a teraz siedze z oliwka hipp na wlosach moze to cos da
Ostatnio nie mam za dużo czasu na olejowanie ale olejek rycynowy mieszałam z latte kalosa ale tez miałam siano tak po trzecim stosowaniu.Nie wiem co dalej chyba kupie jakąś maskę i dam spokój z rycyna.Ale olejek z avokado był moim faworytem,naprawdę super się sprawdzał tylko ze teraz to nie mam gdzie go kupić
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 20:07   #4235
trutututu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 325
GG do trutututu
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ostatnio nie mam za dużo czasu na olejowanie ale olejek rycynowy mieszałam z latte kalosa ale tez miałam siano tak po trzecim stosowaniu.Nie wiem co dalej chyba kupie jakąś maskę i dam spokój z rycyna.Ale olejek z avokado był moim faworytem,naprawdę super się sprawdzał tylko ze teraz to nie mam gdzie go kupić
jest na ZSK -> http://www.zrobsobiekrem.pl/?181,olej-avocado-naturalny
__________________
Hope springs eternal..
trutututu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 20:14   #4236
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez trutututu Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo ale ja nie jestem w Polsce.A przez internet to mi chyba nie wyślą za granice.No ale nie długo przyjadę do pl. to zrobię zapas.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 08:33   #4237
aniusiapdg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Nie wiem jak olejek rycynowy sam się sprawdza, w środku wakacji zrobiłam sobie kuracje nocną z olejkiem rycynowym na głowe, wtarłam troszeczkę olejku w skórę głowy, założyłam reklamówke na głowe i tak spałam całą noc, nie zauważyłam żadnych efektów.. trochę mi sie nie chciało zmyć, myłam z 2x tyle tylko, ze jak jest lato to ja zawsze myję głowe w zimnej wodzie ;P ale za 2x umyłam w letniej i było już okej, czasami potrafię sobie dolać na ręke do szmponu (a stosuję brzozowy z Evy natury, lub czasami pokrzywowy z innej firmy) kilka kropelek olejku rycynowego.. może efekty bym widziała, jakbym stosowała regularnie, a nie jak mi się przypomni, ale do rzeczy.. wczoraj zrobiłam sobie na suche włosy taką maskę : 3 żółtka (dlatego, że włosy mam nawet gęste jak na taką długość i długie, prawie do pasa) 1 małą łyżeczkę olejku rycynowego i z 2 łyżki maki WAX do włosów przetłuszczających się i trzymałam maskę na włosach chyba z ponad półgodziny miałam na głowie nałożoną reklamówkę i jeszcze specjalny czepek foliowy i na to ręcznik, ręcznik po chwili zdjęłam i podgrzewałam włosy przez obie folie, później znów założyłam ręcznik.. zmyłam w ciepłej wodzie, ale efekt GODNY POLECENIA, chyba nigdy nie miałam takich gładkich włosów.. są bardzo miękkie i sie błyszczą i nie są już takie przesuszone, z racji, że mam długie włosy mam zamiar stosować tą maskę 2x w tygodniu chociaż na porost włosów polecam szampon brzozowy, widzę, że włosy trochę urosły, mimo, że myję w nim głowę/włosy może z 2 tygodnie Polecam
aniusiapdg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 15:15   #4238
Manieek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 7
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Witam.

Śledzę ten wątek i szczerze jestem zafascynowana i podziwiam Was drogie Wizażanki!!! Chciałabym także przyłączyć się do Was i zadbać o włosy gdyż są cienkie i bardzo przesuszone od suszarki!! :/ a włosów nie prostuje.


olejek rycynowy+miód+żółtko stosuję, lecz to zbytnio nie wpływa na nawilżenie włosów..;/

Czy mogłaby któraś z Was coś poradzić ??

Edytowane przez Manieek
Czas edycji: 2010-09-08 o 15:34
Manieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 18:38   #4239
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez Manieek Pokaż wiadomość
Witam.

Śledzę ten wątek i szczerze jestem zafascynowana i podziwiam Was drogie Wizażanki!!! Chciałabym także przyłączyć się do Was i zadbać o włosy gdyż są cienkie i bardzo przesuszone od suszarki!! :/ a włosów nie prostuje.


olejek rycynowy+miód+żółtko stosuję, lecz to zbytnio nie wpływa na nawilżenie włosów..;/

Czy mogłaby któraś z Was coś poradzić ??
może ja napiszę co ja stosuję i działa na moje włosy, często suszone wczęsniej gorącym nawiewiem (moje włosy są w albumie jak coś)
mój olejowy mix:
- olejek rycynowy
- olejek kokosowy
- oliwka HIPP
- kaps A+E
- nafta

w tym miksie najwiecej jest olejków i oliwki a nafty troszkę i 2-3kaps, czasem tak się rozpędze że zostaje mi na następny raz. MIx troszkę podgrzewam żeby był letni, wtedy rycynowy łatwiej sie rozprowadza

póki mam "wakacje" stosuję mix 2 razy w tygodniu, a że myję 3 razy w tyg włosy to ten 1 raz przed daję naftę na 10-20 min przed myciem.
Pozdrawiam
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 18:49   #4240
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

ja od tygodnia się olejuje, dziś mam rycynę na głowie 4 raz... wydaje mi się że efekty są ,ostatnio nawet moja mam powiedziała że mam jakieś ładniejsze włosy
kładę na całą noc sam olejek, rano mycie i potem maska (obecnie używam glorii )
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 18:50   #4241
Manieek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 7
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
może ja napiszę co ja stosuję i działa na moje włosy, często suszone wczęsniej gorącym nawiewiem (moje włosy są w albumie jak coś)
mój olejowy mix:
- olejek rycynowy
- olejek kokosowy
- oliwka HIPP
- kaps A+E
- nafta

w tym miksie najwiecej jest olejków i oliwki a nafty troszkę i 2-3kaps, czasem tak się rozpędze że zostaje mi na następny raz. MIx troszkę podgrzewam żeby był letni, wtedy rycynowy łatwiej sie rozprowadza

póki mam "wakacje" stosuję mix 2 razy w tygodniu, a że myję 3 razy w tyg włosy to ten 1 raz przed daję naftę na 10-20 min przed myciem.
Pozdrawiam



dziękuję muszę spróbować takiej mikstury ;-)
__________________
Kocham, gdy mnie wygwizdują, gdy widzę tę nienawiść w ich oczach, gdy słyszę jak mnie obrażają.
Źle czuję się tylko wtedy, gdy gram źle!!!! KOSZYKÓWKA !!

Manieek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 19:59   #4242
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ja od tygodnia się olejuje, dziś mam rycynę na głowie 4 raz... wydaje mi się że efekty są ,ostatnio nawet moja mam powiedziała że mam jakieś ładniejsze włosy
kładę na całą noc sam olejek, rano mycie i potem maska (obecnie używam glorii )
potem będzie tylko lepiej

a Gloria to bardzo dobry wybór (moja faworytka)
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:13   #4243
mousme
Raczkowanie
 
Avatar mousme
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 126
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

hej dziewczyny, tez zaczęłam używać olejku rycynowego. jakiś miesiąc temu pofarbowałam moje naturalne włosy na bardzo bardzo jasny blond. strasznie się od tego wysuszyły, były dosłownie jak u lalki a na dodatek bardzo mi się to nie podobało i zafarbowałam je na ciemno, kolor teraz jest ok ale włosy mam strasznie suche, masakra jakaś.
użyłam tego olejku dopiero raz, na mokre i umyte włosy nałożyłam mieszkankę: 1 łyżka olejku rycynowego, 1 łyżka oliwy z oliwek, 1 żółtko i sok z połowy cytryny. jakoś efektów nie widzę nie są ani lepsze ani gorsze, nie wiem czy dobrze to zrobiłam. nałożyłam potem czepek, zawinęłam w ręcznik, rano spłukałam i umyłam włosy. może na suche włosy trzeba stosować jakąś inną mieszkankę tego olejku? błagam pomóżcie mi bo już nie mogę z tymi włosami
mousme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 14:48   #4244
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
potem będzie tylko lepiej

a Gloria to bardzo dobry wybór (moja faworytka)
oby oby

musze sie im w końcu odwdzięczyć za to męczenie farbami i o nie porządnie zadbać
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 20:27   #4245
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Hej ja też używam olejku i muszę powiedzieć że są efekty - moje włosy po tym olejku szybciej rosną i się przyciemniły co dla mnie działa na plus
Zastanawiają mnie jedynie moje końcówki , nie prostuję włosów (widziały farbę jakiś rok temu w formie szamponetki) ale suszę po umyciu czyli co 2 dzień a są takie aż boli patrzeć :O to są te końce włosów pocieniowanych nad karkiem oraz po obu stronach twarzy ... widzę białe kropeczki pod koniec włosa dalej jest włosek ale jak jakiś wykręcony w inna stronę jak ułamany pociągam go a on się kruszy ...nie wiem ock ale to już mnie drażni i nie wiem co mam z tym robić ... olejku używam raz w tygodniu na noc w weekend wcześniej co 2 dzień ale nie mogę po nim ułożyć grzywki tak jak chcę ... Nie mogę zrezygnować z suszarki ponieważ myję włosy rano przed szkołą więc liczy się czas a poza tym bez suszarki moje włosy są opadnięte i bez objętości na której mi zależy ponieważ mam cienkie nie za gęste włosy a moim ideałem są grube gęste i puszyste .
Już sama nie wiem co mam zrobić
aa i dodam że te końcówki po bokach jak się wkurzę sama podcinam a po tygodniu jest to samo
reszta włosów tzn te dosłowne końcówki były ścięte miesiąc temu i nawet jednego rozdwojenia nie widzę a przecież suszę je jednakowo jak i resztę więc nie wiem skąd tamte się biorą ???

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez mousme Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, tez zaczęłam używać olejku rycynowego. jakiś miesiąc temu pofarbowałam moje naturalne włosy na bardzo bardzo jasny blond. strasznie się od tego wysuszyły, były dosłownie jak u lalki a na dodatek bardzo mi się to nie podobało i zafarbowałam je na ciemno, kolor teraz jest ok ale włosy mam strasznie suche, masakra jakaś.
użyłam tego olejku dopiero raz, na mokre i umyte włosy nałożyłam mieszkankę: 1 łyżka olejku rycynowego, 1 łyżka oliwy z oliwek, 1 żółtko i sok z połowy cytryny. jakoś efektów nie widzę nie są ani lepsze ani gorsze, nie wiem czy dobrze to zrobiłam. nałożyłam potem czepek, zawinęłam w ręcznik, rano spłukałam i umyłam włosy. może na suche włosy trzeba stosować jakąś inną mieszkankę tego olejku? błagam pomóżcie mi bo już nie mogę z tymi włosami

wiesz uważam że powinnaś zrobić to na suche włosy jeszcze nie umyte na noc , a żółtko osobiście odradzam bo miałam po nim jakieś lejce i od razu mi się przetłuszczały a poza tym ono działa praktycznie tylko na blask , używaj tej mieszanki regularnie przez jakieś 2 miesiące a zobaczysz różnicę z pewnością od razu nigdy nic nie ma trzeba cierpliwości

Edytowane przez HairMania
Czas edycji: 2010-09-24 o 20:18
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 21:25   #4246
myslenieszkodzi
Raczkowanie
 
Avatar myslenieszkodzi
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 151
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
to są te końce włosów pocieniowanych nad karkiem oraz po obu stronach twarzy ... widzę białe kropeczki pod koniec włosa dalej jest włosek ale jak jakiś wykręcony w inna stronę jak ułamany pociągam go a on się kruszy ...nie wiem ock ale to już mnie drażni i nie wiem co mam z tym robić ... (...)aa i dodam że te końcówki po bokach jak się wkurzę sama podcinam a po tygodniu jest to samo
a czym podcinasz swoje włosy? złymi nożyczkami tylko pogorszysz stan końcówek
myslenieszkodzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 10:01   #4247
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

To są nożyczki do włosów , używane tylko w jednym celu..
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 10:06   #4248
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

ja używam od dobrych kilku miesięcy tej miksturki stan moich włosów bardzo się poprawił, choć nigdy nie miałam brdzo zniszczonych włosów. W każdą sobotę kładę tę maskę na włosy. U mnie sprawdzają się: 2 żółtka, odrobina soku z cytryny i łyżka olejku rycynowego. efekt doskonały, włosy się nie plączą, są mocne i mają cudowny połysk
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 11:52   #4249
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

a na moje włosy najlepiej działa taka mixtura:
żółtko, 2 łyżeczki Kallos latte, łyżeczka miodu, nafta, olejek rycynowy i oliwa z oliwek
jak ostatnio pochodziłam pół dnia z taką miksturą to później mój Tż stwierdził, że mogłabym reklamować szampony
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 15:14   #4250
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Hej dziewczyny, i ja próbuję kuracji olejkowej.
Właśnie siedzę z maską na włosach
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 15:15   #4251
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

a jaką miksturę zrobiłaś tylko olejek i żółtko czy coś bardziej skomplikowanego ?
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 17:55   #4252
justine95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Ja wczoraj wieczorem zaczęłam kuracje ;D Siedziałam z maską na włosach 3 godziny Działa cuda!! Włosy są o niebo lepsze! Błyszczące i gładkie
justine95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 21:19   #4253
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
a jaką miksturę zrobiłaś tylko olejek i żółtko czy coś bardziej skomplikowanego ?
Zmieszałam kilka kropelek olejku rycynowego, kilka kropelek soku cytrynowego i żółtko od jajka.
Nałożyłam na włosy, okręciłam folią, ręcznikiem i siedziałam od ok 15 do 21
Na razie czekam aż mi włosy wyschną i dopiero potem mogę powiedzieć, jak wrażenia
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 23:03   #4254
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość
Zmieszałam kilka kropelek olejku rycynowego, kilka kropelek soku cytrynowego i żółtko od jajka.
Nałożyłam na włosy, okręciłam folią, ręcznikiem i siedziałam od ok 15 do 21
Na razie czekam aż mi włosy wyschną i dopiero potem mogę powiedzieć, jak wrażenia
od 15 do 21?Nie przesadziłaś ? ja siedzę max 30 min z tym
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 00:03   #4255
totitamto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Hej dziewczyny ja wlasnie jestem po jednarazowej kuracji owej mikstury. Powiem szczerze, ze nie wierzylam, ze tak zadziala. Z natury mam wlosy krecone, od jakiegos czasu przestaly mi sie ukladac,byly strasznie sianowate a tu takie cudo na glowe zarzucilam i porsze jaka poprawa. Mam wlosy dosc dlugie, wiec musialam zrobic tej mieszanki troszke wiecej, czyli 2 lyzki olejku rycynowego + lyzeczka oliwy z oliwek + kilka kropel soku z cytryny (soku z cytryny dodalam tylko i wylacznie ze wzgledu na to ze jestem blodynka, a rycyna przyciemnia, i ze wzgledu na to zeby wlosy sie nie przetluszczaly). Cala te miksture nalozylam na umyte i osuszone recznikiem wlosy, zawinelam w reklamowke, na to czapka welniana i poszlam spac. Rano umylam wlosy 3 razy, nalozylam odzywke timotey i to wszystko. Wloski same wyschly i bomba Napewno zastosuje to jeszcze nie raz, bo mam zamiar miec wlosy o 20 cm jeszcze dluzsze a przeczytalam,ze dzieki olejkowi nawet potrafia urosnac 3cm na miesiac. Dzieki wam wszystkim, bo to dzieki Wam zdecydowalam sie na to maske[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:42 ----------

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mousme Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, tez zaczęłam używać olejku rycynowego. jakiś miesiąc temu pofarbowałam moje naturalne włosy na bardzo bardzo jasny blond. strasznie się od tego wysuszyły, były dosłownie jak u lalki a na dodatek bardzo mi się to nie podobało i zafarbowałam je na ciemno, kolor teraz jest ok ale włosy mam strasznie suche, masakra jakaś.
użyłam tego olejku dopiero raz, na mokre i umyte włosy nałożyłam mieszkankę: 1 łyżka olejku rycynowego, 1 łyżka oliwy z oliwek, 1 żółtko i sok z połowy cytryny. jakoś efektów nie widzę nie są ani lepsze ani gorsze, nie wiem czy dobrze to zrobiłam. nałożyłam potem czepek, zawinęłam w ręcznik, rano spłukałam i umyłam włosy. może na suche włosy trzeba stosować jakąś inną mieszkankę tego olejku? błagam pomóżcie mi bo już nie mogę z tymi włosami

Kiedys tez tak zrobilam, i spotkalo mnie to samo co ciebie, brzydkie siano a dodajmy ze jeszcze mam krecone z natury, plakalam normalnie, ale to mnie nauczylo. Nie martw sie co cie nie zabije co cie wzmocni;P zastosuj te odzywke kilka razy, bo ona dziala cuda, no ale trzeba byc wytrwalym. Ja zastosowalam ja na noc, czyli regenerowala moje klaczki przez 8 godzin, to tak jakbym taka odzywke stosowala 8 razy po godzinie. Na noc jest najlepiej, aaa i jeszcze proponuje jesc pestki z dynii i pic herbatke z pokrzywy
totitamto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 08:37   #4256
kafciek
Raczkowanie
 
Avatar kafciek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez totitamto Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja wlasnie jestem po jednarazowej kuracji owej mikstury. Powiem szczerze, ze nie wierzylam, ze tak zadziala. Z natury mam wlosy krecone, od jakiegos czasu przestaly mi sie ukladac,byly strasznie sianowate a tu takie cudo na glowe zarzucilam i porsze jaka poprawa. Mam wlosy dosc dlugie, wiec musialam zrobic tej mieszanki troszke wiecej, czyli 2 lyzki olejku rycynowego + lyzeczka oliwy z oliwek + kilka kropel soku z cytryny (soku z cytryny dodalam tylko i wylacznie ze wzgledu na to ze jestem blodynka, a rycyna przyciemnia, i ze wzgledu na to zeby wlosy sie nie przetluszczaly). Cala te miksture nalozylam na umyte i osuszone recznikiem wlosy, zawinelam w reklamowke, na to czapka welniana i poszlam spac. Rano umylam wlosy 3 razy, nalozylam odzywke timotey i to wszystko. Wloski same wyschly i bomba Napewno zastosuje to jeszcze nie raz, bo mam zamiar miec wlosy o 20 cm jeszcze dluzsze a przeczytalam,ze dzieki olejkowi nawet potrafia urosnac 3cm na miesiac. Dzieki wam wszystkim, bo to dzieki Wam zdecydowalam sie na to maske[COLOR="Silver"]
Witam wszystkie "rycynówki"
Śmiać mi się zachciało, bo dokladnie jak ty totitamto spałam dziś w czapce, aż musiałam napisać kilka słów
A ja zrobiłam tak:
- umyłam włosy szamponem babydream - włoski sobie podeschły (ale zawsze się zastanawiam, czy kłaść miksturkę na wilgotne czy suche włoski).
- przygotowałam: około pół buteleczki olejku rycynowego (buteleczka ma 30 g) + trochę soku z cytryny, wymieszałam to w butelce i wstawiłam na kilka minutek do kubka z ciepla wodą.
- wtarłam w skalp i we włosy, przeczesałam grzebieniem, trochę pochodziłam tak w spiętych włosach, później folia, czapka i poszłam spać.
- rano mycie dwa razy szamponem babydream.
wg mnie poprawia kondycje włosów (a mam włosy do ramion, po farbie rozjaśniającej), ale niestety trzeba miksturkę stosować systematycznie, bo żeby efekt był - raz nie wystarczy, no i do tego trzeba wspomagać organizm od środka, jak moja poprzedniczka już wspomniała
Pozdrawiam cieplutko
__________________
"Zważaj na swoje myśli, gdyż przemienią się w słowa,
Zważaj na swoje słowa, gdyż przemienią się w czyny,
Zważaj na swoje czyny, gdyż przemienią się w nawyki,
Zważaj na swoje nawyki, gdyż przemienią się w twój charakter,
Zważaj na swój charakter, gdyż on będzie twoim losem."

Edytowane przez kafciek
Czas edycji: 2010-10-10 o 08:39
kafciek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 12:00   #4257
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
od 15 do 21?Nie przesadziłaś ? ja siedzę max 30 min z tym
Raczej nie słyszałam, że można nawet iść spać z takim turbanem na głowie. A przed nałożeniem rozmawiałam z moją bratową fryzjerką, więc bez obaw chodziłam z tym pół dnia

Ja mam włosy dość zniszczone, sięgają prawie do łopatek, więc wiadomo, że strasznie niszczą się przy noszeniu torby na ramię, zakładaniu kurtek itp, bo ciągle o coś się zaczepiają. Wczoraj podcięłam dobre 5 cm, bo końcówki miałam tragiczne
Potem nałożyłam machę na włosy, żeby się odżywiły.
Muszę o nie zadbać, bo ostatnio nawet mi się kruszą..
więc postaram się używać, jak najmniej suszarki, często je wiązać i oczywiście przynajmniej raz na tydzień robić olejkową kurację

A dziś włosy mam ładne, są gładkie, lekko błyszczące i miękkie, a to dopiero pierwszy raz kuracji !

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez totitamto Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja wlasnie jestem po jednarazowej kuracji owej mikstury. Powiem szczerze, ze nie wierzylam, ze tak zadziala. Z natury mam wlosy krecone, od jakiegos czasu przestaly mi sie ukladac,byly strasznie sianowate a tu takie cudo na glowe zarzucilam i porsze jaka poprawa. Mam wlosy dosc dlugie, wiec musialam zrobic tej mieszanki troszke wiecej, czyli 2 lyzki olejku rycynowego + lyzeczka oliwy z oliwek + kilka kropel soku z cytryny (soku z cytryny dodalam tylko i wylacznie ze wzgledu na to ze jestem blodynka, a rycyna przyciemnia, i ze wzgledu na to zeby wlosy sie nie przetluszczaly). Cala te miksture nalozylam na umyte i osuszone recznikiem wlosy, zawinelam w reklamowke, na to czapka welniana i poszlam spac. Rano umylam wlosy 3 razy, nalozylam odzywke timotey i to wszystko. Wloski same wyschly i bomba Napewno zastosuje to jeszcze nie raz, bo mam zamiar miec wlosy o 20 cm jeszcze dluzsze a przeczytalam,ze dzieki olejkowi nawet potrafia urosnac 3cm na miesiac. Dzieki wam wszystkim, bo to dzieki Wam zdecydowalam sie na to maske[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:42 ----------

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------




Kiedys tez tak zrobilam, i spotkalo mnie to samo co ciebie, brzydkie siano a dodajmy ze jeszcze mam krecone z natury, plakalam normalnie, ale to mnie nauczylo. Nie martw sie co cie nie zabije co cie wzmocni;P zastosuj te odzywke kilka razy, bo ona dziala cuda, no ale trzeba byc wytrwalym. Ja zastosowalam ja na noc, czyli regenerowala moje klaczki przez 8 godzin, to tak jakbym taka odzywke stosowala 8 razy po godzinie. Na noc jest najlepiej, aaa i jeszcze proponuje jesc pestki z dynii i pic herbatke z pokrzywy
Zgadzam się co do herbatki z pokrzywy, bo ona jest dobra niemal na wszystko (niemal jak olejek) ;-) Nie tylko na włosy.
A co do pestek.. szkoda, że ja ich nie znoszę

Edytowane przez Paulima
Czas edycji: 2010-10-10 o 11:56
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 18:48   #4258
criminal21
Przyczajenie
 
Avatar criminal21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 27
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

witam
a mój sposób to: na umyte włosy seboradinem nakładam wax do ciemnych włosów i olejek rycynowy ...wszystko to pod torebką foliową ... podgrzewam suszarką...i zawijam ręcznikiem...i tak ok. godz...potem tylko spłukuję letnią wodą...oczywiście schną naturalnie
Włosy mam po tym ciemniejsze...zdrowsze... szybciej rosną...
criminal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 19:21   #4259
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Czy to możliwe żeby od rycynowego wypadały włosy ? stosuje go w weekendy , a wcześniej częściej i zauważyłam że myjąc je 'po olejku' tzn . w niedziele wychodzą mi włosy przy myciu i na szczotce zostają kłęby.Czy to może być przez olejek?przez to że zmieniłam częstotliwość stosowania ?
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 23:07   #4260
totitamto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez criminal21 Pokaż wiadomość
witam
a mój sposób to: na umyte włosy seboradinem nakładam wax do ciemnych włosów i olejek rycynowy ...wszystko to pod torebką foliową ... podgrzewam suszarką...i zawijam ręcznikiem...i tak ok. godz...potem tylko spłukuję letnią wodą...oczywiście schną naturalnie
Włosy mam po tym ciemniejsze...zdrowsze... szybciej rosną...
Hejka, wiesz, z ta odzywka Wax to raczej jej nie wyprobuje. Czytalam na jakims forum, ze laska stosowala ta odwywke jakis czas i byla super zadowolona.....do czasu az nie zaczely wychodzic jej wlosy. Takze, nie wiem jak Ty,ale ja zostaje przy natrulnych miksturach, bo natura to natura,. Pozdro

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Czy to możliwe żeby od rycynowego wypadały włosy ? stosuje go w weekendy , a wcześniej częściej i zauważyłam że myjąc je 'po olejku' tzn . w niedziele wychodzą mi włosy przy myciu i na szczotce zostają kłęby.Czy to może być przez olejek?przez to że zmieniłam częstotliwość stosowania ?
Hej rycyna ma to do siebie,ze wlosy wzmacnia a nie je oslabia. wypadanie wlosow jest jednak efektem naturalnym, kazdy czlowiek gubi dziennie nawet do 100 wlosow a wiadomo,ze jezeli jestes posiadaczka dlugich wloskow, a na szczotce bedzie takich wloskow 20 to bedzie Ci sie wydawalo optycznie ze jest ich ze 200. Ja na Twoim miejcu nie przejmowalabym sie tym az tak bardzo. Mi rowniez wlosy wypadaja, raz mniej raz wiecej, ale na ich gestosc raczej nie moge narzekac Pozdro

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Zgadzam się co do herbatki z pokrzywy, bo ona jest dobra niemal na wszystko (niemal jak olejek) ;-) Nie tylko na włosy.
A co do pestek.. szkoda, że ja ich nie znoszę :mur




Szkoda,ze nie przepadasz za pestkami z dynii, bo naprawde duzo daja, no ale choiaz herbatka z pokrzywy przypadla do gustu Wiadomo,ze wlosy tez od wewnatrz trzeba wzmacniac Pozdro
totitamto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.