Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-01, 01:19   #241
olivia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 14
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

moj problem to to ze Go kocham wciaz...mialam z nim 1szy raz!! i nie wiem czemu on mnie takpociaga...problem w tym ze ja czaasem nie wytrzymuje i sie
odezwe sie do niego wysle smsa i wtedy on zawsze zadzwoni i jest slodki...ja glupia zgadzam sie z nim spotkac, wychodzimy razem, zawsze dobrze sie bawimy razem(zazwyczaj wychodzimy do klubow)a potem nie moge si emu oprzec,ostatnio wyladowalamw w hoelu z nim.bylo cudowiezawsze potem odzywa sie do mnie jakis czas a potem wogole....wtedy ja probuje wytrzymac i tez sie nie odzywam jakis miesiac...a potem znowu pisze smsa...rany ja ciagle go kocham ...a on mnie wykorzystuje!! ; ((
olivia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 12:24   #242
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez skrawka
hmm no cóż, nie wiem czy ktoś zrozumie co napiszę ale dobra. Jest sobie pan X, którego znam od roku. Ja mu wpadłam w oko od pierwszego wejrzenia, gdy poznał mnie lepiej uważał, że żadna inna mi nie dorównuje, że napewno jestem tą jego jedyną i wogóle stracił dla mnie głowę. Z tym, że ja tego uczucia nie odwzajemniałam, jak dla mnie to było za wcześnie, żeby móc powiedzieć i być pewną że ten to jest ten. Bardzo go lubię jako kumpla, jest zabawny, pomocny i czego dusza zapragnie. Ale ja nie czułam tego czegoś żeby być pewną że możemy być razem. Aż do pewnego momentu, kiedy moja przyjaciółka powiedziała mi, po rozmowie z panem X, że chyba da sobie ze mną spokój i zacznie myśleć o innej, chociaż ciężko mu to będzie wychodzić. Jak się o tym dowiedziałam łzy stanęły mi w oczach. Nie chciałam być z nim,ale też nie chciałam, żeby miał inną. I jak mnie tu zrozumieć. Następnego dnia po rozmowie z moją przyjaciółką dowiedziałam się, że jednak nie potrafi przestać mnie kochać, nie chce mnie ranić itp. no to ja cała w skowronkach. Po paru dniach mieliśmy sie spotkać grupą, gdzie m,in byłam ja, on, moja przyjaciółka, i inni. Byłam pewna że pogadamy na osobności, jak już nieraz bywało, tym bardziej że bardzo tego chciał, pisał mi o tym w sms'ach i na gg. Chciałam mu dać szanse, chciałam spróbować, mimo iż wcześniej tego nie byłam pewna, bo nie chciałam ranić ani jego, ani siebie. No ale wracając do tego grupowego spotkania to chwile pogadaliśmy, ale nie na osobności, tylko wszyscy w grupie, po czym on i chłopak przyjaciółki poszli na jakąś inną impreze i skończyło się rumakowanie. Zarówno przyjaciółka jak i ja przechodzimy "kryzys". Z tym że jej chłopak zawinił jeszcze pewnym kłamstwem ale tego poruszać nie będę, lecz chłoppak próbuje sie jej tłumaczyć, a pan x sie ani nie odzywa, ani nie pisze, poprostu nic. Dwie godzinki temu puściłam mu sygnała ale on ani be ani me. No i co ja mam myśleć? Pewnie napiszecie, że sama tego chciałam, ale ja sama siebie na logiczny sposób nie potrafie zroumieć.
tak to juz jest z Wami Dlatego zawsze podrywajac panne trzymalem sie jednej glownej zasady " nie okazywac zbytniej sympatii", bo z tego co widze po ludziach i kiedys po sobie - kiedy jestem mily, pomagam itp to kobieta widzi we mnie tylko przyjaciela, a kiedy jestem lekko taki zimny dran to wtedy calkowicie zmienia sie stosunek dziewczyn. Tak samo jak Ty nie wiem jak to wytlumaczyc, po prostu tak jest i tyle

A pan x moze znalazl sobie inna dziewczyne, skoro jego starania (bledne jak juz powiedzialem wczesniej) nie odniosly zadnego skutku, pewnie gdyby od poczatku byl troche tajemniczy w swoich uczuciach, mily a zarazem nie na kazde skinienie, taki zdystansowany, gdyby troche sie z toba podroczyl, to pewnie dawno byscie byli razem :P A tak to, cóż. 'Poł swiata tego kwiata'
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 12:33   #243
gwiazdkaa
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 275
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Ja mam doła bo jestem zakochana w przyjacielu który ma dziewczyne
gwiazdkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 16:35   #244
patttii16
Raczkowanie
 
Avatar patttii16
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 61
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

hej laska nie martw sie wszyscy faceci sa tacy sami!!! moj też ostatni sie dziwnie zachowuje. ma o wszystko pretensje i wogole sie czepia
patttii16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 21:12   #245
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Ja mam doła(mało powiedziane) ,bo chłopak w którym się cholernie mocno zakochałam podobno ma dziewczyne.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 02:41   #246
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez patttii16
hej laska nie martw sie wszyscy faceci sa tacy sami!!! moj też ostatni sie dziwnie zachowuje. ma o wszystko pretensje i wogole sie czepia
HA! Jaki z tego wniosek ? Moja panna jest facetem

Tez sie tak zachowuje :P
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 02:58   #247
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
HA! Jaki z tego wniosek ? Moja panna jest facetem

Tez sie tak zachowuje :P
to moze lepiej kup sobie psa
szczury tez sa fajne
miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 22:50   #248
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Ja też mam doła... Mój TŻ ciągle się wydziera na wszystkich i mnie to denerwuje. Często niby robie źle rzeczy, których nie da się robić źle czyli np. źle wysiadam z autobusu... Potrafi krzyczeć na mnie na ulicy, że aż się wstydze. Próbowałam z nim rozmawiać ale on mówi mi, że tak nie robi... I już. Jak można tak rozmawiać... On ma 22 lata i chyba to trochę źle o nim świadczy, że nie umie się przyznać do swoich czynów. Nie bez znaczenia jest fakt, że on dużo pali - nie papierosów, czego ja nie akceptuje. Jesteśmy już 3,5 roku ze sobą. Raz go zdradziłam bo chciałam sprawdzić czy może mnie ktoś lepiej traktować. Wyszło, że nie. Wybaczył mi i chciał,żebym wróciła. Chciałam, żeby się opamiętał ale to chyba było ponad jego siły. Codziennie śpi do 12 w południe a moim zdaniem nie da się tak funkcjonować... Szlag mnie trafia z tego wszystkiego. Na domiar złego spodobał mi się ktoś. Ale on jest zajęty. Pewnie i tak bym nie zaufała długo nowej osobie. Nie wiem sama kurde czy nie przesadzam, czy przesadzam. Jest kochany, troskliwy ale i apodyktyczny i roszczeniowy. Co sądzicie?

Jak miło, że moje słowa nie poszły w próżnie...
__________________
Dziękuję za uwagę.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-02 o 22:49 Powód: Post pod postem. Istnieje EDYCJA proszę z niej korzystać!
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-08, 18:05   #249
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

echh tez mam dola przez TZ...za czesto sie klocimy i to ciagle o to samo
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 20:54   #250
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

ehhh... faceci ja jestem singlem i ostatnio czuję się samotna. a facet który mi się podoba jest okropnym palantem i mimo że zdaję sobie z tego sprawę to ciągle nie mogę wybić sobie go z głowy

czasami już tracę nadzieję, że kogoś znajdę... na razie jest w porządku, ale nie chcę całe życie być sama...
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 12:14   #251
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

faceci poprostu nie rozumieja kobietek i trzeba nauczyc sie z tym zyc...
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 16:42   #252
little_princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 76
Ech faceci....moj jest tak jakby go w ogole nie bylo...Potrafi nie odzywać się przez 2-3 dni, a pozniej jak juz jestem wsciekła i dzwonie albo cos, to mowi ze ze mna zrywa... Oczywiscie sa momenty ze jest fantastyczny:-) ale to nie to samo co kiedyś...Jeden dzien jest dobrze, a na drugi dzien juz znowu cos nie tak. Ale co zrobic, jak ktos (ja :p:) sie do kogos przyzwyczaił, to pozwala zeby facet ja tak traktowal :mur:

A mam pytanko....jak myslicie (bo oszaleje :p:) Mozna kochac ( no moze to za powazne słowo...) swojego przyjaciela i nie zdawac sobie z tego sprawy ?:confused:

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-02 o 22:51 Powód: Post pod postem. Istnieje EDYCJA proszę z niej korzystać!
little_princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 16:52   #253
Pigula
Raczkowanie
 
Avatar Pigula
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez blueania
faceci poprostu nie rozumieja kobietek i trzeba nauczyc sie z tym zyc...
i vice versa - bo jak można zrozumiec kobietę, która ze względu na swoja naturę bardzo często nie myśli logicznie...
__________________
- pamiętaj, Google prawdę ci powie!
- Wyniki 1-10 spośród około 939 dla zapytania mężczyźni są dziwni.
- Wyniki 1 - 10 spośród około 804,000 dla zapytania kobiety są dziwne.
- kobiety są 85,6... razy dziwniejsze!
- to jest nasz wielki plus, obok sikania na stojąco
Pigula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 17:30   #254
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

A Moj TZ wczoraj zapomnial o naszej kolejnej rocznicy no ale ja tez nie bed winy bo dopiero dzisiaj rano sie zorietowalam.. eh.. a mialam wczoraj taki zly dzien, dola nad dolami. I pomyslec ze moglismy ten dzien jakos uczcic.. Niby nie moge sie zloscic bo sama zapomnialam, ale on do teraz jest nie świadomy
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 17:55   #255
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez little_princess
A mam pytanko....jak myslicie (bo oszaleje ) Mozna kochac ( no moze to za powazne słowo...) swojego przyjaciela i nie zdawac sobie z tego sprawy ?
chyba wiem o co Ci chodzi... i myślę, że można
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 18:03   #256
Zbójnica
Raczkowanie
 
Avatar Zbójnica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 173
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez Moonlight
facet który mi się podoba jest okropnym palantem i mimo że zdaję sobie z tego sprawę to ciągle nie mogę wybić sobie go z głowy
hehehe, mi też "podoba się" facet, który jest totalnym głupkiem... też sobie nie mogę go wybić z głowy ... najgorsze,że jestem przekonana, że mimo wszystko byłabym z nim szczęśliwa jak z żadnym innym - i co teraz?
__________________

Nie przejmuj się tym, na co nie masz wpływu.
(Bocheński, "Podręcznik mądrości tego świata")
Zbójnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 19:06   #257
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Nie było mnie dwa tygodnie, a on akurat dzisaj kiedy wrocilam umowil sie z kumplami....
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 19:20   #258
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Faceci juz tacy sa w sekunde potrafia zniszczyc cale szczescie....
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 20:40   #259
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez Zbójnica
hehehe, mi też "podoba się" facet, który jest totalnym głupkiem... też sobie nie mogę go wybić z głowy ... najgorsze,że jestem przekonana, że mimo wszystko byłabym z nim szczęśliwa jak z żadnym innym - i co teraz?
skąd ja to znam? ja wierzę że w głębi duszy on nie jest takim palantem, że jest bardzo wrażliwy i to jak się zachowuje ma tylko zamaskować jego wewnętrzne pokłady zalet to tępe, wiem
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 21:24   #260
Zbójnica
Raczkowanie
 
Avatar Zbójnica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 173
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez Moonlight
skąd ja to znam? ja wierzę że w głębi duszy on nie jest takim palantem, że jest bardzo wrażliwy i to jak się zachowuje ma tylko zamaskować jego wewnętrzne pokłady zalet to tępe, wiem
ech, to ja miałam na myśli coś troszkę innego nazywając "mojego" głupkiem ... ja wiem że on jest wrażliwy, wiem jakie ma zalety, wiem że jest wartościowy - znam go po prostu na tyle... nazywam go głupkiem ponieważ facet nie może się wyzwolić z przeszłości, nie może pójść do przodu, boi się zaangażować, jest jeszcze strasznie niedojrzały mimo że lat ma sporo ... dzieciak i tyle
ale dać sobie z nim spokoju nie potrafię
__________________

Nie przejmuj się tym, na co nie masz wpływu.
(Bocheński, "Podręcznik mądrości tego świata")
Zbójnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 22:53   #261
dioddka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 91
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

a jak można kogoś pokochać kochałam kilku ale się zawiodłam tzn. podobało im się mój wygląd a nie to co czuje? już nie umiem sie zakochać
dioddka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 10:34   #262
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Ile tu smutnych minek Moja tez taka jest
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 11:18   #263
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 11:30   #264
dioddka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 91
Smile

Cytat:
Napisane przez HELLOKITTY
Ja też mam doła... Mój TŻ ciągle się wydziera na wszystkich i mnie to denerwuje. Często niby robie źle rzeczy, których nie da się robić źle czyli np. źle wysiadam z autobusu... Potrafi krzyczeć na mnie na ulicy, że aż się wstydze. Próbowałam z nim rozmawiać ale on mówi mi, że tak nie robi... I już. Jak można tak rozmawiać... On ma 22 lata i chyba to trochę źle o nim świadczy, że nie umie się przyznać do swoich czynów. Nie bez znaczenia jest fakt, że on dużo pali - nie papierosów, czego ja nie akceptuje. Jesteśmy już 3,5 roku ze sobą. Raz go zdradziłam bo chciałam sprawdzić czy może mnie ktoś lepiej traktować. Wyszło, że nie. Wybaczył mi i chciał,żebym wróciła. Chciałam, żeby się opamiętał ale to chyba było ponad jego siły. Codziennie śpi do 12 w południe a moim zdaniem nie da się tak funkcjonować... Szlag mnie trafia z tego wszystkiego. Na domiar złego spodobał mi się ktoś. Ale on jest zajęty. Pewnie i tak bym nie zaufała długo nowej osobie. Nie wiem sama kurde czy nie przesadzam, czy przesadzam. Jest kochany, troskliwy ale i apodyktyczny i roszczeniowy. Co sądzicie?
zerwij z nim , facet ma problemy osobwościowe, np.że źle wysiadłaś z autobusu? nie kapuję,
dla Twojego zdrowia i szczęścia - zerwij zanim nie będzie za późno

Cytat:
Napisane przez little_princess
Ech faceci....moj jest tak jakby go w ogole nie bylo...Potrafi nie odzywać się przez 2-3 dni, a pozniej jak juz jestem wsciekła i dzwonie albo cos, to mowi ze ze mna zrywa... Oczywiscie sa momenty ze jest fantastyczny ale to nie to samo co kiedyś...Jeden dzien jest dobrze, a na drugi dzien juz znowu cos nie tak. Ale co zrobic, jak ktos (ja ) sie do kogos przyzwyczaił, to pozwala zeby facet ja tak traktowal
trzeba być twardą i stawiac swoje warunki bo Cie nie będzie szanował

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-02 o 22:53 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja MULTIQUOTE proszę z niej korzystać!
dioddka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 14:07   #265
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Ja jestem w stałym związku już od ok 3 lat , i pomału dochodz do wniosku że faceci to poprostu taka odmienna rasa która przynajmniej raz w miesiącu musi zrobić nam coś przykrego żebym nie wiem jak nas mocno kochali to i tak muszą coś od czasu do czasu schrzanić .
Mój przed chwilą odwiedził mnie w pracy żeby zjeść ze mną drugie śniadanko , i przyznam że było to na prawde bardzo urocze z jego strony , poza tym od wejścia rzucił mi się na szyje bo się strasznie stęsknił od rana .
Teraz ciesze się dopóki moge bo pewnie jeszcze w tym tygodniu zmontuje coś co sprawi że mi zrzednie mina .
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 21:56   #266
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez dioddka
zerwij z nim , facet ma problemy osobwościowe, np.że źle wysiadłaś z autobusu? nie kapuję,
dla Twojego zdrowia i szczęścia - zerwij zanim nie będzie za późno
Jakby to było takie proste... Wymyśliłam, że najlepszą metodą na pozostawienie go w tyle będzie rozwijanie siebie w zawrotnym tempie. Zapisuję się na taniec, samoobronę, idę do pracy, na studia! Jeśli on nie będzie nadążał, nie zmieni się pozostanie w tyle a ja już nie będę czuła pustki bo będę miała siebie i swoje zajęcia ( nowi ludzie itp).

Little_Princess: Oj można... sama siebie przerażam. A on ma dziewczynę...którą szanuję dlatego sytuacja jest patowa :/
__________________
Dziękuję za uwagę.
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 22:18   #267
ajsza
Raczkowanie
 
Avatar ajsza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 111
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Ja mam doła przez faceta a jaki mam podpis bo jak sie wkurze to zmienie sobie tem podpis i będzie...? nic nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
ajsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 15:28   #268
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Ajsza... moze nie warto zmieniac, skoro planujecie slub to zanczy się ,ze się kochacie...) a z drugiej strony jesli po slubie miałby mieć same pretensje i byc nie zadowolonym....:/ Polecam Ci "Zanim powiesz kocham" ksiązke księdza M.Malińskiego. poświeconą miłości właśnie... moim zdaniem jest bardzo madra.NIe wiem czy stwierdzenia w niej zawarte coś Ci dadza ale ... próbowac mozna

z resztą ja tez mam dołka... Bo nie wiem na czym stoje. Juz raz próbowalismy , ale przez moja głupotke nie wyszło, wiem ,ze oboje załujemy. Gadamy ze sobą, ale na gg, smsujemy, chyba nawet myslimy o sobie. ale ciagle nie wiem czy może coś z tego być... chciałabym tego( isze to tylko po to by wylac to z siebie...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-02 o 22:55 Powód: Post pod postem. Istnieje EDYCJA proszę z niej korzystać!
infante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 21:22   #269
ajsza
Raczkowanie
 
Avatar ajsza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 111
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez infante
Ajsza... moze nie warto zmieniac, skoro planujecie slub to zanczy się ,ze się kochacie...) a z drugiej strony jesli po slubie miałby mieć same pretensje i byc nie zadowolonym....:/ Polecam Ci "Zanim powiesz kocham" ksiązke księdza M.Malińskiego. poświeconą miłości właśnie... moim zdaniem jest bardzo madra.NIe wiem czy stwierdzenia w niej zawarte coś Ci dadza ale ... próbowac mozna
Ja go kocham do szaleństwa czasmi są takie dni kiedy nie możemy sie dogadać ale to na sczęscie żadko sie zdarza a ślubu i całej reszty nie moge sie docekać wczoraj sie na niego wkurzyłam ale mnie zaraz przeprosił to chyba tak działa na facetow jak sie troche na nich pokrzyczy to są potulni i tacy kochani
__________________
ajsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:37   #270
little_princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 76
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Naprawde mozna? Kurde...To jestem w takiej kropce....Ktoras z Was miala taką sytuacje? Chodzi mi o zauroczenie (zakochanie sie?) w przyjacielu...(oczywiscie nie biorac pod uwage chłopaka bo juz go nie mam i jest mi z tym dobrze) Niech ktos cos napisze...
little_princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.