Wybaczyć..? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 11:59   #61
Medivali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Ixcuina Pokaż wiadomość
Autorko, tak w kwestii formalnej: po czym (po którym miejscu na ciele) współlokatorka lizała Twojego exTżta?
Nie no normalnie w usta... Wiem, że on nie zakończy tej znajomości, bo "przecież z nią mieszka" a to oczywiste, że jak z nią mieszka to MUSI z nią gadać hahaha
Medivali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 12:10   #62
Ixcuina
Raczkowanie
 
Avatar Ixcuina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: Wybaczyć..?

nie no, jak musi to musi, siła wyższa

daruj sobie tą znajomość, znajdź normalnego faceta.
__________________

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
Ixcuina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:23   #63
Roh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 66
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Medivali Pokaż wiadomość
Nie no normalnie w usta... Wiem, że on nie zakończy tej znajomości, bo "przecież z nią mieszka" a to oczywiste, że jak z nią mieszka to MUSI z nią gadać hahaha
A świstak siedzi i zawije je w te sreberka...
Roh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:31   #64
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Wybaczyć..?

Byłam w podobnej sytuacji, też miał magnes na babki- jak to ładnie okresliłaś. Ale dopiero po paru miec=siącach spadły mi klapki z oczu- nie ma czegoś takiego jak magnes na kobiety- to po prostu eufemistyczne określenie ślinienia się do wszystkiego, flirtowania z kim popadnie. Nie życzę Ci takiego związku. Ja w nim nie wytrzymałam.
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:39   #65
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez preetamsingh Pokaż wiadomość
Byłam w podobnej sytuacji, też miał magnes na babki- jak to ładnie okresliłaś. Ale dopiero po paru miec=siącach spadły mi klapki z oczu- nie ma czegoś takiego jak magnes na kobiety- to po prostu eufemistyczne określenie ślinienia się do wszystkiego, flirtowania z kim popadnie. Nie życzę Ci takiego związku. Ja w nim nie wytrzymałam.
Święte słowa.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:54   #66
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Ixcuina Pokaż wiadomość
nie no, jak musi to musi, siła wyższa
no jak musi to cóz poradzić
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:10   #67
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Ixcuina Pokaż wiadomość
nie no, jak musi to musi, siła wyższa

.
Musi to tylko umrzeć, resztę - może
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 13:27   #68
Medivali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: Wybaczyć..?

Chciałam mu naprawdę dać szansę. I co? Powiedział, że będzie pił i żebym nie pie*****la, bo nie dotknie tej współlokatorki. Chciałam, żeby chociaż nie przy niej. Ee tam. Kolega do niego przyjechał na flaszkę, więc jak mógł odmówić? Ona oczywiście też tam była.
Robi mi już trochę wodę z mózgu. Nie czepiam się zbytnio?
Medivali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:35   #69
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Medivali Pokaż wiadomość
Chciałam mu naprawdę dać szansę. I co? Powiedział, że będzie pił i żebym nie pie*****la, bo nie dotknie tej współlokatorki. Chciałam, żeby chociaż nie przy niej. Ee tam. Kolega do niego przyjechał na flaszkę, więc jak mógł odmówić? Ona oczywiście też tam była.
Robi mi już trochę wodę z mózgu. Nie czepiam się zbytnio?
Hehe, facet Ci między słowami powiedział i to używając przekleństw, że ma to, co myślisz w d... i że zamierza robić, co mu się podoba, a Ty nazywasz to robieniem wody z mózgu i jeszcze pytasz, czy się zbytnio go nie czepiasz? Dziewczyno, wykastrowali Ci szacunek do siebie, a wszczepili pogląd "mieć chłopaka za wszelką cenę, byle jakiego", czy jak? A bądź sobie z nim, rycz co drugi dzień, dawaj się poniżać, niech na Ciebie klnie. Na głupotę wizażowe forum nic nie poradzi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 14:03   #70
Medivali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: Wybaczyć..?

Zastanawiam się czy nie przesadzam w kwestii alkoholu. Bo ja nie chcę żeby teraz pił, tym bardziej przy niej, bo wiem i on też, jak się zachowuje po tym. Powiedział, że bardzo mnie kocha i żebym go zaakceptowała takim jaki jest, bo lubi pić, a z tamtą będzie miał kontakt, bo nie chce chorej sytuacji w mieszkaniu ;/
Medivali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 14:07   #71
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wybaczyć..?

Po alkoholu Cię zdradził. Alkohol ceni wyżej niż Ciebie.

No kuźwa oczywiście że nie przesadzasz!!!!!!!!!!!!!! !!
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 15:07   #72
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Medivali Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie przesadzam w kwestii alkoholu. Bo ja nie chcę żeby teraz pił, tym bardziej przy niej, bo wiem i on też, jak się zachowuje po tym. Powiedział, że bardzo mnie kocha i żebym go zaakceptowała takim jaki jest, bo lubi pić, a z tamtą będzie miał kontakt, bo nie chce chorej sytuacji w mieszkaniu ;/
Mógł równie dobrze powiedzieć Ci "spierd...", albo "mam w d... Twoje uczucia, głupia". Naprawdę, bez różnicy. Gość, który kocha, żałuje, że zawalił stawał by na rzęsach, nosie i wacku, żeby tylko ukochana kobieta mu wybaczyła - nie odzywał by się z tamtą, szukał nowego mieszkania, na jakiś czas spasował z imprezowaniem. A co robi on? Sama widzisz. Zastanawiaj się dalej, a najwięcej nad tą jego niewidzialną miłością do siebie. Powodzenia.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 15:29   #73
Titonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 232
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Hehe, facet Ci między słowami powiedział i to używając przekleństw, że ma to, co myślisz w d... i że zamierza robić, co mu się podoba, a Ty nazywasz to robieniem wody z mózgu i jeszcze pytasz, czy się zbytnio go nie czepiasz? Dziewczyno, wykastrowali Ci szacunek do siebie, a wszczepili pogląd &quot;mieć chłopaka za wszelką cenę, byle jakiego&quot;, czy jak? A bądź sobie z nim, rycz co drugi dzień, dawaj się poniżać, niech na Ciebie klnie. Na głupotę wizażowe forum nic nie poradzi.
Nic dodać,nic ująć Doris,nic chyba nie da przełtumczenie jej że robi źle,co robi źle bo ona tak pewnie wybaczy
Titonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 18:40   #74
Medivali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: Wybaczyć..?

Jaaaaa... Nie wiedziałam, ze mnie to może spotkać... To strasznie trudne...
Medivali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:14   #75
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Wybaczyć..?

Jasne,że to jest trudne, bo targają tobą emocje.
Mam pytanie- ten tekst, zebyś się odpie****liła był na trzeźwo czy po pijaku? (w sumie to nie takie ważne, bo tak czy siak, po takich słowach straciłabym całkowity szacunek do kogokolwiek).
Wydaje Ci się, że on jest taki kochany, że tak go kochasz, i on kocha ciebie, a to wszystko- alkohol, tamta laska i jego chamstwo to jedynie przeszkody waszej miłości, kryzys, który razem przezwyciężycie- g**wno prawda- on cię nie kocha i nie szanuje. Kiedyś spojrzysz na to z dystansu i stwierdzisz, że jest życie poza nim, jest o wiele lepsze życie bez niego, czego Ci z całego serca życzę.

Edytowane przez preetamsingh
Czas edycji: 2010-10-20 o 20:16 Powód: ort
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:17   #76
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez preetamsingh Pokaż wiadomość
Jasne,że to jest trudne, bo targają tobą emocje.
Mam pytanie- ten tekst, zebyś się odpie****liła był na trzeźwo czy po pijaku? (w sumie to nie takie ważne, bo tak czy siak, po takich słowach straciłabym całkowity szacunek do kogokolwiek).
(...)
Skoro to nieważne (bo nie jest) to po co o to pytasz? Już w tym pytaniu jest jakieś tam, niechcący może, usprawiedliwienie - bo jak to było po pijaku to jednak zmienia postać rzeczy...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:28   #77
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Wybaczyć..?

Pytam, bo cięzko mi uwierzyć, że na trzeźwo może facet tak do swojej kobiety powiedzieć. Nie usprawidliwiam broń Boże. Jak napisałam wcześniej- nie ważne czy po pijaku czy nie- takie słowa są niedopuszczalne.
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:48   #78
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Wybaczyć..?

Jestem osoba wiecej niz srednio-zazdrosna i wiecej niz srednio-dumna.
Uwazam,ze facet, ktory stwarza takie sytuacje to dno i zadnej (szczesliwej/normalnej) przyszlosci z nim miec nie bedziesz.

Sama widzisz,ze ma gdzies TWOJE uczucia i jak sie z tym samoczeszz.
W ogole to nie jest dla mnie prawdziwym facetem, skoro tak Cie poniza i jeszcze leszcza z siebie robi,ze "co on moze, ze rece same sie wyciagaja na dzwiek flachy"

Ale zeby jeszcze motyw z dziewucha jakas do tego??Ze go "lizala" po twarzy? Dziewucho, co Ty tam WIESZ, jesli tylko na "lizaniu" sie skonczylo, skoro z niego taki magnech na babeczki? Na pewno by chcial sie dowartosciowac (skoro i tak zero z niego) i jeszcze Ci to wydmuchac w twarz,jaki to jean paul z niego Ech co za pech. Nie dosc,ze takiego spotkac, nie dosc,ze z takim BYC to jeszcze kochac i za nim plakac. Smutne

Ogarnij sie, kobietko, a najlepiej powiedz tacie co sie stalo, moze tata "zalatwi sprawe"?
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.

Edytowane przez Ivi 1988
Czas edycji: 2010-10-20 o 20:49
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:50   #79
Chesti__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Wybaczyć..?

Niewiem czy jesteś tego świadoma ale twój tż jest alkoholikiem i obawiam się że togo nie zmienisz nigdy bo alkoholizm to choroba. Nie zniszczy on tylko sobie życia ale może zniszczyc również twoje . A co do tej laski to nie wiem co mam co poradzic bo sama nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale jak sobie to wyobraże to przecież to jakis koszmar. Możesz ufac swojemu chłopakowi ale nigdy nie ufaj babie zwłaszcza jak się łasi na twojego faceta...
Chesti__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 09:46   #80
Medivali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: Wybaczyć..?

Dalej do niego pisze. Ze niby taka krejzolowata współlokatorka ;/ i w końcu pisze tak "na luzie"... Boze, skad sie biora tacy żałośni ludzie?
Medivali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:48   #81
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Medivali Pokaż wiadomość
Dalej do niego pisze. Ze niby taka krejzolowata współlokatorka ;/ i w końcu pisze tak "na luzie"... Boze, skad sie biora tacy żałośni ludzie?
Po co Ty w ogole utrzymujesz z nim kontakt?
No wlasnie, skad biora sie tacy ludzie jak Twoj facet
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:53   #82
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wybaczyć..?

No właśnie, skąd się biorą takie osoby jak autorka, które sobie na takie traktowanie pozwalają...?Które chcą trzymać się kurczowo statusu "w związku", nieważne, że kosztem własnej godności...?
Nie do pojęcia.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:54   #83
Medivali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Po co Ty w ogole utrzymujesz z nim kontakt?
No wlasnie, skad biora sie tacy ludzie jak Twoj facet
A ona? W porządku się zachowuje? Nie bronię go, wręcz przeciwnie. Ale jak sam twierdzi jest osobą bezkonfliktową i nie chce "chorej sytuacji w mieszkaniu". To było chyba najbardziej żenujące.
Medivali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:06   #84
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Medivali Pokaż wiadomość
A ona? W porządku się zachowuje? Nie bronię go, wręcz przeciwnie. Ale jak sam twierdzi jest osobą bezkonfliktową i nie chce "chorej sytuacji w mieszkaniu". To było chyba najbardziej żenujące.
No tak, następnym razem nie wygoni jej z łóżka, bo nie będzie chciał konfliktów

Słodki misiaczek, niech zdradza, niech wszystko oprócz jego Kobiety będzie dla niego najważniejsze, niech Kobieta się odpier, bo przecież on jest bezkonfliktowy i musi dbać o samopoczucie współlokatorki, kolegów i ogólnie wszystkich innych

Wzruszyłam się
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:09   #85
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Medivali Pokaż wiadomość
A ona? W porządku się zachowuje? Nie bronię go, wręcz przeciwnie. Ale jak sam twierdzi jest osobą bezkonfliktową i nie chce "chorej sytuacji w mieszkaniu". To było chyba najbardziej żenujące.
Ale czy Ty nie rozumiesz, ze problemem w tej sytuacji jest Twoj facet, nie ona. Co ja Ty obchodzisz, moze robic co jej sie podoba. Czy sie to komus podoba, czy nie.
Juz dostalas tyle rad, ze glowa boli. Skoro Twoj facet nie potrafi/nie chce zmienic zaistnialej sytuacji, to albo z nim jestes i to znosisz, albo kopa w dupe i pa pa.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:09   #86
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Medivali Pokaż wiadomość
A ona? W porządku się zachowuje? Nie bronię go, wręcz przeciwnie. Ale jak sam twierdzi jest osobą bezkonfliktową i nie chce "chorej sytuacji w mieszkaniu". To było chyba najbardziej żenujące.
Oboje są żenujący, dlatego świetnie do siebie pasują.
Panienka namolna, która uparła się dopiąć swego.
Facet - dupa wołowa, bo przez życie nie da się przejść, unikając konfliktów. Chora sytuację to on ma w tej chwili, bo prawdziwy facet natychmiast albo by wystawić panience manatki za drzwi, albo sam się zabrał i na odchodnym powiedział jej, co sądzi o takich namolnych panienkach. Skoro nie, to jemu chyba taka sytuacja odpowiada (może asekuruje się, bo jednak lizanko się spodobało?).

Dziewczyno, otrząśnij się. Facet mieszka z liżąc go współlokatorką, unika jakichkolwiek działań, pije, ma Cię w d*pie - Ciebie i Twoje uczucia. Może czas zacząć zachowywać się z godnością i powiedzieć panu, że resztek po jego współlokatorce nie bierzesz? Bo w tym momencie to dla Ciebie nie facet, a resztki po jakiejś panience.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:18   #87
Medivali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: Wybaczyć..?

Dzięki za wasze odpowiedzi. Sama nie wierzę, że ktoś może mieć na mnie taki wpływ. On chce, żebym go zaakceptowała, bo mnie kocha. Mam nadzieję, że wyleczę się z tego.
Medivali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:59   #88
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: Wybaczyć..?

no nie bądź taka nie współczująca... musisz mu wybaczyć!
a wtedy on napewno prześpi się ze swoją współlokatorką, bo skoro złamałaś się raz to zrobisz to i drugi
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 14:14   #89
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Medivali Pokaż wiadomość
Dzięki za wasze odpowiedzi. Sama nie wierzę, że ktoś może mieć na mnie taki wpływ. On chce, żebym go zaakceptowała, bo mnie kocha. Mam nadzieję, że wyleczę się z tego.
Kocha...ale alkohol kocha bardziej. Że nie wspomnę o ustach i języku współlokatorki
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 16:34   #90
Titonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 232
Dot.: Wybaczyć..?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Oboje są żenujący, dlatego świetnie do siebie pasują.
Panienka namolna, która uparła się dopiąć swego.
Facet - dupa wołowa, bo przez życie nie da się przejść, unikając konfliktów. Chora sytuację to on ma w tej chwili, bo prawdziwy facet natychmiast albo by wystawić panience manatki za drzwi, albo sam się zabrał i na odchodnym powiedział jej, co sądzi o takich namolnych panienkach. Skoro nie, to jemu chyba taka sytuacja odpowiada (może asekuruje się, bo jednak lizanko się spodobało?).

Dziewczyno, otrząśnij się. Facet mieszka z liżąc go współlokatorką, unika jakichkolwiek działań, pije, ma Cię w d*pie - Ciebie i Twoje uczucia. Może czas zacząć zachowywać się z godnością i powiedzieć panu, że resztek po jego współlokatorce nie bierzesz? Bo w tym momencie to dla Ciebie nie facet, a resztki po jakiejś panience.
Zgadzam się
Titonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.