Rossmann- część VIII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 20:49   #1021
chrzescijanka
Zakorzenienie
 
Avatar chrzescijanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 962
Dot.: Rossmann- część VIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;23206330]jak dla mnie tusz jest super z czasem jak już (po paru miesiącach) serio zgęstniał i się zrobił taki niefajny to mi trochę zbrzydł, ale to nie jego wina raczej nie kupiłabym go ponownie bo mam całą listę tuszy, które chciałabym przetestowac, ale myślę że warto ale należy z niego zebrać nadmiar tuszu (bynajmniej ja musialam), zeby nie posklejał rzęs - gdy się to zrobi to ładny efekt murowany
(PS. jesli chodzi o cenę drogeryjną - radzę szukać gdzie indziej. moim zdaniem wygórowana - ja kupowałam na allegro za nieco ponad 20 zł i odbierałam osobiście ;) )[/QUOTE]

Z nieba mi spadłaś z tą odpowiedzią. Właśnie nad taką formą zakupu się zastanawiam tylko trochę głupio mi było się do tego przyznać... Jeszcze nigdy nie kupowałam tuszu na All. Trochę obawiałam się, że tusz może być nieświeży, używany albo podrobiony. Twój post skutecznie mnie uspokoił Dzięki Basiu

P.S. Lakier (kolor) cudo wiesz może jaki to numer?

Edytowane przez chrzescijanka
Czas edycji: 2010-11-12 o 20:55
chrzescijanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 20:53   #1022
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann- część VIII

Cytat:
Napisane przez chrzescijanka Pokaż wiadomość
Z nieba mi spadłaś z tą odpowiedzią. Właśnie nad taką formą zakupu się zastanawiam tylko trochę głupio mi było się do tego przyznać... Jeszcze nigdy nie kupowałam tuszu na All. Trochę obawiałam się, że tusz może być nieświeży, używany albo podrobiony. Twój post skutecznie mnie uspokoił Dzięki Basiu
powiem tak - ja zawsze kupuję u sprzedawców, którzy mają już ileśtam pozytywnych komentarzy i widac, ze funkcjonują długi czas nieraz kupowałam coś na allegro np. ostatnio kupiłam puzzle w księgarni, która po rpsotu sprzedaje swój asortyment również przez internet, aby miec wiekszy utarg a 2x taniej niż np. w gdyńskim klifie nawet z kosztem przesyłki wyszło mi taniej...
a tusz kupowałam od takiego małżeństwa, które prowadzi działalność gospodarczą sprowadzając kosmetyki i sprzedając je tylko przez internet - to moglo byc juz podejrzane, lecz na szczescie nie była to żadna podróbka tylko normalny tusz, tak jak trzeba, zafoliowany, nigdy nie otwierany... musiałabys poszukac zaufanego sprzedawcy pozdrawiam i zycze udanych łowów
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 20:55   #1023
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann- część VIII

u mnie w R. były dziś na półce Miss sporty promocje, podkład z korektorem albo 2 tusze w zestawie niestety nie pamietam nazwy i ceny ale chyba niecałe 10zł.
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 21:03   #1024
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Rossmann- część VIII

Ponawiam pytanie, bo w szale prezentów zginęło.
Kupiłam w końcu ten różowy tusz z Wibo. Ale mam do was takie pytanie czy wam też się tak dzieje, że po pomalowaniu nim rzęs, jak tusz wyschnie to końcówki rzęs opadają w dół? Nie wiem jak to wytłumaczyć, po prostu rzęsa idzie w górę, a końcówka opada jak jakiś haczyk. A i mam jeszcze pytanie używałyście szamponów Dove z tej odświeżonej serii?
Odebrałam prezenty bez problemu będę miała dla chłopaka. No i przy okazji małe zakupki. Ciągle szukam jakiś perfum w Rossie, nie za drogich, mniejszych, trwałych i bardziej jesiennych.Wąchałam dziś Puma Animagical, bo jest akurat w promocji, ale jakoś nie do końca mi pasuje. Znacie coś fajnego?
__________________
Bloga mam i ja
http://niusia89.blogspot.com
Zapraszam
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 21:19   #1025
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Rossmann- część VIII

Zdradziłam inny tusz Wibo z tym różowym i ten różowy moim zdaniem nic nie robi z rzęsami. Za to ten:http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=31499&next=1
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 21:26   #1026
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 293
Dot.: Rossmann- część VIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;23206540]używałam zwykłych 3-kropelkowych Normal - nie widzę różnicy między nimi a Bellą jedyne czego w nich nie lubię to otwarcie, trzeba przekręcić tą folię w dwie przeciwne strony, co na początku przyprawiło mnie o nie lada dylemat mimo narysowanych strzałek co i jak ogólnie ja polecam, na razie zuzyłam tylko jedną paczuszkę, ale z całą pewnością kupię ponownie nawet te z aplikatorami są bardzo fajne - nie mam porównania z innymi, ale nie mam z nimi żadnego problemu

z kolei ja Ciebie slicznie prosze o recenzje podpasek których używałaś, czy mają tą powłoczkę ceratkowatą (chciałabym uniknąć) , czy są szerokie (strasznie takich nie lubię) i czy grube (nie lubię czuć się jak maluch w pieluszce) [/QUOTE]

Dziękuję Przy następnej wizycie w Ross zaopatrzę się w te tampony, uspokoiłaś mnie Są niedrogie, a jeśli są takie same jak Bella to po co przepłacać

Z kolei z podpasek Facelle używam najczęściej takich w opakowaniu ciemnozielonym z żółtym wzorkiem, (nie wiem jak dokładniej opisać, akurat ich nie mam), normal, chłonność ***, mają bawełnianą powłoczkę - taką miękką, w każdym razie nie ceratkową a'la Always. Chociaż Facelle też ma w swoim asortymencie podpaski alwaysowe, z tą siateczką ceratową (też kiedyś używałam), ale ja zdecydowanie wolę te miękkie, bawełniane I takich też używam. Aha, i one są oczywiście cieniutkie, ultra, nie te klasycznej grubości, co to przypominają mi pieluchy
Niedawno kupiłam Facelle z Aloe Vera (Ultra-Binden seidig weiche Oberflache Normal mit Flugeln & Aloe Vera *** <- chłonność trzy kropelki), opakowanie turkusowo-jasnozielone, cieniutkie ze skrzydełkami mają bardzo delikatny zapach, ledwo wyczuwalny, powłoczka bawełniana, właściwie to są identyczne jak te w ciemnozielono-żółtym opakowaniu, może mają inne wytłoczenia, nie pamiętam... ale stwierdziłam, że wypróbuję te dla odmiany Polecam i te, i te

A tak w ogóle to Facelle zmienia opakowania swoich produktów, widziałam jakieś nowe podpaski (te ultra cienkie) w opakowaniach z kwiatkami, trzeba będzie przetestować

Ale się rozpisałam
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-11-12 o 21:32
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 21:31   #1027
kata jackson
Raczkowanie
 
Avatar kata jackson
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: Rossmann- część VIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;23206540]używałam zwykłych 3-kropelkowych Normal - nie widzę różnicy między nimi a Bellą jedyne czego w nich nie lubię to otwarcie, trzeba przekręcić tą folię w dwie przeciwne strony, co na początku przyprawiło mnie o nie lada dylemat mimo narysowanych strzałek co i jak ogólnie ja polecam, na razie zuzyłam tylko jedną paczuszkę, ale z całą pewnością kupię ponownie nawet te z aplikatorami są bardzo fajne - nie mam porównania z innymi, ale nie mam z nimi żadnego problemu

z kolei ja Ciebie slicznie prosze o recenzje podpasek których używałaś, czy mają tą powłoczkę ceratkowatą (chciałabym uniknąć) , czy są szerokie (strasznie takich nie lubię) i czy grube (nie lubię czuć się jak maluch w pieluszce)

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------



z wibo zakochałam się w tym kolorze... kiedys wpisalam "wibo extreme nails" w google i w zakładce grafika wyskoczył mi wlasnie ten kolor i po prostu musze go miec

http://3.bp.blogspot.com/_ECg6_xxCOq...e-nails-49.jpg



http://1.bp.blogspot.com/_uzIod9kKkf...s1600/0134.JPG
ten tez jest super ! (PS. Orlica to nasza wizażanka )[/QUOTE]

Ja mam właśnie ten odc i również stwierdzam jest super !
__________________
Charakter człowieka wybiera los !
kata jackson jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 21:36   #1028
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann- część VIII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Dziękuję Przy następnej wizycie w Ross zaopatrzę się w te tampony, uspokoiłaś mnie Są niedrogie, a jeśli są takie same jak Bella to po co przepłacać

Z kolei z podpasek Facelle używam najczęściej takich w opakowaniu ciemnozielonym z żółtym wzorkiem, (nie wiem jak dokładniej opisać, akurat ich nie mam), normal, chłonność ***, mają bawełnianą powłoczkę - taką miękką, w każdym razie nie ceratkową a'la Always. Chociaż Facelle też ma w swoim asortymencie podpaski alwaysowe, z tą siateczką ceratową (też kiedyś używałam), ale ja zdecydowanie wolę te miękkie, bawełniane I takich też używam. Aha, i one są oczywiście cieniutkie, ultra, nie te klasycznej grubości, co to przypominają mi pieluchy
Niedawno kupiłam Facelle z Aloe Vera (Ultra-Binden seidig weiche Oberflache Normal mit Flugeln & Aloe Vera *** <- chłonność trzy kropelki), opakowanie turkusowo-jasnozielone, cieniutkie ze skrzydełkami mają bardzo delikatny zapach, ledwo wyczuwalny, powłoczka bawełniana, właściwie to są identyczne jak te w ciemnozielono-żółtym opakowaniu, może mają inne wytłoczenia, nie pamiętam... ale stwierdziłam, że wypróbuję te dla odmiany Polecam i te, i te

A tak w ogóle to Facelle zmienia opakowania swoich produktów, widziałam jakieś nowe podpaski (te ultra cienkie) w opakowaniach z kwiatkami, trzeba będzie przetestować

Ale się rozpisałam
bardzo dziekuje, nastepnym razem kupie (mam juz dosc ceratkowatych Always, mimo ze są jakościowo super - bardzo mnie podrażniają )
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 21:40   #1029
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 293
Dot.: Rossmann- część VIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;23208312]bardzo dziekuje, nastepnym razem kupie (mam juz dosc ceratkowatych Always, mimo ze są jakościowo super - bardzo mnie podrażniają )[/QUOTE]
Ok, nie ma sprawy Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania, to pytaj
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 21:58   #1030
kolorowymis
Rozeznanie
 
Avatar kolorowymis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 678
Dot.: Rossmann- część VIII

a ja jeszcze apropo prezentów jak można tylko nie krzyczcie ) Odebrałyście już je? macie to samo co pisze na stronie czy coś innego? tż nastawił się na "perfumy" mexx bo chciał wypróbować a dostaliśmy bruno bananiego (w prezentach był też unimil, czyżby wstydzili się dopisać na stronie że to również się znajduje? czy tylko np. w moim mieście dodają taki mały gratis?)
kolorowymis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 22:00   #1031
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Rossmann- część VIII

Mam pytanie odnośnie krzyżówek w Skarbie. W poprzednim numerze 10/2010 była możliwość, aby wysłać rozwiązanie SMSem. Na stronie http://www.rossnet.pl/kobieta_skarbu?arId=72569 z listą laureatów jest na dole napisane "Nagrody zostaną wysłane kurierem, na adresy podane na kartkach pocztowych, w terminie 21 dni od dnia ogłoszenia wyników."
Więc zastanawiam się czy osoby, które wysłały smsy w ogóle brały udział w losowaniu? czy może tylko te osoby, które wysłały kartki pocztowe?

Wysyłając smsa zastanawiałam się skąd będą mieli chciażby moje imię i nazwisko, przecież znają tylko numer telefonu no chyba, że dzwonią do wygranych i pytają o dane. Może któraś z Was coś o tym wie?
__________________

martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 22:03   #1032
POLKA84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 418
Dot.: Rossmann- część VIII

Cytat:
Napisane przez kolorowymis Pokaż wiadomość
a ja jeszcze apropo prezentów jak można tylko nie krzyczcie ) Odebrałyście już je? macie to samo co pisze na stronie czy coś innego? tż nastawił się na "perfumy" mexx bo chciał wypróbować a dostaliśmy bruno bananiego (w prezentach był też unimil, czyżby wstydzili się dopisać na stronie że to również się znajduje? czy tylko np. w moim mieście dodają taki mały gratis?)
Przejrzyj kilka poprzednich stron.
POLKA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 22:11   #1033
kolorowymis
Rozeznanie
 
Avatar kolorowymis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 678
Dot.: Rossmann- część VIII

dziękuje polka84 kurcze ale normalnie dzisiaj się aż zdziwiłam zawsze w kasie są okropnie niesympatyczne panie i w ogóle aż się tych prezentów odbierać nie chce a dzisiaj... jeszcze się uśmiechnęły na do widzenia normalnie szok po próbki trzeba iść "odpicowanym" i mieć obok "odpicowanego" faceta (bo jeden prezent na jedną osobę) inaczej zjedzą )) aczkolwiek to śmieszne...

Edytowane przez kolorowymis
Czas edycji: 2010-11-12 o 22:13
kolorowymis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 22:20   #1034
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Rossmann- część VIII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A używała ścią sznureczkaktóraś z Was tamponów Facelle? Teraz są jakieś nowe, w jasnym opakowaniu z kwiatkami... Jak z ich jakością i w ogóle Przyznam się, że nie mam przekonania do nich, używam tylko OB i Belli, tych rosmanowych trochę się obawiam :/ Chciałam się Was poradzić, czy warto, bo podpaski Facelle bardzo sobie chwalę
ja używam tych mini i w sumie jestem zadowolona. Przez wiele lat używałam tylko O.B. (nie lubię bell), a szukając oszczędności raz wzięłam te i w sumie nie widzę różnicy, poza długością sznureczka Te Facelle są krótsze. Jak skończy mi sie moje opakowanie, to pewnie wezmę tą 'nową formułę'

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;23206540]używałam zwykłych 3-kropelkowych Normal - nie widzę różnicy między nimi a Bellą jedyne czego w nich nie lubię to otwarcie, trzeba przekręcić tą folię w dwie przeciwne strony, co na początku przyprawiło mnie o nie lada dylemat mimo narysowanych strzałek co i jak ogólnie ja polecam, na razie zuzyłam tylko jedną paczuszkę, ale z całą pewnością kupię ponownie nawet te z aplikatorami są bardzo fajne - nie mam porównania z innymi, ale nie mam z nimi żadnego problemu

z kolei ja Ciebie slicznie prosze o recenzje podpasek których używałaś, czy mają tą powłoczkę ceratkowatą (chciałabym uniknąć) , czy są szerokie (strasznie takich nie lubię) i czy grube (nie lubię czuć się jak maluch w pieluszce) [/QUOTE]

podpaski Facelle też są fajne (o ile fajne mogą być podpaski nie lubię ich). Są cienkie i bawełniane - to jest najważniejsze. Always miałam tylko kilka razy, do czasu aż mnie odparzyły .
Ale są strasznie szerokie i mają trochę słaby ten klej. Pod tym względem Bell są lepsze
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 22:56   #1035
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 293
Dot.: Rossmann- część VIII

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
ja używam tych mini i w sumie jestem zadowolona. Przez wiele lat używałam tylko O.B. (nie lubię bell), a szukając oszczędności raz wzięłam te i w sumie nie widzę różnicy, poza długością sznureczka Te Facelle są krótsze. Jak skończy mi sie moje opakowanie, to pewnie wezmę tą 'nową formułę'



podpaski Facelle też są fajne (o ile fajne mogą być podpaski nie lubię ich). Są cienkie i bawełniane - to jest najważniejsze. Always miałam tylko kilka razy, do czasu aż mnie odparzyły .
Ale są strasznie szerokie i mają trochę słaby ten klej. Pod tym względem Bell są lepsze
Dziękuję za recenzję
Z tą opinią o podpaskach to się zgodzę, facelle lubię, są przyjemne (o ile w ogóle jakakolwiek podpaska może być przyjemna... )

Swoją drogą, trochę mi brakuje w KWC działu ze środkami higienicznymi typu tampony, wkładki i podpaski...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 23:14   #1036
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Rossmann- część VIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Odebrałam prezent. Na szczęście był bez dodatkowych niespodzianek . Moi się ucieszą, lubią takie minibajery
Uwielbiam Rossa za te -20%. Tym sposobem mam prezenty gwiazdkowe .
Ja również odebrałam (dla TŻ-ta i dla taty) i w obu na nieszczęście nie było niespodzianek. Ahh nie miałam farta no.

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
odebrałam prezent, super, udało sie bez problemów
U mnie też bez problemów.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A używała któraś z Was tamponów Facelle? Teraz są jakieś nowe, w jasnym opakowaniu z kwiatkami... Jak z ich jakością i w ogóle Przyznam się, że nie mam przekonania do nich, używam tylko OB i Belli, tych rosmanowych trochę się obawiam :/ Chciałam się Was poradzić, czy warto, bo podpaski Facelle bardzo sobie chwalę
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;23206540]używałam zwykłych 3-kropelkowych Normal - nie widzę różnicy między nimi a Bellą jedyne czego w nich nie lubię to otwarcie, trzeba przekręcić tą folię w dwie przeciwne strony, co na początku przyprawiło mnie o nie lada dylemat mimo narysowanych strzałek co i jak ogólnie ja polecam, na razie zuzyłam tylko jedną paczuszkę, ale z całą pewnością kupię ponownie nawet te z aplikatorami są bardzo fajne - nie mam porównania z innymi, ale nie mam z nimi żadnego problemu [/QUOTE]

Ja mam też porównanie właśnie do Belli (też używałam Normal). Te Belli normalne (regular) są odrobinę "szczuplejsze" i dłuższe niż te Facelle. Facelle mają bardziej stożkowe zakończenie i według mnie to są nawet bardziej chłonne niż te Belli. Jedyne co mnie w Facelle denerwuje to to ich otwieranie o którym wspomniała basiago.

W ogóle ja Facelle miałam tylko raz (mam dużą paczkę Belli regular i super (razem 40) więc jeszcze ho ho nim skończę), i kupiłam je w takim pudełeczku do torebki (w środku 3 tampony były i miałam właśnie dzięki temu okazję wypróbować). Bardzo fajna rzecz to pudełeczko, fajnie, że można takie coś kupić osobno a nie tylko czekać aż pojawi się gratis do O.B.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 23:31   #1037
WhyNotPL
Raczkowanie
 
Avatar WhyNotPL
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Silesia.
Wiadomości: 310
Dot.: Rossmann- część VIII

Ja wykorzystałam dziś bon no i odebrałam prezenty
byłam z TŻem na zakupach, ten bierze paczuszkę do łapki (tak trafiły nam się z unimilem) i na cały głos "prezerwatywy? kochanie, już wiem dlaczego tak chciałaś iść do Rossmanna" mina pani kasjerki bezcenna, zresztą starsza pani w kolejce też wydała się zniesmaczona tym 'żartem'
__________________
WhyNotPL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 01:25   #1038
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Rossmann- część VIII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A używała któraś z Was tamponów Facelle? Teraz są jakieś nowe, w jasnym opakowaniu z kwiatkami... Jak z ich jakością i w ogóle Przyznam się, że nie mam przekonania do nich, używam tylko OB i Belli, tych rosmanowych trochę się obawiam :/ Chciałam się Was poradzić, czy warto, bo podpaski Facelle bardzo sobie chwalę
nie wiem czy ze mną coś nie tak czy z tamponami. zawsze używałam ob ale ostatnio kupiłam bellę (tańsze więc chciałam sprawdzić czy warto przepłacać) no i tak jak z ob nic nigdy nie czułam tak te z belli bolą mnie przy wyciąganiu. i to tak dosyć. któraś jeszcze coś takiego zauważyła
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 06:24   #1039
blondyneczka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: Rossmann- część VIII

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie krzyżówek w Skarbie. W poprzednim numerze 10/2010 była możliwość, aby wysłać rozwiązanie SMSem. Na stronie http://www.rossnet.pl/kobieta_skarbu?arId=72569 z listą laureatów jest na dole napisane "Nagrody zostaną wysłane kurierem, na adresy podane na kartkach pocztowych, w terminie 21 dni od dnia ogłoszenia wyników."
Więc zastanawiam się czy osoby, które wysłały smsy w ogóle brały udział w losowaniu? czy może tylko te osoby, które wysłały kartki pocztowe?

Wysyłając smsa zastanawiałam się skąd będą mieli chciażby moje imię i nazwisko, przecież znają tylko numer telefonu no chyba, że dzwonią do wygranych i pytają o dane. Może któraś z Was coś o tym wie?
no właśnie też sie zastanawiam jak to jest! wiem że wcześniej można było nadsyłać rozwiązania tylko na kartkach pocztowych a teraz sms'em...
czy ktoś brał kiedyś udział w tym konkursie krzyżówkowym i może coś napisać na ten temat???
blondyneczka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 08:50   #1040
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Rossmann- część VIII

Czy któraś może wykorzystywała jakieś przepisy kulinarne z aktualnego Skarbu?
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:11   #1041
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Rossmann- część VIII

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Czy któraś może wykorzystywała jakieś przepisy kulinarne z aktualnego Skarbu?
chodzi Ci o rafaello, ptasie mleczko i krówki?
ja próbowałam rafaello, do serka nie dodawalam 3 aromatów,bo tyle nie mialam,a do serka i mleka w proszku dodałam troche mleczka do kawy ( takiego z kartonika ) posypalam wiorkami kokosowymi, wyszlo srednie ale szybki deser i moze kiedys jeszcze raz sprobuje,ale w innej wersji moze lepiej wyjdzie

a po prezent z rossa dopiero w pn sie wybieram!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:25   #1042
MattersAtAll
Raczkowanie
 
Avatar MattersAtAll
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Trzebinia
Wiadomości: 371
Dot.: Rossmann- część VIII

Cytat:
Napisane przez blondyneczka22 Pokaż wiadomość
no właśnie też sie zastanawiam jak to jest! wiem że wcześniej można było nadsyłać rozwiązania tylko na kartkach pocztowych a teraz sms'em...
czy ktoś brał kiedyś udział w tym konkursie krzyżówkowym i może coś napisać na ten temat???

No to ja odpowiem, bo tak akurat się zdarzyło że wygrałam a wysyłałam odpowiedź sms-em.
Dostałam sms-a od nich (siedząc na laboratorium...) że wygrałam i że muszę wysłać im moje dane na jakiś tam numer który oni podali i w treści mam wpisać DANE a potem resztę. Tak zrobiłam dostałam sms-a że przyjęli i teraz czekam na nagrody
__________________

MattersAtAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:46   #1043
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Rossmann- część VIII

W jakiej cenie zazwyczaj jest tusz MAX FACTOR 2000 Calorie z prostą szczoteczką w Rossmanie?
Widzę, że mają promocję -30% i zastanawiam się czy kupić na Allegro czy iść do Rossmana.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:48   #1044
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Rossmann- część VIII

Cytat:
Napisane przez MattersAtAll Pokaż wiadomość
No to ja odpowiem, bo tak akurat się zdarzyło że wygrałam a wysyłałam odpowiedź sms-em.
Dostałam sms-a od nich (siedząc na laboratorium...) że wygrałam i że muszę wysłać im moje dane na jakiś tam numer który oni podali i w treści mam wpisać DANE a potem resztę. Tak zrobiłam dostałam sms-a że przyjęli i teraz czekam na nagrody
Gratulacje! W takim razie jeśli nie dostanie się takiego smsa z prośbą o wysłanie danych - nie trzeba nawet zaglądać na rossnet czy się wygrało
Zagadka została rozwiązana!
__________________

martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:50   #1045
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann- część VIII

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
W jakiej cenie zazwyczaj jest tusz MAX FACTOR 2000 Calorie z prostą szczoteczką w Rossmanie?
Widzę, że mają promocję -30% i zastanawiam się czy kupić na Allegro czy iść do Rossmana.
rossnet prawde Ci powie
http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...0&prId=13265#1

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2010-11-13 o 10:55
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 10:55   #1046
nokia0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 737
Dot.: Rossmann- część VIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;23213973]rossnet prawde Ci powie
http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...0&prId=13265#1[/QUOTE]
tyle kosztuje juz po -30% czy jeszcze odjac rabat??
__________________
Miłość

inż.

26.10.10-> 39,0cm/83cm/53,2kg
26.11.10-> 40,5cm/84cm/52,8kg
nokia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:03   #1047
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Rossmann- część VIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;23213973]rossnet prawde Ci powie
http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...0&prId=13265#1[/QUOTE]

Dziękuję. Nawet nie wiedziałam, że można tam sprawdzić ceny.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:09   #1048
kata jackson
Raczkowanie
 
Avatar kata jackson
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: Rossmann- część VIII

U mnie już też się prezenty skończyły . Na szczęście odebrałam jeden prezent ale chciałam jeszcze jeden dla chłopaka siostry ! . Trudno
Może uda mi się wpaść do Ross po jakieś chusteczki nawilżane bo te co kupiłam ostatnio z BD to jakaś tragedia !
Dziewczyny i jeszcze pytanko po ile u was w R jest balsam chyba z Faramony o zapachu trufli ?
__________________
Charakter człowieka wybiera los !
kata jackson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:14   #1049
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann- część VIII

Cytat:
Napisane przez nokia0 Pokaż wiadomość
tyle kosztuje juz po -30% czy jeszcze odjac rabat??
70% z ceny przed promocją wynosi tyle ile jest teraz w promocji (tzn 3 grosze więcej, ale marketingowo zakończyli groszaki dziewiątką)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Dziękuję. Nawet nie wiedziałam, że można tam sprawdzić ceny.
Proszę bardzo bardzo przydatna funkcja, lecz niestety nie ma tam całego asortymentu
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:24   #1050
kata jackson
Raczkowanie
 
Avatar kata jackson
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: Rossmann- część VIII

O już znalazłam na rossnetku cenę tego balsamu Faramony .
Który to jest ten krem do rąk z Isany z mocznikiem ?
__________________
Charakter człowieka wybiera los !
kata jackson jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.