Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 17:39   #1861
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

m.arty dzieki ale ie okaze czy to warte swieczki


wrocilam i padam na twarz

ale zyje
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:06   #1862
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

znowu martwa cisza ja siedze pije kawe, na 12 ide odebrac mame tz z hotelu bo musi sie wymeldowac do 12, a o 24 wylatuje ufffff niby mila kobieta itd, ale moj wloski skrytykowala calkowicie zrobila aluzje ze mamy brudne okna w salonie, po czym wymyla ja sama, w takie zimno dobrze ze tz staral sie wracac z pracy wczesniej bo umarlabym ze stresu

chyba mam temat pracy, tzn nie wiem czy sie spodoba promotorowi-wojny wenecko-genuejskie ale sam mi zasugerowal ze cos z wenecja wiec niech spada teraz musze tylko jeszcze z literatura obczaic wiecej, bo narazie mam po polsku 4 ksiazki a no gdzie reszta

milego dzionka ragazze
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:20   #1863
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

kasiam - co za tesciowa ja pierdykam. Kazalabym mojemu ja zabrac i wiecej nie przyporwadzac, chyba ze on wezmie wolne i bedzie znia siedzial Podziwiam ze jakos to wytrzymalam.

Moja mama poznala mojego we wtorek ale ona po angielksu umie tyle co on po polsku wiec podali sobei rece i tyle. I dobrze bo po co maja sie komunikowac? Im mniej tym lepiej
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:11   #1864
Agnieszka-S.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

.

Edytowane przez Agnieszka-S.
Czas edycji: 2012-08-14 o 15:05
Agnieszka-S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:14   #1865
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

30 osob? A kto bedziez wokol nich skakal? czy sa tacy ze raczej sami sie soba zajma?
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:20   #1866
Agnieszka-S.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

.

Edytowane przez Agnieszka-S.
Czas edycji: 2012-08-14 o 14:56
Agnieszka-S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 10:25   #1867
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

kasiam dobrze ze wraca juz:brzydal
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 10:34   #1868
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Agnieszka-S. Pokaż wiadomość
ha....też mu zadałam to pytanie, ale podobno kobiety z tej rodziny będą się biły o miejsce w kuchni Ale i tak stresująca jest dla mnie ta perspektywa... Będe się czuła nieco, hmmm....osamotniona. Acha... mieszkać będą w hotelu, dom TZ nie pomieści takiej wycieczki

No to chociaz tyle dobrego, ale i tak pewnie wiekszosc czasu beda spedzac z Wami. Powodzenia zycze
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:51   #1869
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

jak tam dziewczyny ? mama tz polecila, wiec od razu lzej, nawet tz ucieszony bo po calym dniu pracy bo mu sie nie bardzo chcialo z mama siedziec dlugii weekend sie zapowiada, w pon jedziemy do moich rodzicow wiec co nieco jedzonka przywieziemy ok ide zjesc cos slodkiego i sprzatac
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 13:00   #1870
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

ja obie obiadek zjem i jade na weekend do TZ, jak zawsze
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 15:22   #1871
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Ja do mojego jade dopiero w sobote. Na razie ma chlopak bana na mnie bo musi w koncu napisac prace zaliczeniowa. A nie rozpraszac sie A ja na spokojnie dzisiaj posprzatam u siebie, poprasuje, nastawie kolejne pranie.
Pogoda kiepska.
Jutro Halloween - nie lubie tego dnia. Najchetniej to bym skoczyla do PL i pojechala w poniedzialek na cmentarze. Zawsze lubilam spotkac sie z rodzina i znajomymi. Wszystkich Swietych kojarzy mi sie calkiem dobrze. Mimo tego ze spotykamy sie w takim otoczeniu. Ale coz. Zycie.
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 15:46   #1872
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

no wlasnie halloween to moje pierwsze tutaj heh.



ale jednak wszystkich swietych brakk..
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 20:33   #1873
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

I jak imprezki halloweenowe? My siedzieliśmy w domu. Powiedziałam mojemu że ja się w halloween nie bawie, ale że w poniedziałek poszłabymm gdzieś na cmentarz. Spojrzał się na mnie krzywo, ale wyjasniłam mu że w sumie wszystkich świętych to wesoły dzień. W przyszłym roku muszę się wybrać do PL na 1 listopada.
Zapytałam się czy pojedzie ze mną do PL na wielkanoc - z wielką chęcią. Trzeba będzie bilety kupić póki w miare tanie.
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 20:41   #1874
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

ja siedialam w domu dowiedzialam sie ze kolega popelnil samobojstwo i tyle wieczoru bylo;/
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 20:47   #1875
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

A wiadomo dlaczego? Zostawił list? Przykro mi.
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 21:12   #1876
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

nie;/


mozliwe ze przez laske bo sie rozstali ale kto to sie dowie teraz;/
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:33   #1877
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

puk puk jest tu kto ? zyjecie dziewczyny?

ja po dosc udanym weekendzie, wczoraj bylismy z tz w moim rodzinnym miasteczku, pierwszy raz swietowal wszystkich swietych, bylismy na grobach i bardzo mu sie podobalo, ze taka tradycje mamy....jak poszlimsy na grub moich pradziadkow to byl zaszokowany bo on to by nawet nie wiedzial gdzie szukac grobu swoich.....tak wiec pomruczal na italie i grecje, i polska jak zawsze najlepsza

i pogoda taka ladna
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:56   #1878
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

ja zawsze jestem
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 17:52   #1879
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

co robicie dziewczyny ? ja siedze szukam ksiazek do bibliografi, idzie marnie marnie a tz edukuje sie na egzamin z pracy z kolega tak wiec nudnawooo...
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 18:28   #1880
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Ja oglądam CSI a potem ide pracowac. Poza tym nic ciekawego u mnie. Znowu pada.
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 18:34   #1881
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Ja oglądam CSI a potem ide pracowac. Poza tym nic ciekawego u mnie. Znowu pada.
o ja tez jestem wielka maniaczka cis miami i NY, obejrzalam wszystkie sezon, teraz sciagam najnowszy
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 18:46   #1882
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Ja oglądam tylko Las Vegas. Miami i New York mi się nie podobają.
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 19:11   #1883
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Ja oglądam tylko Las Vegas. Miami i New York mi się nie podobają.

eheh to tak jak mi las vegas

kachaaa dopieor teraz zauwarzylam wiadomosc o twoim koledze bardzom mi przykro



dzien dobry
Emanko where are u ?:P
__________________
Giulia 21.09.2012


Edytowane przez kasiam187
Czas edycji: 2010-11-04 o 09:47
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 19:15   #1884
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Hello! I'm back
Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Witam,
Poczytalam Was ( zamiast pracowac, ale co tam, dzis mam dzien na lenia) i postanowilam sie przylaczyc.
Jestem z Irlandczykiem juz ponad dwa lata, na razie nie mieszkamy razem ale planujemy na wiosne (ja sie musze podszkolic w jezdzie bo on mieszka w miasteczku okolo 35km odemnie. A ze ma dom to logiczne jest ze zamieszkamy u niego.
Ukalda sie dobrze, roznice kulturowe to glownie zabobony bo ja pajaki zabijam a on nie, bo to przynosi nieszczescie. Mnie uczono ze to przynosi deszcz. I takie tam drobnostki.
Poznalismy sie przez net (wersja oficjalna dla jego rodziny ze przez znajomych ) jak juz tutaj bylam.
To najcierpliwszy, najspokojniejszy i najlagodneijszy czlowiek jakiego w zyciu spotkalam. Jakby mial rude wlosy to bylby idelany (uwielbiam rudzielcow).
Ja tez Rudzielce są fajne ^^
Witam w naszym gronie

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
uczulenie dostalam po oliwce babydream

u mnie tez nie bylo dłuższej rozłaki niz 3-5 dni, ale wiekszosc naszych starszych mieszadelek wlasnie w takich zwiazkach na odleglosc, bez widzenia pół roku i dluzej zyło i niektore wciaz zyja, tak wiec mozecie sobie poczytac starsze watki jak to jest poza tym zawsze jest ta mysl , ze to nie na zawsze ta rozlaka i kiedys sie zamieszka razem itd

ja mysle nad tematem pracy licen, pustki nadal w glowie, jak ja niecierpie pisac
to też znam...swojego licencjatu chyba nigdy nie napisze...

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
to sa studia srodziemnomorskie, mediteraneistyka sie zwia i pisze prace niestety z histori sredniowiecza

promotor pewnie ci znajdzie jakas zastepcza ksiazke, bo szkoda przekreslac cala prace z podowu jednego zrodla choc w sumie zawsze zalezy jaki promotor jest czy mu zalezy czy nie

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
znowu martwa cisza ja siedze pije kawe, na 12 ide odebrac mame tz z hotelu bo musi sie wymeldowac do 12, a o 24 wylatuje ufffff niby mila kobieta itd, ale moj wloski skrytykowala calkowicie zrobila aluzje ze mamy brudne okna w salonie, po czym wymyla ja sama, w takie zimno dobrze ze tz staral sie wracac z pracy wczesniej bo umarlabym ze stresu

chyba mam temat pracy, tzn nie wiem czy sie spodoba promotorowi-wojny wenecko-genuejskie ale sam mi zasugerowal ze cos z wenecja wiec niech spada teraz musze tylko jeszcze z literatura obczaic wiecej, bo narazie mam po polsku 4 ksiazki a no gdzie reszta

milego dzionka ragazze
teściowej nie zazdroszcze moi "tesciowie" przez skaypa sa calkiem mili

Cytat:
Napisane przez Agnieszka-S. Pokaż wiadomość
mój TŻ zamierza na święta zaprosić swoją CAŁĄ 30 osobową niemiecką rodzinę... a ja nie mówię po niemiecku, ani troszeczkę, a u nich tylko pojedyncze sztuki potrafią się porozumieć po angielsku....Czarno to widzę
hehe moj TZ za to nie moze sie doczekac zeby spedzic swieta z moja rodzina a tez zapraszamy sporo osob .. od tygodni mowi tylko o tym ze musi popracowac nad swoim polskim zeby zaimponowac mojej rodzinie. a pozatym strasznie teskni za polaska wiec sobie gotuje rozne przysmaki...bigos, pierogi, makowce na polskiej kuchni zna sie juz pewnie lepeij niz ja...
Zostalo nam 36 dni!!!!!!! nie moge sie juz doczekac... niby juz nieduzo ale... nigdy w zyciu nie zostawie go ani nie pozwole sie zostawic na tak dlugi czas!
w miedzyczasie poszlam na architekture krajobrazu do studium policealnego... a tak poza tym to nic nowego- caly czas sobie hosteluje, walcze z licencjatem i zajmuje sie siostra...
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 18:56   #1885
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Hello! I'm back

hehe moj TZ za to nie moze sie doczekac zeby spedzic swieta z moja rodzina a tez zapraszamy sporo osob .. od tygodni mowi tylko o tym ze musi popracowac nad swoim polskim zeby zaimponowac mojej rodzinie. a pozatym strasznie teskni za polaska wiec sobie gotuje rozne przysmaki...bigos, pierogi, makowce na polskiej kuchni zna sie juz pewnie lepeij niz ja...
Zostalo nam 36 dni!!!!!!! nie moge sie juz doczekac... niby juz nieduzo ale... nigdy w zyciu nie zostawie go ani nie pozwole sie zostawic na tak dlugi czas!
w miedzyczasie poszlam na architekture krajobrazu do studium policealnego... a tak poza tym to nic nowego- caly czas sobie hosteluje, walcze z licencjatem i zajmuje sie siostra...

Amoura jak jeszcze raz sie nie bedziesz tak dlugo odzywac to
a skad twoj tz posiadl te umiejetnosci gotowania polskiego jedzenia? szuka na necie i sam tak robi? moj gotuje tez rewelacyjnie, ale wloskie i greckie dania
ja tez sie jak narazie ciesze na swieta, bo prawdopodobnie tz spedzi je ze mna w polsce, bo nie uklada mu sie z ojcem i raczej do aten nie poleci z czego ja jestem bardzo

eh czyli znasz bol licencjata, wogole to uwazam za bezsen te prace tz sie zaangazowal ze mi pomoze, a ze o wloszech pisze no to jego klimat trzymam kicuki za ciebie a ty trzymaj za mnie

architektura krajobrazu? piekny kierunek !! zycze powodzenia

i milej niedzieli dziewczyny

ps. Emanko masz po dupie ze sie tu nic nie odzywasz
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 08:47   #1886
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Amoura - interesujący kierunek! Mój też lubi polskie jedzenie. Zwłaszcza zupę ogórkową. Ale to ja gotuje

Kaisam - jak pisanie?
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:13   #1887
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
Amoura jak jeszcze raz sie nie bedziesz tak dlugo odzywac to
a skad twoj tz posiadl te umiejetnosci gotowania polskiego jedzenia? szuka na necie i sam tak robi? moj gotuje tez rewelacyjnie, ale wloskie i greckie dania
ja tez sie jak narazie ciesze na swieta, bo prawdopodobnie tz spedzi je ze mna w polsce, bo nie uklada mu sie z ojcem i raczej do aten nie poleci z czego ja jestem bardzo

Rudzielec przyjechaldo Polski, sprobowal pierogow, bigosu, barszczu itp i stwierdzil ze je uwielbia... tak wiec postanowil sam sobie zrobic bo nigdzie w nowej zelandii nie dostanie raczej bigosu. Zeby zrobic bigos musial najpierw ukisic kapuste nie zawsze mu wychodzi ale sam chce sie nauczyc ja go nie nauczylam bo nie mialam za bardzo czasu a pozatym ja nie jestem jakas rewelacyjna kucharka

eh czyli znasz bol licencjata, wogole to uwazam za bezsen te prace tz sie zaangazowal ze mi pomoze, a ze o wloszech pisze no to jego klimat trzymam kicuki za ciebie a ty trzymaj za mnie

[COLOR="rgb(139, 0, 0)"] kciuki mi sie na bank przydadza.. ja po prostu nie potrafie sie za to zabrac..tz tez mi p[omogl bo mama jego kumpla zajmuje sie prawem miedzynarodowym i dala mu kilka fajnych artykulow[/COLOR]

architektura krajobrazu? piekny kierunek !! zycze powodzenia

i milej niedzieli dziewczyny

ps. Emanko masz po dupie ze sie tu nic nie odzywasz
Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Amoura - interesujący kierunek! Mój też lubi polskie jedzenie. Zwłaszcza zupę ogórkową. Ale to ja gotuje

Kaisam - jak pisanie?
Calkiem ciekawe te zajecia musze przyznac tylko musze ponarzekac troche na szkole... organizacyjnie to tak troche klapa... Ale mam nadzieje ze po rozmowie z organizatorem to sie zmieni.

Szukalam dzisiaj jakiegos fajnego pensjonatu na słowacji na sylwesstra- trzymajcie kciuki zebysmy gdzies z kolezankami znalazly jakies miejsca mama sie z nas smieje ze jada 3 polki + kiwus, hiszpan i marokanczyk ale przynajmniej gupowo mamy obcykane 6 jezykow biegle i 3 i stopniu pozwalajacym na wymiane podstawowych informacji...

a tak wogole to za 5 tygodni, o tej porze bede najszczesliwszym mieszadelkiem swiata
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:40   #1888
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
Amoura jak jeszcze raz sie nie bedziesz tak dlugo odzywac to
a skad twoj tz posiadl te umiejetnosci gotowania polskiego jedzenia? szuka na necie i sam tak robi? moj gotuje tez rewelacyjnie, ale wloskie i greckie dania
ja tez sie jak narazie ciesze na swieta, bo prawdopodobnie tz spedzi je ze mna w polsce, bo nie uklada mu sie z ojcem i raczej do aten nie poleci z czego ja jestem bardzo
eh czyli znasz bol licencjata, wogole to uwazam za bezsen te prace tz sie zaangazowal ze mi pomoze, a ze o wloszech pisze no to jego klimat trzymam kicuki za ciebie a ty trzymaj za mnie

ja też będę za Was

architektura krajobrazu? piekny kierunek !! zycze powodzenia
i milej niedzieli dziewczyny
miłego tygodnia dla Wszystkich
ps. Emanko masz po dupie ze sie tu nic nie odzywasz
eee a za co?? co ja znow zrobiłam??, milczałam bo miałam drobne problemy z tż...mam nadzieje, ze się już one zniwelują.
Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Calkiem ciekawe te zajecia musze przyznac tylko musze ponarzekac troche na szkole... organizacyjnie to tak troche klapa... Ale mam nadzieje ze po rozmowie z organizatorem to sie zmieni.
trzymam kciuki za rezultaty
Szukalam dzisiaj jakiegos fajnego pensjonatu na słowacji na sylwesstra- trzymajcie kciuki zebysmy gdzies z kolezankami znalazly jakies miejsca mama sie z nas smieje ze jada 3 polki + kiwus, hiszpan i marokanczyk ale przynajmniej gupowo mamy obcykane 6 jezykow biegle i 3 i stopniu pozwalajacym na wymiane podstawowych informacji...
mam nadzieje, że Wam się uda bo zapowiada się fajnie

a tak wogole to za 5 tygodni, o tej porze bede najszczesliwszym mieszadelkiem swiata
to juz 5 tylko zostało?? superowo
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2010-11-07 o 21:43
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 11:43   #1889
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

hej
wątek troche odżył

A co za 5 tyh Amoura ?
bo ja chyba nie w temacie jestem

Emanko i jak już coś się rozwiązały problemy

Ja też milczałam bo byłam w PL kilka dni ,nie miałam czasu na net , a poza tym też problemy z tż jak zawsze
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 11:55   #1890
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

ja bylam na wyciezce weekendowej w gorach z TZ

wlasnie wrocilam do domu
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 08:27:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.