Jaka farba? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-17, 16:58   #1
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400

Jaka farba?


Dziewuszki, polećcie jakiej firmy farbę kupić. Interesuje mnie kolor czerń lub granatowa czerń.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-17, 18:02   #2
monis25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 22
Re: Jaka farba?

Ja osobiście polecam farby Loreala.Z tego co widziałam to granatowa czerń jest prześliczna,ale sama nie próbowałam.Natomiast zdecydowanie nie polecam Palety-miałam okropne problemy z rozprowadzeniem jej na włosach.Równie mało wydajna jest farba Garniera.Dlatego zdecydowanie pod tym względem najlepsze są farby Loreala a i z kolorków zawsze byłam zadowolona
monis25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-17, 19:05   #3
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: Jaka farba?

Dzięki. Właśnie o L'Orealu myślałam. Mogłabyś mi jeszcze tylko powiedzieć czy chodzi Ci o Ferię czy może o to nową serię czerni (Preference chyba)?
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-18, 09:03   #4
monis25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 22
Re: Jaka farba?

O Ferię.Wydaje mi się,że może dać lepszy efekt niż farby z tych klasycznych serii.Jeśli się zdecydujesz to daj znać jak wyszło-może sama się skuszę?
monis25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-18, 12:52   #5
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: Jaka farba?

Acha, czyli pewnie chodzi o Ferię 3D. OK, nie ma sprawy, jak ufarbuję , to dam znać.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 12:26   #6
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Jaka farba?

Pani Grażynki i Drogie Wizażanki!Chcę zafarbować się na blond)))Tylko zastanawiam się, czy lepiej zrobić balejaż kilkoma odcieniami, czy jeden kolor?Boje się odrostów-chcę , żeby włosy były naturalne.Drążę temat juz od dawna, ale po prostu nie chcę zostać skrzywdzona, jeżlei fryzjer nie bedzie wiedział o co mi chodzi!Jakieś nazwy baleyage'u naturalnego? Pokazuję zdjęcia kolorków jakie mi sie podobaja i bardzo proszę o nazwy odcienie, które musiałabym kupić, żeby uzyskac taki efekt na moich ciemno blond naturalnych włosach(raczej bardzo ciemno blond)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hanka.jpg (24,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (37,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Uma.jpg (31,3 KB, 4 załadowań)
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 12:43   #7
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: Jaka farba?

Witam.
Musisz zdecydowac czy nie chcesz miec odrostow czy chcesz baleyage???napisalas ze boisz sie odrostow.
nie ma tak ze rozjasnisz wloski i nie bedzie odrostow.ja mam ten sam kolor wyjsciowy jak ty i odrost naprawde nie jest razacy.jaka masz buzie(karnacje,oczka)trze ba dopasowac jaki blond ci pasuje?czy cieple odcienie czy chlodne??ja osobiscie polecam ci balejaz!!!bo tak cala glowke jednym kolorkiem to trzeba miec juz tak sprawdzony naprawde kolor zeby nie zrobic sobie zlelepiej pasemkami dobrac kolorek.tak mi sie wydaje.poza tym balejaz jest niepowtarzalny,ciekawyi odrost nie jest tak agresywny!przynajmniej u mnie.caly czas ci sie ten naturalny kolorek wije kolo glowki wiec jakos tak nie razi jak odrost po farbowaniu calego lepka!

pozdrawiam.Ola
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-09, 13:48   #8
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Jaka farba?

głównie chodzi mi o to, by było jak najbardziej naturalnie. Fryzjer robił mi jakiś czas temu balleyage-nazwałabym go czasem pasemkami,bo mam tylko jeden odcień blondu, a moój naturalny jest od niego wiele ciemniejszy i jest dosyć duży kontrast, który ładnie prezentuje się jedynie gdy zwążę włosy. Dlatego tylko zastanawiam sie czy nie lepiej po prostu całkiem zafarobować na blond. No i te dziewczyny, które widzę na ulicach-wygladaja jakby miały peruki, nie wiem czemu,ale maja popelate-matowe włosy-fuj! Ja muszę wybierać wśród chłodnych odcieni, żadnych złotych czy beżowych, na szczęście te chłodne mi się podobaja i wydaje mi się, że będzie mni w nich dobrze, o ile wyborę dobra farbę...
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 14:56   #9
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Re: Jaka farba?

najlepiej proponuje kupic mocny rozjasniacz -venity albo cos w tym stylu a nastepnie naniesc farbez LOVELY białe złoto ---bedziesz miała kolor własnie taki jak na 1 zdjeciu
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 15:09   #10
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: Jaka farba?

Czyli chcesz ufarbowac calosc?napisalas ze masz balejaz ale widoczny tylko jak zwiazesz wloski.czy chcialabyc miec bardziej widoczny nawet przy rozpuszczonych?bardziej kontrastowy?ja mam balejaz w chlodnej tonacji!mozesz znalezc moje zdjatko i powiedziec czy o to ci chodzi?

odpisz cos.pozdrawiam.ola
p.s odradzam rozjasnianie calych wlosow a potem polozenie farby!zniszcza sie.(nie wydaje mi sie zeby ten naturalny kolor byl tak ciezki do rozjasnienia?)
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 15:18   #11
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Jaka farba?

ha, no to zamotałam trochę.Mam balejaż jednokolorowy-na moich naturalnych włosach mam jasne pasemka, wygląda nieźle, ale ja chce być blondynka, a nie tylko trchę Zastanawiam się tylko co lepsze jest. Zalezy mi, żeby było naturalnie A Twojego zdjęcia szukam...
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-09, 15:57   #12
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Jaka farba?

Strasznie chciałabym zobaczyć Twój baleyage ale nie mogę znaleźć zdjęcia, może jakas podopowiedź?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 19:59   #13
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: Jaka farba?

Ulenko ja tez sprawdzalam i nie ma kurcze nie wiem czemu?
zalaczam foto do tej wiadomosci!tylko widac grzywke)

Pozdrawiam .Ola
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 15:48   #14
andzia:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 82
Question jaka farba???

mam mały problem- moja fryzjerka wyjechała na dość długo i nie mam z nią kontaktu;( farbowała mi włosy na b. jasny blond od kilku lat; mój kolor to ciemny szatyn), teraz nie wiem dokładnie jaką farbą tzn. jakim odcieniem - wiem tylko, że była to wella (zawsze robiłam sobie włosy w salonie u jednej fryzjerki i teraz pozostałe nie są pewne co do tego odcienia) i nic więcej; po jej wyjeździe próbowałam kilkakrotnie farbować odrosty ale zawsze wychodziło mi jakież żółtko (safirą, wellą); skusiłam się nawet na proteinowy rozjaśniacz - kolor był ten ale bardzo popaliłam sobie nim włosy (nie polecam!!!!)- jaki to może być numer farby- pomóżcie , bo nie mam już siły ; dziękuje
andzia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 15:51   #15
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: jaka farba???

czy farba miala niebieski kolor?
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:12   #16
andzia:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 82
Dot.: jaka farba???

jak miałam w salonie nakładaną to tak ...
andzia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:17   #17
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: jaka farba???

To nie farba tylko rozjasniacz w proszku....w sklepach z artkulami fryzjerskimi mozna go kupic, ale to niszczy wlosy, trzeba uwazac by za dlugo nie trzymac.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:19   #18
andzia:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 82
Dot.: jaka farba???

hmmm-moja fryzjerka mówiła, że to jest farba z welli; zawsze dokładnie sprawdzała z katalogiem...czyżby mnie tak długo oszukiwała?
andzia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:24   #19
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: jaka farba???

Rozjasniacz sklada sie z niebieskiego proszku i wody utlenionej o danym stezeniu, zazwyczaj 9 % ,12 % bardzo niszczy!Rozjasnia wlosy do 6 tonów. Polecam Ci firmy framesi, dostepny tylko w sklepie fryzjerskim badz przez internet. czasami fryzjer po zastosowaniu rozjasniacza naklada farbe, rozjasniacz nie ma pigmentu i nie nadaje koloru, dlatego czaami naklada sie farbe. Przynajmniej ja nie spotkalam sie z niebieska farba
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 16:37   #20
andzia:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 82
Dot.: jaka farba???

czyli powinnam kupić rozjasniacz 9% w sklepie fryzjerskim, a nie eksperymentować z różnymi farbami..czy zatem sam rozjaśniacz Twoim zdaniem wystarczy?
andzia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:40   #21
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: jaka farba???

Rozjasniacze niszcza wlosy, jednak napewn9o lepiej kupic rozjasniacz profesjonalny niz np Joanny ktory stanowczo odradzam, mysle ze 9% wystarczy. Mozesz isc do innego salonu welli i poprosic ze chcesz taki kolor jak masz na wlosach
Popros w sklepie o wode 9 % i rozjasniacz jakis dobry co mozna nalozyc go na cala glowe.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:48   #22
andzia:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 82
Dot.: jaka farba???

dziękuję Ci Magdaleno za rady powiedz mi jeszcze co sądzisz o farbie Loreal (jeśli znasz oczywiście) Excellence Creme Blond- przeczytałam o niej na tej stronie- miała dość dobre recenzje i miałam zamiar ją kupić (choć teraz nie wiem czy to zrobię)? (a swoją drogą - chyba faktycznie mnie MOJA fryzjerka tyle lat oszukiwała...brrr)
andzia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:52   #23
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: jaka farba???

Sa ok, mozesz sprobowac, zawsze to bezpieczniejsze niz rozjasniacz, wybieraj zawsze odcienie popielate, na bardzo cimnych wlosach zawsze moze pozostac odcien zolci.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:55   #24
andzia:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 82
Dot.: jaka farba???

bardzo Ci dziękuję za pomoc jestem Twoją dłużniczką pozdrawiam (spróbuję i napiszę co wyszło)
andzia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 12:12   #25
Gaga78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 120
Jaka farba?

Mój kolor włosów (naturalny) jest szary, mysi,
jeszcze niedawno miałam jasne pasemka,zafundowałam sobie balejaż u fryzjera, ale włosy odrosły a po ich ścięciu już nic nie widać

Pytanie: Jaki kolor położyć na moje włosy by wyszedł jasny brąz-średni blond?
Może polecicie jakieś konkretne farby i kolorki?

Do tej pory farbowałam się na fioletowo-wiśniowo-miedziano-rudo, więc w blondach się nie orientuję
Dzięki
Gaga78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:17   #26
Gaga78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 120
Dot.: Jaka farba?

o mamo! ile tu się trzeba naprosić żeby ktoś odpowiedział!
Gaga78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 14:38   #27
luk897
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Question Jaka Farba?

Witam estem peirwszy raz na tym forum i chciałbym się dowiedzeć jakiej firmy mam kupić farbe do ceny 15zł-20zł farba mam być Biała lub Bardzo Jasny Bląd no w ostatecznoci Siwa i zeby była skuteczna ja mam kolor włosów Ciemny Bląd
Z Góry Thx
luk897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 18:33   #28
Sara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 72
Dot.: Jaka Farba?

Ja Ci polece farbe alcantara - kupuje ja na allegro Gdzies na forum tu pokazałam jak wyszłam z ciemnego blondu na sredni blond bez uprzedniego rozjasniania. Poszukaj. A sama farba rewelacja są jeszcze jasniejsze odcienie blondu niz mój ,wiec powinnas uzyskac efekt taki jaki chcesz. A sprzedawca doradzi jak bedzie trzeba
Sara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 19:12   #29
luk897
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka Farba?

Dzięki ale mam wąnpliwość czy uzyskam kolor biały ?
luk897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 21:20   #30
Marika
Raczkowanie
 
Avatar Marika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 135
Dot.: Jaka Farba?

nie radziła bym. jesli nawet uzyskasz kolor biały z kolory ciemny braz to po prostu zjara ci włosy. beda ci sie kruszyc. odradzala bym takie eksperymenty. a jesli juz to tylko i wylacznie u fryzjera, chociaz gdybys przyszla do mnie z takim pomyslem - nie podjela bym sie tego. porzadnie sie zastanow!!!
__________________
Marika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.