Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-13, 14:02   #2761
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

o matko... jaki ma sposób???????????
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 14:13   #2762
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Dobry!

U nas stawianie do kąta daje rezultaty, oduczyłam np. bicia. A ostatnio zaczął trochę robic rzeczy które miał zabronione a nie wystarczało policzenie do trzech to wtedy stawiam do kąta.

Mati do piaskownicy chodzimy rzadko ale my mamy piaskownice na swoim podwórku więc jak Filip ma ochote to idzie ale ostatnio woli chodzić z patykiem i uderzać w płot, "szpiegować" kota lub szukać ślimaków. Zresztą jakoś wolę z nim połazić (wtedy przeważnie ciągnie samochód na sznurku) i chodzimy na spcery.

Rajtuzki nosimy ale zwykłe nie frota i wtedy kiedy ma cieńsze spodnie jak ma grubsze to nakładamy podkolanówki ale wszystko też zalezy co będziemy robić.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 16:34   #2763
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
jak do żłobka chodzi już i wraca ładnie tak nauczyła sie histerii przez duże H
wczoraj jakiś 15nastolatek mi na ulicy powiedział "trzeba się zgłosić do superniani z TVN"
dobrze że był daleko bo by dostał w ryło!
tyle, że ja jej na te ataki histerii nie pozwalam a tym bardziej na "wiotczenie" czy "wykładanie na asfalt"
myślę, że potrwa to około tygodnia jak 99% "przypadłości" u Kajki


buziaki i spadam do swoich 'obowiązków"
: hahaha:
Ja pozwalam sie pokładac po drodze. Tylko Ola już kuma, że to żadna atrakcja i coraz rzadziej to robi i krócej to trwa.

Mati my zahaczamy z Olą o piaskownicę jak wracamy z Akademii. Dzisiaj zastałysmy tam 2 Oli ziomali z mamami.
Rajtuzy tylko do kiecki. Ale ja nie nosze i zeszłej zimy Ola też prawie wcale rajtuzów nie miała branych.
Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość
No wlasnie po kaloryferze wchodzi.


---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Ola nauczyła się zgrzytać zębami....
Do końca tygodnia jesteśmy w domu, bo Ola kaszle i lecą gile. Szczególnie w nocy. Dlatego nie jestem w stanie chodzić do pracy po 3 godzinach snu. Mam alibi na urlop
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 18:43   #2764
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

od tygodnia jakoś zawsze mamy rajtki i spodnie
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 19:03   #2765
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

no ja też gdzieś od tygodnia rajstopy dopiero nakładam

co do zgubienia dziecka to ja jednak tego nie pojmuję tym bardziej, że u nas tesco nie jest zbyt wielkie zresztą mało, że zgubili to chyba tego nie zauważyli bo ten dzieciak chyba z pół godziny tam stał przy tej babce z ochrony zresztą jakie pakowanie rzeczy jak dziecko nie widzi nie rozumiem takiego sposobu robienia zakupów
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 20:06   #2766
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

ALKAMOR co innego dziecko 2-3 letnie lub mlodsze ale 5 latka za reke w sklepie przeciez nie prowadzasz? no i ja mysle o hipermarketach, ten przyklad tez z reala byl podany ale jak mowisz ze to bylo w malym sklepie to takze nie pojmuje :/ choc powiem ci ze ja sie zagubilam w sklepie kiedys jako dziecko - nie uciekalam nie howalam sie, poprostu sie zagapilam, tato myslal ze ide kolo niego i szedl dalej a obok niego szla identycznie ubrana dziewczynka ja zas sstalam i plakalam kolo chleba szybko jednak wrocil po niecalych 3 min. jak sie nie myle

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

ojej a ile u was stopni jest??

u nas ostatnio juz prawie mies. oscyluje od 7 do 0 nawet (zalezy jaka pora dnia)
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 20:23   #2767
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

no u nas tesco nie jest zbyt wielkie...poza tym nawet jak się zgubił...no trudno ale żeby nie reagować kiedy mówią, że zgubiło się dziecko

co do stopni to nie wiem bo generalnie nie mam termometru na zewnątrz...dzisiaj to było cieplutko bo u mamy jak byłam było 10 stopni.... w poprzednie dni zapewne nieco chłodniej bo i wiatr wiał....ale jeżeli teraz ubiorę mu zimową kurtkę czy kombinezon to przy -5 musiałabym wogóle nie wychodzić
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 20:36   #2768
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Jak wychodziłam dziś rano ok 10 z Filipem to było 8 stopni.

Wychodzę z tego samego założenia co Alkamor. U nas kurtka zimowa jeszcze nawet nie przygotowana (nie wyprana) Jeżeli teraz ubiorę go tak ciepło to co mu ubiorę jak będzie grubo poniżej 0 stopni.

Dziś mnie Filip zaskoczył, wiem ze u was to norma ale dla mnie to szok. Sam przychodził do kuchni i wołał am, zjadł dziś dwa razy chlebek z wędlinką (nie akceptował chleba) i zjadł naleśnika co także się nie zdarzyło choć kilka razy próbowałam.

Tun1a Filip też zgrzyta zębami chociaż teraz to mu się rzadziej zdarza a mnie to strasznie drażni.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 20:40   #2769
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
Jak wychodziłam dziś rano ok 10 z Filipem to było 8 stopni.

Wychodzę z tego samego założenia co Alkamor. U nas kurtka zimowa jeszcze nawet nie przygotowana (nie wyprana) Jeżeli teraz ubiorę go tak ciepło to co mu ubiorę jak będzie grubo poniżej 0 stopni.

Dziś mnie Filip zaskoczył, wiem ze u was to norma ale dla mnie to szok. Sam przychodził do kuchni i wołał am, zjadł dziś dwa razy chlebek z wędlinką (nie akceptował chleba) i zjadł naleśnika co także się nie zdarzyło choć kilka razy próbowałam.

Tun1a Filip też zgrzyta zębami chociaż teraz to mu się rzadziej zdarza a mnie to strasznie drażni.
Mnie nie drażni, mnie dziwi
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 20:56   #2770
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Czesc laski

Ja tylko dzis na chwilke zaznaczyc miejsce (musialam nadrobic) i wklejam zgodnie z zamowieniem kilka zdjec Juli grzebiacej w dyni Patrzcie jaka ona smieszna przy tym stole... taka Jula w grupie haha. Do jutra!
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 20:58   #2771
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

hehe jakie szkraby słodkie...a Julinka wygląda wśród nich bosko

A Ty matka miałaś nagrać jak Cię dziecko wyzywa
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 08:08   #2772
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Kaja ma ciepła kurtkę z polarkiem
na zimę ma jeszcze cieplejszą od kombinezonu
ma botki ciepłe skórzane ale jeszcze nie kozaki
kozaki kupię "za Waszymi radami" w Bartku te simply czy jakoś tako- nieprzemakalne niby

nie dziwi mnie wcale zgubienie dziecka
szokuje brak reakcji!
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 08:39   #2773
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow


nie mam międzyczasuuuuu
Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Kaja ma ciepła kurtkę z polarkiem
na zimę ma jeszcze cieplejszą od kombinezonu
ma botki ciepłe skórzane ale jeszcze nie kozaki
kozaki kupię "za Waszymi radami" w Bartku te simply czy jakoś tako- nieprzemakalne niby

nie dziwi mnie wcale zgubienie dziecka
szokuje brak reakcji!
Klaudia też pomyka w kurtce z polarem i w adidasach, ma też kozaczki troche ocieplane, a na zimę też chcemy kupić bartki - geoxy.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:56   #2774
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Joł matki!
Pierwszy dzień urlopu! Kawka zaliczona. Byłam w Biedronce bo miały botki być, ale nie było. Kicha. Za to beza sobie kupiłam do 2 kawy.

Spice Julia bardzo ślicznie wygląda w grupie! Wszystkie dzieci w tym samym wieku?

Anya bardzo współczuje z powodu braku międzyczasów
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:12   #2775
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Przyszły kozaki dla Oli! Najpierw mierzyłyśmy w sklepie później zamówiłam na allegro. Ola dostała miarkę wzrostu i lizaka w bonusie.
Niestety listonosz wyrwał Olę z zasypiania i teraz się snuje i pojękuje....
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:21   #2776
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Tun1a - śliczne te kozaczki
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:27   #2777
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość

nie mam międzyczasuuuuu


Klaudia też pomyka w kurtce z polarem i w adidasach, ma też kozaczki troche ocieplane, a na zimę też chcemy kupić bartki - geoxy.
A ja mam międzyczas. Bartek się naprawił i zasypia w 10 minut ale mu drzemkę przesunęłam o 1,5 godziny i przed daję obiad.

Tun1a chodzi Ci o botki ala EMU biedronkowe? U mnie były ale mojego rozmiaru nie było. W sumie i tak bym nie kupiła bo jakoś słabo wykonane mi się wydawały

My mamy kozaki z zeszłego roku bo kupiłam 4 rozmiary za duże

sweetylily widzę Cię
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:02   #2778
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Tun1a - śliczne te kozaczki
Ola też zachwycona. Nie pozwoliła sobie ich zdjąć. A jak zdjęłam to miała focha. Siedziała na podłodze, próbowała założyć i robiła swoje słynne: ychy ychy ychy
Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
A ja mam międzyczas. Bartek się naprawił i zasypia w 10 minut ale mu drzemkę przesunęłam o 1,5 godziny i przed daję obiad.

Tun1a chodzi Ci o botki ala EMU biedronkowe? U mnie były ale mojego rozmiaru nie było. W sumie i tak bym nie kupiła bo jakoś słabo wykonane mi się wydawały

My mamy kozaki z zeszłego roku bo kupiłam 4 rozmiary za duże

sweetylily widzę Cię
No właśnie o EMU mi chodziło, ale skoro były badziewiaste do dorze, że u nas nie rzucili bo jeszcze bym kupiła
Ola padła na 16:20 ma lekarza i jak sie nie prześpi to urządzi tam taką awanturę, że nas długo nie zapomną
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:20   #2779
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Juleczka slodziakowa i Murzynionka sa - ehh jak ja je uwielbiam schrupalabym takie czekoladki ""

ja tam nie patrze na to co ubiore w zimie bo jesli polarkowa kurtka mu nei starczala pod dwoma swetrami bodziakiem i koszulka to wzielam zalozylam bodziaka koszulke i kurtke zimowa i wreszcie nie marznal z rana a na poludnie bralam polarka

a zima... poprostu pod zimowa kurtka bedziemial gruby swetr... jalbym tak patrzyla ze to jesien a mroz na dworze, szyby zamrozone z rana to biedny chory by byl z mojej winy bo matka nie zalozy mu cieplejszej kurtki nie dlatego ze jej nei ma ale dlatego ze to zimowa... dla mnie to dziwne myslenie... ale moze was zle zrozumialam hmmmm

Tosiu wreszcie zdowy, kupilam mu tabletki uodparniajace nad Citoseptem z lekarzem dyskutowalam bo na bazie grejpfruta jest jak tu ktoras mnie super poinformiowala (dzieki) i moze wzmagac apetyt a mojemu tego nei potrzeba tymbardziej ze ma niedoczynnosc i musze dbac o dietke wiec dala tabletki tyle ze za 10 szt zapalcilam ok 70 zl

ja zas od wczoraj wieczor sie zle czuje, zbieralo mnie n awymioty a rano wymiotowalam prawie pol godz. i do tego ten kaszel duszacy!

maly wstal wiec uciekam...

p.s. sliczne kozaczki - my na jesien mamy z SUNWAy a na zime juz widzialam za 119 zl z Antylopy super sa bo mimo iz na rzepy i z kozuszkiem to wyginaja sie w kazda strone, ale z kupnem poczekam az spadnie snieg, bo poki co w trzewikach lata a i nozka moze urosnac...
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 13:23   #2780
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

pelnia - bo jeszcze zależy w co kto ubiera dziecko na codzień... ja teraz kładę Kubie body na długi rękaw, bluzę i kurtkę na polarze. Chodząc w tym ma cieplutki karczek i dlatego nie widzę sensu w ubieraniu go grubiej

aha też widziałam te buty bo byłam przed chwilą w Biedronce i rzeczywiście takie jakieś nie bardzo te buty
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:43   #2781
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
pelnia - bo jeszcze zależy w co kto ubiera dziecko na codzień... ja teraz kładę Kubie body na długi rękaw, bluzę i kurtkę na polarze. Chodząc w tym ma cieplutki karczek i dlatego nie widzę sensu w ubieraniu go grubiej

aha też widziałam te buty bo byłam przed chwilą w Biedronce i rzeczywiście takie jakieś nie bardzo te buty
miód na moje serce
Pelnia a jak kaszel? Przechodzi?
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:18   #2782
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

ale zimnica dzisiaj!!
byłam w komisie. Baba mi przyjeła 4 rzeczy jak sprzeda to będę mieć zawrotną sumę 75 zł (-32% dla komisu ) szał ciał normalnie... no ale lepsze 50zl niż mole w szafie
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:19   #2783
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Dzien dobry!

Pelnia To nie 'Murzyniatka' tylko latynoski 2 takie ciemne sa w zlobku. Ale dobrze niech sie Jula przyzwyczaja, bo mojej kolezanki Murzynki sie troche bala jeszcze kilka miesiecy temu.
Kozaczki super. A nie wiem, czy wam pisalam, rok temu kupilam Juli 'na przyszlosc' super kozaczki skorzane brazowe, takie eleganckie. No i moja corka nie dopnie sie w lydce :padam: A ja sie tak nie moglam doczekac, az bedziemy jesienia w takich samych butach chodzic... no i coz, musze oddac, mam nadzieje, ze po roku przyjma.
Nie gra zadna z was w 'It girl' na FB? Taka glupawa gra, chodzi sie po sklepach z ubraniami, kupuje ubrania i akcesoria i wyzywa dziewczyny na pojedynek 'ktora jest bardziej 'hot''. Ja sie co chwile przebieram haha.
Niech sie ktoras dolaczy, bo musze miec 'paczke'!
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 14:23   #2784
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Dobry!!!

spicegirl Julcia ślicznie wygląda i taka zainteresowana tym co się wkoło niej dzieje.

Tun1a buciki śliczne, szkoda że dla chłopców są takie szarobure.

Pelnia ja nie ubieram tak grubo i Filip nie choruje. Ostatnio chory był jakoś w marcu. Ubieram mu kurtkę jesienną i nie jest mu zimno a na dwór chodzimy codziennie bez względu na pogodę. Pamiętam jak Filip był mały to wychodziłam z nim codziennie na spacer chociaż był mróz, myślałam wtedy, że mnie baby ze wsi zjedzą i wezwą opiekę społeczną a teraz myślę że to go zahartowało.

Dziś rano jak wychodziłam z Filipem na dwór postanowiłam ubrać mu takie cienkie rękawiczki a ten patrzy na swoje rączki i mówi Pinku. Pingu to bajka o pingwinkach, którą lubi oglądać a pingwinki widział że nie mają paluszków więc odrazu mu się skojaryło.

A jeszce wam opowiem o mojej siostrzenicy która ma trzy latka. Pani w przedszkolu pyta "Które dzieci mają rodzeństwo?" A Emilka się zgłasza i mówi " Ja mam braciszka ale on się jeszcze nie chce urodzić" Siostra dopiero stara się o drugie dziecko i rozmawiali już o tym z Emi i ona nawet codziennie modli się o braciszka.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:28   #2785
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Hej Pamiętacie mnie jeszcze? Udzielałam się tu kiedyś Przeczytałam kilkanaście stron wstecz ale i tak nie zdążę wszystkiego nadrobić.
Gratuluje bardzo wszystkim oczekującym na drugie dzieciaczki
U mnie wszystko w porządku, mieszkamy już z TŻ sami wynajmujemy dwupokojowe mieskani. Ja skonczylam szkole, zdalam mature i pracuje. TŻ obecnie jest w wojsku. Synek rośnie i jest małym brojkiem.
Mam zamiar znów udzielać się na forum :P
Buziaki;*

alkamor robisz piękne torty Widziałam je na innym forum ale skojarzyłam jak wkleiłaś tu ten z torsem
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:32   #2786
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

sweetylily witamy ponownie i dobrze, że do nas wróciłaś
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:35   #2787
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
Hej Pamiętacie mnie jeszcze? Udzielałam się tu kiedyś Przeczytałam kilkanaście stron wstecz ale i tak nie zdążę wszystkiego nadrobić.
Gratuluje bardzo wszystkim oczekującym na drugie dzieciaczki
U mnie wszystko w porządku, mieszkamy już z TŻ sami wynajmujemy dwupokojowe mieskani. Ja skonczylam szkole, zdalam mature i pracuje. TŻ obecnie jest w wojsku. Synek rośnie i jest małym brojkiem.
Mam zamiar znów udzielać się na forum :P
Buziaki;*
Witaj! Pewnie, ze cie pamietam, piekna mloda mamusiu Gratuluje matury i mieszkania, prosze jak sie wszystko ladnie ulozylo
pozdrawiam!
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:38   #2788
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość


sweetylily widzę Cię
już się ujawniłam starałam się najpierw nadrobić ale i tak jestem w tyle

Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
sweetylily witamy ponownie i dobrze, że do nas wróciłaś
Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Witaj! Pewnie, ze cie pamietam, piekna mloda mamusiu Gratuluje matury i mieszkania, prosze jak sie wszystko ladnie ulozylo
pozdrawiam!
Dzieki
Nie myślałam, że będziecie mnie pamiętały jeszcze
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:39   #2789
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

sweety
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:41   #2790
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

sweetylily Kubuś bardzo się zmienił ale nadal jest śliczny
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.