Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 16:24   #1921
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Lil gratuluje
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 19:35   #1922
Lil Bon Bon
Raczkowanie
 
Avatar Lil Bon Bon
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 200
GG do Lil Bon Bon
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Dziękuję wszystkim Mieszadełkom

Witaj ashyshqa Mój TŻ załatwił ten dokument jeszcze przed zaręczynami. Mieszka już 8 rok w Polsce, ale nie ma stałego pobytu. Dokument jest rozpoznawany w jego kraju jako singlehood certificate lub attestation celibataire i nie było najmniejszych problemów z jego uzyskaniem. Tyle, że jest on z Kamerunu.
My właśnie wybieramy się do USC. TŻ niedługo wyjeżdża i mam nadzieję, że w tych okolicznościach uda się to w miarę sprawnie załatwić...
__________________
37 cm of 3c/M/ iii
Lil Bon Bon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 00:34   #1923
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Lil z tego co się dowiedziałam dokument ten jest ważny tylko 3 miesiące, wy macie zamiar tak szybko brać ślub?
A powiedz mi jeszcze, Twój TŻ załatwiał to u siebie w kraju czy w ambasadzie Kamerunu w Polsce? W RPA czegoś takiego w ogóle nie ma. U nich jak chcesz wziąć slub, a nie jesteś obywatelem ich kraju to potrzebujesz: paszport, akt urodzenia i złożenie przysięgi przed urzędnikiem, że nie jesteś zamężna...

Liczę jeszcze na te Niemcy.... zobaczymy...
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 05:18   #1924
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Lil Bon Bon Pokaż wiadomość
Nie lubię generalizować, ale z Nigeryjczykami mamy niemałe problemy i w Polsce. Niejedna z moich koleżanek wypłakiwała oczy przez afrykańskiego faceta, który chciał jej kosztem zdobyć obywatelstwo. No, ale tutaj wchodzi też w grę kwestia naiwności polskich dziewczyn. Krew mnie zalewa, jak widzę ich zachowanie w klubach z czarnymi facetami- tani towar w 2 słowach. Ostatnio ogólnie u nas w stolicy wysyp dzieciaczków w kolorze cafelatte
W każdym razie wydaje mi się, że należy postępować szczególnie ostrożnie z facetami, którzy wychowali się w Afryce, a do tego nie są odpowiednio wykształceni. Uważam, że w ich przypadku pewne idee, schematy czy nawyki są już tak zakorzenione, że nie da się tego zmienić. Generalnie wszyscy emigrują za kasą, a w Polsce szanse dla nich na legalną pracę są niemal zerowe, więc rośnie nielegalny handel czy dilowanie marihuany.


Ech, ja codziennie takiego buractwa doświadczam Przynajmniej czasem jest śmiesznie.
Wielu ludzi w Polsce twierdzi, tak, akceptuję inne rasy,ale jak już ten ''problem'' zacznie dotyczyć ich rodziny, to zaczyna się tragedia.

A ja mam dobre wieści...W życiu się tego nie spodziewałam. Wczoraj dostałam z zaskoczenia pierdzionek , czyli jestem zaręczona

oj tak... ja to widze w hostelu bardzo często...


a co do zaręczyn- GRATULUJE
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Lil z tego co się dowiedziałam dokument ten jest ważny tylko 3 miesiące, wy macie zamiar tak szybko brać ślub?
A powiedz mi jeszcze, Twój TŻ załatwiał to u siebie w kraju czy w ambasadzie Kamerunu w Polsce? W RPA czegoś takiego w ogóle nie ma. U nich jak chcesz wziąć slub, a nie jesteś obywatelem ich kraju to potrzebujesz: paszport, akt urodzenia i złożenie przysięgi przed urzędnikiem, że nie jesteś zamężna...

Liczę jeszcze na te Niemcy.... zobaczymy...
polska biurokracja... trzymam kciuki zeby udało sie to załatwić

aaaa TZ bedzie tu za 4 tygodnie juz mi zaczyna odbijac pomału
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 11:07   #1925
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Lil z tego co się dowiedziałam dokument ten jest ważny tylko 3 miesiące, wy macie zamiar tak szybko brać ślub?
A powiedz mi jeszcze, Twój TŻ załatwiał to u siebie w kraju czy w ambasadzie Kamerunu w Polsce? W RPA czegoś takiego w ogóle nie ma. U nich jak chcesz wziąć slub, a nie jesteś obywatelem ich kraju to potrzebujesz: paszport, akt urodzenia i złożenie przysięgi przed urzędnikiem, że nie jesteś zamężna...

Liczę jeszcze na te Niemcy.... zobaczymy...
Ashyshqa wydaje mi sie, ze w przypadku braku mozliwosci uzyskania takiego dokumentu w ojczystym kraju Twojego Tz mozecie wystapic o zwolnienie z obowiazku dostarczenia do USC zaswiadczenia o zdolności prawnej do zawarcia związku małżeńskiego. Odbywa sie to poprzez Sąd Rejonowy.
Tutaj kopiuje co udalo mi sie znalezc by sie upewnic, ze istnieje taka mozliwosc:
Zwolnienie z obowiązku przedstawiania dokumentu potrzebnego do zawarcia związku małżeńskiego

Cudzoziemiec zamierzający zawrzeć małżeństwo jest obowiązany złożyć kierownikowi urzędu stanu cywilnego dokument stwierdzający, że zgodnie z właściwym prawem może zawrzeć małżeństwo.
Jeżeli otrzymanie dokumentu napotyka trudne do przezwyciężenia przeszkody, sąd w postępowaniu nieprocesowym na wniosek cudzoziemca może go zwolnić od złożenia dokumentu.
1.Miejsce załatwienia sprawy:sąd rejonowy, wydział rodzinny i nieletnich miejsca zamieszkania lub pobytu wnioskodawcy. Jeżeli wnioskodawca nie ma miejsca zamieszkania lub pobytu w Polsce – Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy.
2. Wymagane dokumenty:
  • wniosek wraz z odpisem. We wniosku należy wskazać osobę z którą zamierza zawrzeć się związek małżeński oraz przyczyny dlaczego wnioskodawca nie może uzyskać dokumentu, stwierdzającego, że zgodnie ze swoim prawem ojczystym może zawrzeć małżeństwo;
  • kopia stron paszportu z danymi osobowymi wnioskodawcy;
  • odpis aktu urodzenia wnioskodawcy i osoby, z którą zamierza zawrzeć związek małżeński;
  • dowód ustania lub unieważnienia małżeństwa – jeżeli osoba ta pozostawała poprzednio w związku małżeńskim lub dowód nieistnienia małżeństwa – jeżeli postępowanie o ustalenie nieistnienia małżeństwa toczyło się wobec tej osoby.
3. Termin załatwienia: około 2-3 miesięcy, lecz może to ulec przedłużeniu w przypadku zwrócenia się sądu do Ministerstwa Sprawiedliwości o nadesłanie przepisów prawnych obowiązujących w kraju ojczystym wnioskodawcy, dotyczących zdolności prawnej do zawarcia małżeństwa.
4. Opłaty:
  • opłata sądowa od wniosku w kwocie 100 zł.,
  • odpis orzeczenia 12 zł.
Mam nadzieje, ze uda Ci sie wszystko sprawnie zalatwic. Ja biore slub cywilny w Hiszpanii z obywatelem Ameryki Poludniowej, na szczescie nie mamy takich problemow (moze poza tym ze strasznie dlugo ciagna sie procedury), ale my mamy czas bo dopiero we wrzesniu przyszlego roku bierzemy slub koscielny w Polsce
Pozdrawiam
__________________

03.09.2011
olmia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 11:51   #1926
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Dzięki Olmia za info, słyszałam tez o tym rozwiązaniu. Jedyny problem jest taki, że nie mieszkamy obecnie w Polsce. Ale jak trzeba bedzie to się wcześniej sprowadzimy...
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 14:59   #1927
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

wybaczcie, że się Wam tak wepcham w wątek- podczytuję Was regularnie...


Bon Bon Ty chyba nie jestes taka "nowa" na forum, juz tu kiedys byłas, myle sie??


ze szczególnym zainteresowaniem śledze Twoje losy.
btw, gratuluje zareczyn!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 16:44   #1928
Lil Bon Bon
Raczkowanie
 
Avatar Lil Bon Bon
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 200
GG do Lil Bon Bon
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Lil z tego co się dowiedziałam dokument ten jest ważny tylko 3 miesiące, wy macie zamiar tak szybko brać ślub?
A powiedz mi jeszcze, Twój TŻ załatwiał to u siebie w kraju czy w ambasadzie Kamerunu w Polsce? W RPA czegoś takiego w ogóle nie ma. U nich jak chcesz wziąć slub, a nie jesteś obywatelem ich kraju to potrzebujesz: paszport, akt urodzenia i złożenie przysięgi przed urzędnikiem, że nie jesteś zamężna...

Liczę jeszcze na te Niemcy.... zobaczymy...
Załatwili mu rodzice na miejscu w Kamerunie. Nie wiedziałam, że ten dokument ma tak krótki okres przydatności...
We wtorek TŻ ma ostateczną rozmowę w sprawie umowy i daty wyjazdu. Chyba raczej wolałabym wziąć ślub w Polsce, to chyba bardziej praktyczne i mniej skomplikowane rozwiązanie. Chociaż muszę się jeszcze poradzić kolegi prawnika
Cytat:
Napisane przez olmia Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze uda Ci sie wszystko sprawnie zalatwic. Ja biore slub cywilny w Hiszpanii z obywatelem Ameryki Poludniowej, na szczescie nie mamy takich problemow (moze poza tym ze strasznie dlugo ciagna sie procedury), ale my mamy czas bo dopiero we wrzesniu przyszlego roku bierzemy slub koscielny w Polsce

Pozdrawiam
Witaj Olmia Jestem anonimową latinomaniaczką i mieszkałam w Barcy przez rok. Miałam nawet plany stałego pobytu, ale w tych okolicznościach...W zamierzchłych czasach miałam TŻta Kubańczyka (oczywiście mulat )A skąd jest Twój ukochany?

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
wybaczcie, że się Wam tak wepcham w wątek- podczytuję Was regularnie...


Bon Bon Ty chyba nie jestes taka "nowa" na forum, juz tu kiedys byłas, myle sie??


ze szczególnym zainteresowaniem śledze Twoje losy.
btw, gratuluje zareczyn!
Witaj roux Dziękuję. Tak, zgadza się dawno temu przez krótki czas starałam się trochę poudzielać w tym wątku. Trochę się tu pozmieniało.
Ja jestem nadal z tym samym TŻtem Z tego, co pamiętam, Ty również byłaś kolorowym mieszadełkiem. Teraz widzę, że Cię aż do Szwajcarii wyrzuciło.
*************
Jak ja nienawidzę piłki nożnej. Mój TŻ jest po prostu zapatrzony w ten sport, nie sposób go oderwać od tych durnowatych meczów. On uważa, że każdy prawdziwy facet musi się tym interesować. Oczywiście zaprasza mnie do wspólnego oglądania meczów
Ostatnio terroryzuję go, żeby zapisał się ze mną na zajęcia bachaty . On twierdzi, że zgodzi się kiedy kurom wyrosną zęby
__________________
37 cm of 3c/M/ iii
Lil Bon Bon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:00   #1929
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Bon Bon!
Rok w Barcy!
Ja się w przerwie zimowej wybieram z koleżanką na kilka dni ( mamy bilety w jedną stronę za 9chf! trzeba korzystac ) Pewnie sie niebawem odezwę do Ciebie po jakies rady/wskazówki dot zwiedzania Barcy!

ha, wiedziałam, ze Cie pamietam!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:38   #1930
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Lil Bon Bon Pokaż wiadomość
Załatwili mu rodzice na miejscu w Kamerunie. Nie wiedziałam, że ten dokument ma tak krótki okres przydatności...
We wtorek TŻ ma ostateczną rozmowę w sprawie umowy i daty wyjazdu. Chyba raczej wolałabym wziąć ślub w Polsce, to chyba bardziej praktyczne i mniej skomplikowane rozwiązanie. Chociaż muszę się jeszcze poradzić kolegi prawnika


Witaj Olmia Jestem anonimową latinomaniaczką i mieszkałam w Barcy przez rok. Miałam nawet plany stałego pobytu, ale w tych okolicznościach...W zamierzchłych czasach miałam TŻta Kubańczyka (oczywiście mulat )A skąd jest Twój ukochany?


Witaj roux Dziękuję. Tak, zgadza się dawno temu przez krótki czas starałam się trochę poudzielać w tym wątku. Trochę się tu pozmieniało.
Ja jestem nadal z tym samym TŻtem Z tego, co pamiętam, Ty również byłaś kolorowym mieszadełkiem. Teraz widzę, że Cię aż do Szwajcarii wyrzuciło.
*************
Jak ja nienawidzę piłki nożnej. Mój TŻ jest po prostu zapatrzony w ten sport, nie sposób go oderwać od tych durnowatych meczów. On uważa, że każdy prawdziwy facet musi się tym interesować. Oczywiście zaprasza mnie do wspólnego oglądania meczów
Ostatnio terroryzuję go, żeby zapisał się ze mną na zajęcia bachaty . On twierdzi, że zgodzi się kiedy kurom wyrosną zęby
Lil Bon Bon my mieszkamy w Alicante a on jest z Urugwaju wiec samo poludnie hehe
__________________

03.09.2011
olmia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 23:09   #1931
Lil Bon Bon
Raczkowanie
 
Avatar Lil Bon Bon
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 200
GG do Lil Bon Bon
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Bon Bon!
Rok w Barcy!
Ja się w przerwie zimowej wybieram z koleżanką na kilka dni ( mamy bilety w jedną stronę za 9chf! trzeba korzystac ) Pewnie sie niebawem odezwę do Ciebie po jakies rady/wskazówki dot zwiedzania Barcy!

ha, wiedziałam, ze Cie pamietam!
Oj jest z czego korzystać. Że o bazie imprezowej nie wspomnę, a najlepiej za przewodników znaleźć jakichś kumatych HiszpanówZazdraszczam wypadu .

Cytat:
Napisane przez olmia Pokaż wiadomość
Lil Bon Bon my mieszkamy w Alicante a on jest z Urugwaju wiec samo poludnie hehe
Ja pomieszkiwałam w Valencii, ale nigdy nie miałam okazji zwiedzić Alicante. Hmmmm uwielbiam akcent espanol rioplatense Nawet kiedyś próbowałam się na taki przeprogramować z miernym skutkiem.
__________________
37 cm of 3c/M/ iii
Lil Bon Bon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 08:50   #1932
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

No proszę, chwilkę mnie tu nie było, a ile ciekawych rzeczy się wydarzyło!
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 10:06   #1933
thordis_nanna
Raczkowanie
 
Avatar thordis_nanna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Wreszcie coś się dzieje w temacie

My mamy zamiar zabrać się za ślubne formalności po Nowym Roku, teraz chyba jeszcze za wcześnie. Na szczęście irlandzka ambasada wydaje dokument poświadczający "zdolność do zawarcia małżeństwa" (załatwianie tego w sądzie trwałoby pewnie jakoś czas, a ja tak nienawidzę urzędów...).

Parę dziewczyn wspomniało o reakcjach Polaków na związki Polek z obcokrajowcami - to jest jakaś masakra! I kolor skóry nie ma tu chyba az takiego znaczenia. Kilku moich znajomych zerwało ze mną kontakt zupełnie, inni odmawiali jakichkolwiek wyjść np. do pubu ze mną i z moim TŻ jednocześnie (mowa o wyjściach w większej grupie), jeśli to się zdarzyło - nawet cześć nie powiedzieli. I to wykształceni ludzie, z dużego miasta Ileż ja się nasłuchałam o psuciu polskiej krwi Nie powiem, to była niezła selekcja 'znajomych'... Zreszta spotykały mnie też nieprzyjemności (komentarze itd.) ze strony np. obsługi klubów.
thordis_nanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 12:38   #1934
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Gratulacje jeszcze raz wszystkim przyszłym pannom młodym

ja mialam ostatnio sytuacje taka, bylismy z tz na spacerze i wpadlo mi cos do ok i tz zaczal mi to wyjmowac, a tu nagle jakas babka taka po 40 podjezdza do nas rowerem, i pyta co sie stalo itd, i odpycha mojego tz ode mnie zeby mnie zostawil w spokoju, ze ja sobie lepiej to cos w oka wyjme, a jak sie skapla ze tz nie polak...to o matko...w co ja sie pakuje, w ciaze zajde, ze obcokrjowcy to tylko czekaja by taka glupiutko zalapc i do lozka zaraz, i ze ona mi radzi, i ze powinnam zbadac material genetyczny tz zeby wiedziec wco ja sie pakuje dzieki bogu ze tz nie zna na tyle polskiego zeby zrozumie, bo by sie mu napewo przykro zrobilo....powiedzialam babsztylowi pare slow, ale co tam ani ja to nie ruszylo, wiec odeszlismy a ona i tak sie za nami wydzierala.... pierwszy raz sie spotkalam z taka reakcja...


pogoda do dupy, w krk taka mgla ze szok, mialam isc do biblioteki szukac kisazek do pracy, ale nic tego, w taka pogode sie nie ruszam tz cos wspomina o wpadzie do wloch w grudniu wiec cicho licze ze wypali
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 13:24   #1935
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

najgorsze za granica jak sie jest i polacy w sensie faceci sa zazdrosni


ja juz od przegladania pokojow i mieszkan na gumtree ale coz nic nmi nie zastapi TZ na codzen
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 18:11   #1936
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
Gratulacje jeszcze raz wszystkim przyszłym pannom młodym

ja mialam ostatnio sytuacje taka, bylismy z tz na spacerze i wpadlo mi cos do ok i tz zaczal mi to wyjmowac, a tu nagle jakas babka taka po 40 podjezdza do nas rowerem, i pyta co sie stalo itd, i odpycha mojego tz ode mnie zeby mnie zostawil w spokoju, ze ja sobie lepiej to cos w oka wyjme, a jak sie skapla ze tz nie polak...to o matko...w co ja sie pakuje, w ciaze zajde, ze obcokrjowcy to tylko czekaja by taka glupiutko zalapc i do lozka zaraz, i ze ona mi radzi, i ze powinnam zbadac material genetyczny tz zeby wiedziec wco ja sie pakuje dzieki bogu ze tz nie zna na tyle polskiego zeby zrozumie, bo by sie mu napewo przykro zrobilo....powiedzialam babsztylowi pare slow, ale co tam ani ja to nie ruszylo, wiec odeszlismy a ona i tak sie za nami wydzierala.... pierwszy raz sie spotkalam z taka reakcja...


pogoda do dupy, w krk taka mgla ze szok, mialam isc do biblioteki szukac kisazek do pracy, ale nic tego, w taka pogode sie nie ruszam tz cos wspomina o wpadzie do wloch w grudniu wiec cicho licze ze wypali
booooze co za baba!


a ja jestem w dołku... coś sie ostatnio nie mogłam dopiąć w spodnie więc sie zważylam...i się załamałam,,, tak zle to ze mna jeszcze nigdy nie bylo TZ niedlugo przyjezdza a ja wygladam jak mloda foka co to tylko lezy i tyje
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:11   #1937
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
booooze co za baba!


a ja jestem w dołku... coś sie ostatnio nie mogłam dopiąć w spodnie więc sie zważylam...i się załamałam,,, tak zle to ze mna jeszcze nigdy nie bylo TZ niedlugo przyjezdza a ja wygladam jak mloda foka co to tylko lezy i tyje
ja tez straszie tyje ostatnio :P
ale jakos checi do odchudzania u mnie nie ma :/
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 08:39   #1938
Lil Bon Bon
Raczkowanie
 
Avatar Lil Bon Bon
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 200
GG do Lil Bon Bon
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez thordis_nanna Pokaż wiadomość
Wreszcie coś się dzieje w temacie

Parę dziewczyn wspomniało o reakcjach Polaków na związki Polek z obcokrajowcami - to jest jakaś masakra! I kolor skóry nie ma tu chyba az takiego znaczenia. Kilku moich znajomych zerwało ze mną kontakt zupełnie, inni odmawiali jakichkolwiek wyjść np. do pubu ze mną i z moim TŻ jednocześnie (mowa o wyjściach w większej grupie), jeśli to się zdarzyło - nawet cześć nie powiedzieli. I to wykształceni ludzie, z dużego miasta Ileż ja się nasłuchałam o psuciu polskiej krwi Nie powiem, to była niezła selekcja 'znajomych'... Zreszta spotykały mnie też nieprzyjemności (komentarze itd.) ze strony np. obsługi klubów.
O warszawskie mieszadełko Dziwne, bo ja ze strony moich polskich znajomych mieszkających w Warszawie nie doznałam żadnych przykrości, a mój TŻ jest kolorowy ...Najczęściej komentują starsze panie i panowie, panowie menele i chłopcy w dresie
Wnioskuję, że jesteś z Irlandczykiem. Mnie niedługo czeka przeprowadzka do tego kraju.
Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość

pogoda do dupy, w krk taka mgla ze szok, mialam isc do biblioteki szukac kisazek do pracy, ale nic tego, w taka pogode sie nie ruszam tz cos wspomina o wpadzie do wloch w grudniu wiec cicho licze ze wypali
We Włoszech na pewno znajdziesz wszystkie materiały, podobnie jak ja wybieram się do Hiszpanii.
Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość

a ja jestem w dołku... coś sie ostatnio nie mogłam dopiąć w spodnie więc sie zważylam...i się załamałam,,, tak zle to ze mna jeszcze nigdy nie bylo TZ niedlugo przyjezdza a ja wygladam jak mloda foka co to tylko lezy i tyje
Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
ja tez straszie tyje ostatnio :P
ale jakos checi do odchudzania u mnie nie ma :/
E tam dziewczyny, na pewno nie jest tak źle Ja zakładam, że to jakaś zbiorowa epidemia, bo przez 3 tygodnie udało mi się rozsądnie i zdrowo jeść i schudnąć, a dzisiaj wszystko zawaliłam Cholera, chciałabym mieć uczulenie na cukier.

Ech, TŻ wyjeżdża w styczniu To będzie dopiero próba, żeby nie objadać się z tęsknoty

Miłego dnia
__________________
37 cm of 3c/M/ iii
Lil Bon Bon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:41   #1939
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
booooze co za baba!


a ja jestem w dołku... coś sie ostatnio nie mogłam dopiąć w spodnie więc sie zważylam...i się załamałam,,, tak zle to ze mna jeszcze nigdy nie bylo TZ niedlugo przyjezdza a ja wygladam jak mloda foka co to tylko lezy i tyje
zapewniam cie ze niczego nie zauwarzy, niczego tak dlugo cie nie widzial, wiec wszystko bedzie pieknie zobaczysz

mnie ostatnio tez jakos za dietami, chco nigdy nie udalo mi sie zaczac zadnej czytalama o tej podobno najlepszej pierre dukan, ale ja wiem ze bym nie wytrzymala za bardzo kocham slodycze ....ale od wczoraj zaczelam robic brzuszki, narazie po 30, stopniowow do 100, bo mi wstyd troche faldek przed tz
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 12:27   #1940
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
zapewniam cie ze niczego nie zauwarzy, niczego tak dlugo cie nie widzial, wiec wszystko bedzie pieknie zobaczysz

mnie ostatnio tez jakos za dietami, chco nigdy nie udalo mi sie zaczac zadnej czytalama o tej podobno najlepszej pierre dukan, ale ja wiem ze bym nie wytrzymala za bardzo kocham slodycze ....ale od wczoraj zaczelam robic brzuszki, narazie po 30, stopniowow do 100, bo mi wstyd troche faldek przed tz
moj tz niestety zauwaza takie rzeczy bo ma mnie na codzien :/ a ostatnio jego wujek mnie sie zapytal czy nie estem w ciazy O.o.... bo mialam sweter z paskiem w talii i bylo widac brzuszek... ale mi sie przykro zrobilo :/

a co do diet to wg mnie najlepsza dieta to ruszyc dupe :P i nie jesc tyle slodyczy i ogolnie jesc troche mniejsze porcje.. wg mnie wszystkie doety cud to pic na wode, fotomontaz :P
a zeby zgubic tluszcz to najlepsze jest bieganie, taniec itp, brzyszki pomagaja rzezbic miesnie no i oczywiscie trzeba troche mniej kalorii zjadac, zeby orgnizm spalil zapasy
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:40   #1941
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
moj tz niestety zauwaza takie rzeczy bo ma mnie na codzien :/ a ostatnio jego wujek mnie sie zapytal czy nie estem w ciazy O.o.... bo mialam sweter z paskiem w talii i bylo widac brzuszek... ale mi sie przykro zrobilo :/

ale ze co, tz zwraca ci uwage ? ja tez mam tz na codzien, no ale zawsze mowi ze podoba mu sie moje cialo i ze to ja przesadzam

a co do diet to wg mnie najlepsza dieta to ruszyc dupe :P i nie jesc tyle slodyczy i ogolnie jesc troche mniejsze porcje.. wg mnie wszystkie doety cud to pic na wode, fotomontaz :P
a zeby zgubic tluszcz to najlepsze jest bieganie, taniec itp, brzyszki pomagaja rzezbic miesnie no i oczywiscie trzeba troche mniej kalorii zjadac, zeby orgnizm spalil zapasy
no dla mnie diety trzymac sie ciezko, ale znam osoby ktore stosowaly/stosuja i im pomaga, chyba zalerzy od osoby, ile ma silnej woli, bo przejsc przez to i potem to utrzymac
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 15:23   #1942
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

kasiam187 - ta stronka w Twoim podpisie to o czym, bo ja z włoskiego to znam tylko parę zwrotów
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 17:00   #1943
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

thordis - mieszkacie teraz w PL? A jak sie poznaliscie? Ja poznalam mojego Iryska tutaj w ROI i mialam taki problem ze Polacy mimo tego ze mowia po angielsku to przy nie-polakach nie beda mowic inaczej niz po polksu. Bo sa polakami to beda mowic tylko po polksu z to ze inni nie mowia to ich problem!!! Bylismy na 2 takich imprezach. Przestalam utrzymywac kontakty z tymi osobnikami. Co za porazka i pokaz prostactwa! A mam kolezanke ktora ledwo mowi po angielksu mimo ze jest tuaj kilka lat i ona zawsze sie stara rozmawiac z nim po angielsku.

kasiam - co za babsztyl!! co za zascianek!! Moja babcia ma sasiadke ktora jej nagadala cudow niewidow o obcokrajowcach jak wyjezdzalam z PL. I najezdzala i najezdzala i nie dosc ze moja babcia ma poprzestawiane pod sufitem to tamta jej jeszcze bardziej nabruzdzila. Ale sasiadka sie nie przyznala ze wnusia zrobila sobie dziezko z nie-bialym obcokrajowcem ktory ja zostawil z dzieckiem. Swoja wnusia jest idealna tylko inne zaraz sie puszcza z obcymi. boszszsz az brak slow.

Ja bylam na dukanie. Dziala migiem. Ale zabraklo mi sielnej woli i prawie wszystko odzyskalam. Ale kolezanka jesy juz pawie 4 miesiace i zrzucila ponad 15 kilo!!!
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:08   #1944
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
ja tez straszie tyje ostatnio :P
ale jakos checi do odchudzania u mnie nie ma :/
Kiedyś oglądałam program na discovery o fokach...i mój tato się do dzisiaj śmieje bo byl tam tekst że młode foki kładą sie na lodzie i tylko jedzą i tyja.... no i mam przezwisko foczka w domu

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
zapewniam cie ze niczego nie zauwarzy, niczego tak dlugo cie nie widzial, wiec wszystko bedzie pieknie zobaczysz

mnie ostatnio tez jakos za dietami, chco nigdy nie udalo mi sie zaczac zadnej czytalama o tej podobno najlepszej pierre dukan, ale ja wiem ze bym nie wytrzymala za bardzo kocham slodycze ....ale od wczoraj zaczelam robic brzuszki, narazie po 30, stopniowow do 100, bo mi wstyd troche faldek przed tz
Tz sie smieje ze zapewni mi odpowiednią ilośc ruchu i zebym się nieprzejmowała
Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
moj tz niestety zauwaza takie rzeczy bo ma mnie na codzien :/ a ostatnio jego wujek mnie sie zapytal czy nie estem w ciazy O.o.... bo mialam sweter z paskiem w talii i bylo widac brzuszek... ale mi sie przykro zrobilo :/

a co do diet to wg mnie najlepsza dieta to ruszyc dupe :P i nie jesc tyle slodyczy i ogolnie jesc troche mniejsze porcje.. wg mnie wszystkie doety cud to pic na wode, fotomontaz :P
a zeby zgubic tluszcz to najlepsze jest bieganie, taniec itp, brzyszki pomagaja rzezbic miesnie no i oczywiscie trzeba troche mniej kalorii zjadac, zeby orgnizm spalil zapasy
Czekaj, czekaj, bo ja czegoś nie łapie... jakim cudem Rudy ma cie przy sobie? czy ty nie powinnas siedziec wlasnie jakies 80 km ode mnie i uczyc sie do matury? chyba mnie cos ominelo :conf used: juz mi sie tu prosze tłumaczyc
A jak tz narzeka na twoja wage to niech sie tobą zajmie- zawsze razem mozecie pojsc na basen, pograc w tenisa lub porobic jakies inne cwiczenia we dwoje

Ja tez wierze w diete mniej zrec wiece sie ruszac ale ostatnio mi nie idzie... a tak pozatym teraz jestem chora i mohja glowna aktywnosc to powstrzymywanie moich pluc przed wykaszleniem ich....
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:20   #1945
thordis_nanna
Raczkowanie
 
Avatar thordis_nanna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
thordis - mieszkacie teraz w PL? A jak sie poznaliscie? Ja poznalam mojego Iryska tutaj w ROI i mialam taki problem ze Polacy mimo tego ze mowia po angielsku to przy nie-polakach nie beda mowic inaczej niz po polksu. Bo sa polakami to beda mowic tylko po polksu z to ze inni nie mowia to ich problem!!! Bylismy na 2 takich imprezach. Przestalam utrzymywac kontakty z tymi osobnikami. Co za porazka i pokaz prostactwa! A mam kolezanke ktora ledwo mowi po angielksu mimo ze jest tuaj kilka lat i ona zawsze sie stara rozmawiac z nim po angielsku.
Tak, mieszkamy w Polsce, poznaliśmy się w Szwecji kiedy byłam na Erazmusie. Akurat z mówieniem po angielsku na imprezach nie mieliśmy nigdy problemu, zresztą mój TŻ coraz lepiej rozumie polski

Lil - Ty też z Warszawy?

A najlepsza dieta - to odstawić słodycze i cukier i zacząć się więcej ruszać. Działa może wolniej, ale nie rujnuje zdrowia jak wszystkie bez wyjątku "diety-cud" (po nich zresztą waga wraca, organizm się o to upomni ). A jesli trzeba zrzucić dużo - dietetyk.
thordis_nanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:36   #1946
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Kiedyś oglądałam program na discovery o fokach...i mój tato się do dzisiaj śmieje bo byl tam tekst że młode foki kładą sie na lodzie i tylko jedzą i tyja.... no i mam przezwisko foczka w domu



Tz sie smieje ze zapewni mi odpowiednią ilośc ruchu i zebym się nieprzejmowała


Czekaj, czekaj, bo ja czegoś nie łapie... jakim cudem Rudy ma cie przy sobie? czy ty nie powinnas siedziec wlasnie jakies 80 km ode mnie i uczyc sie do matury? chyba mnie cos ominelo :conf used: juz mi sie tu prosze tłumaczyc
A jak tz narzeka na twoja wage to niech sie tobą zajmie- zawsze razem mozecie pojsc na basen, pograc w tenisa lub porobic jakies inne cwiczenia we dwoje

Ja tez wierze w diete mniej zrec wiece sie ruszac ale ostatnio mi nie idzie... a tak pozatym teraz jestem chora i mohja glowna aktywnosc to powstrzymywanie moich pluc przed wykaszleniem ich....
teraz siedze jakies 80 km od ciebie... ale to tylko tak na 2 tyg. bo inaczej to siedze w italii i koncze liceum przez neta
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:08   #1947
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
teraz siedze jakies 80 km od ciebie... ale to tylko tak na 2 tyg. bo inaczej to siedze w italii i koncze liceum przez neta
ooo to tak można? Fajnie jak ci sie tam mieszka? mieszkacie sami czy z rodzicami TZta? pozdrow go ode mnie
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:24   #1948
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
kasiam187 - ta stronka w Twoim podpisie to o czym, bo ja z włoskiego to znam tylko parę zwrotów
jest takie miejsce gdzie trzymaja biedne pieski i testuja na nich leki i kosmetyki, i to taki znane firmy jak np BAYER i jest akcja zeby wysylac maile do lokalnego rzadu z protestem, trzeba wejsc tu
http://www.fermaregreenhill.net/wp/?p=960#more-960
i sa podane adresy maili gdzie wsylac, co wpsiac w tytule, i tekst do wklejenia.

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
thordis - mieszkacie teraz w PL? A jak sie poznaliscie? Ja poznalam mojego Iryska tutaj w ROI i mialam taki problem ze Polacy mimo tego ze mowia po angielsku to przy nie-polakach nie beda mowic inaczej niz po polksu. Bo sa polakami to beda mowic tylko po polksu z to ze inni nie mowia to ich problem!!! Bylismy na 2 takich imprezach. Przestalam utrzymywac kontakty z tymi osobnikami. Co za porazka i pokaz prostactwa! A mam kolezanke ktora ledwo mowi po angielksu mimo ze jest tuaj kilka lat i ona zawsze sie stara rozmawiac z nim po angielsku.

kasiam - co za babsztyl!! co za zascianek!! Moja babcia ma sasiadke ktora jej nagadala cudow niewidow o obcokrajowcach jak wyjezdzalam z PL. I najezdzala i najezdzala i nie dosc ze moja babcia ma poprzestawiane pod sufitem to tamta jej jeszcze bardziej nabruzdzila. Ale sasiadka sie nie przyznala ze wnusia zrobila sobie dziezko z nie-bialym obcokrajowcem ktory ja zostawil z dzieckiem. Swoja wnusia jest idealna tylko inne zaraz sie puszcza z obcymi. boszszsz az brak slow.

no tak lepiej patrzec na innych i krytykowac, a nie widzi sie siebie.

Ja bylam na dukanie. Dziala migiem. Ale zabraklo mi sielnej woli i prawie wszystko odzyskalam. Ale kolezanka jesy juz pawie 4 miesiace i zrzucila ponad 15 kilo!!!
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:02   #1949
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
ooo to tak można? Fajnie jak ci sie tam mieszka? mieszkacie sami czy z rodzicami TZta? pozdrow go ode mnie
mozna mozna teraz via internet mozna wszystko - liceum, studia, sex :P

mieszka mi sie w sumie dobrze, wiadomo czasem lepiej, czasem gorzej, jak to w zyciu a mieszkamy z jego mama, ktora w sumie bardzo rzadko jest w domu, ale to jets naprawde mila kobieta, przeciwienstwo mojej rozkrzyczanej rodzicielki :P
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:05   #1950
Lil Bon Bon
Raczkowanie
 
Avatar Lil Bon Bon
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 200
GG do Lil Bon Bon
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Mój TŻ też jest bardzo spostrzegawczy co do wahań wagi ciała Problem w tym, że wścieka się na mnie, kiedy chudnę, bo woli bardziej okrągłe kształty, a ja mam właśnie kompleks na punkcie dużego tyłka- 96 cm
A propos diet to wreszcie wzięłam tyłek w troki i zapisałam sie na siłownię. Skusiła mnie cena 150 zł za 3 miesiące za karnet open- jak na Warszawę to rewelacja. Jestem teraz na diecie Dukana i mam już po dziurki w nosie twarogu i kurczaka na 1000 sposobów, ale to naprawdę działa.
Jakoś mnie nachodzi ochota kontynuacji studiów w przyszłym roku...
Wczoraj zaplotłam włosy TŻta i jestem z siebie baaardzo dumna, jego siostra oceniła efekt na profesjonalny. Hmm no cóż jeśli mi nie wyjdzie w Irlandii, zawsze mogę zostać afrykańskim fryzjerem
__________________
37 cm of 3c/M/ iii
Lil Bon Bon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 08:27:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.