On, Ja i przemyt... :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 10:01   #61
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
zdziwiłabyś się w Polsce posiadanie nawet niewielkich ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. I co roku na ta karę skazywanych jest ok 9 tys osób ( większość w zawieszeniu ale to chyba dalej ,,kryminał" w każdym razie kurator nad głową siedzi) i wiekszośc tych spraw dotyczy małych ilości marihuany.
nie wiem czemu wyśmiewasz kwestia czyjejś obrony ale przy niefortunnych okolicznościach też można dostać za to kare i takie przypadki znam. warto czasem bardziej zaglebic sie w problem a nie wsadzać wszystkic karanych do worka ,, kryminał- nie rozmawiam z nim"
Macohna - zgadzam się z wszystkimi Twoimi postami w tym wątku
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:14   #62
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
otoz to nie jest wcale tak pieknie jak sie wydaje, czasem wystarczy, ze jestes w otoczeniu osob, ktore w danej chwili np. kogos pobily... Ty nie bierzesz udzialu w tym a jednak i tak zostajesz winnym, bo nie udowodnisz, ze to nie Ty... sa setki zarowno takich jak i podobnych sytuacji.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------



ma sie sprawe, niestety w wielu przypadkach ma..
przyklad : powiedz mi co bys zrobila jak w pewnej sytuacji policjant Cie wyzywa od **** od szmat, mowi zamknij pysk dziwko itp... i co np. Twoj chlopak sie cieszy, usmiecha i nic nie robi ? nie odpowie, nie wkurzy sie tylko idzie dalej bo przeciez w obronie innych musi sie powstrzymac no to gratuluje
Zeby ktos zaczal Cie wyzywac, najpierw musisz sie z nim wdac w dyskusje. Nie wierze, ze policja wyskoczyla by z krzakow, kiedy wieczorkiem wyprowadzam sobie pieska na spacer, tylko po to, zeby zwyzywac mnie od szmat. Ale rozumiem, ze Tobie juz sie to zdazylo i Twoj dzielny ksiaze stanal w Twojej obronie.

Naiwnosc, z ktora wierzycie, ze polowa przestepcow ma zlote serca i stojac na strazy moralnosci, watrosci rodzinnych i wyswiechtanych idealow, lamie komus szczeki, jest zastraszajaca. Ale jak juz mowilam, skoro wy lubicie, bratajcie sie z nimi, zencie sie i plodzcie slodkie dzieci, ja nie zamierzam.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:23   #63
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
Zeby ktos zaczal Cie wyzywac, najpierw musisz sie z nim wdac w dyskusje. Nie wierze, ze policja wyskoczyla by z krzakow, kiedy wieczorkiem wyprowadzam sobie pieska na spacer, tylko po to, zeby zwyzywac mnie od szmat. Ale rozumiem, ze Tobie juz sie to zdazylo i Twoj dzielny ksiaze stanal w Twojej obronie.

Naiwnosc, z ktora wierzycie, ze polowa przestepcow ma zlote serca i stojac na strazy moralnosci, watrosci rodzinnych i wyswiechtanych idealow, lamie komus szczeki, jest zastraszajaca. Ale jak juz mowilam, skoro wy lubicie, bratajcie sie z nimi, zencie sie i plodzcie slodkie dzieci, ja nie zamierzam.


owszem nie polowa, ale jest wiele takich przypadkow.

a teraz odpowiem na pierwsza czesc:
impreza masowa, przejscie ludzi z jednego miejsca w drugie przy asyscie policji, wiadomo impreza masowa 3/4 ludzi pije... idzie przed Toba Twoj znajomy niestety przesadzil z alkoholem wiec koledzy pomagaja mu isc gdyz sam nie jest w stanie. nagle policjant podchodzi do nich drze sie, ze maja isc szybciej, popycha palka uderzajac - za toba idzie duzo ludzi przed toba tez wiec niby jak masz sie pospieszyc ? staranowac wszystkich ? no wiec ty mowisz, ze spokojnie przeciez szybciej nie da rady isc, a on nagle na Ciebie naskakuje wyzywajac od najgorszych i co Twoj chlopak idzie obok nic nie robiac nie zwracajac uwagi ? jesli tak to gratuluje chlopaka w tym czasie kolega daje Ci swoje piwo do przetrzymania a on idzie pomoc temu pijanemu.. pochodzi drugi policjant, ktory daje Ci mandat 600 zl.. 100 zl za picie piwa w miejscu publicznym- widzial, ze to nie moje i 500 zl za obraze policji i co Twoj chlopak idzie dalej bez slowa bo przeciez jak ? ma sie wstawic za toba ale dajmy na to, ze jednak sie wstawia bo jak kazdy normalny czlowiek nie pozwoli by tak traktowano jego dziewczyne... konczy sie tym, ze chlopak pozniej zostaje zawiniety, policja sciemnia, ze niby go zniewazyl, robil mu zdjecia telefnem, plul, mowiac, ze go zlapie ! dobrze wiesz, ze nic z tych rzecz nie zrobil.. jednak mowia mu wprost albo przyznasz sie do tego wszystkiego albo bedziemy ciagac Twoja dziewczyne po sadach i co ? chlopak ma wyjsc i powiedziec a to ciagajcie ja oczywiste, ze nie... i zaluzmy, ze dostaje zawiasy za to... wiec co robisz? zostawiasz go bo poprzeciez ma na pienku z policja zycie nie jest czarno biale
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:26   #64
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
bardzo czesto zarowno przemyt jak i handel prowadzi jedna niezalezna osoba zarabiajaca na siebie jedynie odpalajaca np. jakas dzialke - jezeli chodzi o sama sprzedaz. wiec nie mowmy, ze odrazu z tym bo to zalezy od danej osoby czy robi cos na wlasna reke czy jest to cos wiecej. "To nie sa mili panowie"
Ja bym jeszcze dodała, że gangi nie tak szybko pozwalają swoim ludziom odejść. To nie jest tak, że chłopak odrobi karę, a potem pójdzie do bossa mówiąc, że dziękuje bardzo za współpracę, ale on rezygnuje. Uścisku dłoni na pożegnanie i życzeń powodzenia raczej nie otrzyma. Prędzej usłyszy "jak nie wykonasz kolejnego zlecenia, to znajdziemy Twoją dziunię i pokroimy jej buzię". Dziewczyno, ludzie zajmujący się rozprowadzaniem narkotyków to bandyci, którzy gotowi byliby zamordować z zimną krwią, aby nie psuł im interesu. To nie jest pokątny handelek gdzies na rogu ulicy, tylko ogromny biznes i nieziemska kasa. Prowadzący takie interesy ludzie sa bezwględni.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:33   #65
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
ma sie sprawe, niestety w wielu przypadkach ma..
przyklad : powiedz mi co bys zrobila jak w pewnej sytuacji policjant Cie wyzywa od **** od szmat, mowi zamknij pysk dziwko itp...
Oczywiście zakładamy,że jestem trzeźwiutka, wesoło idę sobie ulicą w słoneczny dzień, nic nikomu nie robię a on tak do mnie wyskakuje?

Aha, doczytałam. Czyli wlekliście po dworze zwłoki kolegi, który blokuje przejście, bo narąbał się w trupa (no biedaczek) i macie pretensje, że policja kazała się Wam pośpieszyć. Po czym narąbani wdajecie się w pyskówkę i macie pretensje, że tego całego pyskacza zwinęli. Bardzo niewinnie. Daj spokój. To ma być rycerstwo XXI wieku? To ma być ochrona Dziewczyny? Ze co, pijany małolat zwyzywał policję w obronie kobiety? Dostał zawiasy za obronę uciśnionego biedactwa? Bohater

To teraz moja wiara w to, że ktoś ma wyrok za niewinność w ogóle spada. Zgadzam się z bluebluesky- chcecie to się bawcie i określajcie kryminalistów jako rycerzy broniących swych dam, a policję jako złą do cna.
__________________
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Małżeństwo nie gwarantuje posiadania męża.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:36   #66
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
[/B]
owszem nie polowa, ale jest wiele takich przypadkow.

a teraz odpowiem na pierwsza czesc:
impreza masowa, przejscie ludzi z jednego miejsca w drugie przy asyscie policji, wiadomo impreza masowa 3/4 ludzi pije... idzie przed Toba Twoj znajomy niestety przesadzil z alkoholem wiec koledzy pomagaja mu isc gdyz sam nie jest w stanie. nagle policjant podchodzi do nich drze sie, ze maja isc szybciej, popycha palka uderzajac - za toba idzie duzo ludzi przed toba tez wiec niby jak masz sie pospieszyc ? staranowac wszystkich ? no wiec ty mowisz, ze spokojnie przeciez szybciej nie da rady isc, a on nagle na Ciebie naskakuje wyzywajac od najgorszych i co Twoj chlopak idzie obok nic nie robiac nie zwracajac uwagi ? jesli tak to gratuluje chlopaka w tym czasie kolega daje Ci swoje piwo do przetrzymania a on idzie pomoc temu pijanemu.. pochodzi drugi policjant, ktory daje Ci mandat 600 zl.. 100 zl za picie piwa w miejscu publicznym- widzial, ze to nie moje i 500 zl za obraze policji i co Twoj chlopak idzie dalej bez slowa bo przeciez jak ? ma sie wstawic za toba ale dajmy na to, ze jednak sie wstawia bo jak kazdy normalny czlowiek nie pozwoli by tak traktowano jego dziewczyne... konczy sie tym, ze chlopak pozniej zostaje zawiniety, policja sciemnia, ze niby go zniewazyl, robil mu zdjecia telefnem, plul, mowiac, ze go zlapie ! dobrze wiesz, ze nic z tych rzecz nie zrobil.. jednak mowia mu wprost albo przyznasz sie do tego wszystkiego albo bedziemy ciagac Twoja dziewczyne po sadach i co ? chlopak ma wyjsc i powiedziec a to ciagajcie ja oczywiste, ze nie... i zaluzmy, ze dostaje zawiasy za to... wiec co robisz? zostawiasz go bo poprzeciez ma na pienku z policja zycie nie jest czarno biale
Mowilam juz, ze malo mnie interesuje kto ,za co i na ile. Na prawde. Na osobiste wycieczki wobec mojego faceta, nie bede odpowiadac, bo sa nie na miejscu. Rozumiem jednak, ze nie skoro nie masz lepszych argumentow, atakujesz jego. Mnie to nie rusza. Tak jak historyjka o bandzie nawalonych nastolatkow, wracajacych z imprezy.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:37   #67
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
owszem nie polowa, ale jest wiele takich przypadkow.

a teraz odpowiem na pierwsza czesc:
(...)
No to kontr opowieść (sprzed kilku lat, jak się jeszcze piło z kumplami po bramach, a nie kulturalnie z pubie - czyli czasy wczesnostudenckie), że z policjantami jednak się da rozmawiać normalnie:
Stoimy na wewnętrznym podwórzy, wokół kamienice mieszkalne, pora dosyć późna, a my głośna rozmowa, śmiechy. Flaszka idzie od osoby do osoby. Chyba któryś z mieszkańców się zdenerwował i wezwał policję. Przyszło aż trzech panów z latarkami. Zdążyliśmy tylko postawić butelkę na ziemię. Pytają co my tutaj etc. My grzecznie, że przepraszamy, trochę się zapomnieliśmy, już się zmywamy panie władzo, nasz błąd. Jeden z policjantów pyta czyja to flaszka. My, że nie nasza, tak sobie stoi. Policjanci spojrzeli po sobie i kazali nam się rozejść i grzecznie się rozeszliśmy, nie było prowadzenia głupiej dyskusji z władzą. Więc jak widzisz - Ty masz swoje doświadczenie, ktoś ma inne. Tak samo jak moje doświadczenie (niejedno) z policją nie świadczy o tym, że wszyscy bez wyjątku policjanci potrafią być mili i wyrozumiali, tak i Twoje nie świadczy o tym, że policjanci to jacyś chamscy ciemiężcy biednych imprezowiczów.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-10-19 o 10:39
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 10:41   #68
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

O Boziu...,dziewczyno gdzie Twój rozum?.Przestań się bawić w Matkę Teresę i robić z przestępcy!, biednego nieświadomego chłopaczka.W ogóle go nie znasz, uważasz że rozmowami przez komunikatory kogoś poznasz?.Nic dziwnego, że tak wiele kobiet doznaje przemocy seksualnej, jak SAME się pchają w złe ręce.W swoim otoczeniu znam takie, które na pierwszą randkę idą na spacer po lesielub jadą z kolesiem na wycieczkę samochodem.Mózgownice pogubiły?.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:43   #69
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze dodała, że gangi nie tak szybko pozwalają swoim ludziom odejść. To nie jest tak, że chłopak odrobi karę, a potem pójdzie do bossa mówiąc, że dziękuje bardzo za współpracę, ale on rezygnuje. Uścisku dłoni na pożegnanie i życzeń powodzenia raczej nie otrzyma. Prędzej usłyszy "jak nie wykonasz kolejnego zlecenia, to znajdziemy Twoją dziunię i pokroimy jej buzię". Dziewczyno, ludzie zajmujący się rozprowadzaniem narkotyków to bandyci, którzy gotowi byliby zamordować z zimną krwią, aby nie psuł im interesu. To nie jest pokątny handelek gdzies na rogu ulicy, tylko ogromny biznes i nieziemska kasa. Prowadzący takie interesy ludzie sa bezwględni.
WOW - widzę, że wizażanki naprawdę maja pojęcie o gangach, handlu narkotykami, podziemiu przestępczym i to nie tylko w PL, ale i w USA u nawet w Ameryce Pd. Jestem pod wrażeniem...

A tak na serio - wybacz Aggie, że zacytowałam akurat Twój post, ale był ostatni, zatem było najwygodniej - może skończycie pisać czarne scenariusze i oprzecie się na faktach?
A fakty są takie, że dziewczyna poznała kolesia z nie najciekawszą przeszłością i mimo, że rzeczywiście powinna zachować dużą ostrożność i dozę nieufności, to żeby od razu uciekać i rezygnować ze znajomości? Czy to nie przesada? Zwłaszcza, że się polubili...
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:49   #70
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Salomeasoul, a jak Ty sobie wyobrażasz współpracę z gangiem? To nie są mili panowie, tylko bandyci, dla których najważniejsza jest kasa.
Poza tym owa "przeszłość" jeszcze nie jest przeszłością, jak wynika z postu autorki. A to, że facet ma smutne oczy - wcale się nie dziwię, pewnie większość dziewczyn na wieść o jego wesołym życiu odwraca się i daje nogę. Smutne oczka nie problem robić, znacznie trudniej jest oprzeć się pokusie łatwego, wydawałoby się i szybkiego zarobku.

Poza tym sam autorka nie jest pewna, czy chciałaby kontynuować tę znajomość. Na litość boską, to jest dopiero początek znajomości, a już pojawiają się uzasadnione wątpliwości. Czy jest sens się szarpać?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:53   #71
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Salomeasoul, a jak Ty sobie wyobrażasz współpracę z gangiem? To nie są mili panowie, tylko bandyci, dla których najważniejsza jest kasa.
Poza tym owa "przeszłość" jeszcze nie jest przeszłością, jak wynika z postu autorki.
(...)
No właśnie, co innego gdyby z dumą mógł powiedzieć "to jest przeszłość, od tego czasu zmieniłem swoje życie o 180 stopni".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 10:54   #72
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Salomeasoul Pokaż wiadomość
WOW - widzę, że wizażanki naprawdę maja pojęcie o gangach, handlu narkotykami, podziemiu przestępczym i to nie tylko w PL, ale i w USA u nawet w Ameryce Pd. Jestem pod wrażeniem...

A tak na serio - wybacz Aggie, że zacytowałam akurat Twój post, ale był ostatni, zatem było najwygodniej - może skończycie pisać czarne scenariusze i oprzecie się na faktach?
A fakty są takie, że dziewczyna poznała kolesia z nie najciekawszą przeszłością i mimo, że rzeczywiście powinna zachować dużą ostrożność i dozę nieufności, to żeby od razu uciekać i rezygnować ze znajomości? Czy to nie przesada? Zwłaszcza, że się polubili...
szydera nieudana, bo nawet jezeli nie ma sie nic wspolnego z gangami to wiadomo jak jest. malo to historii w gazetach, dokumentow, filmow?

ross kemp on gangs- do obejrzenia na youtube np. Bardzo ciekawa seria, nieraz nagradzana,m prowadzacy sam mial problemy z prawem i rozumie jak to dziala.

Gangi sie nie cackaja z ludzmi. Nie ma czegos takiego ze odchodzisz- w gangu sie jest.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:55   #73
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A tobie by nie przeszkadzało że masz chłopaka przemytnika narkotyków z wyrokiem?
I by Ci to nie przeszkadzało "bo papierosy są legalne?
To jest argument?
W taki biznes nie wpada się przypadkiem i bez znajomości, trzeba w tym tkwić po uszy i mieć "kolegów".


.
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość

Ale wydaje mi się, że Pauli chodziło o coś innego - nie usprawiedliwiała faceta, tylko stwierdziła, że akurat ten argument nie jest najlepszy (ten o dzieciach, ich rodzicach etc.).

Dokładnie
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:58   #74
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Teraz wyjdzie na to, że ja sama pewnie siedzę albo siedziałam w takim gangu, skoro jestem tak dobrze poinformowana A prawda jest taka, że mam w rodzinie kuzyna, który jest policjantem i pracował przez wiele lat w wydziale do walki z narkotykami. Opowiadał kiedyś takie historie, że 997 i wszystkie seriale akcji o policjantach mogą się przy nich schować. Uwierzcie mi, to, co napisałam, to nie jest żadna fantazja, a bardzo prawdopodobny scenariusz.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:02   #75
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No właśnie, co innego gdyby z dumą mógł powiedzieć "to jest przeszłość, od tego czasu zmieniłem swoje życie o 180 stopni".

DOKŁADNIE!

To tak, jakby mi któryś w poprawczaku powiedział: słuchaj, zamknęli mnie pół roku temu ale się zmieniłem. Co bym pomyslała? Że próbuje wyjść za dobre sprawowanie. Bo to, że ktoś się zmienił można próbowac stwierdzić po LATACH bez powrotu do przestępstwa. Bo kilka miesięcy, rok czy dwa to wielu jest w stanie wytrzymać- żeby kuratora zdjęli, zeby puścili za dobre sprawowanie. A to żadna zmiana w 90% przypadków.

Jasne, szansę dać trzeba. Ale dopiero, gdy ten ktoś pokaże, że szasnę dobrze wykorzystuje (i znowu- nie mówie tu o pół roku dobrego sprawowania) mozna próbować mu zaufać.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:08   #76
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
szydera nieudana, bo nawet jezeli nie ma sie nic wspolnego z gangami to wiadomo jak jest. malo to historii w gazetach, dokumentow, filmow?

ross kemp on gangs- do obejrzenia na youtube np. Bardzo ciekawa seria, nieraz nagradzana,m prowadzacy sam mial problemy z prawem i rozumie jak to dziala.

Gangi sie nie cackaja z ludzmi. Nie ma czegos takiego ze odchodzisz- w gangu sie jest.
Tylko, że autorka napisała, że koleś nie ma nic wspólnego z żadnym gangiem. Oczywiście, zaraz będzie atak, że nie można w to wierzyć, ale też nie trzeba pisać scenariuszy, że gang go złapie, albo tym bardziej ją i potną, zgwałcą, zamkną w domu publicznym albo jeszcze tysiąc innych historii. Po prostu autorka powinna zachować szczególną ostrożność, ale jeśli lubi tego chłopaka, to nie widzę przeciwwskazań do utrzymywania kontaktu z nim.
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:10   #77
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Salomeasoul Pokaż wiadomość
Tylko, że autorka napisała, że koleś nie ma nic wspólnego z żadnym gangiem.
(...)
Ty serio wierzysz to, że on przemycał narkotyki dla siebie samego i dla kuzyna i nie ma żadnych innych powiązań ze światem przestępczym? Przemyca się coś dla kogoś.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:12   #78
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Salomeasoul Pokaż wiadomość
Tylko, że autorka napisała, że koleś nie ma nic wspólnego z żadnym gangiem.
No to skąd były te narkotyki? Chłopina zasiał sobie marihuanę w doniczce?
Wszystko, co pisze autorka, wie od chłopaka. Chyba logiczne, że chłopak może próbowac się wybielać. Gdyby przyznał, że ma coś wspólnego z gangiem, wystraszyłby każdą dziewczynę. Ja bym tak nie łykała wszystkich jego tłumaczeń. Biznes narkotykowy jest bardzo dobrze kontrolowany, istnieją grupy, z których każda ma swój teren i biada temu, kto próbuje sobie urządzić pokątny handelek, a nie należy do ich grupy. Połamanie kończyn delikwentowi to łagodne ostrzeżenie, mówiące "trzymaj się z daleka". Kulka w łeb też nie należy do rzadkości.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:21   #79
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ty serio wierzysz to, że on przemycał narkotyki dla siebie samego i dla kuzyna i nie ma żadnych innych powiązań ze światem przestępczym? Przemyca się coś dla kogoś.
Oczywiście, że nie... Ale też nigdzie tego nie napisałam.
Myślę, że jeśli miał znajomości w kraju z którego przemycał i do którego przemycał, to nie musiał być w zorganizowanej grupie przestępczej żeby to robić. Wystarczy, że miał stałego dostawcę i stałego odbiorcę - owszem, oni mogli należeć do jakichś grup, ale on nie musiał się identyfikować z żadną z nich. Tego typu grupy korzystają z takich postronnych przemytników, dlatego, że to zbyt duże ryzyko dla ich członków, a takiego delikwenta, jak złapie policja można zmienić na kogoś innego i machina dalej się kręci. Właśnie dlatego narkotyki nieraz są podrzucane do bagażu niczego nieświadomych turystów, albo pasażerów samolotów - w moim wyobrażeniu, on robił to samo, tylko że świadomie. Przynajmniej tak zrozumiałam autorkę wątku.
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 11:50   #80
Ytha
Raczkowanie
 
Avatar Ytha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 147
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
otoz to nie jest wcale tak pieknie jak sie wydaje, czasem wystarczy, ze jestes w otoczeniu osob, ktore w danej chwili np. kogos pobily... Ty nie bierzesz udzialu w tym a jednak i tak zostajesz winnym, bo nie udowodnisz, ze to nie Ty... sa setki zarowno takich jak i podobnych sytuacji.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------



ma sie sprawe, niestety w wielu przypadkach ma..
przyklad : powiedz mi co bys zrobila jak w pewnej sytuacji policjant Cie wyzywa od **** od szmat, mowi zamknij pysk dziwko itp... i co np. Twoj chlopak sie cieszy, usmiecha i nic nie robi ? nie odpowie, nie wkurzy sie tylko idzie dalej bo przeciez w obronie innych musi sie powstrzymac no to gratuluje
Zgadzam się z Tobą!
cały czas jest tu powtarzane, że my go nie znamy, ona go nie zna itd. ale gdy tak czytam wszystkie wypowiedzi to wydaje mi się, że niektóre dziewczyny są święcie przekonane o tym, iż jest on gangsterem, zbrodniarzem, zboczeńcem, handlarzem ludźmi itd. Ale.. tak naprawdę MY GO NIE ZNAMY.
__________________
Kłopot z próbą utrzymania za wszelką cenę zdrowego ciała polega na tym, że jest to prawie niemożliwe bez zaburzenia zdrowia umysłu.
_____________________
________________
Ytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 12:03   #81
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Ytha Pokaż wiadomość
Ale.. tak naprawdę MY GO NIE ZNAMY.
Tak jak Autorka.
__________________
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Małżeństwo nie gwarantuje posiadania męża.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 12:48   #82
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość
Oczywiście zakładamy,że jestem trzeźwiutka, wesoło idę sobie ulicą w słoneczny dzień, nic nikomu nie robię a on tak do mnie wyskakuje?

Aha, doczytałam. Czyli wlekliście po dworze zwłoki kolegi, który blokuje przejście, bo narąbał się w trupa (no biedaczek) i macie pretensje, że policja kazała się Wam pośpieszyć. Po czym narąbani wdajecie się w pyskówkę i macie pretensje, że tego całego pyskacza zwinęli. Bardzo niewinnie. Daj spokój. To ma być rycerstwo XXI wieku? To ma być ochrona Dziewczyny? Ze co, pijany małolat zwyzywał policję w obronie kobiety? Dostał zawiasy za obronę uciśnionego biedactwa? Bohater

To teraz moja wiara w to, że ktoś ma wyrok za niewinność w ogóle spada. Zgadzam się z bluebluesky- chcecie to się bawcie i określajcie kryminalistów jako rycerzy broniących swych dam, a policję jako złą do cna.
a gdzie ja powiedzialam, ze bylam pijana no gdzie i nie po jakiejs ulicy itp... bo to bylo wyjscie gdzie szlo z nami ok 3 tys. ludzi...
i nie mow malolat skoro nic nie wiesz,, takie komentarze zostaw dla siebie moze
jezeli nie masz pojecia to po co sie wypowiadac
---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość
Tak jak Autorka.
dlatego tez autorka powinna byc ostrozna, porozmawiac itp. a nie drazu skreslac czlowieka bo nigdy nic nie wiadomo

Edytowane przez Asiaa90
Czas edycji: 2010-10-19 o 12:49
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:09   #83
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
a gdzie ja powiedzialam, ze bylam pijana no gdzie i nie po jakiejs ulicy itp... bo to bylo wyjscie gdzie szlo z nami ok 3 tys. ludzi...
i nie mow malolat skoro nic nie wiesz,, takie komentarze zostaw dla siebie moze
A gdzie ja napisałam, że Ty byłaś pijana i że szłaś po ulicy? Nie wiem o co Ci chodzi.

Małolat było, być może mało precyzyjnym synonimem słowa gówniarz. I nie chodzi mi tu o metrykę. |

Poprzednie zdanie podtrzymuję, a opieram się tylkoi wyłącznie na Twojej wypowiedzi, z której pięknie wynika to, co napisałam w poprzednim poście. Poza tym- jeśli nie chcesz, żeby coś było komentowane- nie pisz o tym na forum.

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
-

dlatego tez autorka powinna byc ostrozna, porozmawiac itp. a nie drazu skreslac czlowieka bo nigdy nic nie wiadomo
Ostrożna to za mało powiedziane. Jeżeli zdecyduje się na kontynuowanie znajomości, powinna myśleć o niemalże każdym swoim kroku i byuć przygotowana na wszelkie konsekwencje życia z kimś, kto został skazany za popełnienie przestępstwa.
__________________
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Małżeństwo nie gwarantuje posiadania męża.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:12   #84
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość
A gdzie ja napisałam, że Ty byłaś pijana i że szłaś po ulicy? Nie wiem o co Ci chodzi.

Małolat było, być może mało precyzyjnym synonimem słowa gówniarz. I nie chodzi mi tu o metrykę. |

Poprzednie zdanie podtrzymuję, a opieram się tylkoi wyłącznie na Twojej wypowiedzi, z której pięknie wynika to, co napisałam w poprzednim poście. Poza tym- jeśli nie chcesz, żeby coś było komentowane- nie pisz o tym na forum.


Ostrożna to za mało powiedziane. Jeżeli zdecyduje się na kontynuowanie znajomości, powinna myśleć o niemalże każdym swoim kroku i byuć przygotowana na wszelkie konsekwencje życia z kimś, kto został skazany za popełnienie przestępstwa.
nie zycze sobie obrazania zarowno mnie, moich znajomych jak i mojego Tz. wiec opanuj sie troszke panienko, jezeli masz jakis problem z tym, to do innego tematu no chyba, ze kultury brak
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:22   #85
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
nie zycze sobie obrazania zarowno mnie, moich znajomych jak i mojego Tz. wiec opanuj sie troszke panienko, jezeli masz jakis problem z tym, to do innego tematu no chyba, ze kultury brak
Ach, ta dzisiejsza młodzież. Ale dziękuję za panienkę, dziękuję. Uspokój się, głębokie wdechy porób, meliski zaparz. Nie wiem, gdzie obraziłam Twoich znajomych, nie wiem zupełnie gdzie obraziłam Ciebie, Twoje zaś mierne prowokacje dotyczące mojej kultury raczej mnie zniesmaczyły. Co do TŻ -ta -skomentowałam jego zachowanie w oparciu tylko o to, co napisałaś. W przeciwieństwie do Twoich dziwacznych wyskoków mających na celu pokazać, że zachowanie Twego Misia było całkiem na miejscu, a jeśli inny facet nie napyskowałby policji to znaczy, że o honor dziewczęcia swego nie dba

Ale cóż, inne priorytety. Dla mnie własnie koleś, który wdałby się w pyskówę z policją, byłby skreślony, dla Ciebie to obrońca uciśnionych, fajnie, że wymieniłyśmy się poglądami, Wizaż wszakże do tego służy.
__________________
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Małżeństwo nie gwarantuje posiadania męża.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 14:51   #86
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

bluebluesky nie chce mi sie wszystkiego cytować ale powiem tylko tyle, że najwyraźniej masz szczęście,że nie spotkałaś się z rożnymi sytuacjami w swoim życiu i tyle. bo niestety ani system prawny ani policja nie działa zawsze idealnie i sprawiedliwie I za zwykłe obicie mordy ( a przy większym pechu i za mała przepychankę) sprawę w sądzie mieć można. Fakt, do więzienia nie jest tak łatwo trafić ale już żeby dostać mniejszą karą typu zawiasy/grzywna/prace społeczne czasem wystarczy znaleść się w nieodpowiednim miejscu, dać się sprowokować czy mieć zwyczajnie pecha. I z doświadczenia wiem, ze takie sytuacje zdarzaja się nawet fajnym, wartościowym ludziom.
Łatwo powiedzieć ,,mnie nie interesuje". ale ciekawe co by było jakby komuś z twoich bliskich osób przytafila by się jakaś taka sytuacja?
Salomeasoul dzięki
Asiaa90 również oczekiwałabym od mojego faceta żeby w razie czego stanął w mojej obronie(oczywiście nie ryzykując niepotrzebnie i w granicach rozsądku) a policja potrafi zachowywać sie również niekulturalnie i chamsko co dresiarz na podwórku.
nikt tu nie pisze, że wszyscy łamiący prawo to dzielni obrońcy uciśnionych a policja zawsze jest zła i niesprawiedliwa. Prawda jak zwykle lezy po środku i w rożnych przypadkach róznie to bywa.

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2010-10-19 o 14:59
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:51   #87
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
Asiaa90 również oczekiwałabym od mojego faceta żeby w razie czego stanął w mojej obronie(oczywiście nie ryzykując niepotrzebnie i w granicach rozsądku) a policja potrafi zachowywać sie również niekulturalnie i chamsko co dresiarz na podwórku.
nikt tu nie pisze, że wszyscy łamiący prawo to dzielni obrońcy uciśnionych a policja zawsze jest zła i niesprawiedliwa. Prawda jak zwykle lezy po środku i w rożnych przypadkach róznie to bywa.

I co to ma za związek z wątkiem?
Facet ma wyrok za przemyt narkotyków. Przemycał je w obronie słabszych, czy jak?
To może mu laurkę zróbcie i wyślijcie za szlachetność

Dla mnie, jest grupa przestępstw, które człowieka absolutnie dyskwalifikują z miejsca.
- pedofilia
- gwałt
- narkotyki
- morderstwo
- alfonsiarstwo (?) nie wiem jak nazwać, ale wszytko co podpada pod czerpanie zysków z nakłaniania do nierządu, także chandlu kobietami.
Bo trezba miec dusze ropbaczywa do szczętu, zeby się w ogóle tym zająć.

dziwię się, ze Wam tak łatwo spekulowac "a moze to niesłusznie pokrzywdzony książę na białym koniu" PO CO ryzykować? Bo go polubiła po gadce szmatce przez gg? A jak polubi aligatora to ma iśc i z nim popływac bo może akurat jej nie zeżre?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:54   #88
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
I co to ma za związek z wątkiem?
Facet ma wyrok za przemyt narkotyków. Przemycał je w obronie słabszych, czy jak?
To może mu laurkę zróbcie i wyślijcie za szlachetność

Dla mnie, jest grupa przestępstw, które człowieka absolutnie dyskwalifikują z miejsca.
- pedofilia
- gwałt
- narkotyki
- morderstwo
- alfonsiarstwo (?) nie wiem jak nazwać, ale wszytko co podpada pod czerpanie zysków z nakłaniania do nierządu, także handlu kobietami.
Bo trezba miec dusze ropbaczywa do szczętu, zeby się w ogóle tym zająć.

dziwię się, ze Wam tak łatwo spekulowac "a moze to niesłusznie pokrzywdzony książę na białym koniu" PO CO ryzykować? Bo go polubiła po gadce szmatce przez gg? A jak polubi aligatora to ma iśc i z nim popływac bo może akurat jej nie zeżre?
Jak wyżej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:06   #89
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

związku z wątkiem nie mam off top nam się zrobił. i to nie tylko z mojej strony, co najwyżej za siebie mogę przeprosić. ale dyskusja się wywiązała ciekawa
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:50   #90
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: On, Ja i przemyt... :(

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
I co to ma za związek z wątkiem?
Facet ma wyrok za przemyt narkotyków. Przemycał je w obronie słabszych, czy jak?
To może mu laurkę zróbcie i wyślijcie za szlachetność

Dla mnie, jest grupa przestępstw, które człowieka absolutnie dyskwalifikują z miejsca.
- pedofilia
- gwałt
- narkotyki
- morderstwo
- alfonsiarstwo (?) nie wiem jak nazwać, ale wszytko co podpada pod czerpanie zysków z nakłaniania do nierządu, także chandlu kobietami.
Bo trezba miec dusze ropbaczywa do szczętu, zeby się w ogóle tym zająć.

dziwię się, ze Wam tak łatwo spekulowac "a moze to niesłusznie pokrzywdzony książę na białym koniu" PO CO ryzykować? Bo go polubiła po gadce szmatce przez gg? A jak polubi aligatora to ma iśc i z nim popływac bo może akurat jej nie zeżre?
Pieknie podsumowane.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.