Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 08:26   #2881
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
ciekawy patent
ja tak robię kiedy wieczorem ścigam pampersa na jakiś czas
to żeby bodziak nie właził w ........ to najpierw rajtki potem bodziak


mi przyszły
2 sztuki


Kaja już do żłobka chodzi bez płaczu itd.
mamy niedaleko ja wiem, długość dwóch bloków?
sama idę 2-5 minut
ale Kaja nie chce wózkiem tylko pieszo dlatego idziemy do żłobka minimum 10 minut a ze żłobka to potrafimy i 20-30 iść


są jeszcze w carfur te pampersy z bonami
czy to tylko "chwile było"?
To tak jak u nas! Fajnie, że bez płaczu!
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 08:39   #2882
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wpadł Mój trochę starszy a myślę, że to z wiekiem przychodzi

Jutro pogrzeb tego mojego kolegi co się w styczniu powiesił
eee no nie każde się rozbiera
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 09:07   #2883
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
ciekawy patent
ja tak robię kiedy wieczorem ścigam pampersa na jakiś czas
to żeby bodziak nie właził w ........ to najpierw rajtki potem bodziak


mi przyszły
2 sztuki


Kaja już do żłobka chodzi bez płaczu itd.
mamy niedaleko ja wiem, długość dwóch bloków?
sama idę 2-5 minut
ale Kaja nie chce wózkiem tylko pieszo dlatego idziemy do żłobka minimum 10 minut a ze żłobka to potrafimy i 20-30 iść


są jeszcze w carfur te pampersy z bonami
czy to tylko "chwile było"?
wejdz na stronke carrefoura wpisz nazwe miasta to wyskoczy ci do kiedy, w Legnicy do 18 bylo. teraz sa wielkue paki pampersow tych niebieskich za 84 zl ponad 100 szt

ciekawostka ktora dzis odkrylam - sa dwa gatunki pampersow premium ! jedne max wchlaniajace drugiw zwykle

zle sie dzis czuje...
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 10:48   #2884
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
To tak jak u nas! Fajnie, że bez płaczu!
oby już tak zostało
miło patrzeć jak
daje buzi robi pa wchodzi na salę
i czeka aż któraś pani "ją zabierze"

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
eee no nie każde się rozbiera
Kaja się rozbiera tylko "na rozkaz" na razie
i na razie tylko czapkę-szalik(ten golfowy)-rękawiczki-spodnie trochę-buty trochę-bluzki trochę
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:04   #2885
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez pelnia1980 Pokaż wiadomość
nie wiem czy bylo to wczesniej wiem co jest teraz wysylaja 5 sztuk jako dzienne zapotrzebowanie dla dziecka ;0) dla mnie sa rewelacyjne zaluje ze nie mialam wiecej kasy by kupic 20 opakowan a nie tylko 7 hehehe

********* SWEETY
tak, mialam kawe i teraz pampersiki nic wiecej poki co - a TY??????

o jakiej grze mowicie - dajce link zerkne chociaz by nie byc ciemna mamuska

TOSIU dzis do zlobka powrocil po chorobie matkoooo scielam wlosy (mialam do lokcia a dzis do barkow mi siegaja ) poszlam po niego a on nie chcial isc nie poznal wlasnej MAMUSIIII hihihi po glosie jakos dojzal wreszcie ehhhhhhhhhhhhh
po drodze odstawil cyrk bo glodny (tuz po obiedzie) :/
ale nie dziwie mu sie - czasem sie wkurzam na te wszystkie mamuski co przynosza do zlobka dla swoich pociech slodycze przy odbieraniu je dajac!!!!!!! nie chce sie dac w to wkrecic - rozumiem picie, owoc ale dzis bylo tak:
- kinder niespodzianka
- lizak
- paczek
- batonik Grzesiek
- i jeszcze cos - nie pamietam :/
ehhhhh mze nie mam racji ale strasznei mnie to wyprowadza z rownowagi - takie przyuczanie dziecka ze tuz jak mama, tata przyjdzie po malucha to cos mu daje do jedzenia i to slodkosci!!!
mialam w zanadzu banana ale tak sie wkurzylam ze powiedziaalm nie - w domu bedziemy jesc (do domu mamy 3 min gdy T. na nogach swoich idzie) a on cala droge himery mi odstawial! placz histeria rzucanie sie na asfalt... przeczekalam powycieralam nos i oczka i po 40 min doszlismy do klatki

a w domu??????????
jesc - dalam wiec pomidorowa zjadl
jesc wola dalej - chce dac banana nieeeeeeeeeeeeeeeee
picie nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
inny owoc nieeeeeeeeeeeeeeeeee
umyslal sobie zelki ktore wczoraj dziadkowie przyniesli - znowu mnie wkurzyl hehe i mowie nieeeeeeeeeeeeeeeeee

wiec zachcialo mu sie nagle bajki
mowie dobrze jedna ci puszcze
po jednej wylaczylam pozeganalam tv - a tu ryk w niboglosy szarpanie mnie za nogawke etc...

po 15 min przytuleniu sie wola mama pic
nalalam mu do kubeczka picie a on zaczyna sie bawic i wkladac reke do kubka oblizujac ja, mowie A. prosze nie baw sie piciem, pij z kubeczka... i dalej to samo... wiec kubek z piciem zostal odebrany uffffffffff mysle sobie moze to juz koniec na dzis hehe ale gdzie tam

przyniosl baka ze swojego pokoju i zaczal uderzac o stol
pierwsza uwaga - An. baczkiem bawimy sie na podlodze...
druga- An. porysujesz stol, baczek na podlodze
trzecia - ostatni razm upominam cie - baczkiem bawimy sie na podlodze (popatrzyl z pod byka zasmial sie i powtorzyl)
wiec podeszlam zabralam powiedzialam swoje i po zabawie z baczkiem

myslicie ze to koniec???/ ojjj nie przyszedl tato i wyprobowywal jego ale tego tak duzo ze az nie chce mi sie pisac - co mu zaproponowalismy dzis bylo z krzykiem odbierane na nieeeeeeeeeeeeeeeee

w koncu wyszlismy do dziadkow i powariowal z dziadziusiem ulzylo mu hehe

jutro bedzie mniej scenicznei zapewne - tak wygladaja nasze powroty do zlobka po chorobie - 3 dni czasem i 4 dni meczarni ehhhhhhhhhh

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------



widze z eprawdziwy szal was ogarnal hehe
Ja do tej pory nic nie dostałam ;( Ale zarejestrowalam sie nie dawno wiec mam nadzieje ze sie na cos zalapie :P A mam pytanie ile tych pieluch dostałaś do testowania ?

Ale miałaś kongo. Nie zazdroszczę. Mój Kuba też mnie czasem tak próbuje ale nie daje się i robi to coraz rzadziej.

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
http://www.facebook.com/crowdstarsitgirl?v=wall tylko się trzeba zarejestrować

no to wesoło dzisiaj miałaś


a ja się pochwalę moje dziecko poznaje ludzi na zdjęciu!! mamę, tatę babę... i hej hej
mój tata do niej zawsze woła hej hej hej na powitanie i Klaudia ogląda zdjęcia, pokazuję jej mojego tatę i pytam kto to? a ona na to: hej hej!



Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość

Kaja już do żłobka chodzi bez płaczu itd.
mamy niedaleko ja wiem, długość dwóch bloków?
sama idę 2-5 minut
ale Kaja nie chce wózkiem tylko pieszo dlatego idziemy do żłobka minimum 10 minut a ze żłobka to potrafimy i 20-30 iść



są jeszcze w carfur te pampersy z bonami
czy to tylko "chwile było"?
gratulacje dla dzielnej Kaji


Hej dziewczyny
Ja dzisiaj znowu w pracy w tym tygodniu mam aż 6 dni pracujących. ale za to w przyszłym tylko 2 :P

Dzisiaj zostałam na noc z Kubusiem u mamy bo jakoś smutno mi było do pustego domku jechać... nie lubie tych chwil jak wieczorem nie mam sie do kogo odezwać tylko wpatruje się w TV albo coś czytam. Ale za to jak TŻ jest na przepustce to go zamęczam gadaniem hehe.

Znalazłam fajne ogłoszenie o pracę bede pisala i wysylala Cv Moze sie uda
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:06   #2886
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

sweet - a gdzie pracujesz teraz?
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:16   #2887
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
sweet - a gdzie pracujesz teraz?
Jako sprzedawca elektronicznych fajek. Na warunki nie narzekam. Pracuję z jedną dziewczyną na zmianę. Więc same ustalamy sobie grafik. Wychodzi, że każda pracuje mniej-więcej po połowie msc. Szefów mam super. Bardzo fajni, kontaktowi, zawsze można się z nimi dogadać. Tylko dość mało płacą niestety. Miesięcznie wychodzi ok. 1200 zł nie jest żle ale wiadomo przydało by się więcej. A zależy mi na pracy w systemie zmianowym np. 2/2 lub 3/3.
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 11:26   #2888
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

kochana 1200 to nie jest źle....my za tyle we trójkę cały miesiąc żyjemy i dajemy radę a i chyba się zbytnio nie przemęczysz
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:40   #2889
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Zmęczyć się nie zmęczę bo ni ciężkiego do roboty nie mam. Chodzi o to, że dopóki TŻ jest w wojsku to muszę sama płacić za mieszkanie (on dostaje 650zł żołdu). Gdybym te 1200 zł miała na 'życie' czyli jedzenie itp itd to spokojnie dałabym rade a i podejrzewam, że zostałoby jeszcze (zwłaszcza, że teraz jestem w domu tylko ja i Kuba więc od razu kupuję o połowę mniej jedzenia np).
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:49   #2890
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

yyy sweet ale chyba się nie zrozumiałyśmy my mamy 1200 zł na wszystko łącznie czyli mieszkanie, rachunki itd
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 12:17   #2891
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
yyy sweet ale chyba się nie zrozumiałyśmy my mamy 1200 zł na wszystko łącznie czyli mieszkanie, rachunki itd
aha to ja żle myślałam w takim razie. A mogę spytać ile płacisz za mieszkanie? Wynajmujesz ?
My wynajmujemy. Płacimy 900zł + opłaty (ok.250). Chciałabym postarać się o mieszkanie socjalne ale podobno strasznie dlugo sie czeka
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 12:24   #2892
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

u nas o mieszkaniu socjalnym można zapomnieć. Za mieszkanie płacimy 550 zł + opłaty ( no ale prąd co drugi miesiąc jest, gaz na licznik) Płacimy w sumie "niewiele" bo to od znajomych ale mieszkanie pozostawia wiele do życzenia no i daleko od miasta bo jakieś 20 min autobusem
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 12:44   #2893
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
u nas o mieszkaniu socjalnym można zapomnieć. Za mieszkanie płacimy 550 zł + opłaty ( no ale prąd co drugi miesiąc jest, gaz na licznik) Płacimy w sumie "niewiele" bo to od znajomych ale mieszkanie pozostawia wiele do życzenia no i daleko od miasta bo jakieś 20 min autobusem
U mnie znalezienie mieszkania w takiej cenie graniczy z cudem (no chyba ze od znajomych ale ja nieststy nie mam takiej mozliwosci). Mieszkam w Gda. Można powiedzieć, że w centrum bo autobusem mam ok7 min drogi. Mieszkanie mam 2-pokojowe. Chcielismy kawalerke ale jak zaczelismy szukac i okazalo sie ze za kawalerki wolaja tyle samo albo czasem wiecej to zdecydowalismy sie na to od razu po obejzeniu. W stanie jest dobrym, przed nasza wprowadzka bylo odswiezone. Wiec nie narzekam. Gdy TŻpracowal na miejscu to mielismy razem ok 3tys. wiec spokojnie na wszystko bylo i to ze spora nadwyzka. Ale jak poszedl do wojska to ja za mieszkanie musze placic sama a malo zostaje na inne rzeczy. Moi rodzice zaproponowali ze przez okres jak tŻ bedzie na tym szkoleniu (jeszcze 3msc) to beda mi pozyczali kase a my jak juz dostanie etat to bedziemy oddawali w ratach.

To wojsko to dla nas ogromna szansa moj TŻ (ma skonczone gimnazjum) mial marne szanse na znalezienie pracy na stale a teraz ma ja zagwarantowana.

A powiem wam w tajemnicy ze jak juz dostanie etat i bedzie zarabial tyle ze bede mogla na jakis czas zrezygnowac z pracy to chcielibysmy postarac sie o drugie dziecko Pewnie to bedzie za ok rok. Ale mamy takie plany(blagam tylko na mnie nie najedzcie ze taka mloda i 2 dzieci bede miala).
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 12:47   #2894
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

no u nas normalnie też nie znajdziesz w takiej cenie.Chociaż z drugiej strony nie ma co porównywać bo u Was łatwiej z pracą...u nas małe miasto bo niecałe 50 tys mieszkańców.A ceny niemalże warszawskie czasami u nas baardzo dużym minusem jest to, że mamy wszędzie daleko...no ale cały czas szukamy czegoś w centrum w dobrej cenie
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:02   #2895
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
no u nas normalnie też nie znajdziesz w takiej cenie.Chociaż z drugiej strony nie ma co porównywać bo u Was łatwiej z pracą...u nas małe miasto bo niecałe 50 tys mieszkańców.A ceny niemalże warszawskie czasami u nas baardzo dużym minusem jest to, że mamy wszędzie daleko...no ale cały czas szukamy czegoś w centrum w dobrej cenie
No to jest fakt. Wiadomo w większym mieście łatwiej o pracę.
W każdym razie mam nadzieję, że uda wam się coś znaleźć w centrum i w dobrej cenie


Swoją drogą mam pytanie do mam które mają mieszkania socjalne. Ile czekałyście na przydział (od momentu zapisania na listę oczekujących)? Czy dostałyście w miare sensowne mieszkanie czy w stanie bardzo złym?
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:02   #2896
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

gabi- brawa dla Kai, duza dziewczynka

joanna- Mikolaj przed popołudniowym spaniem zawsze sciaga skarpety czasami spodnie i rekaw z bluzki a do tego sciaga powloczki i przescieradlo i jak ide go przykryc to spi na "golym" materacu

pelnia- u nas tez zdarza sie dzien fochow ad rana do wieczora marudzenie i histeria

sweet- pracuje w Gdansku i wiem jakie sa ceny w trojmiescie, musze przyznac ze nie placisz duzo za wynajem, jak rozmawiam z kolezankami w pracy to ceny sa "kosmiczne", fajnie za sie Wam uklada i fajnie ze planujecie druga dzidzie i nie uwazam ze jestescie za mlodzi wazne ze sobie radzicie i sie kochacie
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:14   #2897
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość
gabi- brawa dla Kai, duza dziewczynka

joanna- Mikolaj przed popołudniowym spaniem zawsze sciaga skarpety czasami spodnie i rekaw z bluzki a do tego sciaga powloczki i przescieradlo i jak ide go przykryc to spi na "golym" materacu

pelnia- u nas tez zdarza sie dzien fochow ad rana do wieczora marudzenie i histeria

sweet- pracuje w Gdansku i wiem jakie sa ceny w trojmiescie, musze przyznac ze nie placisz duzo za wynajem, jak rozmawiam z kolezankami w pracy to ceny sa "kosmiczne", fajnie za sie Wam uklada i fajnie ze planujecie druga dzidzie i nie uwazam ze jestescie za mlodzi wazne ze sobie radzicie i sie kochacie
Wiem ze duzo (oczywiscie patrzac na ogólne ceny mieszkań w Gda.) nie płacę, z tego co zauważyłam wołają często np. za kawalerki 1000-1200 zł za sam wynajem + czynsz+opłaty+kaucja. My mamy 900zł + liczniki. Kaucja co prawda była ale 500zł.

Wiesz dla mnie też najważniejsze jest to, że się kochamy, jesteśmy szczęśliwi itp ale niektórzy uważają że jak w wieku 21-23 lat ma się już 2 dzieci to nie normalne
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 15:37   #2898
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
a ja się pochwalę moje dziecko poznaje ludzi na zdjęciu!! mamę, tatę babę... i hej hej
mój tata do niej zawsze woła hej hej hej na powitanie i Klaudia ogląda zdjęcia, pokazuję jej mojego tatę i pytam kto to? a ona na to: hej hej!
Brawo Kladudusia!
Julina dosc wczesnie zaczela, az sie dziwilam, jak tylko zaczela mowic 'dada' i 'mama' to zaczela na zdjeciach nas pokazywac. Poza tym codziennie chce przed snem ogladac albumy i cale szczescie, bo cala rodzine z Polski dzieki temu pamieta A widziala ich 3 miesiace temu. Doszlo do tego, ze jej schowalam albumy, bo ksiazek nie chciala tylko same albumy.

Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość

A powiem wam w tajemnicy ze jak juz dostanie etat i bedzie zarabial tyle ze bede mogla na jakis czas zrezygnowac z pracy to chcielibysmy postarac sie o drugie dziecko Pewnie to bedzie za ok rok. Ale mamy takie plany(blagam tylko na mnie nie najedzcie ze taka mloda i 2 dzieci bede miala).
Na publicznym forum internetowym fajnie to brzmi
I nikt nie najezdza, ja popieram twoj zapal do mlodego macierzynstwa i czekam na newsy o bobasie

A teraz uwaga:
......
Lece z Julina do Polski na Swieta !!!!
Wczoraj wpadlam na ten pomysl, dzisiaj o 5 rano kupilam bilety bo spac nie moglam. Lecimy tylko we 2, bo cholernie drogo, no i tylko na tydzien, ale Mamie jak powiedzialam to sie rozplakala ze szczescia i co sobie pomysli to placze, wiec warto...
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:00   #2899
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Brawo Kladudusia!
Julina dosc wczesnie zaczela, az sie dziwilam, jak tylko zaczela mowic 'dada' i 'mama' to zaczela na zdjeciach nas pokazywac. Poza tym codziennie chce przed snem ogladac albumy i cale szczescie, bo cala rodzine z Polski dzieki temu pamieta A widziala ich 3 miesiace temu. Doszlo do tego, ze jej schowalam albumy, bo ksiazek nie chciala tylko same albumy.


Na publicznym forum internetowym fajnie to brzmi
I nikt nie najezdza, ja popieram twoj zapal do mlodego macierzynstwa i czekam na newsy o bobasie

A teraz uwaga:
......
Lece z Julina do Polski na Swieta !!!!
Wczoraj wpadlam na ten pomysl, dzisiaj o 5 rano kupilam bilety bo spac nie moglam. Lecimy tylko we 2, bo cholernie drogo, no i tylko na tydzien, ale Mamie jak powiedzialam to sie rozplakala ze szczescia i co sobie pomysli to placze, wiec warto...
To miało być takie budowanie napięcia

Super ze lecicie do Polski (wiem że to jeszcze troche czasu) zycze miłego pobytu
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 16:05   #2900
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
A teraz uwaga:
......
Lece z Julina do Polski na Swieta !!!!
Wczoraj wpadlam na ten pomysl, dzisiaj o 5 rano kupilam bilety bo spac nie moglam. Lecimy tylko we 2, bo cholernie drogo, no i tylko na tydzien, ale Mamie jak powiedzialam to sie rozplakala ze szczescia i co sobie pomysli to placze, wiec warto...

spice ale mamie niespodziankę pewnie zrobiłaś a kiedy na świętach byłaś ostatnio w Polsce ??
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:11   #2901
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
To miało być takie budowanie napięcia

Super ze lecicie do Polski (wiem że to jeszcze troche czasu) zycze miłego pobytu
haha no ja taka dramatyczna jestem czasem

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
spice ale mamie niespodziankę pewnie zrobiłaś a kiedy na świętach byłaś ostatnio w Polsce ??
Na Swietach jakies 5 lat temu. A tak, zeby cala moja rodzinka byla w komplecie to nie bylo 9 lat A teraz bedzie tak jak za dawnych czasow, ok. 35 osob (bo sie przez te 9 lat dzieci narodzilo duzo).
Kurde ale sie ciesze nie moge sie skupic.
Tylko jak sobie ten koszmarny lot przypomne z lipca to sie boje...
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:18   #2902
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

dacie radę
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:27   #2903
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Właśnie kupiłam Kubie na allegro takie buciki. Kubus ma wysokie podbicie i trudno mu cos wybrac. Czytalam duzo pozytywnych opinii na ich temat i nadają się dla dzieci z wysokim podbiciem. W środku ocieplane owczą wełną podobno superciepłe. A niedrogie były bo z wysyłką zapłaciłam 51zł
Nie mogę się doczekać aż dojdą
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:30   #2904
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
Właśnie kupiłam Kubie na allegro takie buciki. Kubus ma wysokie podbicie i trudno mu cos wybrac. Czytalam duzo pozytywnych opinii na ich temat i nadają się dla dzieci z wysokim podbiciem. W środku ocieplane owczą wełną podobno superciepłe. A niedrogie były bo z wysyłką zapłaciłam 51zł
Nie mogę się doczekać aż dojdą
HAHAHA jakie super slodkie, nawet Juli tlusta stopa by sie chyba zmiescila. Nie dziwie sie, ze sie nie mozesz doczekac
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:50   #2905
sweetylily
Rozeznanie
 
Avatar sweetylily
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 501
GG do sweetylily
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
HAHAHA jakie super slodkie, nawet Juli tlusta stopa by sie chyba zmiescila. Nie dziwie sie, ze sie nie mozesz doczekac
:P Kuba też ma grubaski . Z kupnem butów na lato miałam tyle problemów, że hoho
One są takie śmiesznie napompowane ale podobaja mi sie :
__________________
sweetylily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 17:03   #2906
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Brawo Kladudusia!
Julina dosc wczesnie zaczela, az sie dziwilam, jak tylko zaczela mowic 'dada' i 'mama' to zaczela na zdjeciach nas pokazywac. Poza tym codziennie chce przed snem ogladac albumy i cale szczescie, bo cala rodzine z Polski dzieki temu pamieta A widziala ich 3 miesiace temu. Doszlo do tego, ze jej schowalam albumy, bo ksiazek nie chciala tylko same albumy.


Na publicznym forum internetowym fajnie to brzmi
I nikt nie najezdza, ja popieram twoj zapal do mlodego macierzynstwa i czekam na newsy o bobasie

A teraz uwaga:
......
Lece z Julina do Polski na Swieta !!!!
Wczoraj wpadlam na ten pomysl, dzisiaj o 5 rano kupilam bilety bo spac nie moglam. Lecimy tylko we 2, bo cholernie drogo, no i tylko na tydzien, ale Mamie jak powiedzialam to sie rozplakala ze szczescia i co sobie pomysli to placze, wiec warto...
Klaudia też tylko albumy teraz chce oglądać. Podchodzi do półki pokazuje łapką i woła hej hej
super wieści no dla męza może trochę mniej

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
haha no ja taka dramatyczna jestem czasem


Na Swietach jakies 5 lat temu. A tak, zeby cala moja rodzinka byla w komplecie to nie bylo 9 lat A teraz bedzie tak jak za dawnych czasow, ok. 35 osob (bo sie przez te 9 lat dzieci narodzilo duzo).
Kurde ale sie ciesze nie moge sie skupic.
Tylko jak sobie ten koszmarny lot przypomne z lipca to sie boje...
O jak ja lubię te spędy świąteczne, super
eee Jula to już poważna pannica na pewno będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
One są takie śmiesznie napompowane ale podobaja mi sie :
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 17:05   #2907
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
:P Kuba też ma grubaski . Z kupnem butów na lato miałam tyle problemów, że hoho
One są takie śmiesznie napompowane ale podobaja mi sie :
Pisalam tu kiedys, ze jak Jula miala 3 miesiace to kupilam jej super kozaczki skorzane takie 'dorosle', rozmiar 2 latka. No i niedawno przymierzylam i okazalo sie, ze oprocz tlustej stopy moja corka ma rowniez otyle lydki - nie dalo sie dozunac suwaka :padam:
Chce jej kupic te kozaczki pierwsze z prawej tak na codzien na wiosne ale nie wiem, czy wejdzie w nie... pewnie nie
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 17:20   #2908
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Pisalam tu kiedys, ze jak Jula miala 3 miesiace to kupilam jej super kozaczki skorzane takie 'dorosle', rozmiar 2 latka. No i niedawno przymierzylam i okazalo sie, ze oprocz tlustej stopy moja corka ma rowniez otyle lydki - nie dalo sie dozunac suwaka :padam:
Chce jej kupic te kozaczki pierwsze z prawej tak na codzien na wiosne ale nie wiem, czy wejdzie w nie... pewnie nie
trzeba się logować
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 17:24   #2909
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
HAHAHA jakie super slodkie, nawet Juli tlusta stopa by sie chyba zmiescila. Nie dziwie sie, ze sie nie mozesz doczekac
aha spice pokazywałam mamie filmik z Julą jak to lalę w dupcię całowała i powiedziała, że jest supersłodka


Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
trzeba się logować
właśnie
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 17:30   #2910
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
niektórzy uważają że jak w wieku 21-23 lat ma się już 2 dzieci to nie normalne
ja bym się w życiu na jedno nie zdecydowała a już o dwójce nie wspomnę
ale nie krytykuje tych którzy się decydują
ja mając nawet 25 lat nie myślałam o dzieciach! o rodzinie czy Mężu
ale to też pewnie kwestia np. spotkania odpowiedniego faceta

jak spotkałam to się szybko ochajtałam, i zaraz będę mieć drugie dziecko

więc jesli to Wasza świadoma decyzja jest, to trzymam kciuki aby się udało i wszystko się ułożyło po Waszej myśli
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.